Personeel Personeel Personeel Personec De Tuinbouw ZOEKT: Activiteitenbegeleider m/v MEDEWERKER TUINBOUW BINNENDIENST m/v ONTWIKKELAAR (m/v] (32 uur) J De Koning vraagt: VAN MARWIJK KRAANVERHUUR florg en Zekerheid HOGESCHOOL HAARLE HOGESCHOOL HAARLE ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1997 Al bijna 100 jaar is transportbedrijf N. van Duurcn BV actiefin de transportbranche. Vroeger met trekschuit, nu als logistieke dienstverlener in de ruimste zin van het woord. In verband met groei zoeken wij per direct: - Chauffeur met klein rijbewijs voor het bezorgen en ophalen van pakketten (fulltime). - Administratief medewerker (parttime) van 18.00 tot ongeveer 21.00 uur ma. t/m vr. voor invoeren van gegevens in de computer. Reacties naar: N. van Duuren BV - Nederlandse Pakket Dienst T.a.v. Mevr. I. van Duuren Hallcnweg 3 2316 JX Leiden Tel. 071-5213839 Hel Spaarne Ziekenhuis is mei bijna 600 bedden en een drukbezochte polikliniek een belangri/k regio naal. interconfessioneel ziekenhuis mei vestigingen in Haarlem en Heemslede Mei zo'n 25 specialismen wordt professionele en patiëntgerichte zorg geleverd volgens de modernste inzichten. Vandaar dat ook de organisatie volop in beweging is. Alle blikken zijn gericht op de toekomst In dat kader wordt nu bijvoorbeeld al gewerkt aan een compleet nieuwe ziekenhuisvestiging die binnen enkele jaren in Hoofddorp zal verrijzen. Om de centrale plaats van de patiënt te onderstrepen, wordt het systeem van integre rende verpleegkunde toegepast. Dat wil zeggen dat elke patiënt één vast aanspreekpunt heelt. Ook de aanpak van het Spaarne Ziekenhuis op het gebied van ouderenzorg en voorlichting aan patiënten is toonaangevend. Onze eigentijdse kijk op gezondheids- ij zorg vraagt om betrokken en gemotiveerde medewerkers mensen die zich niet alleen beperken tot hun eigen taken en er altijd nog iets bij willen leren op hun vakgebied. Onze afdeling Activiteitenbegeleiding De afdeling activiteitenbegeleiding zorgt ervoor dat het dagritme van aangenaam onderbroken wordt. Met vijf medewerkers en het coördinerer organiseren we in twee teams verschillende activiteiten. De afdeling bestaat i Haarlem als Heemstede) uit een activiteitenruimte. We hebben ook de be< over een huiskamer voor de oudere patiënten die, omdat er geen plaats is in ei datie- of verpleeghuis, langere tijd in het ziekenhuis verblijven Maar ook dei afdelingen kunnen op een bezoek van de activiteitenbegeleiders rekenen. U ht ervaring in het begeleiden van ouderen U vindt het leuk om allerlei activ organiseren en uit te werken. Het stimuleren en activeren van patiënten, zow dueel als in groepsverband is u op het lijf geschreven. We stellen het op prijs a een actieve werkhouding en flexibele opstelling beschikt. U bent in het bezil MDGO-AB diploma. Het gaat vooralsnog om een functie voor bepaalde tijd V functie zijn de arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswezen vai sing. De salariëring geschiedt op FWG-niveau 35. Het ziekenhuis vergoedt een de kosten voor de kinderopvang. Heeft u interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met r M Picavet, hoofd activiteitenbegeleider, telefoonnummer (023) 514 22 90 Ui telijke sollicitatie (o.v.v. V&K/9706/SJS) kunt u binnen 10 dagen richten aam personeel en organisatie van het Spaarne Ziekenhuis. Postbus 354, Heemstede, t.a.v. mevrouw S.J. Stammis, personeelsfunctionaris. Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk Ifowoj Ter versterking van het team zijn wij voor de vestiging Roelofarendsveen op zoek naar een die tot taak krijgt de verkoop van en voorlichting over ons productenpakket aan agrarische en particuliere afnemers, alsmede het uitvoeren van alle in de winkel voorkomende werkzaamheden. Voor het goed kunnen verrichten van deze taak vragen wij: Een opleiding op MTuS-niveau. - Commercieel gevoel plus een flexibele en klantgerichte instelling. - Goede contactuele eigenschappen. - Affiniteit met de agrarische sector is een pré. Wij bieden de juiste man/vrouw een afwisselende functie, een goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder studiekostenregeling en premievrij pensioen. Voor nadere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de Bedrijfsleider, de heer V.N.M. van der Meer. Tel. kantoor 071 - 331 90 08. De Tuinbouw is als toeleverings bedrijf werkzaam in Noord- en Zuid-Holland en maakt deel uit van Cavo Latuco B.A. De verkoop van ons producten pakket, bestaande uit gewas beschermingsmiddelen, mest stoffen, bedrijfsbenodigdheden en technische apparatuur vindt plaats via regionaal opererende vestigingen. Indien u geïnteresseerd bent en voldoet aan de gestelde criteria verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, metC.Vbinnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. te richten aan: De Tuinbouw Postbus 40262. 3504 AB UTRECHT t.a.v. de heer G. Lekkerkerker, die als personeelsfunctionaris deze procedure begeleidt. thui Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op in de stedelijke en plattelandsagglomeraties rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor is gevestigd In Lelden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. org Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland start ook dit jaar weer een instroomproject voor allochtonen. In verband hiermee zijn we op zoek naar Allochtonen die willen werken als thuishulp m/v De werkzaamheden voor de thuishulp bestaat uit het zelfstandig verrichten van huishoudelijke taken bij onze cliënten thuis. Het gaat hierbij om werkzaamheden zoals stoffen, zuigen, de verzorging van kleding en linnengoed, het doen van boodschappen en dergelijke. Per week werkt u 20 uur, vooral in de ochtenden vanaf 8.00 uur. In het kader van het instroomproject volgt u in werktijd een opleiding als thuishulp A. Het thuishulp- A diploma is landelijk erkend. Voor dit werk is het belangrijk dat u de Nederlandse taal goed spreekt en deze ook schriftelijk beheerst. Bij voorkeur heeft u enkele jaren vervolgonderwijs gevolgd, maar dit is niet verplicht U gaat graag om met oudere mensen. U bent minimaal 18 jaar oud en woonachtig in Leiden of Leiderdorp. Wij bieden Wij bieden u voor de duur van het project van ongeveer een half jaar een contract aan. Bij positieve afronding daarvan bestaat de mogelijkheid om u een vast dienstverband aan te bieden. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg, waarmee het uurloon minimaal fl. 14,44 en maximaal fl. 19,13 bedraagt. Thuiszorg Groot Rijnland werkt bij dit project nauw samen met het Arbeidsbureau Leiden. Als u belang stelling heeft voor dit afwisselende werk waarbij u tegelijkertijd samen met andere allochtone cursisten een opleiding krijgt, kunt u voor verdere informatie contact opnemen met mevrouw Joëlle Bijl van het arbeids bureau, telefoon 071 - 5354150. Commercieel medewerkers binnendienst Voor twee assurantiekantoren in de regio Leiden zijn wij op zoek naar commercieel medewerkers binnendienst met assurantiekennis. Tot het takenpakket behoren onder andere het adviseren van klanten, ondersteunen van de buitendienst, zelfstandig afhandelen van offertes, correspondentie en andere administratieve werkzaamheden. Naast een opleiding op MBO/ HBO niveau heeft u een assurantie B diploma, kennis van Word en bent u zelfstandig, commercieel en initiatiefrijk Deze full-time functies kunnen uitmonden in een vast dienstverband. Administratief medewerker/ coördinator Voor een instelling in Leiden zijn wij op zoek naar een part-time administratief medewerker voor 12 tot 16 uur per week De werkzaamheden betaan o.a. uit secretariële werkzaamheden, afspraken maken, archiveren, contact houden met docenten en cursisten en het uitwerken van een studiegids. Naast ruime ervaring op het administratieve/coödinerende vlak en een goede typevaardigheid bent u flexibel en in staat te improviseren Deze part-time functie is voor langere ti|d en kan uitlopen tot 4 middagen per week Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. ^■4 uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20.2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5144143 Hillill® WEGENS GROEI VAN HUN BEDRIJF EN WAGENPARK EEN Monteur bedrijfswagens M/V De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het onderhouden van hydraulische kranen. Degenen die kennis hebben van hydrauliek en elektronica genieten de voorkeur. Tevens moeten de kandidaten binnen ons werkplaatsteam mee funktioneren in de dienstregeling voor autoberging. Hiervoor is een groot rijbewijs noodzakelijk en men dient woonachtig te zijn in één van de volgende plaatsen: Leiderdorp, Leiden Zuid-West, Voorschoten, Stompwijk, Zoeterwoude, of Hoogmade. Voor informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen: 071-5899344 Nederland. ..hijsland bij uitstek. Nergens ter wereld wordt zoveel gebruik gemaakt van mobiele kranen als hier. In de bouw, de industrie, de weg- en waterbouw en de olie- en offshore industrie. Van Marwijk Kraanverhuur neemt in deze activiteiten een vooraanstaande plaats in. Niet voor niets behoort de onderneming tot de grote gerenom meerde hijsbedrijven van Nederland. Produktieweg 36 2382 PC Zoeterwoude Tel. 071-5899344 Fax 071-5897824 De Secior Verzekerden, waar 100 medewerkers werken, is verantwoordelijk voo een correcte registratie van de verzekerden. Hierbij dient o.a rekening te worden gehouden met richtlijnen uit de Ziekenfondswet en met /WVBZ-regelingen. De controle en uitvoering is voornamelijk ia handen van de afdeling Registratie, n ondersteuning van hel Secretariaat en het Bedrijfsbureau Zorgverzekeraar ZORG EN ZEKERIIE1D zoekt een ervaren FUIVCTIE-IIVHOUD Binnen het Bedrijfsbureau werkt de systeemontwikkelaar vanuit zijn matei tedeskun digheid en automatiseringskennis nauw samen met de collega's van de Dienst Informatisering bij het vertalen van gebruikerswensen en het opstellen van functio ontwerpen 1 liervoor voert hij/zij verandei ingsanalyses en functionele programma- tuunesten uit. I lij/zij stelt gebruikershandleidingen op en begeleidt de collega's bij invoeren van wijzigingen in de informatiesystemen. I FUNCTIE-EISEN - een opleiding op VWO/1 IBO-niveau, bij voorkeur HEAO-BI, - kennis en enkele jaren ervaring met ontwikkeltngsmethodieken, MSDOS, Novell. B-tneve en Windows 95, - enige kennis en ervaring van programmeertalen, bij voorkeur Cobol; - goede contactuele- en uitdrukkingsvaardigheden; - flexibel, stressbestendig en goed in teamverband kunnen werken; - kennis van de Ziekenfondswet en AWBZ-regelingen is een pré ARBEIDSVOORWAARDEN Het salaris bedraagt bij aanstelling maximaal f 4.335,bruto per maand Uitloop naar maximaal f 4.981,is aanwezig. De full-iune aai ^stelling fop jaarbasis 1734 arbeidsuren, op weekhasis .34 uur) is voor onbepaalde tijd met een proeftijd van twe maanden De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Zaken als een goede pensii ziektekostenregelingen studiefaciliteiten zijn bij ons vanzelfsprekend. INFORMATIE Voor nadere informatie kunt u contact opnen Verzekerden. Tijdens kantooruren bereikbaar :n met de heer T van Zijp, sectolhouf 'ia telefoonnummer 07 I - 53 57 507. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie mei curriculum vitae gelieve u voor 23 september 1997 te richten aan de dienst Personeel «Sr Organisatie, t.a.v mevrouw M Oskam, postbus 400, 2300 AK Leiden. De eerste sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op woensdag 1 oktober a s. Dat wil toch iedereen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet o|) prijs gesteld De Hogeschool Haarlem verzorgt 22 beroepsgerichte opleidingen verdeeld over 3 sectoren: Hoger Technisch en Gezondheidszorg Onderwijs: Hoger Economisch en Pedagogisch Onderwijs en Sociaal-Agogisch Onderwijs. De hogeschool heeft ongeveer 10.000 studenten en 900 personeelsleden. De sector Hoger Economisch en Pedagogisch Onderwijs bestaat uit 2 onderwijssoorten: de Haarlem Business School (Hoger Economisch Onderwijs) en de PABO (Hoger Pedagogisch Onderwijs). De Haarlem Business School heeft 6 praktijkgerichte opleidingen: Bedrijfseconomie. Commerciële Economie. Management. Economie en Recht. European Business Management. Small Business en Retail Management en Logistiek en Economie. De PABO I leidt op tot leerkracht basisonderwijs. Bij de Haarlem Business School ontstaan per 1 oktober vacatures voor: MEDEWERKER HELP-DESK PC-GEBRUIK (V/M) (1,0 FTE 36 klokuur per week) De afdeling systeembeheer van de sector bestaat uit twee systeembeheerders en drie help-deskmedewerkers. De dienst ressorteert direct onder de sectordirectie. De werkzaamheden worden verricht op de hoofdlocatie Bijdorplaan 75 en bij de opleiding Small Business Santpoorterplein 28. Beide locaties bevinden zich in Haarlem. TAKEN - het zelfstandig ondersteunen van studenten en personeel bij het gebruik van standaardsoftware; - het zelfstandig oplossen van eenvoudige technische problemen; - het beheren van de practicum-ruimtes; - het assisteren van de systeembeheerders; - het ontwikkelen van documentatie. FUNCTIE-EISEN - goede communicatieve vaardigheden; - goede kennis van Windows 3.11 en Windows 95; - enige kennis op het gebied van spreadsheets en presentatieprogramma's; - enige technische kennis op het gebied van printers en het installeren van hard- en software; - enige kennis van MS office. ARBEIDSVOORWAARDEN - afhankelijk van opleiding en ervaring vindt inschaling p jj in aanloopschaal 4 van het Kaderbesluit rechtspositie (minimaal 2.551,- bruto per maand bij een volledig dienstverband) of in maximum schaal 5 (maximaal 3.790,-); - bereidheid om ook in de avonduren te werken (één a twee avonden per week); - de aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst, voor duur van één jaar; Dit jaar heeft een proefkarakter. IndL beoordeling aan het einde van dit jaar positief is, vindt aanstelling in vaste dienst plaats. - de werktijden worden in overleg vastgelegd; - nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. J.B.S. Huls, adjunct directe4 financiën en planning, telefoon: 023 - 541 22 12. Op de arbeidsovereenkomst zijn de arbeidsvoorwaarden van toepassing, zoals deze zijn geregeld in de CAO voor het Hoger Beroeps Onderwijs 1997 - 1998. U wordt ambtenaar in de zin van de Stichting Pensioenfonds ABP. De Hogeschool Haarlem streeft ernaar meer vrouwen te benoemen indien zij binnen de hogeschool in functies zijn ondervertegenwoordigd. Dit geldt tevens voor geïnteresseerden uit etnische minderheden en voor gehandicapten. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Schriftelijke sollicitaties o.v.v. vacaturenummer HE 97/98 linksonder de envelop, ontvangen wij graag binnen 10 kalenderdagen na verschijnen van dit blad en kunt jg u richten aan: Hogeschool Haarlem. Afdeling Personele Zakete Postbus 137. 2000 AC Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26