Quick Boys staat er beter voor dan vorig jaar Aandeelhouders De Kuip willen Feyenoord voor de rechter slepen Roeiers tonen durf bij WK Sport Wildcards op TEAN voor De Regt en Boers Leidsch Dagblad Tennis CircuiDQ^ Chinese turnsters i kandidaat WK-titel DINSDAG 2 SEPTEMBER 1997 Bij de stem van de competitie in de hoofdklasse zaterdag Uithuilen en opnieuw beginnen. Quick Boys kijkt niet meer om, alleen de toekomst telt. Er is de Katwijkse za terdag veel aan gelegen om aansluiting te vinden met de top. Voetballers, bestuurders en vooral supporters willen niet nog een seizoen vol kommer en kwel meemaken. AMATEURVOETBAL VOORAF Volgens Hans van der Plas is de sfeer bij Quick Boys opgeklaard. ARCHIEFFOTO LOEK ZUYDERDUIN katwuk rob onderwater Trainer Cees Tempelaar, voor malig prof van ADO/Den Haag, kreeg van het bestuur de vrije hand om de selectie te verster ken. In de oefenperiode is dui delijk geworden dat Guido Smits, Jurgen Faerber (ex-ADO), Raymond Flaton (VCS) en Mar co Kleijn (FC Lisse) aan winsten zijn voor Quick Boys. Op de valreep ging de komst van Arie van der Padt niet door. De aan valler koos voor een prof- avontuur bij het Belgische Beerschot. Volgens Tempelaar zit er muziek in zijn ploeg. „Het is een stuk vol- wassener dan vorig seizoen. Maar het allemaal een beetje wisselvallig. Vreemd is dat niet. Er zitten veel nieuwe jongens in de ploeg. Daarbij wil Uc de ploeg op een wat andere wijze laten voetballen. Dat vergt tijd." En tijd heeft Tempelaar niet. Zaterdag moet blauwwit direct met de billen bloot in de derby met Rijnsburgse Boys, de club van Henk Wisman, de voorma lige trainer van Quick Boys. „Ik De Prognose Eindklassering Quick Boys vorig seizoen: 9de Voorspelling trainer 4de Voorspelling captain: 5de Voorspelling LD: 4de hoop dat we groeien in het sei zoen. Kwaliteiten hebben we zeker, alleen moet alles op el kaar afgestemd worden." Quick Boys hanteert de 4-4-2 speelwijze. Wie de keeper wordt is onduidelijk. Peter Kromhout en Tom van der Niet, de verlo ren zoon, ontlopen elkaar niet veel. De verdediging staat vrij wel vast. Jaap van Duyn en Hans van der Plas vormen het centrale duo, Flaton en Faerber bezet ten de back plaatsen. Op het midden veld is een centrale rol weggelegd voor Guido Smits. Ronald van Dijk moet achter hem het vuile werk op knappen. Erwin Crooy wordt de linkermiddenvelder. Hendrik van Beelen, Michel van Hooy en Pieter Slootweg zijn de mannen die in aanwerking komen voor de positie van rechtermidden velder. Voorin is Marco Kleijn de aangewezen man voor de doelpunten. Hicham Rbii, Pie ter Slootweg (die in de voorbe reiding veel scoorde) en Hen drik van Beelen komen in aan merking voor de tweede plaats in de aanval. De spelers hebben er in elk geval zin in. Volgens aanvoerder Hans van der Plas is de sfeer opgeklaard. „Ik heb er weer ple zier in. Tempelaar zorgt voor een open sfeertje. Dat schept duidelijkheid." Voor Van der Plas is er dit seizoen een andere rol weggelegd. Hij vormt met Jaap van Duyn het centrum van de verdediging. Trainer Tempe laar wil het de voetballer van het afgelopen seizoen niet meer aandoen om langs de krijtlijnen te rennen. Van der Plas moet zijn ploeg coachen en op moei lijke momenten de juiste beslis singen nemen. Van der Plas: „Pluspunt is dat we in de breedte sterker zijn ge worden. Spelers die vorig jaar in de basis stonden, zullen hoogst waarschijnlijk een stapje terug moeten doen. Dat moet dan maar, want zoals het vorig sei zoen ging, dat kan niet meer. Toen werden er spelers opge steld die geen beleving toon den." Van der Plas kan de sterkte van zijn ploeg moeilijk inschat ten. „Met de kerst weten we meer. Nu zeg ik we gaan voor een plek in de top vijf. Niet ho ger, want dat legt weer zo'n druk op de ploeg. Als dan blijkt dat we het beter doent, dan moet je de doelstellingen bij stellen." Quick Boys staat er in elk ge val beter voor dan vorig jaar. De dreun door onverwachte ver huizing van sterspeler Gert Aan- dewiel kwam de ploeg nooit meer te boven. Nieuwe bezems vegen schoon. Trainer Tempel aar heeft de beschikking over een mengeling van routiniers en aanstormend talent. Een plaats in de absolute top is te veel gevraagd, maar een vierde plaats moet mogelijk zijn. chef willem spierdijk. 071 -5356464, plv -chef rob onderwater, 071 -5356 alphen aan den rijnWouter Standaart (11) F.rï Leids districtskampioen Jasper de Regt en de lokale held Mare Brand uit Boskoop bij de man nen en Hazerswoudse Heddy Boers bij de vrouwen kregen de wildcards toegewezen voor het hoofdschema van het vier- sterren A-toernooi van TEAN in Alphen. Het evenement, dat na de NK het hoogste prijzen geld van Nederland kent, heeft een bezetting die royaal kan wedijveren met het deelne mersveld bij de Nederlandse titelstrijd van afgelopen juli. Nationaal kampioen Marcel Reuter voert bij de mannen het veld van 32 spelers aan, die morgen beginnen aan de eerste ronde en de verdeling van de 16.500 gulden aan prij zengeld. Bij de zestien deelne mende vrouwen, die donder dag van start gaan en 11.000 gulden te verdelen hebben, is Hanneke Ketelaars, nummer 4 van Nederland, de hoogst ge noteerde speelster. In het hoofdschema bij de mannen zal Reuter, die achter Krajicek, Siemerink, Schalken en Haarhuis de nummer vijf is van Nederland, forse tegen stand moeten overwinnen van de winnaar van vorig jaar, Wouter Standaart (11), Erf Brummer (13), Wimpe Tha mas (19) en Mark-Paul Biu gersdijk (20). De Regt, die a| nummer 73 van de national ranking volgend seizoen tot d rijen der A-spelers zal zijn toe getreden, kwam tien plaatsei tekort om rechtstreeks toegd laten te worden. Eenzelfa aantal plaatsen kwam Boei| tekort op de laagste binnenko mer bij de vrouwen, Marielli Bruens (36). Ketelaars, semifj naliste bij de NK, zal moetei zien af te rekenen met onda andere Linda Sentis (7), Ev| Haslinghuis (13) en Stephani| Gomperts (19). In het kwalificatietoerno<j zorgde Anouk Sterk voor ee| verrassing door Caroline Stoj voor te blijven. De speelste van Zee en Duin won van d nummer 72 van Nederlanl met 6-2 5-7 6-4. Biona Zon derop kwam ten koste Mariekj Bethlehem een ronde verdej terwijl ook Hillegomse Rub' Pennings vandaag verder ma! na winst tegen Veronique val Egmond. Jelle Oosterhoff, Juf riaan de la Bey, Reinier Hant ming en Paul Roggeveen (aller lid van TEAN), verloren gistd ren in de eerste ronde van he! kwalificatietoernooi. Rabobank marcel van der kraan (gpd) Aandeelhouders van Stadion Feijenoord willen de voetbalclub Feyenoord voor de rechter dagen. Aan leiding is een conflict over de weigering van Feye noord om de aandeelhouders gratis toegang te ver schaffen tot de Champions League-wedstrijden tegen Juventus, Manchester United en Kosice. Als er van daag geen oplossing komt in het geschil, zal de ver eniging van aandeelhouders een kort geding aan spannen tegen de Stichting Feyenoord. De leiding van de Rotterdamse club schreef afgelo pen weekeinde een brief aan alle aandeelhouders, waarin voor het eerst in de geschiedenis werd ge meld dat men geld moest betalen voor het bijwonen van Europa Cup-wedstrijden van Feyenoord. Verwe zen wordt naar de bepaling van de Europese voetbal unie dat een voetbalstadion voor wedstrijden van de Champions League geheel leeg moet worden opgele verd en dat de deelnemers aan de Champions Lea gue de gehele organisatie overdragen aan het com merciële bureau TEAM. De Vereniging van aandeelhouders legt zich daar echter ni,et bij neer en verwijt Feyenoord er een slaa tje uit te willen slaan. De aandeelhouders moeten, net als gewone supporters, 185 gulden neertellen voor een passe-partout. „Tweeduizend maal 185 piek is 3,7 ton," rekent Wim van Merkenstein namens de aandeelhouders voor. „Dat zijn extra inkomsten voor Feyenoord. Met de UEFA-bepalingen hebben we niets te maken. De Stichting Feyenoord huurt het stadion met de wetenschap dat het altijd 2000 plaat sen kwijt is aan de aandeelhouders. Dat verandert niet nu men Champions League speelt. Bovendien hebben de aandeelhouders te maken met de NV Sta dion Feijenoord en niet met de voetbalclub Feye noord." Van Merkenstein kreeg als bestuurslid van de Ver eniging van aandeelhouders gisteren de hele dag woedende reacties te verwerken van zijn leden. „De mensen pikken het niet. Eerst zijn bij de renovatie van het stadion de interlandwedstrijden en Europa Cup-finales afgepakt, nu probeert men hetzelfde te doen bij Europa Cup-wedstrijden. Zestig jaar geleden hebben deze mensen garant gestaan voor de bouw van het stadion. In ruil daarvoor zouden zij voor het leven toegang krijgen tot alle voetbalwedstrijden van Feyenoord." In hun recht Directeur Leo Wielaard van Stadion Feijenoord voert sinds gisteren koortsachtig overleg met voorzitter rien van den Herik over de ontstane problem? Wielaard, die ook al met Feyenoord in de slag is oi de huurprijs van het stadion, vindt dat cie aanddj houders in hun recht staan en tracht namens hj een oplossing te vinden. De reden dat de aandejj houders zelf naar de rechter willen stappen, is i] haast die moet worden gemaakt met het vinden \s een oplossing. Morgen begint immers al de voorvl koop van de passe-partouts. Kopen de aandeelha ders geen kaarten voor de drie thuisduels en blijkti ter dat partijen er helemaal niet uitkomen, dan bii ven zij in de kou staan. i I Vrouwen-acht raakt achterop aiguebelette tim brouwer de koning De winnaar van gisteren is de verliezer van van daag. Andreas Leichtfuss, coach van de Neder landse vrouwen-acht, was gisteren de wanhoop nabij. Na een geslaagde voorbereiding, met als hoogtepunt de enige Nederlandse medaille (brons) bij de Rotsee Regatta in Lüzem, ging het uitgerekend op het wereldkampioenschap in het Franse Aiguebelette mis. Terwijl Jan Klerks zijn dubbel-vier de serie zag winnen en de nieuwe mannen-acht van Kris Korzeniowski door een bliksemstart nog even de beste van de wereld was, gingen de vrouwen roemloos naar de her kansing. Leichtfuss treft meteen maatregelen. Het toe gezegde interview wordt ingekort tot enkele kre ten van teleurstelling, want er is werk aan de win kel. Samen met oud-roeier Henk Jan Zwolle sleu telt hij aan de afstelling van de boot. Even daar voor heeft Leichtfuss minstens zo intensief ge sleuteld aan de inhoud van de boot. Met de acht roeisters plus stuurvrouw is op zich niets mis. Volgens hun coach zijn ze gezond, goedgeluimd en hebben ze een geslaagd trainingskamp achter de rug. „Maar we hadden hier een stuk beter moeten varen dan in Luzern", verzucht Leicht fuss, terwijl hij nog maar eens een schroefje vast draait. „Als het zo doorgaat halen we de finale niet eens. Waar blijf ik dan met mijn eerdere toe spelingen op een medaille?" De voormalige inwoner van de'DDR. die tegen woordig in Leiderdorp woont, beseft dat het vijf voor twaalf is. Hij husselt met zijn roeisters. Tessa Appeldoorn, de enige van het achttal die vorig jaar in de olympische finale zesde werd, moet de belangrijke slagpositie overdoen aan Annemieke Eijgelaar. Maar of het morgen bij de herkansin gen wat uitmaakt? Leichtfuss, die daags voor de mislukte wedstrijd nog zorgeloos twintig kilome ter hardliep rond het prachtige meer van Aigue belette, is er niet gerust op. Mocht Nederland de finale mislopen, dan rest slechts de uiterst kleine finale om de plaatsen zeven en acht. Meer landen schreven zich namelijk niet in voor dit onderdeel. „Zo iets zouden wij niet moeten flikken", zegt Diederik Simon met nauwelijks verholen min achting. De verliezer van Lüzern, waar hij met de dubbel-vier slechts negende werd, oordeelt bik kelhard over zijn vrouwelijke collega's. „Een hoop velden vind ik een schande voor een WK. Geef mij maar competitieve nummers, zoals de dub bel-vier. Het gaat er bij ons turbulent aan toe. Zo ben je tweede, zo ben je negende. Bij ons bestaat geen gevestigde orde." Simon, vorig jaar lid van de gouden Holland Acht, lijkt ook dit jaar gouden handen te hebben. Klaagde hij voor het WK nog over rugpijn, nu be weert hij dat vijf dagen gedwongen rust hem li chamelijk juist goed hebben gedaan. „Toen wij halverwege de race aan de leiding gingen, dacht ik: je bent een sukkel als je nu niet wint. We ont lopen zo de herkansing en hoeven pas donderdag weer aan de bak." Dat is een voordeel voor de even talentvolle als kwetsbare dubbel-vier. Simon, Michiel Bartman, Joris Loefs en Gerritjan Eggenkamp hebben het hele seizoen al moeite met grote inspanningen in een kort tijdsbestek. Daarom wisselden pieken (tweede plaats wereldbekerwedstrijd in Mün- chen) en dalen (Luzern) elkaar af. Al garandeert de zege in de serie nog niets. Ook Italië en gast land Frankrijk maakten indruk in hun series. Si mon: „Eerst maar eens de finale halen. En dan geen laatste worden. Ik ga voor een plaats bij de beste vijf." Woorden van gelijke strekking spreekt George Van Iwaarden. De woordvoerder van de mannen- acht acht een plaats bij de beste zes landen haal- De ploeg van Andreas Leichtfuss ging roemloos naar de herkansing. ARCHIEFFOTO HIELCO KUIPERS baar, ook al zakte de onervaren 'Nieuwe Acht' in de serie met Australië (eerste), Duitsland, Rus land en Wit-Rusland terug van de eerste naar de vierde plaats. „Als we in de herkansing net zo snel vertrekken, halen we de finale niet. Maar die blik semstart gaf me wel een kick. Geen Nederlandse acht is ooit zo snel vertrokken. Dat hadden we ook afgesproken en is geheel volgens de visie van Korzeniowski, die vindt dat Nederlanders door gaans te behoudend starten. Maar met zo'n jonge bemanning moet het uit de lengte of uit de breedte komen. Al zou ik het beslist niet zo willen aanpakken als de vrouwen-acht, die de hele wed strijd in laatste positie lag." SCOREBORD Lucky Ten, maandag 1 september: 4-8-9 - 17 - 21 28 - 29 - 37 - 39 - 49 - 50 - 54 - 58 - 59 - 63 - 66 - 69 - 72 - 73 - 77. (on der voorbehoud). Lotto 35, eerste prijs- 1 winnaar, bruto 1.000.000,00; tweede prijs: 4 winnaars, bruto 25.000,00; derde prijs: 82 win naars, 1 000,00; vierde prijs 268 win naars, 250,00; vijlde prijs: 3252 win naars. 25,00; zesde prijs 5995 winnaars. 10,00; zevende prijs 49.416 winnaars, 5.00 Cijferspel 35; Zes goed: geen winnaar; vijf goed: 1 winnaar, vier goed: 29 winnaars, drie goed 237 winnaars; twee goed: 2547 Duitsland, competitie: 1860 München Bielefeld 1-0. Straffen betaald voetbal: Een wedstrijd: At- PRIJSVRAGEN teveld (FC Groningert), Van Gastel (Feye noord), De Santana (Sparta) en Van der Sleen (Eindhoven) Engeland, competitie: Bolton - Everton 0-0 HONKBAL Parijs. EK, voorronde, derde speeldag: Rusland - Nederland 1-19. Werpers Ne derland: Beljaards 9-1-4-0 (6 inn.), Koel man 1-0-0-1 (1 inn.) Rusland: Petrov 1-5- 20-0 (5 inn Loekine 1-0-1-0 (1 inn.) Homeruns Nederland: Balentina, Koenen en Granston. PAARDENSPORT Alkmaar. Koersen. Eerste koers, 2040 m: 1Kiaroe M (Pools) 2 44,9 - 1.20.8, 2 Let it be Rita, 3 La Gloire. Niet gestart Kupi- dora Cup. J.D Toto: winnend 4,00 plaats 1,50 1,40 2,10 koppel 12,30 trio 201.40 Tweede koers, 2040 m: 1. Jac queline Tonka (Dekker) 2.42.2 - 1.19,5, 2 John W, 3. Judit 0 Toto: winnend 10,20 plaats 3,40 1.50 2,40 koppel 19,10 trio 377,40 dubbelwinnend 155,00. Derde koers. 2040 m: 1 Lucky Scimitar (Vergay) 2.50,1 - 1.23,4, 2. Fore ver Star, 3. Lucky Flight. Niet gestart: Lau rens Zorgwijk. Toto. winnend 8,90 plaats 1,70 1,60 1,30 koppel 27,40 trio 397,60. Vierde koers. 1700 m: 1. Joca Buitenzorg (Suykerbuyk) 2.16,7 - 1.20.4, 2. Jewel Amstelwijk. 3. Lace Vryenesse Niet gestart: Knight Dream, Lady Jari, Jo Elle Riebrand Toto winnend 5,70 plaats 1,20 1,30 1,10 koppel 13,30 trio 70,80 Vijfde koers, 2380 m: 1 Kingly Nobo (Van de Meer) 3.13,3 - 1 21,2, 2. Iron Buiten zorg, 3. Holland. Toto: winnend 6,40 plaats 2,50 3,50 3,80 koppel 54,20 trio 1 329,00. Zesde koers. 2040 m: 1John ny Nyman (Suykerbuyk) 2.42,7 - 1.19,8, 2 Kelsey Lady, 3. Jumpstreet HA Toto: winnend 5,40 plaats 1,70 2.00 2,30 kop pel 15,40 trio 205.60 Zevende koers, 2040 m: 1 Ideal Kievitshof (Oorthuijsen) 2.47,3 - 1.22,0, 2 Jasmin Signal, 3 Kan jer Swagerman Niet gestart Kalli Oranje Toto winnend 5,40 plaats 3.00 3,80 2,00 koppel 39,70 trio 347,60 Achtste koers, 2040 m: 1Hardy W (Kooyman jr) 2.43,0 - 1.19,9, 2 BWT Slipstream, 3. Henribowl S. 4. Je Suis Vitesse. Niet gestart: Hades Hanover. Toto: winnend 7,00 plaats 4,40 3,90 5,00 koppel 32,30 kwartet 2.439,60. Negende koers, 2040 m: 1 Iwan Sigero (Oorthuijsen) 2.41.2 - 1 19,0. 2. Break Point Lobell, 3. Joshua Rebel To to: winnend 4,10 plaats 1,60 1.90 2,30 koppel 21,40 trio 145,30. Tiende koers, 2040 m: 1 Johnno Arlo (De Vlieger) 2.43,7 - 1.20,2, 2. Henny Meerdijk, 3. Joyful Cane. Toto: winnend 4,70 plaats 1,40 2,00 2,40 koppel 19,20 trio 231,80 Elfde koers, 2040 m: 1. Larissa Boko (De Vlieger) 2.47.9 - 1.22,3, 2. Huntria WD. 3 Kimberly R. Toto: winnend 4,90 plaats 2,50 4.50 1.50 koppel 72,30 trio 660,40. Omzet totalisator 164 915 ROEIEN Lac d'Aiguebelette. WK. Tweede dag, se ries: Vrouwen: Lichtgewicht: Dubbelvier, winnaressen naar finale: Twee de serie: 1. Canada 6.45,03, 2 Nederland (Brechje van Eijck, Winkelhuis, Poot, Floortje van Eijck) 6.47,07, 3. Verenigde Staten 6.53,53. Dubbeltwee. eerste drie naar halve finale. Tweede serie: 1. Starr /Duncan (Can) 7.06,16. 2. Meliesie- /Bogtstra (Ned) 7.09,30, 3 Birch/Lang- lands (GBr) 7 11.30 Dubbelvier, winna ressen naar finale. Eerste serie: 1 Rusland 6.22,81, 2. Denemarken 6.23,06, 3. Ca nada 6.27,80, 4. Nederland (Venema, Ter Beek, Van Driel, Penninx) 6.28,83. Acht. winnaressen naar finale. Tweede serie: 1 Roemenië 6.05,74, 2 Canada 6.10,01, 3. Groot-Brittannié 6.11,09, 4 Nederland (Hoen. Swarte, Kok. Devilee, Hoks. Eijge laar. Wiegertjes, Appeldoorn stv Quick) Russische ploeg komt als beste naar voren] lausanne anp De Russische turnsters zijn op de eerste dag van het WK-tur- nen in het Zwitserse Lausanne als beste naar voren gekomen. Het vijftal, onder aanvoering van Svetlana Korkina (18), turn de een bijna foutloze wedstrijd en bleef zo het Chinese en Roe meense team voor. Toch hebben de Chinese turnsters nadrukkelijk hun kan didatuur voor de wereldtitel ge steld. Met Huilan Mo als de meest ervaren turnster van het team, slaagden zij erin zich de Roemeensen van het lijf te hou den. Uitgerekend Mo, in Atlanta de beste Chinese met een vijfde plaats in de meerkamp, faalde nu op de vloer. Nadat ze twee keer een ernstige fout had we ten te voorkomen, lukte dat een derde keer niet meer en beland de zij na een salto-combinatie buiten de vloer. Met de 8.837 die haar dat opleverde klasseer de zij zich, als vierde Chinese in de rangschikking, zelfs buiten de deelneemsters aan de indivi duele meerkampfinale. De Aziatische turnsters heb ben in de aanloop naar dit we reldkampioenschap meerdere malen opzien gebaard met hun opmerkelijke prestaties. Een week geleden turnden zij nog tegen Zwitserland en Wit-Rus- land, een treffen dat met grote overmacht werd gewonnen. j[ de verplichte oefenstof gefc deel meer uitmaakt van if programma, hebben zij zich hun keuzeprogramma alle. nog maar verbeterd. Het ii rendeel de oefeningen a brug, balk en vloer heeft de vi le tien punten als uitgangswaï de. Daarin ligt dan ook de ste; te van het huidige team. Ove gens tellen bij de finale v~ donderdag de nu behaalde sg res niet mee. Ook het Roemeense vijft met Gina Gogean als capta, kwam niet ongeschonden de de kwalificatie heen. Gogff misrekende zich bij haar bnP oefening en stond op de gra. voor ze het wist. Toch wordt C ze 19-jarige zilveren-medaik winnares van Atlanta algemdj gezien als de grote favoric voor de individuele titel die vT dag op'het spel staat. Maar dr zullen zowel Korkina als de Cr nese Kui haar het vuur na de schenen leggen. Voor het Nederlandse r Hedwig van der Sluis, KirsC van den Eijk en Sabrina van IC begint het WK dinsdag om tr uur. Dan ook tuinen nog jf teams van Korea, Oezbekist en Australië. Maar het is ir waarschijnlijk dat zij nog wer door te dringen tot de laai? 6.18,83. Open klasse: Dubbelvier, winnaars naar halve finale. Tweede serie: 1 Nederland (Simon, Loefs. Eggenkamp, Bartman l 5.44,44, 2. Oostenrijk 5.46,88, 3 Duits land 5.48,15 Acht, winnaars naar finale. Tweede serie: 1. Australië 5.34,10, 2. Duitsland 5.36,20, 3. Rusland 5.38,46, 4 Nederland (Cirkel, Diepenbroek, Kind, Van Gooi, Ypenburg, Van Leeuwen, Van Iwaarden. Van der Noort stm Van Oijen) 5.42,53. TURNEN Lausanne. WK landenteams. Voorlopige stand kwalificatie: 1 Rusland 153.301, 2. China 152.45, 3 Roemenië 151.469, 4 Oekraïne 149.382, 5. Frankrijk 147.190. Voorlopige stand kwalificatie individuele meerkampfinale: 1 Korkina (Rus) 38.824, 2 Kui (Chi)38.645, 3. Prudonova (Rus) 38.229. 4. Gogean (Roe) 37 993. 5. Pre- secan (Roe) 37 967 SPORT OP TV dinsdag 15.45-16.25 BBC 2. Match of the seventies. 17.00-17 15 Did 2: Sport. 17.00-18.30 EURO Universiade vanuit Italië. 18.05-18.30 Veronica Voetbal in het land. 18.42-18.50 Ned 2. Sportjournaal 18.45-19 10 RTL Sport 19.00-19 35 BRT 1 Sport 21 00-22.00 N8C: Honkbal. Major League. 22.00-22 30 BRT 2 Sport. 22 16-22 35 Ned 3 Sportjournaal 23 00-23.30 Ned 2: Studio NOS 23.00-00.00 EURO: WK legends: voetbalma gazine. 23.05-23.50 SBS 6 Sport: Amstèl Cup en eer ste divisie 23.15-23.30 RTL 4 Sportnieuws. 23 35-00 05 RTL 5 Sportnieuws. 00 00-01.00 EURO Paardensport vanuit woensdag 07.43-07.47 Ned 1 Sportjourna 08.15-08 19 Ned 1Sportjourna 08.30-10.00 EURO: Universiade liê.Herh. 10.00-12.00 EURO. Extreme gai San Diego (VS). Herh 12.00-13 00 EURO World Garni 14.00-14.30 EURO: Waterskiën 15.45-16 25 BBC 2: Match of tt 16.58-17 29 Ned 2: Goud. zilvei (Olympica).

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 18