Personeel Personeel Personei O YAMAHA Traffic- coordinator (m/v) COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS M V gebr. ofte b.v. Tl slijterijen ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1997 Instituut Scheidegqer Zoekt per omgaande DOCENTEN/TRAINERS die in hun eigen regio in overleg en op part-time basis mondelinge opleidingen kunnen verzorgen aan particulieren, bedrijven en instellingen in MS Windows. MS Office. WordPerfect. Lotus 1-2-3. Multimedia Internet Functie-eisen: Onderwijs- of trainingservaring. Ruime kennis van/ervaring met de besturings systemen MS-Dos en Windows. Brede en diepe pakketkennis van de gangbare softwarepakketten en internettoepassingen. Ervaring met netwerkomgevingen is een pré. Flexibele inzetbaarheid. Tenminste beschikbaar op maandag- en donderdagavond- Bij voorkeur ook beschikbaar op zaterdag. Inzetbaarheid overdag (in overleg) behoort tot de mogelijkheden. Eigen auto en telefoon Commercieel inzicht. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV en pasfoto onder vermelding van functienummer cHet <Haa$sche fychouw Hotel Restaurant Het Haagsche Schouw is een 4 sterren hotel met 62 luxe kamers en heeft een a la carte restaurant voor 350 personen en 7 zalen voor feesten en partijen met capaciteit van 650 personen. Voor onze keuken zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok Wij vragen: Diploma SVH 5e jaars restaurantkok Leeftijd tot 28 jaar Ervaring in groot hotel/restaurant gewenst Leermeester diploma gewenst Creativiteit Teamspirit Wij bieden: Uitstekende werksfeer in een jong team: Salaris conform horeca CAO 38 urige werkweek Wisselend dienstrooster Mocht bovenstaande u a Hotel restaurant Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. dhr F. A. Schohaus Voor informatie over deze functie kunt u bellen: 071 5315744 De Stichting R.K. Onderwijs Voorhout verzorgt met drie scholen het katholiek basisonderwijs in de Zuid-Hollandse groeigemeente Voorhout. Het bestuur zoekt per 20 oktober a.s. een ADJUNCT-DIRECTEUR, tevens groepsleerkracht voor de R.K. basisschool ,Antonius'. Deze school telt momenteel 165 leerlingen We zijn op zoek naar: een leerkracht met veel onderwijservaring een fulltime leerkracht een leerkracht voor de onderbouw Voor de functie zijn uitstekende contactuele eigenschappen een voorwaarde. Van de drie directies wordt een intensieve samenwerking verwacht. Kandidaten die vanuit overtuiging het katholieke karakter van onze scholen mede gestalte willen geven worden uigenodigd vóór 10 september a.s hun sollicitatie met uitgebreid c.v. te sturen naar: Bestuur Stichting R.K. Onderwijs Voorhout, postbus 151,2215 ZJ Voorhout. Nadere informatie en een profielschets kunt u opvragen bij dhr. J. A. G. Verwater, directeur tel. 0252 545739 (privé), 0252 210264 (school) itessori Basisschool Elckerlyc nopzoom 41 3 RE Leiderdorp met 4 Engelstalige'klas: een op korte termijn INVALKRACHTEN Nadere inlichtingen irden verstrekt door de direkteur, am, tel. 071-5892945. schrijven naar bovenstaand adres. Gevraagd per direct: ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT voor jong, dynamisch bedrijf. - M/V vanaf 20 jaar. - Als part-time (doorgroei naar fulltime mogelijk). - Opleidingruin. HAVO - Ervaring Windows '95 pré. Bent u geïnteresseerd, dan kunt u bellen tijdens kantooruren naar: S. B. Telecom 071-5730518 B.J.FLORA D/RFCTBV Achterweg-Zuid 33c, 2161 DX Lisse B. J. Flora Direct is een jonge, dynamische, handelsonderneming die zich o.a. bezighoudt met postorderactiviteiten. Wij hebben op zeer korte termijn plaats voor een ORDERVERWERKSTER die zelfstandig, op basis van een planning, kan werken en daarnaast wat secretariële werkzaamheden kan verrichten. In het seizoen zal er leiding gegeven moeten worden aan eventuele assistentes. Het is een full-time baan voor 40 uur per week. Functie-eisen: - enige ervaring met administratief werk; - enige ervaring met computers (bijv.: Word-tekstv.); - enige kennis van de Engelse taal (mondeling en schriftelijk); - gevoel hebben voor orde en netheid; - goed prioriteiten kunnen stellen; - een praktische no nonsens instelling, bij de werkmentaliteit van de onderneming Contactper; Ter uitbreiding van ons team gevraagd: ^■acht Sr uit ^/erpaUsters (op afroepbasis) iprecht geïnteresseerde kandidaten, in het bezit v vaardige handen ogen die zien niet alleen kijken logisch denkvermogen positieve instelling en verzorgd uiterlijk kunnen telefonisch reageren. A.S.F. bv. Leiden contactpersoon: Anita Dol Telefoon: 071 - 572 1800 - roken is in deze functie niet toegestaan - Leski Meubelen B.V. in Zoeterwoude is een groeiende inkoop-en verkooporganisatie, reeds jaren een begrip in de meubelbranche. PART-TIME Binnen onze organisatie hebben wij plaats voor enkele medewerkers die ons op commercieel en of administratief gebied komen versterken. Wij zijn op zoek naar jonge, enthousiaste en flexibele mensen, zo tussen 18 en 35 jaar. Opleiding Mavo Havo en enige kennis van de Engelse taal. Uw brief geadresseerd aan LESKI Meubelen B.V., t.a.v. Personeelszaken, Hoge Rijndijk 313, 2382 AP Zoeterwoude, ontvangen wij graag binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentieBBBB ALPHA FLIGHT SERVICES ALPHA Flight Services B.V., onderdeel van de Engelse ALPHA Airports Group, is een energiek, internationaal georiënteerde onderneming met meer dan 300 personeelsleden. ALPHA Flight Services verzorgt de catering voor passagiers van 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken. MEDEWERKERS VOEDSELMAGAZIJN m/v Tot het takenpakket behoren o.a.: - Controleren ontvangen goederen op kwaliteit en hoeveelheid - Op de juiste wijze de goederen opslaan in het magazijn - Aan de hand van bestelbonnen goederen klaarzetten voor intern gebruik. Functie-vereisten: - Opleiding op MAVO-niveau - Goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Kennis van voedingswaren - Accuraat - Leeftijd: 25 jaar Het betreft hier een contract voor bepaalde tijd. MEDEWERKERS VOORBEREIDINGSKEUKEN m/v Tot het takenpakket behoren o.a.: - Voorbereiden en klaarzetten van ingrediënten voor verwerking in de warme keuken, zoals vlees en groente snijden, sausen bereiden enz. Functie-vereisten: - Opleiding op MAVO-niveau - Goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden - Leeftijd: 25 jaar Het beteft hier een contract voor bepaalde tijd. In ons bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week in zowel vroege als late diensten. Wij bieden een afwisselende werkkring in een dynamische omgeving met salariëring en emolumenten overeenkomstig onze CAO. Gegadigden dienen te beschikken over eigen vervoer. Voor inlichtingen kunt u van maandag tot en met vrijdag tussen 09.00 uur en 12.00 uur contact opnemen met onze afdeling Personeelszaken: telefoonnummer 023-5557507. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar: ALPHA Flight Services B.V. Schipholweg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE YAMAHA MOTOR DISTRIBUTION B.V Yamaha Motor Distribution B.V., gevestigd te Schiphol-Rijk, houdt zich als Europees distributiecentrum bezig met de inkoop, opslag, distributie en verkoop van de onderdelen en accessoires van de kwaliteitsproducten van Yamaha zoals motorfietsen, scooters, buitenboordmotoren en jetboten. Kwaliteit betekent voor Yamaha ook snelle efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. Succesfactoren hierbij zijn enerzijds het gebruik van geavanceerde technologiën op het gebied van intern transport en distributie en anderzijds het ver antwoord beheer van de voorraden. De afdeling Traffic in de warehouse-organisatie speelt een belangrijke rol. Voor deze afde ling zoeken wij een Tot zijn/haar taken behoren o.a.: - het plannen van de inkomende zendingen (zee-, lucht- en weg transport); - de follow up m.b.t. de ontvangst en de inslag van goederen; - het verzorgen van de dagelijkse verzendingen, voornamelijk bin nen Europa, inclusief de bijbehorende documenten; - de controle van transportfacturen; - het verrichten van administratieve werkzaamheden ten behoeve van het douane entrepot type E; - het meten van prestaties van de vervoerders c.q. het opmaken van statistieken. Voor deze functie denken wij aan iemand met: - een HAVO diploma, aangevuld met een middelbare commer cieel/logistieke opleiding, bijv. MEAO; - ervaring in een administratieve functie en vaardigheid in het werken met computerprogramma's; - ervaring met en kennis van transport en distributie; - beheersing van het Engels; - een servicegerichte en coöperatieve instelling; - flexibiliteit en improvisatievermogen; - goede communicatieve eigenschappen. Wij bieden: Naast een goed salaris biedt Yamaha een evenwichtig pakket van arbeidsvoorwaarden. Procedure: De selectieprocedure kent naast enkele gesprekken een psycho logisch en medisch onderzoek. Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Yamaha Motor Distribution B.V., Human Resources Division, t.a.v. mevrouw M. van Son, Postbus 75175, 1117 ZS Schiphol. Gebr. Otte BV is een Handels- en transportbedrijf. Naast het transport verricht de onder neming overslag, grond- en sloop werken. Dit alles wordt uitgevoerd met modern ma terieel. Een enthou- siast en goed op- geleid team van medewerkers staan borg voor de juiste uitvoering. Overslag - Transport - Grond- en Sloopwe Zand - Grond - Wegenbouwmaterialen - Mestst zoekt met spoed: ADMINISTRATEUR M/^ï voor onze afdeling financiële administratie j Uw voornaamste taken zijn: leidinggeven aan het team beheren van de automatisering controle op facturering en orderadminist debiteurenbewaking verzorging van tussentijdse rapportage overleg met de directie Functie: opleiding op HBO-niveau (bv. HEAO.B.E goede contactuele eigenschappen leidinggevende capaciteiten leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Wij bieden u een baan waarin u initiatieven ontplooien. Behalve goede salariëring biedei ook aantrekkelijke secondaire arbeidsvoor waarden. Als u voldoet aan de bovenstaande beschrijv nodigen wij u uit om binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te sturen ter attentie van de heerT. G. M. Otte. Gebr. Otte Heereweg 1b 2161 AB Lisse Telefoon 0252 41 91 61 Telefax 0252 41 11 77 k J Van der Luyt Transport Van der Luyt Transport is een internationale groep van transport-, verhuis-, WareHousini garage bedrijven. Het garage bedrijf zoekt, ten behoeve van h onderhoud van het volledig geconditioneerd! wagenpark van het transport bedrijf (ongevi 85 eenheden) naar een fulltime Koelmotor Monteur Wij denken aan een man/vrouw die in staat is zelfstandig reparaties onderhoud te verrichten aan de koelmachines van de vloot van Van i Luyt Transport. Tevens zullen, onder begeleiding, revisies en grotere reparaties moeten worden uitgevoerd. De monteur die ons jonge team zal komen versterken is flexibel, ratic technisch georiënteerd en is in het bezit van een groot verantwoordel heidsgevoel. Tevens zoekt het transportbedrijf, in verband mei uitbreiding van haar geconditioneerd vervoer naar Engeland en Zwitserland, fulltime Ervaren Internationale Chauffeurs Hierbij gaat onze voorkeur uit naar flexibele en gemotiveerde ervaring hebben met geconditioneerde transporten op Engeland Zwitserland. Een chauffeursdiploma is verplicht en een ADR-stukgoed module een pré. i C.V. te Van der Luyt Transport - Postbus 1016 - 2340 BA Oegstgeest >h Voor onze slijterijen in de Bollenstreek zijn wij op zoek r enthousiaste WINKELMEDEWERKERS m/v De winkelmedewerker heeft veel contact met onze klanten en het is dan ook van groot belang dat men klantvriendelijk optreedt. De klant komt niet alleen voor de lage prijs bij ons winkelen, maar zeker ook voor de goede service die het personeel hen bij het winkelen biedt. Wij vragen: klantgerichte persoonlijkheid leeftijd 17 - 20 jaar woonachtig in bovengenoemde omgeving afgeronde schoolopleiding (detailhandel is een pré, echter niet noodzakelijk) interesse in het slijtervak. Wij bieden een goed salaris, dito secundaire arbeidsvoor waarden en een prettige werksfeer in een jong team. Als je de kwaliteiten hebt, kan je doorgroeien tot Assistent bedrijfsleider Heb je interesse? Stuur dan onderstaande bon op (eén postzegel is niet nodig), dan ontvang je z.s.m. een sollicitatieformulier van ons. |^J /\mT DIRCK III b.v., afdeling Personeelszaken, ny t.a.v. mevrouw F. van Rijswijk, Antwoord- Ilvil nummer 10067, 2400 VB Alphen a/d Rijn. Naam:M/V Adres: Postcode/woonplaats: Opleiding: Geb.datum: A, riH pe

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38