Personeel Personeel Personeel Personeel Personëè Werken aan 'n Topmerk Auto Marestad secretaresse v/m (30 uur) Van Delft 'De Vink' bv VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST M/V iiMTt Telefonisten (m/v) Magazijn medewerkers (m/v) Beleidsmedewerker Regiovis ONDERNEMER Werkvoorbereider Calculator m/v Vrachtwagenchauffeur m/v mmrnw, ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1997 911r THEATERPRODUKTIES zoekt op zeer korte termijn, t het huidige team, een r ondersteuning van De secretariaatswerkzaamheden bestaan o.a. uit het reguleren van het telefoonverkeer, verzorgen van de geautomatiseerde kontrakten, nota en publiciteitsadministratie, voorraadbeheer, kopieer- en verzendwerk, postbehandeling. Functie-eisen: minimaal HAVO en secretaresse-opleiding, ruime werkervaring, computerervaring, een zelfstandige en flexibele werkhouding, stressbestendigheid, 5 dagen per week, woonachtig in Leiden. De arbeidsovereenkomst wordt aangegaan tot en met 3 I juli 1998. Uw schriftelijke reactie, voorzien van C.V. kunt u voor 10 september opsturen aan Harry Kies Theaterprodukties, t.a.v. Marijke Reijnders, Steenschuur 17, 231 I ES Leiden. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij Marijke Reijnders of Maureen Land 071 -5133985. DRIEDFLOWERS De Vink bv is al meer dan 45 jaar producent en wereldwijd exporteur van DROOGBLOEMEN BOEKETTEN ARRANGEMENTEN DECORATIE MATERIALEN HANDELSONDERNEMING Wegens uitbreiding van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar Funktie-eisen: Tenminste MBO Gedegen kennis van Frans, Duits, Engels in woord en geschrift Commerciële ervaring is een pre Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking Taken: Contact onderhouden met onze buitenlandse relaties Verkoopcorrespondentie en orderafhandeling Administratieve ondersteuning buitendienst collega's Heb je een commerciële instelling en je houdt van aanpakken dan bieden wij een afwisselende baan in een team van jonge mensen. Stuur je sollicitatie met C.V. en voorzien van pasfoto naar: Van Delft de Vink bv, Postbus 164, 2230 AD Rijnsburg t.a.v. mevr. D. Koster. Driebergen Driebergen Accountanten BeUuttingadvueurd adviseren voor het midden- en kleinbedrijf. Wij onderscheiden ons door persoonlijke aandacht voor de cliënten. Voor hen zijn wij een gedegen partner bij alles wat zich op bedrijfsecono misch terrein voordoet. De kwaliteit van het brede dienstenpakket staat binnen onze organisatie centraal. Om ook bij groei in de nabije toekomst het niveau van onze dienstverlening veilig te stellen, willen wij ons team uitbreiden met een aantal enthousiaste medewerkers. Wij zoeken: Controle-leiders In samenwerking met hun medewerkers behandelen zij onze grotere cliënten. Verrichten controles, stellen jaarrekeningen samen en gebruiken hun ruime ervaring om opdracht gevers geheel zelfstandig met raad en daad ter zijde te staan. Assistent-Accountants Enthousiaste mensen die naast het uitvoeren van de gebruikelijke taken (meewerken aan jaarrekeningen, controles en fiscale aangiften) een degelijke gesprekspartner voor onze cliënten willen en kunnen zijn. Enige jaren ervaring, bij voorkeur bij een soortgelijk kantoor, is voor deze functie een 'must'. Loonadministrateur Een door de wol geverfde vraagbaak voor onze cliënten, waar het om personele en sala- riële kwesties gaat. Samen met zijn medewerkers verzorgt hij bovendien de salarisadmini straties voor het merendeel van onze cliënten. Aankomend Loonadministrateur Een jonge MEAO'er/schoolverlater die een brede ervaring wil opdoen door onze loonadministrateur in zijn Werk te ondersteunen. (Beginnend) Secretaresse (op Schoevers-niveau) Ervaring is voor deze baan niet noodzakelijk. Wel moet de nieuwe medewerkster service-gevoelig, doortastend en representatief zijn. Een steun en toeverlaat voor al onze medewerkers die tegelijkertijd een visitekaartje voor ons kantoor is. Op de PC (WP 6-OAVord) werkt zij ondermeer verslagen uit en verzorgt zij de correspondentie. Ai onze medewerkers hebben binnen het gezellige en jonge team een grote mate van zelfstandigheid en eigen verantwoordelijkheden. Aan wie zich onderscheidt, bieden wij.prima doorgroeimogelijkheden. Wij realiseren ons dat goed personeel schaars is. Daarom betalen we onze mensen zeer goed en kent ons kantoor uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden (mannen èn vrouwen) voor één van bovenstaande vacatures nodigen wij uit een sollicitatiebrief te sturen ter attentie van Cees Driebergen (071 402 16 21). Ons adres: De Ruyterstraat 2, 2231 RV Rijnsburg driebergen Q driebergen ACCOUNTANTS ;ELASTINGADVISEURS NTI is een erkende schrif telijke onderwijsinstelling die al ruim 50 jaar aan de top staat. Uitgeverij Educatief is een uitgeverij van studieboeken en verzamelwerken. Eurodidakt is een schrif telijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar. Hiermee behoort zij tot de grootste schrif telijke onderwijsinstellingen van Nederland. BRENGT JE AAN DE TOP! EURODIDAKT Wij zoeken (ook part-time) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen van cursisten. (op oproepbasis) Werkzaamheden: Het samenstellen van cursus pakketten en reclamemailings. Belangstelling? Stuur een kort briefje met c.v. en telefoonnummer (linksboven van de envelop de functie vermelden) binnen 10 dagen naar: EURODIDAKT NTI Mw. B. Noordermeer Papelaan West 154 2254 AJ Voorschoten PEUGEOT Vanwege de groei van onze bedrijfsaktiviteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar: Tweede monteur U heeft: enige jaren ervaring in een dealerbedrijf. bent u reeds bezig met uw opleiding tot eerste monteur. (junior) Verkoper U heeft: reeds enige jaren aantoonbare ervaring in een dealerbedrijf. affiniteit met auto's. bij voorkeur een opleiding op Mavo/Havo niveau en IVA Driebergen WIJ BIEDEN: uitdagende banen met een goed salaris en dito secun daire arbeidsvoorwaarden. In een moderne en gezonde onderneming met een eersteklas reputatie en een prettig werkklimaat. WIJ VRAGEN: u vóór uiterlijk 16 september a.s. te reageren. Voor nadere informatie belt u de heer R.J. Pouw, tel.:071 - 5411110. Uw schriftelijke reactie met C.V. kunt u richten aan: Auto Marestad, t.a.v. dhr. R.J. Pouw, Postbus 241, 2350 AE Leiderdorp. Auto Marestad maakt deel uit van Pouw Holding B. V. uit Amsterdam-z o. Tot de Pouw Groep behoren dealerbedrijven van zowel personen- als bedrijfswagens in Zaandam, Wormerveer, Utrecht en Leiderdorp. Verder zijn er bedrijven aangesloten die actief zijn op het op het gebied van verhuur, schadeherstel, financiering, ver zekering, leasing en brandstoffenverkoop. De totale groep ondernemingen telt circa 200 medewerk(st)ers. Met ruim 20 jaar ervaring in de automobielbranche is de Pouw Groep voor haar relaties de partner in mobiliteit! Weversbaan 9 (Autoboulevard Leiderdorp), 2352 BZ Leiderdorp HET PATIËNTEN CONSUMENTEN PLATFORM ZUID-HOLLAND is een samenwerkingsverband van zorgvragersorganisaties. Een van de kerntaken collectieve bèlangenbehartiging. De ervaringen van de zorgvragers zijn hierbij leid Bij het platformbureau ontstaat ten gevolge van uitbreiding van de subsidie van provincie Zuid-Holland per 15 oktober 1997 een vacature voor de functie van 7 8 uur per week (50%). Functieprofiel: - houdt zich op de hoogte van ontwikkelingen op het terrein van de (gezondheid; en daarmee samenhangende terreinen; - is belast met de (beleidsmatige) ondersteuning van projecten; - geeft leiding aan en voedt zorgvragerswerkgroepen; - verricht kortlopend kwalitatief onderzoek naar de zorgvraag; - stelt beleidsnotities samen; - levert een bijdrage aan de ontwikkeling van visies op de (gezondheids)zorg. Gevraagd wordt: - werk- en denkniveau op tenminste HBO-niveau; - bij voorkeur ervaring met kwalitatief onderzoek; - een flexibele en creatieve werkhouding - tactisch kunnen optreden; - contactuele vaardigheden; - praktijkkennis van tekstverwerkingsprogramma's - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Geboden wordt: - een aanstelling voor 1 jaar; - een aanvangssalaris van 2.221,50 (50%) (CAO-Welzijn, 28); - een reis- en onkostenvergoeding en een pensioenregeling (Uitbreiding van de aanstelling is afhankelijk van subsidie). Schriftelijke reacties met c.v. kunnen vóór 13 september gestuurd worden aan: PCP Zuid-Holland Noord, t.a.v. de sollicitatiecommissie Regiovisie Oosterkerkstra; 2312 SN Leiden. Telefonische inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de directeur, dhr. P. J. van Dongen, tel. 071-5140607. Milo is een succesvolle formule. In een sfeervolle winkel biedt de Milo-ondernemer de consument onder meer een aantrekke lijk aanbod tabak, lectuur, wenskaarten, zoetwaren en een professioneel aanbod diensten. Er zijn al 53 vestigingen in noord-oost en zuid-west Nederland. Milo maakt sinds kort onderdeel uit van de Vendex-Food Groep en wil nu in snel tempo groeien tot een landelijke organisatie. Voor een nieuw te openen winkel in Noordwijkerhout zijn wij op startende Milo biedt u een: bewezen franchiseformule; uiterst moderne automatisering en logistiek; gedegen opleiding en training; permanente professionele ondersteuning. Heeft u commercieel talent, detailhandelservaring en een ondernemersdiploma en bent u bereid minimaal 65.000,- eigen geld te investeren? Dan biedt de samenwerking met Milo u prima winstkansen! Voor meer informatie bel, fax of schrijf dan; RETAIL SERVICE GROEP BV Smirnoffstraat 1' 7903 AZ Hoogeveen Tel. (0528) 23 30 44 Fax (0528) 23 30 46 Imabo Elf rings Den Haag is met zijn Prof een ter, magazijn en toonzaal gevestigd in het Laakhaven gebiedeen moderns- bedrijvencentrum dat momenteel volop in ontwikkeling is. Elf rings is voor al haar activiteiten gecertificeerd conform ISO 9002. Wij zijn op zoek naar twee nieuwe collega's. Imabo is een grote én toonaangevende groep in bouwmate- Zo'n 50 zelfstandige bouwmaterialenhan- delaren bundelen inkoop, logistiek en professionele dienst verlening. Imabo is daardoor een van de voornaamste leveranciers van bouwmaterialen voor zowel de professio nele verwerker als de consument. Als werkvoorbereider calculator van Elfrings Bouw- en Handelsmaatschappij B.V. bent u werkzaam als een soort kataly sator. Tot uw taken behoren onder meer: het plannen van de werk zaamheden van de tegelzetters en onderaannemers het verzorgen van de werkvoorbereiding voor de lopende projecten het calculeren van de prijzen ten behoeve van en het vervaardigen van offertes opdrachtbevestigingen het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en uitvoerders het ondersteunen van de buiten dienst het verrichten van administratieve werkzaamheden. Onze functie-eisen Om deze dynamische functie te kunnen vervullen verwachten wij van u: een bouwtechnische opleiding op MBO niveau enige jaren ervaring in soortgelijke functie bouwtechnisch inzicht commer ciële en ondernemende als zowel accurate, aktieve en resultaat gerichte instelling organisatietalent uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ervaring met geautomatiseer de gegevensverwerking Onze waardering Voor beide functies geldt dat u kunt rekenen op: een uitstekend salaris en aanvullende voorwaarden zelfstandige en gevarieerde functie met ruimte voor eigen invulling enthousiast team van medewerkers mogelijkheden tot aanvullende opleidingen fjn Als vrachtwagenchauffeur van Elfrings Bouwmaterialenhandel Di(p| Haag B.V. bent u in hoofdzaak heiast met het vervoeren en losset^ van goederen bij onze klanten, binnen de regio Den Haag en omlig |ve gende gemeenten. U heeft derhalve veel persoonlijk contact en bepaalt mede het "gezicht" van ons bedrijf. Tevens bent u verant woordelijk voor de juiste belading en het in goede staat houden val ne de vrachtauto en toebehoren. Onze functie-eisen Wij verwachten van u: het benodigde rijbewijs plus chauffeurs diploma vooropleiding op MAVO of LTS niveau enige jaren ervaring, bij voorkeur in de regio Den Haag bekendheid met de straten in Den Haag en omliggende gemeenten is een pré represei tatief uiterlijk en optreden klant- en servicegerichte instelling Uw reactie Geïnteresseerd in een van deze twee vacatures? Stuur dan een korlt motivatie en een c.v. binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie naar Elfrings Bouwmaterialenhandel Den Haag B. V. Postbus 164, 2501 CD Den Ilaag, t.a.v de heer P.C. Wolf. Voor meer informatie over de functies kunt u hem bellen op telefoonnummer: 070 3801050. elf Lulofsstraat 20-24 'l'elefoon: 070 3801050 Fax: 070 3890202 Den Hd

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30