Personeel Personeel Personeel Hoorn Gemeente Wassenaar medewerker groenvoorziening m/v ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1997 U zorgt dat de bank perfect in balans is medewerker financiële sturing m/v Natuurlijk draait het bij de bank allemaal om de klanten. Maar die kunnen we alleen optimaal van dienst zijn als de zaken binnen de bank perfect geregeld zijn. Dus verzorgt u als medewerker finan ciële sturing voor de mate van betrouwbaarheid van de financieel- econornische informatievoorziening. U zoekt graag feiten achter de cijfers en u bent alert op relevante (finan ciële) ontwikkelingen en signalen om u heen. Natuurlijk bent u, om kwetsbaarheid en vertraging bij afwezigheid van een collega te voorkomen, inzetbaar bij alle voorkomende, waaronder facilitaire, werkzaamheden binnen de afdeling. Op die manier zorgt u er samen voor dat de bank op koers blijft en kan bereiken waar ze voor staat: een bank zijn van mensen U hebt een opleiding op, bij voor keur hbo-niveau. Het spreekt vanzelf dat u over de nodige financieel- economische kennis alsmede affiniteit voor automatisering beschikt. U wilt in uw werk ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. Aan de kwaliteit van uw werk stelt u hoge eisen. U gaat secuur en effectief met informatie om en bent analytisch. Spreekt en schrijft helder en begrijpelijk. Werkervaring is géén vereiste. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Faas, hoofd bedrijfsvoering, telefoon (071) 405 41 70. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de afdeling P&O, Rabobank Katwijk a/d Rijn- Valkenburg. Postbus 595, 2220 AN Katwijk Zh. Rabobank Katwijk a/d Ri/n-Valkenburg HERHAALDE OPROEP i® "W- "W- GEMEENTE verkeerskundige (m/v) rijku Vlgt'iiit'iu' informatie: Hoorn (65.000 inwoners) is een mooie stad me historische kern. aan de oever van het Markermeer. Bovendien is Hoorn het dynamisch hart van West- l-riesland. De dynamiek leidt tot de noodzaak om hel ver keer en vervoer in goede banen te leiden. Hiertoe is recentelijk een Nota Hoofdwegenstructuur en Verkeers- veiligheidsplan opgesteld. Hoorn ontwikkelt zich steeds verder. Inspelen op de actu aliteit is een blijvende noodzaak en uitdaging, zeker op het gebieil van verkeer en vervoer. Daarom bieden w ij een functie aan die gericht is op het: implementeren ol (mee) ontwikkelen van verkeers- en vervoerbeleid en verkeersplanologie; \oorbereulen en uitvoeren van verkeerskundige oplos singen binnen hel kader v an de Nota Hoofdwegen structuur en het Verkeersveiligheidsplon; opstellen en bewaken van projectplanmngen op hel vak gebied. in relatie tot andere beleidsvelden (bijvoorbeeld ruimtelijke ordening): voeren van productverantwoordelijkheid op verkeers- en vervoergebied: *n leidinggeven aan projectteams. Wij vragen iemand met: <-.•11 verkeerskundige opleiding op llltl t-liiv e.iu gelijkwaardig, en ruime ervaring, opgedaan bij de gemeentelijke overheid; l>eschikking over Ipiujectmaligel leidinggevende ervaring; gevoel voor bestuurlijke en politieke verhoudingen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid: ervaring en/of aliiniteit met verkeerskundige automati- seringsprogrummas. Salaris en overige informatie: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden gelroden van maximaal 6.722.- bruto per maand (schual 10A, niveau l augustus 19%). Voor zeer ervaren kandidaten behoort plaatsing in de uit- loopsehaal 11 (met een maximum van 7.207,- bruto per maand) tot dc mogelijkheid. Ken usscssment-onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij dc heer R.H.M. Bouwmeister. hoofd Ingenieursbureau, telefoon (0229) 25 24 08. of bij de heer A. Dekker, personeelsconsulent, telefoon (0229) 25 23 38. Sollicitaties met c.v.. brief en envelop, kunnen binnen veertien dagen na verschijnen van deze oproep worden gezonden aan de gemeente I loom. sector Gemeentewerken, t.a.v. de heer Dekker, personeelsconsulent. Nieuwe Steen l, 1625 1IV Hoorn. Het gemeentelijk beleid is erop gericht meer v rouwen, allochtonen en gehandicapten in dienst te neinen. Zij die voldoen aan de gestelde eisen wonlen nadrukkelijk verzocht gesteld. Oiik op Inlc deze advertentie wordt niet op prijs net: www.jobnews.nl Scholieren/studenten m/v In Leiden ga je nu studeren, maar er moet ook geld worden beeld postbode, magazijnmedewerker, verkoper, inpakmede- bekend is en je graag wilt werken, kun je direct contact met ons IIWÜ'IW! ir medische Service Technicus m/v en technische apparatuur zijn wij op zoek n voor de functie van Service Technicus. E het repareren, controleren en mogelijk verkopen van optische instrumenten. Beheersing van de engelse taal en het bezit van een rijbewijs zijn een vereiste Kennis van medische toepassingen of ervaring met soortgelijke werkzaamheden werkzaamheden is een Informatie bij Sandra van Beelen, tel. (071) 523 60 03, HWiMHltni ■•Uf.lHiMiEUS Verkoopster m/v Orderverzamelaars m/v direct orderverzamelaars. Aan de hand van een lijst ga je in een inpakkers gegeven die de bestellingen te lopen. Herken je jezelf in deze functieomschrijving en vind je het leuk om voor een periode van een week of 6 een goed salaris te verdienen, reageer dan snel. Vooral dames worden uitgenodigd Secretaresses m/v Bent u op zoek naar een veelzijdige en zelfstandige functie dan de omgeving van Leiden U houdt zich onder andere bezig met het n de agenda's, het maken van presentaties, het Daarnaast onderhoudt u contacten met verschillende opdracht- externe contacten. Heeft u een secetaresse-opleiding, kennis van Word for Windows en Excel en beheerst u de engelse en bij n de haarlemmerstraat zoeken wij een vlotte verkoopster/kassière Het betreft een functie voor 20 tot 40 o spoedig mogelijk contact Informatie bij Robert Nievaart. tel. (071) 523 1 Ir formatie bij Jolanda van Wijk, tel. (0252) 41 9 Medewerker (interne) communicatie m/v een medewerker die de interne communicatie gaat verzorgen. Er Hierna zal de nieuwe collega tevens de externe communicatie gaan verzorgen Heeft u een opleiding gedaan op HBO of WO-niveau en Informatie b-j Pauline Hoordijk, tel. (071) 514 77 44, Leiden. Kort Rapenburg 6 Medewerker debiteurenbeheer m/v uit te kunnen oefenen Het gaat hier om een full time baan Bent u geïnteresseerd, neemt u dan zo snel mogelijk contact met ons Financieel medewerker m/v voor een jong en dynamisch bedrijf. U heeft affiniteit met aandelen, een hoge motivatie bent geen negen tot vijf-type en n dan zo snel mogelijk contact met ■l'H'mih Produktiemedewerker m/v Uitzendbureau heeft die voor u! Bij een internationaal bedrijf in woordelijk voor de produktie en distributie van verfprodukten. Heeft u een opleiding op Lbo-niveau en behee atie bij Manelle van der Plas, tel. (071) 523 49 88. Medewerker bouwmarkt m/v Ben je net terug van vakantie en heb je toch meer geld uitgegeven dan je gedacht had, kom dan even bij ons langs als je na de zomer full time beschikbaar bent.Ook voor een leuke bijbaan kun je bij markten, bouwmarkten, HIFI-winkels en nog veel meer. Laat je dynamische branche Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Supermarktmedewerkers m/v De school is weer begonnen en wij hebben diverse leuke bijbanen voor enthousiaste jonge mensen. Voor diverse grote supermarkten schooltijd graag in een supermarkt zouden willen werken. Ben jij deze enthousiaste bijverdiener n Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 1 V DIRX DROGISTERIJEN B V. i Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert 31 drogisterijen in Noord- en Zuid Holland. Utrecht. Brabant en Zeeland. Onze medewerkers bepalen voor een groot deel het succes van onze winkels. Wie van aanpakken en gezellige drukte houdt is van harte welkom in ons dynamisch, snelgroeiend bedrijf. Voor een nieuw te openen filiaal in de Bollenstreek zijn wij op zoek naar een: BEDRIJFSLEIDER m/v FUNCTIE-EISEN: in het bezit van of studerend voor het Vakdiploma Drogist, ervaring in een dergelijke functie, leidinggevende capaciteiten, klantgerichte mentaliteit, collegiaal en flexibel. Na een inwerkperiode in diverse filialen draagt u als bedrijfsleider de verantwoordelijkheid voor één van onze drogisterijen. Presentatie van het assortiment, goederenstroom, lichte administratie en vooral de begeleiding van uw medewerkers hebben grote aandacht. ASS. BEDRIJFSLEIDER m/v FUNCTIE-EISEN: in het bezit van of studerend voor het diploma Assistent Drogist, klantgerichte mentaliteit, collegiaal en flexibel, ervaring in een drogisterij is een pré. VERKOOPMEDEWERKER m/v FUNCTIE-EISEN: in het bezit van of de bereidheid om te gaan studeren voor het diploma Verkoop in Drogisterij, klantgerichte mentaliteit, collegiaal en flexibel. Eventueel een parttime flexibel dienstverband is mogelijk Uiteraard staat hier tegenover: een goed salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring doorgroeimogelijkheden 8% vakantiegeld een uitstekende studiekostenregeling een 37-urige werkweek een prettige werksfeer in een vooruitstrevend bedrijf. BELANGSTELLING? Richt dan uw sollicitatie binnen 7 dagen aan: DIRX DROGISTERIJEN B.V., Flemingweg 3b, 2408 AV Alphen aan den Rijn, mevrouw J. Bakker, afd. Personeelszaken. Oproepkrachten/ Studenten gezocht m/v bij een grote drukkerij willen werken De werkzaamheden bestaan machine Het bedrijf draait 24 uur per dag waardoor de werktijden van 14 30-23 00 uur 8en je regelmatig een dag beschikbaar en flexibel inzetbaar dan is dit misschien de baan voor jou! Tegen zeer goede verdiensten kun je in principe voor onbepaalde tijd aan de Magazijnmedewerkers m/v Verkoopster m/v Een luxe lingerie winkel in Leiden zoekt een leuke verkoopster Naast lingerie wordt er badmode en nachtmode verkocht. Het betreft een functie voof de zaterdag.de donderdag plus gemotiveerd en tussen de 25 en 37 jaar neem dan contact met ons (071) 514 77 44, Administratief medewerker m/v tieve Jiandelingen verricht? Dan hebben wij een baan voor u. Bij het invoeren van gegevens en het versturen van brochures die terprogramma's Exact en Windows? Reageer dan snel Informatie bij Nanna Stolze, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. n het uitbreiden beschikbaar zijn en op contract willen. Er zijn vacatures op verschil- tellen, verdelen en verzendklaar maken van kleding en accesoires ten behoeve van de filialen in Nederland. Belgie. Luxemburg en Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden. Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau Bij de afdeling groenvoorziening van de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, kan worden geplaatst een Functie-inhoud: het verrichten van alle voorkomende werk zaamheden ten aanzien van onderhoud en aan leg van het openbaar groen. Bij het onderhoud van het openbaar groen wordt uitgegaan van natuurlijk beheer. Functie-eisen: - bij voorkeur een afgeronde opleiding vakbe kwaam hovenier danwel de opleiding secon daire groenverzorger; - het vermogen om zowel in team-verband als zelfstandig te werken; - bezit rijbewijs B; - interesse in natuurlijk groenbeheer; - ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. Salaris: voor bovengenoemde functie geldt een salaris van maximaal 3.615- bruto per maand (niveau 4). De salariëring is echter afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, men kan du! eventueel benoemd worden in een lager aan loopniveau. De vakantietoelage bedraagt 8%. Voor nadere informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. H.J.P. de Boer, chef sectie buitendienst, telefoon 070 - 512 22 69 Werving heeft gelijktijdig i i extern plaats. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zen den aan de directeur van de sector Middelen en Burgerzaken van de gemeente Wassenaar, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 24