Van der Kooii vrijwel zeker van WK-ticke Sport Rémi Zevenhuizen mikt op baancircuit Het seizoen loopt ten einde en dus is Boogmans in vorm Van der Kaaij dichter bij Cl-Masters na winst in Benthuizen Gabriela Sabatini MAANDAG 25 AUGUSTUS 1997 Winst en verlies voor Leidse boksers den haag Boksvereniging Leiden heeft bij wedstrijden in Den Haag winst en verlies geboekt. Bas Lantrok 17 jaar) verloor op plinten van Glexia van Boxing Rotterdam. Luc Zirkzee won bij de halfzwaargewichten van Zwartjens uit Den Haag. De talent volle Faisal Belghanou maakte korte metten met de Belg Kame- rena. ..De gong ging nog net op tijd in de derde ronde, anders was de Belg neergegaan aldus Chris Lantrok. de trainer van boksvereniging Leiden. Kortekaas loopt zege mis anna paulowna Royce Kortekaas is er net niet in geslaagd om de triatlon van Anna Paulowna op zijn naam te schrijven. De Lisserbroeker werd 1 kilometer voor de finish voorbijgelopen door Roland Melis uit Amsterdam. Hij bracht desondanks een snelle tijd op de klokken. 1.49.55. In het Noord-Hollandse dorp stond de zogenaamde 01-variant op het programma, een bondswedstrijd over Olympische afstand (1 kilometer zwem men. 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen). Pleister op de wonde voor Ajax (L) crciket anton diedrich medewerker Het gedegradeerde Ajax (L) heeft de voorlaatste wedstrijd in de eerste klasse winnend afge sloten. De winst op Bloemen- daal. de nummer drie van de ranglijst, was echter een pleister op de wonde. Ajax kwam in 55 overs tot 222 runs - het hoogste totaal dit jaar - voor het verlies van zeven wickets. Bloemen- daal was voor 198 runs all out. Aanvankelijk ging het moei zaam, maar met de stand op 27 runs voor twee wickets kwamen Clive Tyrer en Lantra Fernando samen in een partnership dat 140 runs zou opleveren. In de 43ste over ging Fernando uit met 71 runs op zijn naam. Tyrer zette nog door tot de laatste over. waarin hij met 94 runs ook het veld moest ruimen. Ook Bloemendaal verloor al snel twee wickets, maar toen kwamen de sterren van de be zoekers op de mat. Koen Hem mes en coach Gareth Shaw til den met een partnership van 148 het totaal naar 169 runs voor drie wickets. Shaw verloor zijn wicket aan een hoge vang- bal van Rick Verhaar op bowlen van Mark Verbeek. Hij had 95 runs in de boeken gebracht. Even later ging op bijna identie ke wijze ook Hemmes voor de bijl met 54 runs op zijn naam. Verhaar was nu aan het bowlen en Oscar Bockstart hield een moeilijke vangbal vast. De weerstand van de Bloemendaal was gebroken, niemand anders bereikte nog de dubbele cijfers. atletiek marc van der J act medewerker Rémi Zevenhuizen had aan een magere sprong van 4.30 meter genoeg om tijdens de Philips Games als tweede te eindigen. De polsstokhoogspringer van Leiden Atletiek was over die prestatie van afgelopen zater dag verrassend 'niet echt onte vreden'. Hij behoudt kans om in het klassement van het nieuwe KNAU-baancircuit. waartoe het evenement in Eindhoven be hoort, hoog te eindigen. Zevenhuizen (21) bracht dit seizoen zijn persoonlijk record op 4.60 meter. Die hoogte wil hij niet op zijn eindafrekening zien staan. „Ik moet in het na seizoen hoger kunnen komen, maar het zat er in Eindhoven niet in. Het ging daar wel lekker, eigenlijk vlak onder het gemid delde van de wedstrijden van de afgelopen tijd.'' De student ge neeskunde, die afgelopen vrij dagavond op zijn thuisbaan in het schemerdonker nog over 4.50 wipte, wil de vijf-meter- grens slechten. „Maar ik heb geen bepaalde hoogte per jaar in mijn hoofd. Ik ben nu een maal niet zo'n planner. Ook Bianca Vermond gaf acte de présence in de Brabantse lichtstad. De Leidse atlete liep in een sterk deelnemersveld de 1000 meter in 2.53,42. Met die tijd - goed voor de vijfde plaats - bleef ze ruim acht seconden achter winnares Kruijer. „Het was erg heet en dat maakte het zwaar. Iedereen had moeite met die tweede volle ronde." Alphe- naar Christian Tamminga liet zijn geliefde polsstok thuis en richtte zich op het verspringen. De atleet van Haag Atletiek kwam niet in de buurt van zijn persoonlijk record, maar de 7 meter en 18 centimeter leverde hem desondanks de tweede plaats op. Mark van Kints van het Al phense AAV'36 viel gistermid dag op tijdens de instuifwed strijd op de baan van het Lisse se AV De Spartaan. De tweede jaars B-junior snelde op de 300 meter horden naar een rappe 40,7 seconden. De jeugdige meerkamper wierp zijn speer bovendien precies 42 meter van zich af. Schelto Scheltens (Lei den Atletiek) en Peter van Noort (De Spartaan) streden bij het kogelslingeren om de eerste plaats. Scheltens bleef met 57.46 om 54.12 zijn regiogenoot de baas. Vincent van Blitters- wijk (A-junior) liep op zijn thuisbaan een verdienstelijke 23,1 over 200 meter. Miranda Boonstra toonde vrijdagavond laat goede vorm tijdens een wedstrijd over 5000 meter bij het Utrechtse Vitesse. De Alphense van Leiden Atle- Miranda Boonstra. tiek liep in een gemengde race een tijd net boven de 16 minu ten en 50 seconden. Daarmee benaderde ze haar persoonlijk record (16.44). Bewegingswe tenschapper Boonstra studeer de tot deze zomer een jaar in leiden gertjan van geen Het seizoen loopt ten einde en dus is Jeroen Boogmans in vorm. De drievoudig B-Master won op het kunstgras van Zuid- West zijn derde toernooi op rij en kan, met een week rust voor de boeg, met een gerust hart aan de verdediging van zijn titel beginnen. Boogmans klopte met Gertjan Egberink (6-4 6-3) de derde van de favorieten voor de Masters-titel op rij. Op Zee en Duin versloeg hij Jos Koemans, vorige week op De Leidse Hout was Jasper de Regt aan de beurt en gisteren dus Gertjan Egberink. Alleen Guido van den Broek was in het eerste toernooi van het jaar op De Merenwijk te sterk gebleken. Van Boogmans is echter bekend dat hij pas later in het jaar in vorm komt. Zo bleek ook giste ren. Op het voor beiden niet vertrouwde kunstgras liet de speler van Zee en Duin er geen twijfel over bestaan wie de beste van de twee was. Met kunstgras als ondergrond blijven de ballen laag. zeker als er met slice gespeeld wordt, waardoor spelers moeite heb ben met hun timing. Een harde, vlak geslagen service levert - net als op gewoon gras - veel voor deel op. Oplopen na de service is dan ook een met succes be proefde tactiek, vooral ook om dat het lopen bemoeilijkt wordt door de gladde ondergrond en de retoumeerder eerder op het verkeerde been staat. „Het is misschien zes jaar ge leden dat ik voor het laatst op kunstgras speelde zei Boog mans. „In de eerste ronde tegen Tim de Rooy kostte het me veel moeite om in mijn ritme te ko men. De jongen is B2-speler, maar van dat verschil merkte ik in het begin weinig. Boogmans verloor geen set in het toernooi en had in de eindstrijd tegen Egberink veel voordeel van zijn aanvallende tactiek. Egberink heeft doorgaans iets meer tijd nodig voor zijn slagen, terwijl Boogmans eigenlijk van nature de returns eerder 'chipt'. Egbe rink: „Met een beetje pech had ik er al in de tweede ronde uit gelegen. Maarten Kallenberg speelde me weg in de eerste set. Het is dat hij zijn concentratie verloor en minder ging serve ren, anders had ik niet eens in de finale gestaan." Door zijn overwinning lijken de sterren voor Boogmans het gunstigst te staan voor de nade rende Masters. Het eindtoer- nooi wordt in elk geval een spannende aangelegenheid. Met Boogmans, De Regt, Van den Broek, Egberink en Jos Koemans zijn er vijf kansheb bers, terwijl Jeroen Vink, Mar- tijn van den Berg en Albert Rob ben niet de minste outsiders zijn. Bij de vrouwen won de routi ne het weer eens van de jeugd. De gelouterde Margot van Overloop liet in twee lange sets Anouk Sterk achter zich: 7-5 7- 5. De Leiderdorpse in Meren- wijkse dienst beheerst de slice backhand als geen ander in het circuit en dat gaf de doorslag. Sterk kwam net tekort op de be slissende momenten en kon zo. na de verloren finale op Zee en Duin, wederom geen B-titel be machtigen. Van Overloop speel de zich door dit resultaat op nieuw bij de beste acht in BI, hetgeen plaatsing voor de Mas ters betekent. Sterk was al zeker van het eindtoemooi, zodat ook bij de vrouwen met Bionda Zonderop, Femke de Boer, Bar bara van der Gugten en Van Overloop, meerdere favorieten zijn aan te wijzen voor de titel. In B2 bleef Tim de Rooy voor de vijfde keer ongeslagen. De Nieuw-Venneper speelde zo honderd procent in zijn onder deel dit seizoen. Thuisspeler Wijnand van Deursen kwam er in beide sets net niet aan te pas: 6-3 6-4. Nancy Lutz-Toole bleef Margot van Overloop was met haar routine Anouk Sterk de baas op Zuid-West. foto mark lamers na verlies in de eerste set Mar- my Moussavi klopte in Cl Chris moest eveneens een derde set lieke Jager - ook al kwartfinalis- van Zuijlen in drie delen (7-6 2- spelen om zich van Kitty van te in BI - voor: 6-7 6-4 6-3. Ja- 6 6-3). Mariëtte van den Berg der Zon te ontdoen: 7-6 3-6 6-2. tennis peter klein medewerker Met zijn overwinning in het mannenenkelspel Cl bij het Bentlandentoemooi in Benthuizen sloeg Nick van der Kaaij zich voorlopig ook bij de eerste acht van de ranglijst van het LD Tennis Circuit. Helemaal zeker van deelname aan de afsluitende Masters is de Bodegraafse junior echter nog niet. Het Drie Klaver Drie toernooi, waar ook zijn directe concurenten acte de presence ge ven, zal zoals in zovele voorgaande jaargangen van het circuit weer als scherprechter fungeren. Van der Kaaij had om de hoofdprijs en de belangrijke circuitpunten binnen te slepen drie sets nodig in zowel de halve finale tegen Robert-Jan Peeters, als in de eindstrijd tegen Dave van Luyken van Seghwaert uit Zoetermeer. Bij de vrouwen drong Raquel Evertsz door tot de hal ve finale, waarmee ze precies dat ene puntje pakte om op een gedeelde achtste plaats van het LD-klassement te komen. In Zoeterwoude kan de speelster van TEAN zich definitief voor het slotevenement op Unicum plaatsen. Jacco Spoor was bij Bentlanden de sterkste in het D-schema, maar schreef te laat in bij het Drie Kla ver Drie. De Hillegommer zal daardoor op de negende plek blijven steken en de Masters niet halen. Winfried Roose pakte twee eerste prijzen in de Cl-ca tegorie van het Leimuiden 30+ dubbeltoernooi. Met Rob Maarschalk sloeg Roose zich in drie sets langs Mi- chiel van Buuren en Walter Gérard, met Nicolette Hemminga was hij in de mixed de meerdere van Joke Smith en Ton Koedam. Smith won met Kitty Huisman wel het vrouwendubbel. René van der Meer en Peter Spillenaar drongen zowel in de C2 als in de Dl tot de eindstrijd van de mannendubbels door. In de laatste groep werd ook de titel gegrepen. Lenie Bakker en Truus van der Meer, die met Wil Koeleman bij de C2 vrouwen won, namen beiden na tien jaar trouwe dienst afscheid van de wedstrijdleiding. foto archief Amerika, maar kwam daar niet goed uit de verf. Terug in Ne derland werd ze vorige maand in 17.04,89 zevende tijdens de Nederlandse kampioenschap pen in Emmeloord, één plaats lager dan vorig jaar. CIRCUIT IN CIJFERS HEB1: halve finales: J Boogmans - A Robben 7-6 6-2, G Egberink - M Vis ser 6-6 ret Finale: Boogmans - Egbe rink 6-4 6-3. HEB2: halve finales T de Rooy-R Jong-a-Tai 7-5 6-1. W van Deursen - E. van Benschop 6-2 6-3 Fi nale: De Rooy - Van Deursen 6-3 6-4 DEB1: halve finales: M. van Overloop - 8 van der Gugten 7-5 6-2. A. Sterk - H. Rothbarth 6-2 6-1 Finale: Van Overloop - Sterk 7-5 7-5 DEB2: halve finales N. Lutz-Toole - A. Wilbrink 3-6 6-0 6-4. M. Jager - C. Veerkamp 6-1 6- 2 Finale: Lutz-Toole - Jager 6-7 6-4 6- 3 HDB1: finale-J.Lugthart/L Damen- M Serlier/W. van Tongeren 6-1 7-5 HEC1: halve finales C. van Zuijlen - S. Warmerdam 4-6 3-6 15-40 ret.. J. Moussavi - W van Veen 6-4 6-2 Fina le: Moussavi - Van Zuijlen 7-6 2-6 6-3. DEC1: halve finales. M van den Berg - J. Tromp w.o., K van der Zon - S. Sie- val 6-4 3-6 6-0. Finale: Van den Berg - Van der Zon 7-6 3-6 6-2. HDC1: finale: S. Warmerdam/E. Kraska A. van Sterkenburg/M. Zaal DDC1: finale: S. Bayman/F. Meyer - S. en N. Visser 3-6 7-5 6-4 GDC1: finale E. Kulk/M. Rusman - M. van Ark/A. Tala- kua 7-5 6-2. HDC1 35+: finale: H van Tongeren/J. Mens - C. Brouwer/C Strijk 6-3 6-2. DDC1 35+: finale: H. Boskamnp/S. Evers - G. Serlier/L. Hins 6-3 6-0 GDC1 35+:finale. C. van Doesburg/C. Brouwer - C. van der Mey/C. Strijk 6-1 6-4. HEC2: Finale-. V. Borsboom - M. de Man 6-2 6-2. HED1: halve finales: V. Borsboom - M Hoekstra 7-6 7-5, M. Lexmond - J. van Prehn 6-0 7-5 Finale: Borsboom - De Man 6-2 6-1. DED1: halve finales: N Hensbroek - Y. Meiland 6-3 6-2, M Onderwater - M Kastelein 6-4 6-1 Fi nale: Hensbroek - Onderwater 6-1 6-3. HDD1: finale L de Koning/K. Groene- wegen - N. en E. Ravensbergen 7-5 6- 2. DDD1: finale: C de Jong/A. van Loon - M. van Gils/S. Rutten 6-3 6-2. GDD1: finale: S. Vogel/G. van Leeuwen -E. en F Wijnen 6-1 6-3. HDD1 35+: finale R Paardekooper/J Paauw - A. Jong-a-Tai/R Vonk 6-3 6-7 7-5. DDD1 35+: finale R Looyes- tein/T van Rijn - G. Herz/G. Hoe- brechts 1-6 6-3 6-1 GDD1 35+: fina le: M Schijf/M. Fennes - A. en R. Gransjean 7-6 6-3. Bentlandentoemooi Benthuizen HEC1. halve finales: N v.d Kaaij - R J Peeters 4-6 6-1 6-2: D. van Luyken - F. de Groot 4-6 6-4 6-3 Finale: V d. Kaaij - Van Luyken 6-2 4-6 6-0 DEC1, halve finales: E. v.d. Wolk - P Kosters 6-2 6- 3; I. v.d. Velden - R Evertsz 6-4 6-0 Finale: V.d Wolk - V.d Velden 6-16-1 HDC1, finale: N. van Oosterhout/R Rommers - T. Barendrecht/S J Jonke ren 6-4 6-4 DDC1. finale: K van Log- testijn/K Peters - M. Esser/S. Huis kamp 6-3 6-1. GDC1, finale: E. v.d. Wolk/P. Smith - K Peters/M Maes 6-4 6-4 HEC2 35+, finale: H S|ardi|n - R Cha- rité 2-6 6-4 6-2 HDC2 35+. finale: J Reedijk/H. Sjardijn - L. v.d. Meer/R N.jhof 7-5 6-0. HED1, halve finales: B Delsasso - P Verhoef opgave wegens bezoek aan Grand Prix; J. Spoor - M Kortekaas 2-6 7-5 6-3. Finale: Spoor - Delsasso 6-1 6-2 DED1, halve finales: T. de Jonge - G. v.d Voet 6-0 6-0; B. de Groot - J. Lloyd 6-3 6-3 Finale: 6-2 6-0 HDD1, finale: M Kortekaas/S. Oudemayer - F Oudhuyzen/X. Pronk 6-0 6-4. DDD1, fi nale: W. Noort/B Rademaker - J. Lloyd/D. Vlasman 6-1 6-2. GDD1, fina le: T de Jonge/S. Stevense - E. de Rui- ter/J. Groos 6-1 7-6. HDD1 35+, finale: J Dirven/E. Ossel - J. v.d. Heijden/J. Woudenberg 6-4 6-2. GDD1 35+, finale: A. Janmaat/E. Lijk- wan - L. v.d Houten/B. Jonkeren 6-4 6-2. 30+ dubbeltoernooi Leimuiden HDC1 30+, finale: R Maarschalk/W. Roose - M. van Buuren/W. Gérard 6-2 4-6 6-4 DDC1 30+, finale: K Huis- man/J. Smith - R Akerboom/T. Klein 6- 4 4-6 6-4. GDC1 30+, finale: N Hem- minga/W. Roose - J. Smith/T. Koedam 7-6 7-5. HDC2 30+, finale: R. Geerlof/W. Rem- ders - R. v.d. Meer/P. Spillenaar 2-6 6- 4 7-5 DDC2 30+, finale: W Koele- man/T. v.d. Meer - N. Glas/M. Taal 6-4 6-0 GDC2 30+. finale: I. Mul/A. Evers - W. KoelemanAT Möllers 6-1 6-7 6-1 HDD1 30+, finale: R v.d Meer/P Spil lenaar - J. Freke/T. Maerten 4-6 6-2 6- 0. DDD1 30+. finale: C Beekhuis/A v.d Meer - T. Molenaar/J. Suthof 4-6 6-4 6-3. GDD1 30+, finale: T. Borst/F. v.d. Salm - L Hietkamp/C. Zevenhoven 6-4 6-2. CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -5} Junior met stip genoteerd Vincent van der Kooij reist naar alle waarschijnlijkl begin oktober af naar het Spaanse San Sebastian omi te nemen aan het WK op de weg voor junioren. De 'vv groep van twaalf die bondscoach en ex-prof Frans M; sen samenstelde, is inmiddels teruggebracht tot zei Daarvan zijn vijf renners met stip genoteerd, onder de jeugdige Merenwijker, die deel uitmaakt van de na nale juniorenselectie. wielrennen marc van der jagt medewerker Van der Kooij nam afgelopen weekeinde deel aan de Pijl van West-Brabant, maar zorgde niet voor vuurwerk. De 18-jarige Lei- denaar kwam alleen tijdens het eerste onderdeel van de twee daagse wedstrijd voor junioren- districtsploegen uit de verf. Hij realiseerde afgelopen zaterdag 'in het shirt' van het district Brabant Zuid-West de vierde tijd over het 16,2 kilometer kor te tijdritparcours. „Ik heb liever een oplopend stuk waarbij ik op de macht moet rijden. Dat vlak ke gebeuren kan iedereen wel aan." Van der Kooij, die lid is van het Zundertse Sauna Diana, beëindigde gisteren de klassie ker over ruim 119 kilometer in de grote groep. In het eindklas sement kwam hij uit op de zes de stek. Het is zeker dat Van der Kooij volgend jaar in de elite-ama- teurploeg van de Rabobank rijdt. Maar het contract dat het talent al in juli zou tekenen, is nog steeds niet op tafel geko men. Ploegleider en ex-prof Ni co Verhoeven heeft het volgens Van der Kooij erg druk. „En ik heb ook begrepen dat Jan Raas er bij wil zijn als er ondertekend gaat worden." Hillegommer Gerben vai Reep maakt ook nog kan het wereldkampioenschap, op 11 oktober - daags voo elite-renners - verreden z den. Maar de nationaal ju renkampioen moet dan wel prestatieniveau opkrikken. André van Reek is tijden 15de editie van de Ronde Polsbroek als tweede geëini De Lissenaar van RTV De lenstreek moest het afgeli zaterdag in de massasprin leggen tegen Voorburgei Fils. Van Reek heeft nog zijn supervorm van de alj pen jaren terug, maar ki steeds sterker. Gisteren k de 29-jarige cyclosportief ni kort voor een tweede pod plaats. In Monnickendam hij als vierde over de i Noordwijker Piet de Ri kwam vlak achter hem ak vende binnen. De Leiderdo Marion Borst en de Alph Ingrid Kelderhuis werden op de middag respectief zesde en zevende tijdens t kilometer lange wedstrijd vrouwen. Hans Egberts uit derdorp miste op een 1 podium in Barendrecht N kilometer viel hem de vi stek ten deel. Vrouwen Alphians logenstraffi voorspellingen met derde plaal honk/softbal pieter van der vliet medewerker Het softbalseizoen van de Al- phians-vrouwen zit er op. In het laatste competitieduel tegen Run'71 uit Oldenzaal onder streepten de Alphensen nog eens dat zij aan het begin van het seizoen ten onrechte als de gradanten werden aangemerkt. Met 7-1 en 6-5 wonnen ze de dubbel en stelden daarmee de derde plaats in de competitie veilig. De eerste wedstrijd was ei genlijk een 'makkie'. De pit ching van Run'71 was zeer ma tig, waardoor de thuisclub er lustig op los kon slaan. De ver dediging werd geleid door Anne Roos Carter (6-0-4-3), die geen moment in gevaar kwam. Ook aan slag wist Carter (1.000) wat er van haar verwacht werd en samen met Icsa Everts (1.000) maakte zij de dienst uit. De 01- denzaalsen hadden niets in te brengen en gingen roemloos met 7-1 onderuit. Alphians zag Karen Weber uitvallen met een bovenbeen blessure. De tweede ontmoeting was veel spannender. Een 3-1 voor sprong voor Alphians werd in de vijfde inning door veldfouten en honkslagen omgebogen in 3- 5. Totdat Alphians in de gelijk makende slagbeurt van de ze vende en laatste inning voor een verrassing zorgde. Met twee nullen op het scorebord kreeg de thuisploeg toch drie hoi vol, toen Celeste Rooswink het slagperk kwam. Met een me klap bracht zij drie over de thuisplaat voor winst. Voor de honkballers var phians is de weg naar een i ge zesde plaats nog lang weekeinde bleek Bucs uit sterdam een maatje te klein 5 en was Badhoevedorp tes 3-8. Met nog vijf wedstrijde het programma moest er wonnen worden. Pitcher Lindeman was weer terug Jong Oranje en deed het vanaf de heuvel. Hij werd twee innings voor het einde vangen door Donald Kok. genlijk zat de wedstrijd t Bucs bij 2-0 een beetji toen Alphians met twee h bezet Dennis Maat richting derde honk zag slaan. De de honkman had te veel tijd n om de bal goed te verwerkt verzuimde de nul te ma Met drie honken bezet wal de beurt aan Jelle Fruitema een woeste uithaal sloeg hij grandslam- home-run voor vier punten en een ve 6-0 voorsprong. In de wedstrijd tegen Bad vedorp, de volgende dag. ki Alphians tekort. Bij de i van 3-5 ging gelegenheids dehonkman Allan Hazel de in toen hij de bal tussen de nen zag verdwijnen. Het gi gen was 3-8 wat tevens het de van de wedstrijd beteken TOP maakt indruk in Frieslan korfbal michel van gent medewerker TOP heeft op het Leonidas- toernooi in het Friese Noord- wolde voor een opmerkelijke prestatie gezorgd. De Sassen- heimse eersteklasser pakte de eerste prijs in een poule met twee ploegen die in de competi tie hoger spelen. TOP begon met een 5-5 gelijkspel tegen EK- CA en won vervolgens van over gangsklassen BW Heerenveen (12-6) en DOS/WK (8-7). Sporting Trigon had op het zelfde toernooi minder succes. De formatie van Kees van Vliet verloor van Steeds Hooger (7- 12) en ASVD (7-11), waam afsloot met een 8-6 Oost Arnhem 2. Dit leverd de rangschikking een d plaats op. De Leidse overga klasser had zaterdag in 0 holtpade wel een sterke pn tie neergezet door hoofdJda SCO met 17-18 te kloppen. De Danaïden maakte op driekamp in Zoetermeer tl De Meervogels en AW/I weinig klaar. De nieuwe cc Aart van der Werf zag zijn s< tie twee nederlagen lijden. I prestaties vielen te verwadi aangezien beide tegenstan in de komende competitie ger uitkomen. Leidsch Dagblad Tennis Circuitry onso^ Rabobank L.J. SPORT IN SPORTSTORE PARFUMERIE DROGISTERIJ cTWAASDAM SALON DE BEAUTÉ UAM. Mercedes-Benz NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein Wilhclminalaan 10 2405 ED Alphen aan den Rijn Telefoon (0172)-49 15 94 Telefax (0172) - 49 56 32

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20