SPORT *S\ is nog lang niet op niveau itesse wint eerste subtopper Betaald voetbal mag niet tevreden achteroverleunen Sport 'Geen verkeerde, die Arveladze' AZ vernedert Eagles Feyenoord straft twee supporters NDAG 25 AUGUSTUS 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -5 dskampioen moet bij NAC tot het gaatje voor gelijkspel ieuwe benadering van Advocaat is dualis- Enerzijds wacht PSV titelrace, anderzijds lt de Champions Lea- de gemoederen in hoven al maanden be niet in het laatst die de baas van de techni- staf zelf. Om de voor- :hten in de jacht op lenen en prestige in pa kracht bij te zetten, de Hagenaar al met kritische blik vooruit Ie mooie dingen die en gaan. Nederland is pa niet. MARK CALDENHOVEN RSLAGGEVER Ie offensieve speelwijze in impetitie wenst PSV, dus caat, dit seizoen geen af- te doen, maar tussen de lationale grootmachten is caats concept gedoemd te kken. Te aanvallend, zo hij. „Verdedigend zullen in de Champions League inste een mannetje bij in hebben." Die had PSV en in de tweede competi- irt tegen NAC al hard no- ïa een rampzalige verto- roor de rust (3-1) moest de kampioen in Breda alle bijzetten om de schade tins te herstellen: 3-3. ging in de Brabantse der- iteren halfslachtig te werk. NAC-trainer Herbert iann voor aanvaller Ernest irt een rol in de tweede lijn lachten had, kwam PSV op niddenveld steevast een letje tekort. Vanuit het e Bredase collectief, met loofdrol voor alleskunner Schreuder, werden de ke plekken in de Eindho- defensie keer op keer 'legd. jral in de eerste helft, toen voortdurend de bovenlig- partij was, gooide Archil idze de trucendoos meer lens open. Gadegeslagen broer Shota liet de Geor- ,,Geen verkeerde hè, die Arve ladze". Zwetend van opwin ding en glunderend van ple zier danste NAC-manager Martin Vreijsen na afloop van het 3-3 gelijke spel tegen PSV door de catacomben van het Fujifïlm-stadion. Trainer Neu mann wist na de weggegeven 3-1 voorsprong niet of hij nu lachen of huilen moest, maar bij z'n manager kende het ge luk geen grenzen. ,,En weet je wat nou zo mooi is", tekende Vreijsen ook nog aan. ,,Onze Arveladze kan nog veel beter. Wegens een blessure voetbal de hij vandaag nog maar op halve kracht." ,,Ik weet niet of u het weet, maar z'n broer wilden we ook hebben. Maar die was onbe taalbaar. Daarom hebben we Ajax maar getipt." Shota Arve ladze, van 22 februari 1973 uit Tblisi (Georgië), maakte vrij dagavond voor Ajax twee van de vijf treffers tegerf Fortuna Sittard. Z'n tweelingbroer Ar chil was gistermiddag de sen satie in Breda tijdens NAC- PSV. Fris en artistiek waren de acties van de stijlvolle spits, brutaal en spontaan was de wijze waarop hij spotte met de toch geduchte reputatie van sommige PSV-verdedigers, Stam en Valckx voorop. On dertussen stelde hij de ster aanvallers uit Eindhoven, de Belg De Bilde, debutant Möller en later invaller Bruggink, diep in de schaduw. Neumann heeft niet de illu sie dat hij Archil Arveladze lang bij NAC zal kunnen hou den. „Qua talent heeft hij unieke mogelijkheden, net als zijn broer. Ik hoop dat het nog even duurt, maar vroeg of laat raken wij hem ongetwijfeld kwijt aan een topclub." ADO staat op 100 procent ALKMAAR ANP Boudewijn Zenden laat na het scoren van de gelijkmaker zien dat hij naast voetbal en judo ook de tumsport beheerst. giër al zijn kunstjes zien. Het publiek in Breda genoot, PSV sidderde. Binnen tien minuten trof Arveladze doel. Weliswaar vanaf de stip, maar Boudewijn Zenden had hem na een onna volgbare solo langs Valckx en Numan in het zestienmeterge bied gevloerd. Hoewel Zenden zelf met het hoofd enkele minuten.later zijn fout herstelde, bleef PSV achter de harde feiten aanlopen. Brus- selers, met een lucky volley, en Stewart, na een splijtende pass van Schreuder, kregen vrij baan. „Het was, zo keek Advocaat te rug, „op één of twee uitzonde ringen na zeer matig. Als je alle ballen verliest, verlies je zelfs van een brandweerelftal." Die uitzondering was Peter Möller zeker niet. De Deense nieuwkomer, die twee weken geleden kwam van Bröndby IF, kreeg van Advocaat het vacante plaatsje naast de onzichtbare Gilles de Bilde. De basisplaats voor Möller was verrassend, daar hij pas drie trainingen op de Herdgang in de benen had. Arnold Bruggink, die bij de ou verture tegen RKC een handvol kansen had laten liggen, werd geslachtofferd. Bruggink haalde na de pauze in de inhaalslag zijn gram met de gelijkmaker. De confrontatie met NAC be wees evenwel dat PSV nog niet in goede doen is. Dat de lands kampioen NAC pas na de her vatting met de rug tegen de muur zette, wat resulteerde in goals van Cocu en Bruggink is voor de Eindhovenaren allesbe halve bevredigend. Numan: „Een helftje druk zetten is voor ons niet voldoende. Dat moeten we in Nederland negentig mi nuten kunnen doen. Vraag me niet naar het waarom, het ge beurt kennelijk gewoon. We zullen ons in de Champions League toch aanzienlijk profes sioneler moeten gedragen. NAC: Karelse; Gaasbeek, Van de Looi, De Roover en Gudelj; Feskens, Schreuder en Brusselers (79. Gorter); Scheepers (77. Millicic), Arveladze en Stewart. PSV: Koch; Vampeta (46. Iwan), Valckx, Stam en Numan; Petrovic, Jonk (78. Van der Weerden), Cocu en Zen den; Möller (46. Bruggink) en De Bilde. Het gedoe rond de vier 'verban nen' spelers heeft AZ sportief gezien in ieder geval niet in de war gebracht. Na een aarzelend begin woensdag tegen Emmen (1-1), maakten de Alkmaarders zaterdag tegen de Eagles hun favorietenrol volledig waar: 7-1 Langerak, gekomen van NEC, scoorde driemaal. Huiberts be nutte twee strafschoppen, de andere goals kwamen op naam van Ricksen en Wijker. Voor Go Ahead redde veteraan Krüzen de eer. Na de zege staat de ploeg van trainer Willem van Hanegem vierde. Overigens stelde arbiter Jol het begin van de tweede helft enkele minuten uit, omdat supporters uit De venter ontoelaatbare spreekko ren hadden aangeheven. Drie teams behaalden uit twee duels de volle winst. Eind hoven heeft van het trio het beste doelsaldo: 5 voor, 0 tegen. Zaterdag versloeg Eindhoven Helmond Sport met 4-0. Ook ADO Den Haag staat op 100 procent, na een 3-2 overwin ning op titelkandidaat Emmen. Patrick Kalkema, overgekomen van Alphense Boys maakte zijn debuut in het Zuiderpark. Cam- buur, vorig seizoen tweede ach ter promovendus MW, herstel de zich na de nederlaag van woensdag. Toen was Dordrecht 90 met 2-1 te sterk. Zaterdag wonnen de Friezen met 4-1 van Telstar. Van der Laan scoorde twee keer, waarvan er een uit een strafschop. Abma en Berg huis zorgden voor de overige twee goals. De Ghanees Abdal- lah deed voor de Velsenaren iets terug. De derde ploeg die twee keer won is FC Zwolle. Zaterdag moest FC Den Bosch er in eigen huis aan geloven: 1-2. Onder aan staan al weer de vertrouwde namen van Top Oss, Telstar en Haarlem: alledrie nog puntloos. echt vloert onthutsend zwak MW: 6-1 eerste 'subtopper' van het seizoen was Vi- beter dan Roda JC. De thuisclub trof drie- het net, de bekerwinnaar driemaal het verk: 3-1. Vitesse probeerde de afgang tegen e revancheren met een grote werklust. Goed wam er slechts sporadisch aan te pas. openingsoffensief van Vitesse leverde geen rs op. Juist in de periode dat Roda JC con- iver de wedstrijd kreeg, nam Vitesse toch de ig. Van Hintum brak door over links en zag lappe voorzetje zomaar door de benen van nan Damjanac rollen. Trustfull,goed op kreeg een gemakkelijke inlegger: 1-0. or een treffer van Perovic, op een voorzet rustfull, veranderde in de 47ste minuut het eeld. Vitesse kon gaan counteren, Roda JC inmachtig omdat geen enkele speler de bal ie flanken kon voorzetten. De aansluiting Vrede in de 81ste minuut kwam te laat. Bob s had nog wel 2-2 op zijn schoen, omdat de ploeg leeg was, maar hij trof de buitenkant Ie paal. In de blessuretijd maakte Curovic 3- ïieuw na een blunder van Damjanac. ndam - FC Twente Ivente kwam in Volendam niet verder dan ioelpuntloze puntendeling. Daar mochten ischedeërs nog blij mee zijn ook. Volendam elde zich van de 3-0 nederlaag bij Groningen iste de kans op een overwinning. Vooral in rste helft kreeg Volendam een groot aantal en. Na ruim een kwartier spelen kreeg Mole- voor het eerst in de basis bij Volendam, de kans van de wedstrijd. Hij miste voor een el leeg doel. FC Twente stelde er weinig te- ver en moest genoegen nemen met halve in voor Bosman en Petrov, die het zwaar en bij de uitblinkende Nijholt'en Persijn. In veede helft was er sprake van meer even- Grote kansen bleven uit. Utrecht - MW 'er echt te overtuigen speelde FC Utrecht het wnoveerde MW naar een forse 6-1 neder- Dat was volkomen verdiend, want de ploeg Frans Körver maakte een onthutsend zwakke ik. Na het verlies tegen Feyenoord speelden imburgers tegen Utrecht extreem behou- Utrecht stelde daar aanvankelijk ook wei- genover. Tot aanvaller Mols na een half uur aangaf dat MW met minimale inspanningen te vloeren was. Zijn eerste schot op het doel was raak: 1-0. Voor de rust kon Mols nog eens in alle vrijheid scoren, na een afgemeten voorzet van Nascimento. Ook Robbemond had even later de hoek voor het uitkiezen en bracht via een MW- been de stand op 3-0. MW was een willoos slachtoffer. Het mocht weliswaar nog tegensco- ren na een blunder in de Utrecht-defensie. Utrecht verhoogde echter het tempo en liep via Decheiver uit naar 4-1. De spits speelde niet al te best en werd na zijn treffer vervangen. De jonge Beekink.loste hem af. Een paar minuten later toonde hij een goed vervanger te zijn door zijn eerste doelpunt op het hoogste niveau: 5-1..Inval ler Van Nieuwkerk spande zich nog een keertje in en scoorde na een voorzet van Boussatta 6-1. RKC - FC Groningen Of Groningen-trainer Wim Rijsbergen last had van de warmte? „Nee, echt niet", was het ant woord. Toch overdreef de Leidenaar met de uit spraak dat zijn ploeg tegen RKC meer verdiend had dan het 1-1 gelijkspel. Peter Boeve, trainer van RKC, was tevreden met zijn -eerste puntje als eredivisie-trainer. Groningen creëerde voor rust nauwelijks kan sen. Na de pauze werd dat beter, al kwam Bom barda's schot op de lat totaal onverwacht. Imid- dels daalde het niveau met de minuut. Niet alleen de spelers maakten veel fouten ook de arbitrage bakte er weinig van. In de 68ste minuut nam Groningen een hoek schop. Via Huizingh belandde de bal met geluk bij Bombarda. Die haalde goed uit: 0-1. RKC leek verslagen. „We hadden de 0-1 simpel vast moe ten houden", zei Rijsbergen. „Toch geven we vlak voor tijd die gelijkmaker weg." Een cadeau. Drie minuten voor tijd droomde de hele linkerkant van Groningen over de maximale score van zes punten uit twee duels. De slim spelende Deense middenvelder van RKC, Nielsen, schudde ze ech ter wakker: 1-1. NEC - Heerenveen NEC heeft de goede start in de eredivisie geen vervolg kunnen geven. Na de thuiszege egen Wil lem II (2-1) verloor de Nijmeegse club zaterdag voor eigen publiek met 1-0 van Heerenveen. Trai ner Foppe de Haan paste in de tweede helft een gelukkige wissel toe. Invaller Gusatu maakte de enige treffer in de 65ste minuut op aangeven van De Visser. Ondanks de zege was trainer Haan niet Van der Laan en Vreman jubilarissen RUSWUK ANP Harry van der Laan van Cambuur en Jan Vreman van De Graafschap vierden zater dag, zonder het waarschijn lijk van elkaar te weten, het zelfde feestje. Beide spelers werkten hun 250ste competi tiewedstrijd af. Van der Laan debuteerde op 31 augustus 1988 in de wedstrijd FC Den Haag - Excelsior (0-2), terwijl Vreman zijn eerste profduel speelde op 29 maart 1986 te gen PEC Zwolle (1-0 verlies). Van der Laan, die in 250 wedstrijden 142 doelpunten maakte, kwam uit voor FC Den Haag, Feyenoord, Dordrecht'90 en Cambuur. Vreman bleef De Graafschap trouw. De verdediger speelde nimmer voor een andere club. Orlando Trustfull schreeuwt het uit nadat hij met een eenvoudig intikkertje Vitesse op voorsprong heeft ge bracht. FOTO ANP tevreden over het optreden van zijn ploeg. „We hebben, zeker in de eerste helft, te weining initia tief getoond, de opbouw van achter uit ging te moeilijk. Na rust zat er, mede door Gusatu, wat meer beweging in. Die 0-1 vond ik op dat mo-„ ment terecht, maar over de wedstrijd gezien niet. Er ontbreekt nog een heleboel aan. De Graafschap - WilJem II Hoewel zijn ploeg na twee nederlagen puntloos onderaan staat, toonde trainer Co Adriaanse van Willem II zich niet ontevreden. „Ik ben blij met het aantal beschikbare spelers, het begint er nu een beetje op te lijken." Zijn ploeg verloor zater dag echter wel, uit tegen De Graafschap (3-1). Nadat Gerritsen De Graafschap in de 25ste mi nuut op voorsprong had gezet, bracht Arts beide partijen in de 59ste minuut uit een strafschop weer op gelijke hoogte. Lindenbergh had aanval ler Wijnhard onderuit getrokken. De Tilburgse illusie duurde slechts enkele mi nuten. In de 65ste minuut ging Prommayon met een tweede gele'kaart voortijdig naar de kant. Hij haalde Gerritsen van achteren neer. Vijf minuten later schoot Viscaal uit een vrije trap diagonaal en fraai raak, 2-1. Op de valreep bediende Fuchs na een fraaie actie nog invaller Te Braak, die Willem Il-doelman Mampaey met een lobje verschalkte, 3-1. „De Graafschap kreeg meer kansen en komt de overwinning toe", aldus Adriaanse. vreden achterover leunen is er niet bij voor sector betaald voetbal, zo klonk het afge- len zaterdag in Zeist waarschuwend. De dige zorg vragen zaken als de bedrijfsvoe- l van clubs, de beloning van spelers, de tsonele inzet en faciliteiten voor de com- srcie en de capaciteit én kwaliteit van de dions. Alleen met de beloning van de spe- zal Nederland altijd achterblijven. Maar de andere drempels zijn niet al te hoog. Zo luidden de conclusies uit het zogeheten 'stra tegisch bedrijfstakonderzoek', dat in het Zeister hotel Figi werd gepresenteerd. De presentatie werd uitgevoerd door het onder zoeksbureau Krekel, Van der Woerd en Wou- terse (KWW) dat in de voorbije vijf maanden het Nederlandse voetbalbedrijf heeft doorge licht. Twee speerpunten voor de toekomst kwa men in de bijeenkomst bovendrijven: Willen de profs meer geld genereren, dan moeten zij streven naar een betere bedrijfsvoering en een verhoogde dynamiek van de competitie. Domweg profiteren van de koek met tv-gel- den is er niet bij. De doorstroming naar de eredivisie kan beter en schreeuwt om een passende oplossing voor de groeiende, finan ciële kloof tussen ere- en eerste divisie. Mis schien ook moet de scheiding tussen profs en amateurs op de helling. De onderzoeken wij zen in de richting van een financiële groei- mogelijkheid van circa 40 procent voor het gros van de clubs. Voor de traditionele top drie zou die rek er al uit zijn. Voor hen kan slechts de totstandkoming van een Europese competitie een extra geldstroom van 30 a 40 miljoen gulden per club genereren. Het on derzoeksbureau toverde ook nog een compli ment voor de Nederlandse betaald-voetbal- sector uit de hoge hoed. Volgens KWW heeft de bedrijfstak het relatief goed gedaan. In ab- sokite zin ligt de vaderlandse top weliswaar ver achter bij de buitenlandse collega's in bij voorbeeld Engeland en Italië, die soms met budgetten tussen de 150 en 200 miljoen gul den werken. Maar afgezet tegen de beperkin gen van de 'thuismarkt' doen de Nederlandse profs het juist uitstekend met de derde plaats, achter respectievelijk Italië en Por tugal, op de Europese lijst van relatieve pres taties. Tot medio 1999, voor de duur van het beleidsplan, gaan de profs met de daaruit voortvloeiende aanbevelingen in de weer. 7.-CHEF ROB ONDERWATER, 071-5356463 EREDIVISIE De Graafschap-Willem II 3-1 (1-0). 25. Gerritsen 1-0, 59. Arts 1-1 (straf schop), 70. Viscaal 2-1, 89. Te Braak 3-1. Scheidsrechter: Van Dijk. Toe schouwers: 7.750. Rode kaart: 65. Prommayon (Willem II, twee keer geel). Gele kaart: Lukassen, Redeker(De Graafschap), Hyypia(Willem II). NEC-Heerenveen 0-1 (0-0). 65. Cru- den 0-1 (eigen doelpunt). Scheids rechter: Bossen. Toeschouwers: 4475 Gele kaart: Hansma, Straal, Van Nistel- rooy, De Visser (Heerenveen), Bociek, Cruden (NEC). FC Utrecht-MW 6-1 (3-0). 30. Mols 1- 0, 41. Mols 2-0, 44. Robbemond 3-0" 59. Landzaat 3-1, 61. Decheiver 4-1, 67. Beekink 5-1, 89. Van Nieuwkerk 6-1 Scheidsrechter: Uilenberg. Toe schouwers: 10.000. Volendam-FC Twente 0-0. Scheids- rechter: Schaap. Toeschouwers: 4000. Gele kaart: Steur, Persijn en Schulp (Volendam), Oude Kamphuis en Hoog- ma (FC Twente) NAC-PSV 3-3 (3-1). 9. Arveladze 1-0 (strafschop), 12. Zenden 1-1, 32. Brusselers 2-1, 43. Stewart 3-1, 63. Cocu 3-2, 67. Bruggink 3-3. Gele kaart: Vampeta, Numan (PSV) Scheidsrechter: Van de Ende. Toe schouwers: 14.450 RKC-FC Groningen 1-1 (0-0). Scheids rechter: Luyten. Toeschouwers: 3250. Gele kaart: Hugo, Koeman (FC Gronin gen), Lammers (RKC). Vitesse-Roda JC 3-1 (1-0). 32. Trust full 1-0, 47. Perovic 2-0, 81. Vrede 2- 1, 90. Curovic 3-1. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 7078. Gele kaart: Kreek, Van den Brom, Goossen (Vitesse), Valgaeren, Tomasic (Roda JC). Feyenoord-Sparta 3-1 (2-0). 18. Cruz 1-0, 37. Van Gastel 2-0 (strafschop), 58, Dennis de Nooijer 2-1, 74. Bosvelt 3-1Scheidsrechter: Wegereef. Toe schouwers: 25.000. Rode kaart: 28. Fraser (Feyenoord) wegens wegtrekken van Dennis de Nooijer, 45. Gerard de Nooijer (Sparta) 2x geelGele kaart: Fraser, Graff (Feyenoord), Marilia, Ren- furm (Sparta). Topscorers: 1. Bosman (FC Twente), Arveladze (Ajax) 3. 3. Babangida (Ajax), Magno (FC Groningen), Stewart (NAC), Bruggink (PSV), Cocu (PSV), Nielsen (RKC), Vrede (Roda JC), Mols (FC Utrecht), Dennis de Nooijer (Spar ta) 2. Feyenoord Heerenveen PSV Groningen FC Twente Graafschap FC Utrecht NEC Roda JC Vitesse NAC Sparta Volendam RKC Willem II Fortuna S. MW 2 0 0 6 10-0 12 0 0 6 6-1 2 0 0 6 4-1 11 1 0 4 8-4 11 1 0 4 4-1 11 1 0 4 4-1 11 1 0 4 4-2 110 13 6-2 110 13 2-2 110 13 2-3 110 13 3-6 10 111 4-6 10 111 2-4 0 1 1 1 0-3 0 1 1 1 2-6 0 0 2 0 2-5 0 0 2 0 1-9 0 0 2 0 1-9 EERSTE DIVISIE ROTTERDAM ANP Het bestuur van Feyenoord heeft van twee supporters de clubcard en de seizoenkaart in getrokken. Het duo bekogelde gisteravond een grensrechter in de rust van de thuiswedstrijd te gen Sparta (3-1). De ordedienst van de Kuip heeft het tweetal aangehouden en overgedragen aan de Rotterdamse politie. Voorzitter Jorien van den Herik had enkele dagen geleden aan gekondigd hard tegen vandalen te zullen optreden. AZ-Go Ahead Eagles 7-1 (2-0). 38 Langerak 1-0, 43. Huiberts 2-0 (straf schop), 50. Huiberts 3-0 (strafschop), 53. Krüzen 3-1 (strafschop), 58. Lan gerak 4-1, 63. Wijker 5-1,71. Ricksen 6-1, 78. Langerak 7-1. Scheidsrech ter: Jol. Toeschouwers: 5786. Gele kaart: Wiggers, Waslander, Ruiten beek, Krüzen, Hofstede (Go Ahead Eagles), Van Galen, Langerak (AZ). Bij zonderheid: Jol legt wedstrijd voor be gin tweede helft stil wegens spreekko ren aanhang Go Ahead Eagles. Eindhoven-Helmond Sport 4-0 (1-0). 28. Da Costa 1-0, 61. Schuman 2-0, 66. Van der Borght 3.-0 (strafschop), 90. Martens 4-0. Scheidsrechter: Van der Pas. Toeschouwers: 2845. Gele kaart: Schuman, Van der Borght (Eind hoven), Bovee, Van Es, Schaefer (Hel mond Sport). Cambuur-Telstar 4-1 (3-0). 12. Van der Laan 1-0, 17. Berghuis 2-0 (straf schop), 36. Abma 3-0, 59. Van der Laan 4-0 (strafschop), 87. Abdallah 4- 1. Scheidsrechter: Van Meerkerk. Toe schouwers: 4500. Gele kaart: Ligeon (Telstar), Loontjes (Cambuur). ADO Den Haag-Emmen 3-2 (2-2). 10 De Vreede 1-0, 23. Van Oostrum 1-1, 37. Van der Roer 2-1, 44. Platvoet 2- 2, 65. Meijer 3-2. Scheidsrechter: Reygwart. Toeschouwers: 2900. Gele kaart: Steyn (ADO Den Haag), Kooij- man (Emmen). Veendam-Dordrecht 1-1 (0-1). 44. Leerdam 0-1, 56. Ebbinge 1-1. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschou wers: 3651. Gele kaart: Myssing, Lems (Dordrecht). FC Den Bosch-FC Zwolle 1-2 (0-0). 85. Bruin 0-1, 86. Waterink 1-1 (straf schop), 90. Bruin 2-1. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 3115. Rode kaart: 72. Van der Haar (FC Zwolle). Gele kaart: Kromheer (FC Zwolle). WV-SC Heracles 1-1 (0-0). 66. Hof man 1-0, 67. Hilgerink 1-1. Scheids rechter: Inia Toeschouwers: 1561. Ge le kaart: Bakböord, Schol (WV), Vel- ten, Klaver (Heracles). Haarlem-RBC 1-2 (0-1). 36. Van Loen- houtO-1, 50. Van LoenhoutO-2, 80. Van de Brink 1-2. Scheidsrechter: Van Dongen. Toeschouwers: 1223 Rode kaart: 55. Penders (2xgeel/RBC), 55. Poortvliet (trainer RBC). Gele kaart: Hoever, Strobbe (Haarlem), Jacobs, Remie(RBC). Topscorers: 1. Langerak (AZ), Bruin (FC Zwolle) 3. 3. Huiberts (AZ), De Jong (AD0 Den Haag), Van der Roer (ADO Den Haag), De Vreede (ADO Den Haag), CanaleÏFC Den Bosch), Van der Laan (Cambuur), B. Marbus (Go Ahead Eagles), Van Loenhout (RBC), Ebbinge (Veendam), Van der Belt (FC Zwolle) 2. 33 spelers met 1 doelpunt. Eindhoven ADODenHaag FC Zwolle AZ Dordr. '90 Cambuur L. Den Bosch RBC Excelsior GA Eagles Helm.Sport WV Veendam Emmen Heracles TOP Telstar Haarlem 2 2 0 0 6 5-0 2 2 0 0 6 7-3 2 2 0 0 6 5-2 2 1 1 0 4 8-2 2 1 1 0 4 3-2 2 10 13 5-3 2 10 13 3-3 2 10 13 3-4 2 10 13 2-4 2 10 13 4-7 2 10 13 2-5 2 0 2 0 2 2-2 2 0 2 0 2 2-2 2 0 111 "3-4 2 0 1112-3 2 0 0 2 0 0-2 2 0 0-2 0 2-6 2 0 0 2 0 1-5 op Internet www.hdc.nl/ld Leidsch tst Dagblad DE WERELD OM JE HEEN

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19