Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Q BHBiaigBISIBBIBHiBlBBBBIiBIBBglBB S$ow*ftcHWES isjiisj chauffeurs Willem van denBergh Speltherapeut(e) (18 uur per week) NOORDWIJK Groepsleerkracht m/v Groepsleerkracht m/v KANJER Wilt u zich écht verder ontwikkelen in uw vak? iicrn ^^Ji-SSÖ&aSögS ■K^syst Office Manager ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1997 "Willem van den Bergh" is. als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwi/k. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter m de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071) 364 21 00. Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Binnen de Dienst Ondersteuning van Zorg (DOZ) is bij de Pedagogisch-Psychologische Afdeling (PPA) een vacature ontstaan voor de functie van Functie-inhoud: Kerntaak is het uitvoeren van individuele behandelingen. Bij aanmelding worden geen grenzen gesteld aan leeftijd en ernst van de verstandelijke- en/of lichamelijke handicap. De problematiek is zeer divers en kan in combinaties voorkomen. Te denken valt aan acceptatie- en verwerkingsproblematiek, hechtingsstoornissen en levensfaseproblematiek. Er wordt gewerkt vanuit verschillende therapeutische stromingen (client-centered, hermeneutiek, beeldcommunicatie). Spel of "spelbeelden" zijn niet altijd bruikbaar in de behandeling. Een belangrijk aspect binnen de werkzaamheden van de speltherapeut is het aangaan en onderhouden van contacten met de leefomgeving van de cliënt en het doorgeven van informatie aan de bij de cliënt betrokken personen. Binnen de Afdeling PPA werken nog twee speltherapeuten. Er zijn mogelijkheden voor intervisie. Gezamenlijk wordt, in samenwerking met de psychomotore therapeuten, zorggedragen voor de intake en indicatiestelling. De speltherapeuten beschikken over eigen kantoor- en therapieruimtes. Functie-eisen: opleiding op HBO-niveau, aangevuld met een post HBO-opleiding Speltherapie of gelijkwaardig ervaring als speltherapeut, bij voorkeur binnen de zorg voor verstandelijk gehandicapten kennis van/ervaring met verschillende therapeutische stromingen interdisciplinair kunnen werken (met groepsleiding, orthopedagoog, etcetera) op de hoogte zijn van ontwikkelingen binnen het vakgebied zich bewust zijn van mogelijkheden en grenzen van speltherapie beschikken over goede communicatieve vaardigheden affiniteit met de doelgroep. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform het FWG functiewaarderings systeem. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Dings, Pedagogisch assistente, telefoon 071 - 364 28 87. Zij is bereikbaar op maandag en dinsdag. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. gemeente De openbare basisschool De Jutter vraagt in verband met vervanging wegens ziekte per direct een Het gaat om een betrekking van 38 uur per week. De functie is vooralsnog van tijdelijke aard. Een structurele baan van een kleinere omvang (drie dagen) is op termijn niet uitgesloten, doch kan wellicht worden aangevuld met een tijdelijke uren- tot een fulltime-betrekking. Afhankelijk van de organisatorische mogelijkheden komt u voor de klas in groep 6 of in de onderbouw. Naast de vacature op de o.b.s. De Jutter o t per 24 september a.s. op de o.b.s. De Witte School Ook hier gaat het om een fulltime baan. De aan te trekken kandidaat gaat een leerkracht met zwangerschaps- en bevallingsverlof vervangen, die werkzaam was in groep 6. Functie-eisen Voor beide vacatures gelden de volgende functie-eisen: - volledige bevoegdheid voor het basisonderwijs - voorstander van de beginselen van het openbaar basisonderwijs - bereidheid om zich actief in te zetterr voor buitenschoolse - inzetbaar in alle groepen. Voor de vacature op De Jutter wordt desgewenst inlichtingen verstrekt door de directeur, Voor de Witte School is dat de heer F. v.d. Woerd, 071-3615000 (school) of 06-53567717. Salaris Inschaling vindt plaats op basis van leeftijd en ervaring met als maximumschaal 9. T. Vogelaar, telefoonnummer 071-3615646. Uw sollicitatiebrief (o.v.v. vacaturenummer 97-01 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) richt u binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad aan het college van burgemeester en wethouders en stuurt u aan de afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn, t.a.v. mevrouw R. Geurts, postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Naast bovengenoemde vacatures roepen wij ook kandidaten op die bereid zijn bij kortdurende afwezigheid van leerkrachten in te valk Van deze kandidaten verwachten wij dat zij volledig bevoegd zijn voor het basisonderwijs, breed inzetbaar zijn en de doelstellingen van het openba onderwijs onderschrijven. U.S.A. S.MJLS.H. B.V. is een moderne kleine organisatie. Importeur van het Amerikaanse sportkledingmerk Champion gevestigd te Amersfoort. Met een Jong, sportief, enthousiast, succesvol en toch bescheiden team hebben wij dit merk weten uit te bouwen tot een niet weg te cijferen A-merk in zijn segment. Het Is dan ook niet zonder trots dat wij op zoek zijn naar verdere versterking van ons team met een: Heb je circa 2 jaar buitendienst-ervaring, denk je de uitdaging aan te kunnen om een nieuw rayon op te bouwen, in teamverband te werken en ken je je verantwoordelijkhe den: kortom denk Jij die kanjer te zijn die wij zoeken, solliciteer dan naar de functie van: vertegenwoordiger/ relatiebeheerder/ accountmanager m/v S.MJLS.H. B.V. t.a.v. Fred van Egmond Postbus 2516 3800 CB AMERSFOORT vergeet niet Je e.v. en pasfoto bl| te voegen. GROENHOVEN Stichting Groenhoven, zorgcentrum voor ouderen verleent onder meer huisvesting en verzorging aan bewoners. Voor de verzorging vragen wij een BEJAARDEN/ ZIEKENVERZORGENDE (M/V) Het betreft een vervanging van zwangerschapsverlof van medio oktober tot medio januari. Daarna is een ander dienstverband bespreekbaar. Tot de werkzaamheden behoren o.a. Het leveren van lichamelijke en huishoudelijke hulp, sociale begeleiding en verzorging. Functie-eisen: diploma bejaarden/ziekenverzorging O ervaring zelfstandig kunnen functioneren Werktijden: Volgens rooster, 32 uur Arbeidsvoorwaarden: Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-verzorgingshuizen Informatie: Uw contactpersoon is n L v.d. Barselaar 071-5120745 Sollicitaties kunt u vóór 3 september schriftelijk zenden aan: Stichting Groenhoven, zorgcentrum voor ouderen Zoekt u een nieuwe uitdaging? Verwacht u een professionele ondersteuning van uw nieuwe werkgever? Micro-Mei heeft twee vacatures m/v: met ervaring als (weekend) verkoper bruin- en witgoed een opleiding op MBO-niveau een servicegerichte instelling een hoge inzet en de capaciteit om de geplande doelstellingen te realiseren ervaring met magazijnwerk en gevoel voor service verantwoordelijkheidsgevoel leidinggevende capaciteiten, evt. na een gedegen opleiding leeftijd ouder dan 24 jaar. Micro-Mei biedt een prettige werksfeer en een afwisselende baan bij een professioneel, innoverend bedrijf waar kwaliteit en degelijkheid voorop staan Het prima salaris wordt aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Jf/C/ IEL Ballast Nedam Woningbouw B.V. zoekt voor haar werken o.a. in Rotterdam, Zoetermeer, Den Haag, regio Utrecht, Nijmegen, Arnhem en Eindhoven Allround timmerlieden en Tunnel- en wandbekistings- ploegen met relevante werkervaring in de woningbouw. Onderhoudsvakman Vereiste kennis en vaardigheden: - opleiding timmeren/metselen *- rijbewijs B-E - relevante werkervaring met tegelwerk (lijm en specie) en stukadoorwerk. Indien u geïnteresseerd bent kunt u contact opnemen met mevrouw D. Dobbelsteen, afdeling personeelszaken, telefoon (040) 252 74 75 Ballast Nedam Woningbouw p/a Postbus 315600 AA Eindhoven Ballast Nedam LïJ Woningbouw Gevraagd tandartsassistente met computerervaring in Algemene praktijk te Voorschoten. Tel.071-5614252 Bellen voor 12.00 uur H. Z. Kroon Bloemenexport Rijnsburg BV zoekt zo spoedig mogelijk (wegens uitbreiding) voor levering aan afnemers in Duitsland in het bezit van rijbewijs CE en chauffeursdiploma Leeftijd tot 32 jaar Tot de werkzaamheden behoren tevens inpakwerkzaamheden op de bloemenveiling Reacties t.a.v. de heerH. Z. Kroon Elisabethhof 21 2353 EW Leiderdorp Telefoon 071-5414455 Telefax 071-5898244 Internet www.ideoma.nl IDEOMA is een klein, groeiend bedrijf, gespecialiseerd in dienstvi lening op het gebied van de tekenkamer-automatisering. Wij komen graag op korte termijn in kontakt met een enthousial regelaar voor invulling van de spilfunktie van Tot deze zeer afwisselende en zelfstandige funktie behoren op! moment alle ondersteunende werkzaamheden die in een klj bedrijf voorkomen. U koördineert op een zakelijke manier de wed zaamheden van uw technisch-commerciële kollega's. Uw wed zaamheden kunnen bestaan uit post-, telefoon-, fax- en E-ma afhandeling, volledig agendabeheer, notuleren, organiseren vj beursdeelname en seminars en de gehele orderverwerking. Profielschets: - zakelijke en dienstverlenende instelling (zowel extern als intern! - gedetailleerd oog voor representativiteit - organisatietalent - daadkracht en akkuratesse - goede beheersing van de Nederlandse taal - goede omgang met Windows 95 of NT4 en MS Office Pro - zelfstandig kunnen werken - stressbestendig - ervaring in soortgelijke funktie bij soortgelijk bedrijf - opleiding HBO-nivo en in bezit van rijbewijs B. Wij bieden een leuke werkkring met veel vrijheid en verantwtf ding, een passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Ziet u in deze funktie de uitdaging waar u al zo lang naar op z« bent? Stuur dan uw sollicitatie t.a.v. mevr. D.C.M. Schmidt op^1 bovengenoemde adres.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34