Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Bakker t. g"tpl RIJNDORP. SASSENHEIM van OERLE Hoofd Technische Dienst UITZENDBURO DE SCHIESTREEK INTERCEDENTE m/v ERVAREN STOFFEERDER LEERLING STOFFEERDER Arenthals Chaudron SÊ Arenthals Chaudron ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1997 CRAB GROEP (makelaars in assurantiën en onroerende zaken), gevestigd te Leiden, Leiderdorp en Den Haag, is een professionele holding die ruim 55 jaar de belangen van de cliënt centraal stelt. De ruim 50 medewerkers vormen het topproduct: "dienstverlen'uig". CRAB GROEP bestaat uit een vijftal werkmaatschappijenTezamen vormen deze werkmaatschappijen een unieke combinatie op het brede en complexe gebied van assurantiën, pensioenen, financiële dienstverlening, onroerende zaken en aanverwante fiscaal-juridische vraagstukken. CRAB GROEP feÉL. onder de werkmaatschappij CRAB Verhoeven makelaars o.g. zijn wij op Voor onze NVM hypotheekshop die korte termijn op zoek naar een en aren hypotheekadviseur (m/v) met leidinggevende capaciteiten Op basis van uw opgedane werkervaring geeft u cliënten een goed en gedegen advies over particuliere en zakelijke hypothecaire vraagstukken. Samen met uw collega's gaat u de huidige hypotheekshop verder professionaliseren. Uw interesse en kennis gaan ook uit naar andere mogelijkheden van financiering en u heeft bovendien een brede commerciële visie. In deze dynamische functie geeft u leiding aan uw naaste collega's, die u stimuleert en begeleidt. Daarnaast verzorgt u de diverse kwartaal- en jaarrapportages. U wordt tevens belast met het verzorgen en houden van presentaties voor (potentiële) klanten. U bent bereid op onregelmatige tijden te werken. - wat verwachten wij van u - -hbo werk- en denkniveau in bezit van woningfinanciering I en II, eventueel aangevuld met andere relevante opleidingen (ondermeer nibe of assurantie-opleidingen) aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie affiniteit met andere financieringsprodukten, ondermeer lease accuraat, cliëntgericht, representatief en initiatiefrijk leidinggevende capaciteiten - wat u van ons mag verwachten - Naast een prima salaris bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een plezierige werkomgeving en een grote mate van zelfstandigheid. Aanstelling geschiedt op basis van een jaarcontract. Standplaats Leiden. - sollicitatie en informatie - Indien de bovengenoemde functie u aanspreekt, richt dan uw sollicitatie binnen 10 dagen aan: CRAB Groep, afdeling personeelszaken, postbus 2100, 2301 CC Leiden. Voor meer informatie: Afdeling personeelszaken, telefoon (071) 5 685 647. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa Als mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen, zijn wij actief in een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra deel uit van onze groep. Wij bieden werkgelegen heid aan ca. 1250 medewerkers. In onze organisatie is plaats voor een jonge Medewerker afdeling Listmanagement m/v die - na een inwerkperiode - zich gaat bezighouden met administra tieve/commerciële werkzaamheden. De afdeling Listmanagement is o.a. verantwoordelijk voor de keuze van de te mailen adressen. Uw kenmerken: - opleiding op HAVO/MEAO-niveau; - goede beheersing van de Engelse en Duitse taal,-zowel in woord als in geschrift; - bekend met het werken in Lotus 1 -2-3 (of een ander spreadsheet programma); - cijfermatig inzicht. Onze prestatie: Wij bieden u een interessante functie binnen een dynamisch bedrijf. Uiteraard met een passend salaris en goede secundaire arbeids voorwaarden. Uw reactie: Indien u belangstelling heeft, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: P. Bakker Hillegom B.V., t.a.v. de heer G. Huttinga, Meer Duin 1 -5, 2163 HA Lisse. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Huttinga, tel. 0252 - 438 532. medewerker uitkeringsadministratie m/v r 23 i r per week Functie-informatie: U gaat werkzaamheden verrichten voor de uitkeringsadministratie, zoals het uitvoeren van berekeningen, het controleren van inkomsten- I formulieren en het voorbereiden van betalingen. Daarnaast levert u een Ng bijdrage aan alle overige werkzaamheden rondom de uitkerings administratie. Functie-eisen: L U moet beschikken over een afgeronde mavo-opleiding met een aan- N vullende boekhoudkundige studie of ervaring op dat gebied (bij voor keur ervaring met sociale wetgeving). U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en beschikt over een heldere mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzetbaarheid en een klantgerichte werkhouding. A r beidsvoorwaard en De gemeente Sassenheim kent goede arbeidsvoorwaarden met flexibele werktijden. Afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiten is een kL maximaal salaris bereikbaar van f 2.329,50 bruto per maand (schaal 4, 23 uur per week). Inlichtingen: Verdere inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij \j het hoofd van de afdeling Welzijn, mevrouw E.J. Miedema, telefoon V (0252) 24 22 42. Indien u belangstelling heeft voor de functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organi satie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van vacature- r II1/7 in de linkerbovenhoek van de envelop. n gehandicapten De reactietermijn sluit op 3 september aanstaande. 'acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld). FACILITAIRE DIENSTVFR1 FNING BV zoekt voor diverse representatieve projecten in Lèiden Medewerkers algemeen schoonmaakonderhoud Werktijden zijn in de ochtend- en/of avonduren. Voor een afspraak of informatie kunt u ons tijdens kantooruren bellen tel. 071-5.23.23.08. Teambuilder met managerskwaliteiten ZHAARLEM Woningstichting Haarlemveste, een van de grotere woning corporaties in Haarlem, beheert circa 6.000 woningen, bedrijfs ruimten en garageboxen. Het is een financieel gezonde organisatie, gericht op verdere ^11 I groei. Speerpunten in het beleid zijn kwaliteit van de dienstverlening en het leveren van maatwerk. Haarlemveste kent een tweehoofdige directie, waaronder een drietal diensten ressorteert: de Administratieve Dienst, de Dienst Verhuur- en Bewonerszaken en de Technische Dienst. Voor de Technische Dienst zoeken wij een Diensthoofd. De huidige funcionaris gaat begin 1998 met vervroegd pensioen. Als Hoofd Technische Dienst bent u verantwoordelijk voor het technisch beheer van het woningbezit. U bereidt op onderdelen het beleid voor en zorgt voor de onder- houdsbegroting. Ook bent u verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van projecten voor nieuwbouw, lingverbetering. In eerste instantie is het taak van de dienst, waar circa 15 mensen werken, een nog klantgerichter eenheid te maken. Doel is een verdere verhoging van de servicegraad te realiseren. Het delegeren van bevoegdheden en optimaliseren van erking binnen het team zijn daarin belangrijke elementen. U vertaalt het beleid naar de technische afdelingen en volgt de ontwikkelingen in de markt. Voor deze functie is technische kennis nodig op ten minste HBO-niveau. U heeft bewezen te beschikken over managementkwaliteiten en bent goed in staat modern leiding te geven aan mensen met een verschillende opleiding en instelling. Communicatieve vaardigheden zijn daarbij uiteraard essentieel. U heeft gevoel voor innovatie, actualiseert graag uw bagage aan kennis. Bovendien maakt u zo efficiënt mogelijk gebruik van het moderne automatiseringssysteem en beschikt u over de nodige onderhandelingsvaardigheden. De salariëring vindt in principe volgens schaal 14 of 15 plaats. Interessante secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van het bedrijf, tegen aantrekkelijke condities. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schrif telijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan de heer E.W. Poel van GITP.J.J.Viottastraat 52, 1071 JT Amsterdam, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (op 26/27 augustus en op 2/3 september, tussen I 1.30 en 12.30 uur, telefoon 020-575 07 02). Een individueel assessment programma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De referentiecode is 9030. Specialisten in Human Resource Management Wilt u trots kunnen zijn op het door u geleverde werk. Wilt u deel uitmaken van een professionele organic Bent u op zoek naar een plezierige werksfeer. CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER (M/V) bij Rijndorp Installaties b.v wellicht dè functie voor ui Rijndorp Installaties is een elektrotechnisch aannemer die als waarborg-installateur actief is in de utilïteits- en woningbouw, maar ook zorgt voor inspecties in nieuwe, zowel als bestaande installaties. Wat vragen wij? Aangezien Rijndorp Installaties b.v. bekend staat vanwege haar hoge kwaliteits niveau, professionele aanpak en deskundigheid, stelt zij de volgende eisen: MTS-E; Vijf jaar werkervaring in deze functie; Ervaring met tekstverwerker (WP 5.1en geautomatiseerde calculatiesystemen; Flexibele werkinstelling. De huidige opbouw van ons team is de reden dat wij graag zouden kennismaken met kandidaten tot ca. 35 jaar. Wat bieden wij? Interessant, afwisselend werk, waar een prima salaris tegenover staat. Wij vinden een prettige werksfeer belangrijk. Bij gebleken geschiktheid krijgt u een vast dienst verband. Wat moet u doen? Als u denkt aan onze eisen te voldoen en belangstelling hebt voor deze baan, neem dan snel schriftelijk contact met ons op. Schrijf naar: Rijndorp Installaties b.v. T^gth^LM ni ininnnp .ei*»» 2382 NC Zoeterwoude Tel.: (071)541 55 00 Communicatie ZoéUv»1*** Klimaat Uitzendburo De Schiestreek is een uitzendorganisatie met 12 vestigingen in de regio Zuid-Holland/Brabant en zendt uit in de technische, industriële en administratieve sector. De Schiestreek maakt deel uit van Select Appointments PLC; een wereldwijde uitzendorganisatie met vestigingen in 21 landen. Voor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een Funktie-inhoud: - het telefonisch en persoonlijk kontakt leggen en onderhouden met nieuwe en bestaande relaties gericht op het verwerven van uitzendopdrachten - het werven, interviewen en selekteren van uitzendkrachten - het op een correcte wijze afhandelen van uitzendopdrachten - het verzorgen van de administratie Funktie-e -vooropleiding HAVO/VWO - een opleiding op HBO-nivo, of HBO-denk en werknivo - enkele jarén ervaring in een commerciële dienstverlenende funktie - bekend met WordPerfect - leeftijd ca 25 jaar - woonachtig in de omgeving van de vestigingsplaats is een pr verantwoordelijkheidsgevoel e waaronder een aantrekkelijke bonusregeling Uw schriftelijke sollicitatie, i curriculum vitae pasfoto kunt u zenden Gevraagd twee nette medewerkers Leeftijd 17-20 jaar. Voor meer informatie: 071-5413458 Eierhandel Treur Guliker b.\ Energieweg 47 2382 ND Zoeterwoude Vragen naar de heer J. B. Roodbol KAMPSCHREUR B\ Projektstoffering Zoekt per direkt een: (krijgt al werkende een vakopleidin Afwisselend werk goede condities Sollicitaties na tel. afspraak 071-5804000 Keerweer 10, 2381 GC Zoeterwoude-dorp accountants en belastingadviseurs Arenthals Chaudron is een zelfstandige organisatie waarin accountants, belastingadviseurs en juristen nauw samenwerken ten behoeve van onze relaties. Wij zijn vertegenwoordigd in en rondom het Groene Hart met zes vestigingen: Aiphen aan den Rijn, Amsterdam, Gouda, Leiden, Woerden en Zoetermeer. In totaal werken circa 200 mensen bij onze organisatie. Voor internationale dienstverlening zijn wij aangesloten bij Grant Thornton International. Voor onze vestiging te Amsterdam zoeken wij: ERVAREN CONTROLE-LEIDER (m/v) U bent ambitieus, hebt commercieel gevoel en beschikt over goede contactuele vaardigheden. U opereert als een zelfstandig medewerker, geeft leiding aan controle-teams en begeleidt de onder u ressorterende cliënten. Als zodanig neemt u de vennoot werk uit handen. Het functioneren vindt plaats in een boeiend krachtenveld van enerzijds de controle-praktijk en anderzijds de advies-functie ten behoeve van onze cliënten. Wij komen voor deze functie graag in contact met kandidaten (NIVRA of N0VAA), die pas afgestudeerd zijn resp. in de laatste fase van hun studie zijn. Voor onze vestigingen te Amsterdam en Leiden zoeken wij: GEVORDERDE ASSISTENTEN-ACCOUNTANT (m/vi Voor kandidaten die toe zijn aan een nieuwe uitdaging en zich verder willen ontplooien, bieden wij uitstekende toekomstmogelijkheden. Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het samen stellen en controleren van jaarstukken en het onderhouden van contacten met cliënten. In de Amsterdamse vestiging wordt u van tijd tot tijd toegevoegd aan een controle-team. Voor een goede functievervulling is een opleiding op HEAO AA/RA-niveau in combinatie met enkele jaren praktijkervaring gewenst. In de vestiging te Leiden is voorts plaats voor een ASSISTENT BELASTINGADVISEUR Hiervoor zoeken wij een pas afgestudeerde HEA0-er met belangstelling voor fiscaliteit Hij/zij bereidt aangiftes voor en werkt deze verder uit. Verder wordt ondersteuning aan i salarisafdeling gegeven. De succesvolle kandidaten kunnen rekenen op een veelzijdige en afwisselende functie, die aan trekkelijk wordt gehonoreerd. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Arenthals Chaudron, accountants en belastingadviseurs, t.a.v. de heer K.W. Blonet, hoofd Personeelszaken, Postbus 2259, 2400 CG Alphen aan den Rijn, tel.: 0172 - 416868. accountants en belastingadviseurs

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32