Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel wolfslc=Dg Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten LubaPQ Uitzend^ Buroh-^ een (inval)- leerkracht (M/V) GEVRAAGD VERKOOPSTER/PER Me?e» sAitf productiemedewerkers m/v voor Spanbeton ~iT randstad uitzendbureau fERDAG 23 AUGUSTUS 1997 Voor de sector Ruimtelijke Zaken komen wij graag in contact met getalenteerde kandidaten voor de volgende functie opzichter algemene dienst m/v Functie-inhoud: - begeleiden van de uitvoering van civieltechnische werken, waar onder onder andere wordt verstaan het houden van toezicht, projectcoördinatie en budgetbewaking; - ondersteunen bij het beheer van de civieltechnische werken, hieronder wordt onder andere verstaan het bijhouden van beheerplannen en -ramingen met behulp van programma's als RIOB, RAWEB en SYGROB; - (mede) geven van leiding aan de buitendienst; - ondersteunen bij de coördinatie van de gladheidsbestrijding; - onderzoeken en afhandelen van klachten. Functie-eisen: U dient minimaal te beschikken over een civieltechnische opleiding op hbo-niveau of een soortgelijke opleiding op mbo-niveau, aange vuld met enige jaren ervaring. U heeft kennis van en ervaring met geautomatiseerde beheerprogramma's zoals RIOB, RAWEB of SYGROB. U werkt systematisch en kunt dit toepassen in uw verantwoordelijkheid voor het beheer (budgetverantwoordelijkheid). U kunt zelfstandig en in teamverband werken en beschikt over uitstekende communicatieve, sociale en redactionele vaardigheden. Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarin initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uit stekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Salaris en aanstelling zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantie toeslag) maximaal f 4.970,— bruto per maand (salarisschaal 8). Overige informatie: Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. H R. van Belle, bureauhoofd CIVC (doorkiesnummer (071) 342 81 80). Sollicitaties: Als u interesse heeft voor deze functie, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, onder vermelding v betreffende vacaturenumr linkerbovenhoek van de enveloppe. $0rf VERKOPER LUCHTVRACHT V/M oor een relatie op Luchthaven Schiphol zoeken wij een imercieel ingestelde kandidaat, die vrachtaccommodatie verkopen. Affiniteit met lucht-, zee- en wegtransport is m pré. Kennis van de Engelse en Duitse taal is, evenals jsiasme, een must. SECRETARESSE V/M oor een groot commercieel bedrijf in Zoeterwoude. De ndidaat die wij zoeken voor deze leuke baan heeft een fgeronde Secretaresse opleiding, kan goed met Word tekst- verking overweg en beschikt over enige jaren relevante erkervaring. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M •oor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een administratief ledewerker op MEAO-niveau die goed overweg kan met tord Je zult met name ondersteunende werkzaamheden san verrichten voor de afdeling Inkoop. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER V/M oor een middelgroot bedrijf in Leiden. De juiste kandidaat neerst de Engelse taal in woord en geschrift, heeft een aan haren boekhoudkundige ervaring en is bezig met de MBA- opleiding. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op vast VERPLEEGKUNDIGEN/ZV'ERS V/M foor diverse medische instellingen in Leiden en omstreken zijn «l met spoed op zoek naar gediplomeerd (para)rnedisch personeel. We hebben volop werk in de medische sector, dus isnel bij ons langs! MAGAZIJNMEDEWERKER V/M fen je tijdens je vakantie goed uitgerust en hoef je niet meer 'fug naar school, kom dan met spoed bij ons langs! We heb- ten een leuke fulltime baan beschikbaar voor je bij een maga- van kleine doe-het-zelf artikelen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit orders verzamelen en het gereedmaken van ■flikelen voor verzending. luba Leiden tort Rapenburg 10,2311 GC 071-5140341 luba Leiderdorp Meihof 9,2353 TR 071-5415055 luba Voorschoten ;g 68 a, 2251 LC, 071-5618142 JB A TIJDELIJK WERK, IN BLIJVENDE INDRUK. De Weerklank Leiden Robijnstraat 100 2332 KV Leiden tel. 071-5765149 Het bestuur van De Weerklank, Christelijke school voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak-/taalproblemen vraagt voor z.s.m. in de kernafdeling Speciaal Onderwijs Van de sollicitanten wordt verwacht: Dat zij het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen en in het bezit zijn van de wettelijke vereiste bevoegdheden om met enthousiasme in teamverband onze leerlingen te begeleiden breed inzetbaar zijn. De school heeft twee afdelingen waarin 'leerlingen van 3 tot 18 jaar kunnen worden geplaatst. De individuele aandacht voor de leerlingen maakt het noodzakelijk dat er kleine groepen zijn. De vacature ontstaat door uitbreiding en herschikken van taken. Wij zoeken iemand die bereid is: een aantal aaneengesloten weken in een kleutergroep in te vallen in de loop van het jaar, een vaste middag in de week te werken in een in twee verschillende groepen te werken in verband met ADV, bij ziekte in te vallen in de groepen Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur, dhr. K. G. van der Straten, telefoon: 071-5765149 of de adj. directeur dhr. J. P. van Bruchem. Sollicitaties binnen een week na het verschijnen van deze advertentie sturen aan het bestuur van De Weerklank, p/a Robijnstraat 100, 2332 KV Leiden. Full-time (maandag vrij) In onze vulpenspeciaalzaak Belangrijke wensen zijn: goede omgangsvormen stressbestendig verkoopkwaliteiten verkoopervaring bekendheid met ons vak is een plus! innovatieve kwaliteiten leeftijd v.a. 20 jaar Sollicitaties na telefonische afspraak: 071-5123211, vragen naar Hanneke Commercieel Medewerker Buitendienst m/v Gemotiveerde, zeer commerciële verkooptalenten kunnen we op korte termijn werk bieden bij een exportbedrijf in Voorhout. U gaat bloembollen verkopen in enkele landen binnen Europa en vindt het dus geen bezwaar langere tijd van huis weg te zijn. Uiteraard bezit u gedegen kennis van bloembollen en spreekt u diverse moderne talen. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. Informatie bij Jolanda van Wijk, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Medewerker Customer Service m/v Voor een internationaal bedrijf in de omgeving van Alphen a/d Rijn medewerker De werkzaamheden bestaan o.a. uit het telefonisch informatie verstrekken aan distributeurs en klanten, offertes uitbrengen, orders verwerken en ondersteunen bij sales- en marke tingactiviteiten. Voor deze functie heeft u een relevante opleiding op HBO-niveau afgerond en bij voorkeur enige commerciële ervaring opgedaan. U heeft een uitstekende beheersing van de Engelse en Franse taal in woord en geschrift. Beheersing van het Spaans is een pre. Bent u stressbestendig en wilt u voor lange tijd aan.de slag, dan is dit wellicht de uitdaging voor u! Informatie bij Anja Krijnberg, tel. (0172) 47 82 28, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Financial controller m/v Bent u toe aan een nieuwe uitdaging op boekhoudkundig gebied, en heeft u een SPDopleiding met succes afgerond? Dan hebben wij zoek naar een kandidaat met ongeveer twee jaar werkervaring en een flinke dosis analyserend vermogen. Tot het takenpakket zullen onder andere het bijhouden van de volledige administratie van vier dochterondernemingen en het verzorgen van de financiële maandrapportages behoren. Deze informatie zal vervolgens lering van problemen. Bent u geïnteresseerd in deze fulltime functie voor zeer lange tijd, en kunt u eind 1997 beginnen, neem Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assistente personeelszaken m/v gaat onders elaties in de omgeving van Alphen a/d Rijn zijn n kandidaat die de afdeling personeelszaken U wordt de rechterhand van twee managers en ide werkzaamheden op de afdeling verrichten, zoals correspondentie, informatie verstrekken, personeelsgegevens bijhouden, rapportages maken, enz. Om voor deze vacature in aanmerking te komen heeft u een opleiding op MBO/HBO-niveau afgerond, heeft u ervaring op een afdeling personeelszaken, bent u stressebestendig, representatief en heeft u een flexibele instelling. Informatie bij Anja Krijnberg, tel. (0172) 47 82 28, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Secretaresses m/v Bent u op zoek naar een veelzijdige en zelfstandige functie dan hebben wij verschillende vacatures bij een grote bierbrouwerij in de omgeving van Leiden. U houdt zich onder andere bezig met het bijhouden van de agenda's, het maken van presentaties, het behandelen van post en het voorbereiden van vergaderingen. Daarnaast onderhoudt u contacten met verschillende opdracht gevers en dient u helderheid te creëren in onderlinge in- en externe contacten. Heeft u een secretaresse-opleiding, kennis van Word for Windows en Excel en beheerst u de Engelse en bij voorkeur de Franse taal? Dan nodigen wij u van harte uit te sollici- iMwurm Orderverzamelaars m/v ïnthoi Documentalist m/v Voor een semi-overheidsinstelling te Lelden zijn wij in verband mei een zwangerschapsverlof op zoek naar een documentalist vanaf overweg en heeft gedegen archief-ervaring. Voor een uitgebreide functie-beschrijving nodigen wij u graag uit op onze vestiging. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assistent boekhouder m/v Voor een accountantskantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een assistent boekhouder met ambitie. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de uren-, en debiteuren- en crediteuren administratie. Het takenpakket zal in de loop v. uitbreiden. De kandidaat waaraan wij denken MEAO- of MBA-opleiding en bij voorkeur 2 jaar werkervaring. Ben jij een kandidaat met een pioniersmentaliteit, en zoek je een interessante fulltime functie voor lange tijd, reageer dan snel! Inforn Administratief medewerker m/v Een aantal maanden werken bij een groot internationaal b Dat kan! Heb je een opleiding op MEAO-niveau, kun je wei met Word for Windows en beheers je de duitse taal? Dan h wij een functie waarbij je naast de administratieve onderst leeft een afger relevante exportbedrijf in Lisse. Aan de hand van bestellijsten stelt u orders samen, u prijst eventueel de inhoud van de dozen en voorziet de orders van de benodigde formulieren. U heeft een opleiding op minimaal LBO niveau, u bent accuraat en ijverig en bereid om aan te pakken. Gezien de aard van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar dames. Een leuke, afwisselende baan voor wie in de zomer en herfstmaanden aan de slag wil. Het betreft een fulltime baan. Informatie bij Jolanda van Wijk, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Assistent magazijnchef m/v Heb je al wat ervaring op magazijngebied en vind je het leuk om af en toe leiding te geven, dan is dit de baan voor jou. Voor een leuk bedrijf in Leiderdorp zoeken wij namelijk een assistent magazijnchef. Naast de magazijnwerkzaamheden maak je ook planningen en doe je administratieve taken en geef je leiding aan het team als de magazijnchef afwezig is. Enige magazijnervaring is vereist, evenals administratief inzicht en leidinggevende capaci- Leiderdorp. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Algemeen medewerkers m/v Voor de gemeente Alkemade zijn wij op zoek naar enkele kandi daten voor diverse werkzaamheden bij de afdeling groensector. Hierbij kan men denken aan harken, schoffelen, snoeien ed. De werktijden zijn van 7.00 tot 16.15 uur en de standplaats is Roelofarendsveen. Kun je enkele weken aan de slag en vind je het leuk buiten te werken, reageer dan snel! Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Thuiswerk-coördinator Vindt u het heerlijk om te regelen en te coördineren? Dan is deze functie bij een postorder bedrijf iets voor u. U zet orders klaar, neemt teruggekomen orders in en controleert deze. Verder heeft u contact met de thuiswerkers en legt hen de werkzaamheden uit. In aanpakker en niet schuw van zv Informatie bij Margriet Hagena; Lisse, Kanaalstraat 100. lerk, reageer dan snel I. (0252) 41 91 40, Fitters m/v Voor een landelijke organisatie zoeken wij ervaren fitters. De werkzaamheden bestaan uit het aansluiten, onderhouden en repareren van alle soorten gas- en waterleidingen. U werkt samen met een kraanmachinist en grondwerker. Heeft u ervaring c.q. affiniteit in de buizenlegbranch, bent u flexibel en bereid om door de gehele regio te werken, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Deze functie is voor onbepaalde tijd. Informatie bij Jan-Willen Scholte, tel. (071) 523 12 52, Leiden, Schuttersveld 9. Veiligheidspersoneel m/v Voor diverse lokaties in de regio Leiden zoekt Randstad veiligheids mensen. De werkzaamheden zijn het waarschuwen van personeel voor treinen die de werkplek naderen op het spoor waar wordt gewerkt en het waarschuwen van rjjdend personeel als de railin frastructuur niet veilig berijdbaar of niet vrij en onbelemmerd is, door onverhoopt aanwezige mensen, middelen of gereedschap. U heeft minimaal een afgeronde LBO opleiding. Kandidaten worden psychologisch getest en medisch gekeurd. Voordat u aan de slag gaat wordt er een interne opleiding gegeven afgesloten met een examen en een stage. Deze functie is voor onbepaalde tijd. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 12 52, Leiden, Schuttersveld 9. Filiaalmanagers m/v Voor een snelgroeiend Amerikaans pizza fastfoodbedrijf zoeken wij filiaalmanagers en assistent-filiaalmanagers. Geschikte kandi daten worden intern opgeleid en krijgen een eigen vestiging. De managers zijn verantwoordelijk voor de omzet, het personeel en de kostenbeheersing van hun vestiging. Functieprofiel, -opleiding op MBO/HBO niveau, -leeftijd minimaal 24 jaar, -ervaring opgedaan in dienstverlenende sector, -commerciële instelling, - rijbewijs B, -bereidheid om "s avonds en in de weekenden te werken. Als u interesse heeft in deze baan, neem dan contact met ons op voor een sollicitatiegesprek. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Schoonmaker m/v Als u interesse heeft in een full-time functie als schoonmaker, kunt u per 1 september beginnen in een serviceflat in Leiden. Naast de dagelijkse schoonmaak verzorgt u ook de maaltijden voor de bewoners. Gezien de samenstelling van het team zijn wij op zoek naar een vrouw van maximaal 23 jaar die van aanpakken houdt en het leuk vindt om met oudere mensen om te gaan Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, eiden, Schul 'eld 9. Verkoper m/v Voor een landelijke keten van bouwmarkten zoeken wij voor het filiaal in Leiden een fulltime verkoper die opjermijn kan doorgroeien naar assistent bedrijfsleider. Het betreft een vaste baan. De nieuwe medewerker gaat zich binnen de bouwmarkt voornamelijk bezig houden met de verkoop van keukens en badkamers. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, betrouwbare en representatieve kandidaat met verkoopervaring die ook een deel van de bestelling en adminstratie op zich wil nemen. Het betreft een fulltime baan met flexibele werktijden tussen 9.00 en 21.00 uur en de zaterdag. Bel snel voor meer informatie of maak een afspraak. Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 68, Verkopers m/v Voor een toonaangevende winkel in de electro-branche zijn wij op ir fulltirr eiden. de verkoop voor de produktgroepen computer, telecom, HiFi, car- stereo, KTV/video en foto. Kandidaten die wij zoeken zijn tussen de 20 en 30 jaar oud met minimaal een mavo of MBO-opleiding. Ben jij een echte verkoper of wil je dat graag worden dan liggen in je bereik. Belvoor meer informatie of kom bij ons langs Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. ~ir randstad uitzendbureau fu* Lt Spanbeton is een producent van gefabriceerde elementen van voorgespannen beton. Spanbeton produceert o.a. bruggen, viaducten, dwarsliggers voor de NS, tunnelelementen en draag- structuren. De baan Als productiemedewerker hou je je bezig met het gehele productieproces. Dit houdt in: het schoonmaken van de mallen waar betonelementen in gestort worden, het inbouwen van voorzieningen voor in het beton, het volstorten van de mallen en het afwerken. Het profiel Een gemotiveerde instelling is natuurlijk belangrijk. Je kunt goe< Nederlands spreken en lezen. Je hebt een flexibele instelling. Zwaar werk? Dat is geen probleem voor jou! Wij bieden Een afwisselende baan in een enthousiast team. De baan is voc lange tijd en de beloning is goed. Sollicitatieprocedure Ben je geïnteresseerd in deze baan en voldoe je aan het boven staande profiel? Dan maken we solliciteren heel gemakkelijk. Je hoeft slechts één telefoontje te plegen met Patricia Buter, telefoon (0172) 49 14 42. Natuurlijk mag je ook langskomen. Ons adres is Thorbeckeplein 14 in Alphen a/d Rijn. Het Medisch Kleuterdagverblijf Margriet te Leiderdorp vraagt zo spoedig mogelijk een SECRETARESSE (M/V) voor 28 uur per week Het gaat om een duo-baan met een collega. Het MKD Margriet biedt dagbehandeling aan ca. 100 kinderen in de leeftijd van 1 1/2 tot 7 jaar, waarvan de ontwikkeling, door een samenloop van psychische, somatische en sociale factoren, wordt verstoord of belemmerd. De relatie met het gezin neemt in de multi-discipline behandeling een belangrijke plaats in. Kerntaken: - notuleren van besprekingen; - rapportage van het behandelingsteam; - algemene secretariaatswerkzaamheden; - correspondentie; - bijhouden van de kinder- en algemene administratie Functie-eisen: - middelbare school en voltooide secretaresse-opleiding of gelijkwaardig; - ruime ervaring in vergelijkbare functie; - goede contactuele eigenschappen; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - ervaring met WP 5.1. De aanstelling geschiedt voor de periode van 1 jaar met de bedoeling deze daarna om te zetten in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Salaris- en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij mevrouw J. J. Hoestra (afdelingshoofd), tel. 071-5899260. Schriftelijke reacties binnen 10 dagen te richten aan het afdelingshoofd van het Medisch Kleuterdagverblijf Margriet, Simon Smitweg 7, 2353 GA Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31