Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Wonen Wone MultiLease /wesselman A Q U Lease-adviseur binnendienst m/v werknet J Thuishulp A Gespecialiseerd Verzorgende E Ziekenverzorgenden uitzendbureau weru ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1997 912 Ons bedrijf groeit gestaag. Daarom zoeken wij een jonge ambitieuze en energieke HBO'er voor de functie van MultiLease verzorgt de leasing van alle merken auto's, vrachtwagens en motoren. Het bedrijf is één van de grootste, niet aan een merk of bank gebonden leasemaatschappijen in Nederland. MultiLease geeft haar opdrachtgevers dan ook altijd een objectief advies. MultiLease biedt werkgelegenheid aan 35 mensen en maakt deel uit van de Motorhuis Groep. De groep omvat een twaalftal ondernemingen die actief zijn in de automobielwereld. Na een grondige introductie zal de lease-adviseur binnendienst zelf standig offertes maken voor zowel de buitendienst als ook rechtstreeks voor onze klanten. Naast commercieel inzicht en uitstekende communicatieve vaardigheden ■vragen wij een opleiding op HBO- niveau, bij voorkeur in een commerciële richting. Aan de functie zijn een aantrekkelijk aanvangssalaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden verbonden, zoals: T 8% vakantietoeslag winstdeling bedrijfsspaarregeling T studiekostenvoorzieningen Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer KJ. Bil, telefoon 071-535 56 56. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan MultiLease B.V., t.a.v. de heer KJ. Bil Postbus 474 2300 AL Leiden De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen H thuiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op In de stedelijke en plattelandsagglomeraties rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor is gevestigd In Leiden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. Ter versterking van ons team in rayon Rijndorpen (Leiderdorp, Zoeterwoude, Zoeterwoude Rijndijk, Hazerswoude, Hazerswoude Rijndijk, Koudekerk aan den Rijn en Benthuizen) zoeken wij meerdere gemotiveerde collega's in de functie: De functie De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig uitvoeren vai huishoudelijke taken bij cliënten thuis. De werkzaamheden worden verricht aan de hand van een hulpverleningsplan. In deze functie werkt u voornamelijk in de ochtenduren, tussen 15 en 25 uur per week. Functie eisen U heeft tenminste enkele jaren LHNO of een vergelijkbare opleiding gevolgd. Wij bieden Een passend inwerkprogramma door de Unitmanager; Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg. Het bruto uurloon (vanaf 18 jaar) bedraagt minimaal fi. 14,44 en maximaai fi. 19,13. Voor inlichtingen over deze functie kunt u bellen met mevrouw C. Wardekker, telefoon 071-581 19 10. Vacaturenummer THA-124 Eveneens voor het rayon Rijndorpen zoeken wij kandidaten voor de functie: De functie U verricht begeleidende werkzaamheden gericht op gedrags verandering van de cliënt Daarnaast omvat de functie huis houdelijke en verzorgende taken. De aard, omvang en frequentie van de werkzaamheden zijn sterk aan verandering onderhevig en worden op basis van een hulpverleningsplan, deels naar eigen inzicht, uitgevoerd. In deze functie werkt u nauw samen met andere hulpverle ners en stemt u de eigen activiteiten hierop af. U signaleert veranderingen in de leefeenheid en rapporteert hier, indien nodig, over. Incidenteel zult u ook worden ingezet in de rayons Leiden en AJphen aan den Rijn en in Leimuiden en omgeving. diploma MDGO-Vz en het diploma Gespecialiseerd Gezinsverzorgende. Ook wanneer u, als gediplomeerd ver zorgende of B-Verpleegkundige, bereid bent om de opleiding Gespecialiseerd Verzorgende te volgen, kunt u solliciteren. Verder dient u te beschikken over een rijbewijs B en een auto. Wij bieden Een passend inwerkprogramma door de Unitmanager; Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg. Het bruto uurloon bedraagt minimaal fl. 17,38 en maximaal fl. 24,44. Voor inlichtingen over deze functie kunt u bellen met mevrouw C. Wardekker, telefoon 071-581 19 10. Functie eisen Voor deze functie dient u bij voorkeur te beschikken over het Vacaturenummer VZE-124 Het Noorderlicht is een project op basis van een samenwerkingsverband tussen het Psycho geriatrisch centrum Overduin, de Stichting Ouderenwerk Leiden en Thuiszorg Groot Rijnland. Mensen met een verpleeghuisindicatie wordt de mogelijkheid geboden de zorg in hun eigen omgeving te ontvangen. Voor dit project zoeken wij voor het Ontmoetingscentrum voor mensen met een lichamelijke handicap enkele gemotiveerde: De functie De werkzaamheden bestaan uit de ondersteuning van ADL- activiteiten van de cliënten die het ontmoetingscentrum aan de Willem de Zwijgerlaan in Leiden bezoeken. Er wordt aan deze oudere cliënten algemene hulp en verzorging geboden. De verzorging bestaat uit de begeleiding bij activiteiten die zowel individueel als in groepsverband plaatsvinden. Er wordt dagelijks voorzien in een programma met ontspan ningsactiviteiten. Deze werkzaamheden worden binnen de eigen beroepsver antwoordelijkheid verricht te werken; i U heeft inzicht in groepsprocessen en kunt leiding geven aan een groep ouderen; i U bent flexibel en stress-bestendig. Functie eisen U beschikt over het diploma Ziekenverzorgende en bij voorkeur over de applicatiecursus voor de wijk; U heeft ervaring in en affiniteit met het werken met ouderen; U bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband Wij bieden Een inwerkprogramma op maat en werkbegeleiding door enthousiaste collega's; Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg. Het bruto uurloon bedraagt minimaal fl. 16,90 (vanaf 18 jaar) en maximaal fl. 23,27. Voor inlichtingen over deze functie kunt u bellen met mevrouw M. Poorta, telefoon 071-523 32 10. Bereikbaar dinsdag t/m vrijdag tussen 9.00 en 10.00 uur. Vacaturenummer ZV-124 Reageren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV en onder vermelding van het vacaturenummer (op de envelop), graag uiterlijk 28 augustus. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer N. Gootjes, Schuttersveld 1, 2301 CG Leiden. Werknet Uitzendbureau is een dynamische groeiende organisatie met nu nog 29 vestigingen. Als onderdeel van Tempo-Team Beheer bedienen wij het industriële marktsegment In deze markt profileren wij ons als specialist Grote betrokkenheid met de opdrachtgever en de uitzendkracht kenmerkt ons. Voor onze vestigingen in Alphen a/d Rijn, Leiden en Zoetermeer zijn wij op zoek naar een rayonmanager (m/v). Welke ervaren teambuilder m/v zoekt een nieuwe uitdaging als rayonmanager? De functie Als rayonmanager geeft u direct leiding aan een aantql vestigingsmede werkers die verantwoordelijk zijn voor een goed beheer van enkele accounts. U draagt zorg voor de efficiënte en effectieve inzet van uw medewerkers. U gunt hen hun verantwoordelijkheden en stimuleert hen die te nemen. Daarnaast bent u een relatiebeheerder pur sang. U initieert en stimuleert acties die leiden tot verankering bij bestaande opdrachtgevers. In het co-makership dat Werknet met zijn relaties voorstaat, speelt u een essentiële rol. U signaleert ontwikkelingen in uw marktgebied en speelt hier alert op in. U rapporteert rechtstreeks aan de rayondirecteur.- De functie-eisen We verwachten dat u een HBO- of academische opleiding hebt afgerond. Onze voorkeur gaat uit naar HBO-P&O, HTS-Bedrijfskunde, HHS, HEAO of WO-Bedrijfskunde of -Economie. Verder beschikt u over minimaal 2 jaar commerciële en leidinggevende ervaring, liefst opgedaan in de zakelijke dienstverlening. U bent in staat om op een vriendelijke doch zakelijke manier te stimuleren en motiveren, maar ook te controleren en corrigeren. Vanzelfsprekend bent u resultaatgericht Voorts bent u initiatiefrijk en kunt u goed organiseren. Integriteit en dienstverlening staan hoog in uw vaandel. Het aanbod Wij bieden u een uitgebreide introductieperiode en een uitgebalanceerd opleidingsprogramma binnen een professionele, sterk groeiende organisatie. Verder kunt u rekenen op een goede salariëring en prima sëcundaire arbeidsvoorwaarden. De procedure Indien u belangstelling hebt voor bovenstaande functie kunt u - binnen twee weken - uw brief met motivatie en c.v. richten aan onderstaand adres. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Werknet Uitzendbureau Mw. J.F.G. Kuijer Postbus 23I40 II00 DP Amsterdam-ZO B A K K E R IJ V A N D E R B RE G G E N Bakkerij van der Breggen in Leidschendam is een jong en snelgroeiend bedrijf dat zich specialiseert in het beleveren van dagverse brood- en banketprodukten, als onderdeel van een landelijke organisatie. Voor nadere informatie kunt u bellen naar (070) 320 60 63 Wegens het groeiende aantal klanten van onze vestiging in Leidschendam zijn wij op zoek naar een verdeler van brood- en banketprodukten. Verdeler (m/v) De functie houdt in: Controle van binnenkomende bestellingen. Orderpicking van produkten aan de hand van bestellijsten. Klaarzetten van bestellingen voor klanten. De functie behelst een volledige werkweek van 38 uur. De werktijd is van 20:00 tot 04:00, van zondagavond tot donderdagavond. Wij vragen: Het vermogen om snel, zorgvuldig en zelfstandig te wérken. Goed kunnen rekenen en tellen. Stressbestendigheid. Leeftijd tussen 22 en 30 jaar. Kennis van brood- en banketsoorten is een pré. Wij bieden: Een prettige en dynamische werksfeer in een jong team. Goede arbeidsomstandigheden. Uitstekende beloning. U kunt uw schriftelijke reactie (met cv) zenden vóór 21 augustus aan: Bakkerij van der Breggen IJssel 23 2267 DZ Leidschendam T.a.v. dhr. G. van der Mey Wesselman Weru ramen en deuren en Wesselman Schilders voeren hoogwaardigonderhouds- en nieuwbouwwerk uit. Tot onze werkzaamheden behoren het leveren en plaatsen van kunststof kozijnen en schilder-, glas- en wandafwerking. Wij zoeken op korte termijn een: timmerman kozijnmonteur Werkbeschrijvingt.b.v. het kozijnbedrijf het renoveren van kozijnen d.m.v. kunststof met alle bijkomende werkzaamheden werkgebied is op de particulierenmarkt in een straal van 30 km. Wij vragen: ervaring in de bouw of soortgelijk werk leeftijd tussen de 25 en 40 jaar in bezit van rijbewijs B goede contactuele en sociale eigenschappen om in team verband te werken. Wij bjeden: een prettige werkkring in een groeiende onderneming waar kwaliteit en teamgeest centraal staat, beloning en arbeidsvoorwaarden welke in overeenstemming zijn met het werk en ervaring. Tevens zoeken wij een: leerlingtimmerman kozijnmonteur Werkbeschrijvingintern opgeleid worden voor het renoveren van kozijnen d.m.v. kunststof met alle bijkomende werkzaamheden. Wij vragen: opleiding L T S. bouw leeftijd tussen de 18 en 25 jaar in bezit van rijbewijs B. Wij bieden: een prettige werkkring opleiding intern en extern van het bedrijf beloning en arbeidsvoorwaarden welke in overeenstemming zijn met de leeftijd. Heeft u intresse: Dan kunt u schriftelijk of telefonisch reageren naar Wesselman Weru ramen en deuren t.a.v. Dhr. A.H.J. Wesselman Postbus 168 2370 AD Roelofarendsveen. Tel. (071) 331 68 00 na 18.00 uur (0252) 676 081 Pfl RA M EN DEU REN SJARTEC Sjartec te Leiden is een dynamische groothandel! tegels, metaal en installatiematerialen werker* enthousiast team van ca. 30 personen. Op dit mo- wij een periode van snelle groei door, waardcx» vacatures hebben. Voor de verkoop binnendienst een TELESALES MEDEWERKER (m/v) Dagelijks werk voor deze telefonisch verkoper j houden van contacten met Sjartec's cliënten d.r foon. Orders worden ingevoerd en afgehandeld computer. Voor deze plaats denkt Sjartec aan< accuraat en goed in teamverband werkend per» municatief vaardig is in woord en geschrift. Kt markt en het assortiment in installatiematerialen c.v. is een pre. Typevaardigheid en affiniteit met* gegevensverwerking zijn gewenst. Leeftijd' ALLROUND MANAGER SHOWROOM(r Voor deze representatieve, leidinggevende fu- ruime verkoopervaring in de sanitair- en tegefe zelfsprekend een must. Naast verkopen dient waarden te scheppen die een optimale prestatie* afdeling garanderen Commerciële en communit digheden, leiding geven aan een verkoopteam,* delijkheid, accuratesse en snelheid zijn de steekw deze veelzijdige functie. De manager die wij zo professional die ervan doordrongen is dat de S room opereert in de top van het marktsegment havo/mbo. Leeftijd v a 25 jr. Naast de sanitairshowroom beschikt Sjartec ovs tegelshowroom met een uniek assortiment aar sieve wandtegels, vloertegels en natuursteen showroom zoeken wij een vakkundige, represent VERKOPER TEGELSHOWROOM (mA Hij/zij wordt verantwoordelijk voor de doelstellm: taten van het tegelsegment Deskundigheid ervaring in de tegelbranche zijn absoluut noodza als een vooruitstrevende en servicegerichte mste' voorstijl en kwaliteit, alsmede interesse in design de aanbeveling. Opleiding: havo. Leeftijd: v.a. 23 i ff een PARTTIME MEDEWERKER (m/v) Die in ieder geval de komende zes maanden zal; steunen bij het opschonen en updaten van de voc artikelbestand. Daarnaast zal hij/zij dit proces mo steunen en helpen bij het aanpassen van de val pen en stellingen. Onze gedachte gaat bij de2- naar een student(e) met affiniteit met logistiek voorraadbeheer. Contract: 6 maanden. Aantal ura uur per week. Werktijden: in overleg. Leeftijd Opleiding: mbo-niveau. Sjartec biedt het salaris dat past bij de zwaarte va ries, tezamen met goede secundaire arbeidsfl Binnen het bedrijf bestaan mogelijkheden tot dcc heerst een uitstekende werksfeer. Is één van bo functies u op het lijf geschreven, richt dan uwso' met c.v. aan Sjartec, Postbus 404, 2300 AK LEID: afd. Personeelszaken. De sollicitatietermijn si plaatsingsdatum. Aaua Badkamers is een toonaangevende v gebied van badkamers met begrippen als kwak I lifestyle hoog in het vaandel. Na het enorme su eerste vestiging in Haarlem opent Aqua Badkar kort haar tweede filiaal in de stijlvol verbouw/ van Sjartec sanitair groothandel in Leiden Voor deze shop zijn wij op zoek naar een rep' maar vooral enthousiaste PARTTIME FILIAALBEHEERDER (mA die het succes van Aqua in Haarlem minimaal k Om dit te kunnen realiseren moet de persoon dn grote affiniteit hebben met woninginrichting al ring hebben opgedaan in een commerciële fund 20 tot 30 uur per week. Werktijden: in ieder ga dagen en donderdagavond. Opleiding: havo- Leeftijd: v.a. 22 jr. 0 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 d naar: Aqua, Kruisstraat 38, 2011 PZ Haarlem, t.a.v. Christel Kwappenberg. OPNIEUW IN VERKOOP!! LEIDEN, Schoolsteeg 7 Groot, zeer apart vormgegeven woonhuis, rustig gelegen, in de gewilde Pieterswijk (basismaat 8.50x9 m). Ind.beg.gr.: entree, gang, toilet met marmeren vloer, 2 kamers grote woon/eet- keuken, 1e et.: fraaie lichte grote woonkamer met schuifpui naar dakterras op Z., L-vormige badkamer met ligbad, douche en dub bele w t., bergruimte met aansl. wasm. Erfpachtscanon ƒ1.196,- p.j. Verwarming d.m.v gaskachels. Oplevering in overleg. Vraagprijs ƒ450.000,- k.k. Inlichtingen: VAN BEEK PIS0N MAKELAARDIJ O.G. b.v. makelaardij o.g. PROF PASSAGE 9 2341 GS OEGSTGEEST POSTBUS 1056 2340 BB OEGSTGEEST TEL. 071-5190909 FAX 071-5190908 E-mail adres: proper@nvm.org NIEUW IN VERKOOP LEIDEN-WasslraalS Ruim hoekhuis gelegen in populaire! j terswijk. Hel huis heefl een tuin.g* noordoosten van ca. tw icrom en vrijstaande 5 dient opgeknapt te worden. Indcli entree, hal, toilet, keuken, kamerse kamer le verdieping: 3 slaapkamer*® douche. 2e verdieping; zolderruimfl ding in overleg. Vraagprijs: 365.4 LEIDEN - Mauritsstraat 49 Vooroorlogse tussenwoning met houten schuur, plaats (ZO) en achterom. Gelegen op loopafstand van centrum. Indeling: entree. woon-/eetkamer. eenvoudige witte keuken met wasmachine-aan sluiting. trap naar le etage, le etage t grote kast), douchckar (betegeld) mei toilet en wastafel Verwar d.m.v. gaskachels, Staat van onderhoud is redelijk tot goed. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Ook 's zaterdags geopend van 10.00-16.C

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34