Personeel Personeel Personeel I tempo-team Willem Handli Data Entry Operati ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1997 LEIDSE HOGESCHOOL De Leidse Hogeschool verzorgt onderwijs in de sectoren - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): Sociaal Pedagogische Hulpverlening, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Sociaal Juridische Dienstverlening, Personeel en Arbeid, Culturele en Maatschappelijke Vorming. Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde, Fysiotherapie, Logopedie (in afbouw), Antroposofische Gezondheidszorg, Manage mentopleiding van Midden kader in de Gezondheidszorg, Tweedegraads Leraren opleiding Verpleegkunde Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo- ratohumopleiding. Medische Laboratoriumopleiding. Hoger Pedagogisch Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding Basisonderwijs. Daarnaast verzorgt de Leidse Hogeschool post-HBO en contractonderwijs. De hoge school telt ruim 3000 studenten en 350 medewerkers. Centraal adres: Leidse Hogeschool Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden tel. 071-535 45 00 Bi) de afdeling Hoger Laboratorium Ondemijs van de Leidse Hogeschool in Leiderdorp ontstaat met ingang van 1 september 1997, Lb.v. de medische laboratorium opleiding, een vacature voor de functie van: Laboratoriummedewerker m/v (micro)biologie; klinische chemie: histologie met een omvang van 0,5 FTE (18 uur per week). (vacaturenummer 97/T07) FUNCTIE-INHOUD: A Voorbereiden van praktikum- en demonstratieproeven: - het zorgdragen voor een goed verloop van de prakfka; - het maken van microbiologische, hematologische en histologische preparaten en chemische oplossingen Lb.v. de praktika; - het verzamelen, spoelen, desinfecteren en steriliseren van glaswerk. B Assistentie bij praktikum- en demonstratieproeven; - toezien op een juiste en veilige uitvoering van de praktika; - instructie bij het gebruik van specifieke apparatuur. C Organisatorische- en beheerswerkzaamheden: - het doen van bestellingen en het bijhouden van voorraden; - het verrichten van klein onderhoud en reparaties aan apparatuur en materiaal; - het beheren van praktikumzalen, inventaris en apparatuur; - het adviseren over de aanschaf van apparatuur en materialen; - het leveren van een bijdrage aan het bestuur- en beheer van de afdeling. FUNCTIE-EISEN - Minimaal een MBO-diploma, bij voorkeur een medische laboratoriumopleiding; - Ervanng met microbiologisch en/of histologisch werk is gewenst; - Zelfstandige werkhouding; - Goedec ARBEIDSVOORWAARDEN De CAO-HBO is van toepassing. Het salaris bedraagt minimaal 2.551,- (schaal 4 BBRA) en maximaal 3.790,- (schaal 5 BBRA) bruto per maand bij een volledig dienstverband. De aanstelling geschiedt in een tijdelijk dienstverband voor de duur van een jaar met daarna de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de afdelings directeur, de heer drs. JA van der Witlik, tel. 071 - 589 93 47. Schriftelijke reaches (mef in de linker bovenhoek vin de envelop het vacaturenum mer) binnen 10 dagen richten aan: Leidse Hogeschool, afdeling Hoger Laboratorium Onderwijs, ta.v. de heer drs. J.A. van der Witlik, 2352 BA Leiderdorp. \;v van den Bergh "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071) 364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uil van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Binnen de afdeling Primaire Activiteiten die deel uitmaakt van de Dienst Activering Therapie van Willem van den Bergh, zijn de onderstaande vacatures ontstaan a) Activiteitenbegeleid(st)er (voor 30 uur per week) b) Activiteitenbegeleid(st)er Thuis (voor 20 uur per week) De afdeling Primaire Activiteiten stelt zich ten doel mensen met een verstandelijke handicap te begeleiden in het ervaren-, ontplooien en/of gebruiken van hun actieve mogelijkheden. Mensen met een matige of zeer ernstige verstandelijke handicap, waaronder ouder wordende meervoudig gehan dicapten, vormen de doelgroep. Het aanbod aan activiteiten bestaat uit spelen, primaire creativiteit, snoezelen en ver wennen. Dat kan zijn in het activiteitencentrum De Triangel en/of in de woonsituatie van de deelnemers. Wij zoeken activiteitenbegeleiders die zo spoedig mogelijk ingezet kunnen worden. Functie aj omvat in hoofdlijnen: het aanbieden van activiteiten aan deelnemers die lichaams gebonden en/of associatief ervaren samenstellen van een activiteitenprogramma groepsleiding aanwijzingen geven en begeleiden bij het uitvoeren van de activiteiten contact met de leefgroepen schriftelijk en mondeling verslag doen van de uitgevoerde activiteiten intensief werken in teamverband creatief/flexibel omgaan met deelnemers (individuen en groepen) met ieder een eigen sfeer en hulpvraag bijdrage leveren in het kader van de zorgplanmethodiek. Functie b) omvat in hoofdlijnen: het aanbieden van activiteiten in de woonsituatie van de deelnemers het ondersteunen van collega activiteitenbegeleiders bij het uitvoeren van ABT-werk leefgroepondersteuning bij de opzet van een activiteiten programma in de woonsituatie. De functie-eisen zijn: professionele werkhouding die blijkt uit onder andere een methodische aanpak ervaring in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap in teamverband en zelfstandig kunnen werken flexibel inzetbaar gedurende de gehele werkweek. Opleidingseisen: voor functie a): MBO-AB of vergelijkbare opleiding voor functie b): HBOAB of MBO-AB met relevante praktijk ervaring. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levens overtuiging gewenst. Salaris: Functie a): Salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt op fulltime basis maximaal f 3.857,- bruto per maand (FWG functiewaarderingsgroep 35). Functie b): Salariëring is conform leeftijd en-ervaring en bedraagt op fulltime basis maximaal f 4.150,- bruto per maand (FWG functiewaarderingsgroep 40). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.B. Verveld, hoofd Afdeling Primaire Activiteiten, telefoon 071 - 364 26 22 of mevrouw I: Goossens, hoofd Subteams, telefoon 071 - 364 27 34. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatie code behandeld. uitzendwerk in goede banen HORECA/CATERING Catering-medewerkers m/v voor relaties in Leiden. U werkt in een bedrijfsrestaurant en verzorgt de thee, koffie en lunchpauzes. Hiervoor hebt u enige ervaring in de horeca en bent u flexibel. Natuurlijk bent u dienstverlenend en representatief. Verder bent u niet bang om de handen uit de mouwen te steken.Vooral herintreders worden verzocht te reageren. Informatie: (071) 5 I 3 27 43, Anne van 't Hof Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Medewerker logistieke orderverwerking m/v voor een groothandel in kleding in Roelofarensveen. U coördineert de binnenkomende lading, maakt orders en bent verantwoordelijk voor de facturering. Hiervoor kunt u werken met de computer en hebt u ervaring met boekhoudkundige en administratieve werkzaamheden. Daarnaast spreekt u correct Nederlands en Engels. Deze afwisselende baan biedt toekomstperspectieven Informatie: (071) 5 I 2 64 43, Marieke Halenbeek Leiden, Stationsplein 212 Magazijn-medewerkers m/v voor Bedrijven bij Leiden. Uw werkzaamheden bestaan uit het lopen van orders en het laden en lossen van vrachtwagens. Hiervoor hebt u een rijbewijs en hef truckervaring. Daarnaast spreekt u correct Nederlands. Informatie: (071) 5 I 2 64 43, Marieke Halenbeek Leiden, Stationsplein 212 Wasserij-medewerkers m/v voor een bedrijf in Leiden. Het werk bestaat uit het mangelen en sorteren van lakens. Hiervoor is relevante werkervaring gewenst. U bent een echte aanpakker. Deze fulltime baan van 38 uur per week is voor langere Informatie: (071) 512 64 43, Marieke Halenbeek Leiden, Stationsplein 21 2 r relaties in en om Leiden. Naast een groot rijbewijs hebt u een chauffeursdiploma. U werkt zowel regionaal als landelijk. Hiervoor hebt u relevante werkervaring. Verder bent u ook verantwoordelijk voor het laden en lossen van goederen. Bovendien bent u flexibel, klant vriendelijk en beschikbaar buiten normale werktijden. Deze fulltime functie met goede vooruitzichten is voor langere tijd. Informatie: (071) 512 64 43, Harold Damhuis Leiden, Stationsplein 212 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. ophalen en afleveren l van spoedzendingen; controleren of zen dingen aan Fedex-vereisten vol doen, bijbehorend papierwerk en verdere elektronische administratie. FedEx is de toonaangevende intercontinentale koeriersdienst. Elke dag bezorgt FedEx meer dan. 7.000 ton vracht en 2.000.000 documenten en pakjes binnen de kortst mogelijke tijd in meer dan 211 landen wereldwijd. Het zijn niet enkel het eigen transportnetwerk en de tech nologie die van FedEx de snel ste en meest betrouwbare koeriersdienst maken. Dag en nacht bouwen meer dan 120.000 mensen aan het FedEx-succesverhaal. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging? Houdt u van aan pakken en bent u enthousiast en klantgericht? Wij zoeken wegens toegenomen activi teiten en werkzaamheden (m/v): laden en lossen van zendingen; verrichten van diverse opera tionele werkzaamheden. u bent ten minste 1 jaar it van een geldig rijbewijs; Qt de Engelse taal; u bezit ee bare schoolopleiding; ui i dienstverlenende en flexibele u hebt een verzorgd vooi 1 u bent in staat onder drukt i u hebt een goede fysieke! u bezit een redelijke ke{ de Engelse taal; u bentb| onregelmatige tijden te w de correcte invoer van vracht brieven in het computersysteem. u hebt een middelbare school opleiding; u beschikt over* typevaardigheid; u bent, accuraat te werken; u bi de Engelse taal; u bentb 's middag/ 's avonds te werk een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving; een ge Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. voor 26 augustus i de heer R. Haeger, Station Manager, Postbus 75123,1117 ZR Schip Fecöss. The World On 71 Schoonmaker m/v Als u interesse heeft in een full-time functie als schoor u per 1 september beginnen in een serviceflat in leidi dagelijkse schoonmaak verzorgt u ook de maaltijdeni bewoners. Gezien de samenstelling van het team zijn1 naar een vrouw van maximaal 23 jaar die van aanpakt het leuk vindt om met oudere mensen om te gaan Informatie bij Frank Mahieu. tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Filiaalmanagers m/v Voor een snelgroeiend wij filiaalmanagers en assistent-filiaalmai daten worden intern opgeleid en krijgen managers zijn verantwoordelijk voor de r de kostenbeheersing van hun vestiging, f op MBO/HBO niveau, -leeftijd minimaal 24 jaar. opgedaan m dienstverlenende sector, -cc rijbewijs B, -bereidheid om "s avonds en i werken. Als u interesse heeft in deze ba; ons op voor een sollicitatiegesprek. Informatie bij Frank Mahieu. tel. (071) 523 27 22. Leiden. Schuttersveld 9. Verkoopster m/v ■ivrii.'imiEfïm Medewerker klantenservice m/v In deze baan sta je telefonisch k bestellingen, en zorgt voor een bedrijf werk je in een team van jonge mensen, die met hun klant gericht instelling zorgen voor tevreden klanten. Met een recent afgeronde administratieve opleiding en kennis van computers kan je in deze full-time baan per direct aan de slag. Na enkele maanden is een vast dienstverband mogelijk Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12. Leiderdorp, Reaal 5d. Docenten m/v Voor een school in Leiden zijn wij op zoek naar docenten voor de vakken Nederlands, Engels, rekenen, wereldoriëntatie en tekenen. Heeft u een afgeronde pabo-opleiding dan wel een bevoegdheid Nederlands met aantekening N2 dan komt u in aanmerking voor het geven van les in de vakken, Nederlands, rekenen en wereldo riëntatie. Voor de overige vakken zijn wij op zoek naar vakdo centen dan wel kandidaten die over de vereiste kennis beschikken Heeft u interesse of wilt u meer informatie dan kunt u contact met ons opnemen. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Project-medewerkers m/v Bent u op zoek naar een full-time administratieve baan voor een half jaar, dan is dit wellicht de functie voor u. Het betreft het uitzoeken van persoonlijke klantgegevens voor een bank in de regio. Hiervoor dient u enige juridische kennis te hebben. Tevens moeten deze gegevens ingevoerd worden in een geautomatiseerd systeem. Enige administratieve ervaring is daarom een pré, evenals een opleiding op minimaal Havo/Mbo niveau Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse m/v De rechterhand van het directie-secretariaat gaat op vakantie, en wij zoeken haar vervangster. In dit internationale bedrijf is de engelse taal en Word for Windows belangrijk, net als secretariële ervaring Deze full-time baan duurt van 1 september tot 3 oktober Daarna zijn er misschien mogelijkheden op andere afdelingen Informatie bij Gaston Badoux. tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp. Reaal 5d. Handige produktiemedewerkers m/v Zoek je een baan waarbij jouw technische kennis in de praktijk verder wordt ontwikkeld? Dan zijn er volop mogelijkheden bij een jonge organisatie in Voorschoten. In deze functie kun je middels diverse technieken zoals zagen, boren, snijden en monteren met verscheidene materialen aan de slag gaan. Kun je nauwkeurig werken en goed functioneren in een team? Dan ben je van harte welkom op onze vestiging. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Magazijnmedewerker m/v Het distributiecentrum van Hennes Mauritz is aan het uitbreiden Wij zijn op zoek naar mensen met pit die voor lange tijd beschikbaar zijn en op contract willen Er zijn vacatures op verschil- ide afdelingen. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken, ellen, verdelen en verzendklaar maken van kleding en accesoires behoeve van de filialen in Nederland. België, Luxemburg en ïkrijk. Om te werken binnen dit dynamisch bedrijf, beschikt je r de volgende eigenschappen: flexibel, initiatiefrijk en goed nen werken in teamverband Indien deze fulltime functie (7.30 en met 17.00 uur) je aanspreekt, neem dan direct contact met naar spontane, vrolijke kandidaten die op k full-time baan willen hebben. Je moe linghebben Ben jij flexibel inzetbaar, bereid hard tc ook in de weekeinden beschikbaar, neem dan snel cc 5 op. e Bussen, tel. (071) 523 39 22. Scholieren gezocht voor werk op zaterdag m/v Met ingang van 23 augustus hebben wij werk op zaterdag van B.( tot 12.15 uur. De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen (orders pieken) van kleding voor filialen in Nederland en Belgie. werkt in een team van 25 mensen en moet van aanpakken weten Als je de komende tien weken op zaterdag beschikbaar bent kun Vlotte vèrkoopsters m/v Wil je graag in een winkel werken? Informeer Randstad heeft nu een leuke baan voor 20 uur grote winkelketen in Voorschoten. Als je goed kunt gaan en graag veel wilt leren, wachten w spanning af. Informatie bij Jeaniëlle van Osnabrugge, tel. (071) 5(1 Voorschoten, Schoolstraat 95. Verkopers m/v Inforn e bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, ■aOHMEGE* n de electro-brantf zoek naar fulltime verkopers voor het filiaal in de verkoop voor de produktgroepen computer, tek stereo, KTV/video en foto. Kandidaten die wij zoeken! de 20 en 30 jaar oud met minimaal een mavo of MBO- Ben jij een echte verkoper of wil je dat graag v\ een vaste baan, een goed salaris en een dynamische* in je bereik. Belvoor meer informatie of kom bij Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 6 Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker kunststofproduktie m/v Winkelmedewerkers m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zijn w zoek naar medewerkers voor de afdeling kunststofproduktie, waar plasticfolie gemaakt wordt voor de produktie van bloemenhoezen en andere toepassingen. U gaat folierecepten en machines instellen. Wij zoeken kandidaten met een LTS of MTS-diploma (procestechnologie/WTB/electro) met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft ervaring met meet- en regeltechniek. Verder bent u een echte aanpakker, in bezit van eigen vervoer en bereid in 4 ploegen (later in 5) te werken Bent u geïnteresseerd in deze fullt-time, op termijn vaste baan Reageer dan snel! Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk. Quarles v Uffordstraat 1 Ben je net terug van vakantie en heb je toch meer ge^ dan je gedacht had, kom dan even bij ons langs als je full-time beschikbaar bent.Ook voor een leuke bijba» ons terecht. Wij hebben volop werk in kledingwinkel markten, bouwmarkten, HIFI-winkels en nog veel eens informeren over jouw mogelijkheden binner dynamische branche. Winkelmedewerker bouwmari Ombouwer m/v erkers Voor een relatie in Noordwijkerhout zoeken wij met spoed een aantal ombouwers De werkzaamheden bestaan uit: het snel ombouwen en afstellen van machines, storingen signaleren, opvolgen en oplossen, rapportage over de technische staat van d machines, beheer en onderhoud van gereedschap en materieel, administratieve afhandeling De functie-eisen zijn: een opleiding MTS-werktuigbouw of electro, zelfstandig kunnen werken, betrouwbaar, flexibele instelling, liefst ervaring in soortgelijke functie, in bezit van eigen vervoer is noodzakelijk. De werktijden zijn in 3-ploegen. Bent u per direct beschikbaar en zoekt een een baan als deze met uitzicht op een vast dienstverband, reageer sm Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 bere r. Reisl t helpen, te woord van klanten en het aanvullen*» timent zijn de belangrijkste werkzaamheden F time functie voor onbepaalde tijd en bij goed functie een vast dienstverband Ben jij de kandidaat va zoeken neem dan zo snel mogelijk contact met ons of Informatie bij Robert Nievaart. tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9 -ir randstad uitzendb

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32