Personeel Personeel Personeel Personeel Personer cn In een goede coach zit al snel een uitstekend supermarkt manager Öe>lom> Kamcar zoekt... /ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ITRANSCONTINEN voor $ccre'tare4$e4\ bockhovd&n klussenbus duizendpoot Bezorg heel Nederlan vakantiekriebels. word reisadviseuse m/vi NU°°KlN li ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1997 Maag-, Darm- en Leverziekten De afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten vraagt z.s.m. ten behoeve van het stafsecre tariaat een: secretaresse v/m (38 uur per week) Vac.nr. 97.K.09.33.LD Werkzaamheden: - uittypen en verzorgen van algemene corres pondentie, abstracts, dia's etc. in het Nederlands en Engels; - bijhouden van agenda's, archief en tele foonbehandeling; - notuleren en voorbereiden van diverse besprekingen; - algemene voorkomende werkzaamheden op het secretariaat. Functie-eisen: - HAVO en secretaresse-opleiding; - goede typevaardigheid; - ervaring met Word Perfect 5.1 en dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid tot het werken in teamverband; - kennis van medische terminologie; - kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - bereidheid tot het volgen van cursussen in de automatisering. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor een proeftijd van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris is maximaal f 3.595,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en relevante werkervaring. Deze advertentie wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw L.T.M. Niepoth, hoofd stafsecreta riaat (071 - 526 35 07) en met betrekking tot de arbeidsvoorwaarden door de heer E.A. Kremer, P&O-adviseur (071 - 526 19 61). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Afdêling Personeel en Organisatie, Divisie 2, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M Secretaresse m/v Content heeft banen in diverse branches voor secretares sen met minimaal een jaar werkervaring. Werkzaamheden: In deze spilfunctie ben je de rechterhand van een of meerdere managers. Naast secretariële taken zoals agendabeheer, afspraken maken, correspondentie en notuleren van vergade- ringen, houd je je zelfstandig bezig met het boeken van reizen, het organiseren van vergaderingen en veel plannen en organiseren. Profiel: Wij denken aan kandidaten met een havo-diploma, aangevuld met een (Schoevers)secretaresseopleiding en minimaal een jaar relevan te werkervaring. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse Engelse taal in woord en geschrift en kunt uitstekend werken met Word for Windows en Excel. Kennis van de Duitse en Franse taal is een pre. Ben je tevens accuraat, flexibel en in staat zowel zelfstandig als in teamverband te ken, dan willen wij graag nader kennis met je maken. Boekhouder m/v Wij hebben zowel parttime als fulltime banen op boekhoudkundig gebied. Deze banen zijn voor onbepaalde tijd met zicht op een vast dienstverband. Werkzaamheden: Afhankelijk van je werkervaring ben je verantwoordelijk voor bijvoorbeeld de debiteuren en/of crediteurenadministratie, de facturatie, het verwerken van kas-/bank-/giro-muta- ties of het opmaken van balansen. Profiel: Wij denken aan gemotiveerde kandidaten met een hbo-/mbo-werk- en denkniveau en kennis van boekhoudkundige programma's. Zowel starters als kandidaten met werkervaring zijn van harte welkom. Interesse in een van bovenstaande banen en wil je weten wat Content nog meer voor jou kan betekenen? Neem dan contact op met; Content Leiden, Breestraat 1, tel. 071 - 5125745. In de maanden augustus en september zijn wij iedere donderdag speciaal voor üiiüllljüil jou tot 19.30 uur geopend! Kamcar is Seat dealer voor Leiden en omstreken en maakt deel uit van de Kamsteeg Groep. Door het succes van het merk Seat willen wij ons verkoopteam uitbreiden met een: Aankomend Verkoper m/v U krijgt binnen het bedrijf en bij de importeur een opleiding tot verkoper. Het takenpakket zal bestaan uit het: verkopen van auto's en accessoires verzorgen van de auto's in en om de showroom benaderen van klanten door middel van een klanten-beheersysteem verzorgen van mailings en het nabellen van de verstuurde mailings. Wij zoeken een actieve medewerker met: een flexibele instelling die alles wil leren van het autovak en dienstverlening erg belangrijk vindt HAVO-diploma rijbewijs B een representatief voorkomen goede contactuele eigenschappen een leeftijd van 20 tot 25 jaar. Wij bieden naast het salaris een afwisselende baan in een snel groeiende organisatie. Dit bedrijf maakt deel uit van de solide Kamsteeg-organisatie, derhalve zijn doorgroeimogelijkheden aanwezig. Eigen initiatieven worden door ons zeer gewaardeerd en gestimuleerd. Uw schriftelijke reactie voorzien van een pasfoto sturen aan: Kamcar B.V., t.a.v. J. van der Lee Haarlemmerweg 49 a 2316 AD LEIDEN ,&»1bare Onze landelijk werkende service-organisatie start op korte termijn met een: Voor allerhande werkzaamheden op het gebied van centrale verwarming en mechanische ventilatie in eengezinswoningen in de woningbestanden van beleggers zoals pensioenfondsen en woningbouwverenigingen. Ter ontlasting van de servicemonteurs dient gedacht te worden aan reparatie en vervanging van installatie-onderdelen zoals uitwisselen van radiatoren of leidingdelen, uitwisselen van mechanische ventilatie-units of roosters, danwel uitwisselen van keuken- en/of badgeisers. Tevens bestaat de mogelijkheid ingezet te worden bij eenvoudige onderhoudswerkzaamheden aan gastoestellen. Deze werkzaamheden zullen grotendeels plaatsvinden in woningbestanden in het. westen van het land, tussen de lijn Haarlem/Rotterdam. Hiervoor zijn wij op zoek naar een: Gezocht wordt naar iemand die naast bekendheid met de installatiebranche, tevens enige opslagmogelijkheden heeft gezien het volume van sommige installatie-onderdelen. Wij bieden onze werknemers: - Een aantrekkelijk salaris - Beschikbaarheid bedrijfsauto - Aanvullende opleidingen - Grote mate van zelfstandigheid Voor eventuele nadere informatie kunt u tijdens kantooruren kontakt opnemen met onze heer Jacobs, bereikbaar via telefoonnummer 026-3629236. Gas Service Nederland B.V. Postbus 118 6800 AC ARNHEM 's Lands grootste kruidenier werk er hard aan om In de 21e eeuw de beste dienst verlener te zijn op het gebied van lekker eten en drinken. Dit betekent dat Albert Heljners anders moeten gaan denken en steeds meer eigen verantwoordelijkheden krijgen. Dat geldt vooral voor de teamleden op de winkelvloer Zij zijn de mensen die het dichtst bij de klanten staan. Zij zijn t die met behulp van geavanceerde technologie de klanten- zo persoonlijk mogelijk moeten kunnen bedienen. Dat betekent dat de functie van supermarktmanager sterk verandert De rol als coach wordt steeds belangrijker De supermarktmanagers moeten vanuit een visie op de buurt of regio doelstellingen ontwikkelen. Cijfermatige maar ook kwalitatieve, zoals het vakmanschap en de klantgerichtheid van de verkoopteams en de uitstraling van de hele winkel. Samen met het managementteam van de winkel vertaalt de supermarktmanager deze doelstellingen naar de verkoopteams. Dat vereist mensenkennis, kunnen inspireren, sturen en coachen. Daarbij moeten supermarktmanagers veel kunnen delegeren want in een winkel van gemiddelde grootte wordt al gauw leiding gegeven aan zo'n 70 medewerkjstjers. Verder moeten supermarktmanagers zich onafhankelijk durven opstellen. Ze moeten goed geïnformeerd zijn inzake maatschappelijke ontwikkelingen en deze kennis ook actief dur ven benutten. Onze supermarktmanagers zijn er Waarvoor Maar we hebben meer mankracht nodig In deze regio's. Vandaar onze vraag: wie durft? Managementopleiding op topniveau. Welke jonge man of vrouw met HBO-denkniveau, met leidinggevende ervaring en een sterke affiniteit met de markt van lekker eten en drinken durft de sprong te wagen naar super marktmanager bij Albert Heijn. Een opleiding als bijvoorbeeld HEAO- BE, CE .bedrijfskunde of logistiek Is hierbij een pre. Wie durft en wordt aangenomen heeft een stevige interne opleiding van 2 jaar voor de boeg waaronder een managementopleiding op wereldniveau. Dat zeggen we niet om onszelf op de borst te kloppen maar omdat we ervan overtuigd zijn dat we in de 21rfeeuw alleen met super marktmanagers van topniveau dezelfde kwaliteit kunnen blijven bieden als in deze eeuw. Tegenover dit alles staat een voortreffelijk salaris en een aantrekkelijke pakket secun daire arbeidsvoorwaarden Als je meer wilt weten over de functie van supermarktmanager in de regio Haarlem, IJmond, Ireiden, en de Bollenstreek of als je gelijk wilt solliciteren, schrijf dan binnen twee weken naar: Clusterkantoor Albert Heijn, t.a.v. mevrouw I. Koster Bevrijdingsplein 56,2321 BX Leiden. De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum het Konijn Huishoudelijk medewerk(st)er 15 uur) Werktijden en werkzaamheden zijn o.a.: - maandag t/m vrijdag van 11.30 tot 14.30 uur - licht huishoudelijke werkzaamheden - boodschappen bestellen en verdelen Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoord kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn - aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Telefonische informatie is te verkrijgen bij M. Kortekaas en of M. van Hesp maandag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 12.00 uur, tel. 071 -5124994. Schriftelijke reacties voor 29 augustus 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie ,,Het Konijn", Drie Octoberstraat 27, 23 13 ZMl De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op vri|dag 5 september 1997 FOTO P R O D U K 1 Functie eisen: Wij bieden: Transconlinenla B.V. is een middelgrote handelsorganisatie, actief mei de import en distributie vané de Foto en Audio-Visuele merken. Afnemers zijn o.a de fotodetailhandel, groothondel, Audio-Viswk diverse eindafnemers in de Audio-Visuele branche. De sfeer in het bedrijf is informeel met korte lp Ter versterking van ons leom zoeken wij een: MEDEWERKER buitendienst u Uw taken zullen o.a. bestaan uit het onderhouden van relaties, demons en verkopen van Audio-Visuele apparatuur bij bestaande en nieuwe kit adviseren bij inrichting van presentatieruimtes. Uw werkgebied strektzi over heel Nederland. Leeftijd 23 tot 30 jaar Vaardigheden op MTS-elektrotechniek niveau, bij voorkeur aangevuld met NIMA-A 2-3 jaar technisch/commerciële ervaring Uitstekende contactuele eigenschappen, doortastend, represents flexibel en zelfstandig Kennis van A.V proaukten en de A.V markt Kennis van computers Woonachtig binnen een straal van ca 25 km rond Nieuw-Venn Een verantwoordelijke, zelfstandige functie binnen een jong en enthousiast team Voldoende ontplooiingsmogelijkheden Een bedrijfsauto Telefonische inlichting kunt u krijgen von de heer G. von Voorst, telefoon (0252) 687555. Uw sclvh sollicitatie voorzien van CV. en pasfoto kunt u sturen aan: Tronscontinento B.V., Postbus 79, 215011 Nieuw-Vennep, l.o.v. de heer G. van Voorst. VAKANTIEWINKELS D-reizen Vakantiewinkels is met nu al 90 winkels de grootste onafhankelijk! reisbureauketen van Nederland. Wij vinden een klantvriendelijke en deskur benadering belangrijk. In een tijd van gemak en tijdwinst bieden wij de klam mogelijkheid om zowel in de winkel, als ook telefonisch reizen te boeken. Onze telefonische verkoopafdeling in Leiden is zeven dagen per week geojK van 08.00 uur tot 22.00 uur. Een uniek opleidingsprogramma... maakt het mogelijk dat twaalf nieuwe collega's met een toeristische opleidnj zonder werkervaring in het toerisme bij ons kunnen werken. De inhoud opleiding garandeert de kwaliteit van onze dienstverlening. Heb je een toeristische opleiding, maar geen relevante werkervaring, of... heb je geen toeristische opleiding maar wel aantoonbare commerciële werkervaring? Lees dan verder! Als telefonisch reisadviseus adviseer je, reserveer je reizen en behandel je de vragen van de klant gehee zelfstandig op een professionele, klantvriendelijke en commerciële wijze. De wensen van de klant zijn divers: op het ene moment boek je een rondre door Amerika en even later een weekendje weg in eigen land. Je bent flexibel, commercieel... en beschikt over een goede telefoonstem. Je hebt een MTRO-diploma (of vergelijkbaar) of aantoonbare commerciële werkervaring en je bent bereidi verder te leren. Bovendien kan je met computers werken. Gezien c openingstijden ben je bereid ook op avonden en in weekenden te werken. Algemene reiservaring evenals het SEPR-diploma is een pré. D-reizen biedt Je uitzicht op een zonnige carrière... in een dynamische organisatie. Alvorens je in dienst treedt krijg je een opló die bestaat uitverkoop- en vakinhoudelijke trainingen. De theorie wordt tij de opleiding direct in praktijk gebracht. Als je het SEPR-diploma nog niethf word je in de gelegenheid gesteld dit alsnog te behalen. Gedurende de opleiding krijg je een onkostenvergoeding. Na het succesvol afronden van de opleiding treed je in dienst bij D-reizen Vakantiewinkels ak telefonisch reisadviseuse. D-reizen biedt je dan een salaris boven CAO e uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Op dit moment zijn er ook mogelijkheden voor... reisadviseuse in een van onze winkels reisbureaumanager IATA-medewerker op ons verkoopkantoor in Leiden. Laat deze kans niet lopen. en reageer snel! Stuur je brief met curriculum vitae en een pasfoto voor 30 augustus a.s. nü D-reizen Vakantiewinkels Afdeling Werving Selectie T.a.v. mevrouw R. Goossens jfÊ fev /fF>. Postbus 2161, 2301 CD Leiden

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30