Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Rijnland jrfli CHARISMA(N/VROUW) Mistent invalkracht Domino's Pizz vanOERLE Verpleegkundigen v TOP KEUKENS TOP \\V(. ild< nva wan Ier P< Kamsteeg chauffeur (m/v) «OIWNO'S MEUM] ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1997 Kitchen Art, kookwinkel is op zoek nameen enthousiaste verkoper (m/v) Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en vriendelijke medewerker voor gemiddeld 32 uur per week. Dit is inclusief de koopavond en zaterdag. Naast enthousiasme en een commerciële instelling is natuurlijk kennis van koken onontbeerlijk. Tevens vragen wij van u een representatief voorkomen en een afgeronde middelbare opleiding. Leeftijd vanaf 25 jaar. Taken: De verkoop van kookgerei, het controleren en verwerken van bestellingen, het presenteren van artikelen in de winkel, assistentie bij de administratie. Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende baan in een klein en gezellig team? U kunt schriftelijk reageren door een handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van een C.V. te sturen voor eind augustus naar: Kitchen Art T.a.v. mw. Yvonne Eveleens Botermarkt 13 2311 EM LEIDEN Het bestuur van de Hervormde Scholen te Katwijk aan Zee, vraagt voor haar basisschool ..Pr. W. Alexander" zo spoedig mogelijk een GROEPSLEERKRACHT (m/v) voor groep 7 (19 leerlingen) voor 22 uur per week De vacature is tijdelijk: tot 1 november a.s. Wij zoeken iemand, die bewust kiest voor het Prot. Chr. Onderwijs en kerkelijk meelevend is (bij voorkeur Ned. Hervormd). Inlichtingen over deze vacature kunnen worden verkregen bij mw. C. D. Quartel (directeur) tel. 071-4026753 (privé). Sollicitaties kunnen, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad, worden gezonden aan het bestuur van de Hervormde Scholen, Abeelplein 40, 2225 NH Katwijk. Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 Het bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging zoekt met onmiddellijke ingang een voor groep 7/8 voor basisschool "De Dolfijn', lokatie Munnikenstraat i.v.m. ziekte van een leerkracht. Zo spoedig mogelijk contact opnemen met de directeur, de heer C. E. Niezing, tel.: 0297-327473 (privé) of 071-5224934 (school). bakels ouwerkerk bouw Bakels en Ouwerkerk Bouw Keerweer 2, 2381 GC Zoeterwoude vraagt: zelfstandig werkende uitvoerders en vakbekwame timmerlieden voor diverse bouwprojecten in de Randstad Inlichtingen bij de heer E. Ouwerkerk Tel. 071-5809303 tijdens kantooruren. Mob.tel.: 06-53293955 FACILITAIRE DIENSTVERLENING BV zoekt voor diverse representatieve projecten in Leiden Medewerkers algem schoonmaakonderho Voor een afspraak of informatie kunt uo tijdens kantooruren bellen tel. 071-5.23, ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Op afdeling 3C/D chirurgie zijn per 1 september 1997 vacatures voor dienstverband: minimaal 80% Functie-eisen: - Affiniteit met het specialisme chirurgie; - Meewerken aan veranderingen op de afdeling, - Een actieve bijdraqe bij het complementeren van het verpleegdossier; - Een positieve en flexibele houding naar collega's en patiënten toe, - Het diploma A-verpleegkundige of HBO-V. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw M. Nieuwland, verpleegkundig afdelingsmanager, telefoon 071-545 43 75. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw M Groeneveld, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 87.97 een organisatie met diverse keukenzaken in de Randstad, zoekt voor de nieuwe vestiging in Zoeterwoude KEUKENVERKOPERS m/v Wij vragen: - Echte doorzetters die in staat zijn om klanten een gedegen advies te geven - Ervaring met het afsluiten van orders - Commerciële instelling - Gewend om te werken met flexibele werktijden - Ervaring met keukens is een pre Bent u zo'n enthousiaste doorzetter die klaar is voor een nieuwe uitdaging in een dynamisch team, stuur ons dan nu uw handgeschreven sollicitatie voorzien van C.V. en pasfoto naar: TOP KEUKENS Postbus 43549 2504 AM Den Haag T.a.v. Mevr. C. van der Ham Welke enthousiaste BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (m/v) wil ons kantoor op korte termijn komen versterken? Wij vragen: - Havo, gevolgd door een opleiding op het gebied van boekhoudkundige administratie: - kennis van EXACT 5 strekt tot aanbeveling; - enkele jaren werkervaring bij voorkeur in de advocatuur. Wij bieden: - een afwisselende functie voor 16 uur per week waarin u voornamelijk boekhoudkundige werkzaamheden verricht en eventueel secretariële ondersteuning biedt; - goede salariëring: - grote mate van zelfstandigheid. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: i. mr. F. B. Kloppenburg Postbus 788 2300 AT LEIDEN Specialist in bloemversierin- rrn 'j® gen en interieurbeplantingen zoekt op korte termijn leuke, vlotte bloembinder/ster tevens teamversterkende leerlingbloembinder/ster Reageer snel en stuur je sollicitatie en c.v. naar David Nieuwenburg, Herengracht 40, 2312 LD LEIDEN of bel naar een der onder staande telefoonnummers. Herengracht 40 2312 LD Leiden Telefoon 071 - 512 08 29 Doezastraat 18 2311 HB Leiden Telefoon 071 - 512 73 98 C.B.S. "De Burcht" Broekweg 32, 2235 BK Valkenburg ZH Tel/fax: 071-4074467 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg ZH vraagt met spoed voor bovengenoemde schoof een leerkracht onderbouw - de vacature ontstaat o.a. wegens uitbreiding van de formatie - omvang: 18 uur - we vragen iemand voor groep 1 (do.) en voor invulling van de adv in de onderbouw (vrij.) Voor deze functies geldt: - het meelevend lid zijn van de Protestantse Christelijke Kerken - het bewust kiezen voor het Protestants Christelijk onderwijs - de sollicitatiecode van het NCPS wordt gevolgd - de mogelijkheid bestaat dat de aanstellingen na een jaar omgezet worden in vaste dienstverbanden De school - is een christelijke school waarin we aandacht willen geven aan alle kinderen in een goede pedagogische omgeving - werkt met het leerstofjaarklassensysteem - heeft ongeveer 270 leerlingen, verdeeld over 9 klassen - besteedt zoveel mogelijk aandacht en formatie aan zorgverbreding Inlichtingen worden graag verstrekt door dhr. W R. P. Glasbergen, directeur van de school. Tel. 071-4074467 (school) of071-4020994 (huis). Reacties graag binnen 7 dagen te richten aan de secretaris v.d. vereniging dhr. G. Schoneveld, Joghtlaan 13, 2235 AC Valkenburg ZH. Wij zijn met spoed op zoek naar een VOORMAN/C. V.-MONTEUR die ook bekend is met het loodgietersvak. Het werk bestaat uit het aanleggen van indirect gestookte c.v.-installaties, het vervangen van c.v.-ketels, overwegend in de burgersector en kleine nieuwbouwprojecten en het onderhoud hiervan met storingen ook buiten werktijden. Voor aanvullende kennis zullen in overleg cursussen door uw worden gevolgd. Sollicitatie na telefonische afspraak 0172-58.90.98 vragen naar dhr. Ruijtenbeek, buiten kantooruren: 0172-587810. Tuinstr. 2a - Hazerswoude-Dorp Van der Poel Verzekeringen bv is makelaar in assurantiën, assuradeur en is aangesloten bij de Pensioendesk, de landelijke organisatie van onafhankelijke pensioenadviseurs. Het hele team van 33 medewerkers zet zich in om maatwerk te leveren voor zowel onze particuliere als onze be drijfsrelaties in geheel Nederland met als kerngebied de Randstad. Door o.a. een sterk innovatief beleid op het gebied van p ro du kt on twi kkeli ng, presentatie en kwa l i tei tsbewaki ng, kent ons bedrijf een gezonde groei. Momenteel werken wij met 27 medewi de binnendienst en 6 in de buitendiensi vertrek van een van onze collega's is ei vacature ontstaan voor een RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE m/v Uw profiel Wij zoeken een vriendelijke collega nu goede telefoonstem en enige ervaring! receptioniste/telefoniste. Ervaring op administratief gebied is een duidelijk p een goede invulling van de functie isk belang dat de receptioniste/telefonistei nauwkeurig is. Verder verwachten wiji nieuwe collega een flexibele instelling collegialiteit, teamgeest en een represe voorkomen. Funktie Je gaat, samen met 3 collega's, werken receptie waar je het eerste aanspreekpi zijn voor onze relaties. Inkomend telefoonverkeer wordt door jou doorva met de betreffende afdelingen. Daarna zorgen voor de verspreiding van de binnengekomen post en de frankeringi uitgaande post. Verder zul je ook regel licht administratief werk verrichten va boekhouding en/of de schadeafdeling. betreft een parttime functie voor de mi van maandag t/m vrijdag. Beloning Je kunt rekenen op een salaris dat gehe overeenstemming is met de aard van de genoten opleiding en ervaring. Sollicitatie Heb je belangstelling voor deze funktie je te voldoen aan het geschetste profiel zien wij graag binnen twee weken napi je schriftelijke sollicitatie, gericht aan' der Poel, tegemoet op onderstaand pos Voor nadere informatie omtrent deze fi kun je ook altijd telefonisch kontakt o[ met Ton van der Poel, tel. 071-58105K Ti f7 de PENSIOEN/^DESK R EEN GOED SALARIS LATER verzekeringen Kopperwetering 1 2382 BK Zoeterwoude Telefoon 071-5810510 Postbus 31 2350 AA Leide E-mail: directie@hvdpoel In Alphen aan de Rijn 'doet' Kamsteeg VW, Audi en VW-Bedrijfswagens 500 nieuwe per jaar). In 1998 wordt begonnen met de bouw van een nieuw bedrijfspand, waarbij Kamsteeg Auto Plaza in Voorschoten model zal staan. Binnen deze nieuwe omgeving wordt het nog beter - meer dan in het verleden - mogelijk de filosofie van Kamsteeg uit te dragen: de klant (lees: de mens) staat centraal, niet alleen bij de aanschaf van een auto, maar ook en vooral daarna. Om bij de nieuwe start helemaal 'gesteld' te zijn zoekt Kamsteeg een ervaren verkoper. AUTOBEDRIJVEN "Afspraak is afspraak", zeggen ze altijd bij Kamsteeg, en dat werkt: Kamsteeg - met bedrijven in Voorschoten, Alphen a/d Rijn, Katwijk eri Leiderdorp (bedrijfs wagens) - groeit door een werkwij ze, waarbij Dienstverlening met een hoofdletter D wordt geschreven. met kennis van auto's, maar ook en vooral van mensen Voor deze functie - waarin het vooral om 'verkoop nieuw' gaat - ben je een ideale kandidaat, als je beschikt over een aantal jaren ervaring in de (automobiel)verkoop, een zeer goede algemene ontwikkeling en het vermogen de gevarieerde klantenkring met een eigen stijl tegemoet te treden. Je realiseert groei door een mensgerichte benadering en een vriendelijke en accurate opvolging van je contacten. Je leeftijd ligt tussen 28 en 40 jaar. Kamsteeg biedt een boeiende functie binnen een gezonde onderneming met groeimogelijk-' heden en goede arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf (binnen 10 dagen) naar PE Advies BV, t.a.v. drs. Pim Epping, Van Loonstraat lb, 3441 AL Woerden. Wil je eerst meer informatie? Bel 0348-433335. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Scheria versdienst Stompwijkseweg 66 2266 GH Leidschendam I ccucdia I Telefoonnummer 070 3270000 Faxnummer 070-3209262 Scheria Versdienst in Stompwijk is een groothandel in verse kip-, kalkoen- en wildproducten. Voor ons bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar een met vrachtwagenrijbewijs. Een chauffeursdiploma is niet vereist. Wij denken aan iemand die tussen de 18 en 28 jaar oud is. Zijn/haar werkzaamheden bestaan met name uit het wegbrengen van bestellingen naar onze klanten. U kunt uw schriftelijke of telefonische sollicitatie richten aan Coen van Santen. Hij is te bereiken op bovenstaand kantooradres en op telefoonnummer 070-3270000. Leidsch Dagblad 3jfjjg,- 16-^ 24 Groene Hari gaat na 2004 op slot Domino 's Pizza is 's werelds grootste orga nisatie op net gebied van delivery. Vandaag de dag heeft Domino's Pizza meer dan 5200 vestigin gen over heel de wereld, waarvan 22 in Nederland. Wegens snelle groei van Domino 's Pizza zijn wij op zoek naar managers die de filosofie van Domino's Pizza verder uitdragen. Wij willen consumenten verse pizza 's bezorgen van een constante kwali teit, tegen een eerlijke prijs. De pizza 's worden binnen 30 minuten gratis thuisbezorgd. De kracht van onze formule is tot in detail vastgelegd. Het standaardconcept wordt wereldwijd in elke winkel toegepast. De manager waar wij naar op zoek zijn: heeft aantoonbare leidinggevende capaciteiten; heeft verantwoordelijkheidsgevoel: is initiatiefrijk; heeft een goede beheersing van de Engelse taal heeft een opleiding op MBO-'niveau. Domino's Pizza biedt: kansen tot zelfrealisatie en zelfontplooiing: een boeiende baan in een snelgroeiende onderneming; u alle ondersteuning bij het managen van een va vestigingen. I Kunt u zich vinden in bovenstaande? Stuur dan u sollicitatiebrief met c.v. naar: t.a.v. de heer R. Dekker J. Leysterlaan 30 2642 CB Pijnacker

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 18