Glimlach-keukens rj/y-nr orirrni" rn/r t'i/ir'iUrJnr'irp/ m i Trofijt Keukens EK-kwalificatiewedstrijd Jong Oranje-Jong België Lekker ontspannend: weekend-buffet Holiday Inn VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Drie dagen genieten van natuur en cultuur in Zeist DONDERDAG 14 AUGUSTUS 1997w Men neme... 'an^lK) Sandtlaan 56 Katwijk aan de Rijn Eigen service en montage dienst Openingstijden: Ma. gesloten. Di. t/m Vr. 09.00-17.30 uur. Do. koopavond 19.00-21.00 uur. Za. 09.30-16.00 uur. Tel. 071-4077244 een kwaliteitskeuken en voege daaraan toe een gedegen keukenadviseur. Daarmee gaat u aan tafel en bespreekt all voor u relevante pun De kleur, de uitvoerii de gewenste extra's. Dan vraagt u naar de prijs. Tot slot vraagt uw keukenspecialist hoe, wanneer en hoe snel uw keuken geplaatst wordt. En dan ontstaat er bij u een glimlach. Zó voordelig, zó snel, zó tot in de puntjes perfect geregeld? Ach ja, zo werken al jaren... 'n Topkeuken voor een uitgekleed prijsje... Hoekopstelling met kunststof front in 7 kleuren leverbaar. Inclusief koelkast, kookplaat, oven, afzuigkap, werkblad en spoelbak. En natuurlijk voorzien van alle extra's... Vierzijdig afgerond kunststof front. Luxe hoekopstelling met extra hoge hangkasten en voorraadkast. Inclusief koelkast, kookplaat, solo-oven, afzuigkap, werkblad en spoelbak. Goed. beter .best.. Kunststof front in cassette-uitvoering. Inclusief koelkast, kookplaat, vaatwasser, solo-oven, afzuigkap, werkblad en spoelbak. CE Selectie van Jong Oranje Op vrijdagavond 5 september a.s. speelt Jong Oranje in het Haagse Zuiderpark de EK-kwa- lificatiewedstrijd tegen Jong België De wed strijd begint om 19.30 uur. Lezers van het Leidsch Dagblad kunnen deze wedstrijd bij wonen voor slechts ƒ10,-, inclusief reserve ringstoeslag (normale prijs 16,-). Toegangsbewijzen voor deze wedstrijd zijn te koop bij SENS Service Points tegen inlevering van de bon èn op vertoon van een ClubCard (alle soorten zijn geldig). Lezers die niet over een ClubCard beschikken, kunnen voor een bedrag van 17,50 een toe gangskaart kopen in combinatie met een waardebon die later recht geeft op een twee jaar geldige ClubCard van ADO Den Haag (normale prijs 30,-). Jong Oranje speelt deze wedstrijd in het kader van de kwalificatie voor het Europees kampioenschap 1998 voor spelers onder de 21 jaar. De selectie van bondscoach Hans Dorjee bestaat uit attractieve spelers, onder wie Makaay (Tenerife), Musampa (Bordeaux), Wooter (Zaragoza), Zenden, Bruggink (bei den PSV) en Melchiot (Ajax). Als voorprogramma van Jong Oranje wordt om 17.00 uur de finale van GOALMASTER afgewerkt. Tientallen jeugdspelers die eerder hebben deelgenomen aan speltrainingen van bekende profspelers uit het betaald voetbal, bestrijden elkaar op diverse onderdelen. Bon Jong-Oranje Tegen inlevering van deze bon èn op vertoon van bi een ClubCard krijgen lezers van Leidsch Dagblad r1 6,- korting voor de EK-kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje op vrijdagavond 5 september. Lezers betalen slechts ƒ10,- Voor 17,50 kunnen lezers zonder ClubCard een toegangskaart kopen in combinatie met een waardebon. Lever deze bon in bij een SENS Service Point. I t Lekker ontspannen en lekker eten in het weekend: wie streeft er niet naar? Bij Holiday inn in Leiden gaan ontspanning en lekker eten samen in het weekend Op zaterdag en zondag tussen 16.00 en 20.00 uur kunt u bij dit hotel aan de Haagse Schouwweg terecht voor een overheerlijk week end buffet. Lezers van Leidsch Dagblad krijgen tegen inleve ring van de bon een exclusieve korting van 20% op de prijs van het weekend-buffet op 16 en 17 augustus. Volwassenen betalen slechts 39,50 (i.p.v. 49,50), kinderen van 5 t/m 11 jaar betalen 19,50 (i.p.v. 24,50) en kinderen t/m 4 jaar gaan zelfs gratis mee Het buffet staat opgesteld in de gezéllige tropische tuin van het hotel. U kunt onbeperkt kiezen uit een uitgebreide hoeveelheid voorgerechten, hoofdge rechten en toetjes en koffie. Ook kinderen zijn har telijk welkom bij Holiday Inn. Tijdens het buffet kunt u gratis gebruik maken van tal van recreatieve faciliteiten, zoals zwembad, sauna, zonneweide, whirlpool, minigolf, biljart, tafeltennis, reuzen- schaakspel. Onder leiding van een kinderjuf kun nen de kinderen spelletjes doen, tekenen, kleuren, knutselen en tekenfilms kijken Zo wordt het weekend buffet een echte ontspannen middag vooru! Bon Holiday Inn Tegen inlevering van deze bon bij Holiday Inn, Haagse Schouwweg 10 in Leiden, krijgen lezers van Leidsch Dagblad 20% korting op de prijs van het weekend buffet. Volwassenen betalen nu slechts 39,50, kinderen van 5 t/m 11 jaar 19,50 J Deze korting is alleen geldig op I 16 en 17 augustus. I Golden Tulip Hotel Figi is gevestigd in het historische centrum van Zeist. Al sinds 1850 is Figi de aangewezen plek voor culi naire genoegens en een plezierig verblijf. In 1995 is het hotel vernieuwd. Onder e'e'n dak vindt u 96 kamers, een uitstekend restaurant, een espresso-bar, een theater-café, een bioscoop met vier zalen en een schouwburgzaal met een vaste program mering van gevarieerde zang-, dans-, toneel- en caberetvoor- stellingen. Lezers van Leidsch Dagblad kunnen nu profiteren van een drie daags arrangement tegen een sterk gereduceerd tarief. Lezers betalen per persoon slechts ƒ165,- (normaal tarief ƒ315,-!). Daar komt nog een toeristenbelasting van 2,35 per persoon bij. Voor een e'e'npersoonskamer betaalt u een toeslag van ƒ30,-. Zeist en omgeving bieden diverse mogelijkheden voor ont spanning. De bossen in de omgeving nodigen u uit voor een stevige wandeling. In Slot Zeist kunt u genieten van prachtig gerestaureerde stijlkamers en een mooi park. Ook kunt u gezellig winkelen in Zeist. Het Hotel Figi ligt aan het begin van de Slotlaan met vele luxueuze winkels. Inbegrepen bij het arrangement: - twee overnachtingen in luxe hotelkamer met uitgebreid ont- bijt-buffet - één dag beschikking over een fiets - informatie over de diverse fietsroutes in de omgeving van Zeist, zoals de Utrechtse Heuvelrugroute, de Kastelentocht, de Vuursche Route met een bezoek aan het militair lucht vaartmuseum, een rondje Austerlitz en Huis Doorn waar de verbannen ex-keizer Wilhelm II heeft gewoond - bezoek aan de expositie op het 17e eeuwse Slot Zeist. Daar naast is het bijna dagelijks mogelijk een rondleiding door de Stijlzalen bij te wonen (entree ƒ5,- niet inbegrepen in het arrangement) - bezoek aan een film in het Figi-theater (actueel filmpro gramma op aanvraag) Deze aanbieding is iedere dag geldig in de maand augustus en vanaf september tot eind 1997 in alle weekenddagen. En iedere dag van de herfstvakantie (10 t/m 26 oktober) Reserveren Dit arrangement kunt u boeken via telefoonnummer 030-6927 543 o.v.v 'Lezersaanbieding Leidsch Dagblad' ètt Z-e^S In de buurt van hotel Figi Zeist ligt het schitterend gerestauj reerde Slot Zeist. Bezoekers van Golden Tulip Figi Zeist hebben een prachtig uit-1 zicht vanuit het hotel

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 22