Personeel Personeel Personeel Nonen Nonen Noni Commerciële telefonisten (m/v) .ZATERDAG g AUGUSTUS 1997 NTl is een erkende schrif telijke onderwijsinstelling die al ruim 50 jaar aan de top staat. Eurodidakt is een schrif telijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar. Hiermee behoort zij tot de grootste schrif telijke onderwijsinstellingen van Nederland. iVnr BRENGT JE AAN DE TOP! EURODiDAKT Wij zoeken enkele (part-time) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen van cursisten. Wij denken met name aan studenten en schoolverlaters. Belangstelling? Stuur een kort briefje met c.v. en telefoonnummer binnen 10 dagen naar: EURODIDAKT NTl t.a.v. Dhr. R. Plouvier Papelaan West 154 2254 AJ Voorschoten SPORTFYSIOTHERAPEUTEN/ TRAINERS (M/V) in Leiden, Alphen a/d Rijn, Katwijk e.a. voor het geven van fitness-, zwem-, hardloop-, mountainbike- en 'Bewegen op Muziek'-trainingen. - diploma fysiotherapie en cursus sportfysiotherapie - leeftijd circa 30 jaar - bereidheid om vóór 08.00 uur en na 16.30 uur training te geven - minimaal 4-6 uur per week - woonachtig in of in de directe omgeving van bovenstaande locaties GEBODEN WORDT: - loondienstverband (jaarcontract) - passende salariëring Sollicitaties vóór maandag 18 augustus a.s. richten aan Pim Muiier Gezondheidsmanagementt.n.v. dhr. H. J. M. Paauw, directeur, Postbus 192, 8000 AD Zwolle. Randstad zoekt A-Topsporter m/v Randstad is NOC'NSF/Partner in Sport: samen met een groep Nederlandse ondernemingen maakt Randstad zich sterk voor de top- en breedtesport in Nederland via sportkoepel NOC'NSF. Zo helpen we topsporters hun ambitie te realiseren door ze te begeleiden in opleiding, werkervaring en loopbaan. Wij zoeken een (oud) A-topsporter die samen met de projectmanager zijn schouders onder deze organisatie gaat zetten. In deze parttime functie (50%) onderhoudt u contacten met topsporters en inlenende bedrijven en bent aanspreekpunt voor NOC'NSF-consu- lenten en de Olympische Steunpunten. Wij zoeken een communi catief sterke teamplayer met commercieel talent (H80-niveau, 27- 37 jr) en een uitgebreid netwerk binnen de sportwereld. Informatie bij Corine Wielenga. tel. (079) 342 78 33. 2711 BW Zoetermeer, Het Rond 8. MIi'.miHiiTMUi Administratief medewerker m/v U houdt zich hoofdzakelijk bezig met de crediteurenadministratie Daarnaast verricht u ook andere werkzaamheden, zoals archiverer en het aannemen van de telefoon. Het is de bedoeling dat u, na een inwerkperiode. ook de salarisadministratie gaat doen. Wij zoeken een doortastend type op HAVO/MEAO-niveau, die graag full-time bij een groeiend bedrijf in Katwijk aan de slag gaat. Bent u op korte termijn beschikbaar, neem dan meteen maandag ochtend contact met ons op! Informatie bij Christine Hille. tel. (071) 407 50 41. Katwijk. Voorstraat 62. Routeverkoper m/v Voor een dynamisch bedrijf dat leverancier is van espressokoffie en espressomachines zoeken wij een routeverkoper die verantwoor delijk is voor een stipte belevering van alle klanten in het rayon Leiden. Naast de functie van afleveraar bent u tevens adviseur en verkoper en doet u aan kwaliteitsbewaking ter plaatse Een service gerichte instelling, commercieel inzicht en enthousiasme zijn vereisten voor deze functie. Bovendien beschikt u over een opleiding op mbo-niveau, een rijbewijs en ligt uw leeftijd rond de 25 jaar. Enig technisch inzicht en ervaring in de horeca zijn een pré. De functie is vooralsnog part-time voor 40 uur per twee weken, maar kan eventueel doorgroeien naar meer uren. Informatie bij Eva van der Post. tel. (071) 514 77 44. Leiden. Kort Rapenburg 6. Docenten m/v Voor een school in Leiden zijn wij op zoek naar docenten voor de vakken Nederlands, Engels, rekenen, wereldoriëntatie en tekenen Heeft u een afgeronde pabo-opleiding dan wel een bevoegdheid Nederlands met aantekening N2 dan komt u in aanmerking voor het geven van les in de vakken. Nederlands, rekenen en wereldo riëntatie. Voor de overige vakken zijn wij op zoek naar vakdo centen dan wel kandidaten die over de vereiste kennis beschikken. Heeft u interesse of wilt u meer informatie dan kunt u contact met Telefoniste m/v Wil je op oproepbasis werken als telefonist, bel ons dan! Wij zoeken jou voor een bedrijf in Leiden. Informatie bij Harm vissers, tel. (071) 514 74 44, Leiden. Kort Rapenburg 6. Logistiek medewerker m/v Voor een computersoftwarebedrijf in Leiden zoeken wij een medewerker voor de afdeling logistiek. De medewerker zal zich in hoofdzaak bezig houden met het bestellen van goederen voor het bedrijf en het verrichten van aanverwante administratieve activi teiten. Wij denken aan een kandidaat op MBO niveau met kennis van de programma's Word en Excel. De kandidaat moet ook in hun afspraken na te komefi. Ben je geinteresseerd in deze fulltime functie voor lange tijd, reageer dan snel! Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44. Leiden. Kort Rapenburg 6. Assistent logistieke administratie m/v In deze functie kunt u uw MEAO-opleiding en uw tweejarige werkervaring goed benutten. U bent verantwoordelijk voor de administratie van verkooporders en het verzorgen van de factu ratie. Daarnaast heeft u veel contact met leveranciers, transpor teurs en afnemers over verzendingen Goede kennis van de engelse taal is belangrijk, kennis van de duitse taal is een voordeel Deze full time functie start per direct en is voor vaste dienst Informatie bij Lenny van der Wagt. tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp. Reaal 5d. Administratief assistent m/v :n deze functie wordt je door het bedrijf opgeleid tot een all-round administratief assistent. De basis voor deze functie is een pas afgeronde LEAO opleiding en computerervaring. De taken bestaan uit de ondersteuning van de order- en financiële administratie. De functie is full-time. Informatie bij Gaston Badoux. tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker klantenservice m/v Voor een kledingimporteur. U staat telefonisch klanten te woord, noteert orders, verwerkt offertes en verzorgt de administratie. U werkt in een team met twee collega's. In deze full-time functie is een administratieve opleiding en computervaardigheid belangrijk In verband met de samenstelling van het team zoeken wij kandi daten tussen de 20 en 30 jaar oud Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. SECRETARIEEL Junior secretaresse m/v In deze functie ondersteunt u twee projectsecretaresses bij de dagelijkse secretariële werkzaamheden. Naast telefoon en agenda beheer werkt u brieven en documenten uit met behulp van Word for Windows. In dit internationaal operende bedrijf maakt u veel gebruik van uw goede kennis van de engelse taal. Deze full-time functie start per 1 september en biedt uitzicht op een vast dienst- Secretaresse m/v Voor een internationaal bedrijf in Noordwijk zoeken wij per 1 september voor onbepaalde tijd een secretaresse voor alle voorko mende secretariële werkzaamheden. Kennis van Windows '95, MS- Office, Word, Powerpoint en de Engelse taal in woord en geschrift Informatie bij Jacqueline Brand. tel. (071) 361 93 42. Noordwijk. Quarles v Uffordstraat 1 Secretaresse m/v Voor een internationaal bedrijf in Noordwijk zoeken wij per 15 augustus voor 1 maand een secretaresse voor alle voorkomende secretariële werkzaamheden, zoals; boeken van reizen, uitwerken van teksten, archieveren, agenda-beheer, en telefoonbeheer Vereiste tekstverwerkingsprogramma's zijn MS-Office en WP 6.1. Bent u zeer goed in de engelse taal en voor deze maand beschikbaar dan is dit uw kans. Mogelijkheid tot verlenging is mogelijk. Informatie bij Gemma Gorter, tel. (071) 361 93 42. Noordwijk. Quarles v Uffordstraat 1 Chauffeur/Hiker m/v Voor een autoverhuurbedrijf zijn wij op zoek naar studenten die voor lange tijd een aantal dagdelen per week beschikbaar zijn voor de functie van hiker. Behalve voor het afleveren van auto's bij klanten, zorg je er ook voor dat de huurauto's er netjes uitzien. Voor dit werk dien je minimaal twee jaar in bezit te zijn van een rijbewijs B en aantoonbaar regelmatig te hebben gereden. Verder maak je een representatieve en sportieve indruk Heb je interesse in deze afwisselende bijbaan met goede verdiensten? Reageer dan Vakantiewerk Wil jij nog een paar weken aan de slag en nog even goed verdienen? Voor een kipfileerbedrijf in Zoeterwoude zijn wij met spoed op zoek naar gemotiveerde vakantiekrachten m/v. Ben je 18 jaar of ouder en heb je geen bezwaar tegen prodüktiewerk, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Postbestellers m/v Voor de periode 22 augustus tot- en met 6 september hebben wij werk in Leiden en Oegstgeest bij de PTT Post. De werkzaamheden bestaan uit het huis aan huis bezorgen van de nieuwe telefoon boeken. De werktijden zijn van 12.00 tot 21.00 uur van maandag tot en met vrijdag. Indien u 18 jaar of ouder bent, op zaterdag ook beschikbaar bent en een fiets met een stevige bagagedrager bezit dan kunt u direct reageren. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Bedieningsmedewerkers in ploegendienst m/v Bij een bedrijf in de voedings- en genotmiddelenindustrie vindt met behulp van zeer geavanceerde apparatuur het verpakproces plaats. Aan de verpak-lijn zijn uw taken: het uitvoeren van controles, het verhelpen en voorkomen van storingèn en zo nodig verrichten van onderhoud aan machines. Het werk vindt plaats in ploegendienst, ook in het weekend. U voldoet aan het volgende profiel: u heeft een opleiding op LBO niveau, eventueel aangevuld met Vapro A diploma. U bent initiatiefrijk, accuraat en u heeft werkervaring opgedaan in een produktieomgeving. Het gaat hier om een dienstverband tot en met december 1998. met ingang van 18 augustus of 6 oktober. Uw werkplek is in de omgeving van Technische Dienst medewerker m/v Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een gemotiveerde technische dienst medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het onder houden van luchtbehandelingssystemen en procesapparatuur, het aanleggen van electro en data verbindingen, het plaatsen van systeemwanden en andere voorkomende werkzaamheden. Kandidaten zijn in het bezit van een opleiding LTS/MTS installatie techniek. Ervaring is een pré maar schoolverlaters worden ook uitgenodigd te solliciteren. Deze functie is voor onbepaalde tijd. Informatie bij Jeroen Smits. tel. (071) 523 12 52. Leiden, Schuttersveld 9. Software ontwikkelaar in opleiding m/v Heb je een diploma op zak van een HBO of universitaire opleiding met een béta-achtergrond. dan zijn we naar jou op zoek! Voor een bedrijf in Sassenheim zoeken wij mensen die een functie ambiéren in de automatisering. De eerste 3 maanden ga je een MCSD (Microsoft Certified Solutions Developper) traject volgen Dit oplei dingstraject wordt aangevuld door cursussen op het gebied van programmeertalen (o.a. C, C++ en Java) en netwerken Windows •NT en Novell). Na het volgen van de opleiding zul je ingezet worden op verschillende projecten en kun je jouw nieuw verworven kennis direct in praktijk gaan brengen. Leuke uitdaging, per 1 september, voor lange tijd. Informatie bij Sandra van Beelen. tel. (071) 523 60 03. Leiden. Schuttersveld 9. LHÜI Filiaalmanagers m/v Voor een snelgroeiend Amerikaans pizza fastfoodbedrijf zoeken wij filiaalmanagers en assistent-filiaalmanagers. Geschikte kandi daten worden intern opgeleid en krijgen een eigen vestiging De managers zijn verantwoordelijk voor de omzet, het personeel en de kostenbeheersing van hun vestiging. Functieprofiel: -opleiding op MBO/HBO niveau, leeftijd minimaal 24 jaar, ervaring opgedaan in dienstverlenende sector, commerciële instelling, rijbewijs B, bereidheid om 's avonds en in de weekenden te werken. Als u interesse heeft in deze baan, neem dan contact met ons op voor een sollicitatiegesprek. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. ■■lArfiHinnrn Vakkenvuller m/v Voor een grote supermarkt in het centrum van leiden zijn wij met grote spoed op zoek naar een vakkenvuller die alle middagen van 13.00-18.00 uur op de zuivelafdeling wil werken. Het bestellen, sorteren en het vullen van de schappen zijn de belangrijkste werkzaamheden binnen deze spilfunctie. Het betreft een functie voor lange tijd en bij goed functioneren kans op een vast dienst verband. Bent u niet ouder dan 20 jaar en op zoek naar een zelfstandige functie met doorgroeimogelijkheden reageer dan Medewerker bouwmarkt m/v Ben je net terug van vakantie en heb je toch meer geld uitgegeven dan je gedacht had. kom dan even bij ons langs als je na de zomer full-time beschikbaar bent.Ook voor een leuke bijbaan kun je bij ons terecht. Wij hebben volop werk in kledingwinkels, luxe super markten, bouwmarkten. HIFI-winkels en nog veel meer Laatje eens informeren over jouw mogelijkheden binnen deze dynamische branche. Informatie bij Robert Nievaart. tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Voor een turkse bakkerij zoeken wij een bakker die turks brood en banket wil gaan bakken. De functie bestaat uit het bereiden en bakken baklava (turks brood). Het betreft een full-time functie voor lange tijd en bij goed functioneren kans op een vast dienst verband. Ervaring in een ongeveer gelijke functie is vereist. De werktijden zijn van 03.00 uur tot 11 00 uur. Als u denkt de kandidaat te zijn die wij zoeken neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Winkelmedewerker m/v Diverse bouwmarkten in de regio Leiden zijn op zoek naar enthou siaste winkelmedewerkers voor in de ochtenduren. Het werk bestaat uit het vullen van vakken, opbouwen van showmodellen, en het vriendelijk te woord staan van klanten. Ben je niet ouder dan 21 jaar en ben je een aantal ochtenden per week beschikbaar, reageer dan snel op deze vacature dan kom jij misschien in aanmerking voor deze leuke functie Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Verkopers m/v Voor een toonaangevende winkel in de electro-branche zijn wij op zoek naar fulltime verkopers voor het filiaal in Leiden. Het betreft de verkoop voor de produktgroepen computer, telecom, HiFi, car- stereo, KTV/video en foto. Kandidaten die wij zoeken zijn tussen de 20 en 30 jaar oud met minimaal een mavo of MBO-opleiding. Ben jij een echte verkoper of wil je dat graag worden dan liggen een vaste baan, een goed salaris en een dynamische werkomgeving in je bereik. Belvoor meer informatie of kom bij ons langs. Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. Cassiere parttime m/v Voor een middelgrote bouwmarkt in Leiden zijn wij op zoek naar een parttime cassiere voor 12 uur in de week. De werktijden zijn vooral 's avonds 18.00 van 21.00 uur en/of af en toe op de zaterdag. Het betreft een functie voor langere tijd en een vast dienstverband. Tot de taken behoren het bedienen van de kassa met behulp van scan-apparatuur, het geven van informatie aan klanten en het beantwoorden van de telefoon. Zelfstandigheid en representativiteit zijn belangrijk, leeftijd niet. Bel ons of kom langs! Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. ->r randstad uitzendbureau Gevraagd OPROEP/PART-TIME VERKOOPSTER boven de 40 jr. met verkoopervaring in de schoenenbranche. SCHOENWINKEL BRABANT Tel. 071-5149813 Wij kunnen voor 10 weken ENKELE MEDEWERKER! KOOP - VERKOOP - TAXATIES - VERHUUR Van der Valk Boumanweg 180a |ﻫi| Postbus 164, 2350 AD Leiderdorp !q||I HRS Tel. 071 - 541 37 80 Fax 071 - 541 67 36 NVM ukelaardij bv E-mail: hrs@cistron.nl TE HUUR GEZOCHT Prijsindicatie vanaf ƒ1.200,- per maand Mocht u overwegen uw woning te verhuren, dan kunt u contact opnemen met Marie Louise Dijk (tel. 071-5413780). Natuurlijk kunt u ons ook via uw eigen NVM-makelaar benaderen. NOG 1 APPARTEMENT TE KOOP ƒ301.000,-v.o.n. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met Taco Ulrich of Herman van Deunen Openingstijden: ma. tlm vrij. van 9.00 tot I 7.30 u r. Za. volgens afspraak. Rapenburg 107, Leiden Luxe appartement op de parterre en 1e et., m. garage en berging. Prachtige ligg. in hartje stad. m. uitzicht over de mooiste gracht van Leiden. Ind.: ruime hal, flinke berging, toilet, videobeveiliging, royale woonkr., open keuken m. alle appar. Etage: ruime overl.. berging m w.m.a. en c.v.-combi, ruime badkr. m. ligbad en douche, apart toilet, 2 slaapkrs. m. zonnige loggia (Z). ƒ410.000,- Fioralaan 45, Oegstgeest 3- (oorspr. 4-)kamerappartement op de 3e (bovens etage m. ruim en zonnig balkon (Z). Uitstekende lig vlakbij winkels en m. fraaie gemeensch. tuin. Ind.: toilet, ruime woonkr. (oorspr. 2 krs.), balkon en c.v.-moederhaard, badkr. m. douche, moderne kei m. veel kastruimte en balkon, slaapkr. m. balkon, 2( slaap/studeerkr. m. kasten. Woonkr. en keuken m.[ en grotendeels dubbel glas. Prima onderh. en zonr appartement. Servicek. ƒ146,00 p.m. Roodborststraat 28, Leiden Prima onderh royaal woonhuis m. voor- en zonnige achtertuin (ZW). in de gewilde Vogelwijk. Ind.: gang. toilet, flinke woonkr., moderne open keuken m appar 1e et.: 2 ruime slaapkrs.. zijkr. m. balkon, badkr. m. ligbad en douche. Veel ingeb. kasten. 2e et.: overl. m kast. 2 slaapkrs. m. dakkapel, berging, was/stookruimte. Het huis is op vrijwel alle punten vernieuwd/gemoderniseerd. ƒ439.000,- Willibrordlaan 28, Oegstgeest In aantrekkelijke Gruneriewijk geleg woonhuis m. uitzicht, voor- en diepe achtertuin, schuur en achte Ind.: hal. toilet, woonkr. m. opensl. deuren, keuken 1 e et.: 3 slaapkrs., gemodern. badkr m. douche. 2f 2e et.: overloop, zolderkr m. dakkapel, berging. V. c.v.-gas (HR combiketel '95). gedeelt nieuwe kuns ramen m. dubbel glas. Dient inwendig opgeknapt l worden. ƒ345 Koningstraat 33, Leiderdorp Sfeervol woonhuis m. voor- en achtertuin, grote houten schuur en achterom. Ligging in aantrekkelijke jaren dertig woonwijk. Ind.: gang, toilet, woonkr., keuken en badkr. 1e et.: overloop, voorkr. (oorspr. 2 krs.) en achterkr. m. trap naar zolder. Mooi type woonhuis, wel aan renovatie toe. ƒ230.000,- Zonnegaarde 19/19A, Zoeterwoude Do Zeer royaal, halfvrijst. woonhuis m. kantoor/praktij® en grote garage. Ook geschikt v. dubbele bewonira* Volkomen vrij uitzicht over beschermd weidegebied privacy. Stijlvolle tuinen m. bruggetje over sloot enk weiland. Ind. woonhuis: hal, toilet, royale woonkr! open haard, serre, eetkeuken m. uitgebreide, luxeP inrichting. 1e et.: 4 slaapkrs., luxe badkr. 2e et.: 2 M slaapkrs stookruimte. Ind. kantoor/praktijk: hajr zijkmr., grote kmr., bijkeuken, kelder 1e et.: comp1! badkr., grote kmr. Grote garage v. meerdere auto's! berging en 4 parkeerplaatsen. Grotendeels vloerverwarming. Totaal opp. 1986 m2. /Liooi; Snipstraat 12, Leiderdorp In gezellige woonwijk gelegen ruime eengezinswoning m. vrij uitzicht, voor- en zonnige achtertuin (ZW). schuur, achterom Nabij winkels, scholen, openb. vervoer etc. Ind.: hal, toilet, royale woonkr. m. open haard, dubbel glas en open keuken 1e et.: 3 ruime kamers m. kasten, badkr. m. ligbad, toilet. 2e et.: ruime overloop m. c.v.-ketel, grote kamer m. dakkapel, berging. ƒ339 000 - Inlichtingen: Makelaardij Eigenhaard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel. (071) 51919 19. Fax (071151919 29_

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26