Personeel Personeel Personeel Personei DO Beheerder Bedrijfsrestaurant m/v Miss €tam part-time verkoopster INFORMATION SYSTEMS RECONCILIATION CLERK Aramco Overseas Company b.v. aankomend assisted accountants m/v ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1997 De zijl Bedrijven (DZB), één van de diensten van de Gemeente Leiden voert de Wet Sociale Werkvoor ziening uit. De Sociale Werkvoorziening (SW) is inge steld om een passende werkkring te bieden aan vrou wen en mannen die door bijvoorbeeld ziekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet, of niet meer, aan het werk kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. De afdeling Catering zoekt voor één van haar bedrijfs restaurants een 36 uur per week De functie: U als beheerder werkt onder supervisie van het Adjunct hoofd Catering en geeft leiding aan collega's die door een lichamelijke of verstandelijke handicap niet of nog niet aan de slag kunnen op de reguliere arbeidsmarkt Het is vanzelf sprekend dat u met ondersteuning en respect de sfeer bewaakt, medewerkers stimuleert en opleidt. Onder uw ver antwoordelijkheden vallen o.a. het financieel beleid, inkoopprocedures, coördinatie en organisatie De functie-eisen: Wij verwachten van u als nieuwe collega, dat u minimaal een opleiding op MBO-nivo heeft genoten en een flexibel en stevig karakter hebt. Tevens heeft u aantoonbare leiding gevende ervaring binnen deze branche opgedaan. U kent uw weg in een productiekeuken waarin alle ruimte is gela ten om uw culinaire bekwaamheden aan bod te laten komen. Gastvrijheid, serveertechnieken en een representa tief uiterlijk zijn termen die u niet vreemd zijn Tevens bent u bereid om in voorkomende gevallen in het weekend of de avonduren te werken. Deze vacature wordt vervuld in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening. U wordt verzocht in uw sollicita tiebrief aan te geven waarom u meent tot de doelgroep van de Sociale Werkvoorziening te behoren. Ook indien u niet behoort tot bovengenoemde doelgroep, maar u bent wel langer dan 1 jaar werkloos wordt u dringend verzocht te solliciteren. Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring Uw reactie: Kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Zijl Bedrijven, Fruitweg 24, 2321 GK Leiden, t a v. mevr. A. Hoogendijk. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr. E Wassenaar, Manager Catering, tel 071-535 24 68. Voor ons filiaal in Leiden zoeken wij voor 25 uur per week een Een attente jonge vrouw die op de drukke verkoopuren haar collega's gaat assisteren bij de verkoop. Wij nodigen je uit een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: Miss €tam Maarsmansteeg 4 2311 EE Leiden «M.'JI.'imiffHTil Allround administratief medewerker m/v Voor een klein bedrijf in Lisse zoeken wij per half augustus een administratief medewerker. Het bedrijf importeert en exporteert zaden binnen Europa en is voornamelijk actief op de Scandinavische markt. U zult verantwoordelijk zijn voor de gehele administratie, variërend van orderverwerking tot facturering. Daarnaast wordt van u verwacht dat u in drukke tijden bijspringt in het magazijn, waar de zaden afgewogen en verpakt worden. U bent uitermate secuur in uw werk, initiatiefrijk en beheerst de Engelse en Duitse taal en WP5.1- Een uitdagende, zelfstandige baan! Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden informatie b.j Jolanda van Wijk. tel. (02S2) 41 91 40, Lisse. Kanaalstraat 100. Commercieel medewerker buitendienst m/v Gemotiveerde, zeer commerciële verkooptalenten kunnen we op korte termijn werk bieden bij een exportbedrijf in Voorhout. U gaat bloembollen verkopen in enkele landen binnen Europa en vindt het dus geen bezwaar langere tijd van huis weg te zijn. Uiteraard bezit u gedegen kennis van bloembollen en spreekt u diverse moderne talen. Het betreft een fulltime functie voor Informatie bij Jolanda van Wijk. tel. (0252) 41 91 40, Lisse. Kanaalstraat 100. Receptionist/administratief medewerker m/v Voor een producent van biopharmaceutische produkten zoeken wij een ervaren kandidaat. De werkzaamheden bestaan uit het administratief ondersteunen van de secretaresse van de manager Safety, Facilities Engineering. U kunt hierbij o.a. denken aan archiveerwerk en agendabeheer. Tevens bent u verantwoordelijk voor het bemannen van de receptie tijdens piektijden, vakanties en pauze s. Heeft u ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, beheerst u Engels in woord en geschrift dan bent u de kandidaat die wij zoeken Het betreft hier een fulltime baan voor lange tijd. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 514 74 44, Leiden. Kort Rapenburg 6. Secretarieel/administratief medewerker m/v Administratieve duizendpoot m/v Voor een Amerikaans sales, marketing en support office van een softwarebedrijf zoeken wij met spoed een kandidaat die zelfstandig alle voorkomende kantoorwerkzaamheden kan uitvoeren. De werkzaamheden kunnen variëren van het verwerken van facturen tot het geven van informatie aan klanten. U werkt onder leiding van een salesmanager, maar moet wel zelfstandig kunnen werken. Voor de functie denken wij aan een kandidaat met administratieve ervaring op MBO-niveau. zeer goede kennis van de moderne talen, affiniteit met computers, kennis van Word for Windows en Macintosh, en een dienstverlenende instelling Dit is een fulltime functie voor zeer lange tijd Informatie bij Esther van der Hoorn. tel. (071) 514 77 44. Leiden. Kort Rapenburg 6 Commercieel medewerker binnendienst m/v Voor een makelaarskantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een klantvriendelijke, commerciële duizendpoot. Naast het bijhouden van de agenda's, het maken van afspraken en de baliewerkzaam heden houdt u zich bezig met het informatie verstrekken over en de administratieve afhandeling van koop/zoekopdrachten, het uitwerken van taxatie-rapporten en het regelen van zaken in de winkel. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar, u heeft een repre sentatief voorkomen en beschikt over een MBO opleiding en minimaal 1 jaar werkervaring in een commercieel/administratieve functie. Deze fulltime baan biedt uitzicht op een vast dienst verband. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. ■ii.umrn Voor een bio-pharmaceutisch be medewerker die de administrate afdeling die onderzoek doet na; rsteuning verzorgt op de ;uw medisch produkt. De t het telefonisch contact hebben met diverse landen in geheel Europa. Een voorwaarde voor deze functie is dus ook een goede beheersing van de Engelse taal en eventueel een andere Europese taal. Informatie bij Nanna Stolze. tel. (071) 514 74 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Telefonisch medewerker Klantenservice m/v Bent u geïnteresseerd in thuiswerk en heeft u bovendien de besch k ng over een computer en een telefoon' Bent u bovendien drie dagen per week twee maal 2 uur per dag beschikbaar? Dan hebben wij wellicht een baan voor u. Uw werkzaamheden,zullen onder meer bestaan uit het telefonisch oplossen van problemen van gebruikers van een voice-response systeem rformatie bij Harm Vissers, tel. (071) 514 74 44. Leiden. Kort Rapenburg 6. Telefoniste m/v Voor, een internationaal bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een telëfoniste voor de helpdesk. U bent de schakel tussen financiële instellingen die bellen met problemen en analisten. Uw Nederlands, Engels en Frans moeten goed zijn. Het betreft een fulltime functie, maar ook voor parttimers bestaan mogelijkheden De functie start op 4 of 11 oktober.en duurt een aantal maanden, informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp. Reaal 5d. Medewerker klantenservice m/v Voor een kledingimporteur in Zoeterwoude zoeken wij een medewerker klantenservice. Het werk bestaat uit he verwerken van orders en offertes en het telefonisch te van klanten. U werkt samen met drie directe collega's computervaardig bent. voor lange tijd beschikbaar en c seerd in deze fulltime functie, kunt u contact met ons c informatie bij Lenny van der Wagt. tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp. Reaal 5d. Typiste m/v Voor een notariskantoor zijn wij op zoek naar een typiste, die naast aktes typen ook af en toe de koffie wil verzorgen. De kandidaat die wij op het oog hebben kan goed omgaan met W 5.1, is representatief en kan natuurlijk goed typen. Deze fulltirr functie vangt zo spoedig mogelijk aan en duurt enkele weken. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Magazijnmedewerker m/v Wij zoeken magazijnmedewerkers die zich bezig gaan houden met controlewerkzaamheden, het inpakken en wegzetten van de produkten en het bijhouden van orders en orderlijsten. Ben jij een enthousiaste aanpakker met magazijnervaring' Bel ons dan <jpor meer informatie. Het betreft een baan voor langere tijd. Informatie bij Sandra van Beelen. tel. (071) 523 60 03. Leiden, Schuttersveld 9. Handige produktiemedewerkers m/v Zoek je een vaste baan waarbij jouw technische affiniteit en ervaring in de praktijk verder worden ontwikkeld? Dan zijn er volop mogelijkheden bij een jonge organisatie in Voorschoten. In deze functie kun je middels diverse technieken zoals zagen, boren, snijden en monteren met verscheidene materialen aan de slag gaan. Kun je nauwkeurig werken en goed functioneren in een team? Dan ben je van harte welkom op onze vestiging. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43. Voorschoten. Schoolstraat 95. Sportieve magazijnmedewerkers m/v Ben je voor de komende maanden op zoek naar een baan in een sportieve omgeving? Dan is dit je kans om als magazijnmede werker aan de slag te gaan. Aan de hand van codes ga je orders verzamelen en klaar zetten voor verzending Kun je goed tellen en wil je graag deel uitmaken van een hardwerkend team? Kom dan gauw bij ons langs. informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43. Voorschoten. Schoolstraat 95. Vakantiewerkers m/v Voor de periode van 22 augustus tot 6 september zijn wij op zoek naar een groot aantal vakantiewerkers die in Leiden en Oegstgeest de nieuwe telefoongicteen willen bezorgen. De werktijden zijn van 12.00 tot 21.00 uur. Ben je in bezit van eengoede fiets met bagga- gedrager en kun je die periode werken, kom dan direct bij ons langs. Produktiemedewerkers m/v Met grote spoed zijn wij op zoek naar produktiemedewerker in ploegendienst willen werken bij een grote verffabrikant in Sassenheim. De werkzaamheden betreffen het afvullen van verfblikken, het sorteren van deze blikken en het vervoeren deze blikken naar andere afdelingen. Ben je gemotiveerd, be je de Nederlandse taal in woord en geschrift en wil je in 2- of ploegendienst werken, neem dan zo snel mogelijk contact mi op! Inforn Schoonmaker m/v In de omgeving van Leiden. Sassenheim en Noordwijk hebben wij regelmatig schoonmaakwerk in de avonduren De werktijden zijn meestal van 17.30 tot 19.30 uur. Zoek je werk in de avonduren of ben je op zoek naar een schoonmaakbaan voor meerdere gren per dag, bel ons voor meer informatie Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Ouarles v Uffordstraat 1. Studenten m/v Voor de periode 22 augustus tot en met 6 september as. zoeken wij studenten die in Leiden en Oegstgeest de nieuwe telefoonboeken willen rondbrengen. U werkt dagelijks van 12.00 tot en met 21.00 uur Bent je 18 jaar of ouder, beschik je over een stevige fiets met bagagedrager en wil je graag werken, neem dan direct contact Inform □iiiEinai Monteur hydrauliek/pneumatiek m/v Voor een technisch bedrijf in Lisse zijn wij op zoek naar een gemotiveerde monteur. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verrichten van onderhoudswerkzaamheden en reparaties aan machines en artikelen, zowel intern als extern Wij zijn voor dit bedrijf op zoek naar een MTS-er die voor onbepaalde tijd fulltime beschikbaar is. Ervaring in de hydrauliek/pneumatiek is een prë. Informatie bij Sandra van Beelen. tel. (071) 523 60 03. Leiden, Schuttersveld 9. Telefonisch verkoper m/v Voor een organisatie in Leiden zoeken wij een kandidaat die in een business tot business markt automatiseringsprodukten gaat verkopen U bent commercieel, stressbestendig en flexibel. Kandidaten met een goede telefoonstem, een ruime ervaring en een gedegen kennis van automatisering worden uitgenodigd te Informatie bij Jeroen Smits. tel. (071) 523 12 52, Leiden. Schuttersveld 9. Autotechnicus personenwagens m/v Voor een grote autodealer in Leiden zoeken wij per direct en voor onbepaalde tijd een ervaren autotechnicus die alle voorkomende werkzaamheden aan automobielen kan verrichten. U bent flexibel, stressbestendig en heeft gevoel voor interne dienstverlening. Informatie bij Sandra van Beelen. tel. (071) 523 60 03. Leiden, Schuttersveld 9. Technisch medewerkers m/v Voor een |ong en dynamisch bedrijf dat een vooraanstaande plaats in neemt in de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechno logie zoekt Randstad technisch medewerkers. U komt te werken op de afdeling die verantwoordelijk is voor de montage en demontage van procesapparatuur voordat deze gesteriliseerd wordt. Kandidaten hebben HAVO/MBO-niveau en zijn bereid om in een 5 ploegendienst te werken. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) S23 12 52, Leiden, Schuttersveld 9. Projectontwikkelaar m/v Bij een producent en handelsonderneming van codeer- en merkap- paratuur heeft Randstad een vacature voor een afgestudeerde HTS-er computerkunde of fijnmechanica met afstudeerrichting automatisering. De inhoud van het werk bestaat uit het oplossen van problemen op het gebied van mechatronica welke ontstaan bij de uitvoering van intere en externe klantgerichte werkzaamheden. U beschikt over kennis op het gebied van (fijn)mechanische toepas singen, microcontollers en bent op de hoogte van diverse program meertalen zoals visual basic en C++ De functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Sandra van Beelen. tel. (071) 523 60 03, Leiden. Schuttersveld 9. ■■i**m!M'T7rn Medewerker supermarkt m/v Voor een grote supermarkt in het centrum van Leiden zijn wij op zoek naar een parttime medewerker. Je wordt geheel verantwoor delijk voor het bestellen van de produkten met behulp van de computer en het bijvullen van de produkten op de zuivelafdeling. De werktijden zijn van 13.00 tot 18.00 uur voor 5 dagen in de week. Van de kanidaat wordt verwacht dat hij incidenteel bereid is tot 22.00 uur te werkenx. Het betreft een baan voor langere tijd. Ben jij op zoek naar een vaste baan naast je studie neem dan Inforn is op. a Gemen. tel. (071) 523 12 6 Leiden. Schuttersveld 9. Verkoper m/v Voor een landelijke keten van bouwmarkten zoeken wij voor het filiaal in Leiden een fulltime verkoper die kan doorgroeien naar assistent bedrijfsleider. Het betreft een vaste baan. De nieuwe medewerker gaat zich binnen de bouwmarkt voornamelijk bezig houden met de verkoop van keukens en badkamers. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, betrouwbare en representatieve kandidaat met verkoopervaring die ook een deel van de bestelling en adminstratie op zich wil nemen Het betreft een fulltime baan met flexibele werktijden tussen 9 00 en 21 00 uur en de zaterdag Bel snel voor meer informatie of maak een afspraak Informatie bij Barbara Gemen. tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. Verkopers m/v Voor een toonaangevende winkel in de electro-branche zijn wij op zoek naar fulltime verkopers voor het filiaal in Leiden. Het betreft de verkoop voor de produktgroepen computer, telecom, HiFi, car- stereo, KTV/video en foto. Kandidaten die wij zoeken zijn tussen de 20 en 30 jaar oud met minimaal een mavo of MBO-opleiding. Ben jij een echte verkoper of wil je dat graag worden dan liggen een vaste baan, een goed salaris en een dynamische werkomgeving Belvc e of k Inforn a Gemen. tel.(071) 523 12 68. Verkoper mobiele telefonie m/v Wij zijn op zoek naar een fulltime verkoper die op verschillende lokaties kan werken. De werkzaamheden zijn het verkopen van mobiele telefoons en bijbehorende diensten en produkten, het geven van advies en informatie over gebruiksmogelijkheden, lever tijden. voorwaarden en tarieven alsmede het bijhouden van de verkoopadministraie. Functie-eisen zijn mbo-niveau. verkooper varing in de detailhandel, representatieve uitstraling, en een klant en servicegerichte manier van werken'.Het betreft een fulltime baan voor 2 dagen in de week in Zoetermeer. en de andere dagn wisselend in Leiden. Den Haag of Gouda Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. ->r randstad uitzendbureau Aramco Overseas Company B.V. is a Dutch-registered company with offices in Leiden, which operates as a purchasing, support and service organization to the Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco). We are currently inviting applications to fill a vacancy for an Your responsibilities! Performing a variety of clerical and support work on vendor data in our Supplier Information System SIS Maintaining information in both the SIS and vendor files on our sources of supply Our requirements: HAVO or MEAO 3-5 years' work experience, preferably in the oil/petrochemical industry, with two years' experience using main-frame and PC-based computer applications Fluency in written and spoken English Good communication skills Flexibility; team player We offer: A competitive salary, in line with the responsibilities of this position, together with attractive secondary conditions. To apply for this position send your application with CV, within 10 days of the appearance of this advertisement, to: Aramco Overseas Company B.V., Attention: Mrs P. Cromberge, P.O Box 2222300 AE Leiden Even voorstellen? Nancy Hollenberjb ben teamleidster bij Accountantsbui LTB. Een organisatie in beweging in dynamische omgeving. Vanuit 21 vestigirg richten wij ons met een breed pakket v. diensten en producten op financiële dU" verlening aan ondernemers in het mid£ en kleinbedrijf en de agrarische se<^ Kwaliteit en creativiteit zijn begrippen hoog in het vaandel staan als het gaatK advisering aan onze cliënten. Onze vestiP in Roelofarendsveen wordt gekenmerkt een snelle groei, een jong personeelsbesl^ en een dynamische omgeving. Vanwege voortdurende groei en doorgroei van (b collega's zijn wij op zoek naar De werkzaamheden? ki We werken in een prettige sfeer nauwp elkaar samen. Voor onze 'cliënten verzoi^ wij de administratie, stellen de jaarrekel samen en verzorgen fiscale aangiften. Vei adviseren wij op bedrijfseconomisch, fiiE cieel en fiscaal terrein. Wij zijn op zoek naar schoolverlaters minimaal in het bezit zijn van een mi diploma, die een flexibele instelling heb representatief zjjn en bij ons de praktijke ring op willen doen. De werkzaamheden len in eerste instantie bestaan uit het c) ren en invoeren van gegevens in de con ter en het verzorgen van administraties cliënten. Heb jij wel oren naar een carrière perspectief binnen een organisatie met kleine 500 medewerkers? Een prima sa en aantrekkelijke secundaire arbeidsv waarden? Stuur dan binnen twee weken sollicitatiebrief, onder vermelding van vil turenummer P&O-97-042 naar onderst^ adres, t.a.v. Woukelyne Veldhuyzen, adviseur. Als je meer inhoudelijke inforn wilt over de vacature, dan kun je corj opnemen met Jan van der Tol, kantoof nager, tel.nr. (0172) 43 53 83. ACCOUNTANTSBUREAU LTB Accountants- en Belastingadviesbureau LTB I Postbus 191, 2100 AD Heemstede

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26