Ronaldo mag naar Inter Gemengde gevoelens Brouwer na EK Sport TJ Nieuw Voorschoten '9 start tegen FC Utrecht Ster van Star rijst b Badgastentoernooi Leidsch Dagblad Tennis Circuit (Q1 WOENSDAG 23 JUL11997 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-535 De Lotto sponsor eerste divisie zeist» De Lotto is de komende twee seizoenen sponsor van de eerste divisie. De competitie, die na de val van Sport 7 door SBS wordt uitgezonden, gaat de Toto-divisie heten. Met de sponso ring is zo n driekwart miljoen gulden per jaar gemoeid. De Lotto hoopt winst te halen door een nieuw voetbalspel te ontwikkelen. Het gaat om het gokken op duels waarbij tot één minuut voor de aftrap kan worden ingezet op de einduitslag. Voor de lancering van het nieuwe spel is toestemming van de overheid nodig. Drietal voor oefenduels geschorst zeist. Olaf Lindenbergh en Eric Vïscaal van De Graafschap en Koudekerker Marcel Valk van Volendam mogen niet meespelen in de komende vier vrienschappelijke wedstrijden van hun club. De spelers kregen een schorsing van vier duels opgelegd wegens het trappen van een tegenstander in een oefenwedstrijd. Lin denbergh en Vïscaal missen onder andere de wedstrijd tegen Al- phense Boys van aanstaande zaterdag. Wim Jansen w il ook Van Gobbel Southampton Wim Jansen wil na Henrik Larsson ook diens ou de teamgenoot Ulrich van Gobbel naar Celtic halen. De voorma lige verdediger van Feyenoord staat nog drie jaar onder contract bij Southampton. De speler heeft volgens zaakwaarnemer Bas van Noortvvijk nog niet gesproken in Glasgow. Dat gebeurt als beide Britse clubs het eens zijn over de afkoopsom. Oud-Feye- noorder John de Wolf (VW) onderhandelt met de Israëlische club Hapoel Ashqelon over een eenjarig contract. Carlijn Buis gekwalificeerd voor NK goirle Carlijn Buis heeft zich geplaatst voor het NK tennis, dat vandaag van start gaat in Goirle. In het kwalificatietoernooi won ze gisteren haar vanwege de regen op maandag afgebroken par tij van Femke Joosten: 4-6 6-0 6-3. In de tweede partij was ze in twee sets beter dan Tamara Rollenberg: 7-6 6-3. De Voorhoutse speelt vandaag in de eerste ronde van het hoofdtoernooi tegen Linda Sentis. de nummer zeven van Nederland. Jolanda Mens. eveneens uit Voorhout, opent het NK tegen Andrea van der Hurk. Mens is als achtste geplaatst. Ajax (L) uit de brand leiden De cricketers van Ajax (L) kunnen voorlopig opgelucht ademhalen. De Sri Lankeese speler/coach Fernando Lantra zag op de valreep zijn visum verlengd tot september. Het zag er aan vankelijk naar uit dat Lantra, die behalve het eerste team de an dere elftallen, de jeugd en de vrouwen traint, eind deze week, middenin de cricketcompetitie naar eigen land moest terugke ren. Gisteren werd bekend dat de spil van de eersteklasser uit Oegstgeest het seizoen aan de Hofbrouckerlaan kan afmaken. Haringa verovert 16de baantitel alkmaar. Wielrenster Ingrid Haringa heeft tijdens de eerste dag van de nationale baankampioenschappen haar titel op de 500 meter tegen de klok geprolongeerd. Haringa, die twee weken ge leden haar rentree met de wedstrijdfiets maakte, veroverde gis teren op de piste van Alkmaar haar zestiende baantitel. Martin Verkerk ronde verder oostende Martin Verkerk is doorgedrongen tot de tweede ron de van het met 75.000 dollar gedoteerde Challenger-toemooi in het Belgische Oostende. De pas achttienjarige Alphenaar klopte in de eerste schifting de als zesde geplaatste Tsjech Luxa in drie sets. Na elk met 6-4 een set te hebben gewonnen, kwam qiiali- fierVerkerk in de derde set met 5-3 en matchpoint achter te staan. Na een glanzend slotoffensief haalde de winnaar van de Masters van het Nederlands Satelliet Circuit met 7-5 in de tie break de winst binnen. Richard Krajicek naar tweede ronde los angeles Richard Krajicek heeft de tweede ronde bereikt van het tennistoernooi in Los Angeles. De als vierde geplaatste Ne derlander versloeg de Zuid-Afrikaan Marcos Ondruska in twee sets: 6-4 6-4. Andre Agassi verloor in twee sets van zijn landge- noot Justin Gimelstob: 7-5 6-2. duiventil Wilt U iets melden? Bel 071 -5356461 (Wim van Duivenbode) d gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-532192 scorebord PRIJSVRAGEN Lucky Ten, dinsdag 22 juli. 2-9-17-19 - 21 - 24 - 27 - 29 - 34 - 38 - 45 - 55 - 60 - 62 - 63 - 64 - 72 - 74 - 75 - 77 (onder voorbehoud) DAMMEN Nijmegen, Open Nederlands kampioen schap. Vierde ronde: Ba (Sen) - Marcel ■Knipper 1-1, Krajenbrink - Lykle Thijssen 2-0, Jaap Knipper - Jasper Lemmen (Ned) 2-0, Gantwarg (WRu) - Dusamos 2-0, Her men Kroesbergen - Van Aalten 0-2, Musta fa Durdyev (Tkm) - Van Gortel 2-0, Stobbe - Van der Pal 0-2, Petryla (Lit) - Stehouwer 2-0. Dagma Tomase (Let) - Hoekman 2-0, Arnaud Cordier (Frai - Kleinrensink 2-0. Stand aan kop: 1 Kraienbrink 8. 2 Ba, Van Aalten. Gantwarg. Marcel en Jaap Knipper 7 PAARDENSPORT Hilversum. Draverijen. Eerste koers, 2000 m: 1. Kreutzer (Grift) 2 36.3 - 1 18.2, 2 Kidnapper, 3. Lanssa Boko. Niet gestart johnny Bunt. Toto winnend 14.00 plaats -:::e :b: 4: v 563.10 Tweede koers. 2000 m: 1. Kerry Gold (De Jong) 2.37.7 - 1.18.9. 2. Karma Fiight. 3. Key to Wm. Niet gestart: Iris At tack. Toto: winnend 35,10 plaats 6.80 4 60 4.20 koppei 70,90 trio niet geraden dubbe winnend: 351,50. Derde koers, 2000 m: 1. Lmeker Boko (Tesselaar) 2.39.6 - 1 19.8, 2. Kanjer Boszorg. 3 Laserlight. Toto: winnend 2,00 plaats 1,20 1,20 1.40 koppel 2,00 trio 31,90. Vierde koers, 2000 m: 1. Kirck Groenhof (Grift) 2,38,3 - 1.19,2. 2. Jano Buitenzorg, 3. lubertus Hanover. Niet gestart- Keyborn Axkit. Toto: winnend 2,90 plaats 1.60 1,60 1,20 koppel 11,50 trio 88.60. Vijfde koers, 1609 m: 1. King Delmonte (Tesse laar) 2.01,1 - 1.15,3. 2 Keep the Change, 3 Thiazi. Toto: winnend 8,60 plaats 1.10 1 20 1.10 koppel 15,50 trio 78,10. Zesde koers, 2000 m: 1 King Jari (Van Blokland) 2 34.5 - 1 16.1. 2. Idas Loo. 3. Jifke. To to: winnend 3.00 plaats 2.10 1,60 1.90 koppel 18,40 trio 67.80 Zevende koers, 2000 m: 1 High ight Kades 'VAn Huisste de) 2.35.3 - 1.17,7. 2. Happy Buitenzorg. 3. Kor V/ielmga "oto wmnend 22.10 aats 6.10 2.60 2.00 koppel 108.30 trio - et gespeeld Achtste koers. 2000 m: 1 Armbro Neely (Grift) 2.34,0 - 1.17.0. 2. E u de Lucia, 3. Teenage Dream. 4 Florida "so To?o- w nr.end 2.20 oiaats 1.10 1.70 1.00 koppel 15.60 trio 2.836.20 Negen- zuerich ap De FIFA heeft gisteren bepaald dat Ronaldo met onmid dellijke ingang mag uitkomen voor Inter Milaan. De Itali aanse club moet echter nog wel een transfersom betalen, naast de 54 miljoen die Ronaldo al voor het afkopen van zijn contract moest neerleggen. Daarmee komt nog geen einde aan het conflict tussen Inter en Bar^a. Inter-voor- zitter Moratti heeft al laten weten geen extra geld te wil len uitgeven aan de Braziliaanse spits. dat Inter de FIFA-regels zou hebben geschonden door een directe overeenkomst met de speler te sluiten, zonder FC Bar celona daarin te kennen. Vol gens de FIFA heeft Ronaldo zich echter aan de met Barcelona gesloten afkoopafspraken ge houden en kan Barcelona niet hard maken dat de door Ronal do betaalde afkoopsom van 54 miljoen gulden in direct ver band staat met het nog te beta len transferbedrag van Inter. Over de hoogte van dat De FIFA bepaalde dat Ronaldo naar Inter mag omdat hij zijn langlopende contract met Bar celona op een geldige manier heeft afgekocht. De meest be geerde voetballer van de wereld mag daarom aanstaand week einde al zijn debuut maken in het blauwzwart van Internazio- nale tijdens een oefenwedstrijd tegen Manchester United. Barcelona heeft Ronaldo's vertrek willen tegenhouden om- laatste bedrag moeten beide clubs het overigens nog eens worden. De FIFA heeft Barga en Inter tot 31 juli de tijd gegeven om tot overeenstemming te ko men, anders worden er boetes opgelegd. Ronaldo, die nu in Brazilië is, zou van plan zijn om morgen al naar Italië te vliegen om te beginnen met de trainin gen bij zijn nieuwe ploeg. Inter- officials zeiden dat hij zondag al speelt. Als de twee clubs niet voor 31 juli tot overeenstemming ko men over het transferbedrag, en als Inter vervolgens weigert in te stemmen met het bedrag dat wordt vastgesteld door de FIFA. dan kan Ronaldo op 1 augustus werkloos zijn. Er gaan zelfs al geruchten dat de voetballer ge durende een half jaar zal wor den uitgeleend aan Barbas aartsrivaal Real Madrid zo lang de onderhandelingen nog gaan de zijn. Maar volgens de FIFA bestaat er goede hoop dat de clubs nog voor eind deze maand tot overeenstemming komen. Het machtige Inter van olie- magnaat Massimo Moratti heeft de 54 miljoen aan Ronaldo ge geven zodat hij zijn achtjarige contract met Barcelona kon af kopen. De Braziliaan werd bo vendien naar Italië gelokt met een tekengeld van 28 miljoen gulden en een jaarsalaris van zes miljoen gulden. Daarmee lost de twintigjarige Ronaldo Luiz Nazario de Lima de Engel se spits Alan Shearer af als duurste speler ter wereld. Shearer verhuisde vorig jaar voor vijftig miljoen gulden van Blackburn Rovers naar New castle United. de koers. 2000 m.- 1 in Go Buitenzorg (Pool) 2 33.8 - 1.16.9. 2. Edward H. 3 Early Bird. Toto winnend 3.60 plaats 3.70 4.40 8,10. koppel 43,50 trio 1 494,00 Tiende koers, 2440 m: 1. Kaliman (Bot) 3.09.6 - 1.17.7, 2. Kaïlash, 3. Kazan Bui tenzorg. Toto: winnend 2.30 plaats 1.10 1,30 1.20 koppel 3,20 trio 18.00. Elfde koers, 2000 m: 1. Joris Kievitshof (Geer- sen) 2.34,7 - 1.17,4, 2. Kilimanjaro, 3 Jeffrey Tonka. Niet gestart- inka Dutch. To to: winnend 4.40 plaats 1.50 1,50 1,50 koppel 8,00 trio 56,70. Omzet totalisator 183.059,00 TENNIS Kitzbühel, 1 miljoen gulden. Tweede ron de: Dosede Tsj/15) - Champion (Fra) 5-3 5-2. Meligeni (Bra) - Fontang (Fra) 6-4 5-7 7-6. Filippmi Uru- Volkov (Rus) 6-3 6-2. Munoz iSpai - Schiesslmg(Oos) 7-6 6-2 Umag. 800.000 gulden. Eerste ronde Haarhuis '8) - Marin (Spa) 6-4 7-6. Mantil- la (Spa/3) - Tsierkasov 'Rus) 6-3 7-6. Moya (Spa/2) - Sanguinetti (Ita) 5-7 4-2 opgave ij';, r-i-r': 1:5) (CM! 6-0 6-4, Los Angeles. 650.000 gul den. Eerste ronde: Krajicek (4) - Ondruska 'ZAf) 6-4 6-4. Enqvist (Zwe/2) - Bryan (VSt) 6-3 6-2. Rafter (Aus/5) - Roux (Fra) 7-6 6-7 6-3. Philipjooussis (Aus/3i - Jabali (Bra) 1-6 6-3 7-6, Sargsian (Arm) - O'Brien (VSt/8) 6-4 6-3, Werner (VSt) - Bryan (VSt) 6-4 6-3 Vrouwen Warschau. 328.500 gulden. Eerste ronde: Boogert - Perfetti (Ita) 6-4 5-7 1-2 afge broken door regen VOETBAL Vriendschappelijk Ederveen. Advendo - Feyenoord 0-10 (0-6) Doelpunten- Tati 2, Van Wonderen 2, Cruz 2, Glaucio, Van Bronckhorst, Kornejev (strafschop), Vos. Apeldoorn AGOW - PSV 0-5 (0-2) Doel punten Degryse 2, Nilis (strafschop). De Bilde en Demo. Wismut Aue (Dui) - FC Twente 0-3 (0-0) Doelpunten: Vennegoorof Hesselink 2. Van Halst (strafschop). Tiel. Vitesse - TOP/Oss 8-1 (4-1) Doelpun ten Vitesse: Curovic 3. Perovic 2. Mahlas. jochemsen, Koswaï TOP'Oss: Taihuttu Mierlo. Emmen - Barnik Ostrava (Tsj) 0-4 (0-2) Ettelbruck (Lux) - Sparta 0-5 (0-1) Doe punten Renfurm, Van der Laan. Dennis de Nooijer. Den Dungen en Groenendijk. leiden gertjan van geen Voor Carolijn Brouwer zijn het drukke weken. De zeilster keer de maandag terug uit Athene waar ze het Europees Kam pioenschap in de Europe-klasse een dag eerder had afgesloten met een zilveren medaille en ze vliegt morgen naar San Francis co. waar zij begin agustus haar wereldtitel verdedigt. In haar ouderlijk huis in Voorhout komt de Leidse stu dente even op adem en kijkt ze terug op een EK dat haar eigen lijk de titel had moeten opleve ren. ..Ik heb gemengde gevoe lens. Aan de ene kant ben ik blij met een podiumplaats, dat was mijn uitgangspunt. Aan de an dere kant had ik het kampioen schap binnen handbereik. Brouwer begon het EK voort - vardend. Zij won de eerste drie wedstrijden van de kwalificatie- ronde. Ook de eerste dag van de finaleronde, waarin een 'gold- fleetvan 53 zeilsters voer, won ze net als Margriet Matthijsse één race. Zaterdag ging het mis. „Ik heb te veel op de wind geva ren. Ik wilde de linkerkant op zoeken, omdat daar de meeste wind stond. Het zag er goed uit tot halverwege. Ik wilde door steken naar de andere kant, maar was te laat. De stroom hield me tegen. Normaal kun je nog wel veel inhalen en de op gelopen achterstand goedma ken, maar iedereen had het door en ging achter elkaar aan", analyseert de 24-jarige studente antropologie. Het leverde haar de 23ste plaats in die race op en een overeenkomstig aantal straf- punten. Het bracht haar in eer ste instantie niet in paniek, wa re het niet dat de tweede race Carolijn Brouwer: „Ik heb er geen moeite mee dat Margriet heeft gewonnen." archieffoto taco van der eb van die dag werd afgelast, om dat de opstekende wind te ge vaarlijk werd. „Normaal worden er vijf races gevaren, waarvan je het slechtste resultaat mag af trekken. Iedereen maakt wel eens een foutje, dat had ik inge calculeerd. Nu werd de middag- wedstrijd niet gevaren en zon dag was er ook maar één race. Toen werd het stressen, want bij vier races tellen alle resulta ten mee." Nu ging Matthijsse er met de titel vandoor. Brouwer en Mathijsse zijn zowel rivalen als vriendinnen. Vorig jaar mocht Matthijsse wel en Brouwer niet naar de Olympische Spelen in Atlanta. Het lijkt extra zuur dat juist zij voor Brouwer moest eindigen. De Leidse studente: „Ik heb er geen moeite dat Mar griet heeft gewonnen. Wij delen dezelfde hotelkamer en hebben dezelfde coach. Op zich was het wel verrassend dat Margriet won. Ze is een tijd uit de roula tie geweest door een schouder blessure. Maar ze was wel extra gemotiveerd. Als ik twee maan den niet in mijn bootje had kunnen zitten, was ik ook niet te stuiten geweest." Morgen stapt Brouwer op het vliegtuig naar San Francisco. Haar boot is al onderweg en wordt vervoerd over zee. De ti- rik Lindeman en Da- t ve Hazel van Alphians vertrekken vrijdag naar de Nederlandse Antillen Daar nemen de twee 18-jarige Alphense honkballers deel aan de Koninkrijk Spelen. Vervol gens komen zij van 8 tot en met 17 augustus in actie op het EK voor junioren in Canada Bou- we Broers wordt bij rugbyclub DIOK de nieuwe wedstrijdse cretaris. John Bavelaar wordt manager van het eerste team Voetbalvereniging Roodenburg houdt op zaterdag 16 augustus een straatvoetbaltoernooi in winkelcentrum de Kopermolen in Leiden Alphense Boys ont vangt zaterdag 26 juli om 17.00 uur De Graafschap. De leiding is in handen van scheidsrech ters uit de Japanse J-league, die op de KNVB Academie een trai ningsprogramma volgen Ro bert van der Laan (gestopt) en Patrick Kalkema (naar ADO Den Haag) werden afgelopen zon dag bij Alphense Boys gehul digd voor hun inzet in het eer ste elftal. Het tweetal werd in de rust van het duel tegen Benfica door voorzitter Kees lansma in de bloemen gezet De eerste oefenwedstrijd tussen twee re gionale voetbalclubs is op zater dag 2 augustus tussen Rijns- burgse Boys en UVS (aanvang 17.00 uur) Twee leden van de Rijnsburgse Dam Club; Michiel Kloosterziel en Arjen de Mooy, zijn samen met Franco Manca derde geworden bij het NK voor aspiranten. De sterkste van hen mag als reserve mee naar het WK in Partenay (Frankrijk) Aart van der Wulp volgt Leen Pfrommer op als coach van de kernploeg opleiding van de KNSB Zwem- en poloclub Alkemade en schaatsclub Alke made houden op 24 augustm weer een Sportdriekamp in Roelofarendsveen Leiderdo per Jeroen Piket staat op de deelnemerslijst van het Lost Boys schaaktoernooi in Ant\* pen dat van 1 tot en met 10 j gustus wordt gehouden Noordwijk is aangewezen alj catie voor het NK windsurfet september In Katwijk vindt volgend jaar het EK zeilen in Hobie Cat 16-klasse plaats Opel heeft het sponsorcontn met Feyenoord met twee jaa verlengd. Aan de verbintenis met PSV kwam een einde né Ruitenberg stapt naar de rechter als hij niet tot skeelei kampioen van Nederland wq uitgeroepen. Volgens de jury ging Arjan Smit bij het kam pioenschap Ruitenberg netv Op woensdag 30 juli is op t baan Duindigt de 30ste Dag het Paard. Aanvang 12.00 uu Maandag 28 juli: kortebaand verij in Voorschoten Erik S overbodig bij de FC Utrecht gaat voetballen bij De Zwam Schapen De Geleense ijs- hockeyclub is door gebrek aj sponsors opgeheven Voetb vereniging De Sleutels is noj steeds op zoek naar een ven ger van secretaris Peter Sien Inmiddels heeft Peter van D het penningmeesterschap v, Arno Pronk overgenomen Nogmaals een verzoek aan sportverenigingen om een li met daarop hun selectie en oefenprogramma aan ons oj sturen Wielerwedstrijden ii Randstad: Ronde van Zoeter meer (26 juli), Ronde van Rij burg (29 juli) en Ronde vanl teringen (31 juli) «Aanstaan zaterdag en zondag kunnen kinderen tussen 11.00 en 17 uur meedoen aan het ATP 7 Smash Tennis op de Nieuw- markt in Amsterdam Leidse Europe-zeilster na zilveren weekeinde morgen op weg naar WK voorschoten loman leefmans De jongste vereniging uit de Leidse regio krijgt morgen als opening van het nieuwe sei zoen de profs van FC Utrecht op bezoek. Fusieclub Voor schoten '97 (een samengaan van SV Voorschoten, SVLV en Randstad Sport) treedt op Sportpark Adegeest aan met een selectie bestaande uit spe lers van zowel de zaterdag- als de zondagtak. Zij nemen het op tegen de club die met het aantrekken van een aantal be kende namen hoopt op een plaats in de nationale subtop. Zo is Hans van Breukelen onlangs toegevoegd aan de technische staf van FC Utrecht en kwam Mitchell van der Gaag deze week nog over van het Schotse Motherwell. De club uit de Domstad beschikt verder over oud-intematioD als John van Loen en Rob V schge en spitsen als Micl Mols en Harry Decheiver. De organisatie van het d gaat uit van 1200 toeschi wers. Volgens Jelle Raap, van de pr-commisie van Vo schoten '97, heeft deze 1 scheiden schatting te mal met het feit dat de wedst middenin de vakantieperii valt. Verder zijn veel Vo schotense voetballiefhebb nog niet helemaal gewend: het feit dat hun gemee slechts één vereniging telt. FC Utrecht is een gerenomi de club maar nu eenmaal gi Feyenoord, Ajax, of PSV. ,J is in elk geval een prima I case om te zien wat er in toekomst op het nieuwe i rein mogelijk is", aldus Raaj telverdedigster, die vorig jaar voor de kust van Mallorca in af wezigheid van enige sterke con currentes wereldkampioene werd, ziet zichzelf niet als favo riete. ,,Er wordt gezegd dat er daar een harde wind staat en dat is niet mijn voordeel. Mijn concurrentes zijn wat forser dan ik, we schelen een kilo of tien. Bij zwaar weer zijn die het snelst van de wereld, omdat ze meer kracht hebben. Hoe min der hard het waait, des te ge voeliger reageert de boot. Dan kun je je minder fouten permit teren. Maar ik mag het natuur lijk niet op mijn gewicht gooien. Er komt veel meer bij kijken." noordwu k/ter aar peter klein De ontwikkeling van Tjeerd Star tot volwaardig BI-speler ver loopt gestaag. Bij het Badgas tentoernooi van Casino Noord- wijk klopte de jeugdige speler van het eerste gemengde team van het Katwijkse Zee Duin de als tweede geplaatste Albert Robben in twee sets. Stars teamgenoot, Martijn Zandvliet, kwam eveneens een ronde ver der al ging het tegen thuisspeler Niels van Elderen bepaald niet eenvoudig. De Zee Duiner hield de strijd op het Noord- wijkse kunstgras toch tot twee sets beperkt. Een tweede Casi no-speler bereikte wel de kwartfinales. John Busker ver sloeg Martin Hoekstra in drie sets. Aarlanden Acht spelers omvat het eerste invitatie BI-schema bij het Aar- landentoemooi in Ter Aar. Ook hier is de nummer twee van de plaatsingslijst uit de strijd. Pie- ter-Frans Stroo versloeg M Smit na drie gelijkopga sets. Clubgenoot en fav Mare Nagelkerken bleef overeind tegen Guy Voglf werd de eerste set pas via .tiebreak beslist. In baan toepasselijke naam voor clubhuis in Ter Aar, bied Frank Bennemeer wegens klachten had moeten De thuisspeler, die onlang rugkeerde in het B-circuit rta een goed optreden bij 1 gom opnieuw voor verrassii kunnen zorgen. Voorhout Zondag nog waren Sander) senaar en Ralph Scheffer de rieuze winnaars in het h< nummer, het C-mannendr bij het vijfjarige Lisserbi Wassenaar, die abusiei werd omschreven als War dam, toonde bij de Voorho Open aan ook in de single mannetje te staan. Rogie Wijngaarden kreeg vier toebedeeld. circuit in cijfers 1987 OUDERWETS GEZELLIG BACCARAT SPELEN. Het wordt weer ouderwets gezellig aan de Kurhausweg 1 in Scheveningen. Want wij hebben nu een spannend spel voor u dat tien jaar geleden heel veel werd gespeeld. Het Franse Baccarat. Iedere donderdag tijdens de Franse Zomeractie vanaf 21.00 uur kunt u dit spel meebeleven. Overigens heb ben we tijdens deze actie t/m 18 augustus nog veel meer Franse activiteiten voor u. We wensen u Bonne Chance. -Holland 'Casïno" Een mooie gelegenheid om uit te gaan. Entreevoorwaarden minimumleeftijd 18 jaar, 'n geldig legitimatiebewijs en correct gekleed Badgastentoernooi Casino Noordwijk HEB1, le ronde: P van Hal - K v d. Mijn 6-4 6-2 2e ronde: I. v.d. Veen - M. van Velzen 6-2 6-1; R.v.dWilk - P. Nip 6-1 6- 3; J Busker - M Hoekstra 7-6 2-6 6-3; 0. Mattheussens - K. Heemskerk w.o.; M Zandvliet - N. van Elderen 6-4 7-6; X. Hertzmann - J.J. Overgaauw 7-5 7-5. Tj. Star - A. Robben 6-3 6-3. Aarlandentoernooi Ter Aar Inv. HEB 1kwartfinale: M Nagelkerken G. Vogler 7-6 6-1; A. de Rooi) - S. Hijzer 6- 2 6-7 6-0; P. Roggeveen - F. Bennemeer 4-1 opgave wegens rugblessure: P F Stroo - M Smit 5-7 6-2 6-3. HEC1, le ronde: R. Cardmaal D van Om meren 6-2 6-2; F. Copier - Chr. Hakstege 6-3 6-3. S. Verdaasdonk - A Wille 1-6 7-5 6-2; E Crama 1-6 6-2 6-4; R Rommers - J van Leeuwen w.o.; C. Wapenaar - T. Kroese 6-0 6-2; M Rusman - W de Niis 6- 4 6-4; N van Oosterhout - R v.d. Hoef 6-2 6-2. Voorhouts Open 1997. SW HEC1, le ronde: J Manuputty - A, van M. van Tol 6-3 6-3; S. Wassenaar- Luyk 4-6 6-3 6-2; M. Voskuyl - C Verweij Wijngaarden 6-2 6-2 2e ronde: M V 4-6 7-5 6-1; J. Verdegaal - J. Bos 6-2 5-7 - J Verdegaal 6-2 6-4, F. Stokman' 6-1, F. Stokman - M. Mellema w.o wegens Ligt 7-6 6-4; P. Kales - J. Rinzema* blessure; P Kales - R Scheffer 6-0 6-1; C DEC1, le ronde: M Kleijn - M. Gijbe van Zuilen - J. Ligtvoet 6-1 6-2; F. de Ligt - Rabobank Na tussenkomst van de FIFA kan Ronaldo eindelijk het begeerde Inter-shirt tonen. foto afp

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 18