Personeel Personeel Een passie voor archeologie? Wij zoeken fiscalisten die sprekend op een octoölibra lijken. [BDO FecöxL The World On Time j, U zorgt dat de bank perfect in balans is Rabobank ZATERDAG 12 JULI 1997 BDO CampsObers is met 20 vestigingen en ruim 900 medewerkers een toonaangevende organisatie op het gebied van accountancy, belastingadvies en consultancy BDO CampsObers biedt een compleet pakket diensten aan. waarbij service en dienstverlening voorop staan Dc werksfeer binnen de BDO-organisatie is informeel met een no-nonsense mentaliteit BDO CampsObers heeft vestigingen in Alphen aJd Rijn. Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem. Breda. Dordrecht, Eindhoven. Geleen. 's-Gravenhage. Groningen. Helmond. s-Hertogenbosch. Leiden. Maastricht. Naaldwijk. Nijmegen, Roosendaal. Rotterdam. Tilburg. Utrecht. Ken je m. de octoölibra? Nee? Geen wonder, hij is zeldzaam. Net als goede fiscaal adviseurs. Die lijken er trouwens verrassend veel op Ook die slaan overal hun ten takels uit en hebben een scherp overzicht over de gehele financiële bedrijfsvoering Daarbij hebben zij een geheugen als een olifant Weten exact wat er leeft Zo komen zij steeds zwart op wit met de beste oplossingen. Kijk. zulke deskundi gen hebben bij BDO CampsObers heel wat streepjes voor. luist naar zulke octoölibra s zijn wij op zoek voor onze vesti gingen in Alphen aan den Riin en Leiden Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor de fiscale dienstverlening aan onze cliënten, sterk variërend in branche en omvang Ie wordt ingezet in een klein en informeel team. waarin je je verder kunt ontwikkelen tot een all-round fiscaal dienstverlener. Ben jij de octoölibra die wij zoeken? Heb ie. na het afronden van je universitaire opleiding FR of HEAO-FE. twee tot vier jaar erva ring opgedaan met aangiften en (het voorbereiden van) adviezen? Ben je wellicht inmiddels ook. of bijna, afgestudeerd FB-er? Beschik je daarnaast over een cliënt- en adviesgerichte instelling en goede communicatieve vaardig heden? Stuur dan je sollicitatie brief met uitgebreid c.v. onder ver melding van de vestiging waarnaar je solliciteert binnen twee weken naar BDO CampsObers. afdeling Personeelszaken, t a v Gezina Derks. P&O-adviseur. Postbus I82. 5600 AD Eindhoven Voor meer informatie kun je contact met haar opnemen (040-2433914) BDO CampsObers FedEx is de toonaangevende intercontinentale koeriersdienst Elke dag bezorgt FedEx meer dan 7.000 ton vracht en 2.000.000 documenten en pakjes binnen de kortst mogelijke tijd in meer dan 190 landen wereldwijd. Het zijn niet enkel het eigen transportnetwerk en de tech nologie die van FedEx de snel ste en meest betrouwbare koeriersdienst maken. Dag en nacht bouwen meer dan 100.000 mensen aan het FedEx-suceesverhaal. Om de kwaliteit van onze dienstverlening op het hoogste peil te houdenzoeken wij een (m/vReceptionist. bedienen van de tele fooncentrale; te woord staan van klanten aan de balie; aan- nemefi/afgeven zendingen aan de balie; administratieve werk zaamheden. u bent stressbestendig; u heeft een dienstverlenende en flexibele instelling: u heeft een representatief/verzorgd voorkomen; u heeft een goede beheersing van de Engelse taal; u heeft een prettige telefoon stem en enige kennis van tele fooncentrales; u heeft kennis van Word en Excel; u heeft een HAVO/ MEAO-diploma of gelijk waardig niveau. een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving; een goed salaris. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. voor 25 juli a.s. naar Boudewijn van Schalkwijk. Personnel Representative, Postbus 75123, 1117 ZR Schiphol. Metaalbewerker - Streekschi Voor een staalconstructiebedrijf zijn wij op zoek n aanpakker die algemene metaalwerkzaamheden zoals boren, zagen en lassen. Je gaat vier dagen ii werken en één dag naar school. Volg jij nu een o| streekschool of wil je die gaan volgen? Dan ben jij persoon die wij zoekenl Neem voor meer in Servicemonteur Buitendiens Startersfunctie MEAO m/v In een groeiend handelsbedrijf krijgt u een zeer gevarieerde functie. De nadruk ligt op de ondersteuning van de verkoop. U verzorgt de administratie, de facturatie, een deel van de klanten contacten en controleert de tijdige en juiste levering van produkten. Het bedrijf levert aan een beperkt aantal grote accounts in Noord-Europa. Uw kennis van de Engelse en Duitse taal is dan ook zeer belangrijk. Een recent afgeronde MEAO opleiding is voor deze functie gevraagd Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12. Leiderdorp, Reaal 5d. Telefonist internationale helpdesk m/v Van 11 augustus tot 18 oktober. U staat klanten uit geheel Europa te woord en bepaalt na een kort gesprek welke specialist de vraag het beste kan beantwoorden. De gesprekken voert in het Engels, Frans en Nederlands. Kennis van andere europese talen is natuurlijk meegenomen. Informatie bij Lenny van der Wagt. tel. (071) 541 25 12. Leiderdorp, Reaal 5d. Magzijnmedewerker m/v Het distributiecentum van Hennes Mauritz is aan het uitbreiden. Wij zijn op zoek naar gemotiveerde mensen die voor lange tijd beschikbaar zijn en op contract zouden willen. Flexibiliteit, het nemen van initiatief en het goed kunnen werken in teamverband zijn uw sterke punten. Er zijn vacatures op verschillende afdelingen. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken, tellen, verdelen en verzendklaar maken van kleding en accesoires ten behoeve van de filialen in Nederland en Belgie. Indien deze fulltime functie (8.00 uut tot en met 17.00 uur) u aanspreekt, kunt Ervaren inkoper m/v ciéle aspecten van het U bent verantwoordelijk voor inkopen van reclame-artikelen. U draagt bij aan het productierijp maken van creatieve ideeèn in samenwerking met producenten en de Marketing afdeling. U onderhoudt contacten met leveranciers, interne klanten en inkopers 8eschikt u over een opleiding op HBO- niveau, heeft u internationale inkoop-ervaring op het gebied van reclame-artikelen en is uw Engels vloeiend dan is deze fulltime baan wellicht iets voor u. Informatie bij Harriétte Bakker, tel. (071) 514 55 88. Leiden. Kort Rapenburg 6. Secretaressen m/v Op zoek naar een secretarèle functie, maar nog geen behoefte aan een vast baan? Dan hebben wij op korte termijn diverse mogelijk heden voor u, variërend van enkele weken tot enkele maanden Uw kennis van Word for Windows en uw beheersing van de Engelse taal kunt u volledig benutten. Informatie bij Lenny van der Wagt. tel. (071) 541 25 12. Leiderdorp. Reaal 5d. Secretaresse m/v Vindt u het leuk om op een makelaarskantoor te werken en zelfstandig verschillende secretarièle werkzaamheden te verrichten, dan hebben wij een interessante functie voor u. U houdt zich bezig met de correspondentie, het beheren van de agenda, het ontvangen van klanten en het beantwoorden van de telefoon. Kunt u werken met Word Perfect 5.1 en beheerst u de Engelse en Duitse taal, neem dan contact met ons op. Informatie bij Margriet van de Kamp. tel. (071) 514 SS 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. Programmeur m/v Voor een jong bedrijf in Den Haag, gespecialiseerd in het exploi teren en plaatsen van advertenties op internet, is Randstad op zoek naar een programmeur. Hiervoor is een opleiding informatii op MBO/HBO-nivo vereist. Daarnaast beschikt u over ruime ervaring op het gebied van unix administration, programmeren ii C (GNU compiler) en bent u bekend met de technische mogelijk heden op internet. Het bedrijf biedt uitgebreide mogelijkheden om u als zelfstandig programmeur te ontwikkelen. Het betreft ee vacature voor onbepaalde tijd. Informatie bij Arwm Visser, tel. (071) 523 60 03. Leiden. Schuttersveld 9 besturingen van tel- en verpal mbleren en repareren Het be zich door kwalitatief zeer hoogwaardige produktt gezellige werksfeer. De werkzaamheden vin plaats als ook op de electronica afdeling vai Ben jij in het bezit van een MTS-Electronica diplom en heb je ervaring in deze branche? Neem dan Het betreft een baan voor onbepaalde tijd. Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) Leiden, Schuttersveld 9. Technisch medewerkers m/v Voor een jong en dynamisch bedrijf dat een in neemt in de zich sterk ontwikkelende wereld va logie zoekt Randstad technisch medewerkers. U kc de afdeling die verantwoordelijk is voor de mon demontage van procesapparatuur voordat deze wordt Kandidaten hebben HAVO/MBO-niveau e een 5 ploegendienst te werken. Informatie bij Jeroen Smits. tel. (071) 523 12 52. Leiden. Schuttersveld 9. Volop werk in de gezondhei Voor diverse instellingen zijn wij op zoek na willen werken in de gezondheidszorg. Wij hebben in de zwakzinnigenzorg, psychiatrie en ouderenzo bepalen wanneer, waar en hoevaak u werken wilt, contact met ons op. Informatie bij Xomara Vliese, tel. (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9. Werk in de thuiszorg gezelligheidsaspecten kunnen deel uitmaken heden. Informatie bi) Xomara Vliese. tel. (071) 523 53 60. leiden. Schuttersveld 9 Tegelzetters m/v Voor de grootste woningbouwvereniging van Leiden is Randstad op zoek naar ervaren tegelzetters die op korte termijn inzetbaar zijn. de werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het plakken van tegels, voegen en stucen. Het betreft diverse vacatures voor onbepaalde tijd. Het bezitten van een Rijbewijs is een pre. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Internationale Helpdeskmedewerker m/v Voor een wereldwijde leverancier van intenet-ondersteunende apparatuur, zoals produkten van de merken OfficeConnect, FAXpress en LANpress. is Randstad op zoek naar een medewerker voor de internationale helpdesk De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch ondersteunen van de klanten met betrekking tot bovengenoemde produkten en het deelnemen aan internationale beurzen en congressen. U heeft uitgebreide helpdeskervaring, u beschikt over een klantvriendelijke instelling en goede contactuele en communicatieve vaardigheden Een uitgebreide soft- en hardwarekennis is essentieel. Uiteraard beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift. De functie biedt uitzicht op een vast dienst verband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden. Schuttersveld 9. Topverkopers parttime of fulltime m/v Voor toonaangevende winkel in de electro-branch zoek naar zowel parttime als fulltime produktgroepen computer, telecom, c KTV/video, HiFi, foto en de fotobalie. Het betreft baan voor stressbestendige mensen met humor, in een dynamische organisatie helemaal zien zit wij zoeken zijn tussen de 20 en de 30 jaar oud rr MAVO of MBO-opleiding. Werkervaring en/of ken produkten in de branche is geen must rt snel! Infor randstad uitzenc luba Uitzend Buro biedt u de mogelijkheid uw studie of hobby in praktijk te brengen! Het betreft meerdere functies (v/m) voor archeologen en amateur archeologen die een absolute passie voor het vakgebied hebben en graag voor korte of langere periode hun kennis in de praktijk brengen bij het Betuwelijn-project. Als de volgende omschnjving past bij uw achtergrond en wensen, komen we graag met u in gesprek. U heeft een academische achtergrond en hebt kennis en/of ervaring in het vakgebied; LUBA. TIJDELIJK WERK, U bent vanaf medio augustus voor een aantal weken of maanden van maandag t/m vrijdag beschikbaar; U werkt graag in teamverband en gaat daarbij secuur te werk; U vindt het plezieng door de weeks intern te zijn en de avonden met vak- en interesse genoten door te brengen Is uw interesse gewekt? Neem dan snel contact op met Luba Uitzend Buro, Kort Rapenburg 10 in Leiden of de Luba vestiging bij u in de buurt. Via het telefoonnummer 071-5149745 kunt u b>j mevr. Y. Michiels van Kessemch nadere informatie verkrijgen. lip EEN BLIJVENDE INDRUK. medewerker financiële sturing m/v Natuurlijk draait het bij de bank allemaal om de klanten. Maar die kunnen we alleen optimaal van dienst zijn als de zaken binnen de bank perfect geregeld zijn. Dus verzorgt u als medewerker financiële sturing de financieel-econo- mische informatievoorzie ning tot in de puntjes. U stelt de begroting van de bank op, beoordeelt de resultaten en komt met zinnige voorstellen om de kosten te beheersen. Maar u bent vooral ook een deskundige adviseur voor uw collega's. U volgt het finan ciële nieuws dus op de voet en analyseert beleids- en inves teringsplannen. Geeft waar nodig kritisch commentaar, waardoor het management in staat is de juiste beslissingen te nemen. Op die manier zorgt u er samen voor dat de bank op koers blijft en kan bereiken waar ze voor staat: een bank zijn van mensen en voor men- U hebt een opleiding op HBO-niveau. Het spreekt vanzelf dat u over de nodige fmancieel-economische ken nis beschikt. U wilt in uw werk ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kun nen. Aan de kwaliteit van uw werk stelt u hoge eisen. U gaat secuur en effectief met informatie om en bent analy tisch. Spreekt en schrijft hel der en begrijpelijk. En u heeft er geen enkele moeite mee in een fors tempo mee te wer ken. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.J.J. Deijns, manager Bedrijfsvoering van de bank, telefoon (071) 3319002. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Roelofarendsveen, Postbus 16, 2370 AA Roelofarendsveen. Roelofarendsveen Rabobank Onze opdrachtgever, Rabobank Lelden en Oegstgeest, Is een ambitieuze en vooruitstrevende grootbank die nauw betrokken Is bij de stad en haar bevolking. De bank Is gesitueerd In een binnen de randstad als Vlnex-locotle aangemerkt woongebied met ruim 135.000 Inwoners. De bank bestaat uit een vijftal kantoren, waarbinnen circa 83 medewerkers werkzaam zijn. Zij heeft een substantieel marktaandeel In zowel het particuliere als zakelijke segment. Er wordt gewerkt In een Informele, zakelijke en open cultuur, waarin communicatie en kwaliteit hoog In het vaandel staan. De afdeling Financiële Advlserlng/Elgei verantwoordelijk voor het bewerkstelII een effectieve en rendabele dlenstverlt selectieve groep klanten In het topsegir de particuliere markt De bank Is ultsté geëquipeerd om ook de zwaarste relat te kunnen adviseren. Om sturing en coaching te geven aan i ervaren professionals zijn wij, namens op zoek naar een Manager Pri vat e Banking Inspirator, Motivator en Coach Bent U van mening dat deze functie aansluit bij uw kwaliteiten en ambitie stuur dan uw c.v. met begeleidend schrijven binnen 14 dagen naar: Simos Personeels Advies Groep T.a.v. de heer J.J.B.W.A. Bod of mevrouw I.T.P.M. Vervoort postbus 629, 5600 AP Eindhoven Telefoon: (040) 243 37 76, Telefax: (040) 246 60 18. Bezoekadres: World Trade Center, gebouw Kroon, Pastoor Petersstraat 150 te Eindhoven. De functie: Als manager bent u lid van het managementteam waarin u een actieve bijdrage levert aan het beleid van de bank in het algemeen en de eigen afdeling In het bijzonder; U bent verantwoordelijk voor het opstellen, implementeren en evalueren van een marktbewerkings plan en de formulering van commerciële doelstellingen en targets; U geeft leiding aan een team van ervaren professionals en u geeft sturing aan veranderingsprocessen, waarin u een voorbeeldfunctie vervult; Op basis van uw interpersoonlijke vaardigheden bent u een goede gesprekspartner, zowel voor uw klanten als voor de mensen aan wie u leiding geeft. Uw profiel: U bent een resultaatgerichte manager die een coachende, sturende en taakstellende rol goed kan combineren; Als peoplemanager weet u de synergie in de groep te bewaken en te bevorderen en weet u d( creëren, waarbinnen uw medewerkers! functioneren; Uw houding kenmerkt zich door sleutel 'pro-activiteit', 'ondernemingszin' en 'kw11 bewustzijn'; U heeft een HBO/academisch werk- e aangevuld met relevante vaktechnische i U heeft een aantal jaren succesvolle e financiële dienstverlening; U beschikt over aantoonbare leidinggev capaciteiten. Geboden wordt: Een zelfstandige managementfunctie bin ambitieus en enthousiast team van prof Uitstekende primaire en secundaire art waarden; Ruime opleidingsmogelijkheden; Een prettig woon- en werkklimaat. P E WSONEELS AP VI ES 0 SELECTII EN EXECUTIVI

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34