SUMMER 'Eindelijk weet ik de weg in een Regenboo 'P Sföü Meespelen Novotna onzeker Sport Van der Tang mist de slag Blij dat ik weer een balletje kan trappé Leidsch Dagblad Tennis Circuitry ALEXANDRIUMQÜ] VRIJDAG 11 JUL11997 981 chef «willem spierdijk. 071-5356464. plv -chef rob onderwater Gabrich naar Mérida amsterdam Ivan Cesar Gabrich was nooit de spits die Ajax zocht. Daarom mag hij na één mislukt jaar in .Amsterdam al weer vertrekken. De Argentijn speelt het komend seizoen voor de Spaanse promovendus Merida. Ajax presenteerde Gabrich vorig jaar nadat niet minder dan tien spitsen hadden afgezegd. Met niet minder dan vijf miljoen dollar was Gabrich de duurste aankoop van Ajax aller tijden. Hij werd. ongewild, het model voor het falende aankoopbeleid. Directeur Maarten Oldenhof wilde gisteren geen mededelingen doen over de hoogte van de transfersom. Duidelijk is dat de vergoeding veel lager ligt dan de prijs die Ajax moest betalen. Celtic aast op Henke Larsson rotterdam Celtic wil de Zweedse aanvaller Henke Larsson van Fevenoord overnemen. Dat heeft zaakwaarnemer Rob lansen aan de Rotterdamse club laten weten. De onderhandelingen over de afkoopsom, die enkele miljoenen bedraagt, moeten nog beginnen. Larsson heeft al een aanbod van zijn oude club Hel- singborg op zak. Zijn contract loopt nog door tot 1999. Hij is echter bang dat hij door recente aankopen in de Kuip op een zij spoor belandt. Wim lansen is de nieuwe trainer van Celtic. Als toenmalige coach van Feyenoord haalde hij Larsson in 1992 naar Rotterdam. Fikse boete Ian Wright londen De Engelse voetbalbond heeft Ian Wright wegens wan gedrag een boete opgelegd van ongeveer 50.000 gulden. Dat is een van de hoogste in de historie van de FA. De omstreden aan valler van Arsenal misdroeg zich bij wedstrijden tegen Blackburn Rovers en Coventry in april. Hij werd bestraft wegens laatdun kende opmerkingen aan het adres van de scheidsrechter en het maken van obscene gebaren naar het publiek. En dat was niet voor het eerst. Wannonder Bert van der Spek debuteert op koningsnummer Kaagweek leiden marc van der jagt Menig organisatiecomité knijpt de handen dicht, als wielrenner Ronald van der Tang zich voor hun criterium inschrijft. De Voorhouter van de Van Vliet- /Weba-ploeg staat immers ga rant voor aanvalslust. Maar er zit een kink in de kabel. De 30- jarige elite-amateur greep dit seizoen podiumplaats na podi umplaats. maar miste recente lijk een paar keer de slag. Zo ook gisteravond tijdens de 32ste editie van de Braderieronde in 's-Gravenzande, waar hij als vierde de meet passeerde. ..Wilco Zuijderwijk is nu een maal in bloedvormzo verde digde Van der Tang zijn eerloze plaats. De zegevierende Poeldij ker sprong al na vijf ronden weg uit het peloton. Hij reed met zijn twee medevluchters Mauri ce Barendse en Stefan van Dijk zo hard door dat de grote groep werd gedubbeld. Van der Tang: ..Ik dacht: ik zal er eens even naartoe poefen. Maar ze kwa men niet meer in zicht." De Voorhouter reed in de slotfase nog met Tommy Post (Breda) en Hein Swinkels weg en stelde als rapste van het drietal de vierde stek veilig. Daarmee pak te hij de nodige punten voor het Westlandsche Courant Klasse ment, waarvoor de krachtme ting meetelt. Junior André van der Post van het Leidse Swift werd tijdens en wedstrijd over 60 kilometer vierde. Voor de 43-jarige Warnion- der Bert van der Spek bre ken spannende zeildagen aan. Naar alle waarschijn lijkheid zal hij voor het eerst tijdens de Kaagweek deelnemen aan het ko ningsnummer: de 'inter land' in de Regenboogklas se tussen Holland en Fries land. Opmerkelijk genoeg komt hij echter niet voor Holland, maar voor Fries land uit. Hij leent zijn boot uit aan de Friese teamcap tain en zeilt zelf als beman ningslid mee. warmond loman leefmans Na zeven jaar 's winters 'sleute len' aan zijn Regenboog 108 en 's zomers wedstrijdvaren met steeds betere klasseringen, heeft Van der Spek zich met mede-ei genaar Leo Hartman een plaats je verworven in de top van een van Nederlands meest presti gieuze zeilklasses. „Sinds we die boot hebben aangeschaft zijn de resultaten steeds beter en vooral constan ter geworden. Een Regenboog heeft hele specifieke eigen schappen. Er zit relatief veel zeil op. met spinaker erbij in totaal 70 vierkante meter en dat bete kent voor de driekoppige be manning vrijwel altijd hard wer ken. Pas de laatste tijd kunnen we zeggen dat we eindelijk goed de weg in een Regenboog weten want je moet goed op elkaar zijn ingespeeld en het sterft van de touwtjes en lijntjes." Ook in het afgelopen win terseizoen heeft Van der Spek in zijn botenhuis naast zijn War- mondse woning het nodige af gestemd en afgesteld aan zijn 108. Na een paar oefenwedstrij den in het voorjaar begint het echte werk komend weekeinde met de Kaagweek. die met de Sneekweek en het NK tot de omschrijft Van der Spek de combinatie van sport en ont spanning die ook vooral type rend is voor de Kaagweek. Door het hoge ons-kent-ons gehalte in de Regenboogklasse kan het gebeuren dat Van der Spek voor de 'interland' tijdens de Kaagweek niet voor het Hol landse, maar voor het Friese team werd gevraagd. De Friese teamcaptain John Hofland, vo rig jaar op de Kaag betrokken bij een forse aanvaring waarbij zijn schip behoorlijke averij op liep. reist ditmaal zonder vaar tuig naar Warmond. 108, zet daar de spint prachtige pornpebU stelt de eigenaar, wt als bemanningslid Of schip aan. Van der Spek, die zeeverkenners met aanraking kwam en op een surfplank hei veilig maakte voorda stapte naar de edele gen, heeft er geen het tegen 'zijn' Hol moeten nemen, er maar sterker op Bert van der Spek (op de boot) laat zijn '108' te water. De 'Hollander" debuteert tijdens de Kaagweek als be manningslid van het Friese Regenboogteam. foto hielco kuipers grand slants van het zeilen op de Nederlandse binnenwateren wordt gerekend. De resultaten van Van der Spek en Hartman waren in het voorseizoen dus danig dat zij onlangs tijdens ju bileumwedstrijden (de Regen boogklasse bestaat 80 jaar) op het IJsselmeer werden geselec teerd voor het Hollandse team, bestaande uit vijf schepen, dat een paar keer per jaar een 'interland' uitvecht met vijf Friese Regenbogen. „En daar waren we, met de vijfde plaats op het NK vreselijk trots op", al dus de voormalig sportleraar en nu docent bedrijfs-economie. die dus niet voor het team Hol land tijdens de Kaagweek werd uitverkoren. Bosvoorden bij Euro Rugby leiden pieter van der vliet Het deelnemersveld voor het komende Euro Rugby Cup toer nooi in Leiden is compleet. Bos voorden, kampioen van België, zal naast Bouroughmuir (Schot land) Perigueux (Frankrijk) en DIOK op 15 en 17 augustus in Leiden aantreden. De kersverse winnaar van de Europa Cup der Lage Landen zal het toernooi gebruiken als voorbereiding op eigen competitie en de tweede editie van Europa Cup, waarin het uitkomt tegen Heidelberg en de Haagsche Rugby Club. DIOK speelt voor de Europa Cup in de andere poule tegen Hannover en Dendermonde (België). De poulewedstrijden worden op 2, 23 en 30 oktober gespeeld. In tegenstelling tot de eerste editie wordt de finale over twee wedstrijden gespeeld en wel op 8 en 15 maart 1998. In de strijd om de Nederland se rugbybeker is DIOK in poule 2 ingedeeld met LSRG, RC Delft en Hookers. The Bassets uit Sassenheim, dat dit jaar naar de hoogste rugbyklasse promo veerde. speelt in poule 11 tegen DIOK Athletics. DSR-C en de re serves van AAC uit Amsterdam. Deze wedstrijden worden ge speeld op 12,19 en 22 oktober. Naast de Brit Iain Krysztofiak als trainer/speler naar DIOK is de terugkomst van oud-speler Mare Michelsen naar de Sleu telstad vrijwel rond. De oud-in ternational is door de techni sche commissie van de lands kampioen gepolst voor een functie als assistent-coach. iii) (i i I I I) w( i '4 i i' praag anp De Wimbledon-finale van Jana Novotna heeft in Tsjechië zo veel losgemaakt dat de wedstrijd van de halve finales van de Fed Cup tegen Nederland dit weekeinde in Praag is gepromoveerd van het B- naar het A-stadion. „Je zou er een weekje communisme voor over hebben", verzuchtte KNLTB-voorzitter Ruurd de Boer bij het aan schouwen van de magnifieke accommodatie op het Stnavice-eiland die plaats biedt aan 7000 toe schouwers. Het is hem in al de jaren van zijn voorzitterschap niet gelukt iets vergelijkbaars in Nederland van de grond te tillen. Overigens is het maar de vraag of Novotna in eigen persoon de Tsjechische formatie zal aan voeren. Ze sloeg gisteren voor het eerst een balie- SCOREBORD Lucky Ten. donderdag 10 juli 4-7-10-13-17-25-30-31-36-37 Al - 44 - 45 - 47 - 50 - 55 - 58 - 63 - 65 - 74. (onder voorbehoud) Atletiek Toela. Russische kampioenschappen. Vrouwen. 1500 m: 1 Masterkova 4 03.51 2. Maroesova 4.06.65. 3. Neljoebova 4 07.54 Turku. EK neo-senioren tot 23 jaar. Man nen. tienkamp, stand na eerste dag 100m-ver-kogel-hoog-400m): 1. j.ng (Dui) 4186 punten. 2 Bennema 'Ned) 4088. 5 Wassenaar (Ned) 3799 Discus, kwalificatie: 3 Van der Bilt (Ned) 56.18: polshoog, kwalificatie: 1. Blom (Ned) 5.40. DAMMEN PRIJSVRAGEN Arnhem. NK strokeplay voor profs. Stand na de eerste ronde: 1 Giles 69 slagen. 2. Bensdorp 70, 3. Lovey, Bos, Watkins 71. Dortmund. Internationaal toernooi, zesde ronde: >antsjoek 'Oekj - Short (GBn 1-0. Karpov (Rus) - Topalov 'Bul) 1/2-1/2. Anand (Ina) - Gelfand (WRu) 1/2-1/2. Kramnik (Rus) - Judit Polgar (Hon) 1-0. joesoepov (Dun - Hübner (Dui) 1/2-1/2. Stand:! Krammk 5. 2. Anand 4, 3 Polgar 3 1/2. 4. Karpov en Ivantsioek 3. 6. Short. Hübner. Gelfand en Topalov 2 1/2. 10. Joesoepov 11/2. Rheden. NK vrouwen. Tweede ronde: Kou wenhoven - Pater 1-0, Lanchava - Jap, T|oen San 0-1, Bos - Schiermeier 1-0, Fon- gers - Peng 0-1Van de Berg - De Mie 0-1 SCHAKEN Stand na twee ronden: 1 Peng 2. 2 Jap Tjoen San en De Mie 1 1/2, 4 Van de Berg. Bos. Lanchava en Kouwenhoven 1. 8. Fongers en Pater 1/2. 10. Schiermeier TENNIS Sarstrand (Zwe) 6-4 6-3 Gstaad (Oos). Mannen. 995.000 gulden. Tweede ronde: Kiefer (Dui) - Reneberg (VSt) 7-5 6-3. Corretja (Spa/2) - Piolme 6- 2 3-2 opgave, Viloca (Spa) - Rios (Chl/4) 6- SPORT OP TV Haarlem. Willem Jurgtoernooi. Negende en laatste ronde: belangrijkste uitslagen Gantwarg (WRu) - Wiersma (Ned) 1-1, Dib- man (Dui) - Deurloo (Nèd) 1-1, Mooser (Ned) - Keizer (Ned) 2-0, Ba (Sen) - Kos (Ned) 2-0,. Van Leeuwen (Ned) - Alias (Cur) 0-2 (regl Barkel (Ned) - Van Dusseldorp (Ned) 2-0, Van den Berg (Ned) - Sekongo (Ivo) 2-0, Afderliesten (Ned) - Ribakov 'WRu) 0-2. Eindstand: 1 Gantwarg 16, 2. Ba. Dibman en Mooser 13. 5. 8arkel. Deurloo en Wiersma 12. GOLF VRIJDAG 15.00-17.20 BRT 2 Tour de France: rech streeks verslag van de zesde etappe. 15.00-17.28 Ned 2 Tour de France: rech streeks verslag van de zesde etappe. 17.15-18.30 EURO Tennis: ATP toernooi Gstaad. 17.25-18.05 Veronica 8eachvoetvolley. 17.43-17.55 Did 1 Sportschau: Tour de f 18.30-19.30 EURO International motorsi 19.30-20.05 BRT 1 Sportjournaal. 19.30-20.30 EURO Darten 20 15-20.45 BBC 2 The world's toughest yacht race Kaapstad-Boston 21.00-22.00 NBC Golf 22.00-23.30 EURO Tour de France 22 16-22.34 Ned 3 Sportjournaal. 22.45-23.15 BRT 1 Sportjournaal. 23.00-23.45 RTL4 Sportnieuws, 23.30-00 30 EURO Boksen 00.00-02.00 BRT 2 Tourjournaal, doorlopen de herhaling. 00.10-00 55 RTL5 Sportnieuws. De 'interland' is onmisken baar het spectaculairste onder deel van de grote zeilevene- menten. Bij deze vijf tegen vijf drukken de schepen elkaar bij kans de wal op en steken elkaar letterlijk de loef af en nemen el kaar de wind uit de zeilen in een poging teamgenoten een betere positie te verschaffen. Dit watergevecht wordt nauwlet tend in de gaten gehouden door juryleden die in snelle motor bootjes de deelnemers achter volgen en hier en daar met vlag- signalen strafrondjes uitdelen. Het geheel wordt doorgaans ge volgd door tientallen volgboten en -bootjes volgeladen met toe schouwers. Wedstrijdzeilen staat te boek als een duur tijdverdrijf en rondvaren in een Regenboog is al helemaal niet voor iedereen weggelegd. De aanschaf ligt ver boven de ton en dat staat nog los van onderhoud en materi aal. Toch behoort het deelne mersveld in deze klasse bij de belangrijke evenementen tot de grootste. Kennelijk is het zo dat wie een schip van dit type kan onderhouden, zich niet kan ver oorloven om de Rolls Royce on der de zeilboten in de garage te laten. „Daarbij zijn Regenboog zeilers verenigd in een hecht clubje dat graag met elkaar de strijd aanbindt. Op het water gaat het er zeer serieus aan toe en vervolgens aan de bar kó men de sterke verhalen los", zo Richtlijnen aangescherpt r, dodelijk ongeval op Braasf de rescue-bezetting k gaande jaren omdat| dat dat voldoende is.f twaalf rescue-boten F acht comité-schepeit val van nood ook injj nen komen", zegt Ma Ronduit verheug» de preses het aantal dat zich reeds voor J nement op de Kaagf schreven. Meer dd*: derd schepen in vet klassen verschijnen IJ de dagen aan de sta|t een toename van bij*» cent ten opzichte vat, editie. Nieuwe ondw het programma dei dagen niet. „We borifc op het het succes vaf pen jaren. Dat wil zij starts voor de meestee een voortzetting vaifi viteiten' als sloepife weersverwachtingenjii dus ik ga uit van pil gen." Beknopt programma Kad van 9°30 uurïot 15J0u den in diverse klassen 1 dag en dinsdag o De organisatie van de 77ste Kaagweek die morgen begint, gaat streng toezien op de aan wezigheid van zwemvesten in ieder schip. „Het is standaard dat ze binnen handbereik moe ten liggen maar daar werd nog wel eens tegen gezondigd. Met warm weer in met name de kleinere boten werden ze nog wel eens 'vergeten'", aldus voorzitter Leen Menken van de Koninklijke Watersportvereni ging De Kaag. „Dat mag niet meer gebeuren", bezweert hij. Aanleiding voor het ver scherpte toezicht, is het dodelij ke ongeval tijdens zeilwedstrij den een maand geleden op de Braassemmermeer. Daar sloeg tijdens een plotseling opstekend noodweer een 30-jarige Delfte naar overboord wiens stoffelijk overschot pas enkele dagen la ter werd gevonden. „Ik zeg niet dat zoiets bij ons niet had kun nen voorkomen. Het waren ex treme omstandigheden en de weersvoorspellers zaten er ook nog eens flink naast. We heb ben tijdens de Kaagweek dezelf de interland'Holland-F# Beveren verlost Torken uit Spaanse lijden Kristy Boogert leest de krant tijdens de persconferentie van de Fed Cup, Miriam Oremans ziet het allemaal aan. foto»anp tje, nadat ze Wimbledon had verlaten met klach ten over bovenbeen, knie en buik. Bij het volleren verstapte ze zich en de gevolgen leken niet gun stig. „Neem van mij aan dat het serieus was. An ders had ze nooit het dubbelspel laten lopen", observeerde Manon Bollegraf toen al. Na de overwinning op de Verenigde Staten hoopte Fred Hemmes dat zijn meiden opnieuw geschiedenis zullen schrijven en die mogelijkheid wordt groter als Novotna zich terugtrekt. Voor Adriana Gersi en Sandra Kleinova behoeven Brenda Schultz-McCarthy en Mirjam Oremans niet bang te zijn. De Nederlandse interim-coach is met vier fitte speelsters naar Praag gekomen. Zelfs Kristy Boogert. die kampt met de naweeën van de ziekte van Pfeiffer, meldde dat de training haar niet had uitgeput. MERIDA/LEIDEN LOMAN LEEFAAANS Wat een prachtig Spaans voetbalavontuur had moeten worden, is voor Leidenaar Remco Torken op een teleurstelling uitge lopen. Na een half jaar bij Merida, de kop loper uit de Segunda Division (eerste divi sie) voornamelijk op de bank te hebben gezeten, is de 25-jarige spits blij dat hij weer wat dichter bij huis is beland, om precies te zijn bij de Belgische promoven dus Beveren. „Goed, ik heb in Spanje ge speeld en dat pakken ze me niet meer af. Maar een half jaar trainen om af en toe vijf minuten te mogen invallen, dat hield ik niet meer vol. Daar kwam nog wat heimwee bij en gelukkig mocht ik van de club ook weg. Ik ben zo blij dat ik nu weer gewoon een balletje kan trappen." Aan de deze week afgesloten transfer za ten nog enkele haken en ogen. Lokeren, Torkens vorige broodheer, claimde nog geld van Mérida te goed te hebben en dat moest eerst worden afgehandeld voordat Beveren de Leidenaar van de Spaanse club kon overnemen. „Het is nog niet helemaal afgehandeld maar het zal zeker mijn over gang niet tegenhouden meldt Torken vanuit Mérida waar hij zijn verhuizing re gelt. De carrière van de grote en vooral kop- sterke aanvaller wordt tot nu toe geken merkt door veel doelpunten, voornamelijk gescoord in de een na hoogste divisies, maar ook door bittere teleurstellingen zoals ook nu weer in Spanje. Als junior be landde hij via w Leiden en UVS bij FC Den Haag vanwaar hij werd uitgeleend aan Top Oss. Daar scoorde hij een gemiddelde van een goal per duel en zag zijn scoringsdrift beloond met een overstap naar VW in de eredivisie. In Venlo aardde Torken niet en via op nieuw Top kwam hij bij Lokeren terecht. In die Oost-Vlaamse provinciestad beleef de hij het voorlopige hoogtepunt uit zijn voetballoopbaan. De Leidenaar werd 'top schutter' van de Tweede Klasse en zijn club promoveerde, nu iets meer dan een jaar geleden, naar het hoogste niveau. In het afgelopen seizoen werd Torken door zijn trainer Vanhoof steeds vaker als pin- chhitter ingezet, een rol die hem niet zin- de. Plotsklaps kwam Mérida op de proppen, weliswaar een club uit de Spaande eerste divisie maar als koploper en mét Torken erbij bestond een grote kans op promotie. Visioenen van wedstrijden in Nou Camp en Bernabeu doemden op voor de blonde spits op en hij tekende zonder aarzelen. „Het begon daar ook vrij aardig. Ik scoorde in de eerste thuisduel. Maar na partij vloog de trainer die mij haf de laan uit en zijn opvolger, eenij die geloof ik Alexandro heet, zagt niet zitten. Ik ben direct met taar stopt en heb mijn zaakwaarnem dat ik naar België of Nederlandfc de." Bij onze zuiderburen heeft T(fc altijd een goede naam en het veerde Beveren - de club waar| Vossen als speler en Jan Boskat ner carrière maakten - verlost^ zijn Spaanse lijden. Veel weet 1 van de historie van zijn nieuwe \j Dat zijn nieuwe werkgever landskampioen ('79 en '84) was| in de voetsporen treedt van ouf tional en -bondscoach Wilfried| de bekendste zoon van de club, is hem nog onbekend. ..Ik Iff nog maar een keer geweest I plichtplegingen. Ik weet dat er n we spelers zijn aangetrokken Martin van Ophuizen van Fort dag begin ik met de training. het even tegenzit ik weer regelr bank terecht kom, ben ik niet. B spreek ik de taal en kan ik als d loopt zoals ik dat wil, er tenm praten. Dat ontbrak er in Spanjefc 3 7-6, Berasategui (Spa/7) - Furlan (Ita) 7- 6 1-6 7-5 Bastad (Zwe). Mannen, 620.000 gulden. Tweede ronde: Carlos Costa (Spa) Craca (Dui) 6-3 6-4. Norman (Zwe/3) - Voinea (Roe) 6-3 3-6 7-6, Tarango (VSt) - Filippini (Uru/6) 6-3 6-4. Frederiksson (Zwe) - WIELRENNEN Ronde van Rijnland Palts. Achtste etappe, Landau - Kirn: 1. Moerenhout (Ned) 203.9 km in 5.01.19. 2 Kappes (Dui) 1 45. 3. Reuss (Dui). 4 Kyneb (Den). 5. Ozols (Let), 6. Gottschling (Dui) Algemeen klas sement: 1. Kyneb 36.52.47, 2 Ozols. 3. Kappes 0.54, 4 Simensen (Noo) 1 07. 5 Gottschling 1.6. 6. Van de Meulenhof (Ned) 1.55. Bergschenhoek. 13de Mega-Ronde van Bergschenhoek. elite/neo's (100 km): 1 Zuijderwijk (Poeldijk), 2 Barsingerhorn (Warmenhuizen), 3. Mikkli (De Rijp, Est), 4. Bothof (Zwijndrecht), 5. Van Steen (Dongen), 6. Simpson (Aus), 7. Van Wage- ningen. 8. Van der Tang (Voorhout). 9. Gra- ty(Aus). 10 Pieters (Zwanenburg). Veteranen (65 kilometer): 1 Van Duijven- bode (Noordwi|k), 2. Verhagen (Woerden), 3. Kralt (Rijnsburg), 4. Egberts (Leider dorp). 5 Pronk (Den Haag). ARC met nieuwe keeper tegen Ajax ARC heeft een opvolger voor Remco Tuinenburg aangetrok ken. Het is de 29-jarige Fred Ad miraal, vorig jaar reservekeeper van Volendam. ARC was in de problemen gekomen omdat Tuinenburg na afloop van de overschrijvingsperiode werd aangetrokken door profclub Haarlem. De Alphense hoofd klasser hoopt Admiraal, die bij Volendam geen contract meer kreeg, morgen aan het publiek te presenteren in de wedstrijd tegen Ajax. Het aantrekken van Admiraal is een flinke streep door de re kening van Ralf Boonstoppel, de keeper die dit seizoen naar Al phen kwam om in het tweede te keepen, maar na het vertrek van Tuinenburg op meer hoopte. Boonstoppel keept in elk geval toch één helft tegen Ajax. De 23-jarige keeper, afkomstig van Be Fair hoopt de Amsterdam mers van dubbele cijfers af te houden. „Ik heb niet te hoge verwachtingen, maar ik wil toch aan de technische staf te laten zien dat ik een goede keeper ben", aldus de 1.95 meter lange sluitpost. Voor de wedstrijd ARC - Ajax zijn inmiddels zo'n 4000 kaarten verkocht. Morgen gaan de kassa's van sportpark Zee- gersloot om 12.00 uur open. De duel begint om 15.00 uur. Rabobank Met openbaar vervoer: NS-station Rotterdam Pr. Alexander. O SALE Ongekend lage mcubclpnjzen. Ongehoord hoge ïntcncur- kortingen. Bij ruim vijftig woonspccialis- ten onder één dak. Kom snel profiteren. WOONMALL DE GROOTSTE W00NBELEVENIS VAN NEDERLAND. m /Cmggjggggg ed De Regt in halve fif Jasper de Regt heef:* nales bereikt van E toernooi van Hilleg» verse districtskampf j op één dag tweel stond in die twee E maar één game af r der Doe kreeg helft game van De Regt.p slaagde er een uur* leen in de eerste se 3 pakken: 6-1, 6-0. Ij j Naast De Regt kwar der van Gelder bifif vier. De speler vark' was te sterk voort: Roelofs. CIRCUIT INi HillegomseTC HEB1 2e ronde: J. de Reg 0. 6-0: J. de Regt - M f v d Berg - B Jonkman! DEB1 2e ronde: C. Delsa% 2-6, 6-2, 6-2; P. Wessels 6-1.6-2. I. Van der Plas 6-3. HEB2 2e ronde: T. i 6-2, 6-2; A Natzijl - E. S Uytewaal - E. Warmer 5; F. Bennemeer - T Rusi 3 DEB2 2e ronde: M pijn 6-4, 6-3. M. van Ar HEC1 2e ronde: P. Visser 6-0; R Verdegaal - J. Sch opg; B. Zuidervaart - D. v DEC1 kwartfinale: E Ve Vlijm 6-16-1. M vd. B dam 6-0, 4-6, 6-3.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20