Haan verwacht wonderen van Cruz Feyenoord treft kampioen van Finland of van Estland Tyson mag minimaal een jaar niet boksen in VS Sport Iet net sluit zich rond ludocoach Peter Ooms Bossche doelman eerste dopingzondaar JNDERDAG 10 JULI 1997 SPIERDIJK, 071 -5356464, f V -CHEF ROB ONDERWATER, 071 -5356463 lenrik Larsson overweegt vertrek vïtfrdam Henrik Larsson lijkt zijn langste tijd te hebben ge- ad bij Feyenoord. De Zweedse spits staat in de belangstelling in meerdere buitenlandse clubs en overweegt een vertrek om- at hij niet meer het volste vertrouwen geniet van de technische iding. Larsson werd vorig seizoen veelvuldig gewisseld en enkt op dit moment na over de verschillende aanbiedingen die |j op zak heeft. Feyenoord is inmiddels op de hoogte van inte- isse uit Zweden, Engeland en Schoüand. Het Zweedse Helsing- prg, waar Larsson destijds werd weggekocht door Feyenoord, eeft als eerste een serieus bod op de speler gedaan. laggio vindt onderdak bij Parma [laan* Parma neemt Roberto Baggio over van AC Milan. Met B overgang van de 30-jarige aanvaller is een afkoopsom van bij- a negen miljoen gemoeid. De international tekent een driejarig )ntract bij zijn nieuwe club. Baggio, ooit de Goddelijke Paar- Bnstaart genoemd, wilde hoe dan ook vertrekken bij Milan. De iide en nieuwe trainer Fabio Capello heeft geen vertrouwen neer) in hem. De Engelse club Derby County had eveneens rote belangstelling voor Baggio. TFA beslist pas 22 juli over Ronaldo [rich De FIFA neemt pas op 22 juli een beslissing over de ansferproblematiek rond Ronaldo. De statutencommissie be preekt tijdens die bijeenkomst ook de kwestie Lizarazu. Dat taakte FIFA-secretaris Blatter woensdag in Ziirich bekend. Bar- ;lona vecht de overgang van Ronaldo naar Inter Milan aan. plgens de Spaanse club heeft het Braziliaanse kamp niet vol- jns de reglementen gehandeld. Athletic Bilbao wil een hogere koopsom voor de Franse international Lizarazu. De Spaanse ub eist 13 miljoen gulden. Bayern München wil maar acht mil- en betalen. )ok UVS opent competitie eerder [den In navolging van Noordwijk en Katwijk opent hoofdklas- ;r UVS de competitie twee weken eerder. Op zondag 24 augus- is ontmoeten de blauwwitten Hollandia, dat tijdens de eerste Dmpetitieronde bekerverplichtingen heeft. Argentijn moet voor lengte zorgen in voorhoede van Feyenoord jrbagpd loka's horen volgens Peter pis geen doetjes te zijn. Des- pds moeten ze tot de laatste K doorvechten. Geheel in die 5st ook verzette de Tilburgse |ch zich gisteren voor de po- ferechter tegen de beschuldi gen van ontucht door onder jleren oud-wereldkam- jenes Irene de Kok en Moni- IvanderLee. J n de rechtszaal te Breda bleef een zevental andere judoka's. In eisen. ,,Ik weet dat het wettig bewijs er ligt", sprak zelfs zijn advocaat P. de Boer. Toch bleef Ooms zich, misschien tegen be ter weten in, hardnekkig tegen de aantijgingen verweren. ,,Ik reken op vrijspraak." Die kans nu lijkt erg klein. Het net sloot zich gisteren rond de kleine Tilburger met de belang rijkste verklaringen van De Kok en Van der Lee en de onder steunende getuigenissen van De bevestiging van de komst van Julio Ricardo Cruz had Arie Haan nog al tijd niet gekregen. Maar hij had op het moment, dat hij gistermorgen met 22 man aan de eerste training van Feyenoord op het bijveld van de Kuip begon, uit Zuid-Amerika ook geen slechte berichten gekregen van zijn voorzitter. En dus ging Haan er vanuit dat hij volgende maand de be langrijkste pion voor het seizoen 1997/'98 aan zijn selectie kan toevoegen. rotterdam marcel van der kraan gpd-verslaggever Tot die tijd kan Feyenoords oe- fenmeester bekijken welke spe lers hij buiten Tomek Iwan, wiens transfer naar PSV in volle gang is, nog kan missen en wel ke formatie hij kan bouwen rond de 22-jarige international van River Plate. Haan beweert dik tevreden te zijn over zijn spelersgroep, over de aankopen die hij heeft ge daan en over 'de kwaliteit in alle linies'. Trainers zeggen dat vaak aan het begin van een nieuw voetbaljaar, maar de Groninger zegt met plezier vanuit zijn va kantie-adres in Spanje naar huis te zijn gereden. De voorzitter had hem daar regelmatig bijge praat over de vorderingen op de transfermarkt, zodat Haan pre cies wist wat er zich allemaal af speelde in Rotterdam-Zuid. „Het allerbelangrijkste voor mij was de komst van Cruz", zegt Haan. „Omdat grote clubs in Zuid-Europa jacht op hem maakten. Fiorentina wilde hem hebben, Deportivo la Coruna ook. Als Fiorentina zijn topsco rer Batistuta zou kwijtraken aan Fraser, Bosvelt, Paciorek, Larsson, Farouk en Sanchez in actie tijdens de eerste training van Feyenoord, dit seizoen. Arie Haan verwacht veel van Cruz, de spits die er gisteren nog niet bij was. foto gpd Barcelona was Cruz de man die hem moest vervangen. Toen ik in Spanje las dat Barcelona een bod van 40 miljoen op Batistuta had gedaan, wist ik meteen dat wij haast moesten maken met Cruz. Ik zei tegen de voorzitter: 'Het is nu of nooit!' Anders was hij voor de Italianen geweest." Feyenoord mobiliseerde in stilte alle troepen om de Argen tijnse topschutter over de streep te trekken. Pablo Sanchez en Patricio Graff vertelden Cruz tij dens hun vakantie in Argentinië uitvoerig over hun succesvolle avontuur in de Kuip en maak ten hem duidelijk dat hij bij een topclub terecht zou komen. Haan: „Die jongens hebben zo veel mogelijk op hem ingepraat. Was toch belangrijk voor hem, blijkt nu." De coach vindt het een over winning voor zijn club dat Cruz voor een contract in Nederland heeft gekozen. „Alle topspelers kiezen bijna automatisch voor het grote geld en dus voor Spanje of Italië. Ik weet wat voor geweldige aanbieding Fio rentina de speler heeft gedaan. Toch kiest Cruz voor Feye noord. Dat zegt veel over hem en over ons." De Groninger werpt een blik over het trainingsveld, wijst op de aanvallers die klaar zijn met een partijtje en zegt: „Begrijp je waarom ik Cruz zo belangrijk vind? Feyenoord heeft geen lengte voorin. Alleen maar klei ne, wendbare aanvallers." De Ier David Connolly, Henke Lars son, de Argentijn Tati, Igor Kor- nejev en Pablo Sanchez zijn in derdaad geen van allen uit de kluiten gewassen. Connolly doet als nieuweling in het Rotterdamse gezelschap in alle opzichten denken aan Gilles de Bilde van PSV. Hij schrikt een beetje van de zware trainingsarbeid, maar dat is niet verwonderlijk. Hij is afkomstig van Watford, de club van Elton John waar één keer per dag werd getraind. Nu wordt hij op eens afgeknepen en loopt hij rond tussen internationals uit alle delen van de wereld. „Ik ben kapot, maar ik vind het prachtig hier", zegt Connolly aan het eind van de dag. Hetzelfde geldt voor Paul Bosvelt, die met enige spanning de eerste training bij zijn nieu we werkgever tegemoet zag. Bij FC Twente stonden er nooit 3000 man te wachten op de spelers bij het betreden van het veld en werd er ook niet gezon gen door de supporters. Naast de Kuip gisteren wel. Een ova tioneel applaus viel alle nieuwe spelers ten deel. Het legioen heeft dan ook opnieuw hoge verwachtingen van Feyenoord. De investeringen lijken fors, maar gelden eigenlijk één spe ler. Alleen voor Cruz moest flink worden gedokt. Connolly, Bos velt, Komejev en de Hongaarse keeper Petry waren allemaal transfervrij, al staat daar tegen over dat ze een fors salaris ver dienen in de Kuip. In vergelijking met Ajax - tien aankopen en een selectie van 31 man - heeft Feyenoord bedui dend minder geld uitgegeven. Het is aan Haan nu zaak om te bewijzen dat hij met zijn aanko pen kan meedoen in de top. „Het lijkt erop dat wij veel spe lers hebben", zegt Haan. „Maar een selectie van 22 man is nor maal in de top. Dat aantal heb ben we nodig, vooral om de on derlinge concurrentie te vergro ten." iris (50), die bij herhaling en yoerig het woord voerde, zijn frien rustig formuleren. Daar- [ten, na afloop van de zitting, _^hief hij meer en meer zijn pi. Hij had gedurende ander if jaar geleden onder de pu- eiteit, zo betoogde hij. Maar l ging ook Ooms te ver zich- f een slachtoffer te noemen, iben geen slachtoffer. Slacht- fers leven niet verder. Ik wel." Poms hoorde officier van jus- e L. van Krieken 180 uur ^instverlening en een vergoe- ^ig van 2000 gulden, wegens Bnateriële schade, tegen zich de vermeende gedragingen van Ooms .viel een patroon te ont dekken van machtsmisbruik binnen een afhankelijkheidsre latie en seksuele intimidatie, uitmondend in het betasten van billen, borsten en schaamstreek. De officier van justitie maakte er weinig woorden aan vuil. „Je zou willen dat je bij elke zeden zaak zo veel bewijsmateriaal hebt. Dit is helder, het staat als een huis. En alle feiten bij elkaar geven de sfeer aan waarin Peter Ooms werkte. Uitspraak vrijdag 25 juli, om 9.00 uur. geneve anp Feyenoord wacht gespannen af of Lantana Tal linn uit Esüand kan winnen van het Finse FC Jazz Pori. In Genève rolde die voorwedstrijd voor de Champion League uit de bus. Feyenoord speelt op 13 en 27 augustus tegen de winnaar van dat duel in de tweede kwalificatieronde. Ook werd geloot voor het UEFA-bekertoernooi (twee kwali ficatieronden) en het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars (één kwalificatieronde). Champions League, eerste voorronde (23 en 30 juli): Derry City/Ier - Branik Maribor/Slv (winnaar in tweede voorronde eerst uit tegen Besiktas/Tur), FC Kosice/Slw - LA Akranes/IJs (winnaar tnuis tegen Spartak Moskou/Rus), Partizan Belgra- do/Joe - Croatia Zagreb/Kro (winnaar uit tegen Newcastle United/Eng), FC Valletta/Mal - Skonto Riga/Let (winnaar uit tegen FC Barcelona/Spa), Pyunik Erevan/Arm - MTK Boedapest/Hon (winnaar thuis tegen Rosenborg Trond- heim/Noo), Crusaders/NIe - Dinamo Tbilisi/Geo (winnaar uit tegen Leverkusen/Dui), Sileks Kratovo/Mac - Beitar Jeru- zalem/Isr (winnaar thuis tegen Sporting Lissabon/Por), Steaua Boekarest/Roe - CSKA Sofia/Bul (winnaar thuis te gen Paris Saint Germain/Fra), Constructorul Chisinau/Mol - MPKC Mozyr/WRu (winnaar uit tegen Olympiakos Piraeus- /Gri), Lantana Tallinn/Est - FC Jazz Pori/Fin (winnaar uit tegen Feyenoord), GI Gotu/Fae - Glasgow Rangers/Sch (winnaar uit tegen IFK Göteborg/Zwe), Neftsji Baku/Aze - Widzew Lodz/Pol (winnaar thuis tegen Parma/Ita), Dinamo Kiev/Oek - Barry Town/Wal (winnaar thuis tegen Bröndby IF/Den), FC Sion/Zwi - Jeunesse d'Esch/Lux (winnaar thuis tegen Galatasaray/Tur), Anorthosis Famagusta/Cyp - Kare- da Siauliai/Lit (winnaar uit tegen Lierse SK/Bel). Tweede voorronde: Casino Salzburg (Oos) - Sparta Praag (Tsj) EC bekerwinnaars, voorronde (14 en 28 augustus): Legia Warschau (Pol) - Glenavon (Nle), Cwmbran Town (Wal) - National Boekarest (Roe), Zhalgiris Vilnius (Lit) - Hapoel Beer Sheva (Isr), FC Zimbru Chisinau (Mol) - Shachtjor Do netsk JOek), Dinaburg Daugavpils (Let) - Kepez Ganca (Aze), Kilmarnock (Sen) - Shelbourne (Ier). H)K Helsinki (Fin) - Rode Ster Belgrado (Joe), Sloga Skopje (Macl - NK Zagreb (Kro), BVCS Dreher (Hon) - FC Balzers (Lie), Saddam Tallinn (Est) - Belsjina Bobruisk (WRu), NK Primorje (Slv) - US Luxemburg (Lux). Levski Sofia (Bul) - Slovan Bratislava (Slw), Dinamo Batumi (Geo) - Ararat Erevan (Arm), Hiber nians (Mal) - IB Vestmannaeyjar (Ijs), Apoel Nicosia (Cyp) - HB Torshavn (Fae) UEFA Cup, eerste voorronde (23 en 30 juli): Dinamo Minsk (WRu) - Kolkheti Poti (Geo), Hapoel Petach Tikva (Isr) - Flo ra Tallin (Est), Dnjepr Dnepropetrovsk (Oek) - FC Erevan (Arm), FK Inkaras Kaunas (Lat) - FC Boby Brno (Tsj), MyPa- 47 (Fin) - Apollon Limassol (Cyp), Inter Cardiff (Wal) - Celtic (Scho), Xamax Neuchatel (Zwi) - FC Tiligul Tiraspol (Mol). CS Grevenmacher (Lux) - Hajduk Split (Kro), Grasshoppers (Zwi) - FC Coleraine (Nle), Vojvodina Novi Sad (Joe) - Viking Stavanger (Noo), KR Reykjavik (IJs) - Dinamo Boekarest (Roe), Bohemians Dublin (Ier) - Ferencvaros (Hon). FK Ja- blonek (Tsj) - Agdam Garabag (Aze), Spartak Tmava (Slw) - Birkirkara (Mai), Odra Wodzislaw (Pol) - Pobeda Prilep (Mac), Daugava Riga (Let) - Vorskla Poltova (Oek). Brann Bergen (Noo) - Neftochimik Burgas (Bul), CE Principat (And) - Dundee United (Sch), Hit Gorica (Slv) - Otelui Galati (Roe), Ujpest Dozsa (Hon) - KI Klaksvik (Fae). Geplaatst voor tweede voorronde: Ulleström SK (Noo), Trabzonspor (Tur).OFI Kreta en PAOK Saloniki (Gri), Rapid Wien en FC Tirol Innsbruck (Oos), Alanya Vladikavkaz (Rus), Club Brug ge, Excelsior Moeskroen en Anderlecht (Bel), Vejle BK en Aarhus GF (Den), Helsingsborgs IF, Malmö FF en Oerebro SK (Zwe). Flower Carpet is een lembedekkende roos die andenlang prachtig bloeit, is een zeer sterke roos die t vatbaar is voor typische enkwaaltjes. 10.95 UIOERKERK. KATWIJK ranonkelstraat 92 071-4016905 eserves AZ erheffen stem las vegas/washington gpd Mike Tyson mag voorlopig niet meer boksen in de Verenigde Staten. De Nevada Athletic Com mission pakte de 31-jarige zwaargewicht gisteren zijn bokslicentie af, en veroordeelde hem tot een boete van drie miljoen dollar vanwege het 'bijt- incident' in het gevecht om de wereldtitel met Evander Holyfield, eind vorige maand in Las Ve gas. De straf geldt voor de hele VS, maar verhindert Tyson niet om in het buitenland te boksen. Pas over een jaar kan hij de uit vijf leden bestaande commissie om een nieuwe Amerikaanse licentie vragen. Als dat verzoek dan wordt afgewezen moet hij andermaal een jaar wachten. Algemeen wordt daarom nu gesteld dat zijn bokscarrière voorbij is. Gezien de stemming in de commissie lijkt het niet aannemelijk dat de commissie volgend jaar vriendelijker over Tyson zal beslissen. In een eensgezinde veroordeling werd Tyson 'een schande voor de bokssport' genoemd, omdat hij een stuk uit het rechteroor van Holyfield beet en daarna, ondanks een waarschuwing, nogmaals zijn tanden in diens linkeroor zette. Tyson verspeelde bovendien zijn kans om de commissie gunstiger te stemmen door zelf op de rechtszitting te verschijnen. Dinsdagavond vloog hij naar New York. Een van de commissieleden, Luther Mack, zei verwacht te hebben dat Tyson persoonlijk zijn excuses zou komen aanbieden en vragen van de commissie over de gebeurtenissen zou beantwoorden. Nu werd het woord gedaan door zijn advoca ten, die hem probeerden voor te stellen als 'een gentleman-bokser, die zijn waardigheid heeft we ten te bewaren'. Zij benadrukten dat Tyson twee dagen na het incident al publiekelijk zijn veront schuldigingen heeft aangeboden, en stelden dat hij het verdient om weer te mogen boksen. Maar dat was tegen dovemansoren gezegd. De procureur-generaal van Nevada zei dat een simpele schorsing niet genoeg was. „Boksen is anders dan enige andere sport. Het doel ervan is geweld. Maar er is daardoor een heel fijne lijn tussen boksen en chaos. Juist door die bijzondere aard van de sport vereist boksen een strikte nale ving van de regels", aldus Gordon Fink. Hij eiste daarom de zwaarste straf. In Las Vegas werd gesteld dat eventuele boks- activiteiten van Tyson buiten de VS - en er zullen genoeg promotors zijn die daar geld in zien - de commissie zeker niet milder zullen stemmen. Het is bovendien nog de vraag of hij het land wel mag verlaten. Tyson is in 1995 op borgtocht vrijgela ten na een celstraf van drie jaar wegens verkrach ting van een schoonheidskoningin te hebben uit gezeten. In het algemeen mogen op borgtocht vrijgelatenen het land niet uit. De boete van drie miljoen dollar is tien procent van het bedrag dat Tyson voor het gevecht tegen Holyfield zal laijgen, het maximum dat de com missie kon opleggen. De 30 miljoen 'startgeld' zijn nu geblokkeerd, maar aangenomen wordt dat Tyson het contractueel afgesproken bedrag toch zal krijgen. Het is overigens maar een klein offer voor Tyson, die sinds zijn terugkeer in de ring in 1995 alweer 140 miljoen dollar heeft ver diend. hilversum anp maar eerste problemen dienen i bij AZ aan voor trainer Wil- ivan Hanegem. De uitgeran- irde spelers Bart Latuheru en ian Durmusoglu eisen een ats in de A-selectie op. Daar- heeft het duo de spelersvak- id WCS ingeschakeld. Maikel Aerts, reservedoelman van FC Den Bosch, is de eerste dopingzondaar in het Neder landse profvoetbal. Bij de 20-ja- rige doelman zijn sporen van cocaïne aangetroffen. Dat meld de het televisieprogramma NO VA in de uitzending van gister avond. Aerts onderging op 17 mei na de wedstrijd tegen Dordrecht'90 door loting een dopingtest. Een arts van het Nederlands Cen trum voor Dopingvraagstukken (NeCeDo) voerde het onder zoek uit. Op 17 juni kreeg Aerts te horen dat hij positief was be vonden. Hij liet geen contra-ex pertise doen. Aerts verklaarde in NOVA dat hij een dag voor de wedstrijd op een feestje 'iets' had gesnoven. Hij zei dat hij niet wist dat het om cocaïne ging. Ook stelde Aerts dat hij niet de intentie heeft gehad met de harddrug zijn sportprestaties te verbete ren. „Ik wist immers dat ik in de wedstrijd tegen Dordrecht op de bank zou zitten", gaf hij te kennen. Volgens de advocaat van Aerts, mr. van Megen, zijn er bij de dopingcontrole procedure fouten gemaakt. De betrapte doelman zou niet alle formulie ren hebben getekend of gekre gen. Ook zou een arts van het NeCeDo zich niet als arts be kend hebben gemaakt. Dit spreekt een woordvoerder van het dopingcentrum tegen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft dinsdagavond ach ter gesloten deuren gesproken over deze zaak. Het college doet over drie weken uitspraak. Een maandenlange schorsing is mo gelijk. „Ik houd wel rekening met een schorsing", zei Aerts. De KNVB is in oktober 1996 gestart met structurele doping controles in het betaalde voet bal. Het bondsbestuur heeft de eindverantwoording over het project. Dat college legt ook mogelijke sancties op, na over leg met de tuchtcommissie. Een vaste strafmaat is nog niet vast- Mitchell komt net te kort linz Dennis Mitchell werd gisteren bij atletiekwedstrijden in het Oostenrijkse Linz tweede op de 100 me ter. Wel won hij de estafette met de ploeg van de Verenigde Staten. foto rtr Dick van Dijk (1946-1997) den haag gpd Barry Hulshoff, de boomlange voorstopper, verzond een die pe pass naar de linkerflank, naar Piet Keizer. De linksbui ten passeerde zijn tegenstan der op de van hem onnavolg bare wijze en krulde de bal fraai vóór het doel en óp het hoofd van Dick van Dijk, zijn gabber. Met zijn kuif schampte de spits de bal, die onhoud baar voor keeper Ekono- mopoulos in de rechterboven hoek in het doel sloeg. Op woensdag 2 juni 1971, in de zestiende Europa Cup-fina le voor landskampioenen, leid de Ajax tegen Panathinaikos al na vijf minuten met 1-0. In de slotfase zou Arie Haan, de hui dige trainer van Feyenoord, nog 2-0 maken. Maar het was Dick van Dijk die op die ge denkwaardige avond in het Wembley-stadion van Londen geschiedenis schreef. Met zijn legendarische kopstoot legde hij de basis voor de eerste Eu ropa Cup 1-zege in de geschie denis van de Amsterdamse club. Ruim een kwart eeuw later is Van Dijk niet meer. Dinsdag avond overleed hij, 51 jaar jong, in een ziekenhuis in Nice aan de fatale gevolgen van een virusinfectie op de hartklep pen. Hij had al drie weken in coma gelegen. 'Diek fan Diek' laat een vrouw (Wanda) en twee kinderen achter, dochter Anouk en zoon Dick junior. Hij was net opa geworden. Dick van Dijk, oorspronkelijk van het Goudse ONA, voetbal de als prof voor SW, FC Twen te, Ajax, Nice en Real Murcia voordat hij zich, in 1972, ves tigde aan de Cöte d'Azur, in het kunstenaarsdorpje Saint Paul de Vence. Nog voor zijn dertigste oordeelde hij al dat het genoeg was. In Zuid- Frankrijk lokte het avontuur, een jongensdroom ging in ver vulling. Samen met een com pagnon verdiende hij zijn bo terham als makelaar in onroe rend goed. Het is nog maar drie jaar geleden dat hij in zijn woonplaats zijn eigen agence immobilier begon. Het leven was goed voor Van Dijk in Zuid-Frankrijk, waar hij met overgave genoot van de bekoringen van het mediterra ne leven. Niet zelden daalde hij rond het middaguur in zijn ka rakteristieke lome tred af naar het plein voor een koel glas wijn en een lunch op een lom merrijk terras. Vaak in gezel schap van goede vrienden, tot wie hij Willem Duys en de Haagse kunstenaars Ardy Strü- wer en Apollonius Konijnen burg rekende. Dick van Dijk was een tech nische en intelligente goaltjes- dief. Hij kwam 65 keer uit voor FC Twente en maakte voor die club 52 doelpunten. Het Ajax- shirt droeg hij 84 keer en no teerde daar 57 treffers. In het seizoen 1968/69 was hij top scorer van de eredivisie, ex ae quo met de Feyenoorder Ove Kindvall. Voor het Nederlands elftal kwam hij negen keer uit en scoorde hij één keer. INDELINGEN Poule 3: NAC, Top Oss, CapeUe, SC Feye- Poule 4. FC Groningen, Veendam. Quick -20. SC Genemuiden Poule 5- Fortuna Sittard, VW, BW/Verach ten, PSV 2 Poule 6- Sparta, ADO Den Haag. Excelsior, Poule 7;lF& Utrecht, Dordrecht -90. Katwijk, Haarlem 2, Noordwijk Poule 8: FC Volendam, GA Eagles, Telstar, FC MW, Helmond S- EHC/Norad. Ba- Poule 13: AZ, FC Zwolle, Haarlem, AFC '34. POULE 7: di 12/8 19.30 uur. Dordrecht '90 - FC Utrecht, Noordwijk - Katwijk - r: FC Utrecht - Katwijk. Haar- 8 19.30 u lem 2 - Dordrec ivo 27/8 1930 u wijk, FC Utrecht - Hac I '90 - Noord- Dordrecht '90, 19.30 uur: Katwijk - Haarlem 2 - Noordwijk za 6/9 14.30 uur: Noordwijk - FC Utrecht, Katwijk-Haarlem 2. POULE 8: di 12/8 19.30 uur GA Eagles - FC Volendam, FC Lisse - Telstar za 16/8 1930 uur Telstar - GA Eagles, FC Lis- se - FC Volendam wo 27/8 19.30 uur GA Eagles - FC Lisse, FC Volendam - Telstar. KNVB-AMATEURS ZATERDAG, VIERDE KLASSE A: Abbenes, Blauwzwart. Duinoord. Koudekerk, LFC, LS- W, MVKV, Nootdorp, Schipluiden, SV'35, SVOW, Woubrugge VIJFDE KLASSE A: Docos. DWO. Foreholte, GWS, Jagers, KSD, Marine, Roodenburg, SIC, VCL, Wassenaar, Zoetermeer ZONDAG TWEEDE KLASSE C: ADO, Alphense Boys, DSO, Foreholte, HMSH, RKAVV, RVC, SjC, Verburch, WSB, Westlandia VIERDE KLASSE A: Alphen. ASC, FC Lisse. Kickers, LFC. MMQ, Roac, SIZ, UDO, UDWS, Warmunda. Wassenaar VIJFDE KLASSE B: Bernardus, Celeritas, Rijn land. Zoetermeer, Graaf Willem U/VAC. lu- ventas, Meerburg. Stompwijk, Teylingen, VCL, VNA ZESDE KLASSE B: Archipel Omas, lagers, DUNO. Dynamo, Gol Sport, Leidsche Boys, Marathon," NIVO. Oranje Blauw. Postal'ia. Tempo, Triomph DISTRICTSBEKER Sjjecldata dinsdag 19 aug, dinsdag 26 aug en PO 1 ILL ^Rijnland, LTCzo,5 MVKV, Quick Boys POULE 2: Gol Sport, Kagia, Rijnsburgse Bots, UDWS POULE 3: FC Lisse zo, Ter Leede, Teylingen POULE 14: Leidsche Bovs. Lugdunur RCL, Sleutels POULE 15: RKAVV, SEV, Voorschote Wassenaar zo POULE 22: Foreholte zo, GWS. Oegst POULE 31: Bernardus, Hazerswoudse B. Koudekerk, ROAC POULE 32: Leiden, LSW, Meerburg. SJZ POULE 33. Docos zo, Lugdunum za. Rooc POULE 41: DWO, Vo Zoetermeer zo Speeldata LD-Cup. i j. UVS 2.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 21