Gratis GSM-telefoon met supervoordelig abonnement: 0800-1997. POSTBANK .DAG Gratis voor elke bankier NEN Ve au in Uew ;elul Internet: www.postbank.nl Met het Postbank Private Plus-abonnement wordt mobiel telefoneren ook financieel heel aantrekkelijk. U hoeft namelijk niet langer te kiezen tussen lage abonnementskosten of lage bel kosten. U krijgt ze gewoon allebei op het Libertel GSM-netwerk: Gratis nieuwe Motorola GSM-telefoon (type dl60 t.w.v. f 500,-). Supervoordelig Postbank Private Plus-abonnement a f 30,95 (i.p.v. f 34,95) per maand. Eerste vier maanden gratis. 50% korting op aansluitkosten (f 52,85 i.p.v. f 105.75). 60 gratis dalminuten per jaar. f 30,95 per maand, slechts 35 cent per minuut in de daluren en Heel gemakkelijk. En heel snel, want als u voor 22.00 uur bjj.' f 1,49 daarbuiten. Daarbij geven we u de eerste vier maanden het abonnement cadeau én u ontvangt een GSM-telefoon. Mobiel bankieren met Girofoon. Met uw nieuwe mobiele telefoon kunt u ook telefonisch geld overmaken via de Girofoon. Tussen uw Giro- en spaarreke ning, maar ook van Giro naar Giro. Via toets 1 op uw mobiele telefoon heeft u direct verbinding met de Girofoon. U hoort uw huidige saldo, loopt desgewenst even de laatste twintig bij- en afschrijvingen door en toetst vervolgens uw betaalopdracht in. is het bedrag de volgende werkdag al bijgeschreven. Om voor het Postbank Private Plus-abonnement in aanm— king te komen, moet u minimaal 18 jaar oud zijn en uw maan lijkse inkomen op de Girorekening moet f 1.000,- of meer bedrag De minimum contractperiode is 28 maanden, waarvan de eers vier maanden gratis zijn. Meer weten? Pak dan nu de telefoon en bel gewoon ev 0800-1997. Daar hoort u precies hoe voordelig het is om uit-ei thuisbankier te worden.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20