co De Peugeot 406 STX, nu standaard met ABS. 2IINSDAG 1 JUL11997 Eerst draaien, toen drukken, nu... kiezen. Wie herinnert zich niet het grijze telefoontoestel met draai schijf? Sindsdien is er veel gebeurd. Draaien werd drukken. En nu zetten we een volgende stap: u mag écht gaan kiezen. Tot dusver verzorgde één telecommunicatiebedrijf alle tele foongesprekken in Nederland. Vooruitlopend op Europese regelgeving is per 1 juli de weg vrijgemaakt voor concurrentie. Met als oogmerk (nog) betere dienstverlening en scherpere tarieven. Wat gaat u daarvan merken? U krijgt de mogelijkheid om interlokale en internationale gesprekken gedeeltelijk door een concurrerend telecommunicatiebedrijf te laten afhandelen. U kiest dan eerst een viercijferige code, voorafgaand aan het telefoonnummer. Alternatieve aanbieders hebben namelijk ieder hun eigen code, die zij zelf bekend maken. Het is ook mogelijk om een gesprek in zijn geheel door een concurrent te laten afhandelen. U heeft dan wel een apar te aansluiting nodig. Kabelexploitanten hebben bijvoorbeeld plannen om daarin te voorzien door hun tv-aansluitingen voor telefoonverkeer geschikt te maken. Hoe dan ook: iedereen kan met iedereen blijven bellen, dat wordt wettelijk geregeld. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat regelt de liberalisering van de telecommunicatie. Daarbij horen spel regels en een scheidsrechter. De spelregels zijn wettelijk vast gelegd. De scheidsrechter - momenteel de directie Toezicht Netwerken en Diensten - wordt binnenkort een zelfstandig bestuursorgaan onder de naam Onafhankelijke Post en Tele communicatie Autoriteit (OPTA). OPTA houdt toezicht op de naleving van de wet- en regelgeving en beslecht geschillen tussen aanbieders. Voor meer informatie kunt u een folder aanvragen bij de Postbus 51 infolijn: 0800-8051 (gratis). Bellen wordt kiezen. 07 _^i)mdat niet alle risico's onderweg te voorspellen zijn, is het maar goed dat u kunt vertrouwen op ABS. Zo weet u (u"fan te voren dat uw auto altijd koersvast op de weg ligt. En die zekerheid is niet langer een optie. Maar standaard de Peugeot 406 STX. Net als trouwens de bestuurdersairbag en regensensor, die uw veiligheid nog eens extra Daarnaast biedt de 406 u ook alle ruimte en comfort die u van Peugeot gewend bent. Centrale deur elektrisch bedienbare voorportierruiten, verwarmde buitenspiegels en veloursbekleding behoren dan tot de royale standaarduitrusting. En als u daarbij optelt dat er al een Peugeot 406 STX is voor 44.400,- speelt delE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. op safe. Zeker als u weet dat u er al één least vanaf 979,- per maand. Maar ook in de andere modellen uit de complete 406 reeks zult u zich uiterst comfortabel en veilig voelen. Zoals in de Peugeot 406 Break. Een auto die u zowel zakelijk als privé alle ruimte biedt, zonder daarbij aan comfort en veiligheid in te leveren. Wilt u dus zakelijk gezien een verantwoorde slag slaan? Maak dan vandaag nog een afspraak met de Peugeot-dealer*. Hij heeft alle voorinformatie over de verschillende motoren plus de diverse uitrustingsniveaus. U rijdt al een Peugeot 406 vanaf 38.950,- en een 406 Diesel vanaf 44.900,-.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 21