Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Ervaren autospuiter AKZO NOBEL SASSENHEIM k |nen ->r randstad polytechniek Golden Tulip FRONT-OFFICE MANAGER (M/V) CHRISTIAAN DEN DEKKER B Meewerkend Chef-werkplaa Willem Begeleid(st)er persoonlijk computergebruik (voor 36 uur per weekI ZATERDAG 28 JUNI 1997 Rijnlands Zeehospitium bes rut uir vier centra: het Rjjnlands Voorzien i gencentrum. het Centrum voor Hart- en Long validatie, het Rijnlands Revalidatiecentrum er de Mytyl/Tyltylschool 'De Vierbot'. Het Rijn lands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op mouten ontwikkelt zich to een expertise-centrum op het terrein van de gehandicaptenzorg, de revalidatie en het mytyl/ tyltvlondcrwi js. - kunnen werken in een multidisciplinair teamverband; - goede sociale en contactuele eigenschappen; - inzetbaar in alle diensten (voor verpleegkundigen incl. de dienst "vei pleegkundige van dienst" voor de gehele sector Wonen). Salaris: Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform CAO-Ziekenhuiswez Dienstverband: - Het betreft aanstellingen voor onbepaalde tijd. - De aanstelling op afroepbasis geldt alleen voor de functie ziekenverzi genden. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor het Voorzieningencentrum ten behoeve van de sector Wonen verpleegkundigen/mbo-iw/-aw'ers/ziekenverzorgenden (m/v) wirt een rast dienstverband variërend vanaf 80° o rot 100% abmede op afroepbasis Algemene informatie: Het Rijnlands Voorzieningencentrum is een van de vijl grote woonvormen in Nederland voor mensen met een enkelvoudige of meervoudige handi cap (102). Kenmerkend voor deze woonvorm is dat de woonfunctie, dag besteding en zorgfunctie in een geïntegreerd aanbod vervat zijn. Functie-eisen: - in het bezit zi|n van één van de volgende diploma's: hbo-v of z-verpleeg- kundige en opgenomen zijn in het BIG-register voor "verpleeg kundigen", mbo-iw, mbo-aw of ziekenverzorgende; - affiniteit tot het werken met mensen met een enkelvoudige of meer voudige handicap; - methodisch kunnen werken; - ervaring in het werken middels bewonerstoewijzing; Inlichtingen en sollicitatie: - Inlichtingen over deze functies kunt u inwinnen - tussen 08.30 - 09.00 uur en tussen 13.00 - 14.00 uur - bi| mevrouw L. van Werkhoven- van Kesteren, hoofd sector Wonen, telefoon (071) 40 60 158. - Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding var 97032, richten aan: Stichting Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O, Postbus 599. 2220 AN Katwijk - De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 21 juli a.s. Akzo Nobel is een van de grootste chemische concerns ter wereld met 70.000 medewerkers, in meer dan 50 landen. De hoofdzetel bevindt zich in Arnhem. Werken bij Akzo Nobel betekent een loopbaan bij een technologisch hoogontwikkelde onder neming. Het productenpakket omvat chemische producten, verven en lakken, producten voor de gezondheidszorg en CREATING THE RIGHT CHEMISTRY De Business Unit De Business Unit Car Refinishes is al 25 jaar een van de wereldmarkt leiders op het gebied van auto- reparatielakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofd kantoor van de Business Unit Car Refinishes bevindt zich op de locatie Sassenheim. waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt. Uw werkterrein Bij het Car Refinishes Instruction Center (CRIC) is een vacature voor een trainer. Dit Center verzorgt demonstraties en cursussen op het gebied van o.a. systeemtechnieken, spuit- en uitneveltechnieken. bijtinten, pearls bijtinten of appliceren. product assortiment. spotrepairs. etc. Het CRIC beschikt over goed geoutileerde praktijkruimten en theorielokalen. De groepen cursisten die het Center bezoeken bestaan uit afnemers van onze producten uit binnen- en buitenland, dealers en eigen mede werkers. Uw functie U geeft cursussen en demonstraties aan diverse doelgroepen. U bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van deze cursussen volgens de bestaande modulaire werkwijze Bovendien wordt van u verwacht dat u een bijdrage levert aan de ontwikkeling van nieuwe cursusinhouden. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij een autospuiter met een MBO-opleiding en ten minste vier jaar ervaring in de autoreparatiebranche. U beschikt over een perfecte beheersing van de verwerking van autoreparatielakken. U kent de apparatuur die gebruikt wordt bij het spuiten van personen auto's. vrachtwagens en bussen. U beschikt over uitstekende communicatieve en didactische vaardigheden. Voorts beheerst u de Nederlandse en de Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R.W.M. Beljon. Manager Training Services, telefoon 071 -3082382. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) binnen 14 dagen richten aan Akzo Nobel Coatings bv. afdeling Personeel Organisatie, t.a.v mevrouw I.A. Fransz, Postbus 3. 2170 BA Sassenheim De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen, te weten Bestuur en Wonen, Middelen, Welzijn Openbare werken en Milieu, alsmede het stafbureau Personeel en Organisatie. Bij het bureau Interne Zaken van de afdeling Middelen is wegens vertrek van de huidige functionaris een vacature ontstaan voor een a. coördinator informatisering en automatisering m/v voor 36 uur per week Algemene informatie: De afdeling Middelen bestaat uit twee bureaus: Finan ciën en Interne Zaken. Het bureau Interne Zaken is een ondersteunend bureau en houdt zich onder an dere bezig met postbehandeling, informatievoorziening en automatisering. Voor de kantoorautomatisering maakt de gemeente Sassenheim gebruik van een file server draaiend onder riovell 3.1 1Daarnaast wordt hoofdzakelijk gebruik gemaakt van applicaties van Kramers/IGA op en DecAlpha draaiend onder Unix. Functie-informatie: Uw werkzaamheden liggen vooral op het terrein van het ontwikkelen en actualiseren van het informatie- en automatiseringsplan. U bewaakt, coördineert, adviseert en rapporteert over de informatievoorziening en de au tomatisering aan het management. Tevens draagt u zorg voor het systeembeheer en de gebruikersondersteuning. Functie-eisen: U moet beschikken overeen hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur op basis van een opleiding heao Informa tica. U heeft gedegen kennis en aantoonbare ervaring op het vakgebied. U kunt zowel zelfstandig als in team verband werken. U beschikt over een heldere schrifte lijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzet baarheid en een klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van uw opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 5.613,- bruto per maand (schaal 9). Tevens wordt in verband met uitbreiding van de formatie de vacature opengesteld voor een b. medewerker automatisering m/v voor 18 uur per week Functie-informatie: Uw werkzaamheden liggen vooral op het terrein van het systeembeheer en de gebruikersondersteuning. Tevens verzorgt u de beveiliging van apparatuur, pro grammatuur en bestanden. Ook het beoordelen, testen en implementeren van nieuwe apparatuur behoort tot uw takenpakket. Functie-eisen: U moet minimaal beschikken overeen afgeronde mbo- opleiding. U heeft gedegen kennis en aantoonbare er varing met Hovell-netwerken en Windows (95). Erva ring met de DecAlpha is een pre. U kunt zowel zelf standig als in teamverband werken. U beschikt over een heldere schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzet baarheid en een klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van i opleiding, ervaring en capacitei ten is een maximaal salaris bereikbaar van f 2.196,50 bruto per maand (schaal 7). Inlichtingen: Over beide functies kunt u inlichtingen inwinnen bij de heer J.M. Sluymer, hoofd van de afdeling Middelen, telefoon (0252) 24 22 42. Indien u belangstelling heeft voor één van deze func ties, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethou ders van Sassenheim, t.a.v.-het stafbureau Personeel en Organisatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van vacaturenummer 11/6 in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op IO juli aanstaande. De gemeente Sassenheim wil met name vrouwen en personen uit minderheidsgroepen uitnodigen te solli citeren. 1 naris een Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld. Interessante vacatures, boeiende projecten. Voor technici op MTS-, HTS- en TU-niveau, met of zonder werkervaring. Op het gebied van Bouwkunde, Civiele Techniek, Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek, Telecommunicatie, Informatietechnologie en Procestechnologie. Met de mogelijkheid om op projectmatige basis of in vaste dienst aan de slag te gaan. Dót hebben we u te bieden op onze Open Dag. Dus kom langs als u verder wilt in de techniek: zaterdag 5 juli a.s., van 10.00 tot 16.00 uur bij Randstad Polytechniek, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Telefoon (070) 364 75 05. GEVRAAGD VERKOPER(STER) voor de verkoop van mannenmode pa rt-time/ful l-time functie. Inl. 070-5118031, 070-5115000 of 071-4077082 Worldwide Hospitality De Nachtegaal van Lisse zoekt voor spoedige indiensttreding een entnousiaste, ervaren die ons jonge team met raad en daad ter zijde staat, zorg draagt voor q perfect ontnaal van onze gasten, geen 9-5 mentaliteit heeft, de modei talen spreekt, kortom een all-round horeca vakman -vrou' met een gedegen receptie-ervaring. Heeft u interesse in deze vacature: stuur uw gemotiveerde sollicitatieb voorzien van c.v. en pasfoto naar: Golden Tulip De Nachtegaal van Lisse ter attentie van de heer M. M. Andeweg, Postbus 250, 2160 AG Lis AANNEMINGSBEDRIJF Grevelingstraat 60-2161 WG Lisse Postbus 266 - 2160 AG Lisse Tel. 0252-418650 - Fax 0252-419359 NATTE WATERBOUW - PROFIEL - CUTTERZUIGER Wij zijn een aannemingsbedrijf op het gebied van natte waterbouw met een vestiging in Lisse en Duitsland. Tot ons machinepark behoren diverse profiel- en cutterzuigers. Voor onze werkplaats in Lisse zoeken wij een: f Functie-eisen: Opleiding M.B.O. of gelijkwaardig niveau: Praktische ervaring metaalbewerking; Kennis van motoren; Leidinggevende eigenschappen. Indien u denkt geschikt te zijn voor deze functie stuur dan uw reactie of bel voor een gesprek met onze directie. Telefoon 0252-418650. van denBergh 0»C 0 0 0 0 0 Si "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh Zwarteweg 20. 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071)364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren lx>o te Amersfoort. Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoev1 van mensen mei een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichtin1 Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. De dienst Informatisering, Financiën en Administratie (IFAI bestaat uit d Financiële-, Salaris- en Bewonersadministratie en de afdeling Informatisering e J Automatisering. Laatstgenoemde afdeling is belast met de opzet en uitwerking va het informabevporzieningsbeleid binnen de instelling en draagt zorg voor de inzet e het beheer van de ITnnfrastructuur (computers en datanetwerken). Bi| de toenemend j. activiteiten op dit vlak wordt gebruik gemaakt van diverse softwarepakketten, waaronde i programmatuur van Microsoft. De hardwarebasis hiervoor is een IBM AS400-systeer en meerdere PC-file-servers. De afdeling Informatisering en Automatisering word0 dit jaar gehermodelleerd volgens het front-office/back-office cpncept, waarbii eei 'f informatiecentrum wordt opgezet. Voor dit informatiecentrum is behoefte aan een enthousiaste Deze functie is vooral gericht op de in- en externe klanten van de afdeling Informatisering en Automatisering maar kent ook enige beheeraspecten. Wat betreft de klantgerichte activiteiten: De begeleid(st)er persoonlijk computergebruik: staat in- en externe klanten te woord en distribueert het bij de afdeling binnenkomei telefoonverkeer informeert en ondersteunt klanten wanneer deze.vragen hebben bij het werken met algemeen gebruikte programmatuur handelt veel voorkomende en algemene vragen af over de werking van PC's er bijbehorende apparatuur )f deelt meer technische vragen met betrekking tot programmatuur en apparatuu toe aan de medewerkers van het back-office K informeert klanten preventief en planmatig over relevante onderwerpen met be trekking tot algemeen gebruikte programmatuur adviseert met betrekking tot opleidingen op computergebied neemt deel aan de bereikbaarheidsdienst met als doel de beschikbaarheid van IT-voorzieningen te optimaliseren. Wat betreft het beheer: De begeleid(st)er persoonlijk computergebruik: administreert en beheert de gebruikte programmatuur en de bijbehorende licenties levert een bijdrage aan een adequate afdelingsadministratie. Functie-eisen: Voor deze functie zijn klantgerichtheid en een gemotiveerde en actieve instelling erg belangrijk. Daarnaast worden eisen gesteld aan accuratesse en contactuele eigen schappen. Wat dit laatste betreft stellen wij een open en vriendelijke maar tevens zakelijke houding zeer op prijs. U kunt zich uitstekend uitdrukken in gesproken en geschreven taal. Uitgebreide en aantoonbare ervaring met Microsoft-producten is vereist. Meer op automatiseringsapparatuur gerichte kennis is eveneens van be lang. Uw opleiding is op MBO-niveau, bijvoorbeeld Praktijk Diploma Informatica (P.D.I.-l en/of P.D.I.-2) of een gelijkwaardige opleiding. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Salaris: De salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt, op fulltime basis, maximaal f 3.838,- bruto per maand (FWG functiegroep 35). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Frans van Beek, hoofd van de afdeling Informatisering en Automatisering, telefoon 071 - 364 21 91 na 18 00 uur, 020 -672 18 88. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34