Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel t M KATWIJK ►141 ,11 ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER GROEPSLEERKRACHT (E) Iiarrys orse secretaresse v/m prince zaterdag 28 juni 1997 Het bestuur van de Stichting Speciaal Onderwijs Katwijk e.o. vraagt m.i.v. het nieuwe schooljaar '97 18-8-'97) voor het Orthopedagogisch Onderwijsinstituut „De Windvang", van Lierestraat 6 in Katwijk (speciaal onderwijs met verbrede toelating LOM/MLK), een VOOR 14 UUR (UITBREIDING VAN FORMATIE IS NIET UITGESLOTEN) Taak: ADV-vervulling in een eindgroep en ondersteuningsactiviteiten in de aanvangsgroep. Gevraagd: a. Een bevoegde leerkracht(e) met affiniteit tot het speciaal onderwijs; b. Een leerkracht(e) met ervaring in het primair onderwijs; c. Een leerkracht(e) welke zich voor 100% wil inzetten voor het speciaal onderwijs (per 1 augustus 1998 speciale basisschool) Inlichtingen en sollicitaties richten aan (privé) dhr. F. Gomes, dir. van „de Windvang", Jan Steenstraat 34, 2231 BM Rijnsburg, tel. 071-4029592 (tel. school: 071-4030222). De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Peuterpalet per 18 augustus 1997 of z.s.m. daarna een administratief medewerk(st)er (24 uur) De administratief medewerkster is onder eindverantwoordelijkheid van het hoofd, verantwoordelijk voor het uitvoeren van administratieve werkzaamheden betreffende kindgegevens. kindplaatsen, personeel, financiën en algemene zaken zoals postverwerking en tekstverwerking e.d. Zij verzorgt de roostering van oproepkrachten tijdens ziekte van en/of vrije dagen van leid(st)ers. De werkdagen zijn dinsdag en vrijdag van 09.00 uur tot 18.00 uur en woensdag en donderdag van 14.00 uur tot 18.00 uur. Wij zoeken iemand die: - een opleiding heeft op minimaal MBO-niveau - zelfstandig en nauwkeurig kan werken - flexibel is en prioriteiten kan stellen - goed kan samenwerken in een team - beschikt over goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - ervaring heeft in het werken met WP 5.1 - affiniteit heeft met de kinderopvang Wij bieden: - een afwisselende baan waarin je in belangrijke mate zelf je eigen werkzaamheden kunt indelen - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Administratieve/secretariaatsfuncties (minimaal 2689,74, maximaal 3513,26 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor een jaar. met de mogelijkheid voor een vaste aanstelling Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae vóór 20 juli 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie Peuterpalet, Zoeterwoudsesingel 98, 2313 EN Leiden. Telefonische informatie is vanaf 14 juli op maandag tot en met donderdag van 09.00 uur tot 16.00 uur te verkrijgen bij mevr. A. J. van Mil, tel. 071 -5124839. GEMEENTE A-'- v- v Met ruim 40.000 inwoners is Katwijk de grootste gemeente van de regio Duin- en Bollenstreek. Zee. strand, mooie natuurgebieden en de nabijheid van goed bereikbare grote steden zorgen voor een aantrekkelijk woonklimaat. Onderwijs, gezondheidszorg en andere voorzieningen zijn afgestemd op de regionale functie. Een modern industrieterrein geeft ruim baan aan economische expansie. De gemeentelijke organisatie (ca. 300 medewerkers) bestaat uit vier directoraten en twee stafafdelingen. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M,v (voor 18 uur per week) Functie-informatie: jA De te benoemen functionaris: A - verricht ondersteunende administratieve werkzaamheden zoals: het regelen van vergaderingen de verslaglegging van besprekingen aanvragen van deeladviezen tekstverwerking - houdt de losbladige vakliteratuur bij; verricht kopieer- en lichtdrukwerkzaamheden: - verzorgt de interne post: - administreert de werkplanning op de afdeling. Functie-eisen; een afgeronde LEAO opleiding, bi| voorkeur aangevuld met het voor traject bestuursambtenaar. - enige administratieve ervaring (waaronder het werken met een computer). Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal1.807.50 bruto per maand (functioneel schaal 4). Voor kandidaten die jonger zijn dan 22 jaar gelden jeugdsalarissen. Inlichtingen: Nadere informatie over deze vacature kan worden gegeven door mevrouw A. de Best. plaatsvervangend hoofd van de afdeling, tel. 071-4050611. De gemeente Katwijk streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van allochtonen in haar personeelsbestand, zoals bedoeld in WBEAA Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk. Postbus 589,2220 AN Katwijk. Katwijk aan de rand van de zee Voor een kantoorbaan van negen tot vijf hoef je niet verder te lezen. Want wie ver zekeringsadviseur bij De Verzekerings Unie voor het rayon Hillegom wil worden, heeft de mentaliteit van een zelfstandig onder nemer. Met het profiel dat daarbij past: prestatiegericht, stressbestendig en gedre ven. Je bent immers verantwoordelijk voor de commerciële resultaten in jouw rayon. provisieregeling, kun je rekenen op een gerichte opleiding, coaching door de ray onmanager en natuurlijk goede secundaire arbeidsvoorwaarden. We zoeken gemotiveerde mensen met ten minste een MBO-opleiding en een commerciële instelling, woonachtig in de regio Hillegom. En die op 1 september met de opleiding Onze uerzekeringsaduiseurs hebben het profiel uan echte ondernemers VERZEKERINGS UNIE Je deelt zelf je tijd in en werkt vanuit eigen huis. Onze bijdrage aan je succes bestaat uit de verzekeringsproducten van zeer hoge kwaliteit op het gebied van levens verzekeringen. hypotheken, pensioenen en schadeverzekeringen. En een professionele back-up vanuit de organisatie. Werken bij De Verzekerings Unie betekent zelfstandig heid gecombineerd met alle voordelen van een dienstverband. Naast een uitstekende kunnen beginnen. Ben jij die ondernemer in hart en nieren? Stuur je brief met curri culum vitae binnen 10 dagen naar De Verzekerings Unie, ter attentie van de heer F.C.J. van Eijndhoven, afdeling P&O, Postbus 2036, 3500 GA Utrecht. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer F.C.J. van Eijndhoven, telefoon 030- 2361607, of met de heer R.D. Sloove, rayon manager, telefoon 072-5720709 (privé). Ondernemen et een goede verzekering Een internationaal opererende handelsonderneming in ruitersportartikelen gevestigd in Hillegom. Snel groeiend bedrijf met een jong dynamisch team van 20 medewerkers is op korte termijn op zoek naar: HOOFD ADMINISTRATIE m/v Tot zijn/haar verantwoordelijkheid behoren de totale verzorging van de administratie, debiteuren- krediteurenbewaking, opstellen van periodieke management- en financiële rapportages, buitenlands betalingsverkeer etc. Het hoofd van de administratie heeft de direkte leiding over twee medewerkers. Wij denken aan iemand met een gerichte opleiding op HBO-niveau (HEAO-BE/SPD) Bekend met geautomatiseerde gegevensverwerking. Kennis van Engels en Duits in woord en geschrift. Leeftijd circa 25-35 jaar. Sollicitaties met CV en pasfoto kunt u richten aan: Meijer organisatie adviseurs Drs.J.H.F. Meijer Postbus 125 2210 AC NOORDWIJKERHOUT Stylo HARRY HALL Brandweer leiden Op het secretariaat van de Brandweer is als gevolg van uitbreiding met ingang van 1 september 1997 een vacature ontstaan van voor 16 uur per week verdeeld over 4 ochtenden (ma t/m do) Functie-inhoud: - notuleren van vergaderingen; - vervangen van de coördinerend secretaresse voor onder andere de postbehandeling, beheren agenda's en het regelen van afspraken; - verrichten van alle op het secretariaat voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - Mbo-niveau (b.v. MEAO of HAVO) en/of secretaresse-opleiding; - ervaring met tekstverwerking (bij voorkeur WordPerfect en Word); - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Aan deze functie is een maximum salaris verbonden van 1.775,- bruto per maand (schaal 6). Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de salarisinpassing plaatsvinden. Informatie: De standplaats is de Brandweerkazerne aan de Gooimeerlaan te Leiden. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw M. de Koning, coördinerend secretaresse, telefoon 071 - 524 07 02 of mevrouw M.A.C. Groenewegen, p&o-adviseur, telefoon 071 - 524 07 05. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de Brandweer Leiden, Gooimeerlaan 25 2317 JZ Leiden. VLEESWAREN MENKEN SALADES Menken Lisse is een groothandel in vleeswaren en non-food. waarvan een snijlijn voor gesneden vleeswaren en 5 afhaalgroothandels. In Katwijk is een produktiebedrijf voor salades gevestigd. In totaliteit zijn bij de 2 bedrijven ruim 100 medewerkers werkzaam. Voor ons bedrijf in Lisse is behoefte aan een „praktijkman" op het gebied van de totale logistiek. Vanaf het moment dat de orders binnen zijn tot en met de aflevering bij onze klanten draagt u zorg voor het beste resultaat. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een ervaren LOGISTIEK MANAGER (m/v) met oog voor mensen en processen. Uw verantwoordelijkheden U geeft leiding aan de afdelingen Magazijn en Expeditie en bent verantwoordelijk voor de ontvangst goederen, voorraadbeheer, orderpicking, distrubutie en het opzetten en i van H A.C.C P Uw profiel U kunt op stimulerende wijze leiding geven aan een team medewerkers en bent graag op de werkvloer aanwezig. U bent geïnteresseerd in automatisering en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Tevens heeft u een organisatorisch- signalerend- en probleemoplossend vermogen en veel gevoel voor efficiëntie, de nodige creativiteit en voldoende initiatieven om alle werkzaamheden te organiseren. Een H.B.O. werk- en denkniveau, eventueel aangevuld met relevante training op het gebied van logistiek en commercieel management. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Wij bieden Een enthousiast en uniek bedrijf dat met grote inzet werkt aan het behalen van succes, goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Veel ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid. Uw sollicitatie Richt uw sollicitatie met curriculum vitae, binnen 2 weken, aan: Menken Vleeswaren B.V. T.a.v. mevr. R. van der Niet. Afd. P&O. Heereweg 466, 2161 DH Lisse. Wij zoeken een medewerkster voor werkzaamheden zoals de telefoon en de receptie, een brief of offerte typen, het opbergen van de correspondentie, het vergaren en verzenden van documentaties. enz. en tenslotte het verzorgen van koffie en thee. Gevraagd wordt: Wij bieden, naast een - opleiding op MAVO-niveau aantrekkelijk salaris en goed^ arbeidsvoorwaarden, een afwisselende werkkring. Heeft u interesse, neem dan contact op met: Prince Cladding B.VPostbus 15,2380 AA Zoeterwoude/Holland Energieweg48 (2382 NL). Tel.: 071 -5 89 92 23». Fax: 071 -5 89 57 Een specialist op hel gebied van duurzame metalen bouuconstructies Mei een team van 90 deskundigen wordt een all-round service geleverd >n mei de montage en hel onderhoud Pels Rijcken Droogleever Fortuijn advocaten notarissen Het in 's-Gravenhage gevestigde Pels Rijcken Droogleever Fortuijn behoort met ruim 150 juristen en 100 niet-juristen tot de grotere advocaten- en notariskantoren van het land. Pels Rijcken Droogleever Fortuijn rekent naast tal van ondernemingen en instellingen de Staat der Nederlanden tot zijn cliënten. De omvang van het kantoor, dat is gehuisvest in 'Babylon', direct grenzend aan het Centraal Station, is de laatste jaren sterk toegenomen. Het kantoor wordt ondermeer ondersteund door een juridische administratie. Tot de taakgebieden van deze afdeling, waarin momenteel negen personen werkzaam zijn, behoren onder andere de procuraten, de (geautomatiseerde) roladministratie, de incasso's, de begeleiding van faillissementsadministraties en de praktische ondersteuning in beslagzaken. In verband met een ontstane vacature en in het kader van de toenemende werkzaamheden van de afdeling heeft het kantoor op korte termijn plaats voor een medewerker juridische administratie 'm/vj die zal worden belast met alle voorkomende juridisch-administratieve werkzaamheden en die bij gebleken geschiktheid plaatsvervangend chef de bureau kan worden. 1 de genoemde gebieden Wij vragen: aantoonbare ervaring op één of bij voorkeur meerdere vai accuratesse het vermogen in teamverband te werken goede contactuele eigenschappen kennis van tekstverwerkende apparatuur leeftijd tussen de Z5 en 35 jaar. Wij bieden: een plezierige, open werksfeer een moderne, goed geoutilleerde werkomgeving gunstige salariëring (afhankelijk van leeftijd en ervaring) 13e maand 8% vakantietoeslag minimaal Z5 vakantiedagen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer Mr H.C. Grootveld, lid Dagelijks Bestuur en portefeuillehouder administratie procuraten, of bij de chef de bureau van het kantoor, de heer R.J. Marshall, beiden tel. 070-3488700. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunnen binnen twee weken worden gericht aan Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, Postbus 11756, zyoz at 's-Gravenhage, t.a.v. de heer Mr G.W. Wilbers.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32