'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Adviseurs m/v Veelzijdig genoeg om intercedent te zijn? Ging je VWO-examen als een speer? CAR 0® TopPoint^ behaenk Verkoper/man Bezorg heel Nederland vakantiekriebels. ...omdat geen auto hetzelfde is! TECHNISCH SPECIAUST Kies dan voor werken en studeren. iTERDAG 28 JUNI 1997 Stel een praktisch actieplan op. Bepaal de verwachte omzet en het te verwerven marktaandeel. Stel het aantal bedrijven (de inleners) vast. dat nodig is om dit te realiseren. Breng die bedrijven m kaart. Ontwikkel zelf ideeën om gericht acquisitie te plegen, en kies daarbij de beste hulpmiddelen die voorhanden zijn. Bedenk manieren om uitzendkrachten te werven. Doe persoonlijk alle selectie- gesprekken. Zorg voor de administratieve verwerking van opdrachten. Zit klaar om advies te geven op terreinen als sociale zekerheid, leveringsvoorwaarden, bijscholing. CAO's. tariefstructuren, etc. Besteed alle aandacht aan vragen en ■blemen. zowel van uitzendkrachten als inleners. Stuur uw uitzendkrachten een kaartje als ze jarig zijn. Breng regelmatig bezoek aan de bedrijven waarvoor gewerkt wordt. Analyseer de wijze waarop uitzendkrachten er worden ingezet. Anticipeer hierdoor op problemen en draag structurele oplossingen aan. Blijf voortdurend op de hoogte van de activiteiten van uw collega's, om te allen tijde voor ze in te kunnen springen. Praat regelmatig met uw manager om kansen en ideeën te bespreken. Als u dat allemaal kunt en ook nog blijft lachen. wil Tempo-Team u graag als intercedent (m/v). Wat wij vragen, is een HBO-diploma (bij voorkeur HEAO-CE. HHS. HTS-Bedrijfskunde of FD/THW). een rijbewijs B en u bent bereid om af en toe ook buiten kantooruren te werken. evengoede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast op uitstekende opleidingen, training en begeleiding. En vooral: op een prachtige baan in een plezierig bedrijf dat om meer dan één reden tot de snelstgroeiende uitzendbureaus van Nederland behoort. Waarbij de doorgroei mogelijkheden legio zijn, omdat management posities bij voorkeur aan eigen mensen worden Momenteel zoeken we mtercedenten voor onze vestigingen in de regio Leiden Uitnodiging informatie-bijeenkomst woensdag 2 juli te Leiden U kunt uitstekend zelfstandig opereren, maar vindt collegialiteit en een goede werksfeer tegelijk van groot belang.,De noodzakelijke commerciële werkervaring ten slotte: deze hebt u opgedaan in de zakelijke dienstverlening of in de praktijk van techniek, distributie, industrie, de gezondheidszorg, de horeca of de administra tieve sector. Omdat elk deelgebied van de arbeidsmarkt vraagt om specialisten die het werkterrein door en door kennen, is buitendienstervaring belangrijk. Als intercedent bij Tempo-Team kunt u rekenen op een goed salaris en U bent van harte welkom op de intercedenten- bijeenkomst op woensdag 2 juli van 16.00 tot 19.00 uur op onze vestiging te Leiden, Stationsplein 212. Als u op die datum niet kunt. stuur ons dan een sollicitatiebrief met c.v. naar:Tempo-Team Uitzendbureau, mevr. E. W. Uil, Postbus 12700, I 100 AS Amsterdam, telefoon (020) 569 52 63. Tot ziens op 2 juli! tempo-team uitzendbureau Planner m/v voor een pharmaceutisch bedrijf. U bent verantwoorde lijk voor de productie- en materiaalplanning, inclusief productie-orders, het beheren van de interne goederen stroom en voorraden onderhanden werk. U wordt ingezet bij diverse projecten. Hiervoor hebt u HBO- niveau door opleiding of ervaring, een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal en minimaal I a 2 jaar relevante werkervaring. Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 2I2 Commercieel medewerker/trader m/v voor een lmport-/exportbedrijf in vlees. U onderhoudt contact met afnemers in binnen- en buitenland. Hiervoor hebt u een HBO-diploma, bijv. HEAO of HAS, bent u commercieel, stressbestendig en houdt u van een grapje op zijn tijd. Bekendheid met de branche is gewenst: commerciële ervaring een pre. Informatie: (071) 512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzendbureau ^Trendy, Ortynee/, Prrjfbewnff Vacature m/v medewerker verkoopbinnendienst Wij zijn op korte termijn op zoek naar iemand die de functie van verkoopbinnendienst medewerker (m/v) gaat vervullen. Het gaat hier bij om een full-time baan. Wij zijn op zoek naar iemand die: - ervaring heeft met telefonische verkoop (het aannemen van orders) - ervaring heeft met het ingeven van orders in de computer - nauwkeurig is - goede telefoonstem heeft - ABN spreekt - conversatie in het engels en duits is een pré TopPoint* is een jonge en sterk groeiende groothandel in trendy woningtextiel. Een team van enthousiaste jonge mensen zorgt voor een stroom van nieuwe produkten. Ons kantoor ligt tegenover het NS station in Voorschoten. Sollicitaties richten aan: TopPoint*t.a.v. Dhr. B Klatte, Pob. 98, 2250 AB Voorschoten. De Behaenk adviesgroep ervaart dagelijks het grote belang van een sterke persoonlijke betrokkenheid bij haar cliènten. Het is de basis voor optimale dienstverlening waarbij, naast kennis en inzicht, vooral vertrouwen een grote rol speelt Het resultaat hiervan is steeds een perfect op maat gesneden verzekeringspakket en/of ancjere financiële diensten, waarbij het vaak om beduidend meer gaat dan alleen het afdekken van risico's. De behaenk adviesgroep richt zich in haar advieswerk zowel op de particuliere sector als op het bedrijfs leven en behoort met 100 medewer kers tot de grootste onafhankelijke financiële adviesburo's van Neder land. Het werkgebied is de randstad en midden-Nederland, maar ook daarbuiten heeft de adviesgroep een groeiend aantal vaste relaties. De activiteiten van de behaenk adviesgroep omvatten: - assurantiën - pensioenadvisering fiscaal juridische diensten - financieringen - kredieten - beleggingen - hypotheken Voor onze vestigingen in De Lier, Hoek van Holland, Maassluis, Delft, Gouda, Nijmegen, Rotterdam en onze toekomstige vestigingen in Leiden, Oosterhout NB, Den Haag en Zoetermeer komen wij graag in contact met serieuze adviesgroep Industriestraat 8 2624 BB Delft Telefoon 015-251 29 29 E-mail: Webmaster@behaenk.nl Http://www.behaenk.nl De functie: Als zelfstandig financieel adviseur is het uw taak objectief te adviseren over alle produkten en diensten binnen de groep. U wordt hierbij ondersteund door o.m. fiscaal en civiel juristen en pensioendeskundigen. Moderne communicatie en computer apparatuur stelt u in staat snel en efficiënt prijs en voorwaarden van de diverse aanbieders (50 verzekeraars en 15 banken) te vergelijken. U beschikt hiermee over een uiterst krachtig concurrentiemiddel. Profielschets: U heeft ervaring in het adviseren van cliënten en bent minimaal in het bezit van het assurantiediploma B en het rijbewijs B. U bent representatief en service-gericht. Uw goede contactuele eigenschappen maken u mogelijk een geschikte kandidaat. Als u ooit over een zelfstandige functie heeft nagedacht dan is dit uw kans. Uw beloning: U kunt rekenen op een inkomen dat geheel in overeen stemming is met uw inzet. De functie biedt optimale mogelijkheden tot verdere ontplooiing als financieel adviseur. Interesse? Stuur uw schriftelijke reactie voorzien van een C.V. naar: Behaenk Adviesgroep, t.a.v. Martin van der Zwan Postbus 476 2600 AL Delft Voor meer informatie kunt U tijdens kantooruren bellen met Martin van der Zwan, tel. 015-251 29 55 of 06-539 82 043. Loondienst-agent vindt zijn draai bij BehaenK Peter van Rijthoven is heel geluk kig met de stap die hij na 8 jaar RVS gezet heeft. "Nu ben ik echt Ik maak gebruik van de goodwill van een dynamische organisatie en van doeltreffende onder steuning via geavanceerde marke tingtechnieken, gericht op onze gezamenlijke toekomst. lijkheden en kan een kwaliteitspor tefeuille opbouwen. Nu hoefik geen enkele cliënt meer teleur te stellen want ik kan nu bij zeer veel maatschappijen terecht. Ook word ik gestimuleerd om van de uitste kende in- en externe opleidingen gebruik te maken". SC HADESE RVICE Bij onze vestiging in Heemstede is per direct plaats voor een ervaren AUTOPLAATWERKER M/V Wij zoeken een enthousiaste collega, met affiniteit voor het herstellen van grote autoschaden. Een specialist in richt- en plaatwerk. Functie-eisen: Tenminste 5 jaar ervaring als monteur plaatwerker Opleiding LTS-autotechniek, 1e plaatwerker In bezit van rijbewijs Woonachtig in de regio Leeftijd is niet het belangrijkst, inzet wel! ervaring met o.a. Celette-richt systeem De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Voor meer informatie en sollicitatie kunt u contact opnemen met de heer N. van Beveren, Schademanager, telefoon 023-5284114. CARe Schadeservice Heemstede Cruquiusweg 25a 2102 LS Heemstede GERENOMMEERD PARKETBEDRIJF GEVESTIGD IN DE RANDSTAD ZOEKT: - Verkopers voor de showrooms met ervaring in de parketbranche - Vertegenwoordigers voor de handelsonderneming met ervaring in de parketbranché - Ervaren vloerenleggers voor parket- en/of kurkvloeren U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. sturen naar br.o.nr. LD 10953. Banketgilde is een groothandel in koek en banket. Wij zoeken een U houdt zich bezig met directe verkoop vanuit de vrachtauto bij bestaande relaties. Wij zijn op zoek naar iemand met de volgende eigenschappen: Representatief Positieve instelling Verkoopervaring Energiek Doelgericht Flexibele beschikbaarheid Groot rijbewijs Wij bieden u: - Een interne opleiding - Basissalaris en een uitdagende provisieregeling Indien u zichzelf herkent in het bovenstaande kunt u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae sturen naar: W. F. Cornelisse en Zn. B.V. Postbus 17, 2170 AASassenheim word telefonisch reisadviseuse m/v bij VAKANTIEWINKELS D-reizen Vakantiewinkels is met 87 reisbureaus de grootste onafhankelijke reisbureauketen van Nederland. Grote waarde wordt gehecht aan een klant vriendelijke en deskundige benadering. In een tijd van gemak en tijdwinst bieden wij de klant de mogelijkheid om telefonisch reizen te boeken. Onze telefonische verkoopafdeling in Leiden is zeven dagen per week bereikbaar van 's ochtends 08.00 uur tot 's avonds 22.00 uur. Van een rondreis door Amerika tot een weekendje Veluwe... Vandaag adviseer je een klant een rondreis door Amerika en morgen boek je een weekendje Veluwe. Als telefonisch reisadviseuse adviseer je, reserveer je reizen en behandel je de vragen van de klant geheel zelfstandig en op een professionele, klantvriendelijke en commerciële wijze. Onze nieuwe collega... is flexibel, commercieel, en heeft een goede telefoonstem. Je bent overdag, 's avonds en in het weekend fulltime of flexibel inzetbaar' (minimaal 12 en maximaal 24 of minimaal 12 en maximaal 32 uur per week). Wij zoeken HAVO/MBOers met 'telefonische' verkoopervaring, maar er zijn ook herintreedsters en studenten die in dit plaatje kunnen passen. Zonnige baan, enthousiaste snelgroeiende organisatie... De eerstvolgende opleiding start op 21 juli a.s. Na een intensieve training van zes weken bieden wij je een functie met goede begeleiding in een prettige werkomgeving. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO. Enthousiast en voldoe je aan de eisen? Reageer dan snel! Bel maandag 30 juni tussen 14.00 en 17.00 uur of tussen 19.00 en 22.00 uur voor een telefonische sollicitatie: 023-5666179 of 023-5542558. Of stuur je brief met een curriculum vitae voor 4 juli a.s. naar: D-reizen Vakantiewinkels T.a.v. mevrouw R. Goossens Postbus 503. 2130 AM Hoofddorp SGR VAKANTIEWINKELS TSS is een revisiebedrijf dat zich richt op de reparatie en revisie van automatische en handgeschakelde transmissies, stuurhuizen, elektronische besturingen en differentiëlen vooralle automerken; jong of oud. Ter ondersteuning van ons team, zijn wij op zoek naar een; Voor deze functie zoeken wij bij voorkeur iemand die woonachtig is in de omgeving van Sassenheim met een afgeronde monteursopleiding (MTS/HTS-werk- en denkniveau), aangevuld met ervaring en in het bezit van rijbewijs B. Iemand met affiniteit voor de auto-elektrotechniek geniet de voorkeur. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie in een hecht team Een uitstekend salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring Grote vrijheid in het plannen en afhandelen van de diverse werkzaamheden Ben jij een doorzetter, stressbestendig en zoek je een afwisselende zelfstandige functie? Dan ben jij de collega die wij zoeken. Stuur je schriftelijke reactie met c.v. naar: TSS, t.a.v. Saskia Richter, p.a. Wieksloterweg 71, 3766 LT SOEST. Ben je geslaagd voor je VWO- examen? Zorg dan nu dat je niet ver dwaalt in een voorspelbare kantoor baan of een slaapverwekkende studie Ga daarom nu met Deloitte Touche Bij Deloitte en Touche, één van de grootste financieel-zakelijke dienst verleners, heb je in elk geval de zeker heid dat je je geen seconde verveelt. Je werkt steeds bij wisselende cliënten. En je volgt tegelijkertijd de NlvRA stu die voor registeraccountant. Heb je wiskunde en economie in je pakket? Wil je geld verdienen en studeren? Bel dan met Deloitte Touche Leiden, afdeling HRM, 071 -53 52 352 of schrijf naar Deloitte Touche, afdeling HRM. Postbus 402. 2300 AK Leiden. Dan leer je ons snel kennen: Ondernemend Alert. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Deloitte Touche

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31