Personeel Personeel Personeel een Klasse, Pl MO GEN ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN AUTO O HOME Servicemedewerkers m/v [«kihhii ALPHA Gecertificeerd schoenreparateur Banen op de wee- i32TMegvervoS secretaresse v/m Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 28 JUNI 1997 Waar staat Aoiu-Schade-Centnim Leiderdorp nor Auto-smde-centnim-Letderdorp staat nor kwaliteit. Dat betekent dat wij en/oor zorgen dat onze klanten ook lang na de reparatie met plezier aan ons denken Eigenlijk gaat betbii Aüto-sohdde-centwm-Leiderdorp om wat in bet vakjargon "attersales beet. Wii meesteren graag in beieelde vakkundige mensen met trots in eigen kennen en kennis Ook investeren wij in een prettige werkplek en dito steer Auto-szhade-centrum-Leiderdorp heeft een kwaliteitsmanager en werken we volgens ISO-oorm 9002. Thans staat er in Leiderdorp een totaal vernieuwd pand plus kantoren en werkplaatsen voor onderhoud en schadehersiel tsuper high. tech. verkoop, verhuur en leasing. Oe buur"v\oot is meow en ons aandeel op de leasemarkt groeit gestaag Op dit moment werken er bij ons 36 vakmensen. Naast de vestiging in Leiderdorp heeft Auto-Home nog een filiaal aan de St. Jacobsgracht in Leiden, waar de merken Rover en Skoda verkocht worden Aiito-schade-centnim Leiderdorp Weversbaan 27. 2352 B2 Leiderdorp In verband met ons kwaliteits-nivo wordt ons zoveel schade- en spuitwerk aangeboden dat wij ter versterking van ons team op zoek zijn 1STE SPUITER 1STE PLAATWERKER/VOORMAN LEERLING-PLAATWERKER (met 1 a 2 jaar praktijkervaring) VOORBEWERKER voor 38 uur per week WIJ BIEDEN een afwisselende job in een team van enthousiaste medewerkers in een ultra-modern schadebedrijf geschikt voor reparaties aan alle merken. Uitstekende secundaire arbeidsvoorzieningen zoals b.v. studiekostenregeling, spaarloonregeling en winstdeling. WIJ VRAGEN vakbekwame mensen die zelfstandig, kwalitatief goed werk leveren, initiatief tonen en meedenken, klantgericht handelen moet vanzelfsprekend zijn SOLLICITATIE Je sollicitatie kun je richten aan de direktie van Auto-Home Automobielbedrijven ,n°t HI TECH SERVICE STATION ;i-t> y> ISO GECERTIFICEERD jlE Onze opdrachtgever is een internationaal verzekeringsconcern, actief op de markt van pensioenen en levensverzekenngen voor ondernemers, bedrijven, instellingen en hun werknemers. Het succes wordt volledig bepaald door medewerkers die m staat zijn om de relaties slagvaardig en naar behoefte te bedienen. Niet met standaardoplossingen, maar met creativiteit en een servicegenchte instelling. Om hun positie de komende jaren verder uit te bouwen, willen ze graag in contact komen met ervarenvakmensen. Ze hechten aan een open, eerlijk en direct contact. Betrokkenheid, durf en initiabef vinden zii essenbeel om tot de beste oplossingen voor hun klanten te komen. Medewerkers die dit waarmaken en zich plezierig voelen in een dynamische omgeving verdienen én krijgen bij deze inovabeve verzekeraar alle steun en ruimte om zich verder te ontwikkelen. Op dit moment hebben zij meerdere vacatures voor Werkzaamheden: Samen met je collega's zet je je in teamverband in voor de service aan het intermediair en zijn klanten. In samenwerking met de commer cieel adviseur verzorg je de dienstverlening. Daarnaast behoren tot je taken het maken van offertes, uitvoeren van mutaties, het opstellen van persioenreglemen- ten en polissen. Je klantgerichtheid spreekt voor zich. Profiel: Om een goede invulling aan deze dynamische functie te kunnen geven denken wij aan een kandidaat van maximaal 25 jaar met een diploma op mbo- niveau met wiskunde in zijn/haar pakket. Je hebt bij voorkeur kennis van verze- keringsleer en/of economie. Goede beheersing van de Nederlandse taal in zowel woord als geschrift is noodzakelijk. Kennis van Windows is een must. Word en E-mail is pre. Sleutelwoorden zijn: communicatief vaardig, stressbestendig, dienstverlenend en klantgericht, initiatiefrijk, dynamisch, accuraat, flexibel, door zetter, collegiaal, leergierig en enthousiast. Denk jij aan bovenstaande functie de juiste inhoud te kunnen geven? Reageer dan snel, want 14 juli begint de interne opleiding. De gehele werving en selectie wordt verzorgd door Content. Ben je geïnteresseerd? Kom of bel voor meer informatie naar Content Den Haag, Denneweg 83, tel. 070 - 3642852. MOGEN International nv, onderdeel van Zeneca Agrochemicals, is een planten-biotechnologische onder neming met circa 50 werknemers en The agricultural verricht geavanceerd onderzoek naar b/o-e genetische modificatie van voorname lijk land- en tuinbouwgewassen. MOGEN is een jong en dynamisch bedrijf waar met inzet en enthou siasme wordt gewerkt. MOGEN is op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Werkzaamheden: Op de afdeling personeelszaken bestaan deze uit: de afhandeling van sollicitatieprocedures, ziek meldingen, bijhouden van vakantiedagen, afwik kelen van de aanstellings- en uitdienstprocedure. Op de afdeling financiën bestaan deze uit: coderen, laten accorderen en archiveren van inkomende facturen. Tevens heb je de verant woordelijkheid over de urenregistratie en het kasbeheer. De algemene taken bestaan voornamelijk uit het behandelen van correspondentie voor diverse afdelingen. Twee middagen in de week ben je verantwoorde lijk voor de bezetting van de telefooncentrale en de receptie. Functie-eisen: Voor deze full-time functie (40 u/wk) vragen wij iemand op minimaal MEAO-niveau, ca. 23 jaar en met enige jaren werkervaring. Ervaring met WP en Excel en goede beheersing van de Neder landse en Engelse taal zijn noodzakelijk. De potentiële kandidaat heeft een flexibele en resultaatgerichte instelling. Dit bieden wij: Een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, een leuke werksfeer en een uitstekende accom modatie. De aanstelling is per direct voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstver band. Sollicitaties: Brieven met curriculum vitae en referenties vóór 7 juli sturen aan MOGEN International nv, Ein- steinweg 97, 2333 CB Leiden. Voor meer informa tie over de functie kun je eventueël telefonisch contact opnemen met Ruud Berends (071 - 5258282). FLIGHT SERVICES ALPHA Flight Services B.V., onderdeel van de Engelse ALPHA Airports Group, is een energiek, internationaal georiënteerde onderneming met meer dan 300 personeelsleden. ALPHA Flight Services verzorgt de catering voor passagiers van 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken. Wij zoeken voor het seizoen '97 (tot nov./dec.): CATERING STEWARDS/VLIEGTUIG BELADERS m/v in 't bezit van rijbewijs C die zorgen voor het op correcte wijze laden en lossen van vliegtuigen. Deze job is zowel parttime als fulltime. Vereisten voor deze functie: - rijbewijs C en bij voorkeur chauffeursdiploma - Nederlands-sprekend en kennis van de Engelse taal - leeftijd 22 - 40 jaar Tevens zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een: FOOD PREP SUPERVISOR m/v (voorbereidingskeuken) die leiding geeft in de voorbereidingskeuken en verantwoordelijk is voor de kwaliteit en juiste doorstroom van de ingrediënten bestemd voor de warme keuken en de productie-afdeling. Het betreft hier een contract voor bepaalde tijd. Functie-vereisten: - opleiding op MBO-niveau - gedegen warenkennis - aantoonbare leidinggevende ervaring - goede contactuele eigenschappen - leeftijd maximaal 40 jaar alsmede: ZELFSTANDIG WERKENDE KOKS m/v ZELFSTANDIG WERKEND KOK MET SPECIALISATIE KOREAANSE KEUKEN die gaan werken in onze moderne keuken, waar een groot scala aan verstrekkingen, variërend van „snacks" tot „haute cuisine" First Class maaltijden wordt bereid. Het betreft hier een contract voor bepaalde tijd. Vereisten voor deze functie: - afgeronde opleiding tot restaurantkok - ruime ervaring als zelfstandig werkend kok in een gerenommeerd restaurant - leeftijd maximaal 40 jaar. In ons bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week in zowel dag- als avonddiensten; Catering Stewards draaien ook nachtdiensten. Wij bieden een afwisselende werkkring in een dynamische omgeving met salariëring en emolumenten overeenkomstig onze CAO. Gegadigden dienen te beschikken over eigen vervoer. Voor inlichtingen kunt u van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 uur en 14.00 uur contact opnemen met onze afdeling Personeelszaken: telefoonnummer 023 - 555 7507. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar: ALPHA Flight Services B.V. Schipholweg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE La ngeveld Centrum voor psychiatrie De Divisie Verblijfspsychiatrie biedt langdurende behandeling, begelei ding en resocialisatie aan chronisch psychiatrische patiënten. Er zijn afdelingen voor de functies Gestructureerd Wonen, Wonen met Struc tuur en Resocialisatie. In 1998 zal een reorganisatie van de totale langdurende zorg binnen Langeveld plaatsvinden. De afdeling De Boekhorst D heeft per direct een vacature voor een verpleegkundige m/v so% 90% De Boekhorst D is een open afdeling voor Gestructureerd Wonen met 24 patiënten (m/v), verdeeld over twee groepen van elk 12. Vanuit een gedragstherapeutische achtergond wordt gewerkt volgens de principes van de psychosociale rehabilitatie en met de methodiek van het geïn tegreerd verplegen. De op de afdeling gehanteerde behandelplannen die per patiënt worden ontwikkeld, hebben onder andere betrekking op het leren omgaan met psychiatrische handicaps en gedragsproblemen, het activeren van restcapaciteiten en het werken aan practische vaardig heden. de dagelijkse omgang, vrijetijdsbesteding en wonen. Er wordt In hoge mate structuur geboden. Taakinhoud - Het dagelijks begeleiden en verzorgen van de patiënten. - Het zelfstandig opstellen van verpleegplannen. - Het uitvoeren van gedragstherapeutische behandelprogramma's. - Het geven van persoonlijke begeleiding aan 3 4 patiënten. - Het geven van begeleiding aan leerling-verpleeg kundigen en stagiairs. - Het mede uitvoering geven aan sociale vaardig heidstraining. - Het uitvoeren van verschillende vormen van groepsactiviteiten. Niveau-aanduiding Kandidaten dienen: - te beschikken over het diploma B-verpleegkun- dlge of HBO-V; goed te kunnen functioneren in teamverband; - bekend te zijn met het ontwikkelen en uitvoeren van individuele verpleegplannen. bereid te zijn te werken volgens de methode van geïntegreerd verplegen; - bereid te zijn op onregelmatige tijden te werken. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezond heidszorg (FWG) in functiegroep 45 (minimaal f 2.804,- en maximaal f 4.558,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband, exclusief on regelmatigheidstoeslag). Informatie Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer K. Korthout, afdelingshoofd, of de heer J. van Miltenburg, waarnemend afdelings hoofd, tel. (0252) 34 25 82, of de heer P. Wijvekate, divisiemanager, tel. (0252) 34 25 71. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het ver schijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, onder vermelding van code GL. Langeveld beschikt over 661 plaatsen In 6 divisies; Pre MFE-Rijnstreek, Pre MFE-Duinstreek. Verblijfspsychiatrie, Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk. Noordwijkerhout, Sassenbeim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf. KWALITEITSREPARATIE NEDERLANDS SCHOENFABRIKAAT ,...su.o <i) Van Lier ommei De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegveo en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoedere Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste d bij verschillende opdrachtgevers worden verricht 'erzorgt pi Allround chauffeurs m/v J" Wij zijn met spoed op zoek naar chauffeurs die gedurende r 1 zomermaanden inzetbaar zijn op divers materieel N'e (Bakwagen/trailer/combinatie). Het betreft diveres werkzaaèia heden in de regio. Te denken aan huisvuil-, container-, levertc| middelendistributie-, vlees- en luchtvrachtvervoer. Indien u iL bezit bent van uw groot rijbewijs en chauffeursdiploma en eventueel het ADR-certificaat, nodigen wij u uit een afspraf0! met ons te maken. kis Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 523 58 56, hoj Leiden. Schuttersveld 9. pr j' Klinische Oncologie Bij de afdeling Klinische Oncologie is ten behoeve van het stafsecretariaat de functie vacant van: (27 uur per week) Vac.nr. 97.W.15.26.LD Werktijden: Vrijdag gehele dag, overige uren verdeeld over de ochtenden met eventueel een mid- Het stafsecretariaat biedt administratieve en secretariële ondersteuning aan o.m. diverse stafleden van de afdeling Klinische Oncologie In volle sterkte bestaat het secretariaat uit 5 secretaresses. Uw taken zullen o.m. het volgende omvatten: - verzorgen van publicaties en correspon dentie in zowel de Nederlandse- als Engelse taal; - telefoon en postbehandeling; - beheren van agenda's; - archiefwerkzaamheden. Om bovengenoemde taken te kunnen verrichten denken wij dat u over de vol gende kwalificaties moet beschikken: - HAVO-niveau aangevuld met een secreta resse opleiding, danwel vergelijkbaar niveau; - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - in teamverband kunnen werken, maar toch met de nodige zelfstandigheid; - in staat zijn om onder druk toch accuraat te kunnen werken; - gezien de regelmatige aanloop binnen het secretariaat verwachten wij dat u over goede contactuele eigenschappen beschikt; -kennis van WP 5.1 en WP 6.1 onder Windows; - bij voorkeur kennis van de medische termi nologie. Salaris: het salaris is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.595,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. De advertentie verschijnt in- en extern tege lijkertijd. De interne procedure zal eerst wor den afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw W.H. Mol, hoofd secretariaat, of bij afwezigheid door mevrouw M van der Pias-van Dijk, secreta resse (071 - 526 30 27). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Afdeling Personeel en Organisatie, Divisie 2, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Commerciële duizendpoot m/v Bent u zeer commercieel ingesteld en zoekt u een baan om dit te kunnen ontplooien? Dat kan in de functie van verkoper binnendienst bij een financieringsmaatschappij. U bent onder andere verantwoordelijk voor telefonische aanvragen en crediet- acceptatie. De baan is fulltime. Heeft u cijfermatig inzicht en bent u telefonisch zeer sterk? Dan nodigen wij u van harte uit om te solliciteren. Secretaresse m/v Bent u op zoek naar een uitdagende secretariële baan voor een aantal maanden? Dan hebben wij een full-time functie, waarin veel Engels en Frans gesproken wordt.Naast het verzorgen van correspondentie, het aannemen van de telefoon en het bijhouden van de agenda, boekt u reizen voor de medewerkers. Heeft u een secretaresse opleiding of ervaring, en kennis van Word for Windows, dan nodigen wij u van harte uit te sollici- Secretaresse m/v Bent u iemand met initiatief en wilt u een zelfstandige functie? Dan hebben wij een leuke uitdaging voor u bij een uitgeverij. U zorgt voor de correspondentie, beheert de agenda, beantwoord de telefoon en werkt congresverslagen uit. De baan is fulltime voor lange tijd. Beheerst u de engelse taal en kunt u goed met Word Perfect 5.1 werken, neem dan contact met ons op. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretarieel medewerker m/v Ben je op zoek naar een leuke afwisselende baan in een klein dynamisch bedrijf, dan is dit wellicht de functie voor jou We zijn op zoek naar iemand die naast het aannemen van de telefoon, vergaderingen plant, reizen boekt, correspondentie doet en de agenda's beheert. Er wordt gewerkt met Word for Windows en Excel. Deze baan biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Personeelsfunctionaris m/v Bent u op zoek naar een parttime PZ functie op HBO niveau? Dan kunnen wij u een leuke baan bieden. In een bedrijf waar deze functie nog reletief nieuw is, werkzaam in de detailhandel met een aantal filialen. Van u wordt verwacht dat u zelfstandig zowel uitvoerende taken als beleidsontwikkeling kunt doen Deze functie blijft ook op termijn part-time. Een HBO opleiding is vereist. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker inkoopadministratie m/v Een prachtige kans om je MBO opleiding in de praktijk te brengen. Een brede administratieve functie waarbij de admini stratie van een computerbedrijf de hoofdtaak is. Daarbij is kennis van tekstverwerking en een goede beheersing van de Franse taal belangrijk. Deze fulltime functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Verkopers/studenten m/v Waar zijn de commerciële studenten die graag een goed betaalde vakantiebaan willen? Voor een winkel in het centrum van Leiden zoeken wij enthousiaste, commerciële en representa tieve verkopers. Het betreft het verkopen van telefoons en abonnementen Ben je beschikbaar vanaf 7 juli tot eind augustus en lijkt deze functie je op het lijf geschreven neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Avondmedewerkers supermarkt m/v Door de nieuwe openingstijden v de supermarkten zijn wij grote spoed op zoek naar enthousiaste representatieve medewerkers die een aantal avonden per week beschikbaar 2 'a; om te werken. Op diverse afdelingen is volop werk. De minirr la; leeftijd is 17 jaar en de diverse functies zijn voor lange tijd W e graag in een jonge, gezellige werksfeer werken, en ben je 2 t 3 avonden beschikbaar neem dan zo snel mogelijk contact ïSt Detailhandelpersoneel m/v Sinds 13 juni heeft Randstad Schutterveld er een nieuwe afdeling bij. Deze afdeling richt zich uitsluitend op de detail handel Bent u geïnteresseerd om binnen deze branche werkzaam te zijn kom dan eens langs om u over uw kansen laten informeren. Het werkaanbod is op dit moment erg groi Misschien kunnen wij u aan de baan helpen waar u zo lang n 3: op zoek bent Informatie bij Robert Nievaart. tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. lo< iet Kassière m/v Een mooie supermarkt in leiden zoekt een gemotiveerde kassière. Het betreft een full-time functie voor onbepaalde ti en bij goed functioneren kans op een vast dienstverband Klantvriendelijkheid, enthousiasme en representativiteit zijn sleutelwoorden voor het goed functioneren binnen deze spilfunctie. Ben jij de kassière die wij zoeken neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Supermarktmedewerkers m/v Met grote spoed zoeken wij enthousiaste supermarktmede werkers. Het betreft diverse functies binnen de supermarkt branche in het centrum van Leiden. Ook vakantiekrachten zijr i harte welkom. Bent u klantgericht, ambitieus en heeft u ïige verkoopervaring, dan bent u misschien de kandidaat d» wij zoeken. Reageer snel of kom langs en informeer mogelijkheden Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Vakkenvullers m/v Met grote spoed zoeken wij enthousiaste vakkenvullers die ,0) graag een paar avonden per week willen werken in diverse supermarkten in Leiden en omgeving. Ben je niet ouder dan i wil je graag een zakcentje bijverdienen voor de vakan^ kom dan langs en informeer naar de mogelijkheden. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse m/v Werken in teamverband, accuratesse en veelzijdigheid zijn kernbegrippen. U ondersteunt twee managers, voor wij u de administratieve steun en toeverlaat bent Ervaring in ee tanële functie en kennis van Word for Windows zijn belangrij evenals een goede beheersing van de Engelse taal. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Telefoniste/receptioniste m/v Vind je het leuk om als telefoniste/receptioniste aan de slag gaan Kom dan snel langs, want wij hebben bij verschillende bedrijven vacatures openstaan. Zowel full-time als part-f voor korte en langere tijd, eventueel zelfs met uitzicht op vas dienstverband Je dient in ieder geval te beschikken over goede telefoonstem en bij voorkeur telefonische ervaring. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. ir randstad uitzendburea -

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28