SSnS^ 'Dweilpauze' breekt ritme van Oremans Greg Rusedski is "Henmania' zat Lugthart wint met bizarre cijfers Zuivere hattrick Zonderop V Sport Schuchman gooit schema overhoop Cabriela Sabatini cTVIAASDAM L/.AM. MAANDAG 23 JUNI 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356; Eastbourne blijft zonder w innares EASTBOURNE. NOTTINGHAM RTR Greg Rusedski is de 'Henma nia' in Engeland zat. Na zijn toernooizege in Nottingham, indoor afgewerkt omdat de re gen spelen op gras onmogelijk maakte, hoopt de tot Brit ge naturaliseerde Canadees ein delijk eens een paar regels over zichzelf in de kranten te rug te vinden. „Op Queen's deed ik het goed. maar vroeg iedereen zich steeds weer af wat er mis was met Tim Henman. De eni ge manier om daar een einde aan te maken is door te blijven winnen. Dat heb ik dus ge daan". uitte Rusedski zaterdag zijn ongenoegen. Rusedstó versloeg de Slowaak Karol Ku- cera. Uitgerekend de Oost-Eu ropeaan was enkele uren eer der verantwoordelijk voor de uitschakeling van publiekslie veling Tim Henman. De organisatoren van het tennistoernooi in Eastbourne wilden zaterdag drie ronden achter elkaar afwerken. De re gen had het grastoemooi zo dwars gezeten, dat de Engel sen de kwart-, halve finale en de eindstrijd direct na elkaar programmeerden. Toen de re gen eindelijk wegbleef, zette Arantxa Sanchez-Vicario de Engelsen de voet dwars. Nadat de Spaanse nummer vier van de plaatsingslijst de Roemeense Irina Spirlea uit de halve finales had gehouden en vervolgens de Nederlandse Brenda Schultz de weg naar de finale versperde, verklaarde ze er niets voor te voelen ook nog even de eindstrijd tegen Jana Novotna af te werken. Sanchez wilde na twee zware opgaven rust. Novoma. die ook twee zware partijen in de benen had, ging ermee akkoord. Het resultaat was dat op zondag niemand de hoofdprijs kreeg. Regen verstoorde opnieuw het grastoemooi, waarna de orga nisatoren de finale maar defi nitief staakten. Regen teisterde Eastbourne de hele week. Brenda Schultz deed het ondanks die tegen slag goed. Ze hing vrijdag ver veeld rond en mocht pas op zaterdagmiddag haar donder dag afgebroken partij tegen de als eerste geplaatste titelverde digster Monica Seles afronden. Donderdag had ze na een moeilijke start de eerste set met 7-5 gewonnen. Zaterdag liep Seles bij de hervatting di rect van 2-2 uit naar 4-2, om 'Big' Brenda weer langszij te zien komen. Op 5-5 benutte de Nederlandse haar tweede breekpunt om vervolgens op eigen opslag Seles geen punt meer te gunnen en de partij met een ace te beëindigen. Schultz kon direct daarna Sanchez-Vicario slechts een set bijbenen: 5-7. In de tweede liep de Spaanse over haar heen: 6-1. Novotna bracht het duel voor de kwartfinale tegen de Japanse Sugiyama moei zaam tot een goed einde. Na een gewonnen set had ze vrij dag in de tweede bij 6-5 nog drie goede slagen nodig om naar de halve finale over te gaan. Helaas begon het toen te regenen, waarna ze zaterdag alsnog de set verloor. In de derde set herstelde de Tsjechi sche de verhoudingen. Vervol gens stond ze drie sets tegen de Wït-Russische Natasha Zvereva op de baan. De finale van gisteren tussen Novoma en Sanchez-Vicario werd nog wel gestart. Bij 6-5 voor Novoma kwam het voor tijdige einde. Geen winnares door de regen. Miriam Oremans had voor de finale haar eigen schoon maakploeg meegenomen naar Rosmalen. Fans uit Berli- cum gingen na een regenpauze op hun knieën over het gras, droogden de sprieten met handdoeken en wezen hun dorpsheid de weg. Het centre-court was laat op de avond weer speelklaar, maar Oremans was dat helaas niet. Ergens in de 'dweilpauze' had ze haar ritme, zelfver trouwen en naar later bleek de wedstrijd verloren. ROSMALEN ROB VAN DER ZANDEN Toen Oremans en Ruxandra Dragomir de kleedkamers op zochten voor de eerste regenon derbreking was er nog niets aan de hand. De 24-jarige Berlicum- se had de eerste set op zak (7-5) en stond in de tweede met 2-3 achter. Toen de tweede sessie op zaterdagavond begon liet ze haar Roemeense opponent vijf games op rij maken. Dat bete kende setverlies en meteen al een break achter in de derde. Toen alle handdoeken van het gras waren gehaald, gooide Ore mans de handdoek zelf in de ring. Toen op een 1-3 achterstand in de beslissende set de duister nis een derde sessie op zondag nodig maakte, zat Oremans zwaar in de min. Gisteren kon ze het tij niet meer keren tegen de nummer 16 van de wereld. Met 5-7, 6-2, 6-4 verloor ze na Eastbourne '93 de tweede finale in haar loopbaan. Ze hikt nog steeds tegen de eerste WTA-titel aan. Voor de 24-jarige Dragomir in de halve finale van Rosma len winnend van As Carlsson (6- 4, 6-2) was het na drie titels in '96 de vierde hoofdprijs. Oremans klaagde over een gebrek aan goed zicht op de za terdagavond. Met haar contact lenzen verloor ze naarmate het donkerder werd de bal te vaak uit het oog. Dat had ze beter vooraf tegen de fanatieke fans kunnen zeggen, dan hadden die de baan niet hoeven prepareren voor haar. Oremans keek niette min terug op een goede week. waarin ze de halve eindstrijd niet hoefde uit te spelen. Na een 1-1 tussenstand in sets meldde tegenstander Anke Huber zich zaterdagochtend af voor het slotstuk vanwege een ham stringblessure. Dragomir was minder lief voor Oremans, maar de local hero van de Heineken Trophy zat er niet te veel over in. „Na tuurlijk ben ik teleurgesteld over de nederlaag, maar het is een mooie week geweest. Ik ga op gewekt naar Wimbledon," aldus de Brabantse, die 13.500 dollar prijzengeld opstreek (Dragomir 27.500). Oremans ontmoet in Londen, waar een plek bij de laatste zestien in '93 haar hoog tepunt is, in de eerste schifting Gigi Fernandez. De pupil van Hugo Ekker lijkt weer terug waar ze hoort. Ze had een beroerd seizoen tot aan Rosmalen en zakte naar de 78ste plaats van de wereldrang lijst. Vanaf vandaag zal ze weer in de buurt van de top 50 te vin den zijn. Overigens nog altijd te laag gezien haar talent. De Boer snel klaar met Zandbergen SASSENHEIM PETER KLEIN Femke de Boer en Jan-Willem Lugthart waren de sterkste Bl- spelers in de STV Open '97 in Sassenheim. De speelster van Unicum was na twee sets de meerdere van Charlotte Zand bergen. Lugthart had drie sets nodig om Martijn van den Berg op de knieën te krijgen. De B2- titels gingen naar Carola Veer kamp en Xander Hertzmann, terwijl de hoofdprijzen in de Cl-categorie een prooi werden van de Hillegommers Mariette van den Berg en Pieter Visser. Vooraf had Femke de Boer al een beetje gerekend op haar ze ge in de BI-afdeling van de STV Open '97 op Zandbergen. „Ik heb tijdens de competitie ook al tegen Charlotte gespeeld en ook toen won ik", zei de winnares na afloop. „Ik had wel vertrou wen in de finale, hoewel ik dit seizoen nog niet zo lekker draai als vorig jaar. Toen was de Ha- zerswoudse de revelatie van het seizoen en was geen enkele speelster uit de gevestigde Bl- orde veilig voor haar danden- drang. Bij de overstap van Zoe- terwoude naar het derde team van Unicum ging de grote vorm nog niet mee, maar in baar eer ste toernooi sloeg de 16-jarige De Boer weer toe. Voorlopig blijft De Boer nog actief in de BI-toernooien in de Leidse regio. ,.A-toemooien wil ik wel spelen, maar daar wacht ik mee tot het einde van het sei zoen", meldde ze desgevraagd. „Eerst wil ik in een aantal B- toemooien wedstrijdritme op doen. Daar heb ik dan meer aan, dan in de A-kwalificaties in de eerste ronde verliezen en weinig spelen." Tegen Zandber gen bleef het ritme van De Boer ook na een regenpauze onge broken. Bij een 5-2 stand zorgde Pluvius voor oponthoud, maar na de hervatting stoomde de Unicumse snel door naar 6-2. In de tweede set kwam De Boer nog wel met 4-3 achter, maar drie gewonnen games op rij be paalden vervolgens de eindze ge- „Jan-Willem Lugthart speelt nog erg goed", luidde het com mentaar van Martijn van den Berg na afloop van zijn verloren eindstrijd bij STV tegen de Kat wijken „Ik speelde voor de eer ste keer tegen hem, dus had ik geen ervaring hoe sterk hij ei genlijk nog is. Tijdens de wed strijd had ik een paar maal het idee, dat ik hem had liggen. Maar dan wist hij de bal toch nog langs mij heen te slaan." De mannenfinale had een bi zarre uitslag (6-1 0-6 6-1), maar was toch meer gelijkopgaand dan de score doet vermoeden. „De eerste set stond ik voor ik het wist met 3-0 achter", vertel de Van den Berg verder. „Ik denk toch, dat ik in het begin iets te veel tegen hem heb opge keken, maar ook verder in de set gaf hij mij nauwelijks een kans." In de tweede reeks verloor het spel van Lugthart aan diepte. Van den Berg was er als de tóp pen bij om het initiatief over te nemen. „Die set ging gelijk op, hij serveerde nog steeds uitste kend, maar ik won wel steeds de game. Dan krijg je zo'n rare 6-0 score. In de derde set had den we op de stand 2-1 een hele lange game. Voor mijn gevoel duurde die wel een kwartier. Uiteindelijk verloor ik die toch een beetje ongelukkig. Jan-Wil lem gaf vervolgens die set niet meer uit handen. Dat is toch de kracht van zo'n speler." On danks zijn nederlaag tegen de gelouterde Lugthart ontpopt Van den Berg zich meer en meer als een topper in het Leid se BI-circuit. De winst van Carola Veer kamp in de B2 en van Pieter Visser in de Cl kwamen wel heel gemakkelijk tot stand. Za terdag speelden beiden zich middels een proset in de eindstrijd en gisteren kregen zij de slotronde vanwege respectie velijk ziekte van Monique van Ark en een blessure bij Joop Muller cadeau. Hertzmann stond voor zijn overwinning in de B2 slechts vier games af in zowel de halve finale tegen Warmerdam als de eindstrijd tegen Tim de Rooij. Mariette van den Berg pakte op knappe wijze de winst in de Cl door Vertrouwen gokbazen in Krajieek groeit LONDEN RTR Wimbledon doen groeien. 13-8. Na Sampras en Krajieek Donderdag stond de Neder- volgen Becker 13-2, Ivanise- De winst in Rosmalen heeft lander nog 6-1, gisteravond vic 7-1, Philippoussis 8-1 en het vertrouwen van de book- was dat 11-2. Krajieek moet Kafelnikov 9-1. Bij de vrou- makers op een nieuwe zege nog steeds alleen Pete Sam- wen leidt Martina Hingis (4- van Richard Krajieek op pras voor zich dulden met 6) voor Monica Seles (3-1). ALPHEN AAN DEN RUN PETER KLEIN Bionda Zonderop heeft haar derde BI-toernooi op rij gewon nen. In Alphen had de Meren- wijkse weinig problemen met tegenstandster Ingrid van der Plas. Bij de mannen zegevierde Jeroen Vink in twee sets over Al bert Robben. Vanwege de over vloedige regenval werden alle overige finales in tenniscentrum Nieuwe Sloot via een proset be slist. Niels van Geer was hier oppermachtig bij de Cl-man nen, Iva Polla van OLTC greep de zege bij de vroiiwen. Zonderop scoorde met haar zege in de Bahlmann Open een zuivere hattrick. De eerste helft van haar toemooiseizoen zit er alweer praktisch op. Alleen de districtskampioenschappen, die volgende week maandag van start gaan, staan nog op haar programma. Daar moet blijken, wie de in blakende vorm ste kende Merenwijkse een halt kan toeroepen. Op TEAN snoepte Ingrid Kruit haar de tweede set af, maar in de andere twee sets was Zonderop duidelijk beter. In de in de hal gespeelde eindstrijd legde zij vanaf de eer ste game de druk op Van der Plas, die geen gelegenheid kreeg de rally op te bouwen. Zonder op serveerde sterk en ging in de hal terecht voor het snelle punt. Van der Plas moest genoegen nemen met drie games. Tussen haar drie BI-overwin ningen en de komende districts geeft Zonderop de kans aan de concurrentie punten te verza melen voor de Masters. De voormalige Ripse helpt vader Henk Zonderop bij de organisa tie van een geheel andere sport, het inmiddels befaamde kam pioenschap sprietlopen in Rijp- wetering. Na de districts gaat Zonderop op avontuur in een junglesafari in Mexico om met fors aangescherpte instincten aan de tweede helft van haar toemooiseizoen te beginnen. Ook daarin wil Zonderop scoren om nog beter beslagen ten ijs aan haar achtste deelname aan de Masters te beginnen. Behalve Zonderop en Van der Plas kregen de BI-finalisten bij de mannen, Jeroen Vink en Al- bert Robben, van wedstrijdlei der Ellen Hakstege toestem ming om hun ^lotronde indoor als een volledige partij af te wer ken. De eerste set was gelijkop gaand. Beiden behielden hun service, zodat de tiebreak de be slissing moest brengen. Vink was hierin met 7-2 de koelste. In de tweede set werden de eer ste breaks genoteerd. Vink pak te er twee tegen Robben één, zodat de winst in de tweede set en de titel naar de speler van het eerste mannenteam van TEAN ging. Martin Verkerk, de oorspron kelijk van TEAN afkomstige neo-tennisprof, ging in de eer ste ronde van het Nederlands satelietcircuit in Raalte ten on der. De Alphenaar was met 6-7 en 4-6 niet opgewassen tegen de voormalig jeugdkampioen van Wimbledon, de Rus Savin. Jan Willem Lugthart pakte in Sassenheim zijn zoveelste titel door Mar tijn van den Berg te verslaan. foto loek zuyderduin REGIO PETER KLEIN eerst favoriete Sylvia Sieval te rug te wijzen en in de finale in twee sets de daarin verrassend doorgedrongen Leonie Mekel voor te blijven. De nederlaag in de C2 in drie sets tegen Maurien Warmerdam was voor Van den Berg een klein smetje op een verder prima STV Open '97. De Leidse kampioenen van de districtscompetitie speelden met wisselend succes mee om het landskampioenschap. De ti telhouder in de gemengde com petitie, KLTV uit Katwijk, klopte in Friesland Drachten met 5-0. Amoud van Dam, Sandor War merdam, Monique Rijnders en Kitty van der Zon treden in de kwartfinale aan tegen de kam pioen van het district Rotter dam. Unicum, districtskam pioen in de mannencompetitie, werd door BTC Ivy uit Breda uitgeschakeld. Sander de Wolf won twee partijen, zijn single en het dubbel met Ronald Rijs- dorp. De overige vier partijen gingen verloren. Erik Schuchman en Emile Crama hebben bij de HTC Open in Hazerswoude het plaatsingssche ma van het hoofdnummer, het mannenenkelspel C overhoop gegooid. Schuchman was in de twee de ronde de baas over de nummer 2, Ron van der Wouden en liep vervolgens door naar de finale. Crama won in dezelfde ronde van favoriet Arjan Stadt en stoomde ook door naar de finale. In die slotronde was Schuchman na drie sets de win naar. In de Dl was Raymond van Eek de sterkste man en moet Karolien Hoogeveen naar sterkere toernooien omzien. In haar twee poulepartijen stond zij geen enkele game af. Naast de open singles werkte HTC een reeks 35+ dubbels af. Jo ke Baans en Elisabeth Brand, inmiddels met Bos koop nationaal kampioen in de landelijke 35+ competitie, wonnen bij de Cl-vrouwen. CIRCUIT IN CIJFERS 1 Go va' Sandor Warmerdam was de bolleboos in het open toernooi van Bollenpark in Noordwijk. De KLTV-er, die zich met zijn team zaterdag een ronde verder speelde in het landskampioenschap voor titelhouders in de districtscompetitie, boek te bij de C-mannen een regelmatige 6-2 6-2 zege op medefinalist Arjen van der Niet. Roberto ter Hark verloor in de halve finale Dl na drie tie break-sets van runner-up Patrick Scheurwater. In het dubbelspel met enkelspelwinnaar Mike Zon neveld kreeg Ter Hark, opnieuw na drie op tie break besliste sets, zijn revanche. Bij het plus-toemooi van Noorden was Camiel Wapenaar de grote man. Geen van de tegenstan ders beschikte over de wapens om hem maar enigszins te weerstaan. Leo Heidoorn kwam in de mannen C-finale niet verder dan het winnen van een game. Wapenaar was met partner Bamas verder in het mannendubbel de sterkste. STV Open 1997, Sassenheim HEB1: halve finales: M. v.d. Berg - P.* Hal w.o.; J.W. Lugthart - X. Hertzmann 0 6-0. Finale: Lugthart - V.d. Berg 6-1 6 6-1. HEB2: halve finales: X. Hertz mann - L. Warmerdam 6-0 6-4; T. de Rooi) - D. v.d. Doe 9-8 proset. Finale: Hertzmann - De Rooij 6-0 6-4. DEB1: halve finales: F, de Boer - C. Veerkamp 4 6-3; Ch. Zandbergen - L. Piet 8-2 pro set. Finale: De Boer - Zandbergen 6-2 j 4. DEB2: halve finales: M van Ark - T. Canter Visscher 6-2 6-2; C. Veerkamp E. Kulk 8-6 proset. Finale: Veerkamp- Van Ark w.o. wegens ziekte Van Ark HEC1: halve finales: P. Visser - L Schaap8-1 proset; J. Muller-W. van Veen 7-5 6-1. Finale: Visser - Muller w. wegens armblessure. DEC1: halve fina les L Mekel - S. Sieval 8-3 proset; M v.d. Berg - S. Visser 3-6 6-3 6-2. Finat V d Berg Mekel 6-1 6-4. GDCl:fina M v.d. Berg/P. Visser - S Daalman-Be I hout/F. Stokman 6-2 7-6 1 HEC1 35+: finale: J. van Delft - E. Koe wijn 6-3 6-3. HDC1 35+: finale: F. Kt tebeen/C. Schoon - C. Brouwer/C. Strijt 1 7-5 6-2 DDC 35+: finale: I. ten Have/1 Hemminga - S. Daly/L. Weare 6-1 4-6; 4. GDC1 35+: finale: M. Krijger/B Me: dens - C. van Doesburg/C Brouwer 6-2 2. HEC2: halve finales: R. de Boer - JLig voet 8-2 proset; B. Tromp - D. van Vet 8-5 proset. Finale: De Boer - Tromp éi 6-1 DEC2: halve finales: M. v.d. Berg J Hagoort 6-2 2-6 6-2; M. Warmerdar M Kleijn 8-6 proset. Finale: Warmers -Vd Berg 6-4 3-6 6-1 HDC2: finale Günthardt/C. Verhoef - A Hoekstra/B. Reiche 7-6 6-3. GDC2: finale: JHaga t/A. Vestermg - A. Heemskerk/H. Gouc' aan 3-6 6-0 6-3. HED1: halve finales: N. Ravensberger P. Langmuur 8-4 proset; E. Klaver - J. Spoor 6-0 6-3 Finale: Klaver-Raven; bergen 7-5 6-3 DED1: halve finales l Bisschops - M Slootweg 8-4 proset; V Leigh - M. de Groot 8-4 proset. Finale Leigh - Bischops 6-4 0-6 7-5. HDD1; nale: V. de Mildt/P. Spek - F van Aartri k/l. v.d. Hulst 6-1 6-1 DDD1: finale: Feyaerts/A. Heemskerk - Sh. Eikens/E. rj Verhoeve 6-4 6-2. GDD1: finale: J. steijn/M. Jongerius-S Bierman/F. Aartrijk 6-0 6-3. HED1 35+: finale: M. Wegman - T. I boo 6-2 5-7 6-2. HDD1 35+: finale: van Biezen/H. Bonnet - P. v.d. Heiden Kosters 6-3 7-5. DDD1 35+: finale: M. Bouma/K. de Rijk - M. v.d. Beek/S. Ve- i degaal 6-4 6-2 GDD1 35+: finale: M. u v.d. Beek/P Noya - A. M. Wegman 7 3-6 6-2 6-3 6-4; A. Robben - B. Swart 6-3 6-4 Finale: Vink - Robben 7-6(2) 6-4. halve finales: B. Zonderop -1. Kruit -n 1-6 6-2; I. v.d. Plas - Y. van Hensberg w o. wegens blessure. Finale; Zondero V.d. Plas 6-1 6-2 HDB1: finale: R. H, il ming/J. Vink - O. Guinau/M. Smit 6-4 6-3. GDB: poule; 1. M. Bethlehem/A. Rooij. HEC1: halve finales: N. van Geer - N. Oosterhout 7-5 6-3; G. Schouls - R. C i dinaal 3-6 6-2 7-5 Finale: Van Geer- Schouls 8-0 proset DEC1: halve fma) R Evertsz - P. Anthonysz 6-4 l-b 6-1 Polla -1 Bavelaar 6-1 6-4. Finale.- Po Evertsz 8-3 proset. HDC1: finale: P.F Stroo/G. Vogler - T. Bouwhuis/G. Lugtf 8-4. DDC1: poule: 1A Moesbergen/1 )l Rommers. GDC1: finale: C. de langeie Papenhove - M. R. Rommers 6-2 6- HEC1 35+: nale. B. Ponsioen - F S: ra 8-3 proset. HDC1 35+: finale: F. v Klein/B. Ponsioen - B. Keunen/K. Win 8-3 proset. DDC1 35+: poule: 1. J. Smith/A. Vermeulen. GDC1 35+: fin— J Smith/V. Weber - B. Verkerk/P."Ver- plancke 8-3 proset. HED1: halve finales: B. Delsasso - J Prehn 4-6 7-6 6-2; S. Govers - M. de j. Hoogh6-0 6-2 Finale: Delsasso-Go t 9-7 proset. DED1: finale F Peffer-\ v Dekker 8-4 proset. HDD1: finale: M.i Luit/J. van Prehn - B. G. van Lieropl proset. DDD1: poule: 1J. R. Mok. GDD1-. poule: B. J. Keij. HED1 35+: finale: F. Schara - R IJssi stem 6-4 6-4 DED1 35+: poule: 1. V. Gruyter. HDD1 35+: finale: W. Verker de Vries - J Grifftoen/W. Redelijkheid 5 proset. DDD1 35+: finale; A. Ro< talens - B. Spaan/L Woerde 8-4 pros n HTC Open. Hazerswoude-Rijndijk HEC1: halve finales: E. Crama - L. 7-6 6-2; E. Schuchman - J. Zandt» 6-3 6-3 Finale Schuchman - Crar 6-3 6-2 HDC1 35+: poule l.C.v Beek/A. Noordermeer. HDC2 35+: fin R van Heerdt/L. Lucas - J. Duivenbo- de/H. Feunekes 6-1 6-3. DDC1 35- poule: 1 J. Baans/E. Brand. DDC2 35 finale: M. v.d. Berg/C Hansen-T. Berg/H Kruythoff 5-3 5-1 verkorte s; GDC2 35+: finale: J Steenbergen/W - C. Versteegn/H. van Kampen 6-1 6-1 HED1: halve finales: R. van Eek - M.' zeman 7-5 6-4; J. Rotteveel - G. Visse 2 6-4 Finale: Van Eek - Rotteveel 7-5 6. DED1: poule: 1. K. Hoogeveen. HD 35+: finale: F. Mingelen/W. Moerer- v d Heiden/R. Rotteveel 6-1 6-2. DD 35+: finale: G. Harberechts/G. Herz Kor/L. Warnau 5-1 5-1 verkorte sets. GDD1 35+: finale: M. Bracht/P. Dei T. Bouwhuis/P. Derks 6-4 6-2. Bollenpark. Noordwijk HEC: halve finales: S. Warmerdam -< e Borsboom 6-1 6-1, A. v.d. Niet - L. i k Boer 6-0 6-2. Finale: Warmerdam -V L Niet 6-2 6-2. HDC: finale: R. Hoek/S Warmerdam - L. de Boer/A. v.d. Nietl 6-4 HDC 35+: poule: 1 T. Berends* U Kraska. GDC 35+: poule: 1C. Kroort q Kraska. HED1: halvé finales; P. Scheurwater ter Hark 7-6 6-7 7-6; M. Zonneveld- 1 van Mastrigt 6-2 6-2. Finale: Zonnev u Scheurwater 6-1 1-6 7-6 HDD 1f:r; R. ter Hark/M. Zonneveld - T. Bader/F van Welie 7-6 6-7 7-6. HDD1 35+:? Ie: 1. D. Dol/L. v.d. Weijden. Open toernooi Noorden HEC2 18+: finale: C Wapenaar - L.l ij doorn 6-0 6-1. DEC2 18+: finale: R. 3i Bleeker - M de Groot 7-5 7-5. HDC2 finale: M. Barnas/C. Wapenaar - R Goudart/S. Verdaasdonk 6-3 6-1. DB a 18+: finale: A. Groesbeek/M. Tromp-|n de Bruijn/L. de Vries 6-2 6-2 GDC2 finale: A. van Zwieten/L. Heidoorn -1 Springvloed/K Reijngoud 4-6 6-4 6-e HED1 18+: finale! S. de Kort - R Str f] 4-6 6-4 6-2. DDD1 18+: finale: J. Ds lee/K. Verhaar - C. Hendrikx/R. Zweef 2 6-2. HDD1 30+: finale: H. Bader/R ei Goede - A. v.d. Graaff/B. v.d. Rassell e 6-3. DDD1 30+: finale; A. Blanken/J. renromp - T. Goes/T. Okkerman 6-37 GDD1 30+: finale: M W. Faber - ",n, R van Es 7-6 6-0 Leidsch Dagblad Tennis Circuitry °ns0/. Rabobank L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE PARFUMERIE DROGISTERIJ SALON DE BEAUTÉ Mercedes-Benz NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein Wilhelminalaan 10 2405 ED Alphen aan den Rijn Telefoon (0172) - 49 15 94 Telefax (0172) - 49 56 32 Miriam Oremans tijdens haar finale tegen de Roemeense Dragomir. Oremans verloor in de noodzakelijk ge worden dweilpauze haar ritme, haar zelfvertrouwen en de wedstrijd. foto anp

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 16