r, I r. jlL ynr onn-nr rj [rtr r r,i Drie dagen Maastricht Jonge musici in Concertgebouw Naar 'Joe - De Musical1 in Theater Carré met NZH Travel rmrni' wniiQiïlï! LeidschüfeDagblad VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Maastricht is de stad van de historische gebouwen, de gezellige terrassen en plei nen en de St. Pietersberg met haar grot ten. Duitsland en België liggen op slechts een steenworp afstand Daarmee is Maastricht de ideale omge ving voor een korte vakantie. Golden Tulip Barbizon Maastricht is een luxe 4-sterren hotel met 180 kamers en suites, een uitstekend restaurant en een gezellige bar- brasserie. Lezers van het Leidsch Dagblad kunnen nu een arrange ment met twee overnachtingen boeken voor slechts 235,- (normale prijs 275,-). De hotelkamers van Golden Tulip Barbi zon Maastricht zijn van alle luxe voorzien Bovendien heeft het hotel een sauna en kunt u, op basis van beschikbaarheid, fietsen van het hotel gebruiken. De wandelroute "Langs kunst en kitsch" is verkrijgbaar bij het hotel. Deze route start op de Stationsstraat waar u iedere zaterdagochtend tussen 7.00 en 13.00 uur heerlijk kunt rondsnuffelen op een antiek- en vlooienmarkt. De route voert u langs diverse zaken op het gebied van antiek, curiosa, interieur en woondecora tie en langs de bekendste historische gebouwen van Maastricht. Bezoek ook het Bonnefantenmuseum, waar een inte ressante collectie archeologie, oude en hedendaagse kunst te bekijken is. Inbegrepen in het arrangement: twee overnachtingen twee keer uitgebreid ontbijtbuffet één vier-gangen diner entreekaartje voor het Bonnefantenmuseum bezoek van de curiosamarkt op zaterdag in Maastricht wandelroute "Tussen kunsten kitsch" koffie met vlaai op het Onze Lieve Vrouwe Plein Autoroute naar Tongeren en bezoek aan de antiekmarkt op zondagmorgen Boeken Boek dit aantrekkelijke arrangement meteen op telefoonnummer 043- 3838281 en vermeld erbij 'lezersaanbie ding Leidsch Dagblad'. Deze aanbieding is geldig t/m 31 augustus 1997 Hotel Golden Tulip Barbizon Maastricht In de Grote Zaal van het Concertge bouw in Amsterdam vindt op zondag 29 juni een concert plaats, dat in vele opzichten bijzonder is. Op het podium staan jonge musici uit de hele wereld, die in de afgelopen jaren hebben deel genomen aan Holland Music Sessions, een zomeracademie voor getalen teerde musici Bovendien spelen enkele musici op originele Stradivarii, Guar- neri's en Amati's: zeldzame en waarde volle violen die beschikbaar zijn gesteld door de New Yorkse firma Machold Rare Violins Ltd. De opbrengst van het concert komt ten goede aan het wereldwijde jodiumproject van Unicef en aan studiebeurzen voor jonge musici. Het concert is het startschot voor de tiende aflevering van de zomeracade mie Holland Music Sessions. De (oud-) deelnemers die zondag 29 juni in het Concertgebouw spelen, vormen samen het I Palpiti Chamber Orchestra onder leiding van violist en dirigent Eduard Schmieder. Solisten zijn Kazuhiro Takagi (viool), Adriaan Kramer (trompet), Leo- nore Lub (orgel) en de pianist Nicholas Angelich, die in 1994 de Gou den Medaille won op het Gina Bachauer Concours Op het pro gramma staan Chaconne in g' van Tomasso Vitali, 'Concert voor piano, trompet en strijkorkest, opus 35' van Dmitri Sjostakovitsj en het strijkkwar- te in d, D 810 'Der Tod und das Mad- chen' van Franz Schubert. Het concert in de Grote Zaal van het Amsterdams Concertgebouw begint zondag 29 juni om 20.30 uur. Lezers van het Leidsch Dagblad betalen slechts 40,- per toegangskaart (normale prijs 50.-; Ja. ik maak gebruik van de lezersaanbieding van het Leidsch Dagblad voor het openingsconcert van Holland Music Sessions op zondag 29 juni om 20.30 uur in het Concertgebouw te Amsterdam Ik bestel kaarten a 40.- per stuk (normale prijs 50,-) en verleen Het Concertgebouw N V een eenmalige machtiging om het bedrag van ..- (aantal kaarten x 40,-) af te schrijven van mijn bank- of girorekeningnummer: U kunt kaarten schriftelijk reserveren door de bon in te vullen en in een onge- frankeerde, gesloten envelop te sturen aan: Het Concertgebouw NV Antwoordnummer 17902 1000 WR AMSTERDAM U verleent daarmee het Concertgebouw een eenmalige machtiging het inge vulde bedrag van uw bank- of giroreke ning te incasseren. De kaarten worden u tijdig toegestuurd. Als het concert is uit verkocht, ontvangt u bericht. Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoon: Opsturen in een gesloten envelop naar Het Concertgebouw NV, Antwoordnummer 17902, 1000 WR Amsterdam. Een postzegel is niet nodig. Code 7AB6 Joe, een Amerikaanse oor logsvlieger op een Engelse basis, ziet het uitvoeren van zijn riskante vluchten als een levenstaak. Hij is een fantasti sche piloot, maar ook een waaghals en een clown: Joe gedraagt zich alsof hij het eeuwige leven heeft. Dorinda, zijn medepilote, die zeer van Joe houdt, kan het spel niet langer met hem meespelen. Zij bekent haar liefde voor hem en vraagt hem als instructeur met haar mee terug te gaan naar Ame rika. Joe is een held in de lucht, maar niet in de liefde. Hij omzeilt een liefdesverkla ring, maar belooft wel die baan als instructeur aan te nemen. Nog voor hij zijn belofte kan inlossen komt Joe om het leven. Dit romantische pilotenver- haal speelt zich af in Konink lijk Theater Carré in Amsterdam. NZH Travel biedt u een arran gement aan op vrijdag 26 september, vrijdag 10 okto ber en vrijdag 17 oktober. Het arrangement bestaat uit ver voer naar Theater Carré, toe gangskaarten voor Joe - De Musical en reservering. OPSTAPPLAATS Leiden Station Lammenschans: 18.15 uur Vertrekdata: vrijdag 26 september vrijdag 10 oktober vrijdag 17 oktober Lezers van het Leidsch Dagblad betalen voor dit g, normale prij« Ie prijs 150r-). Lezerï van nei Leiuïtn uagoiau oeit arrangement slechts 95,- (3e rang, normale prijs ƒ110,-) of 1 35,- (2e rang, normale Wilt u gebruik maken van dit aanbod? Reserveer dan bij NZH Travel o.v.v. 'Lezersaanbieding Leidsch Dagblad', telefoon: 023-515 27 52. -Tk* Z. JnjTW/WgL/

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 14