Plan voor toeristische rondvaarten over de Lek Randstad Kunsthandelaar wil werken van Cremer en Krabbé terughebben Fokker Services grijpt naast luchtvaartprijs Nieuwe veerboot raakt paaltje Verkeer op A27 niet langer in fi Geslaagd! Vlaaien voor geslaagden DINSDAG 17 JUNI 1997 is jacobs. 071-5356414. plv -chef rudolf kleun. 071-53 den haag/alphen aan de run en deed het voorstel de partij kunst van Zwart in consignatie te verkopen. Uit de opbrengst kon zo de schuld aan Zwart afgelost worden. Zwart heeft echter weinig vertrouwen meer in zijn voormalige zakenpartner Van Son en wil geld zien. ..Hij heeft al veel geld verloren in kunsthan del Hofman zei zijn advocaat R. de Vries. „Hij wil eindelijk van de kwestie af en ziet een eerste aanbetaling als signaal van goede wil." Volgens Zwart overdrijft Van Son de waarde van de partij kunst. De verkoopprijzen zouden bij lange niet gehaald worden. Als voorbeeld noem de de advocaat van Zwart. R. de Vries, twee zeef drukken van Jeroen Krabbé, die 650 gulden per stuk moeten opbrengen. Dezelfde zeefdrukken zouden voor honderd gulden op de balans van de kunsthandel staan. „Zwart zit opgescheept met een voorraad onverkoopbare kunst aldus advo caat De Vries. Beide partijen doen nog een poging om tot overeenstemming te komen. Als zij er op vijf juli nog steeds nog steeds niet uit zijn. doet rechter Robbers uitspraak. persbureau cer8erus Twee zakenpartners in de voormalige kunsthan del Hofman uit Alphen aan de Rijn kregen giste ren in kort geding van de vice-president van de Haagse rechtbank F. Robbers het advies hun transactie ongedaan te maken. In het kort geding eiste Hofman van zijn voormalige zakenpartner R. Zwart een partij kunst terug waaronder werken van Jeroen Krabbé. Jan Cremer en Comeille. Met de kunst werd door Hofman vorig jaar een schuld van 36.000 gulden aan Zwart voldaan. Vol gens de man achter Hofman. S. van Son. is de partij kunst veel meer waard dan 36.000 gulden. Door de hogere verkoopwaarde zou Zwart 23.000 gulden meer in handen hebben gekregen dan waarop hij recht heeft. Rechter Robbers noemde de betaling in natura een ongelukkig systeem en deed het voorstel aan Van Son om alle kunst terug te nemen en 36.000 gulden uit te betalen. De kunsthandelaar zei ech ter dit bedrag onmogelijk te kunnen opbrengen Het Duitse bedrijf Wolff heeft vóór Fokker Services beslag gelegd op een onderscheiding van het gerenommeerde luchtvaartblad Flight Interna tional. De onderhoudsdienst en onderdelenleverancier voor de nog vliegende Fokkers, te genwoordig onderdeel van machinebouwer Stork, eindig de als „een goede tweede", al dus een woordvoerder van het moederconcern. Fokker Services en Wolff waren genomineerd voor de prijs als de beste onderneming in de luchtvaart wat betreft vernieuwende producten en concepten. Het Duitse bedrijf kreeg die voor het bedenken van een nieuwe technologie voor de reparatie van vleugels. De vorig jaar door Stork overgenomen Fokkerbedrij- ven zijn deze week vertegen woordigd op de luchtvaartten toonstelling Le Bourget in Pa rijs. Twee jaar geleden gaf het inmiddels failliete Fokker als volwaardige vliegtuigfabrikant daar nog acte de presence. Fokker Services, dat duizend werknemers in dienst heeft verspreid over de hoofdvesti gingen in Amsterdam en Woensdrecht. onderhoudt de bijna 1200 Fokkers die in de wereld nog in gebruik zijn. Boeing te laag boven Amsterdam amsterdam anp Een communicatiestoornis tus sen de verkeerstoren en de ge zagvoerder van een Boeing 747 van El Al en een defect af- -standsbaken op de landings baan zijn twee van de oorzaken van een bulderend lawaai dat op zondagavond 27 oktober be woners van Amsterdam Cen trum en Zuid opschrikte. De Boeing 747 van El Al was door de opeenstapeling van fouten tot minder dan 300 me ter boven de stad gezakt en moest de reeds ingezette lan ding afbreken. Eén van de ge volgen van het incident is dat de Israëlische piloot tijdelijk geen gezagvoerder meer mag zijn en extra trainingen moet volgen. vussingen De nieuwe veerboot Prins Johan Friso ligt alweer voor een reparatie op de Scheldepoort Scheepswerf in Vlissingen. Door een stuurfout raakte de veerboot een betonnen paal, wat een gat in de romp van een goede twee meter opleverde. foto wfa utrecht anp De openstelling van de twi spitsstrook op de A27 bij ten heeft er gisteren toe ge dat de automobilisten daar meer in de file staan. Rij] terstaat schat dat de verkeei bruikers met de openstel van de extra rijstrook mins een kwartier tijdwinst hel geboekt. Normaal gespi heeft het verkeer Utrecht-Lunetten en Meei tijdens werkdagen in de spi kampen met files van deld drie tot zeven kiloi lengte. Om dat probleem te helpen wordt de vluchtsi op de A27 tussen zeven en uur 's ochtends over een leij van 900 meter opengesteld verkeer. Om pechvogels een i mogelijkheid te geven Rijkswaterstaat naast de tijc ke extra baan nieuwe vluch vens aangelegd. Negen ca ra's houden de situatie op weg nauwlettend in de zodat hulpverleningswaj snel ter plaatse kunnen zija Een woordvoerder van steunpunt Houten is tevre met de eerste resultaten, verkeer kon prima doorrij* We moeten alleen afwad hoe het is bij slecht weer. ussel en lek gpd Als de provincies Zuid-Holland en Utrecht ermee in stemmen en subsidie willen geven, komt er binnen af zienbare tijd een toeristische rondvaartboot die langs elf gemeenten aan de Lek trekt. Deze boot zou tijdens de spitsuren tevens gebruikt kunnen worden als open baar-vervoermiddel. Dit blijkt uit het onlangs versche nen eindrapport 'Rivierenland Holland, Toeristische bootverbinding over de Lek' van het Goudse adviesbu reau TRS. In opdracht van de provincies Zuid-Holland en Utrecht heeft TRS onderzoek gedaan naar de haalbaar heid van een dergelijke vaarverbinding tussen Rhenen en Kinderdijk. De provincies schakelden TRS in omdat de haalbaarheid van een toeristische rondvaartboot in een eerder uitgebracht plan van Verkerk Charters Maarssen niet duidelijk was uitgewerkt. Volgens W. van Hooff, projectleider bij Rivierenl Holland en bedenker van de toeristische rondva boot. liggen aan de rivier de Lek heel veel leuke sta die onderling met het openbaar vervoer moeilijk reikbaar zijn. Met een rondvaartboot zal de toegai lijkheid van deze elf gemeenten worden vergroot. Vbo: Aire A-:;- e - - :e~ Burg. Leah Caroia Mast, David Chris tian Emanuel Florisson. Cornells Jo hannes van Gent, Frank Georg Jozef MartinusGiliissen, Sebastiaan Johan nes Nederpelt, Nicolaas Hendnkus Warmerdam, PeterChristiaan Rhijns- burger. Thijs Lennert Waterland. Jerry Eduardus Johannes van der Heijder Jean-Paul Corneussen. Wouter Ralf van de Pc Mann us G soertus Hoog kamer. Wilhelmus Hubertus de Groet. Daniël Sebastianus Fredriks. Fedor Lange, Dirx-Jan Molenaar. Robert- -Jan Hofman, Paul Marcel Karsen- barg. Bastiaan Albertus Adrianus Turk, Ard Bernhard Edward de Zwaan, Björn van Luijk, Robertus Hendrikus Teuwisse, Niels Cornells Adrianus Veldhoven, Fred Johan van den Berg, Bart Cockheijt. Daniël de Goede. Joost Geert Albert Lindhout. Jeroen Martinus Gerardus Smeltmk. Jeffrey Michael Steenvoorde. Stefa- nus Hendrikus van der Zalm. David t Cornel is Du venvoorde. Johannes Hendricus Maria Duivenvoorde, Ar thur Jacob Martinus van Eeden. Ar- noldus Wouterus Johannes den Elzen, Daniël Mana Rotteveel. Marcellus Cornells Vreeburg, David Jacobus Ma ria Zuiderduin, Onno Victor van der Graaf. Jeroen den Hollander, Sander Gijsman. Richard van Egmond, Youri Bernardus van Kesteren. Ralf Mana Smeitmk. Roderick Johannes Bee- kmk. Raimond van Hemert. Bram -s" i .:'S"es ,5' ree- .'-s-'er Gerardus Borst. Barnardus Nmclaas Duivenvoorde. Anthonius Hendrikus Maria Fransen, Matthijs Leonardus langelaan. Esther van der Niet, Dave Slobbe, Donovan Hendricus Jozef van Steijn. Leonardus Martinus Homan, Willem Maarten Dubbeldam, Ewout Roelof Voigt, Henricus Hubertus Wes- sels. Jozef Gerardus Berbee, David Boot, Michel Markus Adrianus van der Lans. Ramon Jordao Payer, Renë Johannes Engelbertus Theodorus Streppei. Wouter Willem Frederik Alexander de Vlieger. Paul Schoite. Hendrik Cornells Admiraal. Ferry Jo hannes Adr anus van den Burg, Theo- dor Herman Felix Richard Hoekstra. Marcel Cornells van Houten, Michel Franciscus Carolus Koopmans, Ron Langeveld, Petrus Adrianus van Schooten, Leonardus Ferdinand Wijn- ands, Jacobus Wilhelmus Bakker, Tom Duivenvoorde, Marcel Cornells Jacobus Geerlings, Nicolas Samuel Hulsman, Ronald Hendricus Jozef van Zeist, Martijn Thijme van Houdt. Your Aiexande- Dirk-Jan Muller, Iddo van t Hof. Frank Arthur Houtman. Wouter Johannes de Haas. Johannes Hendrikus Petrus Hermans, Petrus Wilhelmus van Es. Jeroen Beumer, Jordan Ronald Hannaart, Dennis Franciscus Cornell's Beijsens, Youri Petrus Johannes Leeuw, Michiel Alexander Roelofs, Mike Weerden burg, Mark Slootweg. Peter van Kan, Pascal Lubbe, Hendrik-Jan Cornelis van de Velde. Victor Verloop, Rudolf Cornells Geerlings, Carolus Petrus van Nobelen, Osman Durmus, Dennis Johannes Hendrikus van der Lans. Marco Adrianus Johannes van Leeu wen, Tommy Meijer. Davie Joshua van der Zwart. Antonius Pieter Adolf van der Aa, Mark Johannes Klein, Rob Petrus Jacobus Schoone. Patrick Benjamino van Bentem. Roy Marinus Cornells van Velzen, Bastiaan Paul van der Poel, Bouke Lijsbertus Hoek. Helena Gerarda Alexandra Sip, Xan- der Marcel Christian van der Zon, Jel- le van Dongen, Pascal Etienne Meij- waard, Barry Wilhelmus Martinus Zandvliet. Rhea Johanna van Gijls- wijk, Johanna Petronella Maria van Hage. Frank Jozef Alexander Haas noot. Albert Adriaan van Zuijlen. Kay Sutterland. Laurentia Christina Cle mens. Renate Adriana Zwanenburg, Adrianus Hubertus van den Berg Er- wm van Dijk, Martijn Johannes Ferdi nand Meijer, Sascha Pierre Trompert. Hermanus Petrus Cornelis de Vries, René Dijkzeul, Ester Tates, Rudolf Antonius Henricus de Boer, Yvonne Catharine Maria Hogervorst, Johan- nus Nicolaas Simon van der Slot, Si- mone Jantme van Eijk. Tjeerd Johan nes Fokke Miedema. Thomas Dege- Img. Johannes Theodorus van der Meer. Robert Stefan Scheerhout, Or lando Stuurwold. Duco Brickmann, Edwin van Duijn. Maikel Haver, Adri aan Hickmann. Theo Houwaard, Jan- -Willem Jonker. Robert Willem van Rijn, Johannes Bastiaan Vooijs, Pieter Cornells de Vreugd, Mare Bavelaar, Astrid Viola Burghouwt, Donald Step- han Dijkstra, Niels van der Linden, Patrick Alexander Stoute. Sebastiaan Nicolaas Stouten. Maria Wilhelmina Margretha van Ruiten, JesSica Corne lia Mar.a Scheepmaker. Maria Marga- retha Schoone, Marc Jacobus van der Tang, Christian Nederpelt. Sebasti aan Bouwman. Daniël Robert William Cohen. Jimmy Geerlings. Jan Leen- dert de Geus, Levon Kevin Jordan, Remco-Jacobus Kleijn, Wilhelmus Leonardes Fredericus Plug, Stefan Smit, Adriana Maria Helena van Eeden, Jan Dirk Griekspoor, Monique Scheepmaker, Hendnka Johanna Mi riam Stikkelorum. Rogier Vincent Broeders. Jan Marinus Sjoerd Zwaan, Job Anthonius Maria van Berkel, Da- mëile Dreijer. William Gerardus Bo- gaards. Mathei Nicolaas Johannes van Dam, Rob van Egmond. Martinus Leonardus Koomen, Christopher Da vid Nadm. Roy Padding, Arjan Manu el Soetekouw, Jarno Munneke Michel Hendrikus AlewinusZandvliet, Rudolph Johannes van der Aart, Be- rendina Alberta Maria Bel, Suzan He lena Alida van den Burg. Barry Simon Cornells van Ruiten, Inge Nadjezda Margaretha van Ruiten. Nanda Clazi- na Petronella van Ruiten. Eveline Bol, Nancy Mana Bontje. Cathanna van Dam. Esther Elsgeest, Rutger Johan nes van Gerven. Susanne van der Hei den, Diana Renata Hoogenboom, Leonarda Theresia Maria Hoogen boom, Bernardus Adrianus Jonkman, Kelly Lucia Johanna van Kesteren, Judith Johanna Wilhelmina van der Krogt, Adriana Patricia van der Meer, Christine Meeuwissen, Jeronimus Pe trus Molema. Johannes Cornelis Wil helmus Noordermeer, Johannes Hen drik Perfors. Catharma Geertruida Maria Schinck, Nathalie Charlotte Smeltmk, Simone Snaar, Frank Leen- dert Verhaar. Jeroen Vink, Robertus Johannes Antonius van der Vlugt, LeomeVos, Esther Cornelia Maria Wolvers. Bart Zuidhoek. Jeroen Cor nells Petrus Bax. Maria Johanna van Dijk. Leome Floor, Dominique Hoog kamer. Natasja Maria Elizabeth Kerk vliet. Petrus Hendrikus Maria Lange veld. Monica Margaretha Anna Oost- dam. Elisabeth Maria Pijnacker, Cor nells Johannes Mattheus Maria van Steijn, Franciscus Johannes Jozef Zwetsloot, Lucien Haver. Edwin Baars. Angela van Beek, Rob Blokhuizen, Andrë van der Blom. Menno Bodt. David de Boer, Femke de Boer, Ralph Burchartz, Maartje Dubbelaar. Bastiaan Duijm, Margreet de Goede. Richard de Haas, Tom Heemskerk, Jord Heijmans, Erik Hes- sels, Joost Hop, Linda van Klaveren, llona Klem, Jop Koenegracht, David van der Laan, Wilco van der Leek, Jessica Leidelmeyer, Bianca Lucas, Shyam Naram, Mark Nusteen, Joost Onderwater. Sheba van Oosten, Mar- loes Overvliet. Anouck Paauw, Jac queline van Rijk, Sharony van Ros- sum, Martijn Stolwijk. Marc Stronk horst, Eveiine Veltman, Linda Verkuij- len. Mark Verhnden. Matthijs de Vree- de, Jan van der Zalm, Stefan van Zelst, Fred Zitman, Ramon Zuider- vaart Johannes 23 College: Marleen Akerboom, Rebecca Aker boom, Claudia Bakker, Nancy Bar- tels, Saskia van den Berg. Yvonne van den Berg. Bibi Borgers. Brigitte Borst, Sabine van Egmond. Mark van Em merik, Wendy van Haestregt. Demse Hogeboom, Ruud Hoogenboom, Jet Huigsloot. Daniël Kalker, Ralph van der Kamp, Josien Klein, Esmond van Klink, Hans Klink, Marleen van Klink, Brenda Konst, Sebastiaan Kraan, Ta mara Ludlage, Miriam Möllers, Da- niëlle van der Meer, Thijs van der Meer, Yvonne van der Meer, Caroline Molkenboer, Hannie van der Ploeg, Iris Pouw, Diane Roosemalen, Danny van Ruiten, Esther Schouten, Linda van der Star. Hester Straathof, Rem- ko Straathof. Jana Varushechkina. Audrey van Veen, Ramon Verdel. Pe ter Warmerdam, Natasja Weenink, Jacqueline van Wegen. Jacintha van Wiermgen, Bart Witteman, Marcel van Zanten. Arno van der Zwet Aquino College: Chris Asper, Hester Beelen, John Be- tram, Derk Bettonviel, Martijn Boog aard, Vonneke Boogmans, Jana Brug man, Rosa Coppoolse, Qim Dooper, Flons Duijster. Frank Elderhorst, Rei- neke Erdbrink. Maurice Gerrits, Ma rieke Gresnigt. Richard Groenen. Da- niélle de Groot. Chris Hakkesteegt, Charlotte Hal. Danny Harleman, Dan ny Hartman. Joris Heuer. Guillermo Holman, Patrick Holswilder, Sebasti aan ter Horst, Patrick Huigsloot. Mei- ke Hurts, Jessica Iken, Carin van Jaarsveld, Roos Jonker, Arlette van Kampen, Pepijn Kemper, Judith Kok, Daan Krijger, Daphne Middleton, Jo han de Nie, Michiel Oomen, Godwin Pilouw, Michelle Planjer, Bas van der Ploeg, Thierry Ranner, Jilles Rie- mens. Chantal de Roo, Piet Rotte veel. Rick van Seggelen, Olaf Serdijn, Jonathan Sijl. Roos van der Sman, Frank Snoek. Alexander Soetens. Marjolijn van der Sommen, Monique Het Leidsch Dagblad publiceert geregeld de namen van geslaagden. Elke dag dat v de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten een aantal namen. 1 krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een vlaai aangeboden. De gelukkigen kunni bellen met Kirsten Loeff (071 - 5356401/356402). Zij neemt het adres op en verstuu de brief waarmee de vlaai kan worden opgehaald bij Multi-Vlaai, Breestraat 159 Leiden. De winnaars van vandaag zijn: Cornelis Johannes van Gent, Susanne van der He den (beiden Teylingen), Linda van Klaveren, Ivo Jansen (beiden Aquino) en Kam Khattala (Da Vinei). Staal, Bob Stoute, Erik Tromp, Bart Tuijthoff, Irene van Veen. Petra van Veen, Kim Veerman, Leonie Verberg, Monique Verhaar, Maartje Veth. Su zanne van der Voet. Jasper Vorisek, Titia Wassenaar, Lisa van Wmsen. Ja ne de Wit, Margot Zandbergen Marije van den Ancker, Eelco Appelo, Rene Bakker, Rutger Barends. Emma Batteljee, Anne-Marie van den Blink, Jeroen de Boer, Silvana Bos, Faouzi Boutahri, Jorg van der Breggen, Arno Breuer, Maarten Broesterhuizen, Elc- ke Bun, Lina Marcela Cubillos Lopez, Annemarie van Delft. Caroline Diepe- veen. Wim van Dommelen, Jan Pieter van Duijn, Joris van Duijn, Jurriën Duijnhoven, Rik Elstgeest, Hjalmar Geerlings, Pieterjan Goedhart, Steven Goos, Willem Goosen, Bob de Graaf, Carolien Graafsma, Emelie Hacker, Irma Hachmang, Martijn Halewijn, Jiska van der Heide, Frido Heuer, Fer- di Hogenboom, Rosanneden Hollan der, Benjamin Hoogervorst, Yvonne Hop, Thomas van der Hulst, Chau-Lun lp, Willemijn van Iterson, Ivo Jansen, Ronald de Jeu, Saskia Jonker, Marie-Louise van der Kamp. Welmoed van der Kamp. Olga de Key- zer. Dennis van Klink, Eddy van Klink, Martijn van Klink. Monique van Klink, Bo Koek, Linda Koek, Simcha Korbee, Jarko Kortekaas, Marnix Kor- terink, Alex Krijger, Marlous Kroes- bergen, Charlotte Kunst, Danny Kwee, Hanneke van der Lans, Martine la Lau, Lorainne van Leeuwen, Wendy Logeman, Anne Mathijssen, Stefanie van der Meer, Suzanne van der Meer, •Bob Meerstadt, Brigit van der Meijs, Yumi Mitsunaga, Peter van Muijen, Danielle van de Nadort, Roel Nagte- gaal, Joyce Noordover. Tamara Olde Juninck, Ingeborg Oldenhof, Kevin Olijerhoek, Amka Oomen, Wouter Os- terholt, MarloesOudeman, Karlijn van Overvest, Koen Perquin, Manon Pont, Sailesh Ramasray, Lizzy van Ruiten, Robert van Ruiten, Jakoline Sauer, IvarSchrama, Barbara Sik- king, Helmie Snel, Joris Sneyers, Mi chiel van der Sommen, Joost van der Stel, Vidya Stipdonk, Viki Szumlas, Jenny van Veen, Arthij van der Veer, Kim Verdel, Martijn Verdoes, Jaap Verheus, Stoffel Verjaal. Janis Ver- meeren, Egor Versluijs. Martijn Vis, Jitske Visser, Teije van Vliet. Bregje van Vhmmeren. Karsten Vork. Jerom van Vuren, Jenny Wassenaar. Step hen Wassenaar, Kim Weenink, Mar loes Wesselingh, Caroline van de We tering, Liesbeth Wieberdink, Manon Willems, Maaike de Wit, Charlotte Wittgen, Riyanne Wuisman, Martha Zandbergen, Mendie van Zeil, Step hanie Zimmerman, Richard Zoeten daal. Evelyn Zuidgeest. Bonaventura College: Niels Altink, Michelle Bakker, Angeli- que van Beek. Bart Besselink, Piet de Boer, Thessa de Boer, Monica Boers, Alex Cavaye, Marinka van Cleef. Ru ben Corneiisse. Floor van Dam, Meta van Dam. Misha van Eeden. Jeroen van Gooi. Nienke Hartgers. Nienke Hazebroek, Hugo van der Helm, Niek Hoogervorst, Albert van der Hoorn, Michelle de Jeu, Sander Kuzee, Ma- riëlle van Leijden, Bastiaan Maat, Stephanie Majoie, Hossein Mardani, Nicole Moonen, Yuri van Nierop, Mi chiel Nieuwenhuijsen, Purdy Ong, Mark Peeters. Brent Peterse, Els Pi nas. Esther van der Ploeg, Sebastiaan Poels. Elenor Prins, BiSnca van Rijn, Coen Rosdorff. Nienke Stolwijk. Irene Straathof. Mei-Ling Ung. Eric Veloo. Cynthia Vlasveld, Mieke Vlek, Niks van de Waal, Babette Wagemakers, Steven Wagner, Dorine van Walstijn, Paul van der Werf, Jeroen van Wet ten. Vwo: Sylvia van Alphen, Thomas Ankers mit, Hendrik Asper, Anne Banck. Jan Pieter Banck, Arthur Barendsen. Xan- der Bastiaansen, Roderick Beck, Maaike van Beek. Roel Beijer, Anna Benjamins, Peter van den Berg. Jorin- de van den Berge, Joep Besselink, Jan van Beuningen, Melanie Bij waard. Joost Bleijie, Marleen Blokhui zen, Linda de Bock, Niek Böuman, Jan Willem Brandenburg, Lenneke Brederode, Lard Breebaart, Akpongo Breetvelt, Haakon Brouwer, Louis Bruins, Lotte Diephuis, Thomas Dirk smeier, Stephan van Driel, Bas Dus- eé. Daniël Dutrieux, Jeroen Elstgeest, Katharina Engels, Haro Froger, Fem ke Gaastra, Floriske van Geest, Arjan van Gemert, Marloes Gerstel, Ocal Gezici, Patricia Glasbergen, Geert Groeneveld, Peter Groenewegen, Ma- rie-Jos de Haas, Hille Harinck, Den nis Heuckelbach. Maaike Hin, Tim van der Hofstede. Mariska ter Horst. Wiebe van Houten. Gertjan van der Hulst. Fransje Immink, Rogier Jac ques, Esther Janssen. Femkje Jonker. Cathelijne Jorissen, B°s Kaptijn. Esther Keijser, Anne-Laurine Klaver. Jeroen Klein, Marloes Klein, Remy van Klink, Marij Kluck, Sander Koek, Marc Koevoets, Esther Kok, Joost de Kok, Saskia Koning, Charissa Kooien, Jacomijne Kooloos, Marjolein van der Krogt, Geert van Kuijen, Marijn Kui per. Thijs van der Laarse, Samara Lal- my, Tony Lee-A-Fong, Jeroen van Leeuwen, Sonja van Leijden. Bram Lieverse. Maartje Loomans. Maroesja Luiten, Leendertvan Maanen. Moira Maclnroy. Jos Marijt. Bieke van der Mark, Marijke van Meeteren, Brenda Meijer, Wieke Mijjer, Floor Minne, Frank Mollee, Meike Muijlaert, Patty Nieuwenburg, Paula Nijland, Ray mond van Noort, Sander Nub, Luuk van den Oever. Vasco de Oliveira Martins. Monique Olsthoorn, Joeri 01- theten, Paco Oltheten, Tessa Ooijen- dijk, Menno Pleij, Tineke van der Ploeg. Marijn Plug, Maartje Poel- mann. Kirsten Poortier. Vincent Pour- chez, Stëphaniedu Prie. Rosalien Quadekker, Joris Rietbroek, Stijntje Roes, Tjade Rohling. Raymond de Rooij, Mark Rotteveel. Johanneke Ruiter, Sanne Sanavro, Wendeline van Santen, Martina Schouten. Be rend van Seggelen, Annebert Slob, Jeanme Sol, Daan Spoelstra, Eveline van Straalen, Gijs van Straten. Patri cia Strijk, Jeroen Struive. Maartje Sy- mons, Ida Tabbers, Linda Taffijn. Gert-Jan Talma, Ruben Tas. Maartje Terken. Mikkel Thunnissen. Josefine Toor. Marieke Verbaan. Kirsten Ver del. Maurits Verhaar. Arjen Vermolen. Maarten Visser. Michiel Vrijbergen, Janneke Vroom. Leon Wagenaar. Piet Wessels, Coen Wijen, Karin Wijsman, Jan van Wmsen, Marjolein Wolfslag, Tamara Wolsak, Diane van der Wou- de, Joanne van der Woude, Timara Zuijdwijk, Maarten van der Zwan, Cin dy van der Zwet, Linda van der Zwet. Beroepencollege Het Gilde, afdeling VBO in Leiden: Frieda van der Leek, Jacqueline Post, Patrick Righart van Gelder, Kim van Vliet, Harmme de Vos. Wilfred Senne, Caroia Velthuijsen. Vera Noordover. Sebastiaan de Konink, Jolanda Hachmer, Guus Oudshoorn, Annema rie van Tol, David Druif, Erik de Boer, Abdelghani Boukhidous, Dominic Bronk, Michel Fuchs, Marjon van In- gen, Boudewijn Kamphues, Edu Schultz, Maarten Stallinga, Ferry Wullur, Robin Peerkhan, Wim Borst, Richard van Tol. Olaf Bunnik, Helma Guldemond, Eveline Klootsema. Nathalie Post. Natasha Regeer, Davi- nia Regoor, Debby Schipper. Jessica Sewradj, Linda de Vos. Astrid van der Woerd, Havanur Sagdic, Jaimy Schip- ma, Vanessa van de Berg, Angela van Delft, Wendy Groenendijk, Simone Hofstee, Ingrid de Jager, Nam Nguij- en, Suzanne van Klink, Wendy Klin kenberg, Rishma Soekhradj, Daphne Bleijie, Lotte Zee, Sarina van de Geer. Kalid Baghat, Joouad Boufarra, Sa- cha Hillenaar, Oermila Koesal, Irene Koppeschaar, Lizette de Mooy, Wen dy den Os. Angela Roelandse, Sam Scheffer. Natasja Volkers, Mirjam van Zuijlekom, Dinesh Baldew, Ersan Ca- tal. Anne Linde van Duijn, Risma Ga- jadhar. JorisGoddijn, Niki Hereur, Christa de Klerk. Lisette Piket, Gok- han Sahinbas. Ayub Sayem, Carolien Schroef. Jenny Malhotra, Soma Nop- pe. Esengül Oztas, Chantal School- werth, Rachid Skakm, Cindy van Weeren, Danny Azier, Youssef Bou- razma, Lemlem Haggi, Fatos Karatas, Gadicha Moussaten, Corma Benning. Robertmo Bey, Dennis Duyn, Debby van Dam, Malika Jabi, Randhi Mou- chih, Chantal Rijsbergen, Cindy Steenbergen. Angelique Straathof, Sabine Verlmd. Malika Akoudad, Ka- rima BenHanna, Monique Borst, Ca thy Breuker. Nienke Donders, Jansje Eradus, Jaschenka Filarski, Nancy de Groot, Morena Hato, Cecile Laterveer, Brenda Le Maltre, Jolanda Nagtegaai, Deaila Rijsbergen, Maureen de Rui ter, Chantal Stoute, Angelique van Velzen, Esther van der Vooren, Wilma Coert, Natasja Cornelisse, José van Egmond, Ingrid Gordijn, Pauline Kuy- venhoven, Ryanne Ladan, Sjanet Mast. Mirjam Mink, Mirjan Pijnaker, Wendy Prins. Miranda Schreuder. Chantal Wakka. Davina van der Berg. Marion de Jong. Angelique van Leeu wen, Daisy van Klaveren, Daniëlle Kramp, Rachel Meyers. Yas'emin 01- gun, Petra Philippo, Cindy Tuinhof de Moed, Khadaya Belaida, Vandana Changur, Pascal v.d. Heyden, Magda Mens, Sandy Siera, Najlaa Bahri, Dennis Balsink, Jamal Elwali, Nata- schavan Es, Naomi Hollander, Kamal Khattala. Johan Le Febre, Donata van Wasbeek, Iris Woudstra. Bnënne Bak ker. Stacey Broekhuizen. Rafik Dah- man. Sabrina Nihin. Angelique den Os. Robert Remmerswaal. Saskia de Groot. Abdelkader Hamdi, Stanley Pi ket, Jeroen Sleyser, Michelle van Ton geren. Jolanda van de Vegte, Senol Akkus, Claudia Altorf, Petra Erades, Yasemin Kahraman, Patricia Kroe- semeijer, Farid Mandil, Maurice Noordervliet, Vincent Benjamin, Me- zid Bellari, Ronnie Bronsgeest, Den nis Gijsman. Robbert Juffermans. Ri chard Kuijer, Pieter Mieloo, Anand Seopershad, Nenad Sidoroski, Dennis van der Blom, Edo Duivenvoorden. Robert Filemon, Mark van Houten. Roel Jongbloed, Menno Keijzer, Ste ven Leugermg. Machiel de Swijger, Thomas van der Steen, Dries Aboul- git, Arie Ottenhof, Michael Redel, An dre van Rossum, Carl Stockmann, Jordy Bakker, Thierry Hendriks, Mou- rad Kassi, Jeroen Neuteboom, Amit Ramlal, Marvin Sloos,Remco Buis, Abdelhakim Chatbi, Mark Gijsman, Ozgür Kocak. Ricardo Oevern, Robert Rietkerken, Vincent Sloos. Richard van der Wiel, Anmka Waasdorp, Radj- en Nandpersad. Ahmed Soussi,Har- preet Daphu, Dennis Godschalk, Mi chael van Goozen, Maurice van der Hulst, Dennis Pouw, Mark van Rhijn, Harold Hollebeek, Jan van de Horst, Dimitri van der Neut, Afoe Tan, Koos Jansen, Martin de Kleyn, Bob Rama ker, Boutaleb Bagha, Jeroen van der Bent, Emanuel Essel, Youssef Hous- ney, Patrick Moerland, Itamar Noor- da, Rachid Oulgout, Benyounes Rhioues, Deniz Korkmaz, Syreetf Rampersad, Leon Vermont, Sahit Aloglu, Sandra Overdijk, Stefanie Iterson, Linda Borreman, Jamilai darazi, Hester Groenewegen. Pan Kroesemeijer, Joyce Slingerland, van Eigen, Joey Hartogs, Ricky H togs. Koen Eggmk, Sezay Cabri.il da Griekspier, Fabian Graper. Sin Hagenaars, Harald Hendriks. Ger Hoogendorp, Dennis van der Ploe Astrid van Wieren, Sidney Fortmi Dimitri Arends, Nadya El Marsni. van Loenen, Morag de Bloeme, G gie Noya, Rene van Ipenburg, Ma Verpoort, Patricia Recourt, Wend van den Bogaard, Vera Kneijber,; ce Knijnenburg, Ardy Noya, Mirar Zwaan, Matthieu van den Assem, Hoiting. Mark Mens. Ruben Verhi Vincent Verhage. Teun Eijgenrool Patrick Boel. Dennis van den Big laar, Remon Jansen, René van dé Velden, Michael Heetveld, Miche den Berg. Menno Meppelink, Mie van der Wilk, Paula Le Febre. Ing Rijsdam, Remco Drost, Marco vai Krogt, Ruben van Noort, KristaRi mijn, Mariska Stouten, Evelien w Kapel, Nathalie Hoogervorst, Mar de Jong, Maaike Zandbergen, Ma van Leeuwen, Maurice Wonderge Shobeir Mohammadi, Patrick Ha vorst. Marleen van Seggele Volwater, Willeke Meyer, Barbara der Pouw Kraan. Sander Koetsier Mark van 't Hoog, Kristian Neijmi Daan van der Boon, Frans Guyt.J Kuyt, Emiel van Pelt, Norella var véren, Yordi van Koert. Natasjaw Haestregt. Patricia Schouten, Cm Verdegem, Viviën Straathof, Jolar Möllers, Bianca Wesselman, Sua Hoogenboom, Sonja Koek, Juditt genboom, Chantal Valentijn, Dliai der Thandi, Dennis van der Meer, ter Bouwman. Dimitri Kraan, Ma- van der Burg, Bas Broekmeulen, van Nobelen, Kim Bakker, Rudyi der Tas, Jeroen van Goozen, Rost mary Heemskerk, Sheila Laman. ve Pfundt, Walter Beukeboom. S na Leeflang, Niels Koot, Chris va Meer. Steven van Aller. SietskeS terman, Chantal Koudijs, Zakaria Harfaoui, Remco Vonk. Xanderw Zanten, Remco van Delft, Robbe Wit, Gerard Westerhoven, Jerney Hendriks, Lonneke Knip, Renate Brand, Corrien Ros. Mariska Gies: gen, Marieke Reeuwijk, Matthijs conis, Meivin Thielsch, Amin Lelt veld. Mazita van Mal. Remy vont genbergh, Stefan Sneeuw, Morvi' MacNac, Remy van der Geer, Lafi van Ommeren. Vincent Waegemi kers, Arno de Lange. Gerard vanl Adriaan Sijtsma, Pegah Bagherpi Marija Ibraimi, Rob Groenendijk, die Mors, Lotte Hogenboom, Fem van der Meer, Paul Kouwenhover Lion Hiemenz, Olof Grootenboe' dy Salman, Wendy Salman, Davi* Oosterveer, Michel van der Lans, ris van Dam, Frank Griekspoor, P trick Middelkoop, Jerney van We Ingeborg Lubbers, FabiënneGou' Amy Altorf. Denise Pieterse, Man Komen, Johan Visscher. Linda Ki se. Rosalie Zwetsloot, Gaike Hoq boom, Richard Glimmerveen, Ke th Kramer, Wing-Kei Tang, Djamm Liakathoesein, Linda van Zoest, bian Bakker, Frank Smit, Nabil sing, Yilmaz Cagli, Christian Sleg horst, Hans Kleine, HansGravek! Aafke de Vries.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 18