Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Teamwerk met Berk. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDE PenChemie/Pen products Wordt u onze nieuwe collega? tylo ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS secretaresse OK-Centrum m/v ZATERDAG 14 JUNI 1997 Producent in reinigings- en technische onderhoudsprodukten vraagt flexibele Buitendienstmedewerker m/v die reeds ervaring hebben opgedaan met de verkoop aan de detailhandel. Verantwoordelijkheden: het opstarten van en invulling geven aan de verkoopactiviteiten; het onderhouden en uitbouwen van de bestaande contacten. Wij bieden: een zelfstandige, belangrijke functie in een succevol, marktgericht bedrijf; een prima salaris en zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie Oude Gouw 38 x-n I 1687 AKWognum Ponf hömiD Telefoon 0299-571050 I Cl IVJI IUI I IIC Telefax 0299 573542 De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Peuterhaven per 29 september 1997 een: Enthousiaste leid(st)er voor de babygroep (20 uur) De werkdagen zijn woensdag, vrijdag en eens in de twee weken op donderdag. Kindercentrum Peuterhaven zal per I september 1997 uitbreiden van 20 naar 35 kindplaatsen en verhuizen naar nieuwbouw aan de Albertine Agnesstraat in Leiden. Kindercentrum Peuterhaven bestaat dan uit drie groepen namelijk 0-1,5 jaar, I -4 jaar en 1.5-4 jaar. Wij zoeken iemand die: - het werken met baby's een uitdaging vindt - kan meedenken in pedagogisch en organisatorisch beleid - goed in een teamverband kan functioneren en overleggen vanzelfsprekend vindt - flexibel is en zelfstandig kan werken - warmte en sfeer op de groep kan creëren - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - in het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma - ervaring heeft in het werken in de kinderopvang, bij voorkeur binnen een babygroep. Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18, maximaal 3201,19 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 23 juni 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie Peuterhaven, St. Ursulasteeg 28, 2312 XA Leiden. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 26 juni 1997. in Katwijk en Valkenburg. Service aan huidige en toekomstige klanten staat centraal. Binnen de organisatie zijn flexibiliteit en betrouwbaarheid belangrijke eigenschappen. De zakelijke bedrijfsvoering wordt uitgewerkt in een meerjarig bedrijfsplan en een toekomstgericht strategisch plan voor het beheer van de woningvoorraad. Leidinggevenden geven het voorbeeld op het gebied van de open en duidelijke Boslaan 2a 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071) 40 600 60 De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt een financieel manager m/v U geeft rechtstreeks leiding aan zes administratieve en financiële medewerkers die gewend zijn zelfstan dig te werken. U bent bovendien verantwoordelijk voor de afdeling interne zaken met een coördinator en vijf medewerkers. De financieel manager is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, implementeren en bewaken van het financieel-economisch beleid van de Bouw vereeniging. U geeft leiding aan het opstellen van de begroting, de integrale meerjarenprognose en de jaarrekening. Als lid van het management-team heeft u een beleidsbepalende functie en levert u een bijdrage aan de dagelijkse leiding van het bedrijf. U rapporteert aan de directeur. Het profiel van een succesvol financieel manager is: goed kunnen organiseren mensgericht dienstverlenend projectmatig kunnen werken ruime ervaring in een vergelijkbare functie kennis op tenminste HBO-niveau De functie is ingedeeld volgens de CAO voor woning corporaties in schaal 13-15. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn prima geregeld. Schriftelijke sollicitaties vóór 1 juli 1997 ter attentie van Michiel Koning, extern personeelsadviseur. De eerste gesprekken vinden plaats op 16 en 17 juli. kunt bellen voor meer informatie, bij voorkeur op maandagavond 16 juni tussen 20.00 en 22.00 uur, telefoonnummer (0346) 55 41 91. Een onderzoek door middel van een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. De Bouwvereeniging streeft naar een evenredige samenstelling van het personeel. Daarom vragen we allochtonen met nadruk om te solliciteren. Katwijksche Bouwvereeniging RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. FACULTEIT DER ARCHEOLOGIE (vacaturenummer: 7-123/1158) SYSTEEM BEHEERDER (V/M) (19 uur p/w) Bij de afdeling Automatisering en Systeem beheer van de Faculteit der Archeologie is plaats voor een systeembeheerder. De Faculteit der Archeologie is ontstaan door het samengaan van de vakgroep Archeologie (Faculteit Letteren) met de Faculteit der Pre en Protohistorie. In de nieuwe Faculteit der Archeologie is de automatisering een belangrijk aandachtsgebied, zowel in het onderzoek als in het onderwijs. Taak: - het zorg dragen voor het goed functioneren van het eigen netwerk, inclusief servers en randapparatuur: - het installeren van software en updates: - het schrijven en onderhouden van gebrui- kersdocumentatie; - het ontwikkelen van cursussen voor staf en studenten en het geven van begeleiding en opleiding ten behoeve van het gebruik van de systemen. Vereist: - MBO/HBO-informatica en/of AMBI: - aantoonbare kennis van en ervaring met com puterhardware. met name op het gebied van DOS-PC-architectuur; - ruime kennis en ervaring met UNIX en Windows (3.x/95); - brede ervaring in het onderhouden van toe- passingssoftware onder Windows (kantoor automatisering, CAD/CAM. Geografische Informatie Systemen): tot aanbeveling strekt tevens kennis en ervaring met PC-NFS en Interdrive, Windows NT en Macintosh; - goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met de archeologie. Salaris maximaal 5.548,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van twee jaar, eventuele verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: drs. M. Wansleeben. tel. 071- 5272930. Sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het ver schijnen van dit blad zenden aan: de benoe mingsadviescommissie Archeologie, mw. J.C Beijersbergen. Reuvensplaats 4,2311 BE Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Dactylo Uitzendburo is een landelijke uitzendorganisatie met meer dan 1 30 vestigingen door geheel Nederland. Dactylo Is 27 jaar ac tief werkzaam op de markt van tijdelijke arbeidskrachten. Onder het motto "lokaal ondernemerschap" zijn onze medewerkers uit stekend op de hoogte van vraag en aanbod in de lokale markt. Daardoor zijn zij in staat dagelijks oplossingen te bieden aan een groot aantal bedrijven en instellingen op het gebied van flexibele arbeid. Dactylo Uitzendburo zendt uit in alle sectoren en beroepen Wij zijn op full-time basis op zoek naar, m/v; Vestigingsmanager Voor onze vestiging in Zoetermeer. Vacaturenr. 97201 Interim vestigingsmanager Voor onze vestiging in Leiden. Vacaturenr. 97202 Commercieel medewerk(st)er Voor onze vestiging in Den Haag-Centrum. Vacaturenr. 97203 Uw voornaamste taken zijn: door verkoopgerichte acties nieuwe relaties werven; koppeling tot stand brengen tussen vraag en aanbod; strenge selectiecriteria toepassen voor wat betrèft het invul len van tijdelijke vacatures; contacten onderhouden met bestaande relaties; leidinggeven aan het vestigingsteam (niet van toepassing bij de functie commercieel medewerk(st)er Functie-eisen: opleiding op hbo-niveau (bij voorkeur heao-CE of Facilitaire Dienstverlening); enkele jaren ervaring in de commerciële dienstverlening; een sterk klantgerichte instelling; aantoonbare salesresultaten in de buitendienst; goede contactuele eigenschappen; leidinggevende capaciteiten; leeftijdsindicatie circa 30 jaar; in bezit van een rijbewijs, woonachtig in of in de directe omgeving van de betreffende vestiging. Wat wij bieden is een baan waarbij u initiatieven kunt ontplooien. Behalve een salaris gerelateerd aan het niveau van de functie plus de mogelijkheid door eigen prestatie het inkomen te verhogen, bieden wij u een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een representatieve bedrijfsauto en een goe de pensioenregeling. Wanneer u inventief en een doorzetter bent en tevens flexibiliteit kunt combineren met een planmatige aanpak, dan nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief met recente pasfoto, o.v.v. het vacature nummer vóór 25 juni a s. te zenden aan. Dactylo Beheer b.v., t.a.v. de Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 77750, 1070 MR Amsterdam. Telefoon: 020-5775603. Dactylo. Mijn uitzendburo. UITZENDBURO Voor pnze kantoren in Leiden en Katwijk zijn wij op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's voor de accountancy- en aangiftepraktijk. Voor ons kantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een: Junior aangiftemedewerker (m/v) met een HEAO opleiding (fiscale specialisatie). Enige ervaring is gewenst; een sterke affiniteit met de aangiftepraktijk is onmisbaar. Je bent bereid verder te studeren. Bij Berk word je betrokken bij alle aspecten van de fiscale praktijk. Een team van enthousiaste en bekwame collega's helpt je snel zelfstandig te werken. Een investering in jouw toekomst is ook Berk veel waard! Voor ons kantoor in Katwijk (h.o.dm. Van Rhee, Guijt Ruwaard) zijn wij op zoek naar een: Ervaren Assistent-Accountant (m/v) met tenminste een MBA opleiding en 4 a 5 jaar ervaring op een accountants- of administratiekantoor. Je ambieert een carrière in de accountancy, je hebt geen moeite om je zowel schriftelijk als mondeling uit te drukken en je benut graag je commerciële vaardigheden. Bovendien hecht je veel waarde aan een nauwe band met cliënten. Tot je takenpakket behoren het samenstellen van jaarrekeningen en tussentijdse rapportages. Daarnaast fungeer je als aanspreekpunt en klankbord voor onze gevarieerde cliënten in het midden- en kleinbedrijf. Berk biedt je daarbij een grote mate van zelfstandigheid en volop ruimte om je bijzondere en persoon lijke kwaliteiten en je vakkennis verder te ontwikkelen. Ons aanbod voor beide functies is: Een uitdagende omgeving waar je kunt laten zien wat je waard bent. Een collegiale en informele teamgeest waar persoonlijke kwaliteiten en ambitie alle ruimte krijgen. Concurrerende arbeidsvoorwaarden waaronder goede studiemogelijkheden. Je sollicitatie Spreekt het bovenstaande je aan, dan willen we graag met je kennismaken. Voor de vacature in Leiden kun je je brief richten aan Accountants en Belastingadviseurs Berk, t.a.v. de heer R. van Leeuwen, Schuttersveld 26, Postbus 504, 2300 AM Leiden. Voor nadere informatie kun je hem bellen op kantoor 071-5214725 of privé 071-5722325. Voor de vacature in Katwijk kun je je brief richten aan Van Rhee, Guijt Ruwaard, t.a.v. de heer M. Souverijn, Wyborghstraat 1, Postbus 62, 2220 AB Katwijk. Voor nadere informatie kun je hem bellen op kantoor 071-4074641. Accountants en Belastir\ adviseurs Berk is een organisatie met ruim 66 medewerkers, actief op h1 gebied van accountant belastingadvisering. De organisatie kent drite disciplines: Registeraccountants Belastingadviseurs Accountants-adminis consulenten Berk onderscheidt zich i andere middelgrote en% accountants-organisatie d b een duidelijke keuze vi\ d' kernactiviteiten accoui en belastingadvisering de platte structuur eniive kleinschalige kantoren. Dit draagt direct bij ta ondernemersgerichte iM wijze die Berk kenmeii Internationaal werkt B samen in Summit International Associat Divisie 1 - OK-Centrum Ten behoeve van de administratie receptie OK-Centrum kan op korte termijn worden aangesteld een: (part-time, 25 uur per week) Vac.nr. 97.L.20.24.LD Werktijden: Maandag t/m vrijdag, werktijden in overleg. Het secretariaat OK-Centrum verricht secre tariële en administratieve werkzaamheden ter ondersteuning van de leidinggevenden op het OK-Centrum, operateurs en anesthe siologen. Taken: - invoeren van coderingen van patiëntenge gevens en operatieve verrichtingen in de computer; - typen van OK-verslagen, notulen en verga deringen etc.; - agendabeheer, telefoon; - overige secretariële werkzaamheden. Voor deze functie zoeken wij iemand die: - in het bezit is van HAVO en NAMS; - bereid is te werken binnen een team waar bij één de functie van hoofd secretariaat vervult; - bereid is zich flexibel op te stellen t.a.v. de werktijden (in geval van vakantie of bij ziek- te); - enthousiast, creatief en stressbestendig is en collegialiteit belangrijk vindt; - nauwkeurigheid als een vanzelfspreke' heid ziet van een dergelijke functie. Salaris: het salaris bedraagt maxim f 3.595,- bruto per maand bij een full-ti aanstelling (schaal A5 RF3AZ). Deze advertentie wordt gelijktijdig intern extern geplaatst, waarbij interne kandida voorrang genieten. Informatie: nadere inlichtingen wor( gaarne verstrekt door mevrouw M.A. Graaff, hoofd secretariaat OK-Centr (071 - 526 42 00) en door de heer V Lieferink, manager OK-Centrum (071 - 526 42 46 of 071 - 526 91 11 sein 9807). Bij indiensttreding is de Algemeen Burger Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het schijnen van deze advertentie worden gezon aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, PoS 9600, 2300 RC Leiden, t.a.v. de heer H.L.P Ma hoofd Personeel Organisatie Divisie 1gebou K6-Q-60. Graag op de brief en envelop het vi turenummer vermelden. ML

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32