Personeel Personeel Personeel Personeel Personei /llke/v\ade Gemeente Zoeterwoude Adecco Heftruckchauffeur Intercedent m/v Wij zoeken een parttime telefoniste die sprekend op een octoölibra lijkt. [BDO Kansen in tijdelijk werk groepsleerkracht (m/v) Ta M n Ad< lecco ZATERDAG 14 JUNI 1997 BDO CampsObers is met 20 vestigingen en ruim 900 medewerkers een toonaangevende organisatie op het gebied van accountancy, belastingadvies en management consultancy BDO CampsObers biedt een compleet pakket diensten aan. waarbij service en dienstverlening voorop staan. De werksfeer binnen de BDO-organisatie is informeel BDO CampsObers heeft vestigingen in Alphen aJd Rijn, Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Breda. Dordrecht, Eindhoven. Geleen. 's-Gravenhage. Groningen, Helmond, 's-Hertogenbosch. Leiden, Maastricht, Naaldwijk. Nijmegen. Roosendaal, Rotterdam, Tilburg, Utrecht Ken je 'm. de octoölibra? Nee? Geen wonder, hij is zeldzaam Net als een goede telefoniste. Die lijkt er trouwens verrassend veel op. Ook die slaat overal haar tenta kels uit en heeft een scherp over zicht op de gehele organisatie. Daarbij heeft zij een geheugen als een olifant. Weet exact wat er leeft. Zo komt zij steeds met de beste op lossingen Kijk zon telefoniste heeft bij BDO CampsObers heel wat streepjes voor. luist naarzo'n octoölibra zijn wij op zoek voor onze vestiging te Leiden. In deze functie vervul je een centrale rol binnen de vesti ging. |e bent verantwoordelijk voor een adequate afhandeling van het inkomende en uitgaande telefoon- en faxverkeer en een cliëntgerichte ontvangst van bezoekers. Daar naast zorg je voor de registratie van de inkomende post en het bijhou den van de planning. Ie werktijden (22,5 uur, verdeeld over vijf dagen) zullen in onderling overleg worden ingevuld. Deze functie wordt ge honoreerd met een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. waarondereen einde jaarsuitkering van 8.33%. Ben jij de octoölibra die wij zoeken? Wil je herintreden of zoek je een nieuwe uitdaging en heb je een gedegen werkervaring? Ben je zorgvuldig en repre sentatief? Beschik je over uitste kende communicatieve vaardig heden en kun je je ook in het Engels goed uitdrukken? Ben je bovendien flexibel en in staat om zelfstandig onder werkdruk goed te functioneren? Stuur dan je sollici tatiebrief met uitgebreid c v. binnen 10 dagen naar BDO CampsObers, t.a.v. Natasja lansen, Postbus 16128. 2301 GC Leiden. Voor meer informatie kun je contact met haar opnemen (071-576 70 20) BDO CampsObers Medewerker Vleeswaren m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers/sters voor de afdeling vleeswaren. De werkzaamheden bestaan uit het verkopen, snijden en verpakken van vleeswaren. Met name voor de drukke vakantie periode wordt er extra personeel gevraagd- Het betreft diverse full-time functies voor een aantal weken en eventueel langer. Ervaring binnen deze branche is een pré, motivatie is een vereiste. Bent u de kandidaat die wij zoeken neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker Media Relations m/v Voor een internationaal bedrijf zijn wij op zoek naar een parttime medewerker voor de afdeling Corporate Communications. De werkzaamheden omvatten het verzamelen en distribueren van internationale mediapublicaties voor het management. Daarnaast beheert u een documentatiesysteem. Een zeer goede beheersing van de Engelse taal en MS Office, een flexibele instelling en communicatieve vaardigheden zijn vereist. Daarnaast is ervaring op een afdeling Public Relations of Corporate Communications van belang. Het betreft een functie in de ochtendenuren voor een half jaar Informatie bij Annemiek Boerboom, tel. (023) 562 54 00, Hoofddorp, Kruisweg 971. Assistent Accountant m/v n adviesgroep gevestigd in Leiden hebben wij een functie voor een assistent accountant Wij zoeken voor deze functie een kandidaat met een afgeronde MBA/SPD opleiding en 2 jaar relevante werkervaring. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het opstellen van jaarrekeningen en het innemen en beoordelen van de administratie van klanten. Het betreft een fulltime functie voor zeer lange tijd. Informatie bij Tamira Storre. tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Administratief medewerker m/v Voor een bierbrouwerij zijn wij op zoek naar een kandidaat die commerciële ervaring heeft en/of gewerkt heeft op een afdeling verkoop binnendienst. U heeft veel telefonisch contact met klanten en kunt zelfstandig de correspondentie voeren. Daarnaast verricht u alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereist is een MBO of MEAO opleiding en goede kennis van Word Perfect 5.1, Lotus en Word for Windows en Excel. Werkt u nauwkeurig en klantgericht en bent u op zoek naar een full-time functie voor lange tijd, neem dan contact met ons op. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden. Kort Rapenburg 6. Ervaren enquêteur m/v Wij zijn op zoek naar een kandidaat die op oproepbasis enquêtes wil afnemen bij winkeliers en consumenten. U wordt per week tussen de 0 en 15 uur opgeroepen en dient voor lange tijd beschikbaar te zijn. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Ervaren inkoper m/v U bent verantwoordelijk voor de commerciële aspecten van het inkopen van reclame-artikelen. U draagt bij aan het productierijp maken van creatieve ideeën in samenwerking met producenten en de Marketing afdeling. U onderhoudt contacten met leveran ciers, interne klanten en inkopers. Beschikt u over een opleiding op HBO-niveau, heeft u internationale inkoop-ervaring op het gebied van reclame-artikelen en is uw engels vloeiend dan is deze full-time baan wellicht iets voor u Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kelners/Serveersters m/v Voor diverse hotels en restaurants in Noordwijk, Leiden en omgeving zijn wij voor het komende seizoen op zoek naar kelners en serveersters. Wij kunnen u werk aanbieden met wisse lende werktijden door de week en in het weekend. De functie- eisen hiervoor zijn: ervaring in een soortgelijke baan, in bezit van correcte zwart/wit kleding, verzorgd uiterlijk. Bent u beschikbaar om één of meerdere diensten per week te werken, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op! Bent u scholier of student en voor een langere periode beschikbaar in de zomer? Ook dan hebben we werk in de bediening beschikbaar, dat goed te combineren is met strandbezoek bij mooi weer Neem snel kontakt op met onze vestiging in Noordwijk of Leiden. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Machineoperators m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers die in drie ploegendienst de diverse machines kunnen bedienen. Taken bestaan hoofdzakelijk uit het draaiende houden van een aantal machines. Dit betekent dat zorg gedragen moet worden voor het aanvoeren van grondstoffen en de snelheid van de machines in de gaten gehouden moet worden. Daarnaast is er ook een deel inpakwerk. De kandidaten die wij zoeken hebben een lbo opleiding en enige ervaring in het bedienen van machines. U heeft eigen vervoer, beheerst de nederlandse taal en bent per direct beschikbaar voor een vaste baan. Bent u geïnteresseerd, reageer dan snel. Informatie bij Jacqueline Sluimer, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Drukkerijmedewerkers m/v Voor een sterk groeiend internationaal produktiebedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar grafische medewerkers, die eventueel ook kunnen optreden als meewerkend voorman. De werkzaamheden vinden plaats in een produktiebedrijf met een eigen grafische afdeling. De werktijden zijn in drie ploegen (07.00-15.00/15.00-23.00/23.00-07.00 uur), van maandag tot en met vrijdag. Het gaat om een aanstelling met uitzicht op vast dienstverband. Het gaat om alle voorkomende werkzaamheden in de drukkerij met als belangrijkste succesfactoren de kwaliteit van het geproduceerde drukwerk en de kwantiteit. De eisen voor deze functie zijn grafische ervaring, eigen vervoer en bereidheid om in ploegen te werken. Reageer nu!! Informatie bij Jacqueline Sluimer, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Medewerker kunststofproduktie m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar medewerkers voor de afdeling kunststofproduktie, waar plasticfolie gemaakt wordt voor de produktie van bloemenhoezen en andere toepassingen. U gaat folierecepten en machines instellen. Wij zoeken kandidaten met een MTS- diploma (procestechnologie/WTB/electro) of gelijke LTS met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft ervaring met meet- en regeltechniek. Verder bent u een echte aanpakker, in bezit van eigen vervoer en bereid in 4 ploegen (later in 5) te werken. Bent u geïnteresseerd in deze fullt-time, op termijn vaste baan. Reageer dan snel! Informatie bij Jacqueline Sluimer, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kok m/v Voor verschillende bedrijven in Noordwijk en Leiden zijn wij op zoek naar jonge koks die op oproepbasis beschikbaar zijn. Wij zoeken kandidaten die minimaal derdejaars SVH-opleiding hebben en voor de komende zomerperiode beschikbaar zijn. Ben jij die gemotiveerde kracht die geen bezwaar heeft tegen werken in de weekeinden en op onregelmatige tijden, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9 Avondmedewerkers supermarkt m/v Door de nieuwe openingstijden van de supermarkten zijn wij met grote spoed op zoek naar enthousiaste representatieve medewerkers die een aantal avonden per week beschikbaar zijn om te werken. Op diverse afdelingen is volop werk. De minimum leeftijd is 17 jaar en de diverse functies zijn voor lange tijd. Wil jij graag in een jonge, gezellige werksfeer werken, en ben je 2 tot 3 avonden beschikbaar neem dan zo snel mogelijk contact met sop. Zaterdaghulp supermarkt m/v Voor een grote supermarkt in Leiden zijn wij op zoek naar zater daghulpen. Het betreft diverse functies voor lange tijd op de afdeling vleeswaren. De werkzaamheden bestaan uit het helpen van klanten, verkopen, verpakken en snijden van vleeswaren. Het is een ideale functie voor mensen die een vaste bijbaan willen en graag in een leuke sfeer werkzaam willen zijn. Ben je jong enthousiast en gemotiveerd neem dan zo snel mogelijk contact met oris op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau gemeente alkemade, postbus 12370 aa roelofarendsveen Burgemeester en wethouders van de gemeente Alkemade roepen, in ver band met formatie-uitbreiding per 18 augustus 1997. sollicitanten op voor de betrekking van groepsleerkracht m/v Van de kandidaten wordt verwacht dat zij, naast het bezit van de wettelijke onderwijsbevoegdheid - zich zullen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. - bereid zijn tot het verrichten van buitenschoolse activiteiten; - breed inzetbaar zijn; - in teamverband kunnen werken. Het gemeentelijk beleid is er op gericht om uitvoering te geven aan de Wet arbeid gehandicapte werknemers (WAGW) en de Wet bevordering evenredige arbeidsdeelname allochtonen (WBEAA). Personen in de zin van deze wetten, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de directeur van de school, de heer A.J. Witvoet, tel. (071) 331 27 35 of tel. (071) 331 45 22 (na schooltijd) Uw sollicitatie dient u binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Alkemade. Postbus 1 2370 AA Roelofarendsveen. Op de linkerbovenhoek gaarne vermelden: soil. Elckerlyc. In de gemeente Zoeterwoude is bij het team Sociale zaken, Economische zaken en Huisvesting van de sector Welzijn en Burgerij wegens uitbreiding van de formatie plaats voor een enthousiaste bijstandsmaatschappelijk werker v/m voor 18 uren per week Functie-informatie: is belast met aanvragen in het kader van de Algemene bijstandswet ca; het verrichten van heronderzoeken; het verrichten van intakewerkzaamheden; het begeleiden van cliënten bij het vinden van werk, het geven van voorlichting en informatie op het brede terrein van de sociale zekerheid; is belast met opvang/begeleiding van asielzoekers; overige binnen het team te verrichten werkzaamheden. Functie-eisen: mbo-sd opleiding, eventueel aangevuld met Sociale Verzekeringen en/of Sociaal Recht; ervaring met genoemde werkzaamheden; automatiseringskennis; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; affiniteit met uitstroom-bevorderende maatregelen- zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte instelling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris minimaal f 2.640,- bruto per maand (niveau 6) en maximaal f 4.387,- bruto per maand (niveau 7) bij een volledige betrekking bedragen. Overige informatie: de gemeente hanteert een voorkeursbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten, de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij, tel. (071) 580 63 40 of de heer J.W. Slagmolen, teamleider SEH, tel. (071) 580 63 50. Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden urggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel. (071) 512 63 41 Het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging te Leiden vraagt per 1 augustus a.s. voor zowel haar Protestants Christelijke Basisschool De Schakel als De Sleutelbloem een Informatie over de scholen: De Schakel staat in het Morskwartier te Leiden en heeft ongeveer 180 leerlingen met een formatie van 8.0. De zorgverbreding is een sterk punt van de school en zal de komende jaren verder vorm krijgen. Daarnaast kiest het team van De Schakel ervoor differentiatie binnen het onderwijs meer aandacht te gaan geven. De vacature betreft 38 uur in groep 6. De Sleutelbloem heeft twee locaties (Kennedylaan en Boshuizerkade). Er zijn ongeveer 300 leerlingen met een formatie van 13.7. De Sleutelbloem is een OVG-school met ongeveer 43% allochtone kinderen. De vacature betreft 38 uur in de bovenbouw (loc. Kennedylaan). Van beide groepsleerkrachten wordt verwacht dat hij/zij: bewust kiest voor Protestants Christelijk onderwijs; goede sociale en communicatieve vaardigheden bezit; breed inzetbaar is; een voorstander is van differentiatie in het onderwijs; bereid is tot het volgen van nascholing; belangstelling heeft voor computers en op termijn de rol van activiteitencoördinator op zich wil nemen (alleen voor De Schakel). Nadere informatie: De Schakel: directeur dhr. B. M. H. Olders, tel. 071-5761246 (school) of 071-5144311 (privé). De Sleutelbloem: directeur dhr. J. Folkers, tel. 071-5763314 of adjunct-directeur mevr. L. v.d. Meer, tel. 071-5763314. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gezonden aan het bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging te Leiden, onder vermelding van 'vac. De Schakel' en/of 'vac. De Sleutelbloem', linksboven op brief en enveloppe. Personeelsdiensten Poolmanagement bijgedragen dat wij zijn uitgegroeid tot de grootste uitzendorganisatie ter uitzenden. Zo lopen wij voorop in de nieuwe arbeidsformules. Pool management is zo'n formule. Poolmanagement combineert afwisseling en flexibiliteit met continuïteit en zekerheid. Iets voor u? Dat komt dan goed uit! Zoekt u afwisseling met zekerhef Als u uw vak verstaat, gaat Adecco met u een vaste reij{ aan. Ten behoeve van een aantal opdrachtgev< Zoeterwoude, Leiden en Den Haag zoeken wij flexibd| stelde heftruckchauffeurs. Wij bieden u afwisseling rr heid. U komt bij ons in vaste dienst en bent flexibel ini bij een selecte kring bedrijven en instellingen binnen regio. Dat is poolmanagement in essentie. Dat betekent voor u: afwisselingen dynamiek; perspectieven en zekerheid; een jaarcontract en bij gebleken geschiktheid e aanstelling; salariëring passend bij het niveau van de functie. De mensen die wij zoeken: hebben een heftruckdiploma hebben een voordeel als zij in het bezit zijn van het a diploma; hebben vorkheftruckervaring; zijn bereid om te werken in ploegendiensten; zijn ouder dan 18 jaar; beheersen de Nederlandse taal in woord en geschrii Uw reactie: Heeft u interesse in des afwisselende, vaste baai dan telefonisch contact Adecco Personeelsdiere Dat kan op maand; dinsdag en woenst a.s. tussen 9.00 en uur via het volgend telefoonnummer: (071)5144: danUverw< Adecco, een nieuwe naam in uitzendland, dies een professionele resultaatgerichte aanpak «ut r neelsiTaagstukken. Adecco is de grootste uitzet nisatie ter wereld, ontstaan uitADlA Personeé en ECCO Uitzendburo. In Nederland hebben euzegroeiplannen en daarom zijn we op zx enthousiaste uitzendprofessionals die geschied len schrijven en die mee willen werken aan dei vaneen nieuwe uitzendorganisatie met enorm tf ties en uitstekende vooruitzichten. Een (loop)baan bij Adecco is echter niet voorin weggelegd. We zoeken mensen die echt iets kim er echt iets van willen maken. Op dit momeniz wij wegens uitbreiding van onze werkzaanM de Adecco-vestiging in Leiden een Een resultaatgerichte commerciële dienstverlener die uitstekend met werkzoekeii ft opdrachtgevers om kan gaan. In deze functie zult u, als projectintercedent(e)sped ft werkzaam zijn ten behoeve van één van onze grootste klanten. U bent de spil inoc met deze klant, reageert snel op vragen en speelt direct in op kansen. Daarom geldt V( ook afwijkende werktijden, namelijk vanaf 06.30 u Functie-eisen: u beschikt over minimaal twee jaar ervaring in een commerciële functie; u bent initiatiefrijk, creatief, besluitvaardig, drukbestendig en u heeft een flinke dosis doorzettingsvermogen; u bent een teamplayer; leeftijd vanaf 24 jaar; mbo-/hbo- werk- en denkniveau. Voor de functie geldt: woonachtig in Leiden of omstreken; ervaringmet automatisering (Word, Excel); in bezit van rijbewijs. Adecco biedt: een enthousiaste werksfeer; hoge mate van zelfstandigheid; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; uitstekende carrièrekansen; interne opleidingen en 'training on the job'. Uw reactie: Uitsluitend indien u voldoet aan de genoemde functie-eisen, zien wij uw sollicitatif met c.v. en pasfoto binnen één week na verschijning van deze krant tegemoet. U kunt uw brief richten aan: Adecco Personeelsdiensten bv, t.a.v. de heer W. Schutte, personeelsadviseur, Zeisteroever 113704 GB Zeist. clan^vérwc

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28