Personeel Personeel Personeel Personeel Personee a zoekt: ^intratuin Hillego wesselman schilders J Adeccoi Stit ting Centrum '45 HUISHOUDELIJK MEDEWERK(ST)ER uitvoerder calculator/ werkvoorbereider Tandartsenpraktijk Adecca dan jé verwacht! leerkracht m/v Gemeente BEEK 1 ZATERDAG 14 JUNI 1997 STICHTING THUISZORG HORST EN VLIETSTREEK De Stichtir Horst en VÏietstreek richt zich op verzorging en ver pleging van cliënten in de thuissituatie. De Stichting verleent daarnaast verzor ging aan de bewoners van verzorgingshuis de Mantel in Voorburg Verder houdt de Stichting zich bezig met jeugdgezondheidszorg, gezondheidsvoorlichting en opvoeding, diëtetiek, uitleen van verpleegartike- len en algemeen maat schappelijk <,verk De Stichting biedt deze producten aan de inwo- ners van de gemeenten ^'iienda ^00r^un^ 60 ^eK^5~ In de gemeenten Voor schoten en Wassenaar zal de stichting vooralsnog alleen gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk i verk aanbieden. Bij de stichting werken 1800 medewerkers. Het werkgebied omvat onge veer 175.000 inwoners Het budget bedraagt f 50 miljoen. Voor het onderhouden en ontwikkelen van diverse administratieve programma's zoeken wij een enthousiaste medewerker automatisering m/v Werkzaamheden: - Bediening, onderhoud en gebruiksklaar houden van de geautomatiseerde systemen - Verhelpen of door de leverancier laten verhelpen van storingen - Onderhouden van bestaande (in eigen beheer ontwikkelde) programmatuur - Ontwikkelen van nieuwe programmatuur - Hulp aan gebruikers bij het werken met deze programma's en systemen Functie-eisen: l.v.m. de grootte van het werkgebied dient u in het bezit te zijn van een auto Een afgeronde informatica-opleiding of gelijkwaardige cursussen l.v.m. de aanwezige programmatuur dient u ervaring te hebben met de Clipper programmeertaal Kennis van de AS/400 omgeving is een pre Salariëring geschiedt volgens de salarisregeling behorend bij de CAO thuiszorg, afhankelijk van leeftijd en opleiding Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer R. Luiten, hoofd automatisering tel. 070-3075252. Schriftelijke sollicitaties voor 26 juni a.s. richten aan: Stichting Zorggroep Horst en VÏietstreek T a.v. hoofd automatisering, dhr. R. Luiten Postbus 1005, 2280 CA Rijswijk Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels 42 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinrecreatieartikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Voorde vestiging in Voorschoten zijn wij op zoek naar: medewerker klantenservice m/v De funktie: De klantenservice van Intratuin is het visitekaartje van het bedrijf. Als full-time medewerker van de klantenservice bestaat uw werk voornamelijk uit het op correcte wijze te woord staan van onze klanten, zowel persoonlijk als telefonisch. Ook het afhandelen van retourgoederen, het verkopen van kadobonnen alsmede het verrichten van (lichte) administratieve werkzaamheden behoren tot uw taak. Een klein onderdeel van de funktie is het uitvoeren van diverse computerwerkzaamheden. Uw inbreng: Als medewerker van de klantenservice bent u representatief en beschikt u over goede contactuele eigenschappen. U heeft ervaring met baliewerkzaamheden, bij voorkeur in de detailhandel, en u bent stressbestendig. U bent zeer klantvriendelijk, aangezien het grootste gedeelte van het werk bestaat uit het helpen en informeren van klanten. U heeft enige ervaring met computers (windows, tekstverwerking e.d.). bovendien bent u iemand die de handen uit de mouwen steekt en zelf initiatief toont. Ook dient u enige affiniteit te hebben met „groen" daar dat onze kracht is. U heeft een opleiding op HAVO- of MBO-niveau. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. Ons aanbod: Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en tfiotivatie op prijs worden gesteld. Bovendien bieden wij u goede ontplooiingsmogelijkheden. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. U werkt van maandag t/m zaterdag (met door-de-weeks een dag vrij) en een koopavond. Uw reactie: Richt uw schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v. dhr. J. Griffioen, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Tel.: 071-5322203. HET GROENE WARENHUIS VOORSCHOTEN Leidseweg 518, tel. 071-5322203 De stichting Centrum '45 heeft tot doel de medisch-psychologische behandeling van slachtoffers van georganiseerd geweld. De Stichting is gevestigd op twee locaties: Oegstgeest en Noordwijkerhout. Sinds 1973 worden in Oegstgeest verzets- en vervolgingsslachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en hun gezinsleden behandeld. De locatie Oegstgeest bestaat uit een kliniek met 24 plaatsen, een dagkliniek met per dag 32 plaatsen en een polikliniek. Sinds 1994 worden in 'de Vonk' te Noordwijkerhout getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers behandeld. Binnen 'de Vonk' is een kliniek met 24 bedden en een dagkliniek met 8 plaatsen en een polikliniek. Daarnaast zijn er de ondersteunende afdelingen. Voor de huishoudelijke dienst te Noordwijkerhout zoeken wij een (aanstelling 55.55% ofwel 20 uur op basis van de 36-urige werkweek) - het verrichten van uiteenlopende schoonmaakwerkzaamheden; - postverzorging; - de werkzaamheden dienen te worden verricht gedurende 3 dagen per week op donderdag en vrijdag van 08.00 uur t/m 16.30 uur en op woensdag; - invallen bij ziekte/vakantie van één van de collega's. Functie-eisen: - opleiding LHNO; - hygiëne is van groot belang; - ervaring in soortgelijke functie binnen de gezondheidszorg; - enig technisch inzicht strekt tot aanbeveling; - affiniteit met het werken voor deze doelgroep is van belang; - leeftijd vanaf 30 jaar; - gelet op samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband; -.de salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur. De functie is ingedeeld in functiegroep 20; - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. F. G. M. Karremans (hoofd huishoudelijke en technische dienst) of mw. A W. M. Schavemaker, personeelsfunctionaris. Telefoon 071-5155242 dagelijks van 09.00 tot 11.00 uur. Wesselman Schilders en Wesselman Weru ramen en deuren voeren hoogwaardigonderhouds- en nieuwbouwwerk uit. Tot onze werkzaamheden behoren schilden/verken, glaswerken, wandafwerkingen en leveren en plaatsing van kunststof kozijnen. Door de toegenomen activiteiten zijn wij op zoek naar een: Functiebeschrijving. t.b.v. het schildersbedrijf dagelijks leiding geven aan uitvoerend personeel opnemen en uitwerken van projecten als rechterhand fungeren van de directie. Functie eisen: opleiding MTS schilderen/bouwkunde of ondernemersopleiding ervaring in soortgelijke functie ervaring met geautomatiseerde calculatie/projectadministratie programma's leeftijd tussen de 25 en 35 jaar in bezit van rijbewijs E goede contactuele en sociale eigenschappen Wij bieden: een prettige, dynamische werkkring in een groeiende onderneming waar kwaliteit en teamgeest centraal staat beloning en arbeidsvoorwaarden welke in overeenstemming zijn met de functie. Procedure: Bent u geïnteresseerd, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan Wesselman Schilders t.a.v. Dhr. R.T.H. Wesselman Postbus 168 2370 AD Roelofarendsveen. Voor aanvullende informatie vertellen wij u graag meer tel. (071) 331 29 08 f DE BINNEN Stichting de Binnenvest biedt opvang, tijdelijke huisvesting en praktische ondersteuning met het oogmerk haar cliënten spoedig (weer) zo zelfstandig mogelijk te laten functioneren. Naast de sector begeleid wonen heeft de stichting een crisisopvangcentrum en een dienstencentrum voor dak- en thuislozen, alsmede een sociaal pension. Het psychiatrie-project van de sector Begeleid Wonen van de Stichting De Binnenvest vraagt een WOONBEGELEIDER 28 UUR Dit project biedt praktische woonbegeleiding aan mensen met een psychiatrische achtergrond die zelfstandig of in een groep wonen. Taken: - Voert plaatsingsgesprekken - Geeft uitvoering aan woonbegeleiding - Leidt huisvergaderingen in de groepswoningen - Begeleid* vrijwilligers en stagiaires - Neemt deel aan intern overleg - Onderhoudt externe contacten. Gevraagd wordt: - Leeftijd vanaf 30 jaar - Afgeronde MBO-opleiding - Werkervaring en affiniteit met de doelgroep - Praktische instelling - Makkelijk kunnen anticiperen op veranderingen - woonachtig in Leiden of omgeving Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mnl. kandidaat. Geboden wordt - Contract van 28 uur - Zelfstandige en uitdagende werkplek met ruimte voor eigen ideeën en inbreng - Salariëring en rechtspositie volgens CAO-Welzijn. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan Stichting de Binnenvest t.a.v. de directeur dhr. W. P. M. Bots, postbus 11085, 2301 EB Leiden. Tel. informatie bij Caroline Meulenberg of Jeannette de Boer, tel. 071 -5217311 W. van de Kamp-Voorschoten ...••B.V. is een technisch handels- en ^..'produktiebedrijf voor de landmeter, .yvegenbouwer, stratenmaker, rioolreiniger en woningbouwer. Met een reparatie-afdeling voor landmeetkundige instrumenten en de produktie van verkeersborden .en reclameborden zijn wij sinds 1940 actief in deze ...••"'markt onder aannemers en technsiche diensten ...*van gemeente, provincie en rijk. ..••'In verband met een gezonde groei van ons bedrijf en een toenemende belangstelling voor ons programma zijn wij per direct op zoek naar een: ..■•'Balieverkoper/ 'administratief medewerker ..Voor deze functie gelden de volgende eisen: Goed technisch inzicht Leeftijd tussen 19 en 28 jaar Opleiding MAVO of gelijkwaardig Slim, enthousiast en een flinke inzet ...••Onze organisatie biedt een prettige werksfeer, ..goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. ...•'Uw schriftelijke sollicitatie (bellen voor nadere informatie kan ook) richten aan dhr Hendriks van W. van de Kamp-Voorscholen B.V. Bouwbenodigdheden Industrieweg 3-5 2254 AE Voorschoten Telefoon (071) 5618950 Telefax (071) 5619742 De Oude singel zoekt ervaren of gediplomeerde tandartsassistente voor 4,5 dag per week. Schriftelijke sollicitatie: Oude Singel 210, 2312 RJ Leiden Morssingel 7 2312 AZ Leiden Telefoon (071) 5144246 Personeelsdiensten Telefax (071) 513 0284 Assistent inkoper m/v Voor een relatie in Leiden. De juiste kandidaat heeft een uitstekende beheersing van de Engelse taal en werkt graag in een klein team. Minimaal 3 jaar ervaring als inkoopassistente is vereist. Interesse? Schrijf je dan snel bij ons in. Leeftijdsindicatie: rond de 30 jaar. Verkoopmedewerker binnendienst m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude-Rijndijk. Ie onder houdt telefonisch en schriftelijk contact met klanten in binnen- en buitenland, je maakt voorcalculaties en offertes en koopt grondstoffen en materialen in. Voor deze functie vragen wij iemand op mbo- of hbo- niveau met enige jaren ervaring in een verkoop binnendienstfunctie. Beschik je verder over een uitstekende beheersing van de Engelse taal? Kom dan snel langs op de vestiging. Industrieel medewerker m/v Voor een internationaal bedrijf in Zoeterwoude. Zelfstandigheid en goed kunnen werken met een bogedruk reiniger is absoluut vereist voor deze functie. Ben jij drie maanden beschikbaar? Reageer dan snel op deze baan!!! Ervaren heftruckchauffeurs m/v Met spoed!!!. Ben je 18 jaar of ouder, beschik jij over een lbo-opleiding en ruime heftruckervaring? Ben je bovendien in het bezit van een evo-diploma en een ccvb-diploma? Dan kun jij per direct aan de slag. Ben jij de persoon die wij zoeken? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! Administratief medewerker m/v Met spoed!!! |e telken bestaan uit het controleren van gekoppelde bestanden in de computer. Ook verricht je algemeen ondersteunende werkzaamheden. Een opleiding op havo- of meao-niveau is vereist voor deze functie, evenals een uitstekende kennis van Dbase. Voldoe jij aan deze eisen en beheers je de Engelse taal in woord en geschrift? Kom dan snel bij ons langs voor verdere informatie. Adecco nu ook op Internet! http:/www.adecco.nl VoorlOU r doen wij m©©r I VAN SFRONSEN PARTNER GROEP vraagt voor haar afdelii Personeel-en salarissystemen eei JUNIOR-AD VISEUR ADMINISTRA TIE VE DIENSTE Wij denken aan iemand met de volge eigenschappen: Anders, ambitieus, analytisch, energi teamplayer, resultaatgericht, doener, om veel te leren, vrolijk, gevoel vo humor, administratief ingesteld, HB ASSISTENT- ADMINISTRATIE DIENSTEN Ben je ambitieus, analytisch, energi vrolijk, positief ingesteld, en bereid 01 te leren en je hebt net je VWO-dipi: gehaald schrijf dan Wij bieden een leuke, leerzame baan i sterk groeiend bedrijf met een unieke Maar kom maar gewoon eens pratei ervaar je het zelf. Schrijf naar van Spi Partners, t.a.v. dhr J.P.van Sprot Postbus 289, 2352 TK te Leiderdo P S Een enthousiaste jonge systeembeheerder met versland van 4.1. willen wij ook wel even mee pn Het gemeentebestuur van Hillegom roept sollicitanten op voor de functie van voor de onder haar beheer staande openbare basisscholen O.B.S. "Marijke" en O.B.S. "Rembrandt" De O.B.S. "Marijke" is gelegen in de wijk Oud Meer en Dorp. De school telt 187 leerlingen en 11 leerkrachten verdeeld over 7 groepen. De O.B.S. "Rembrandt" is gelegen in de wijk Elsbroek. De school telt 213 leerlingen en 12 leerkrachten, verdeeld over 8 groepen. De vacature op de O.B S. "Marijke" is ontstaan door klassenverkleining in de onderbouw. Deze leerkracht zal in de onderbouw worden ingezet bij voorkeur op maandag en vrijdag. Het takenpakket omvat onder meer NT2-onderwijs, bewegingsles- sen en taal/leesondersteuning in groep 3 en 4. Het betreft een vacature van 17 uur. De vacature op de O.B.S. "Rembrandt" is vervan ging i.v.m. langdurig ziekteverlof. In de toekomst kan deze vervanging worden omgezet in een benoeming. Het betreft een vacature van 38 uur in groep 4. leerkrachten verwacht dat zij: - flexibel inzetbaar zijn in diverse groepen; - ervaring hebben met zelfstandig werken; - zorgbreedte hoog in het vaandel hel [j - affiniteit hebben met het openbaar onderv Nadere informatie kan worden ingewonnen O.B.S. "Marijke" De heer J. van Langen (directeur) De heer M. Langeslag (adj. directeur) Telefoonnummer (0252) 51 54 16 O.B.S. "Rembrandt" Mevrouw M.W. Eversdijk-Bakvis (wnd. directi Telefoonnummer (0252) 51 77 48 Op maandag en dinsdag. De overige dager sen 12.00 en 13.00 uur of na 15.15 uur. Sollicitaties kunnen tot 21 juni worden gt aan de directies van de scholen: O.B.S. "Marijke", Oranjelaan 1, 2181 SB Hillf O.B.S. "Rembrandt", Abellalaan 74, 218|to Hillegom CONTAINE (LEANI Beek Container Cleaning Leiden is een jong, landelijk opererend en snelgroeiend bedrijf op het gebied van containerreiniging voor particulieren, bedrijven en overheden. Het bedrijf beschikt over een eigen uitgebreid Per direct zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Planner m/v (logistiek deskundige) die zonder omwegen zorgt voor de juiste routeplanning, de administratieve afhandeling en alle andere bijkomende werkzaamheden. Hij/zij bezit de nodige basiskennis, heeft goede contactuele eigenschappen, kan met een computer omgaan en kan goed functioneren in een team. Bezit van rijbewijs-BE strekt tot aanbeveling. Zin in een leuke baan met groeimogelijkheden? Stuur uw CV met pasfoto op naar: BEEK CONTAINER CLEANING SKL STICHTING KINDEROPVANG LEIDERDORP Lijnbaan 14, 2352 CK Leiderdorp, Telefoon 071-541 04 87 De stichting beheert peuterspeelzalen, een kinderdagverblijf, buitenschoolse opvang en een bemiddelingsbureau voor gastouderopvang. Het personeelsbestand omvat inclusief oproepkrachten 40 medewerkers. De stichting organiseert kinderopvang voor zowel particulieren en overheid alsook voor bedrijven en instellingen. Zij heeft recentelijk haar visie en missie geformuleerd en daarbij gekozen voor een passende organisatievorm marktgericht, flexibel en met integrale aansturing. vac.nr. 97062 Binnen het bureau zijn Met ingang van 1 juli 1997 is er een vacature voor een PLAATSINGSMEDEWERKER M/V voor 24 uur per week Functie-inhoud: Het plaatsen van kinderen is centraal geregeld. U bent verantwoordelijk voor liet toezenden van informatie, het registreren van de aanmelding, het vaststellen van de prioriteit van de inschrijvingen, het plaatsen en inplannen van kinderen, het controleren en sturen van het bezettingspercentage van de plaatsingscapaciteit, het informeren van de teams en het verzorgen van de correspondentie met ouders, overheid, bedrijven en instellingen. Functie-eisen: Wij verwachten van de kandidaat: - een opleiding lop HBO-niveau - ruime ervaring met geautomatiseerde planning, Windows 95 en bij voorkeur met het programma KIDS - klantvriendelijkheid, accuratesse, stressbestendigheid en flexibiliteit De functie stelt hoge eisen aan het vermogen en zelfstandig te kunnen werken. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO-Welzijnswerk. De salariëring bedraagt maximaal 52.500,- hij een fulltime aanstelling. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr. T. Wildenbeest, plaatsingsmedewerker. De selectiegesprekken vinden plaats in week 27 en 28. Met ingang van 1 augustus 1997 is e SECRETARESSE M/V voor 24 uur per week Functie-inhoud: U bent de rechterhand van de directeur en het managementteam. U bent verantwoordelijk voor alle voorkomende secretariële werkzaamheden zoals o.a. telefoon en correspondentie, agendabel» archivering en het notuleren van vergaderingen. Functie-eisen: wij verwachten van de kandidaat: - een opleiding op HAVO/VWO-niveau - een goede beheersing van de Nederlandse taal - een afgeronde secretaresse opleiding - ruime ervaring met Windows 95 - accuratesse, flexibiliteit, stressbestendigheid De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Welzijnswerk De salariëring bedraagt maximaal 50.000,- bij een fulltime aanstel! i) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr H. van Lef secretaresse. De selectiegesprekken vinden plaats in week 27 en Uw sollicitatie dient u voor 25 juni te richten aan SKL. t.a.v. drs. L. J. M. Palmen, directeur a.i., onder vermelding van ht

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26