oladamusica voelt hartslag van Dakar Radio Televisie KRO stopt met Breakfast Club IDERDAG 12 JUNI 1997 NEDERLAND NEDERLANDNEDER LAND AT/.© n de allen \2 Cosby show. Amerikaanse comedyse rie. Af IAnd so we com mence (1). Herh. d'teJfl Alles kits. Kinderprogramma. Met: Pete Pete; Ratjetoe. Growing pains. Amerikaanse comedyse rie. De avond wordt ge vuld met het kijken naar filmpjes met een jonge fa milie Seaver. Mike en Ca rol weigeren hun filmpjes te laten zien, waardoor Jason aan de beurt is en de beelden van de jonge Jason werkt bij de kinde ren op hun lachspieren. 7 Get the picture. Kennisquiz. Presentatie: Judith de Bruijn. 8 Fast forward. Jongerenmagazine. 9 Markant Nederland. Magazine over Nederland. Afl. 2: Middeleeuws fes- sten! l'in Deventer. Presentatie.- ManuëlaKemp. NOS-Journaal. ip ert? NOS-Weeroverzicht. Blik op de weg. Verkeersmagazine met de verborgen camera. Herh. New York Police (NYPD). Amerikaanse politieserie. Op het bureau strijkt een arrestatieteam neer om een onderzoek naar drugsbendes voort te zet ten. Het is een buiten kansje voor Russel om van de partij te mogen zijn. Medavo en Martinez on derzoeken de dood van een Spaanse priester. Werelden: Fatal reaction - Singapore. Serie portretten van vrou wen en waarom ze single blijven. Afl. 2: Singapore. Wilde Ganzen. De rivierpolitie. 4-delige serie reportages over de Rotterdamse ri vierpolitie. Afl. 1: Verste kelingen. Herh. Maan bij nacht. Muziekprogramma. Van daag o.a. Peter Koelewijn en Bloem. Presentatie: Manuëla Kemp. 100 jaar Nederlandse ci nema. Einde. 16.51 17.13 19.00 19.45 idaal NOS-Journaal. Er was eens... (Stories from my child hood). Serie beroemde sprookjes. Afl.: Wilde zwanen (1). Herh. Kids for animals. Reportageserie over de jeugdafdeling van de Die renbescherming. Herh. Dennis de Bengel. Tekenfilmserie. Toekan Tecs. Tekenfilmserie. 1 Uitz. politieke partijen: SP. I 2 Vandaag. Met: NOS-Journaal. i Actualiteiten. Presentatie: Victor Deco- ninck. i NOS-Journaal. i Actualiteiten. Vervolg. NOS-Sportjournaal. l NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer. Socutera. Uitzending van het Prins Bernhard Fonds/Anjerac tie. NOS-Studio sport. Sportprogramma. Natte neuzen. Hondenmagazine. Pre sentatie: Martin Gaus. Frans Bauer en Marianne Weber. Muziekspecial met het duo Frans Bauer en Mari anne Weber. Presentatie: Marga Bult. Backup. Engelse politieserie. Het team moet vanavond drie ontsnapte gevangenen op zien te sporen. Afl. 2. TROS TV show op reis. Talkshow op reis. Met vanavond Kim Wilde, Anthony Robbins en Jean ne Moreau. Presentatie: Ivo Niehe. Herh. Oh doctor Beeching. Engelse comedyserie. Dat minister Beeching van Transport het station be dreigt met sluiting is rampzalig, maar het ver bleekt bij het probleem van de signaalman Harry. Hij is een kalkoen aan het vetmesten voor de kerst. Echte'r, de kalkoen weet te ontsnappen en houdt zich op rond de treinrails. NOS-Journaal. De verhuizing. Serie programma's over verhuizen. 16.00 16.06 16.30 19.00 19.20 19.45 20.10 22.00 22.16 22.34 NOS-Journaal. Lingo. Acteren. Vandaag: Pierre Bokma. Try out. Programma waarin ama teurkunstenaars afwisse lend live muziek en ver rassende acts laten zien. Presentatie: Menno Bent veld. Villa Achterwerk. Kindermagazine met: Ver halen van de boze heks; Studio achterwerk. Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Koken. NOS-Jeugdjoumaal. Het Klokhuis. Informatief kindermagazi ne. Afl.: Restaurateur. Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé. Het beste uit Jules unlimi ted. Compilatie uit dit magazi ne over wetenschap, tech niek, sport en avontuur. Presentatie: Menno Bent veld, Ivette Forster, Pieter Jan Hagens, Jan Douwe Kroeske, Pien Savonije, Annette van Trigt en Mie- ke van der Wey. Loladamusica. Muziekprogramma. Unit 13. Nederlandse politieserie. Als een operatie van mis daadsyndicaat Scylla mis lukt, vindt Unit 13 stee vastweereen lijk. Meedo genloos straft de top van Scylla fouten af. Maar de Unit vormt een grote be dreiging. De achterkant van het ge lijk. Discussieprogramma over Europa met medewerking van fractievoorzitters. Presentatie: Marcel van Dam. NOS-Journaal. NOS-Sportjournaal. Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Rob Trip. NOS-Den Haag vandaag. Parlementaire rubriek. Presentatie: Wouke van Scherrenburg. Zembla: Het gedrag van Amsterdam. Reportage over de organi satie rond de Eurotop. NOS-Teksttv. Einde. 19.30 19.50 20.00 23.00 23.45 00.30 01.15 Vier uur nieuws. Golden girls. Amerikaanse comedyse rie. Herh. Golden girls. Amerikaanse comedyse rie. Herh. Vijf uur nieuws. As the world turns. Amerikaanse soapserie. Zes uur nieuws. Catherine. Praatprogramma. Herh. Rad van fortuin. Spelprogramma. Herh. Half acht nieuws. Weer. The bold the beautiful. Amerikaanse soapserie. Jessica voelt zich in de zevende hemel. Dylan heeft een feestje voor haar verjaardag georgani seerd en wijkt niet van haarzijde. Brooke en Ja mes zijn op weg naar San ta Barbara, waar ze van plan zijn te trouwen. Heartbeat. Amerikaanse tv-film uit 1993 van Michael Miller. Met: John Ritter, Polly Draper, Kevin Kilnere.a. 'tis hierfantasties. Vakantievierend Neder land. Herh. Late nieuws sportnieuws weer. The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh. Santa Barbara. Amerikaanse soapserie. Herh. Nachtprogramma. BUM HANS PIËT/GPD Hartslag van Dakar, de nentaire die Paul Hege- 'oorVPRO's Loladamusica ,de" te. pronken de Senegalese op een charmante ma- uitbundig met hun rijke ie. Misschien omdat ze in- 3 48 ïls begrijpen, dat de we- jodia in principe voor ie- toegankelijk zijn. Yous- 'Dour en Baaba Maal heb- inmiddels bewezen. Hegeman en zijn vaardi- meraman Sander Snoep in eerste instantie naar al voor een vijftig minu- ïrende documentaire, ze n drieëneenhalve dag op ouw werd genomen door aspers. eigenaar van het Soundlabel, en in de film 'o O 29 tadio 1-Avondjournaal. 19.04 T nu nieuwspoort. 22.04 Langs c'l sporten muziek. 23.07 Met P op morgen 00.04 For the re- 2.02 Geen tijd. 04.02 Top of 30 5.02 tot 07.00Ochtendhu- io Prachtige documentaire over Afrikaanse muziek fungerend als onvermoeibare gids. Paul lachend: „Ik had het ge voel in handen te zijn gevallen van een slavendrijver. De ene groep was nog niet gefilmd of de volgende stond al klaar. Vier, vijf artiesten per dag probeerde hij voor de camera te krijgen. Ted wist niet van ophouden. Maar in die hitte en de toch enorme afstanden die moesten worden afgelegd (we zaten soms anderhalf uur in de auto vraag mij niet waar ik in de stad heb gefilmd), waren we al snel geradbraakt. Ik kon op-een gegeven moment geen slagwer ker meer horen. Uiteindelijk hebben we elf artiesten vastge- legd". Maar zonder Ted Jaspers, die platen uitbrengt van de talloze muziekparels die in Dakar voor het opgrijpen liggen, zou deze film er helemaal niet zijn ge weest. In een land waar tijd ab soluut geen rol speelt, kost het leggen van contacten enorm veel moeite. „Ted was een ge schenk uit de hemel. Afspraken maken met Afrikanen heeft veel weg van contacten leggen met rap-artiesten in New York. Dat hebben die Amerikanen mooi afgekeken". Door het camerawerk van Sander Snoep wordt die ont spannen manier van leven op een uiterst treffende manier in beelden gevangên. Snelheid had de produktie kapot ge maakt. Een andere meerwaarde ligt gevat in het schitterende Afrikaanse landschap. Het zet toch op een heel andere manier de toon, dan dat er was gefilmd tijdens een optreden in bijvoor beeld De Melkweg, Amsterdam. Eindredacteur David Kleijweg: „Wat niet wegneemt dat we voor de drie volgende produc ties niet verder kunnen reizen dan Hogezand-Sappemeer. Zo n documentaire slokt een behoorlijk deel van het pro grammabudget op. Om die re den moet er ook echt voor wor den gekozen". Met het knippen in de pro ductie (die overigens in zijn vol le lengte later dit jaar nog een keer te zien zal zijn) is het ver haal enigszins verdwenen. De kijker krijgt weliswaar een prachtig beeld voorgeschoteld van de grote hoeveelheid aan ritmes, melodieën en muzikale structuren die de stad rijk is, maar in de opzet een dag uit het leven van Dakar te filmen is de klad gekomen. Wat is overgebleven, is een boeiende kijk in het muziekle ven van de Senegalese hoofd stad. Kinderen krijgen die mu ziek bij wijze van spreken met de paplepel ingegoten. „Wat mij wel is opgevallen, is dat ieder een zo serieus kijkt bij het mu ziek maken, terwijl het mij toch een vrolijke gebeurtenis lijkt", zegt Hegeman. „Dat niemand meeswingt, heeft te maken met de econo mische situatie", vult Ted Jas pers aan. „De devaluatie heeft er voor gezorgd dat hun geld vijftig procent minder waard is geworden. Dan vergaat het la chen je vanzelf De Hartslag van Dakar wordt van avond uitgezonden in Loladamusica van de VPRO via Nederland 3, tussen 19.45-20.10 uur. Samenstelling: Paul liegeman. Camera: Sander Snoep. Eindredactie: David Kleijwegt. 20 'an Staa tot zeven. 19.04 De greep. 20.04 De avond van 22 3.04 tot 24.00 Sesjun. /O© omertijd. 18.04 Kort en Klijn. laisier' 21.04 Spoor 7 22.04 00.02 Umma gumma. 02.02 2 achtwacht 04.02 tot 06.00 io Q 2i e boventoon - Themaprogram- 31 aar Holland Festival. Opera ibóvan Moessorgsky. Groot koor, Jongenskoor van de Ka- Koorschool en Radio Fil- 'k. o.l.v. Zoltón Pesko met 0Zin in muziek. 19.00 De urs 19.30 Het orgel 20.02 Festival. Aus Deutschland, in Kagel Schönberg Ensem- et Nederlands Kamerkoor inbert de Leeuw met sol. L audate. Ensemble für frühe ugsburg 00.02 tot 01.00 Vin- Tfiddernacht. HILVERSUM JAN VAN STIPRIAAN LUÏSCIUS Vol trots meldde de KRO begin januari 1995 dat The Breakfast Club, het populaire Radio 3-pro- gramma dat dagelijks van 6 tot negen uur wordt uitgezonden, het best beluisterde radioprogram ma was van dat moment in Nederland. Nu laat de KRO-directie de presentatoren Jeanne Kooijmans en Peter van Bruggen weten met het infotain ment- en muziekprogramma op 1 januari vol gend jaar te willen stoppen. De mededeling van de KRO-directie kwam voor de radiomakers als een donderslag bij heldere he mel. Volgens de presentatrice voert de KRO twee /?rr© 20.00 20.20 20.30 22.20 22.50 Zes uur nieuws. World of discovery. Amerikaanse documentai reserie. 5 in het land. Nieuwsbulletin uit de Ne derlandse regio's. Weer verkeer. Waargebeurd?! Amerikaanse documentai reserie over UFO's. Herh. Acht uur nieuws. Weer verkeer. Tap dance. Amerikaanse avonturen film uit 1989 van Nick Castle. Met: Gregory Hi- nes, Suzanne Douglas, Sammy Davis Jr., Savion Glover, Joe Morton e.a. Nederland motorland. Lifestyle-programma. 5 in het land. Nieuwsbulletin uit de Ne derlandse regio's. Herh. Business update. Financieel-economisch nieuwsmagazine. Late nieuws sportnieuws. Nachtprogramma. 7V<3) 16.20 16.55 17.25 18.00 18.50 Renate Schutte is een van de pre sentatrices van 'Over de Roooie Export'. (SBS 6,19.25 uur) FOTO ANP redenen aan om met het programma te stoppen: de levenscyclus van het programma loopt na vijf jaar op z'n eind en de duopresentatie zou zich zodanig hebben ontwikkeld dat de luisteraars zich buitengesloten kunnen voelen. Kooijmans: „Vooral van dit laatste argument snappen wij niets. De duopresentatie gaat juist erg goed", al dus Kooijmans. The Breakfast Club wist steeds weer de kran tenkolommen te halen door acties te organiseren. De meeste publiciteit kreeg de kaartenactie Ik ben woedend naar aanleiding van de brandstichtin gen in het Duitse Solingen, zo'n 4 jaar geleden. 'o© Ifos. 17.05 Radio UIT 17.50 •8 Nederlands programma eiten/religie). 18.30 Turks ima (religieus) 19.00 Nieuws iliteiten in het Turks 19.45 en actualiteiten in het Marok- Berbers. 20.30 Nieuws en iten in het Chinees. 21.00 op 22.02 tot 23.55 De avon- I om ca. 22.03 Gesproken uit- 22.10 Het archief van Dick ca 23.00 De wijde blik; ca. in impressie van de derde n het festival Musique Ul- 9- 23.45 De mannen van de SPEELFILMS OP TELEVISIE DONDERDAG Bloodfist VI: Ground Zero (1994-USA) Actiefilm van Rick Jacobson. Kick boxer krijgt het aan de stok met terro risten die New York willen opblazen. Tja, en dan vallen er klappen. Met Don Wilson. SBS 6 20.25 Tapdance (1989-USA) Gregory Hines en Sammy Davis jr. in een muziekfilm van Nick Castle. Crimineel komt in de bak tot inkeer en besluit na zijn vrijla ting als tapdanser de kost te verdienen. Daarbij krijgt hij hulp. RTL 5 20.30 Chin yung, Terra-Cotta Warrior 1989- HK) Actiefilm van ChingSiu Tung. Bij opgraving in China blijkt een krijger nog springlevend te zijn! Dat zorgt na tuurlijk voor consternatie. Met Zhang Duitsland 1 00.50 The Sicilian (1987-USA) Christopher Lambert en Terence Stamp in een dra ma van Michael Cimino. Biografische film over de Siciliaanse rebel Salvatore Giuliano die na de oorlog een afsche- dingsbeweging begint. BBC 1 00.55 Film ohne Titel (1947-D) Hildegard Knef en Willy Fritsch in een komedie van Rudolf Jugert. Drie filmmensen weten zich geen raad met een nieuw project. Dan komt een boerenmeid met haar rijke bruidegom op de proppen. Duitsland 2 01.15 VRIJDAG Ghost Town (1955-USA) Western van Allen Miner. De inzittenden van een postkoets verschansen zich in een ver laten dorpje terwijl dronken indianen hen belagen. Met Kent Taylor en Mari an Carr. Duitsland 1 14.30 16.35 17.05 18.00 18.55 19.30 19.55 20.30 21.30 22.15 23.15 00.10 00.59 VERONICA California Dreams. Amerikaanse comedyse rie. Baywatch. Serie over de strandwacht voordeCalifornische kust. Highlander. Amerikaanse actieserie. StreetliVe. Spelprogramma. Highway Patrol. Amerikaanse reality-serie. Denktank. Kennisquiz. Burning zone. Serie over ontdekking van drie archeologen in regen woud Costa Rica. The Langoiiers. Amerikaanse miniserie. Water Rats. Australische politieserie. Real sex. Amerikaans seksmagazi- ne. Civil wars. Amerikaanse dramaserie. Einde. ses© 0 moeder wat is het heet. Alle zegen komt van boven. To the manor bom. Dynasty. Amerikaanse soapserie. Fame. Amerikaanse serie. Candid camera. Amusementsprogramma met de verborgen camera. Presentatie: Dom Deluise. The wonder years. Amerikaanse comedyse rie. 0 moeder wat is het heet. (It ain't half hot, mum). Engelse comedyserie. Reilly, ace of spies. Engelse detectiveserie. Alle zegen komt van boven. (Bless me. Father). Engel se comedyserie. To the manor born. Engelse comedyserie. MASH. Amerikaanse comedyse rie. Hill Street blues. Amerikaanse politieserie. Telewinkel. Einde. NOB investeert 30 miljoen in Duitsland HILVERSUM GPD Het gaat goed met het Neder lands Omroepproduklie Bedrijf (NOB) in Duitsland. Het facili taire bedrijf, dat voor publieke- en commerciële omroepen als mede voor (onafhankelijk) tele- visieproducnten werkt, inves teert 30 miljoen gulden in pro jecten in Keulen en Berlijn. Het NOB gaat drie geheel nieuwe studio's neerzetten in Keulen (Studio 6, 7 en 8), terwijl in Berlijn Studio B en C worden gemoderniseerd. De studio in Berlijn wordt media augustus als eerste opgeleverd. Als de nieuwbouw klaar is en de mo dernisering is gerealiseerd, heeft het NOB is Duitsland 10 com pleet ingerichte studio's. Studio 6 in Keulen en Studio C in Berlijn worden uitgerust met 6 camera's, digitale Beta- camrecorders, een Profile disk recorder, een digitale beeld menger en een 56-kanaals luidregeltafel. De opdracht vooi het ontwerp en de bouw van de regie-installaties is verstrekt aan Broadcast Technical Projects (BTP) in Bunschoten. De fabri cage van de beide studio's heeft volledig plaats in Bunschoten; een werkwijze die BTP eerder dit jaar koos bij de realisatie van de speciale studio, van waaruit het VARA-programma Laat de Leeuw wordt uitgezonden. Volgens president-directeur Porsius van het NOB zijn de ac tiviteiten noodzakelijk. „We hebben het in Duitsland zeer druk". 16.15 17.00 17.30 17.50 21.55 22.30 23.05 23.40 00.25 01.10 02.00 Days of our lives. Hudson Street. Married with children. Jerry Springer. Amerikaanse talkshow. Real tv. Hart van Nederland. Nederlands nieuws. Weer. Over de roooie export. Amusementsprogramma. Mr. Rhodes. Amerikaanse comedyse rie. Aansl.: Trekking Lucky 10. Bloodfist VI: Ground zero. Amerikaanse actiefilm uit 1995 van Rick Jacobson. Met: Don 'the Dragon' Wilson, Cat Sassoon, Ro bin Curtis e.a. Breekijzer. Consumentenprogramma. Hart van Nederland. Magazine met Nederlands nieuws. Weer. Aansl.: Trekking Lucky 10. De nachtrijder. Serie straatprogramma's. Strange luck. Amerikaanse dramaserie. Jerry Springer. Days of our lives. Einde. SELECTIE Marcel van Dam ondervraagt acht fractievoorzitters over Europa in 'De Achterkant van het Gelijk'. (Nederland 3,21.05 uur) FOTO'JAAP MEIJER ceerd lichaam van een reusachtige man die op een stenen stoel zit. Veronica 20.30 De achterkant van het gelijk I n deze speciale Achterkant van het Gelijk over Europa aan de vooravond van de Europese top in Amsterdam, komen de verschillende standpunten van de fractievoorzitters Bolkestein, Van Dij- ke, Marijnissen, Rosenmöller, De Hoop Scheffer, Schutte, Wallage en Wolffensperger aa de orde. Marcel van Dam voelt hen aan de tand. Nederland 3 21.05 Breekijzer De 63-jarige Piet uit Bever wijk werkt al 46 jaar als loodgieter, maar komt niet voor de vut-regeling in aanmerking, omdat hij de afgelopen vijfjaar voor uitzendbureaus heeft ge werkt. En een bromfietser uit Leende die door modder op de weg onderuit ging en nu al zes jaar probeert de schade te verhalen. SBS 6 21.55 Werelden: Fatal Reaction - Singapore De exposief groeiende welvaart en de betere toekomstperspectieven hebben er de afgelopen twintig jaar toe geleid dat meer Singaporese vrouwen een ho ge opleiding hebben gevolgd Resul taatvan hun toegenomen zelfstandig heid is dat maar liefst 40% van hen single is. Van overheidswege zijn er strategieën uitgedacht om hoger opge leiden aan elkaar te koppelen. Nederland 1 21.57 Zembla: Het gedrag van Amsterdam Am sterdam wilde de Eurotop en Arthur Verdellen kreeg de leiding van de orga nisatie. Documentaire over Verdeilen en zijn staf die waken over het imago van de hoofdstad en werken aan het casdeautje voor Kohl, het droogleggen van vijvers, de bomcheck van de post bode, Paul de Leeuw of Juliette Groco, hekken bij het Hilton en andere zaken. Nederland 3 23.25 Het klokhuis: Restaurateur Toon Wilde- boer restaureert beschadigde schilde rijen. Voordat hij aan de slag gaat be steedt hij veel tijd aan het achterhalen van de geschiedenis en de achter grond van de schilder. Iedere periode heeft tenslotte haar eigen stijl en tech niek. Hoe repareer je een doek met een winkelhaak? Nederland 3 18.43 Hart van Nederland Aandacht voor een nieuw onderwijsboekje voor kinderen met astma. Aan de hand daarvan leren ze beter omgaan met hun ziekte. Ook wordt een ritje gemaakt met de enige vrouwelijke taxichauffeur tijdens de Amsterdamse Eurotop. SBS 6 19.00 Markant Nederland Manuëla Kemp be zoekt samen met de acteur Hans Da- gelet zijn geboortestad Deventer. In het Berg-kwartier herleeft het dagelijk se leven van 500 jaar geleden middels ruim 350 middeleeuwse figuren, thea- teracts en straatscènes. Nederland 1 19.29 Heartbeat Amerikaanse tv-fi lm uit 1993 van Michael Miller. Bill Grant en Adrian Townsend werken beiden bij een succesvol televisiestation als pro ducer. Ze hebben veel gemeen, maar hebben elkaar nog nooit ontmoet. Bill is gewoon een ontzettend aardige vent, gescheiden en vader van twee jongens. Adrian is ogenschijnlijk ge lukkig getrouwd, maar wanneer ze zwanger raakt, wordt ze door haar echtgenoot verlaten. Twee fijne maar eenzame mensen die voor elkaar be stemd lijken te zijn ontmoeten elkaar uiteindelijk en worden, ondanks Adrians zwangerschap, al snel ver liefd. RTL 4 20.25 Burning Zone Eerste aflevering van een nieuwe Amerikaanse serie. In het re genwoud van Costa Rica ontdekken drie archeologen een oude grot. Als ze langs een grote rots aan het afdalen zijn, ontdekken ze een gemummifi- TELEVISIE BUI TEN LAND BRTN 1 17.15 Het capitool. 17.35 Neighbours. 18.00 Journaal. 18.10 Blokken. 18.35 Pacific Drive 19.00 The bold and the beautiful. 19.25 Paardenkoersen. 19.30 Journaal en sport. 20.00 Weerbericht. 20.05 Thuis 20.30 Coupe Margriet. 21.30 Panorama 22.20 Newsradio. 22.45 Journaal en sport. 23.12 Weerbe richt. 23.15 Matlock. BRTN 2 17.00 DeToeTer. 17.30 Einde. 17.40 Digikids. 18.00 Tik Tak. 18.05 Prins Va am 18.30 Disney festival. 19.00Zorro. 19.30 Journaal en sport. 20.00 Weerbe richt. 20.05 Cartoons - Tex Avery. 20.15 A touch of Frost, misdaadserie. 21.59 KENO-uitslagen 22.00TerZake 22.30 Tekens, documentaires. 23.20 Sport ex tra: Roeien. 23.31 Coda: Méditation van Alexander Glazoenov. 23.35 Doorlopen de herhaling van TerZake. 02.00 Einde DUITSLAND 1 16.00 Fhege 17.00 Tagesschau urn fünf. 17.15 Brisant. 17.43 ARD vor acht. 18.00 ARDvor acht. 19.51 Das Wetter im Ersten. 19.58 Heute abend :m Er- sten 20.00 Tagesschau. 20.15 Euro-Cir cus. 21.45 Ein Herz und eine Seele 22.30 Tagesthemen. 23.00 Wir fangen hier noch mal ganz von vorne an! 23.45 In der Hitze der Nacht. 00.30 Nachtma- gazin. 00.50 A terra-cotta warrior/Chin yung, actiekomedie. 02.40 Nachtmaga- zm. 03.00 Fhege. 04.00 Die schönsten Bahnstrecken Deutschlands. 04.15 Wir fangen hier noch mal ganz von vorne an! 05.00 Brisant. 05.30 Einde. DUITSLAND 2 17.00 Heute. 17.05 701 - die Show. 17.50 SOKO 5113. 18.00Guten Abend. 18.45 Leute heute. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Gezeiten der Liebe 20.15 Das grosse Los. 21.15 Aus- landsjournal. 21.45 Heute-journal. 22.15 EURO konkret. 22.30 Nur eine kleine Affare. 23.15 Blut für Diamanten. 24.00 Heute nacht. 00.15 Willemsens Woche. 01.15 Film ohne Titel, speel film. 02.50 Heute nacht. 03.05 Blut für Diamanten. 03.50 Strassenfeger. 05.00 Auslandsjournal. 05.30 Einde. DUITSLAND 3 16.15 Verdammt lang her. 16.30 Kost- Probe. 17.00 Wüstenbussarde - Strate gen der Lüfte. 17.30 Lmdenstrasse. 18.00 Lokalzeit. 18.05 Verdammt lang her. 18.20 Geld. 18.50 Aktuelle Stunde. 19.30 Lokalzeit. 20.00 Tagesschau 20.15Tatort. 21.45 Lokalzeit NRW 22.00 Euro-Circus: Zugabe. 23.00 Mit- ternachtsspitzen aus dem Alten Warte- saal in Köln. 00.15 Euro-Circus. Manege frei für die neue Wahrung. 01.45 Euro- Circus: Zugabe. 02.45 Paradiesvögel. 03.00 Lokalzeit. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy! 17.30 Unter uns. 18.00 Guten Abend RTL. 18.30 EXCLUSIV - Das Star-Maga- zin. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explosiv DasMagazin 19.40 Gute Zeiten. schlechte Zeiten. 20.15 Stadtklinik. 21.15 Schreinemakers TV. 24.00 RTL- Nachtjournal 00.30 Cheers. 01.00 Love War. 01.30 Hór' mal, wer da hammert! 02.00 Magnum, P.l. 02.50RTL-Nacht- journal 03.20 Hans Meiser. 04.10 llona Christerr. 05.00 Barbel Schafer 06.00 Einde. BBC 1 16.00Tenms 17.00 Popeye 17,10 Plasmo. 17.15 Bananaman 17.20 Julia Jekyll and Harriet Hyde. 17.35 Return to Jupiter. 18.00 Newsround. 18.10The biz 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en 20.00 Watchdog healthcheck. 20.30 EastEnders. 21.00 Crime beat. 21.30 Airport. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 999. 23.20 Noel's Le Mans dream team. 23.50 Question time 00.55 The Sicilian, speelfilm. 02.45 Weerbericht. 02.50 Einde. BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht. 16.05 Westminster 16.55 Nieuws en weerbe richt 17.00 Tennis. 18.00Tenms 19.00 Star Trek: Deep Space Nine. 19.45 Gar deners'world live 20.15 They who dare. 20.30 East. 21.00 Regionaal program- ma 21.30 Tracks. 22.00 Absolutely fa bulous 22.30 This life. 23.15 A woman called Smith. 23.30 Newsnight 00.15 The trouble with boys. 00.50 Picture house, serie korte films. 01.00 The mid night hour. 01.30 The learning zone. CNN 16.30 World sport. 17.30 Science technology. 18.30 Q& A 19.45 Ameri can edition 20.00 World business today 21.00 Larry King live. 22.30 In sight. 23.00 World business today upda te 23.30 World sport. 24.00 World view. 01.30 Moneyhne. 02.15 American edi tion 02.30 Q A. 03.00 Larry King live. 04.30 Showbiz today. 05.30 World re port. 06.00 Einde. NBC 16.00 Home and garden television 17.00 The site 18.00 National Geograp- hic Television 19.00 The ticket. 19.30 V I P 20.00 Dateline. 21.00 Golf. 21.30 World sport special. 22.00 The tonight show. 23.00 Late night. 24.00 Later. 00.30 Nightly news. 01.00 The tonight show. 02.00 Internight. 03.00 V. I .P 03.30 European living: Executive lifesty les. 04.00 The ticket. 04.30 Talkin' blues. 05.00 European living: Executive lifetyles. 05.30 The ticket. 06.00 Einde. DISCOVERY 17.00 High five. 17.30 Roadshow. 18.00 Time travellers: The secrets of Little Bighorn. 18.30 Justice files: Mercy or murder. 19.00 Troubled waters. 20.00 Beyond 2000. 20.30 Disaster: Panic in the stands, documentaire. 21.00 Danger zone- MT Everest Shark guides/Avalanche patrol. 22.00 Top marques: Ferrari 22.30 Ultra science: Talk to the animals. 23.00 Justice files: Killer kids 24.00 Classic wheels: 55 Chevy. 01.00 First flights: General avia tion: Barnstormers to businessmen.Do cumentaire. 01.30 Wars in peace: Af ghanistan 02.00 Disaster: Panic in the stands. 02.30 Beyond 2000 03.00 Ein de. MTV 17.00 Select MTV. 18.30 Star trax: Texas. 19.30 The grind. 20.00 Hot 21.00 The big picture 21.30 U2: Their story in music 22.00 Singled out. 22.30 Amour 23.30 Beavis Butt-head. 24.00 Base 01.00 Yo! 02.00 Night vi deos. 06.00 Einde. TV5 16.00 Nieuws. 16.15 Fa si la chanter. 16.45 Bus et compagnie 17.30Studio Gabriel 18.00 Questions pour un cham pion 18.30 Nieuws en weerbericht 19.00 Paris lumieres 19.25 Internatio naal weerbericht 19.30 Zwitsers nieuws. 20.00 C'est suivre. 21.45 Kor te Belgische film. 21.55 Internationaal weerbericht. 22.00 Frans nieuws. 22.35 C'est suivre. 24.00 Courants d'art 00.30 Frans nieuws en weerbericht 00.55 Belgisch nieuws. 01.25 Le cercle de minuit. 02.45 Viva. 03.25 Paris lu- mières 04.00 La misère des riches. 04.45 Faxculture. 05.30 Le kiosque TELEVISIE MORGEN NEDERLAND 1 07.00 NOS-Journaal. 07.05 Alle dieren tellen mee. 07.29 Ontbijt tv. 09.00 NOS-Journaal. 09.05 Get the picture. 09.32 AVRO Kookgek op stap 09.46 Passie voortuinen. 09.59 Wat bezielt hen? 10.31 Beeldenstorm. 10.40 Karei op herhaling. 11.22 NOS-Tekst tv. 16.40 Cosby show. NEDERLAND 2 09.00 Koekeloere. 09.15 Einde. 10.00 Nieuws uit de natuur. 10.20 Einde 10.30 Boekboppe. 10.50 Einde 11.00 Schooltv-Weekjournaal. 11.30 Einde 14.00 Globetrotter. 14.30 Ik weet het beter 14.55 Otto op zoek naar de toe komst 15.30 Nederland zingt 16.00 NOS-Journaal. 16.08Widget 16.32 Mr. Bogus. 16.58 Mega Top 100. NEDERLAND 3 07.00 NOS-Tekst tv. 12.00 NOS-Jour naal. 12.07 MiddagEditie. 13.00 NOS- Journaal. 13.09 Uitzending politieke partijen: GPV. 13.12 Vreemd land. 13.39 Glam Metal detectives. 14.11 Met het mes op tafel 14.41 VPRO Laat: Laat op de avond, na een korte wandeling. 15.35 The factory. 16.02 NOS-Journaai 16.08 Lingo. 16.31 Zembla: Het gedrag van Amsterdam. RTL 4 07.00 Ontbijtnieuws. 07.10 Disney car toon express: Aladdin 07.30 Ontbijt nieuws. 07.40 Disney cartoon express: Aladdm. 08.00 Ontbijtnieuws 08.08 The bold the beautiful 08.30 Ontbijt nieuws. 08.35 As the world turns 09.00 Ontbijtnieuws. 09.10 As the world turns. 09.30 Evening shade. 10.00 The Oprah Winfrey show. 10.45 Santa Barbara. 11.30 Film videonieuws. 12.10 Einde. 16.00 Vier uur nieuws. 16.10Golden girls. 16.35 Golden girls. RTL 5 06.40 Business update. 07.00 Ontbijt nieuws. 07.10 Business update. 07.30 Ontbijtnieuws. 08.30 Ochtendprogram- VER0NICA 07.00 RinkeldeKinkel 09.00Veronica live. Met: 16.35The Simpsons. SBS 6 13.10 Hart van Nederland. 13.35 Obses sies. Portretten van mensen met een uit de hand gelopen hobby 14.05 Breek ijzer. 14.30 Vakantie-tv. 15.05 Hart van Nederland. 15.30 Over de roooie export. 15.50 Real tv. 16.15 Days of our lives. TV 10 14.10 Hill Street blues. 15.05 The won der years 15.30 MASH. 16.00Candid camera. 16.25 O moeder wat is het heet (It ain't half hot. mum). 16.55 Alle ze gen komt van boven (It ain't half hot. KINDERNET 07.00 Ovide. 07.15 Rupert. 07.40 Boes. 07.50Chee.tos 24 game nieuws. 08.00 Dommel. 08.10 Batfink 08.15 Toeters bellen. 08.20 Starstreet. 08.35 Ru pert 08.55 Knock outs. 09.00 Peuter- blok. Met: Budgie. 09.10Tik tak. 09.15 Klein, klein kleutertje. 09.30 David de kabouter 09.55 Boes 10.05 Dommel. 10.20 Barbapapa. 10.25 Knock outs 10.30 Peuterblok. Met: Budgie 10.40 Tik tak. 10.45 Klein, klein kleutertje. 11.00 Einde.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 9