r, i r. '/rii' r j r ir i" n i" rjc/r Li Ail 1 b 1 - sch Dagblad j Jonge musici in Concertgebouw Kanoën in waterrijk Holland Gratis pannenkoeken voor vader Vader gratis mee naar diverse attracties DONDERDAG 12 JUNI 1997 VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Op Zondag 15 juni is het vaderdag. Bij pan nenkoekenboerderij De Hooiberg krijgt vader die dag zijn pannenkoek gratis! Dus neem je vader mee en verras hem met een gratis pan nenkoek. De Hooiberg heeft een enorme hoeveelheid verschillende pannenkoe'ken, maar liefst 120 verschillende soorten. Zo kunt u kiezen voor appelpannenkoeken, banaanpannenkoeken en likeurpannenkoeken. Pannenkoekenboerderij De Hooiberg is een heel gezellige boerderij met 220 zitplaatsen. Er is een videokelder voor de kleintjes Pannenkoekenboerderij De Hooiberg is te vinden op: Persant Snoepweg 12 Leiderdorp (naast Mac Donald's) ■Pan neuPoePeen /we ide tij Vt)e Jfooiéeig Qeidetdctjt Op vaderdag mag vader gratis mee! Zondag 15 juni is het weer tijd om vader te verwennen. En wat is er nu leuker dan met vader een dagje uit te gaan. Lezers van het Leidsch Dagblad mogen hun vader op vaderdag gratis meenemen naar vier ver schillende attracties. Rondvaart met rederij Triton door het Groene Hart Vanaf de nieuwe aanlegsteiger van de haven in Katwijk kunt u vader meenemen voor een wateruitstapje met rederij Triton door het Groene Hart van Nederland. U kunt kiezen tussen een tochtje van 3 uur en van 4 1/2 uur varen Bij het uitstapje van 3 uur vaart u via Rijns burg, Oegstgeest, Warmond en Leiden over de Kager- plassen door een uniek watergebied met maar liefst twintig molens. Het uitstapje van 4 1/2 uur biedt u nog meer afwisseling. De tocht voert dan ook over enkele andere meren, waar onder de Braassemermeer. De afvaarten zijn op zondag 15 juni om 14.00 uur Voor 3 uur varen betalen volwas senen ƒ22,-, 65-plussers ƒ18,50 en kinderen van 3 t/m 12 jaar ƒ15,50. Voor 4 1/2 uur varen betalen volwasse nen ƒ30,-, 65-plussers ƒ26,- en kinderen van 3 t/m 12 Vaderdagbon voor pannenkoekenboerderij De Hooiberg I Tegen inlevering van deze bon bij pannenkoekenboerderij De Hooiberg, Persant Snoepweg 12 in Leiderdorp, krijgt vader op zondag 15 juni zijn pannenkoek gratis. Vader moet wel vergezeld worden door minimaal eén van zijn kinderen. I Vil Il<X> jaar ƒ22,- Door gebruik te maken van de vaderdagbon vaart vader gratis mee. Linnaeushof: De Linnaeushof aan de Rijksstraatweg 4 in Bennebroek is de grootste speeltuin van Europa. Met meer dan 350 attracties biedt de speeltuin plezier voor groot en klein. De Linnaeushof is open op zondag 15 juni van 10 tot 18 uur. De toegang bedraagt ƒ11,- (vanaf 1 jaar). 65-plus- sers betalen ƒ9,-. En vader mag gratis mee naar binnen op vaderdag. Noordwijk Space Expo Noordwijk Space Expo aan de Keplerlaan 3 in Noord- wijk is de grootste permanente ruimtevaarttentoonstel ling van Europa. Op spannende en leerzame wijze krijgt u een beeld van de ruimtevaart. Noordwijk Space Expo is op zondag 15 juni open van 10 tot 17 uur Volwasse nen betalen ƒ13,50, 65-plussers ƒ11,- en kinderen t/m 12 jaar ƒ8,50. Lezers van het Leidsch Dagblad mogen op vaderdag vader gratis meenemen. Duinrell: Op Duinrell in Wassenaar gaan sensatie en ontspanning hand in hand. Iedereen van elke leeftijd vermaakt zich in het attractiebad Het tropische Tikibad biedt spetterende waterpret. Naast glijbanen en een draaikolkbad zijn er ook rusti ger attracties ook voor kleintjes. Op vaderdag 15 juni is Duinrell open van 9 uur tot 17 uur. Het Tikibad is open tot 22 uur. De toegangsprijs bedraagt 26,-. Dit is inclusief twee uur toegang tot het Tikibad. 65-plus sers betalen ƒ17,50. Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis naar binnen. En natuurlijk mag ook vader hier gratis mee op 15 juni. Vaderdagbon voor lezers van het Leidsch Dagblad Tegen inlevering van deze bon mogen lezers van het Leidsch Dagblad op vaderdag (15 juni) hun vader I gratis meenemen met rederij Triton in Katwijk, Linnaeushof in Bennebroek, Noordwijk Space Expo Duinrell in Wassenaar. Vader moet dan wel door een van de kinderen vergezeld gaan. I Vaderdagbon voor lezers van het Leidsch Dagblad I Tegen inlevering van deze bon mogen lezers van het Leidsch Dagblad op vaderdag (15 juni) hun vader gratis meenemen met rederij Triton in Katwijk, Linnaeushof in Bennebroek, Noordwijk Space Expo of 1 Duinrell in Wassenaar. Vader moet dan wel door een van de kinderen vergezeld gaan. In de Grote Zaal van het Concertge bouw in Amsterdam vindt op zóndag 29 juni een concert plaats, dat in vele opzichten bijzonder is. Op het podium staan jonge musici uit de hele wereld, die in de afgelopen jaren heb ben deelgenomen aan Holland Music Sessions, een zomeracademie voor getalenteerde musici. Het concert is het startschot voor de tiende aflevering van de zomeracade mie Holland Music Sessions. De (oud-) deelnemers die zondag 29 juni in het Concertgebouw spelen, vormen samen het I Palpiti Chamber Orches tra onder leiding van violist en dirigent Eduard Schmieden Solisten zijn Kazu- hiro Takagi (viool), Adriaan Kramer (trompet), Leonore Lub (orgel) en de pianist Nicholas Angelich, die in 1994 de Gouden Medaille won op het Gina Bachauer Concours. Op het pro gramma staan 'Chaconne in g' van Tomasso Vitali, 'Concert voor piano, trompet en strijkorkest, opus 35' van Dmitri Sjostakovitsj en het strijkkwar tet in d, D 810 'Der Tod und das Mad- chen' van Franz Schubert. Het concert in de Grote Zaal van het Amsterdams Concertgebouw begint zondag 29 juni om 20.30 uur. Lezers van het Leidsch Dagblad betalen slechts 40,- per toegangskaart (nor male prijs 50,-). U kunt kaarten schriftelijk reserveren door de bon in te vullen en in een ongefrankeerde, gesloten envelop te sturen aan: Het Concertgebouw NV Antwoordnummer 17902 1000 WR AMSTERDAM U verleent daarmee het Concertge bouw een eenmalige machtiging het ingevulde bedrag van uw bank- of girorekening te incasseren. De kaar ten worden u tijdig toegestuurd. Als het concert is uitverkocht, onvangt u bericht. Ik bestel kaarten 40,- per stuk (normale prijs 50,-) en verleen Het Concerthebouw N.V. een eenmalige machtigin om het bedrag van ,- (aantal kaarten x 40,-) af te schrijven van mijn bank- of girorëke- ningnummer: De pianist Nicholas Angelich l"^a, ik maak gebruik van de lezersaanbieding van het Leidsch Dagblad voor het openingsconcert van Holland Music Sessions op zondag 29 juni om 20.30 uur m het Concertgebouw te Amsterdam. Naam:1 Adres PostcodeL"*9r"' Woonplaats: Telefoon: Handtekening:.. Ik bestel kaarten a 40,- per stuk (normale prijs 50,-) en verleen Het Concertgebouw N.V. een eenmalige machtiging om het bedrag van ,- (aantal kaarten x 40.-) af te schrijven van mijn bank- of girorekening- Opsturen in een gesloten envelop naar Het Concertgebouw NV, Antwoordnummer 17902, 1000WR Amsterdam. Een postzegel is met nodig. Code 7AB6 Het wordt zomer! Tijd om naar buiten te gaan en het water op te zoeken. Een dagje erop uit in een kano is een leuk idee om heerlijk ontspannen van het water en de zomer te genieten. Bij jachthaven "De Noord AA" in Hoog- made kunt u kano's huren. De omgeving van Hoogmade is zeer pit toresk. U kunt bijvoorbeeld de Molen tocht kanoën. Bij "De Noord AA" krijgt u een routebeschrijving mee met uitleg en informatie over de ver schillende molens die u zult passeren. De Molentocht is 15 km lang en duurt tussen de 2 en 4 uur. Als u wat rustiger aan wil doen, kunt u naar de Wijde AA kanoën. De Wijde AA is een prachtig gelegen meertje. Het is een leuke plek voor een picknick en je kunt er lekker zwemmen. Lezers van het Leidsch Dagblad krij gen tegen inlevering van de bon maar liefst 20% korting op de daghuurprijs van een kano of Canadees. De verhuurprijzen: 1 -persoons kano per dag 24,- (normale prijs 30,-) 2-persoons kano per dag 32,- (normale prijs 40,-) Canadees (2-persoons en 1 passagier) per dag 32,- (normale prijs 40,-) Jachthaven "De Noorder AA" is te vinden op Europaplantsoen 58 in Hoogmade. Openingstijden: maan dag t/m zondag van 9.00 - 17.00 uur. Reserveren kan ook via telefoonnum mer 071-5018411. Routebeschrijving jachthaven "De Noord AA" Neem vanaf de A4 de afslag Leiderdorp en sla linksaf. Volg de provinciale weg en sla weer linksaf bij de wegwijzer die Hoogmade aangeeft. Ga de brug over en na de verkeersdrempel meteen rechts. Open Watersport recreatiedag 21 juni97 Ter gelegenheid van deze dag met als centrum Woubrugge zal "De Noord AA" ook actief zijn: - een pendeldienst tussen Hoogmade en Woubrugge met originele sleepboten (gratis) - ringsteken met de kano (deelname gratis) - Sprietlopen (deelname gratis) - Proefvaar met een kano over de Noord AA ïjfacfitfmuen tfac/itwerf De cyCoorcf CTla Su Bon voor het huren van een kano bij "De Noorder AA" Tegen inlevering van deze bon* bij jachthaven "De Noord AA", Europaplantsoen 58 in Hoogmade, krijgen lezers van het Leidsch Dagblad 20% korting op de dag-verhuurprijs van een 1 - of 2- persoons kano of een Canadees De huurprijs voor lezers is respectievelijk ƒ24,-, 32.- en 32,-. Deze bon is geldig tot en met 12 juli 1997

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20