O Van der Luit Geslaagd Vlaaien voor geslaagden V I T A,E DONDERDAG 12 JUNI 1997 CHEf HANS JACOBS 071-5356414 plv -CHEF RUDOLF MEUN 071 Andreas College Afd. VBO-bouwtechniek timmeren Mart Barnhoorn. E' k van der Bent. Christian Boezaard. Andrê van Duijn. Arie van Duijn. IJsbrand van Duijn. Kees van Du". Freddy van ven boden. Gertjan Duneux. Robert van Egmond. Pau Geijteman. Jacobus Gui|t. Dave Hagenaars. Pieter Har- teved. Cornells Hoek. Willem Hus. Rob van der Lans. Marco van der Ma- rel. Piet Messemaker. Maurice van den Oever. Peter Oliemans. Pim Oudshoorn. William Ouwehand. Jas per van der Plas. Arjan Pret. Marco Remmeizwaal. Dirk Schaap. Wim Schaap Kees Schaart, Michel Schad- dé van Dooren. Leendert Vooijs, Jan van Wolteren. Aid Varkevisser. Dirk van Delft. Martin Moniuszko. Johan de Mooij. Peter Vooijs. Leon Zandber gen, Martin Haasnoot. Bouwtechniek schilderen: Hugo van der Bent, Robert Blonk. Marco Caspers. Kees van Duijn, Nico- I me van Duijvenbode. Jan Guijt. Teu- nis Guijt. Ferhat Gul, Arie Haasnoot, Peter Heeringa, Leonard Hoek, Theo Nijgh. Marc ie Noble. Edwin Onder water, Niels Ouwehand. Peter Pot ters. Gernt Pronk, Marco van Rijn. Hans Schaap, Frank Sira. Ronny Vooijs. Willem Vooijs. Michel van der Zwan, Raymond Haasbroek. Elektrotechniek: Jan-Peter Boerema. Martijn van der Bent. Willem van der Bent. Dennis Binnekade. Arjan van Duijn. Pieter van Du in. Danny Guijt. Rebecca van der Ham. Lodewijk de Held. Martin Hus. Jeffrey Kemper. Christian Nijgh, Huib Noppen. René Otto. Kees Ouds hoorn. Enk van der Plas, Jan van der P as. Albert van Rijn. Dick van Rijn. Marco Schaap. Dick Schat. Rona ld Snijders. Coen Frauenfelder. Marcel Kerkvliet Berry Kra't. Richard Raven- sbergenMaarten Bol. Dennis Do- nath. Gerard Russchenberg. Installatietechniek: Marcel van der Bent. John van der Boon. Jeroen Freke. Tineke Groenen dijk. Hermar Hoek. jan Kuijt. Robert- -Jan van der Mark. Sebastiaan de Marée. André van der Plas. Kees Remme zwaai. Kees Remmeizwaal. Cor Schaap. Kees van Ve zen. Leo Vooijs. Martin Schoneveld, Johan Zwaan. Harry Bol. Mechanische techniek: André van der Bent. Wim van der Boon. Musta'a Boudour. Henk van Duijn. Anton Dulfer. Jan-Willem van de Giessen. Johan Groen. Flons Haas noot. Edwin Heemrood. André Hoek, Johan Hoek. Jacco Hus, Leendert de Jong, Johan Kromhout. Paul Kuijt. Jaap Ouwehand. Matthijs van der Plas. Paul Potters. Robert Potters. Remco Spierenburg. Jeroen Spies. Jeroen Varkevisser. Miranda Varkevis ser, Freddy Vlasman, Siger van der Wal, Dennis Koemans, Gerard van Eg- mond, Robert Postma. Sebastiaan de Vreugd, Kees Freke. Verzorging: Latifa Attaf, Annette van Beelen, Co- rina van Beelen. Linda van Bentum, Arienne Brussee, Monique van Delft. Jannette Demoed, Jolanda van Dijk, Leona van Dijk, Dick van Duijn. Alice van Duijvenvoorde, Anneke van Dui venvoorde, Brendavan Duijvenvoor de. Angehque Duneux. Patricia Fre ke. Roelien Groos. Banca Guijt. Jaco- ba Haasnoot. Petra Hartemink, Cori- na Heemskerk. Linda Heemskerk, Arenda Hoek. Heidi van Iterson. Petra Jonker. Laurette Ketting. Linda Kmj- nenburg. Emmaly Kuijt. Esther Kuijt. Manna Kuijt. Ar-anne van der Marei. Esther Meijer. Caroline Meijvoge;. pa- tricia Menvogel. Miiène van den Oe- .5' Sac :e* le.e' -=' a~"e Ouwehand. Chanta van der Pias. Eli sabeth van der Pias. Greet van der Plas. Inez van der Plas. Mieke van der Plas. Tamara van der Pias. Corine Plug. S mor Plug. Carina Pluim- graaff. Ange qje Rhijnsburger. Diana Ros. Bettma de Ru .ter. Annemarteke Tibboe;. Lucia Varkev sser. CoDie Vlieland. Lmda Vooijs. Desiréevan Zantvoort. Vera Ofcr; Jacomina Ad miraal. Suzanne Dekker. Marjan van Dijk, Danielle van Duin. Renate Pe- sch er. Marieke Wijnands. K:tty Plas- meijer. vane de Been Natascha Guijt, Maria Hoek. Josma van Klaveren. Marja de Kon -g. Bianca Kra t. Gene Ravensbergen. Martine Schoneveld. Joyce Aanhane, Janske Imthorn. Roeloffien de Vries Mode en kleding: Marjan van Beelen. Corine van Dijk. Ccrme Guijt, Wilma Meijvogei. Da nielle Noppen, Miranda van Rijn. Ma rianne Ros, Alma Schaddé var Dooren, Angela Sip, Pui Ling Chan. Marion Hoeks. Sissi Putz. Administratie: Seyhan Arikan, Corina Barnhoorn, Coby van Beelen, Marianne van Bee len. Karma van Delft, Annoeske van Duijn, Adriana van Duijvenbode. An gela van Duijvenbode, Arie Guijt. El len Haasnoot. Yvonne Haasnoot, Mendie Imthorn, Corina de Jong, Ja ne de Jong, Martin de Jong, Marja Ktaassen, Nienke Kromhout. Arianne Kuijt. Janneke Kuijt, Miranda van der Mark, Salima el Mazouz. Willeke Nij- j gh. Esther van den Oever. Petra Ou- wehand. Vanessa Ouwehand, Cheryl van Pijpen. Angehque Pullens. Jolan- j da van Rhijn, Dico Schaddé van Dooren, Sander van der Snoek. Aicha I Soussani. Emel Tasan. Lmda Vlie land. Marieke van Zuilen. Joyce Grim bergen. Michelle Kamps. Angehque Vianen. IIse van Di|k. Tamara Jooren, I Frosma van Steeg. Ineke Admiraal, Sar fa Ayat, Dirk van Baaren. Jackv Barnhoorn. Jacobine Barnhoorn. Matthijs van Beelen. Mennovan Beelen, Marianne Beking, Rob van der Bent. Jose van der Bent. Annemarie van der Bent. Marto Berk- heij. Vincent de Best. Pauline van der Burg, Martin Chen. Debbie van Delft. Arjan van Delft. Karin van Dijk. Maar ten Dubbelaar. Constantien van Duijn. Linda van Duijn, Martine van Duijn. Robert van Dui|n. Ron van Dui|n. Frank van Duijn. Jacob van Duijn. Jeanettevan Duijn, Marcel van Duijn, Pieter van Duijvenboden, Arco van Duijvenboden, Riannevan Duin, Martijn van Dun, Rozemarijn Groen, Kees-Jan Guijt, Arma Guijt. Peter Guijt, Daniel Haaijman, Marieke Haasnoot, Mirjam Haasnoot, Robbert van Haeften, Lmda Harteveld, Theo Harteveld. Erik Hazenoot, Jacolien Hoek. Angela Hoek, Lotte de Jong. Cindy de Jong, Sander Karreman, Er- wm van Klaveren, Dennis Koot, Kees Kraaijenoord. Arie de Krijger, Heieen Kuijt. Dirjanne Kuijt. Pieter Jan Kuijt, Daniel Kulk, Theo van Leeuwen, Jo han Lelie, Leome Maagdehjn, Eric Maagdeliin. Benny van der Meij. Anja Meijvogei. Roy Meijvogei. Joost Mens. Carla Messemaker, Willem Messema ker, Adrie Millenaar, Jolanda van Nieuwkoop. Carla van Oosten. Dmeke Ouwehand, Danielle Ouwehand. Ma- a Ouwehand. Petra Ouwehand. An nemarie Penmngs. Elisabeth van der Plas. Corine van der Plas. Ma'tme van der Plas. Krijntje van der Plas. Marie ke var der Pias. Mieke van der Plas. Lonneke van der Plas. Leendert van der Pias. Maaike Poo Sander Rama- *ers. Mat:.' Raversbe'gen. Alice Remmeizwaal. Arjan van Rijn. W - am van Rijn. Kristy van Rijn. Ramón Roerig. Bert Ros. Samier Rusheidat. Amy Sampers. Agnes Sapei. Gertrude Schaap. Shirley Schreuder. Renate Sinon. Richard Sira. Matthias Stam. Cor Varkevisser, Robbert Varkevisser. Maartje Verhoog, Debby Versteegt, Jaap de Vink. Huig Vooijs. Leon Vooijs. Maarten Vreeburg. Marijke de Vreugd. Esther de Vreugd. Martin de Vreugd. Hanneke De Vreugd. Wolter Wagter. Jocelyn de Zeeuw. Esther Zuijderduijn. Eveline Zwaan. Willeke Zwanenburg. Jacolme Zwanenburg. Danielle Zwanenburg. Arjan van der Nelleke Aanhane, Hanneke Barn hoorn, Gert Beekhuis. Karin van Bee len, Lisettevan Beelen, Maurice van Beelen. Ingrid Beking, Wiliemijn de Best. Larissa Bloot. Merlijn Camp. Leo van Delft. Yvonne van Dijk, Bren- da van Duijn, Eva van Duijn, Lmda van Duijn, Aria van DuijnIrene van Duijn, Jolanda van Duijn. Joke van Duijvenbode, Anne van Duijvenvoor de, Inge Duindam, Dirk Dulfer, Jaco- Ime Eenkhoorn. Hans van Egmond, Wiliemijn Franke. Jacqueline Geijte- man, Henk-Jan Glasbergen. Maarten Graaff. Janneke Guijt, Leendert Guijt, Marloes P. Guijt. Marloes Guijt. Betti- na van Haaften. Petra de Haas, Gerda Haasnoot. Johan Haasnoot, Vera Haasnoot. Diana Hartevelt, Marloes Heemskerk, Michel Heemskerk, Rosi- na HeemsRerk, Dennis den Hertog. Jan-Willem van Hoek. Alice den Hol lander, Henk Houwaard. Yusen Hu. Lenhard Hubscher, Johan Kastanja. Rianne Klok. Reineke Korsman, Theo Krijgsman. Jolanda van der Krogt. Jacqueline Kromhout. Martijn Kroon. Manna Kruge'. Tineke Kruijt. Noreen Kuijt. Wilton van Leeuwen. Anja van der Mei). Janme van der Meij. Jeanet- te van der Meij. Leome van der Meij, Agatha Meijvogei. Gijsbert Meijvogei. Mara Messemaker. Susanne Messe- maker. Thama M eremet. Nadine Mi- kula. Christa de Mooij. Rianne de Mcoii. Moniek Mulder. Karm Nijgh. Els Noort. Joke van den Oever. Aman da Ooms. Arnaud Ouwehand. Ger- truda Ouwehand. Jonne Ouwehand. Laurens Ouwehand. Tamara Ouwe hand. ChrisOuwerkerk, Wmfred Peereboom. Dianne van der Plas. Liesbeth van der Pias. Louise van der P as. Patrick van der Plas. Sandra van der Plas. Leendert Plug. Corahe P uimgraaff Ingeborg Pols. Josme Rasenberg, Tjeerd van R jn. l_eander Rijneveld. Rene Ruwaard. Arenda Schaap. Arianne Schaap. Remco Schoonenberg. Tamara Schouten, Bart Smit, Nienke de Snaijer. Thomas van Starkenburg, Tamara Tanghe. Bart Tanke. Marjolein van der Velden, Mart jn Verdoes. Taha Versteeg, Leu- me Vis, William de Vreugd, Jacob Wiggers, Lmda van Wijk, Cora Zuij derduijn. Leome Zuijderduijn, Lmda Zwaan. VWO: Niels Adegeest. Tamara Barnhoorn, Janneke van Beelen. Johnny van Bee len, Arjan van den Berg, Rob Berg mans. Alexander de Best, Dennis Bloot, Jaap Bot. Martha Breeman, Dirk Pieter Brouwer, Kees van Delft, Arjan van Duijn, Annemieke van Duijn, Irma van Duijvenboden, Corine van Egmond, Maaike van Eijk, Coen Glasbergen. Sytze Haasnoot, Sabine Hagemann. Jeroen Harteveld. Con stanten Heemskerk. Theo Heems kerk. lenske Heijkoop. Fedor van den Hoek. Wijnand Hogewonmg. Marina Hoitmg. Linda van Houten. Arina de Jong. Karin de Jong. Janme de Jong. Rozemarijn Karreman. Corine Klaas- se. Frits de Koning, Marjoliin de Ko ning, Alexander Kraijenoord. Mark Kramer. Gerard Kruger. Suzanne van LoKhorst. Annemarie de Mol. Pauline Nijenhuis. Tjomme van Norden, Ari anne Oosthoek. Corine Paauw, He- leen Peet. Marije Pera. Andre van der Plas. Dennis van der Pias. Dirk van der Plas. Louise van der Plas, Diana Plug. Heieen van Rijn, Anja de Roode. Pieter de Rover, Bob Ruigrok, Mar eke Spierenburg, Christa van Tol. Arjan Varkevisser. Gert Varkevisser. Suzan Verdoes. Anouk Vooijs. Jolanda de Vreugd. Jonathan Weegink. Mi- chiel van de Weerd. Steffie van der Werf. Clara Wolthaus. Mathijs Zand bergen. Visser "t Hooft Aan het Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft in Leiden zijn ge- Damian Armitage, Rob de Rooij. We sley Keasberry, Robert Caspers, Mir jam Hofman, Peter Glasbergen, Taco van Blijswijk, Joost Straathof. Guido Beck. Shiva Bishoen, Chris Boot, Da nielle Drost. Kirsten Engels. Joyce Janszen. Sander Klinkhamer. Martine Nieuwstraten. Chantal van Warmer dam. Marc Lardee. Ramon Rijnbeek, Jeroen Stolwijk. Nikolaj van Tol. Lm da Verbeek. Kishan Buldeo Rai. Nien ke Buurman. Micha Commeren. Karin van Duijn. Marjetta Haas. Robin van der Heiden. Erwin de Hoop. Céline Karreman, Josvan Klaveren. Lmda Kst ng \e.e-. -r~- r kPa trick Post. Quirijn Schuur. Esther Strating. Soraya Zeegers, Erik van Duijvenvoorde. Erik Bósecke, Martin Kenson. Judith Dijkstra. Petra van der Hulst. M randaOostdam. Lmda Ouwehand. Lucas Daim, Robert Maclean. Margot Knegt. Leandervan der Meij. Gerard- -Jan van Bruchem. Irene Ottenkamp. Mark Oudshoorn. Sandra Voorthuis. El ine Eyckelhof. Koös Los. Johnny Singh. Annemiek van Eeden. Janneke de Haas. Wiiiy-Janne Hogewoning. Mark van Iterson. Benny de Koning. Dan Le. Marielle de Mooij. Leontme S ezenga, Lennert van Tilburg, Miche Vonk. Arjan Zuijderduijn. Janneke Zuyderduyn. Maurits Brittijn, Suzan ne Bronkhorst, Bianca Buurman. Martina van der Does. Amber Duijn, Karsten van Gijzen, Louise Haalebos. Ruud van der Hoeven. Mike Jansen. Deborah Juffermans, Marcel Klein, Peter Ligtvoet. Nicole Lucie. Florian- ne Matser, Gerry Ouwersloot. Joey Scheufler, Hugo Schoneveld. Con stance Slagmolen. William Smits, Margot Spaans. Robbert-Jan van Vel- zen, Marlon Yorke. Janme van Beve- ren, Martine van der Deijl, Annemarie Marbus, Merel Wever, Saskia van Abswoude, Femke Aben, Marieke Bekker. Danny van den Berg, Carolien Coff, Vincent Deelen, Doesjka den Dopper. Benjamin Ellens. Michel van Es. Morgan de Jonge. Maaike Kaat, Maarten Knoester, Dorine Kuijpers. Dave van Leeuwen. Anne van Leeu wen, David Noya, Matilde van Om men, Leome Prins, Esther Reidsma, Robert Roest. Edwin Verboon, Joost Wakka. Jurgen Werk, Michel Zwet sloot, Wiebe Albers. Brian Brewster. Glen van Dam. Ellis Eshak, Jorrit Faassen. Naiky Faries. Manska Hoge- nes. Marc Hoornweg, Monique Jan- kie, Anneke Klaassen, Erik-Jan van Koetsveld. Michel de Koning, Vincent van der Kooij. Margot Kouwenberg. Clemens la Lau. Jasper van der Meij. Yolande Meijer. Nathalie Peet. Daniel Petitjean. Nina van Reden. Edo de Roode. Bas Sanders. Debby Scheur water. David Schut. Rachel Stolk. Linda Pont, Aline de Best. Arianne Kuijt. Annemarie Minnee. Cora de Mooij, Adriana van der Plas. Vwo: Els Bakens. Maarten Oudshoorn, Ta- mar van Beek. Judith Bezuijen, Anne marie Heijmenberg, Maarten Rozmg. Saskia Snijder. Jetty den Heijer. Vic tor Elsendoorn, Quint Mouthaan, Constantijn Smit. Gerwm Vroegh. Yvan de Wit. Peter van der Spek. Femke van Gerven, Marieke Koek. Sjoerd van Duijn. Emiel van Egmond, Amoud Jochemsen. Roald van der Landen. Theo de Leeuw. Dennis On- vlee. Hans Thomeer, Petra Visser. Tom Zandbergen. Robin de Bock. Bas van den Broeck, Wessel Eilers, Minke de Kogel. Geeske Muyzert, Eva Olde Monnikhof. Marieke Pronk, Elme van derSchroeff. Martijn Stellinga. Anne- lies in 't Veld, Mariska Akerboom. Ma rieke van Eik, Jurre Mulder, Kerstin vanOverbeek. Hannah Tiggelaar. Bram Wildeman, Marielle van Dijk. Jantijn Prins, Ries Augustijn. Marieke Elshoud, Joke Ferwerda, Pieter de Frel, Caroline van der Hoogt, Elena van Kampen, Sander van Lambalgen, Femke van Meeteren, Jessica Roon, Sophia Verstraaten. Miranda Verzijde, Lisette Vesseur, Irene Witpaard, Jeroen van der Zande, Erik Alblas, Barbara Amba, Gijsbert de Bock, Sa- mantha Briscoe, Erik van den Doel, Relinde Gaemers, Fargo Hilberts, Eric Het Leidsch Dagblad publiceert geregeld de namen van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een vlaai aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen met Kirsten Loeff (071 - 5356401 /356402). Zij neemt het adres op en verstuurt de brief waarmee de vlaai kan worden opge haald bij Multivlaai, Breestraat 159 in Leiden. De winnaars van vandaag zijn: Aicha Soussani, Coralie Pluimgraaf! (beide Andreas College), Mendie van Kempen (Teylingen College), Petra Visser (Dr. Visser 't Hooft), Jan van der Plas (Rijn lands Lyceum), Arthur Timmerman (Vlietland) en Jelle Rijswijk (Da Vinei). Horree. Wietske de Jong, Pepijn van der Kleijn. Pieter van Koetsveld, Susanne Kruijf, Rozemarijn van Oos ten, Nadine.Pouw, Ronald Rasser, Léon Reijngoud, Britte Rijnbeek, Pie ter Schepman, Cécile Schijffelen. Eveline Schölvinck, Annemarie Stolk. Loïs Teijgeler, Laura Tilroe, Christine Vanhaelen. Maarten Verhoeven, Mar tin van Vliet. Jasper de Vries, Lieuwe van der Weij, Nathalie Pronk. Chris van Goethem Abbenes. Enk Baak. Micham Bensahai, Rens Bergwerf. Margot Bolt. Jordi Brouwer. SuzanneColijn, Patricia Crame. Esther Folkerts, Hans Frankhuizen. Petra de Groot. Martin Habraken, Nelleke den Hollander. Maikel Kar stens. Benjamin van den Kommer. In grid van der Lee. Charlotte var Leenen. Denise van Leeuwen. Nico- lette Lijkwan. Wilbertvan Loef. Pris- cilla Mam. Liannevan Marion, Sabine van Marwijk. Semra de Meij. Nathalie van Mil, Jason van Oudshoorn. Ilona Rous. Bernhard van der Schaaf. Ju dith Schouten. Chantal Slingerland. Danny Stal. Chantal Tuit. Leome Turk. Brenda Verhage, Chantal Ver- steegh, Jolanda Walbrecht. Bas Walen, Sabina Wansink, Mielou Wies- senberg. Annemieke van der Wolk. Rieke van 't Zelfde. Rijnlands Oegstgeest Ebeline van der Voort, Robertjan Groeneveld, IJsbrand Plug, Maaike de Bruin, Magdalena van Heek, Jorn Hi- laire, Brechtje Hodes, Matthijs Jan sen, Martijn Louzada, Jiska Maas, Linda Roodenburg. Diedertk van Seg- gelen. Andrea Teenstra. Frederique de Vries. Andre van der Zee, Jennifer Bakrude. Remco Koning. Hanna Kwak. Merlijn van Strien. Jacomine de Visser. Elise van den Bos. Eva van Esch. Rutger Groen, Momca de Ruy- ter. Jeroen Verdegaal. Chiara van den Berg. Jasper Cornehsse. Amros Kar- bor. Joris Loeff. Levme van Loenen. Matthijs Maandag. Michiel van Mee teren. Pauline Oosterhof. Caspar Schoenmakers, Derek Tigges, Singha Witteman, Chaim Benayoun, Christi ne Huijbers, Jeroen Sprinkhuizen. Francesca Swen. Sylvia Broer. Iris van den Burg. Martijn Spaan, Susan van der Eist, Marjohjn Holl, Fieke Jansen, Wouter Kaandorp. Dirk Sietze Kronemeijer, Mayke Perquin, Erik Vester, Robert Stikkelorum, Piet Hein van Cleef, Saman Forouzan Marieke Zant. Dorine van Kesteren, Erik Noordhuis, Jan van der Plas, Kim Remerij, Martijn Wagter, Marlmde Borgeld, Iris Driessen, Annemarije El- derhorst, Mark de Groot, Lonneke van der Hoeve, Toon Kerkhoff, Suzanne Kole, Richard Koop, Celine Kosters, Rogier van der Lem, Karin Louzada, Sophie Zimmerman, Sophie Buise, Jorien Kleijwegt, Jolijn van der Aart, Rene Brouwers, Sascha Hillen, Susanna Hop. Francois Mol. Letty van der Vlies. Roos Alkemade. Jochem Baud. Floris Dreyer, Diedenk van Eg mond. Paul Hoogervorst, Babette van Houten. Peter Jan de Jong. Lonneke Smit. Maurits Smitsloo, Joyce Ver- schueren. Nicole Wenneker, Niels van der Zwan, Fiorine Menken. Teije Blauw. Carlijn ten Bruggencate. Anouk Davidse, Wouter Deelder. Jan Deroose. Jasper Dooijewaard. Sara van Duijn. Cedric Eelzak, Lieven van Eesbeek, Michael van Es. Joost Fa- noy. Sander van Gelder. Bart van de Graaf, Denise van der Helm. Sjoerd van der Helm. Jeroen Hendriks. Geer- ten Hengeveld. Judith Janssen, Re- vien Kanhai. Robert Kerst, Jochem Kist, Joost Kroes, Thijs van der Krogt, Meta Laros. Kim Noltes, Maurits Schellekens, Jasper van Schijndel. Femkje Schreuder, TimoSpaninks, Marlous van der Starre. Daphne Teeling, Michelle Termeer, Daniel Vecht, Thijmen Vissers, Mark Vos- kuijl, Leonoor Wynans, Nankovan den Brule, Annelies Dijkzeul, Marijn Heule, Anita Pilouw, Titus Setteur. NorbertTio, Britta Schaffmeister, Marleen van Aartrijk, Friso van der Meijden, Remko van der Meijden, Brigit Oomes, Lieke Verhagen, Alexander Warmenhoven, Francis We- hkamp, Femke van Cleef, Jojanneke van 't Spijker, Maaike de Vos, Floortje Zeevat. VERKOOP BIJ EXECUTIE DEURWAARDERS KANTOOR BUIKEN VAN DER HORST Op vrijdag, 13 JUNI 1997, zal ondergetekende de navolgende executoriale verkopingen houden: om 11.00 uur te LEIDEN aan de Burgsteeg 4 ten laste van E. Gerrfts, betreft o.a. een Tulip Vision Line Computer om 11.30 uur te KATWUK ZH aan de Nachtegaallaan 90 ten laste van W. van Beelen, betreft oa een Samsung. KTV De verkoop wordt gehouden bij opbod en de toewijzing zal geschieden aan de meestbiedende en tegen gerede betaling, zonder opgeld. A. Buik Gerechtsdeurwaarder Boommarkt 3A Leiden CRAB Heeft u al een koopsomverzekering met belastingvoordeel voor het jaar 1996? Wilt u meer weten? Vul dan de coupon in of bel ons even. Rijnsburgersingel 61 Tel. 071-5685666 Crab Vitae is een onderdeel van de Crab Groep Ja, ik wil graag nog voor 1 juli 1997 een koopsom storten. Neem contact met mij op inzake de: garantieverzekering beleggingsverzekering (AEX - koersclick) bedrag: Naam: Adres: Postcode: Plaats: Tel.nr.: Deze coupon kunt u versturen naar Crab Groep Antwoordnummer 10053 2300 VB LEIDEN Lid NVA Begrafenissen - Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Uitvaartverzekeringen - Deposito's Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432. 2300 AK Leiden, telefoon 071 -5213231 Wassenaar, Dcijlerweg 127, telefoon 070-5112436 Rijnlands Sassenheim Aan de scholengemeenschap het Rijnlands Lyceum te Sassenheim zijn geslaagd: Mavo Pirn Terraneo. Menno van Bockel. Ja cob Christoffels. Rogier Grimbergen. Marjolein Izeboud. Debbie Nickson. Esther Onderwater. David van Rees Vellinga. Marcel Schavemaker. Mat- tijs Vinkesteijn. Bart de Vlieger. Mar tijn Aurik. Marjan van Andel. Nicolien Breedijk, Samir Chabani, Ciska Driessen, Vanessa van der Geer. Dan ny de Goeij. Elise van den Heuvel. Esther Hoogervorst, Judith van Keste ren. Marisa van Kesteren. Martijn Koenen, Nynke Koppen. Vincent de Miidt. Stephan Moonen, Marten van der Nagel, Simone Pont, Floris Roze- mond, Femmy Scholte, Chantalle Se- crève, Jorrit Sijbesma, Jörgen van der Vlugt, Bart van der Vlugt, Patrick Wie- ring, Emile Ismail, Sander Koops, Ja- queline Mens, Erik Pilaszek, Hans Rotteveel, Geertje Ruigrok, Marian Salman, Jeroen Spruit, Michael Wa genaar, Anniek van der Eeze, Evelien van Egmond, Merel van Rijn, Marina van Staden, Marijke Tuijthoff. Havo Rose-Mane Moret, Richard Nievaart, Bas Terraneo, Jennifer Hoek, Sandra Ciggaar, Jonathan Dawidowicz. Edwin Dierckxsens, Eric Duwel, Michel Faas, Amber Heemskerk, Kiki Holt, Sjoerd Hoogervorst, Heidi van der Hoorn, Kitty van der Hoorn. Camiel Klinkhamer, Maritvan Luik, Edwin Oudshoorn. DianeStijnman. Marjohjn Vinkesteijn. Anne-Fleur de Vries, Ge orge van Wetering, Monique Witte man. Radboud Miedema. Marlies van Noort. Helen van Biezen. Anne Bol- dmgh. Marit de Bruin, Leandro Dielis. Anneke Fianen. Rob Gerrits, Janneke Heijker. Irma Hoogervorst, Damir Kalkan, Vanessa Keijzer. Davy van Kesteren, Sebastiaan Knetsch. Frank Kuijper. Joyce Leendertse. Amy van der Mei|. Jose Perfors, Mirko Schaart. Joyce Tijssen. Maureen Turenhout. Maartje van Velzen. Esther Verschoor, Mieke van der Wiel, Mariska de Wit, Robbert Woltman. Malika Zirar. Sas kia van Aken, David van den Anker. Krista Batenburg, Aletta Berbee, Reinout van den Broek. Bobijn Goud smit, Mirjam van Kempen. Natascha Kortekaas. Saskia Meijer, Pascal Nie- wold. Anne Olieroock. Sonja Sandber- gen. Marijke van Steijn, Maaike Turn hout, Willem van Vliet, Linda van Werkhoven. Marloes van der Eijk, Ast- rid Langemaire, Wouter van Reine, Fanny Versluijs, Niels de Vetten, Su zanne van der Voort, Henk Wanders. Ellen den Butter, Tommas Ellender, Nils Bakker, Taco Biesma, Dennis Ciggaar, Jasper van Dijk, Lykle Hem- mmga, Doortje van Keulen. Theo On derwater, Simone Roos. Frank Smidt, Mark Verwer, Ronald Walthaus, Vin cent Quist, Eefje Bierhoff, Tessa Vreeken, Marielle Blom. Bastiaan Bon, Raymond Datema, Miriam Die lis, Laurens Donker, Angela van Dors- sen, Miriam Helmus, Kirsten Hoejen- bos, Sjoerd Hoogervorst, Marleen Jonkman, Frank Kamer. Els Karre- mans, Jerry Leepel, Vincent van Leeuwen. Wytske Scholten. Auke Sij besma, Ingeborg Streng. Tio Termors huizen. Nicole Thirkettle. Ingrid van Veen, Dennis van der Vlugt, Kees Wil brink. Wiliemijn Witte. Robin Witte man, Driss Zirar. Kirsten van den Berg, Martijn van Dam, Femke van Dijk, Leome Jasper, Marcel van der Lubbe, Annemieke van Niekerk, Iris Noort, Michiel Oosterveer, Cynthia Polling, Matthijs Ribbermk. Teylingen Aan het Teylingen College, sector LeeuwenhorstAVillibrord te Noordwij- kerhout/Noordwijk, zijn geslaagd: Marry van Duijvenboden, Fred van der Horst. Niels Admiraal, Anja van den Berg, Jacqueline van den Berg. Erik van den Berg. Claudia Borst. George Bos. Niels van Boven. Evelien Broek hof. Mirelle Broekhuizen, Annemarie Brouwer. Marie-Anne van den Burg, Lesley Deurman, Armanda Dieben. René van Dijk, Jolanda Disseldorp. Fiorine van Duijn. Jasper Duijndam, Helene Duivenvoorden, Piet-Jan Du- wel, Maurice Elvader, Edwin den El zen, Ilse Gans. Sietske de Haas. Ka- rm Heemskerk, Paul Hermans. Paul Hoogervorst, Marjolein van der Hulst. Sander Jansen. Hakim Khayali, Stép- hame Kramer, Linda Krewinkel. Bian ca Masolijn, Niels Mornout, Michiel Niersman, Niels Oedzes, Dennis van Pelt, Ilona Pont, Jacqueline van Rhijn, Ronald van Rijn, Suzanne van Rooijen, Maaike van Rossum, Renate Salman, MarienelleThijssen, Eric Verkade, Paul Vettewinkel, Elvira Vis, Laura van Eeden, Niels van der Wilk, Sandra Wortman, Bart van der Zalm, Karin Zandvoort, Anne-Marije Aartman, Maarten Alphen, Iris van den Berg, Darina van den Berg, Mi chiel van Dongen, Rockey Duijndam, Mabilee Everaars, Peter Geerlings, Ilona van Gijlswijk, Maaike van Grie ken, Astrid Griekspoor, Edward Groot. Monique Heemskerk, Tjeerd van der Heijden, Olga Laan, Katarma Lazovic, Suzanne van der Meer, Lilian Pires, Jessica Riedewald, Mariska de Ruiter, Troy Schouten, Robin van der Slot. Raimon Spigt, Maikel van der Ster ren, Mathilda van der Togt. Mélanie Warmenhoven, Dave Warmerdam, Marieke Wijnands. Maarten Kapel, Marc van Ginkel. Ronald Hoek Havo Marieke van Opzeeland, Luyke van der Kooi. Rianne Alkemade. Laura Azier. Karianne Barth, Rene Jansen. Danielle Oedzes. Johan de Ridder. Peter Versteege. Nils Wijnands, Petra Cozijn, Pim Doeswijk, Janme Dyer, Renate den Elzen, Ruud Glas. Arjan van der Hoorn. Juliette van der Hulst, Susan Jonkers, Mendie van Kempen, Sao Ching Lai. Manon van der Lin den, Fons Lommerse. Walter van Ma- ris. Renske Morssink, Aukje Mullen- ders, Lotte Onos. Michael Pickering, Christian Spaans. Willem van der Steen, Frank Teuling, Olaf van Velt- huijsen. Marjolein Warmerdam, An- neloes van Went. Barry Westdijk. Margriet van Wiermgen, Brenda de Winter, Moniek Witkamp, Bob van Maarten van den Berg, Nicolien van Duinen, Jaap Erkelens, Sjoerd de Haas, Rob Heemskerk, Sander van der Holst, Mare Klaaijsen. Bir tiansen. Menno van der Voort, Caarls, Talitha Dhondai, ElsD dam, Bart Gee'ts. Iris Hobbij, Hoogervorst, Daphne Hoogeni Thijs de Jong. Jeroen Kerkvli? ten Kleverlaan. Marianne var den, Richard Meeuwenoord,! Oostdam, Ruby Penmngs, Na Schouten, Eveline Schnjber, Veltman. Reinier Vrolijk. Arjar Winter. Laurent Zuiderduin. Vlietland Coll Michiel van Aken, Patricia var Malou Cohen, Devrim Demirb Duneux, Chantal Haasbeek, V Hofstra. Chantal van de Hulst de Jong, Chantall Kout, Man» cas, Soma Mhamdi, Denise M met, Angela Nijssen, MichielI sen, Tamara Schaafstra, Liesb Schelvis, Mark Stomphorst, M Volas, Mirjam van de Zee, Ren Akerboom, Jan Pieter Bal, Rol Barnett, Hanife Cakiroglu, Phi Duim, Irma van Es, Michel Ho ling, Olga Houweling. Barbara Raymond Laman, Amanda No dover, Leontine Oerlemans, D van de Pluym, Robbert Pronk Rozeman, Janme Schimmel.I Snel, Arthur Timmerman. Arn Toor, Christiaan van Westing, Zoetemelk, Esther Zonneveld. Borst, Remon van Es, Bas Gril Leon van de Hoeven, Carolien bos. Annemarie Mooijman, M tergo, Ruben Slagmolen. Kim Veek. Paul Vermeij. Tim Vince Dick van Tuijl, Martine Wijbra Havo Michel Blikman, Nathalie Bo» tiaan Bruens. Sanne Dreef. F eux. Annelies Feitsma. Ahe F< Erika Flach. Bas van Goozen, den Hartog, Chantal de Horn, Hospers, Hans Kanbier. Sora hai. Marloes Keijzer. MartijnI Ellen van de Lagemaat. Dame de Leek. Wendy Matthijsen. Monster. Wilma van de Nage Neuteboom. Sjoerd Trouwee, Weilers. Enk Wolper, Tim Zar Gerben Zirkzee, Rianne Baen Igor Doschkov. Richard Faas, de Groot. Lieke van de Hulst, Keizer. David de Klerk. Peter Krogt. Nicole Lucassen. Amy Wouter Maan, Sytske Mol, De Nuijens, Sanne Reijers, Jacot Taal, Nienke Veldman, Ylona hoosel. Frank Versteeg, Aart Rianne Westra. Corina Zitm Badoux, Lisette Bosman, Astr Graaff. Alex de Groot. Marleei Jelle van Klink, Richard Kort, van Leent. Astrid van Velzen, van de Voet, Anouk Vogelaar, Felomina, Len Heemskerk, S: Sander Chan, Sebastiaan He dy Kasifa, Daniel Langeveld.l Langeveld, Jeroen Maas, Jan Anouk Peters, Derrick Smitte' Jordy Arbouw, Igor van der Ho Menno ter Horst, Lianne Kei? ne de Kieviet, Vincent van Vei nette Verweij. Nicole Westerb ter Wilschut. Alexander Zweel Jeroen Atteveld, Annelies Be Tim Griffioen. Eveline de Grif thijs van de Hoeven. Caroline pers. Judith van Leeuwen. Wa Minnaard. Ewout den Ouden, Weggen Da Vinei Omkeltoen Abed. Zaid Abi Gonca Baskoy, Sean Bekooy Bhagwaridin. Arjan de Boer. Cabab, Marisca Choufoer. A re, Sal a DaMohamed Dl gier Dusoswa. Wendy van Di haam Elhouar Mirjam van i sen, Bianca Giuvers, Manon Diana van van Haasterecht, Hamdi. Nico Harteveld, Jo^ Haven, Nieke van der Heide chael Kloos. Tammy Kuijer, Plu, Maibritt Ravensbergen, Slats, Martin StarrTamara Debbie Tuinfort. Shelby T van der Velde. Jenny van der Esther Verhoeven. Evelien V Diederik de Vries. Appie Wa Laila Youssefi. Margriet v Mohamed Zerrou, Marjolien huis, Robert Cabri, Jeton Ce Creemers, Con me Hendriks, Hermans. Linda van Iterson, Jonge, Zeynur Mengi, Karin Meulen, Maikei van Meurs, van Montfoort, Raymond van Pluym, Bianca van der Puttei Gary Reeder, Alex Reijken, f Rongen, MarindaSnel, Maar man, Haris Memic, SelmarP Mohammed Slimani, Daniël' Casper Witteman, Roeland hoorn, Sjoerd Spring in 't Veil marie Elsendoorn. Atman Hamdi, Xiao Juan Hu, Issaouti, Remco Janmaat, fi Keyer, Fonh Kin LiMarieni Sanne Mom, Laura Rijsberge bastiaan Scargo, Nessa Stek Marijn van der Sterre. Raym Stolk, Sandra van Tongeren, Uijlenbroek, FatimaYazami van Bostelen, MintraChotoe Diepenbach, Ronald van der Kim van Gent. Bob Hagena Hobeijn, Sjoerd Huizinga, F Kuiien, Riquard Onderwater van Pernis, René Sepers. St Stouten. Frank Verhage. Mar dijn. Remco der Kinderen. Boomhouwer. Kim Bouwmf Kim van Rooden, Anneke vi Marieke Witsenburg. Jolaru Nourlhouda Bekkali, Rinske Samora Day. Hicham El Bon rad Issaouti. Ivo de Jeu, Alie Kints. Zayenne Laclé. Saida Jorrit Polane. Jan Rodenbui Paul Sanders. Saskia Spoel Jolien Storsbergen. MijkeV bert van Vuuren, Rosemarijl Westbroek, David Wiebrens, van Baal. Joanne Huizinga, Martin. Martijn Onderwater, Preenen, Joop Simonis, Vivi stra, Michel de Vries, Robin ling, Kirsten Koet, Bernadetl Ockenburg, Kim Pigge. Jelle Sabine Stapel, Mirjam den A Renske Backes, Melissa Na Sandnjn Bek, Lotte van der Karlen Lagrouw, Krista Rietv mar van den Broek.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 16