'Evangelicalen lopen gevaar naam van God ij del te gebruiken' Kerk Samenleving Mijnssen nieuwe voorzitter Remonstrantse Broederschap Heiligdomsvaart trekt duizenden gelovigen naar centrum Maastricht Feestelijke mis Paus breni een miljoe} Polen op de been Baby's zijn welkom MAANDAG 9 JUN11997 redactie dick van der plas, 071-d Hen'onnde synodevoorzitter Beekman op themadag: drachten gpd „Evangelische mensen binnen her vormde en gereformeerde kerken kunnen tot zegen zijn, maar ze kun nen ook aardig vloeken.'' Dat zei hervormd synodevoorzitter ds. Wim Beekman uit het Friese Koudum af gelopen zaterdag tijdens een thema dag van het Friesch Dagblad in Drachten. Enerzijds zei Beekman sympathiek te staan tegenover de evangelische beweging. „Ergens zit in mij een diepe sympathie. Ik kom er ook niet helemaal los van. Maar anderzijds probeer ik zorgvuldig af stand te houden." Die houding komt volgens de sy nodevoorzitter voort uit vroegere er varingen bij Youth for Christ (YfC). „Ik heb daar destijds veel warmte ontmoet en er waren hartelijke vriendschappen. Maar ik kreeg het spaans benauwd bij het gezamenlijk bidden. Op het rijtje af kreeg ieder een een beurt als er hardop werd ge beden. Zelf wilde ik liever overslaan. Op zo n moment voelde ik me vol ongeloof te midden van vele gelovi gen." De predikant zei persoonlijk veel te danken te hebben aan zijn voor ouders en aan de traditionele kerk. „Zij hebben Jezus bij mij in de wieg gelegd. Jezus heeft mij nooit verla ten, hoe vaak ik zelf ook bij Hem wegliep." Die wijze van geloofsbele ving is voor de evangelische bewe ging niet genoeg, is de kritiek van ds. Beekman. „Evangelicalen houden mij voortdurend voor dat er gekozen moet worden. Alsof geloven een zaak is die van mezelf afhangt." Hij zei ook aan te hikken tegen be paalde bijbelopvattingen van de evangelische beweging. „In de kof fiebar bij YfC moest ik geloven dat de aarde letterlijk in zes maal 24 uur geschapen en dat de evolutietheorie strijdig is met de bijbel. Daarna heb ik de koffiebar nooit weer bezocht." Alle warme herinneringen aan jonge, enthousiaste gelovigen bij YFC ten spijt, zei ds. Beekman het gevoel te hebben 'dat ik er mezelf niet kon zijn. Als zelfstandig den kend wezen was er voor mij geen plaats'. Dat is ook zijn kritiek op de huidige evangelische beweging, die zich de laatste tijd in toenemende mate opwerpt als nieuwe richting in de Samen op Weg-kerken. Recent onderzoek heeft uitgewezen dat tweehonderd hervormde en gerefo- meerde predikanten in ons land zich inmiddels 'evangelisch gelovig' noe men. Beekman: „Ik bespeur in onze ker ken een grote verlegenheid bij het praten over ons christelijk geloof. Het lijkt wel eens alsof we het geloof diep onder de kerkbanken hebben weggestopt. Daar staat tegenover dat mensen van de evangelische bewe ging de naam Here' wel erg veelvul dig op de lippen nemen. Soms zo vaak dat het naar mijn gevoel komt in de richting van het ijdel gebruiken van Zijn naam. Dat is geen zegen. Dan komen we in de richting van een vloek. Het heil van God hangt er niet van af hoe vaak we Zijn naam noemen. Meer nog dan wij voor Hem, kiest Hij voor ons. Op geheel onverwachte momenten openbaart Hij zich." De synodevoorzitter zei moeite te hebben met het pleidooi van het Evangelisch Werkverband (EW) tot vernieuwing van de gereformeerde, hervormde en lutherse kerken. „Ver andering vind ik prima, hernieuwing ook. Maar als we uit zijn op vernieu wing, doen we in mijn ogen onrecht aan onze voorvaderen en de traditie van de kerken." Beekman zei achter het besluit van de kerkelijke synodes te staan die ruimte willen geven aan de evangelische stroming. „Persoon lijk vind ik dat ik geen moeite moet hebben met het zingen van een op wekkingslied. Als de evangelicalen op hun beurt dan maar oog hebben voor de waarde van hoogliturgische liederen." Als landelijk bestuurslid van het EW vertelde ds. J. de Kok uit Drachtstercompagnie zijn perst lijk levensverhaal. Op 15-jarige tijd kwam hij in een baptiste meente tot bewust geloof. Hij toen met zijn eigen gereforme kerk willen kappen, maar ervoei als zijn opdracht om toch acti blijven binnen de kerk. Hij heel varen dat zijn werk in de loop de ren rijk gezegend is. Volgens Kok hoeft pluriformiteit in de ke geen probleem te zijn. „Over a hande zaken mag in de geme verschillend worden gedacht al elkaar maar vinden op dit ene j er is overgave nodig aan Jezus Cl tus. Jezus is de enige weg die tot leidt." bussum anp Mr. W.G.C. Mijnssen uit Amsterdam is afgelopen zaterdag gekozen tot voorzitter van de Remon strantse Broederschap. De huidige vice-voorzitter volgt ir. W.E.R. van Herwijnen op, die het vrijzin nige kerkgenootschap vier jaar heeft geleid. Mijnssen (56) werkt sinds 1994 als wetgevings jurist op het ministerie van justitie in Den Haag. Daarvoor was hij jarenlang officier van justitie in Middelburg en in Amsterdam. Mijnssen is lid van de Remonstrantse gemeen te in Amsterdam. Ook zit hij in het dagelijks be stuur van het Interkerkelijk Contact in Overheids zaken (CIO). Het is nog onduidelijk of hij de re monstranten zal vertegenwoordigen in de Raad van Kerken in Nederland. Van Herwijnen zet daar volgende week een punt achter. De remonstran ten beslissen eind juni wie zijn plaats zal inne men. De Algemene vergadering heeft afgelopen za terdag ook prof. dr. Th. M. van Leeuwen opnieuw benoemd als kerkelijk hoogleraar aan het Re monstrants Seminarium in Leiden. De Remonstrantse Broederschap werd in 1619 in Antwerpen opgericht, nadat de synode van Dordrecht (1618-1619) de remonstrantse opvat tingen over onder meer de uitverkiezing had ver oordeeld. Sinds de jaren '50 daalt het aantal le den. Op 1 januari stonden 6.469 leden, 1.679 vrienden en ongeveer 1.500 belangstellenden in geschreven. maastricht anp De Heiligdomsvaart heeft gisteren duizenden naar Maastricht getrokken. Bij de begin van de dag van de cultuur speelde de regen de eucharis tieviering in de open lucht danig parten. Toch werd zij door 1200 pelgrims bijgewoond. Hoofd celebrant was kardinaal Simonis, die samen met de bisschop Wiertz van Roermond en de hulpbis schop van het Duitse Xanten, mgr. Heinrich Jans sen, voorging. Kardinaal Simonis noemde de Heiligdomsvaart een belangrijk godsdienstig en cultureel gegeven, een gave Gods aan Maastricht en heel Nederland. Gods geest, aldus de kardinaal, houdt deze eeu wenoude traditie in stand. Het centrale thema: 'Waar ben jij' vond hij treffend, omdat Christus te vinden is in hongerigen, naakten, zieken en ge vangenen. „God roept ons ter verantwoording om naar het voorbeeld van Sint Servatius, die bij na zestien eeuwen geleden in Maastricht het ge loof kwam verkondigen, de hedendaagse samen leving te evangeliseren." Voor groepen gehandi capte pelgrims uit België, Nederland en Duitsland volgde een aparte eucharistieviering in de graf kerk van Sint Servatius. De uitvoering van de rockopera 'Jesus Christ Superstar' van Sir Andrew Lloyd Webber met 250 jonge musici, zangers, toneelspelers en balletdan sers, trok meer dan 4200 belangstellenden. Mor gen volgt wegens de grote belangstelling een tweede uitvoering op het Vrijthof. Daarnaast wer den Middeleeuwse wagenspelen opgevoerd en traden Braziliaanse en Amerikaanse gospelgroe pen op. warmond» Voor de St. Matthiasparochie in Warmond stond het afge- programma was gistermorgen de viering met alle koren waarin bis- lopen weekeinde in het teken van de viering van het 200-jarig bestaan schop A.H. van Luyn voorging, van de geloofsgemeenschap. Eén van de hoogtepunten van het feest- FOTO TACO VAN DER EB krakau anp Paus Johannes Paulus II k gisteren in Krakau ruirabt miljoen Polen opgeroepen hun op het communism»] wonnen vrijheid te koesjd Verder hield hij de Poolsj schoppen voor dat de Rkjri in het land het verenigde» pa een 'diepgaande spiifc teit' te bieden heeft. igi De 77-jarige kerkleider Ier gisteren de grootste menia i dens het elfdaagse bezoejK zijn vaderland op de been| schatting anderhalf mho mensen bevolkten het Bin park in Krakau, de stad w®j paus meer dan twintig] i woonde als priester, bis| en kardinaal. \- Tijdens een mis in deL lucht herinnerde de pauL landgenoten aan het feit tien jaar geleden, onder munistisch bewind, nog vc 'ontdekking van de vri stonden. Het hoogtepunt van d was de heiligverklaring va ningin Hedwig. De ken heilige, in 1399 gestorven zij het christendom had h verspreiden, kan de Polen 'wat het betekent om w vrij te zijn'. Leidsch Dagblad ANN01897 Woensdag 9 Juni LEIDENMet genoegen vernemen wij, dat onze stadsge noot dhr. J.D.E. Schmeltz, waarnemend directeur van 's Rijks Ethnographisch Museum, de onderscheiding is te beurt ge vallen van tot eerelid te worden benoemd van het "Anthropological Institute of Great-Britain an Ireland", te Londen. LEIDENHet was heden vijf en twintig jaar geleden, dat J. van Berkel, magazijnmeester op de fabriek van de firma Jae ger en Co., alhier, in dienst trad. De blijken van belangstel ling, welke hem aan den morgen van dezen dag ten deel vie len, waren vergezeld van den wensch, dat de jubilaris nog langen tijd moge gespaard blijven, en met dezelfden ijver werkzaam te zijn voor de firma niet alleen, maar ook voor zijn gezin en verdere betrekkingen. LEIDENEen melkkar, met paard en bespanning, langs den Morschweg komende, geraakte hedenmorgen bij het passe ren van den eersten trein naar Amsterdam te water. De be stuurder ejveen jongen sprongen bijtijds van den wagen, het paard ging de sloot in, doch werd er weer uitgehaald. LEIDENDoor de "Köningliche Akademie aer Wissenschaf ten", te Berlijn, zijn aan de bibliotheek te Leiden ten ge schenke aangeboden alle aan het exemplaar dier bibliotheek ontbrekende deelen van de groote reeks Commentaria in Aristotelem Graece adita consilio et auctoritate Academiae Litterarum Regiae Borussicae". ANN01972 Vrijdag 9 Juni ALPHEN AAN DEN RIJNVoor de tweede maal is chef-vo gelverzorger Reinier Verkade van het Alphense vogelpark Avifauna gelukt een ooievaarspaar aan het broeden te krij gen. Het resultaat bleef niet uit: eind vorige maand zagen drie jonge ooievaars het licht. Dank zij de uitstekende verzor ging - van het ouderpaar en van verkade- maken zij het uit stekend. LEIDENDe werkeloosheid in Leiden is volgens de cijfers van eind mei groter dan het landelijke percentage (2,8) en ongeveer even groot als in de drie grote steden. I Iet Leidse percentage ligt iets lager dan in Amsterdam en gelijk met dat in Den Haag en Rotterdam. Het is beduidend groter dan het percentage in de overige rayons van Noord-en Zuid-Holland, wat tussen de 1 en 2 schommelt. LEIDENDe politie heeft in de afgelopen nacht vier Leide- naars in de leeftijd van 25 t/m 31 jaar aangehouden die een poging deden om in te breken in een pakhuis aan de lange Scheistraat. Het viertal werd in hun werk gestoord door wak ker geworden buurtbewoners. De inbrekers vluchtten weg in een personenauto, maar konden even later door de inmid dels gealarmeerde politie op de oude-singel in de kraag wor den gepakt. LEIDSCH DAGBLAD (Opgericht 1 maart 1860) LEIDEN Geboren Reinout Paulus Gerardus zv. P van der Veer en C Hooy- mans Tom zv. J. Zorn en T.P. Dekker Joëlla Rosinadv. C.W.M Stadhouders en T.R. Nathalia Juliette Annebel dv. J Smit en M K.de Groot Khareem Jos hua Emmanuel zv. A.S.M. van Leeuwen David zv. AJ.L. Schorhk en C. Schor- hk Wim Michel Hugozv. J.M.E. van den Broeck en Y. Dione Kimberley dv. M R van Cleef en B Heineman Tris tan zv. W C. van der Plas en M.L Bun ders Eline Sophia Adewij Louise dv. A.C. Guldemond en S.A.L. de Wit Mar- tinus Cornells Johannes zv. B.A.F. Pan nebakker en C.H. Rietdijk Sebastiaan Boudewijnzv J.P. Ruigt en Y.J. van Hecke »Tom Pieterzv. S.l. O'Riordan en J. Mast Jantien Adriënne Mathilde Alberdina dv. A.G. Derksen K.E.M Jon- genelen Ylana Irene dv. A.J.F. Deijn en S.M. Velthuis Jake zv. F. van Leynsee- le en S. McKeown Daphne Maria dv. B G.F. Bossink en E.M Bos Bo Brigit te dv. A.H.M. Faase en E. Broere Bob by Benjamin zv. A.*H.M. Faase en E. Broere Magchiel Leendert zv. C.P van Berkel en S.A. Sonneveldt Annerie dv. R.J. Waterham en J. Westerink Cherona dv. J.D. van Egmond en C.E. van der Niet Elske Francine dv. S. Quarré en C. van der Tang Max zv. H.F.N. Wessendorp en M.J. Visscher Bart zv. H.A. Nieuwenhuis en A.P. Jan sen Bram zv. R.W.J. Takken en S.M. van den Berg Moriesan zv. P. Rajarat- nam en R. Ponusamy Ruben zv. H Cramer en J. de Vries Anne Catherine dv M.R. Heijbroek en A.E. Lammers» Zakariya Abdirisak Mohamed zv. Abdi- risak Mohamed Jama en Fudumo Salad Jama Esther dv C. van der Meij en D.C. Vooijs Ayla Charlotte Helena dv. J.P. van Stal en M.A. Müller» Eleonore Emma Johanna dv. H. Kuipers en A. van der Biezen Sytze Jelle Pieter-Jan zv. M. van der Wolken M T. de Spaey Rick zv. R.W.L. van Beek en M. Blok Paisley Anne dv. R.D. Rijpkema en A L Miranda de Rijpkema Brescia Maria dv. C.J. Cruzado Mendoza en F.M Vol- water Lmdsey dv. R.L. Regeer en C. Mak Issam zv. S. Belkasmi en M. van Houten Niels Daniël zv. G P. van de Mortel en M. Mak Laura dv. W. Tege laar en H.J.M. Huigsloot» MennoJohan Bastiaan zv M.R. de Baas en M.J van Leeuwen Mitchel Johannes Theodorus zv R.W. Kortekaas en A. Swarek Ayse Emre dv. R V van der Heijden en L B Cengiz Francina Carolina Helena dv. P de la Rie en S. Monker Claudia dv E A. Hofman en J J.C. Neuteboom Jai- my zv P.G.F. Foks en T.B. Zwezerijnen Esther dv. J.H. Weefkind en J.T. Riet kerk Davme Lieske dv. M.W.C. van Fulpen en A I. Gerring Lola Josephine Catharina dv. C.H. Verver en M C.E Le wis «Niels zv M.E. Heemrood en E. Laura, dochter van Wim Tegelaar en Leonie Huigsloot uit Leiden, is geboren op 23 mei. Haasnoot Stephan Anthony zv. A.J. van de Water en I. Gherasim Nicolette Raluca dv. A.J. van de Wateren I. Gherasim Laurens Cornelis zv. H.C. Hakkesteegt en H. Koen Victor Casimir Hendrikuszv. G.J. Willemsen en C.M.B Heijs. Overleden L. Geragousian-Kordi, geb. 23 nov 1945, ev. M. Hakhverdi J. Pas- ma, geb. 9 febr 1909, geh. gew. met N. van Rijnswou M.J. van Riet, geb. 4 maart 1963, man P H Kaars Sijpes- teijn, geb. 15 nov 1919, man M M. Ti- taheluw, geb 20 april 1924, ev. A Hiti- peuw G. van Haaften, geb. 16 nov 1931. man A. Ponten, geb 14 mei 1997, dochter C Höhle, geb. 8 dec 1965, ev. J.F. Hus J.M. van Velzen, geb. 14 aug 1932, geh. gew. met F.C J. Muskens C. Fakkel, geb. 22 mei 1898, geh. gew met H.J. Choufoer M.C. Kok, geb. 30 juni 1910, geh. gew. met F. van Erkel E.A. van den Wijn gaard geb. 5 april 1944, man G. Meij er, geb. 16 april 1918, ev. C B de Tom be A.M L D Coebergh, geb. 6 april 1910, geh. gew. met J.A. Hannivoort S. Karaca, geb. 1 jan 1942, man C. Peeman, geb. 7 mei 1925, ev. A.S. Schalkers» A.W.M. Elderhorst, geb. 9 jan 1922, geh. gew. met H.J. Vinger- hoets A.S. Willems, geb. 17 juni 1990, dochter H.M. de Jong, geb. 8 juni 1947, ev. W. Star J. Arnoldus, geb. 2 juni 1926, man E. van Dissel, geb. 30 nov 1933, ev J.P. Fasel L A. Smits, geb. 25 dec 1940, man J.P. Versteege, geb. 10 nov 1934, man F P Korsman, geb. 19 dec 1938. ev. W. Schijff »G. Ju, geb 15 maart 1918, man J.M. van Soest. geb. 29 jan 1915, geh. gew. met J.J Hoogeveen P.J. Hartevelt, geb. 5 juni 1936, man B.Q. Lohman. geb. 11 juni 1996, zoon. Gehuwd J.W. van den Wijngaard en P.M. Philippo W.F. Hilders en J. van Leeuwen L.M.V. van der Mee en B D van der Vaart M. Barthen en E.I.M. van Haeften P.F. de Jongen M Datau R G. Coolen en T.H. Schmidt C. Sari en D. Hogenes M.J.M deMarieen A T F. Vonk K. Parlayan en M M. de Lange L.C. Fakkel en A. Kroesbergen Foto's van uw pasgeboren baby zijn welkom bij het Leidsch Dagblad. U kont ons binnen twee weken na de geboorte be richt sturen, vergezeld van een fotootje en met vermelding van naam, namen van de ouders en de woonplaats. Insturen naar Leidsch Dagblad, o.v.v. baby's, postbus 54, 2300 AB Lei den. Redactie: 0 Hoofdredactie: 0 ADVERTENTIES Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17|f 071-f ABONNEMENTEN bijvooruitbetaling: per maand (acceptgiro) per kwartaal (acceptgiro) - per jaar (acceptgiro) 111 Abonnees die ons een machtiging jvc verstrekken tot het automatisch afsi van het abonnementsgeld, ontvangt\ korting per betaling. VERZENDING PER POST per kwartaal (NL) LEIDSCH DAGBLAD OP CASSETTE|,( Voor mensen die moeilijk lezen, sledlr ogen hebben of blind zijn (of °on leeshandicap hebben), is een sar het regionale nieuws uit het Leidsch Dj geluidscassette beschikbaar Voor infonft 0886-482345 (Centrum voor Cesproktl Lectuur. Crave) L Auteursrechten voorbehoudenall Dagbladuitgeverij Damiate lij] M.G. Hopen A.H. BrummansR.J.H. Kwik en M. Bousie P.W. Pracht en A.M.C. Vlastum. VOORSCHOTEN Geboren Marit Sa bine dv. J.H. Enterman en N.D. Wassink Julia Mariene dv. R. Dreef en I.C.M. Nagel Joshua Adam zv. J.N. Litler en S.M.J. Li-Fo-Sjoe Lara Damela dv. P.M.H. Kuijpersen M V. Galceran Ho- met Anouk Maria dv. R.W. Jongbloed en E.P.M. van Steen Maurits Pieter zv. J. van der Tas eh T. van der Waard WoutAriënzv. M.J. de Lignie en J H. Grootes Emma Aletta dv. J.C. de Bloois en K. de Haas Kimberley dv. E Zoetemelk en S. Pape Annerie dv. R.J. Waterham en J. Westerink Sebastiaan Boudewijn zv. J.P. Ruigt en Y.J. van Hecke Luuk zv. J.W. Jonkergouw en M van Dam Jesse Maarten Lücio zv. J. de Jong en H. van der Sloot Maurits Nicolaas zv N.P. de Jong en Y.L Hoog- endijk Stephan jan zv. N.P. de Jong en Y L Hoogendijk»Varagini Kajal Preksha dv. R M. Kohabiren S. Sardjoe Juliette Maxime dv W Dominicusen E.M.P. Verheijen Nicolette Raluca dv A.J. van de Wateren I.E. Gherasim Stephan Anthony zv. A.J. van de Water en I.E. Gherasim Anne Johanna Geer- truida dv. P.C.J. Koevoet en Y.P.G.C. Luk. Overleden R.W. Voskuil, oud 36 jaar A.H. Cranenbroek, w.v, Sanders, oud 87 jaar M.M. Lowies, w.v. Boogert, oud 93 jaar G.A. Lankhorst, oud 84 jaar. Gehuwd N.J. Meeuwenoord en Ch.E. KANTOOR Rooseveltstraat 82 071-5356356 Postadres; Postbus 54, 2300 AB Leiden ABONNEESERVICE Abonnementen 071-5128030 Geen krant ontvangen' Bel voor nabezorging: Ma. t/m/vr 18.00-19 30 uur en Zaterdag 10.00-12.00 uur 071-5128030 DIRECTIE B. M Essenberg, J. Kiel (ad/und) HOOFDREDACTIE J.G. Majoor, W Bank (ad/uncta i PUBLIC RELATIONS W. H. C. M. Steverink 071-5356356 OMBUDSMAN R.D. Paauw 071-5356215 Tel dag. 9 30 -11.30 uur of per post. REDACTIE J. Rijsdam, chef redactie nieuwsdienst/kunst J M Jacobs, chef red Groot Leiden A.J.B.M. Brandenburg, chef eindred. regio F, Blok, chef eindredactie algemeen W F. Wegman, chef red. Duin en Bollenstreek W. Spierdijk, chef sportredactie J. Preenen, chef binnen-, buitenland, eco Z I E K E N H U I Z E ONGEVALLENDIENST Academisch Ziekenhuis vanaf zaterdag 13.00 t/m dinsdag 13.00 en vanaf] woensdag 13.00 t/m vrijdag 13.00, woensdag 13.00 uur (Diaconessenhum dagelijks St Elisabeth Ziekenhuis BEZOEKUREN DIACONESSENHUIS (tel. 071-5178178) dagelijks 14.30-15.15 uur en 19 00-19 45 u Kraam- en zwangerenafdeling buiten de gewone bezoektijden, voor partnertl bovendien van 10 30 -11 15 uur en van 19.45 - 21 00 uur Special Care Unit 10.30-11.00 uur, 15 00 -15.30 uur en 19 00-19 30 uur erf overleg met de dienstdoende verpleegkundige Kinderafdeling: 10.30-19.00 uur, na overleg met de dienstdoende verpleegkAe Jongerenafdeling 14.30-15 15 uur en 19 00-19.45 uur. RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging St. Elisabeth (tel. 071-5454545) dagelijks 14.00-15 00 uur en 18 30-19 30 uur. klasse I daarnaast ook 11.15—12 00 uur. Kraamafdeling: 14.30-15.30 uur en 18.30-19 30 uur (voor vaders tot 21 00i Kinderafdeling 14.30-19 00 uur (voor ouders de gehele dag) Afdeling hartbewaking (CCU)en intensive care (IC): 14 00-14.30 uur en 18.30-19 OOuur. Spoedeisende hulp dag en nacht geopend RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging Rijnoord (tel 0172-463131) dagelijks 14.00-15 00 uur en 18.30-19 30 u daarnaast ook 11.15-12.00 uur. Geen spoedeisende hulp meer mogelijk klasse Iff1 ori r Izi ACADEMISCH ZIEKENHUIS (tel. 071-5269111) alle patiënten (behalve kinderen) 14.15-15.00 uur en II 18 30-19 30 uur KI Avondbezoekuur afdeling Verloskunde 18.15-19.00 uur, 19.00-20.00 uur(A'l|e Partners/echtgenoten met kinderen.) I Voor zwangeren zaterdag en zondag van 10.00 tot 11.00 uur (uitsluitend vof^ partners/echtgenoten en eigen kinderen Kinderafdelingen voorouders van opgenomen kinderen is mogelijkheid in overleg met de hoofdverpleegkundige Voor andere bezoekers gelden de volgende tijden: keel-, neus- en oorheelkur neurologie: 14 .15—15 00 uur en 18.30-19.30 uur; oogheelkunde en heelkuni 14 15-15 00 uur en 18.30-19 00 uur. Kinderkliniek zalen voor peuters, kleuters en grote kinderen: 15 15-17.00 uu babyzaal en boxenafdeling volgens afspraak n ruime bezois

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 10