Personeel Personeel ctav* klasse assistentes (M/V) medewerker ELECTRO/ SERVICE MONTEUR hekwerkmonteurs die graag de handen uit de mouwen steken. r.h DösisscnooL i de Stichting Katholieke Scholen Katwijk zoekt per DIRECTEUR (op full-time basis) aan de R.K. Basisschool „De Horizon" te Katwijk. De school is een gemeenschap waarin ouders, team en bestuur in nauw overleg een sfeer scheppen waarin kinderen zich veilig en geaccepteerd voelen. Wij vinden hierbij een uitstekende onderlinge verstandhouding van het grootste belang. De school heeft ong. 200 leerlingen en 8 formatieplaatsen die door 12 personeelsleden worden opgevuld. Van de aan te stellen directeur wordt verwacht dat deze: de identiteit van de school, samen met het team en het bestuur, vanuit een katholieke levensovertuiging vorm en inhoud geeft; op deskundige en eigentijdse wijze inhoud geeft aan het schoolmanagement; op een stimulerende manier samenwerkt met alle geledingen binnen en buiten de school; positief staat tegenover ouderparticipatie en initiatieven ontplooit om ouders bij de school te (blijven) betrekken; op de hoogte is van de actuele onderwijskundige, personele en financiële ontwikkelingen in het basisonderwijs; naast directie- ook lesgevende taken vervult. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. P. van Houwelingen, adjunct-directeur (overdag op school 071-4029196, 's avonds 071-4027545) of dhr. R. van Hest, bestuurslid personele zaken (overdag 071-4050572). Sollicitaties met c.v. kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan de secretaris van de Stichting Katholieke Scholen Katwijk, mevr. J. van Beelen, Parsstraat 24,2221 SN Katwijk. De Weerklank Leiden Robijnstraat 100 2332 KV Leiden tel. 071-5765149 Het bestuur van De Weerklank, Christelijke school voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak-/taalproblemen vraagt met ingang van augustus '97 voor een tijdelijke periode voor vervanging van een zieke collega en voor een volledige betrekking Wij zoeken een collega die: vanuit een Christelijke overtuiging het onderwijs wil helpen vorm te geven in het bezit is van een MDGO of vergelijkbaar diploma goed kan samenwerken met respect voor de verantwoordelijkheden van de leerkracht, haar eigen verantwoordelijkheid kent een grote mate van inzet toont en gevoel heeft voor kinderen met communicatieproblemen. De vacature voor de volledige betrekking ontstaat in verband met het vertrek van een collega. Er is de mogelijkheid dat deze baan structureel wordt. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur, dhr. K. G. van der Straten of de adjunct directeur, dhr. J-P. van Bruchem telefoon: 071-5765149. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan het bestuur van De Weerklank, Robijnstraat 100, 2332 KV Leiden. De Zijl Bedrijven (DZB), één van de diensten van de gemeente aan de slag kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. Leiden, voert de Wet Sociale Werkvoorziening uit. De Sociale DZB kent een concern-divisiestructuur, waarbij er, naast het Werkvoorziening (SW) is ingesteld om een passende werk- Concern, sprake is van een tweetal divisies: de Divisie Industrie kring te bieden aan vrouwen en mannen die door bijvoorbeeld en de Divisie Dienstverlening, Groen en Onderhoud. DZB biedt DE ZIJL BEDRIJVEN ziekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet of niet meer op dit moment werk aan meer dan 1300 medewerkers. dorp Tel.. 07 1 545 38 53 iden Fax. 071 541 1 0 58 •es: Touwbaan 40, Leide Postbus 387, 2300 AJ L Voor het concernsecretariaat zoeken wij voor de middaguren een (m/v voor 20 uur per week) Het concernsecretariaat biedt secretariële ondersteuning aan o.a. het managementteam en de beleidsmedewerkers. Tevens vinden binnen het secretariaat o.a. de postbehandeling, het archief- en documentatiebeheer, receptiewerkzaamheden en de bediening van de telefooncentrale plaats. Deeltaken in de functie: - secretariële ondersteuning, waaronder Functie-eisen: - HAVO-niveau, aangevuld met e goede typevaardigheid (1 O-vingersysteem) bekendheid met Word voor Windows en/of vervanging van de telefoniste/receptioniste en overige collega's binnen 1 bereidheid tot het volgen geachte opleidingen goede mondelinge en schriftelijke uitdruk- De functie is vooralsnog gewaar deerd in loongroep D2 (maximaal 3.182,= bruto per maand bij een aanstelling van 36 uur per week). Inschaling vindt afhankelijk van opleiding en ervaring plaats in een aanloopschaal. Informatie over deze functie kan telefonisch worden ingewonnen bij mevrouw M. Frank-van Wees, chef concernsecretariaat, tel. 071-545 38 24. Schriftelijke reacties kunnen bin nen 10 dagen na plaatsing in dit blad worden gericht aan: De Zijl Bedrijven, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 387, 2300 AJ LEIDEN t.a.v. dhr. DJ. S In deze functie wordt u als rechterhand van het hoofd, bezig zijn. Deze specialistische functie vraagt om een HBO werk- en denk niveau (HEAO) en aantoonbare affiniteit met de wereld van schriftelijk, uitstekend te zijn. het nemen van zakelijke beslissin gen zijn zeer goed ontwikkeld. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en dient u (bereid te zijn) binnen een straal van 30 meer informatie over c ïeer ir. D.H. de Mooij, 071-4094230. van de enveloppe t leverancier van kunststof bouwprodukten van het topmerk Deceuninck. In verkoop, calculatie, productie en montage werken in totaal 30 personen. De ramen, (schuifdeuren, serres en dakkapellen worden zowel rechtstreeks aan particulieren als via eei dealernehverk geleverd in heel Nederland. Kwaliteit, maativerk en aandacht vooi de klant zijn trefwoorden in de bedrijfsfilosofie. Kunststof Raamfabri De Lasso 60 2317 GZ Roelofarendsveen tel.: 071-3315361 fax: 071-3315202 s zijn wij op zoek naar een gemot PRODUCTIE MEDEWERKER m/v het productieproces. De kunststof (volledig geautomatiseerd). moderne productiemethoden. De nieuwe medewerker gaat assisteren in het eerste traject1 werkzaamheden bestaan onder meer uit het zagen van staal schroeven, rubberen en diverse verspanende bewerkingen. Bij productie van de kunststof ramen en deuren maken wij gebruik Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Wij verwachten van deze medewerker een afgeronde LTS/VBO opleiding (richting Bouw- of Metaaltechniek). Een actieve, gemotiveerde houding is een voorwaarde. Je leeftijd ligt tussen de 1 en 24 jaar. Tevens willen wij in contact komen met een TELEFONISTE/RECEPTIONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v De werkzaamheden bestaan onder meer uit het bedienen van ontvangen van klanten en gasten, het verzorgen van de post e werkzaamheden. Het betreft een full-time functie. Wij verwachten van deze medewerker een opleiding op MAVO- of MEAO-niveau. Terwijl het werken met WP 5.1 geen probleem vormt. Een vriendelijke, klantgerichte instelling is vanzelfsprekend. Je leeftijd ligt tussen de 18 en 24 jaar. Sollicitatie: Een korte sollicitatiebrief (eventueel met CV) kunt u, binnen 14 dagen, richten aan nevenstaand adres, an der Zwan. CTAV is een tuinbouwcoöperatie met ca. 1200 leden en 100 werknemers werkzaam in wijf vestigingen Wi| richten ons op het leveren van kwalitatief hoogwaardige produkten aan de glastuinboi Binnen de vestiging CTAV-Techniek vindt de verkoop van gevanceerde technische systemen en machines plaats en wordt de planning en uitvoering van technische projecten gerealiseerd. Daarbij streven wij coöperatieve tuinbouw aankoop vereniging b a De heer N.C van H lel (0297) 330575 nieuwe werkgever? In verband met onze kr -as is overtuigend markt- en een aantal enthousiaste staat ook veel tegenover. Een baan in d Het is zelfstandig en afwisselend werk, waarbij >edrijf waar je trots op kan zijn. beid, in hoge mate de beoogde relatie met onze klanten bepalen. Van zo'n bedrijf kan je met recht Je reactie? Ben je niet bang v Oosteinderlaan 40-42, 2181 HJ F 0252-53 26 28. Hij kan je alle ir

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 35