Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel oo£ vooru/t? LubaPQ Uitzend^ Buton-^ □c Van Wezel Accountants ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN hoofd secretariaat v/m Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 31 MEI 1997 913 34 PROJECTSECRETARESSE V/M Een ervaren kandidaat gezocht die per 1 juni een nieuwbouw project op het terrein van een bierbrouwerij te Zoeterwoude gaat ondersteunen. In deze afwisselende functie heb je onder andere contacten met de leveranciers (ook in het Engels en Duits), notuleer je dagelijks de voortgangsbesprekingen en draag je zorg voor alle documentatie. Ben je bekend met MS-Word en Excel en beheers je de genoemde talen, bel dan snel voor meer informatie over deze leuke baan! TELEFONISCH ADVISEURS V/M Voor een grote financiële instelling in Leiden Voor kandidaten met minimaal HAVO, een goede telefoonstem en interesse in financiën en economie is dit de perfecte baan. Een interne opleiding behoort tot de mogelijkheden. MEDEWERKER FINANCIËLE ZAKEN V/M Gezocht voor deze leuke baan wordt een HEAO-er BE met minimaal 2 jaar relevante werkervaring. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het sturen en bewaken van de geldstroom, vaststellen en bewaken van vorderingen en advies aan de directie. MEDEWERKER BUDGET CONTROL V/M Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwyk. Gezocht wordt een SPD-er met een aantal jaren werkervaring voor onder meer het registreren en administreren van aanvragen voor automatisering en systeemontwikkeling. De functie is voor 20 uur per week en voor ongeveer een half jaar. SECRETARESSE V/M Bij een bedrijf in Voorhout. Gevraagd wordt HAVO/VWO, een secretaresse-opleiding en bij voorkeur enige jaren werk ervaring De taken bestaan uit het voeren van correspondentie, agendabeheer, telefoonbehandeling en overige secretariële werkzaamheden. Kandidaten met ervaring op een advocaten kantoor genieten de voorkeur. DATATYPIST/SECRETARESSE V/M Voor een bedrijf in Noordwijk Gevraagd wordt HAVO/MEAO, een goede typevaardigheid en kennis van WP 5.1 of WP 6.0. Je gaat onder meer veel typewerk verrichten en hebt door groeimogelijkheden naar andere taken. MEDISCH SECRETARESSE V/M Die per direct aan de slag wil bij een algemeen ziekenhuis in Leiden. Deze baan is tot 1 juli aanstaande en voor 20 uur per week. De werkzaamheden bestaan onder andere uit OK-verslaglegging en het OK-programma uitwerken. SCHOONMAKERS V/M Voor de periode tot en met september zoeken wij een groot aantal schoonmakers die een aantal weken achtereen willen werken in de avonduren. VERKOPER V/M Voor een banketbakkerij in de omgeving. Gevraagd wordt relevante ervaring, een verzorgd uiterlijk en beschaafde uitspraak van de Nederlandse taal. Daarnaast is vanwege het toerisme enige kennis van Engels en Duits gewenst. De functie is parttime, voor 3 hele dagen per week. VAKANTIEKRACHTEN PRODUCTIE V/M Voor diverse bedrijven in de omgeving zoeken wij gemotiveerde vakantiekrachten voor de zomervakantie. Je kunt onder meer als afwashulp, kwekerijhulp, kelner/serveerster, inpakker, bijrijder of kamermeisje aan de slag! VAKANTIEKRACHTEN ADMINISTRATIE V/M Voor diverse bedrijven in Noordwijk zoeken wij vakantiekrachten met bijvoorbeeld MAVO/HAVO/MEAO-opleiding, een goede typevaardigheid en enige computerkennis. Er zijn diverse administratieve klussen voor een aantal weken en ook voor de gehele zomervakantie beschikbaar. Luba Leiden Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel 071-5140341 Luba Leiderdorp Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-5415055 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, 2251 LC, tel. 071-5618142 Luba Noordwijk Prins Bernhardstraat 72,2202 LR, tel. 071-3619236 LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Mag ik mij even voorstellen, Jan van der Tol. Ik ben kantoormanager bij de vestiging Alphen aan den Rijn van Accountantsbureau LTB. Een van de 21 vestigingen in Noord- en Zuid-Holland, die zich met accountancy, fis cale en bedrijfskundige advisering richten op ondernemers zowel in het midden- en klein bedrijf als in de agrarische sector. Ter versterking van ons team zijn wij voor onze vestiging in Alphen aan den Rijn op zoek naar een AANKOMEND EN EEN ERVAREN LOON- ADMINISTRATEUR m/v Als ervaren loonadministrateur ben je degene die onze cliënten met raad en daad bijstaat op het veelomvattende gebied van loonadministratie. Naast het verzorgen van loonberekeningen e.d. ga je tevens cliënten begeleiden bij loontechnische, arbeidsrech telijke en CAO-vraagstukken. Wij zijn op zoek naar kandidaten met een mbo-diploma en het diploma loonadmini strateur en een aantal jaren relevante erva ring. Er wordt van je verwacht dat je minder ervaren collega's vaktechnisch kunt onder steunen en begeleiden. Als aankomend loonadministrateur onder steun je de loonadministrateur door bijvoor beeld het doen van aangiften loonbelasting en het aannemen en verwerken van ziekmel dingen. Wij zijn voor deze functie op zoek naar schoolverlaters die een administratieve opleiding op mbo-niveau hebben afgerond. Wij vinden een klantgerichte instelling, accu ratesse en enthousiasme vanzelfsprekend voor deze functies. Heb jij wel oren naar een carrière binnen een organisatie van 475 medewerkers? Plus een prima salaris en aantrekkelijke secundai re arbeidsvoorwaarden? Stuur dan een sollicitatiebrief, onder vermel ding van vacaturenummer P&O 97.032, naar on derstaand adres, t.a.v. Woukelyne Veldhuyzen, P&O-adviseur. Wil je eerst meer informatie? Bel dan met mij, Jan van der Tol, tel. (0172) 43 53 83. ACCOUNTANTSBUREAU LTB Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V. Postbus 191, 2100 AD Heemstede tel.: (023) 515 23 94 Gezochtcijferaars waar onze klanten op kunnen rekenen.. Als financieel specialisten verrichten we bij Van Wezel Accountants alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van bedrijfsadministratie en belasting advies. We doen dat voor ondernemingen uit met name het midden- en kleinbedrijf. Onze accountants, belastingadviseurs en assistenten (zo'n 60 in totaal) zijn binnen hun specifieke vakgebieden van allé markten thuis, voeren hun werk zorgvuldig uit en geven heldere adviezen. Het zijn dan ook stuk voor stuk vakmensen waar onze klanten blindelings op vertrouwen. Wij willen ons team graag uitbreiden met een" ervaren assistent-accountant (m/v) die de samenstelling van jaarstukken, de verzorging van fiscale aangiften en andere werkzaamheden voor een aantal cliënten gaat verzorgen. Vanzelfsprekend neemt hij of zij ook de eventuele begeleiding van cliënten op administratief gebied voor zijn of haar rekening. Alle werkzaamheden kunnen zowel bij de cliënt als op ons kantoor plaatsvinden. Wie wij daarvoor zoeken? Een collega tot 30 jaar met ervaring in de accountancy, die de SPD-studie (bijna) heeft afgerond en zich thuisvoelt tussen onze financiële specialisten. Daarnaast zijn wij op zoek naar enkele beginnende assistent-accountants (mlv) Voor deze functie zoeken wij kandidaten met minimaal een HAVO/VWO of MEAO/HEAO-diploma op zak. Ben je een schoolverlater van rond de 20 jaar, heb je zin in een opleiding MBA/SPD op onze kosten en denk je je onder leiding van ervaren collega's verder te kunnen bekwamen in de accountancy? Neem dan contact met ons op. Voor beide functies vragen wij een klantvriendelijke, servicegerichtè en fli instelling. Stressbestendigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en bereidheid bredere inzet zijn onmisbaar. De kwaliteit van het werk t mentaliteit staan bij ons altijd voorop. 'afspraak-is-afspraak'- Bent u op zoek naar een uitdagende baan in de accountancy? Bij een bedrijf met professionele collega's die in een vriendelijke sfeer met elkaar omgaan? Met een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden? Als u voldoet aan de bovenstaande beschrijvingen, nodigen wij u uit om binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te sturen ter attentie van de heerA.C. Balkenende AA. Voor meer inlichtingen c op (071) 409 21 30. r beide functies kunt u ons telefonisch bereiken NXXAO financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Oegst, 199 Postbus 280 2230 AG Rijnsburg Telefoon (071)409 21 00 Telefax (071)402 94 94 Klinische Epidemiologie Bij het stafsecretariaat van de afdeling Klinische Epidemiologie is een functie vacant van: (30 uur per week) Vac.nr. 97.W.13.22.LD De afdeling Klinische Epidemiologie stelt zich tot doei het bevorderen van het klinisch wetenschappelijk onderzoek. Daartoe wor den contacten onderhouden met diverse kli nische afdelingen binnen het AZL en met buitenlandse wetenschappelijke centra. Binnen dit geheel heeft betrokkene de volgende taken: - van betrokkene wordt verwacht dat zij/hij een overzicht ontwikkelt over de werk zaamheden van' de afdeling en daarin anti ciperend kan optreden; - het coördineren van werkzaamheden bin nen het secretariaat; - het bijhouden van de agenda's van stafme dewerkers; - het verzorgen en afhandelen van de dage lijkse post; - het typen en verzorgen van de algemene correspondentie, alsmede het typen van artikelen; - het regelen van interne vergaderingen en uitwerken van notulen; - het uitwerken van subsidie-aanvragen voor wetenschappelijk onderzoek; - het bijhouden van het archief. Functie-eisen: - HAVO/VWO-diploma; - secretaresse-opleiding; - goede contactuele eigenschappen en coördinerende vaardigheden; - ervaring met en kennis van tekstverwer- kende apparatuur en automatisering; - goede kennis, in woord en geschrift van de Nederlandse en Engelse taal, met het ver mogen om zelfstandig in deze talen corres pondentie te voeren; - bij voorkeur kennis van de medische termi nologie. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris is, afhankelijk van oplei ding en ervaring, maximaal f 3.960,- bruto per maand bij een volledige aanstelling. De advertentie verschijnt in- en extern tege lijkertijd. De interne procedure zal eerst wor den afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof. dr. J.P. Vandenbroucke (071 - 526 40 37). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Afdeling Personeel en Organisatie, Divisie 2, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M Administratief medewerker m/v Bent u klaar met school en op zoek naar een boekhoudkundige baan? Wij zoeken voor een groeiend bedrijf in Warmond een kandidaat die o.a, de debet en credit administratie bij wil houden. Spreekt u Engels en Duits en kunt u omgaan met verschillende computer programma's? Belt u dan snel. Of kom Typist m/v Voor een grote drukkerij zijn wij op zoek naar een kandidaat die ter ondersteuning van de commerciële binnendienst technische gegevens uittypt. Daarnaast verricht u ook licht administratieve werkzaamheden. Beschikt u over een goede typevaardigheid en werkt u accuraat dan is deze full-time functie tot en met september wellicht iets voor u. Indien u in bezit bent van een rijbewijs is dat een pré. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Informatieavond voor MBO-studenten Wacht je vol spanning op je MBO diploma, maar wil je graag nu al weten wat jouw mogelijkheden op de arbeidsmarkt zijn? Randstad organiseert op donderdagavond 12 juni een informa tieavond voor schoolverlaters op MBO-niveau. Vertegenwoordigers van verschillende bedrijven kunnen je tijdens deze avond alles vertellen over de werkzaamheden en de carriere mogelijkheden binnen hun bedrijf. Tevens is er ruimte om zelf vragen te stellen over werk en solliciteren. Ben je geinte- resseerd in banen die wij op dit moment voor je hebben, dan kun je tijdens de informatie-avond ons hanenboek doorbla deren. Neem snel contact met ons op om je in te schrijven voor deze avond, want er is een beperkt aantal plaatsen. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Datatypist m/v Voor verschillende relaties in het centrum, van Leiden zoeken wij met spoed datatypistes. Het gaat hierbij zowel om full-time als part-time functies. Kunt u direct aan de slag, heeft u een goede typevaardigheid en enige kennis van tekstverwerkingspro gramma's, reageer dan snel! Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Telefonisten receptionisten m/v Wij zoeken 2 part-timers voor een Amerikaans bedrijf in Leiden. Het betreft een telefoniste/receptioniste functie voor 4 maanden. De kandidaten moeten receptionisten ervaring hebben, professioneel ingesteld zijn, de Engelse taal goed beheersen en bekend zijn met Word for Windows. Het part-time werk is ingedeeld in de ochtenden en de middagen. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assistent boekhouder m/v Voor een accountants- en adviesbureau in Leiden zoeken wij met spoed een assistent boekhouder. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben heeft een MBA of MEAO- diploma, en ongeveer twee jaar werkervaring, U werkt onder leiding van een boekhouder, maar een zelfstandige werkhouding is een vereiste. Uw taken bestaan voornamelijk uit het verwerken van de debiteuren-crediteuren administratie, en de urenadministratie. Dit is een fulltime functie voor zeer lange tijd. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Boekhouder m/v Voor een database/marketing bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoék naar een boekhouder. U bent in deze functie verantwoor- r alle boekhoudkundige werkzaamheden binnen het Organisator m/v Voor een offshore bedrijf in Leiden zijn wij met spoed op zoek organisatorisch talent. De taken bestaan onder andere uit het regelen van hotelaccomodaties, vliegtickets en trainingen van booreiland personeel. Wij denken aan een kandidaat met een uitstekende kennis van de Engelse taal, organistatietalent, en een accurate werkwijze. Voorts moet de kandidaat goed alleen kunnen werken. Hebt u interesse in deze fulltime functie lange tijd, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Heftruckchauffeur m/v Voor een bouwmarkt in Leiden zijn wij op zoek naar een magazijnmedewerker met bijvoorkeur een EVO-diploma of in ieder geval ervaring met de heftruck. De werkzaamheden vinden plaats in de zomerperiode van 1 juli tot en met 25 juli. De eerste week wordt je ingewerkt. Het betreft een fulltime functie. Ben je beschikbaar in deze periode en heb je ervaring op de heftruck, neem dan contact met ons op. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Vakantiekrachten m/v Ook in de vakantieperiode is er volop werk! Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar gemotiveerde vakantiekrachten die minimaal vier weken beschikbaar zijn. Lijkt het je leuk om als magazijnmedewerker aan de slag te gaan en heb je geen bezwaar tegen het werken in ploegendiensten, sop. de maandelijkse financiële rapportage, U bent de i de financieel directeur, Wij denken voor deze kandidaat met minimaal SPD.1 en twee jaar soortgelijke functie, en u beheerst de Engelse n geschrift. U beheerst de programma's exact en bedrijf rechterhand v functie aan ec ervaring in ee taal in woord MS office. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Supermarktmedewerkers m/v Met grote spoed zoeken wij enthousiaste supermarktmede werkers. Het betreft diverse functies binnen de supermarkt branche in het centrum van Leiden. Ook-vakantiekrachten zijn van harte welkom Bent u klantgericht, ambitieus en heeft u enige verkoopervaring, dan bent u misschien de kandidaat die wij zoeken. Reageer snel of kom langs en informeer naar uw mogelijkheden. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Leuke vakantie baan Ben je nog op zoek naar een baan voor de komende weken? Als je fysieke inspanning niet erg vindt dan is deze baan echt wat voor jou. Het gaat er om dat je helpt in het produktie proces. We zoeken meerdere kandidaten m/v dus heb je vrienden die samen met jou dit klusje willen klaren, bel dan snel. Je kunt natuurlijk ook altijd langs komen. Informatie bij Jolanda Vellekoop, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Teylingerlaan 2. Kok m/v Voor verschillende bedrijven in Noordwijk en Leiden zijn wij op zoek naar jonge koks die op oproepbasis beschikbaar zijn. Wij zoeken kandidaten die minimaal derdejaars SVH-opleiding hebben en voor de komende zomerperiode beschikbaar zijn. Ben jij die gemotiveerde kracht die geen bezwaar heeft tegen werken in de weekeinden en op onregelmatige tijden, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Zaterdaghulp supermarkt m/v Voor een grote supermarkt in Leiden zijn wij op zoek naar zater daghulpen. Het betreft diverse functies voor lange tijd op de afdeling vleeswaren. De werkzaamheden bestaan uit het helpen van klanten, verkopen, verpakken en snijden van vleeswaren. Het is een ideale functie voor mensen die een vaste bijbaan willen en graag in een leuke sfeer werkzaam willen zijn. Ben je jong enthousiast en gemotiveerd neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel, (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Verkoopmedewerker m/v Voor een Supermarkt in Oegstgeest zoeken wij een enthou siaste part-time medewerker voor de afdeling delicatessen voor 20 tot 30 uur per week. Het betreft een interesante verkoop functie voor lange tijd en bij goed functioneren een vast dienst verband. Een goede motivatie en klantvriendelijkheid zijn sleutelwoorden voor het goed functioneren binnen deze functie. Denkt u de kandidaat te zijn die wij zoeken neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker debiteurenadministratie m/v Een gemeente in de omgeving van Leiden is op zoek naar een vastberaden debiteurenbewaker voor de afdeling Sociale Zaken. De werkzaamheden bestaan uit het invoeren van de gegevens in het systeem (L+T), het in de gaten houden van de voortgang en het aanmanen, zowel telefonisch als schriftelijk, van debiteuren die in gebreke blijven. Gevraagd wordt enige debiteurener varing, een administratieve boekhoudkundige opleiding op MBO-niveau en kennis van een geautomatiseerd debiteuren systeem, bij voorkeur van L+T. Het betreft een functie voor 24 uur per week (fulltime ook mogelijk) tot september 1997. Informatie bij Marleen van der Dussen, tel. (071) 523 13 66, Leiden, Schuttersveld 9. nr randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34