Personeel Personeel Personeel Personeel Personee zoekt: ivcc ZIJN ARCHITECTEN OOK MENSEN IU1HÜÜJJ dFHI ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN roulerend medisch secretaresses m/v i De Koning vraagt: Adecca Adecco i BENT U DE UITVAART VERZORGER OF MANAGE DIE WIJ ZOEKEN? RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITI ZATERDAG 31 MEI 1997 910 Een vreemde openingszin voor een personeelsadvertentie? Het ligt er aan, waar naar je op zoek bent Wij zijn van mening dat een titel alleen niet voldoende is, om een goed architect te kunnen zijn. Wij zijn een landelijk opererend architectenbureau dat voof zijn vestiging in het westen, op zoek is naar twee enthousiaste mensen met de opleiding tot en de ervaring als architect zich ten volle realiseren welke verantwoordelijkheden zij hebben ten opzichte van het bureau, haar opdrachtgevers en de maatschappij, kunnen rekenen op een zeer interessante functie met uitstekende toekomstperspectieven. Bij hen staat het woord samenwerken centraal, net als bij ons. De uitgebreide functieomschrijving en Daarvoor is het van nature kunnen communiceren, met zowel het aanmeldingsformulier kunnen worden onze opdrachtgevers als met de leden van het innoverende opgevraagd via antwoordnummer 765, ontwerpatelier en uitwerkbureau, uitgangspunt Alleen zij die 2170 WE Sassenheim. Witteveen+Bos staat voor een hechte groep professionals, die het beste tot haar recht komt als er gecompliceerde vraagstukken op het gebied van water, infrastruc tuur, milieu en bouw multidiscipli nair moeten worden opgelost. Vier criteria zijn hierbij de leidraad: deskundig, betrouwbaar, vernieu wend en vriendelijk, kritische kwaliteitskenmerken die klanten van ons verwachten èn waarderen. Voor onszelf vormen ze de vertaling van een constant streven tot de top te willen behoren. De hierbij behorende groeistrate gie heeft inmiddels geresulteerd in een bureauomvang van circa 550 medewerkers. Het certificeren van onze adviesdiensten is uiteraard ook een onderdeel van die groei. Voor alle werkgebieden zijn binnen Witteveen+Bos gecertificeerde kwaliteitssystemen operationeel. Witteveen+Bos is gevestigd in Deventer, Almere, Amsterdam, Breda, Den Haag en Maastricht, alsmede in Jakarta en Dubai. Projectleider (HTS-CT) weg- en railontwerp m/v De sector Stedelijke Inrichting en Verkeers- en Vervoersinfra structuur omvat een belangrijk deel van de kernactiviteiten van Witteveen+Bos. Door marktgerichtheid en optimalisering van de dienstverlening heeft de sector zich succesvol ontwikkeld. In alle, vestigingen van Witteveen+Bos in Nederland wordt verdere groei verwacht. Om deze groei op het werkgebied weg- en railontwerp verder vorm te geven zijn wij voor de vestiging Amsterdam op zoek naar een projectleider. Uw functie als projectleider weg- en railontwerp Uw werkzaamheden richten zich vooral op het ontwerpen, detail leren en besteksgereedmaken van projecten op het gebied van stedelijke wegen, auto(snel)wegen, spoorwegen en OV-banen. Uiteraard staan hierbij de noodzakelijke automatiseringsmiddelen ter beschikking (o.a. AutoCad, MOSS, etc.). U levert een gedegen inhoudelijke inbreng, stuurt de projecten en begeleidt minder ervaren medewerkers. Uw inzet zal zich niet beperken tot monodisciplinaire projecten. Ook op andere, veelal multidisciplinaire infrastructuur projecten zult u worden ingezet. Uw standplaats is Amsterdam. Wat wij vragen en bieden U heeft een afgeronde opleiding HTS-Civiele Techniek en beschikt over minimaal 5 jaar ervaring op het vlak van (geautomatiseerde) ontwerpen, detailleren en besteksgereedmaken op bovengenoemde gebieden. Met uw enthousiasme, kennis van zaken en inzet weet u projecten tot een goed einde te brengen en keer op keer uw klanten tevreden te stellen. U ziet het als uitdaging een bijdrage te leveren aan de verdere groei van de groep in de vestiging. Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden en een ondernemende instelling zijn in onze ogen dan ook essentieel. Het beroep van raadgevend ingenieur wordt bij ons op een eigen tijdse manier uitgeoefend. Dat betekent kwaliteit op alle fronten: uiteraard van het advies, maar ook van de dienstverlening en in- en externe samenwerking. Voor u betekent het dat u met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid werkt aan interessante en uitdagende projecten met ruime ontplooiings mogelijkheden. Hoe kunt u reageren Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan Witteveen+Bos Raadgevende ingenieurs b.v., t.a.v. de sector Personeel en organisatie, postbus 233, 7400 AE Deventer. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer ir. E.M.C. Delhez of de heer ir. M.J.M. van den Elzen, telefoon 0570 69 79 11. Kindergeneeskunde De administratief-secretariële organisatie van de afdeling Kindergeneeskunde is onderverdeeld in een tweetal secretariaten, te weten het stafsecretariaat en het patiënten zorgsecretariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat en het poliklinieksecreta riaat. Aan de werkzaamheden binnen het patiën tenzorgsecretariaat wordt leiding gegeven door een Hoofd Patiëntenzorgsecretariaat. Voor het verrichten van werkzaamheden binnen het patiëntenzorgsecretariaat wor den gevraagd: (full-time of een part-time dienstverband, minimaal 24 uur) Vac.nr. 97.M.11.22.LD Taken: - het voorbereiden en afwerken van spreek uren en het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van medische correspon dentie, en het bijwerken van medische dossiers; - het te woord staan van ouders en artsen; - het mede zorgdragen voor het archief beheer. Functie-eisen: - HAVO-diploma; - diploma medisch secretaresse (bvk. twee jarige NAMS-opleiding); - kennis van en ervaring met geautomati seerde systemen (bvk. ervaring met ZIS en WP); -kennis en ervaring op het gebied van archiefbeheer en paramedische admini stratieve procedures; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Binnen het patiëntenzorgsecretariaat vinden na een herschikking van functies een aantal snel op elkaar volgende veranderingen plaats. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij zelfstandig binnen een team kunnen functio neren. Ook verwachten wij, dat medewerkers mee denken en initiatieven ontwikkelen om de ondersteuning van artsen, patiënten en hun ouders zo efficiënt mogelijk gestalte te geven. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris is afhankelijk van erva ring maximaal f 3.595,- bruto per maand op basis van een full-time dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden op werkdagen tussen 08.30 en 10.00 uur gaar ne verstrekt door mevrouw T. Fluitman, hoofd patiëntenzorgsecretariaat (071 - 526 33 74). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden/ M Informatiseringsconsultant Voor een software bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij op volgende taken gaat bezighouden: implementeren van bedri|fsformatiseringsoplossingen, beoordelen en presenteren van nieuwe batches, programmatuur en produkten, organiseren van workshops en telefonische ondersteuning van ad hoe problemen. Gevraagd wordt een opleiding HEAO-BE (of CE met aantoonbare BE-specialisatie) en boekhoudkundige, administratieve en organisatorische kennis. Ervaring met Exact, MS office en Internet is gewenst Tevens moet de kandidaat de Engelse taal beheersen, flexibel en stressbestendig zijn. Deze functie is fulltime en kan uitmonden in vast dienstverband. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Wij rijn elke wlrkdag openen'8.30 tot 17.30 uur. Vrijdag tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. rTka uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20,2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5144143 Heereweg 226 Telefoon (0252)413311 Winkelverkoper m/v Voor een sportzaak in Sassenheim. Je takenpakket bestaat of uit het verkopen van kleding, kassa draaien en de voorraadadministratie of het verkopen van tennismateriaal en het bespannen van rackets.Tevens ga je mee naar tennistoumooien voor promotie van het materiaal. Ben jij sportief aangelegd en wil je graag in een sportzaak werken? Kom dan snel langs! Info: Adecco Lisse. Export medewerker m/v Voor een grote internationale organisatie. De werkzaamheden bestaan uit het invoeren van de orders en begeleiding van de orders. Het hele proces wordt gevolgd en je verricht de afhandelings correspondentie naar de klant. Beheers jij de Duitse en Engelse taal en kan je goed overweg met Word en Excel? Informeer naar je mogelijkheden! Info: Adecco Lisse. 3* Assemblage medewerker m/v Voor een relatie in Sassenheim. Je gaat machines assembleren en onderdelen yan de machines assem bleren. Ben jij in het bezit van een lts-diploma en heb je enige werkervaring, dan hebben wij een leuke functie voor jou. Wil jij graag aan de slag? Kom langs! Info: Adecco Lisse. Medewerker huishoudelijke dienst m/v Voor een relatie in de bollenstreek. Een aantal uurtjes perweekmoeten de buro's, vloeren, e.d. worden schoongemaakt. Tevens hebben ze zowel 's morgens als 's middags een koffieronde, waarbij je ingezet kan worden. Wil jij parttime aan de slag, verdeeld over de hele week, neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Lisse. Vakantiewerkers m/v Wil jij graag in je vakantie wat geld bijverdienen, kom dan langs bij Adecco Personeelsdiensten. Inschrijven kost niets en wij gaan op zoek naar een leuk vakantie baantje voor jou. Bijvoorbeeld in een magazijn, in de horeca, schoonmaakwerk of archiveerwerk. Info: Adecco Lisse. Telefoniste/receptioniste m/v Voor een organisatie in de omgeving van Lisse. Kan jij goed overweg met een grote telefooncentrale en heb je'secretariële ervaring, kom dan bij ons langs. De secretariële taken bestaan uit ondersteuning van de afdeling verkoop. Van belang is datje de Engelse taal beheerst en kunt werken met het ms-offlce pakket. Info: Adecco Lisse. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp. Het betreft een full time baan per direct tm oktober in verband met zwangerschapsverlof. De werkzaamheden bestaan uit het afhandelen van de Engelse en Franse order verwerking, facturering, versturen van offertes, telefonisch te woord staan van Europese klanten, het boeken van reizen en het verrichten van betalingen. De juiste kandidaat heeft goede kennis van de Engelse taal, Duits en Frans is een pré. Verder is hij of zij tussen de 25 en 30 jaar oud, stressbestendig en bereid om over te werken. Kennis van Exact is ook een pré! Zin in deze veelzijdige baan? Reageer snel! Info: Adecco Leiden. Assistent boekhouder m/v Voor een opdrachtgever in Leiden. Met spoed!!! Een v mba-diploma en goede kennis van Exact zij n voor deze baan vereist. Ben je langere tijd beschikbaar en kun je snel aan de slag? Kom dein bij ons langs en neem een recent curriculum vitae mee! Info: Adecco Leiden. Telefonisch adviseurs m/v Voor een financiële dienstverlener in Leiden zoeken we ambitieuze mannen en vrouwen met minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met telefonische communicatie. Leeftijd en opleiding zijn verder niet van belang. Interesse in effecten en alles wat daarmee te maken heeft is een pré. Lijkt het je een uitdaging om in een snelgroeiend en dynamisch bedrijf te werken dat 7 dagen per week open is? Kom snel langs en laatje informeren.lnfo: Adecco Leiden. Heftruckchauffeurs m/v Voor het laden en lossen van vervoerseenheden, het aanvoeren van emballage naar de colonnes, het af voeren van bierprodukten aar de opslaglocaties en het afhalen en verladen van reclamemateriaal. Een evo-diploma, een afgeronde opleiding op lbo-niveau en een goede beheersing van de Nederlandse taal zijn vereist. Een ccv-b-diploma is een pré. Ben jij flexibel I inzetbaar in ploegendiensten en heb je mime werk- I ervaring op de heftruck? Neem dan snel contact met is op! Info: Adecco Leiden. j Systeembeheerder m/v Voor een relatie in Roelofarendsveen. Ervaring met de operating systemen unix en ms windows n/1 is vereist. Verder ben je bekend met de software pakketten van microsoft office en heb je ervaring in programmeren, bij voorkeur in de taal Progress. Interesse? Kom langs! Info: Adecco Leiden. Off-set drukker m/v Voor een drukkerij in de omgeving van Leiden. Met spoed!!! Ben jij een gediplomeerd off-set drukker die goed overweg kan met een Heidelberg gib drukpers? Dan kun je nu voor langere tijd aan de slag! Info: Adecco Leiden. Adecco nu ook op Internet! http://www.adecco.nl Voor IOU doen wij meer I dan jéverwacht! Foodservice Arkensteyn Weversbaan 13 2352 BZ Leiderdorp Telefoon (071) 541 33 34 Telefax (071) 541 41 27 Op korte termijn zoeken wij: p.art-time Datatypiste (6 uur perweek) voor het opnemen en verwerken van telefonische bestellingen. De werktijden zijn maandag, woensdag en donderdag van 13.00 uur tot 15.00 uur. Functie-eisen: - minimaal mavo-niveau; - ervaring met bediening PC; - leeftijd vanaf 18 jaar. Indien u belangstelling heeft voor een van deze functies kunt u tot een week na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke reactie sturen aan: Foodservice Arkensteyn t.a.v. dhr. A. Arkensteyn Weversbaan 13 2352 BZ LEIDERDORP Tel.: 071 -5413334 r korte termijn zoeken wij e Secretaresse m/v Functie-omschrijving: U bent de spil van het kantoor. U voert alle dagel secretariële werkzaamheden uit waaronder bedie telefoon, postbehandeling (ook e-mail), inkoop, c administratieve taken, assisteren bij mailings. U z< ervoor dat alles op rolletjes loopt door het uitvoe ondersteunende werkzaamheden voor de directe manager PZ/marketing/organisatie. Functie-eisen: U heeft een MEAO-opleiding en twee tot drie jaa relevante werkervaring. U kunt zelfstandig werk« plannen en organiseren. U streeft naar perfectie i draagt eigen ideeën aan ter verbetering van het kantoorbeleid. U beheerst WP 5.1 en Excel 5 en b vertrouwd met Windows '95, e-mail en Internet. Reacties: Stuur uw brief met cv naar mw. H. Broekhuizen 13 juni a.s. o.v.v. referentienr. S22-HD. Zie voor mi informatie: www.vcc.nl of bel (023) 529 33 23. VCC - Claus Sluterweg 125 - 2012 WS HAARLEM BIJ ONS IS IEDERE DAG ANDERS. Eenvoud is in de regio Leiden een deskundige vertrouwde en flexibele uitvaartonderneming. Uitgangspunt voor onze wijze van dienstverlening is het leveren van maat werk Wij informeren, adviseren, bemiddelen en organiseren. Wensen van nabestaanden staan voorop. Eenvoud houdt zich bezig met uitvaart verzorging in de b reed ste zin van het woorden nissen en crematies ondermeer repatriërin- Als uitvaartverzorger zult u met grote mate van zelfstandigheid uitvaarten bespreken, organiseren en begeleiden. U stelt wilsbeschikkingen op en onderhoudt schriftelijk en telefonisch contact met onze relaties. Uw takenpakket omvat diverse administratieve en organisatori sche werkzaamheden. U rapporteert rechtstreeks aan de unit manager. Als unit manager bent u verantwoorde lijk voor de activiteiten van Eenvoud en het zusterbedrijf Ad Sanctos, ook geves tigd in Leiden. U coördineert de werk zaamheden en bewaakt de kwaliteit van de uitvoering. U geeft leiding aan het team van medewerkers. U onderhoudt en vergroot het relatienetwerk en levert op deze wijze een bijdrage aan de ontwik keling van de organisatie. U rapporteert rechtstreeks aan de manager uitvaarton dernemingen. Functie eisen U heeft bij voorkeur ervaring in de bran che. *U bent bereid tot het volgen van opleidingen. *U bent creatief en oplos singsgericht. *U kunt omgaan met diver se geloofs- en levensovertuigingen. *U bent representatief en bezit goede com municatieve vaardigheden. *U heeft een dienstverlenende instelling en onderne merszin. *U heeft affiniteit met traditie en vernieuwing. *U bent praktisch en organisatorisch Ingesteld. *Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen de 25 en 40 jaar. uitvaartverzorging Libitina Groep BV, Zegwaartseweg 4, 2712 PM Zoetermeer, tel: (079) 346 18 *U bent in het bezit van een rijbew heeft een flexibele houding ten op van werktijden. *U bent woonacht de regio Leiden of bereid hiernaar huizen. Als uitvaartverzorger heeft u een v de opleiding op MBO-niveau. Als manager werkt en denkt u op I niveau en heeft u er/aring met leic geven. Wij bieden een .goed salaris, gerela aan genoten opleiding, ervaring er tijd. Voorts bieden wij uitstekende daire arbeidsvoorwaarden zoals pe sioen, arbeidsongeschiktheidsverze en spaarregelingen. U wordt verzocht uw sollicitatiebrii volledig curriculum vitae binnen 14 dagen te zenden aan: Libitina Groep BV, t.a.v. de heer L Jol, directeur, Zegwaartseweg 4, 2712 PM Zoetermeer. Voor nadere informatie kunt u tijd kantooruren contact opnemen mei mevrouw Klooster of de heer Van i Velden, telefoonnummer (079) 346 Een psychologisch onderzoek kan c uitmaken van de sollicitatieprocedi als r FACULTEIT DER GENEESKUNDE (vacaturenummer: 7-107/1158) SECRETARESSE V/M (16 uur p/w) (in overleg, bij voorkeur op maandag en vrijdag) De vakgroepgemeenschap, divisie In wendige Geneeskunde (VGG-IG/DIG), heeft als taken wetenschappelijk onder zoek, patiëntenzorg in het Academisch Ziekenhuis en onderwijs voor de Medi sche Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden. De vakgroepen binnen de VGG- IG verzorgen onderwijs voor studenten in de pre-klinische en de klinische studie- Het secretariaat van de afdeling Onder wijs van de VGG-IG ondersteunt de coör dinatie van diverse studieonderdelen, de onderwijscoördinatoren, de betrokken docenten en studenten. Voor dit onder- wijssecretariaat zoeken wij een secreta- Taak: - secretariële ondersteuning onderwijs- staf; - organisatie rondom en tijdens practica; - organisatie rondom en tijdens schrifte lijke tentamens; - verzorgen administratie vragenbank. Vereist: - HAVO-niveau, aangevuld met een - ervaring met computers, ervaring met WP5.1 onder Windows; - goede schriftelijke en contactuele vaar digheden. Secretariële/administratieve ervaring bin nen het medisch onderwijs en kennis van medische terminologie en moderne talen is een pre. Salaris maximaal 1.502,32 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en relevante werkervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 september 1999. T.z.t. zal worden bezien of een conti nuering dan wel uitbreiding tot fulltime dienstverband tot de mogelijkheden behoort. Inlichtingen bij: mw. drs. A.G.H. van Ruijven, tel. 071-5262279. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: afdeling Personeel en Organisatie, divisie Inwendige Genees kunde, AZL, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600,2300 RC Leiden. FACULTEIT DER SOCIALE WETENSCHAPPEN EN DE FACULTEIT DER RECHTS GELEERDHEID (vacaturenummer: 7-112/1158) SECRETARESSE (V/M) (19uurp/w) Bij de Interfacultaire vakgroep Politieke Wetenschappen van de Faculteit der Sociale Wetenschappen en de Faculteit der Rechtsgeleerdheid is plaats voor een secretaresse. Taak: - het secretarieel ondersteunen van de onderzoeksschool van de vakgroep POLYBIOS; - het waar nodig assisteren van h tariaat van de vakgroep, zo onderwijszaken als wat de or ning van de staf betreft; - het bewaken van de financi atie/begroting van de vakgroef - algemene secretariële werkza: zoals postverwerking, etc. Vereist: - minimaal HAVO plus seen opleiding; - bekendheid en enige ervar moderne automatiseringssyste als Word Perfect, D-base, MS- - goede beheersing van de modei in, het bijzonder Engels; - goede contactuele eigenscha bereid in teamverband te werk Salaris maximaal 3931,- bi maand, op basis van een volledigt en afhankelijk van ervaring. Aanstelling geschiedt vooralsno] lijke dienst tot 1 maart 1999. Inlichtingen bij: mw. H.J. ambtelijk secretaris van de v tel. 071-5273939, b.g.g. 5273936. Sollicitaties, onder vermelding vacaturenummer op brief en env nen twee weken na het verschijnt blad zenden aan: hoofd Personc van de Faculteit der Sociale Wel pen, Wassenaarseweg 52, Postl 2300 RB Leiden. Het beleid van de universitei gericht meer vrouwen aan te i functies waarin zij onderverte; digd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadruk! zocht te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26