Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel SK#L mm g]SPR0NK PANACEE Banen op de weg fSZzMegvervoer Open dag Rijnland Verpleegkundigen9 COMMERCIËLE TELEFONISTEN M/V VERPLEEGKUNDIGE 80% COM KM ZATERDAG 31 MEI 1997 De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. conventionele combinatiechauffeur m/v GPdWegvervoer zoekt diverse conventionele combinatie chauffeurs voor distributiewerkzaamheden in de periode juni- september. Bent u beschikbaar en heeft u ervaring op de conventionele combinatie, kom langs! Informatie bij Hilde Boere, Tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Randstad zoekt talent voor zichzelf. Daarom houden wij een open dag voor geïnteresseerden met HBO of academisch denk- en werkniveau. Vandaag, 31 mei van 10.00 tot 16.00 uur Wij nodigen je van harte uit om te informeren ofte solliciteren naar de baan van intercedent m/v, op een van onderstaande vestigingen: Leiden, Schuttersveld 9, (071) 523 23 24 Gouda. Kattensingel 74, (0182) 52 47 00 J; Den Haag, Grote Markt 22, (070) 370 47 04 Delft, Brabantse Turfmarkt 97, (015) 214 47 87: Rotterdam, Lichtenaueriaan 186, (010)212 3199 Ben je verhinderd? Bel dan voor meer informatie een van bovenstaande telefoonnummers. ir randstad uitzendbureau SPRONK TEXTIELVERZORGING vraagt voor de maanden juli en augustus 1997 VAKANTIEHULPEN M/V Het betreft een 38-urige werkweek. Men kan reageren door persoonlijke aanmelding bij ons bedrijf op de Lijnbaan 3 te Leiderdorp bij de receptie op werkdagen van 9.00 uur tot 15.00 uur. Terras-medewerkers m/v voor relaties in Leiden, Noordwijk en Sassenheim.'U werkt op het terras en in restaurants en serveert de drank en diners. Hiervoor bent u representatief en hebt u ervaring in de horeca. U kunt met minimaal 3 borden uitserveren, debrasseren en ook bestellingen opnemen is geen probleem.Tenslotte beschikt u over de juiste zwart-wit kleding en bent u flexibel inzetbaar, zowel overdag als 's avonds en in de weekeinden. Er zijn banen voor lange tijd, maar ook mogelijkheden voor dagjes- Informatie: (071513 27 43, Anne van 't Hof Leiden, Stationsplein 2I2 tempo-team uitzendbureau Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden, op 2 locaties: St. Elisabeth te Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. op afroepbasis (o-uren) U verricht verpleegkundige werkzaamheden op diverse verpleegafdelingen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - regelmatig beschikbaar zijn voor verschillende diensten, - patiënt gerichte houding en flexibele instelling, - BIG registratie Het bruto-uurloon bedraagt maximaal 23,87 (FWG 40), exclusief diverse toeslagen. Daarnaast kunnen afroep-medewerkers solliciteren op interne vacatures. Voor nadere informatie kunt u op werkdagen vóór 12.00 uur bellen met mevrouw Bouwman, coördinator afroepmedewerkers, tel. 071 - 545 44 87. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curri culum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw A. Bouwman-Mulder, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 71.97. brengt je aan de TOP! EURODiDAKT Wij zoeken enkele (full-time en part-time) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen. Bij een part-time functie denken wij aan minimaal 12 en maximaal 22 uur. De werktijden zullen zowel in de ochtend-, middag-, als avonduren, als ook op zaterdag plaatsvinden. Voor deze functies geldt een maximale leeftijd van 26 jaar. Belangstelling? Stuur een korte brief met c.v. en telefoonnummer binnen 10 dagen naar: EURODIDAKT NTI, t.a.v. Dhr. R. Plouvier, Papelaan West 154, 2254 AJ Voorschoten Huize St. Jacobus Huize St. Jacobus te Roelofarendsveen is een verzorgings huis met 60 plaatsen. Op dit moment vindt er nieuwbouw plaats van een Zorgcentrum te Oude Wetering. Naar ver wachting zal dit Zorgcentrum alsmede een Dienstencen trum en een complex van aanleunwoningen eind 1997 in gebruik worden genomen. Vanaf de ingebruikneming zal het nieuwe Zorgcentrum een centrale functie innemen voor de ouderenzorg in de gemeente Alkemade. Voor het dienstencentrum ontstaat per 1 augustus 1997 een nieuwe functie van: coördinator van het Dienstencentrum (parttime functie voor 20 uur per week) Vanuit het Dienstencentrum zullen verschillende orga nisaties in onderlinge samenwerking hun activiteiten voor bereiden en aanbieden aan de doelgroep van ouderen, woonachtig in de gemeente Alkemade. De versterking van de onderlinge samenwerking van de verschillende ouderenorganisaties, de opbouw en het functioneren van de vrijwilligersorganisaties, het uitvoeren van eigen activiteiten alsmede de exploitatie en het beheer van het Dienstencentrum zijn onderdeel van de werkzaam heden van de nieuwe funcitionaris. FUNCTIE: - afstemmen van het beleid van samenwerkende organisaties - het aansturen en begeleiden van vrijwilligers van het Zorgcentrum Dienstencentrum - het zelfstandig voorbereiden en uitvoeren van activiteiten - de organisatie en begeleiden van verschillende werkgroepen - beheer en exploitatie van het Dienstencentum OPLEIDING EN ERVARING - relevante MBO/HBO opleiding in de ouderenzorg - aantoonbare werkervaring m.bt. hst werkgebied - visie op de ontwikkeling van het ouderenbeleid - affiniteit met de doelgroep(en) De coördinator treedt in dienst van het Zorgcentrum en legt verantwoording af aan de directeur en het bestuur van het Zorgcentrum. De functie zal in deeltijd worden uitgeoefend. Gedacht wordt aan 4 dagdelen per week. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de CAO Verzorgingshuizen. Telefonische informatie over de functie kunt u verkrijgen bij: H. van Duin, directeur van Huize St. Jacobus, tel 071- 3319114. Als u denkt voor voornoemde functie in aanmerking te komen wordt u verzocht uw sollicitatiebrief te zenden vóór 16 juni 1997 aan de directeur van Huize St. Jacobus, Noord einde 189, 2371 CS Roelofarendsveen. C.B.S. "De Burcht" Broekweg 32,2235 BK Valkenburg Z.H. Tel/fax: 071-4074467 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg ZH vraagt voor bovengenoemde school A. een leerkracht onderbouw - de vacature onstaat o.a. wegens uitbreiding van de formatie - omvang: 17 uur - we vragen iemand voor groep 1 (do.) en voor invulling van de adv in de onderbouw (vrij.) B. een leerkracht voor groep 7 - de vacature onstaat o.a. wegens uitbreiding Bapo - omvang 8.5 uur bij voorkeur op de vrijdag Voor beide functies geldt: - het meelevend lid zijn van een van de Protestantse Christelijke Kerken - het bewust kiezen voor het Protestants Christelijk onderwijs - de sollicitatiecode van het NCPS wordt gevolgd - de mogelijkheid bestaat dat de aanstellingen na een jaar omgezet worden in vaste dienstverbanden. De school - is een christelijke school waarin we aandacht willen geven aan alle kinderen in een goede pedagogische omgeving - werkt met het leerstofjaarklassensysteem - heeft ongeveer 270 leerlingen, verdeeld over 9 klassen - besteedt zoveel mogelijk aandacht en formatie aan zorgverbreding Inlichtingen worden graag verstrekt door dhr. W. R. P. Glasbergen, directeur van de school. Tel. 071-4074467 (school) of 071-4020994 (huis) Reacties graag binnen 7 dagen te richten aan de secretaris v.d. vereniging Dhr. G. Schoneveld, Joghtlaan 13, 2235 AC Valkenburg ZH. HÈT Rapenburg 97 Leiden zoekt een enthousiaste ZELFSTANDIG WERKENDE KOK Wij zoeken iemand met: een afgeronde S.V.H. opleiding bij voorkeur een leermeester opleiding ervaring in vergelijkbare restaurants een leeftijd van 25 jaar Wij bieden een zelfstandige fulltime baan met goede salariëring en diverse aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarde n Ben je geïnteresseerd bel dan 071 5661494 e.nl/leiden/p/panacee.htm YVES ROCHER, HET NATUURLIJKE SUCCES Yves Rocher, het grootste cosmeticamerk in Frankrijk, verkoopt haar producten door middel van postorder en een winkelketen. Yves Rocher Nederland B.V. heeft onlangs haar winkels compleet vernieuwd, waardoor deze een geheel eigentijdse uitstraling hebben gekregen.Voor de schoonheidswinkel in Den Haag zijn wij op zoek naar een FRANCHISENEMER M/V De door ons gezochte franchisenemer beschikt over een commerciële en resultaatgerichte instelling en wil er in slagen om het succes van deze schoonheidswinkel verder uit te bouwen. Hierbij wordt u ondersteund door een succesvol nationaal en lokaal promotieprogramma, waarbij Yves Rocher Nederland B.V. de investering in het totale winkelconcept op zich neemt. Als u de persoon bent die wij zoeken, neem dan contact op metYves Rocher Nederland B.V.,t.a.v. dhr M. Rietberg, Nieuwegracht 4, 3763 LA Soest, telefoon 035 - 609 42 I I Geïntereseerden voor overige steden kunnen tevens reageren. Hervormde Ouderenzorg Katwijk aan Zee De Hervormde Stichting Ouderenzorg te Katiuijk exploiteert o.a. het verzorgingscentrum Duinrand, Nolensstraat 2, 2221 CE Katwijk aan Zee. wanneer je gediplomeerd verpleegkundige bent; wilt samenwerken; warme belangstelling hebt voor de oudere medemens; een collegiale instelling hebt; met inzet wil werken; een positieve protestants christelijke levensovertuiging hebt; bij voorkeur niet ouder bent dan 24 jaar; bij voorkeur woonachtig bent in Katwijk of omgeving bieden wij i.v.m. zwangerschap in eerste instantie tijdelijk, maar later een vaste baan als teamleider; zeer afwisselend werk; een prettige werksfeer; wettelijke arbeidsvoorwaarden Welkom! Inlichtingen: Dhr. J. Passchier, loc.manager, telefoon 071-4024041. Reactiesbinnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Schrijf aan de locatie-manager van Duinrand t.a.v. Dhr. J. Passchier, Nolensstraat 2, 2221 CE KATWIJK ZH. Automobielbedrijf a ADRI MULDER VOLVO MITSUBISHI MOTORS A. Mulder b.v. is officieel dealer voor VOLVO trucks en MITSUBISHI bedrijfwagens met vestigingen in Rijnsburg, Alphen a/d Rijn en Sassenheim. In verband met een gezonde groei van het bedrijf en een toenemende belangstelling voor ons bedrijfswagenprogramma, zijn wij voor zowel Volvo als voor Mitsubishi per direkt op zoek naar een: BEDRIJFSWAGEN VERTEGENWOORDIGER Voor beide functies gelden de volgende eisen: sterke affiniteit met het wegtransport goede communicatieve eigenschappen grote inzet en inspirerend enthousiasme commerciële opleiding, minimaal MBO-niveau, bijvoorbeeld IVA-Driebergen Onze organisatie biedt een prettige werksfeer en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan de directie van Automobielbedrijf A. Mulder B.V. Postbus 51, 2230 AB Rijnsburg HET BESTUUR VAN DE STICHTING R.K. BASISONDERWIJS OUDE WETERING vraagt voor de GERARDUSSCHOOL te OUDE WETERING ADJUNCT-DIRECTEUR tevens GROEPSUEERKRACHT VOOR GROEP 8 (38 u) M/V De Gerardusschool is een basisschool met sinds een groot aantal jaren ongeveer 165 leerlingen die verdeeld zijn over 6 groepen. De school werkt vanuit een leerstofjaarklassensysteem met daarbij veel aandacht voor zorgverbreding binnen en buiten de groep. Door het aantal leerlingen wordt er vaak in combinatiegroepen gewerkt. Er is een gezellig en enthousiast team dat uit 10 leden bestaat, en dat in gezamenlijk optreden zorg draagt voor kwalitatief goed onderwijs. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: ruime ervaring in het basisonderwijs hebben en op de hoogte zijn van de hedendaagse onderwijsontwikkelingen breed inzetbaar zijn, hoewel de benoeming in principe voor groep 8 geldt voldoen aan de wettelijke benoembaarheidseisen in nauw overleg met de directeur het onderwijskundig beleid gestalte willen geven en directietaken verrichten bereid zijn om vanuit de eigen overtuiging, rekening houdend met de wensen I van de ouders, het katholieke karakter van de school uit te dragen een visie hebben op gedifferentieerd werken in combinatiegroepen willen werken in een klein hecht team en daarin een goede werksfeer bevorderen Voorts strekken tot aanbeveling: bekendheid met het schoolmanagement ervaring met het werken met computers in de klas bekendheid of ervaring met interne begeleiding en of remedial teaching Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. De sollicitatiecommissie zal bestaan uit een afvaardiging van het schoolbestuur, de ouderraad, de m.r. en het team, alsmede de directeur. Inlichtingen betreffende de school en de functie zijn te verkrijgen bij de directeur van de school, de heer H. R M. Hoek, telefoon 071-3312958 (school), 071-3312723 (thuis) ofwel de huidige adjunctdirecteur de heer C. J. M Terstall, telefoon: 071-3312958 (school), 020-6475434 (thuis). Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, vóór 11 juni a.s. richten aan het bestuur van de Stichting R. K. Basisonderwijs Oude Wetering p.a. Meerkreuk 2, 2377 VA Oude Wetering. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt met ingang van het schooljaar 1997-1998 voor de onder zijn bevoegd gezag staande basisscholen: 't Klankbord, Antoinette Kleijnstaat 6, 2331 DV Leiden groepsleerkrachten (M/V) voor 38 uur per week 't Klankbord is gelegen in een nieuwbouwwijk (de Stevenshof) en wordt bezocht door 380 leerlingen. De vacatures hebben betrekking op één functie in de onderbouw en één functie in de bovenbouw. Functie-eisen: (voor de leerkracht onderbouw) - een duidelijke visie op het geven van onderwijs aan het jonge kind - intensief kunnen samenwerken met collega's van de drie andere kleutergroepen - in staat zijn om binnen de groep differentiatiemogelijkheden te creëren en de zelfwerkzaamheid te stimuleren (voor de leerkracht bovenbouw) - een brede inzetbaarheid, eventueel in combinatiegroepen de Pacellischool, Damlaan 22, 2332 XH Leiden groepsleerkracht(en) (m/v) voor totaal 36 uur per week De Pacellischool wordt op dit moment bezocht door 250 leerlingen en houdt zich o.a. actief bezig met zorgverbreding. Functie-eisen: - ervaring in meerdere groepen en brede inzetbaarheid - aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling - ervaring en registratie op klasseniveau over de vorderingen en het ontwikkelingsverloop van de leerlingen. Voor de functies op beide scholen wordt tevens gevraagd: - de bereidheid om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten - een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband - goede communicatieve vaardigheden - het onderschrijven van de katholieke identiteit De aanstelling voor de genoemde functies geschiedt voorlopig in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid. Inlichtingen over de functies zijn te verkrijgen bij de directeuren van dc scholen: 't Klankbord, mevrouw A. J. Ruiter, tel. 071-5314950 (tijdens kantooruren) Pacellischool, de heer A. A. M. Lommcrs, tel. 071-5760858 (school) tel. 071-5220335 (privé, na 19.00 uur). Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne vóór 10 juni a.s. richten aan de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden. Sectorbestuur Basisonderwijs, t.a.v. mevrouw L. H. M. van Aubel, Herengracht 48, 2312 LE Leiden. TECHNISCH MEDEWERKERS m/v Content heeft diverse vacatures bij een onderhoudsbedrijf in electrische apparatuur van de rijksoverheid in Oegstgeest. Deze banen zijn voor onbepaalde tijd met zicht op vast dienstverband. Werkzaamheden: Deze bestaan onder andere uit het onderhouden van aangeboden apparatuur, het ontwikkelen en aanpassen van meetschakelingen en keuren van nieuwe apparaten. Daarnaast coördineert i werkzaamheden, geeft u advies bij technische problemen en adviseert u hel sectiehoofd met betrekking tot noodzakelijke voorzieningen. Profiel: Wij denken aan kandidaten met een opleiding mts-E en kennis van de systemen en de daarin voorkomende mechanische, electrische en computertechnieken. U hebt een goede beheersing van de Engelse taal en kennis van MLD regelgeving. Interesse in bovenstaande functie of wilt u weten wat Content nog meer voor u ka» betekenen? Bel of kom dan voor meer informatie naar Content Leiden, Breestra^ 1tel. 071-5125745.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 24