Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel X tegaFE BIJ XENOS WERKJE ANDERS ïïdnlratuin ~ir randstad uitzendbureau Abfin LEASE- EN FINANCIERINGS-ADVISEUR m/v ra United Pmrts ZATERDAG 31 MEI 1997 Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs te Voorhout vraagt per 1 augustus 1997 voor de R.K. Basisschool „Andreas" te Voorhout Groepsleerkracht m/v voor 20 uur in groep 4 Het bestuur zoekt een leerkracht die - gestalte wil geven aan de R.K. identiteit van de school - enthousiast en flexibel is - het belangrijk vindt dat er een goede sfeer is op een school en daar een positieve bijdrage aan levert - beschikt over goede contactuele eigenschappen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school, de heer H. J. M. Vink, tel.: 0252-215566 (school) of 0252-214024 (privé) Sollicitaties kunnen schriftelijk worden ingediend t/m 14 juni bij het bestuur, Kalmoeshof 27, 2215 GN Voorhout Effect Media is een jong en succesvol reclame-exploitatiebedrijf, gespecialiseerd in de verkoop van reclameruimte op en rond het openbaar vervoer, zoals achterop-de-busreclame, abrireclame en haltebordreclame. Met een professioneel team van 20 enthousiaste medewerkers verzorgen wij landelijke, regionale en lokale reclamecampagnes, vanaf de verhuur van de reclameruimte tot en met het produceren en aanbrengen van het reclamemateriaal. Vanwege een interne promotie zijn wij op zoek naar een nieuwe. SALES ASSISTENT (M/V) De werkzaamheden van de sales assistent bestaan o.a. uit: Operationele ondersteuning van het verkoopteam. Het opvangen en verwerken van informatie-aanvragen. Het opstellen van campagneadviezen en offertes Het vastleggen van campagnes-opties en reserveringen. Het verzamelen en beheren van marktinformatie. De ideale kandidaat voor deze functie: Beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Kan zowel mondeling als schriftelijk uitstekend communiceren. Is stressbestendig, prestatiegericht en een goede teamworker Heeft ervanng met geautomatiseerde tekst- en gegevensverwerking <f* Is op zoek naar een startfunctie in de commercie. Heeft een leeftijd tussen de 22 en 28 jaar. Interesse? Schrijf dan een brief, aangevuld met CV en pasfoto, aam Effect Media bv T-a v. de heer L. Hazenoot pffprf <G> SlVtl h l media 2200 AC Noordwijk Effect media is een onderdeel van de Mediamax Group, één van de grootste buitenreclame-exploitanten in Nederland. Naar verwachting zal een deel van Effect Media, waaronder de sales assistent, op termijn de werkzaamheden vanuit het Mediamax-kantoor in Amsterdam gaan verrichten Ons bedrijf is een middelgroot plaatselijk/regionaal werkend installatiebedrijf in de Duin- en Bollenstreek dat zich bezighoudt met aanleg en onderhoud van gas- en waterinstallaties, riolering, centrale verwarming, zink-, lood- en koperwerk en dakbedekkingen Wij zoeken met spoed een: BEDRIJFSLEIDER TAAKOMSCHRIJVING Leiding geven aan een team van ongeveer 12 medewerkers Contacten onderhouden met opdrachtgevers Bouwvergaderingen bijwonen Offertes maken Werkvoorbereiding en bewaking voortgang en ontwikkeling van de werkzaamheden FUNCTIE-EISEN Leidinggevende capaciteiten Opleiding in overeenstemming met functie Leeftijd van ongeveer 35 jaar Ervaring in gelijkwaardige functie Bevoegdheden op Gawalo-gcbied WAARDERING Wij bieden u een afwisselende, drukke baan met werktijden die lang niet altijd precies tussen 7.30 uur cn 16.30 uur liggen. Daarentegen wordt deze baan gehonoreerd met een salaris welke volledig in overeenstemming is met de fflnctie. Indien u geïnteresseerd bent verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, zo spoedig mogelijk te richten aan dit blad onder nummer Br.o.nr. LD 10799 v.d. Kansen in technisch werk Assemblagemedewerker m/v Voor een bedrijf in Warmond zoeken wij iemand voor onder andere het assembleren van thermokoppels van vliegtuigen en schepen. Je werkt onder leiding van een produktieleider en de meewerkend voorman. Het bedrijf werkt volgens kwaliteitsvoor schriften. Ben jij in het bezit van een LTS-Metaal opleiding en zoek jij een baan oor lange tijd waar je ervaring in op kunt doen? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Industrieel schoonmaker m/v Voor een internationaal farmaceutisch bedrijf in Leiden zoeken wij een industrieel schoonmaker. De werkzaamheden bestaan uit het reinigen van produktie ruimten waarin medicijnen worden geproduceert. Bent u fulltime beschikbaar en heeft u ervaring in soortgelijk schoonmaakwerk, reageer dan snel. Informatie bij Guido Letmaath, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Junior DBA/ Systeem Ontwikkelaar m/v Voor een organisatie in Leiden die zich bezighoud in de off shore branche zijn wij op zoek naar iemand die kan assisteren van de DBA als het ontwikkelen en onderhouden van systemen. Hierbij wordt gebruik gemaakt van Oracle tools. Ben je in het bezit van een relevante H.B.O. opleiding, basiskennis van DBA Oracle Database, kennis Oracle 2000 producten en kennis van terminal based applicaties? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. mo o De Duinpieper De Schoolbestuurscommissie van de Stichting 's Heerenloo vraagt voor haar school voor SO en VSO aan ZML „De Duinpieper te Noordwijk. m verband met uitbreiding van het aantal groepen I. Een groepsleerkracht M/V in verband met zwangerschapsverlof II. Een groepsleerkracht M/V voor een VSO-groep 20 uur Wij zoeken iemand die, bewust kiest voor het Prot. Chr. Onderwijs beschikt over een enthousiaste en actieve inbreng bereid is zich ook buiten de schooltijden in te zetten voor de belangen van de school III. Een Klasse-assistent M/V voor de groep zeer jeugdigen 38 uur IV. Een klasse-assistent M/V voor de SO-afdeling 16 uur (maandag, dinsdag) Voor deze functies gaat onze voorkeur uit naar iemand die in samenwerking met de leerkracht planmatig (groepsgewijs en individueel) leerlingen te begeleiden zelfstandig taken te verrichten van verzorgende en huishoudelijke aard. r welke functie u Informatie kan ingewonnen worden bij: Dhr. W. W. Pera (directeur), tel.: 071-3642158 /school), 071-4030143 (privé) Mevr. H. J. Barnhoom-Wiersema, tel.: 071-3615857 (privé). Sollicitaties binnen 7 dagen richten aan de Schoolbestuurscommissie van „de Duinpieper", Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk. Heeft u belangstelling voor de financiering en leasing van auto's, bedrijfswagens, motoren en bromfietsen? Dan heeft Ab/in te Wassenaar een uitdagende functie voor u als De lease- en financieringsadviseur behandelt telefonische aanvragen voor leasing en consumentenfinanciering en verstrekt informatie over de lease- en financieringsmogelijkheden voor personen- en bedrijfswagens aan onze zakelijke en particuliere cliënten. Hij/zij heeft daarbij veelvuldig telefonisch contact met dealers en cliënten en adviseert hen over de optimale financiering of leasing. Wij zoeken een persoon in de leeftijd tot 30 jaar met een opleiding op HEAO-niveau en bij voorkeur enige ervaring bij een lease- of financieringsmaatschappij. Uiteraard beschikt de juiste persoon over uitstekende communicatieve eigenschappen, commerciële kwaliteiten, en heeft hij/zij een klantgerichte instelling. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. de Koning-Schoenmaker, manager leasing financiering. Ab/in is een snelgroeiend en informeel berijf. De juiste kandidaat heeft veel mogelijkheden zich te ontplooien. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden passen bij de zwaarte van de functie. Abfin is een merkgebonden financierings- en leasemaatschappij. De activiteiten omvatten financiering, leasing en dealerfinanciering voor onder meer Mitsubishi èn Hyundai personenauto's en bedrijfswagens, en motorfietsen en scooters/bromfietsen van de merken Triumph, Moto Guzzi, Hyosung en Malagutti. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Ab/in bv, t.a.v. de heer A. J. H. Bos, Rijkstraatweg 324, Postbus 2076, 2240 CB Wassenaar, telefoon (070) 51 51 151 Novair is importeur en installateur van aircondi tioning- luchtbehandelingsapparatuur. Voor uit breiding van onze Technische Dienst die de installatie, reparatie en onderhoud van aircondi tioning- en luchtbehandelingsapparatuur bij onze klanten verzorgt, zoeken wij per direct een MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST w De juiste kandidaat: - is tussen de 18 en 22 jaar - heeft een rijbewijs - heeft het diploma LTS of MTS-E - is servicegericht, flexibel en representatief - heeft géén 9 tot 5 mentaliteit - is niet bang om initiatief te tonen Voldoe je aan bovenstaande eisen, stuur dan je sollicitatie naar: Novair, Postbus 81, 2180 AB Hillegom. T.a.v. Renke Conijn. v.d. UVansem Service Center BUITENKAAG zoekt per direct tot half september jongeman 20-25 jaar MET WATERSPORTERVARING om te helpen in onze winkel en brandstofstation. Moet bereid zijn om in het weekend te werken. Tel. inl. 0252-544264 (Eric v. d. Wansem). v. d. Wansem Service Center ADMINISTRATIEKANTOOR H00YMANS B.V. Achterweg 43, 2242 JX Wassenaar vraagt voor een van onze relaties op korte termijn een ENTHOUSIASTE ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Functie-eisen: PD Boekhouden Enige ervaring met automatische gegevensverwerking Het betreft een functie voor plm. 20 uren per week. U kunt uw soli, met c.v. richten aan D. N. J. Hooymans, Postbus 347, 2240 AH Wassenaar. cJemcm/e Prot. Chr. School voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onderwijs, Kiljanpad 2 2321 SK Leiden tel.: 071-5311940 Het bestuur van de Prot. Chr. School voor Moeilijk Lerende Kinderen vr: m.i.v. 18 augustus EEN GROEPSLEERKRACHT M/V voor een middenbomvgroep EEN (VASTE) INVALLEERKRACHT M/V Die waar kan nemen bij afwezigheid van een groepsleerkracht. Wij zoeken voor bovengenoemde vacatures een collega met: - Oog voor de individuele benadering van kinderen - Samen met collega's, ouders en kinderen wil werken aan een school waar iedereen zo goed mogelijk tot zijn recht kan komen. - Vanuit een positief-Christelijke levensovertuiging werkt. - Bij voorkeur S.O. ervaring. Voor inlichtingen kunt u bellen: H. J. Nieuwstraten (Directeur van De Manse) tel. 071-5311940 (school); tel.071-5172288 (privé). Sollicitaties binnen 2 weken te richten aan: De Manse, t.a.v.: Het bestuur, Kiljanpad 2, 2321 SK Leiden. Xenos is op zoek naar enthousiaste en creatieve mensen die hun carrière willen starten of voortzetten in de avontuurlijkste winkel van Nederland. Onze presentatiewijze en ons assortiment mag je gerust verrassend noemen. Niet alleen verkopen wij decoratieve woning- en kado- artikelen, maar ook glas, keramiek, tuinartikelen, kleinmeubelen en food vullen onze winkelstellingen en pleinpresentaties. Wie bij ons binnenstapt, stapt regelrecht het winkelavontuur binnen. Op dit moment hebben wij 70 filialen in Nederland, maar daar blijft het niet bij. We blijven doorgroeien. Daarom zijn wij in de regio Leiden - Den Haag - Zoetermeer en Groot Haarlem op korte termijn op zoek naar ASSISTENT-BEDRIJFSLEIDERS M/V We zoeken kandidaten die een middelbare beroepsopleiding succesvol hebben afgesloten bij voorkeur MMO/MDS Enige jaren ervaring, bij voorkeur opgedaan in de foodbranche, is een pré. Natuurlijk word je niet in het diepe gegooid. Wij zorgen voor een gedegen, op de dagelijkse Xenos-praktijk afgestemde opleiding. Zodat je binnen enkele maanden geheel zelfstandig de bedrijfsleider kunt assisteren. Wie zich aangesproken voelt, aarzelt niet en schrijft een brief met pasfoto en c.v. naar Xenos B.V., Postbus 3385, 5203 DJ 's-Hertogenbosch, t.a.v. dhr. P. Verheijen, Hoofd P&O. ledereen die bij Xenos komt krijgt een ruime inwerkperiode. Duur en opzet hiervan zijn afhankelijk van je vooropleiding en ervaring. Het spreekt vanzelf dat je salaris en alle andere arbeidsvoorwaarden in overeenstemming zijn met je funktie. Tot ziens bij Xenos. De avontuurlijkste winkel van Nederland. e n o Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels 42 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze .groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer-, en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinrecreatieartikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Voor de vestiging in Voorschoten zijn wij op zoek naar: logistiek (groen) manager m/v De funktie: Intratuin Voorschoten heefteen behoorlijke groei doorgemaakt. Deze groei brengt de noodzaak tot een goed logistiek systeem met zich mee. Momenteel werken we met diverse magazijnlocaties en een goederen- verwerkruimte. Bovendien hebben we een winkelautomatiseringssysteem met voorraadregistratie. Uw funktie bestaat uit het afstemmen en uitvoeren van de diverse magazijnprocessen en de automatisering, alsmede de goederenverwerking. Een groot gedeelte van de goederen bestaat uit „groen". Eén goede kwaliteitscontrole en een snelle verwerking zijn zeer belangrijk. Ook bent u verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van een plan ter verbetering van de logistiek in het bedrijf. Tevens dient u leiding te geven aan 2 tot 10 (oproep)medewerkers. Uw inbreng: U heeft een logistieke opleiding op MBO niveau. U heeft „groene vingers" daar u veel met groenprodukten te maken krijgt. Daarnaast heeft u ruime ervaring met magazijnbeheer, goederenverwerking en automatisering. U kunt snel werken en bent bereid om zelf de handen flink uit de mouwen te steken. Ook heeft u ervaring met leidinggeven en personeelsplanningen op middel managementniveau. U benteen doorzetter en u kunt goed doelgericht werken. Uw leeftijd bedraagt 30 tot 35 jaar. Ons aanbod: Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en motivatie op prijs worden gesteld. Bovendien bieden wij u goede ontplooiingsmogelijkheden. De honorering en arbeidsoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. HET GROENE WARENHUIS VOORSCHOTEN Leidseweg 518, tel. 071-5322203 i, Tegal is acknowledged as a leading supplier of etch For our new European Distribution Center we are looking for a European Logistics Coordinator responsible for the logistics of our business. Tasks and responsibilities: - maintains administration related to the logistic process - coordinates incoming and outgoing shipments to our warehouse - takes customer orders by telephone from our customers in Europe in French, German and English - works on continues improvement of the logistical process Profile: - MBO/HBO logistics education - Proficiency in French, English, German and preferably Italian - 2 years experience in a comparable position To strengthen our European Financial Department we are looking for a European Accountant Tasks and responsibilities: - maintains books and related subledgers - monthly analyses, reporting and reconciliations - cashcollections and planning - providing of data to the taxadvisors for the preparation of payroll and taxreturns Profile: - MBO/HBO economical education - Proficiency in French, English, German and preferably Italian - 2 years experience in a comparable position a for a year, with the intention to make it permanent, sted in this opportunities, please send your CV in English to Tegal attn.Marc Dobbe Antareslaan lb 2132 JE Hoofddorp, email: mdobbe@tegal.com This is a positi United Parts Group N.V. ontwerpt en fabriceert onderdelen en systemen voor de internationale automotive industrie. United Parts Slotboom B.V. ontwerpt en fabriceert o.a. brandstoftanks voor de meest toonaangevende vrachtwagen-, bus- en off the road voertuigfabrikanten en is hierin de grootste in Europa. [Text:Body]l.v.m. de sterke groei van de onderneming zoeken wij per direkt: ervaren ALLROUND ALU/STAAL LASSER(s) Funktie-inhoud: Het maken van hoogwaardige lasverbindingen in o.a. pijp-, profiel- en dun plaatwerk in staal, roestvaststaai en aluminium t.b.v. halffabrikaten en gereed produkt. Funktie-eisen: opleidingsnivo LTS/MTS ervaring op gebied van MIG/TIG lassen staal en aluminium kennis op het gebied van lastechniek ervaring op het gebied van tekeninglezen bereidheid tot het werken in 2 of 3 ploegendienst flexibele inzet en grote zelfstandigheid kwaliteitsbewust leeftijd 25-40 jaar Wij bieden: Een aantrekkelijke funktie waarin u meewerkt aan de voortdurende groei van onze marktpositie. Goede arbeidsvoorwaarden en uitstekend salaris. Een zeer moderne ontwerp- en produktieoutillage en goede werksfeer in een snel groeiend bedrijf waarbij kwaliteit op het hoogste plan staat'(ISO-9002 certificatie). Uw sollicitatie naar deze vacature gelieve u te richten aan: United Parts Slotboom B.V. Postbus 3056 2220 CB KATWIJK t.a.v. Mw. L. Onderwater tel.: 071-4029320 WARMOND Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs in Warmond vraagt voor zijn basisschool DE WAAIER m.i.v. 18 augustus 1997 een: a) VAKLEERKRACHT (M/V) lichamelijke opvoeding voor 6 uur, b) GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor groep 7 voor 33 uur c) GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor groep 6 voor 17 uur Enige informatie - de R.K.Basisschool de Waaier is gehuisvest in een modern gebouw, - de school wordt bezocht door ongeveer 215 leerlingen; - het team bestaat uit 11 leerkrachten verdeeld over 8 groepen; - de school gaat uit van het jaarklassensysteem en besteedt veel tijd en energie aan de verbreding van de zorg aan alle leerlingen. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij: - de uitgangspunten van de school onderschrijven; - bereid zijn om zich enthousiast in te zetten voor de school, ook na „schooltijd", - goed contact met de ouders belangrijk vinden, - goed kunnen werken in teamverband; - het/zij met een specialisatie in een van de creatieve vakken heeft de voorkeur. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: - Mw. M. C. A. Th. Timmerman-Duynhoven, lid schoolbestuur personele zaken en tevens voorzitter varf de sollicitatiecommissie, tel071-3011448 (privé) - Mw. Y. M. G. de graaf, adj.dir., tel 071-3010568 (school né 15 45 u of 071-5121130 (privé). - Dhr. P. J. M. Ankone. dir., tel 071-3010568 (school na 15.45 u.) of 071-3010276 (privé). Na een eerste ronde door de sollicitatie commissie,volgt een ronde met een afvaardiging var het team. Na advies van de sollicitatie commissie volgt de benoeming door het bestuur. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan: de sollicitatie commissie van de Waaier, p/a Leerpad 9, 2361 GM WARMOND. De brieven dienen op 6 juni in ons bezit te zijn.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 22