Klein Lierse een groot kampioen A-limiet in zicht voor Smolders/Groth Sport Volleybalteam wint karakter van Ruslan MAANDAG 26 MEI 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER, 071-51 Kilmarnock wint Schotse FA-Cup Glasgow Kilmarnock moest 68 jaar wachten, maar zaterdag was het zover. De modale Schotse voetbalclub veroverde in Ibrox-stadium in Glasgow de FA-Cup. De formatie versloeg Falkirk, dat niet eens in de hoogste divisie speelt, met 1-0. Paul Wright was de doelpuntenmaker. Flet was pas de tweede keer sinds 1957 dat noch Glasgow Rangers noch Celtic de finale haal de. Vijf minuten voor tijd schoot Neil Oliver tot vreugde van alles wat Falkirk een warm hart toedroeg de gelijkmaker binnen. Dacht hij. De grensrechter stak zijn vlag de lucht in ten teken van buitenspel. De scheidsrechter keurde de treffer af. De televi siebeelden wezen later uit dat het wel degelijk een geldig doel punt was geweest. Engeland handig tegen Zuid-Afrika manchester Met een 'handigheidje' heeft Engeland zaterdag in Manchester gewonnen van Zuid-Afrika. Ian Wright maakte een kwartier voor tijd het beslissende doelpunt na de bal duidelijk zichtbaar met zijn arm te hebben gespeeld. De Zweedse arbiter Anders Frisk keurde het doelpunt niettemin goed: 2-1. Engeland en Zuid-Afrika speelden voor de eerste keer een interland tegen elkaar. De tamelijk povere wedstrijd kostte Engeland twee bles sures. Zowel Paul Gascoigne (kuit) als Jamie Redknapp (enkel) moesten van het veld worden gedragen. Het is twijfelachtig of beiden tijdig hersteld zijn voor de WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Polen, volgende week. Philemon Masinga maakte het Afri kaanse doelpunt in Manchester. Souness vertrekt bij Southampton londen Graeme Souness vertrekt bij Southampton. De voor malige Schotse international was nog geen jaar in dienst. Hij vertrekt waarschijnlijk naar Torino, uitkomend in de Serie B van het Italiaanse voetbal. Souness kwam verleden jaar aan het be wind in Southampton nadat hij eerder was ontslagen door het Turkse Galatasaray. Met de Engelse club ontsnapte hij dit jaar ternauwernood aan degradatie. Romario wil eigen transfer betalen Rio de Janeiro Romario Faria de Souza wil desnoods zijn eigen transfer van Valencia naar Flamengo betalen. Dit voor topvoet- ballers ongebruikelijke en zakelijk gezien slechte idee zou in Rio de Janeiro door hem zelf zijn geopperd. De voorzitter van de club Flamengo, Kleber Leite, bevestigde dit zaterdag. De speler is vorig jaar uitgeleend aan zijn geliefde Flamengo, maar Valen cia behoudt de rechten en zou zeven tot tien miljoen dollar voor de transfer willen hebben. Romario smeekt de club hem in Rio te houden, maar er is niet genoeg geld om Valencia af te kopen. ,,Bij God, laat me niet weggaan", huilde Romario afgelopen week woensdag, nadat Flamengo de Braziliaanse beker miste ten gunste van Gremio Porto Alegre. CSKA Sofia kampioen van Bulgarije sofia CSKA Sofia is gisteren voor de 28ste keer voetbalkam pioen van Bulgarije geworden. CSKA heeft met nog een wed strijd te spelen een voorsprong van vijf punten op naaste con current Neftokhimik Burgas. In de voorlaatste ronde won CSKA met 9-0 van het reeds gedegradeerde Rakovski Ruse dat in 29 wedstrijden slechts een punt bij elkaar wist te sprokkelen. Paris SG in Champions League parijs Paris SG heeft zich op de laatste speelronde van de com petitie geplaatst voor de voorronde van de Champions League. De ploeg verzekerde zich van de tweede plaats met een moeiza me overwinning op Strasbourg: 2-1. Guerin maakte in de 89ste minuut voor eigen publiek het winnende doelpunt. Eerder ver zorgde verdediger Le Guen de gelijkmaker voor de thuisploeg. Kampioen Monaco deed tegen Nantes de sportieve plicht. De nieuwe titelhouder won met 2-1 van de concurrent van Paris SG. Collins en Anderson bogen in het laatste kwartier een achter stand om. Nantes komt volgend seizoen uit in het UEFA-beker- toernooi, met Strasbourg, Bordeaux en Metz. Nice, Nancy, Lille en Caen degraderen. Bayem München pakt veertiende landstitel Lierse SK is gistermiddag de nieuwe kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Eric Gerets en keeper Stanley Menzo be haalde in Luik de titel na een 3-0 overwinning op Standard. De laatste lands titel van Lierse dateerde van 37 jaar geleden. Het is pas het vierde kampioen schap van de club. brussel/luik «anp In Lier zal het een week feest zijn, zo beloofden de suppor ters. Geel en zwart zijn de kleu ren die al dagen de huizen in het kleine stadje sieren. Sclessin was niet van Standard, maar van Lierse. Dat konden de Luik se supporters niet verdragen. Zij bestormden het veld en ver stoorden het kampioensfeestje enigszins. De trainer vtm hun club, Jos Daerden, probeerde te sussen. Hij is volgend jaar in dienst van Lierse en gaat met de club de Champions League in. Gerets verkast immers naar Club Brugge, de laatst overge bleven concurrent die gisteren met 1-0 won van AA Gent. Het succes van Lierse is het succes van Gerets. De ex-international kneedde een vriendenploeg. Zonder vedetten, maar allemaal gezegend met de wil te winnen. Gerets bracht weer vreugde in de geknakte zielen van mensen zoals Menzo, Rudy en Klioejev. Niet voor niets speelde dit trio een belangrijke rol in het beha len van de titel. Club Brugge, Excelsior Moes- kroen en Anderlecht komen uit in de strijd om de UEFA-beker, terwijl KV Mechelen, de kam pioen van 1989, is gedegra deerd. Als Anderlecht volgende week de bekerfinale tegen Ger minal Ekeren wint, neemt Lom mei de UEFA-cupplaats van de Brusselse ploeg in. Spanje Drie speelronden voor het einde is de spanning in de Spaanse Primera Division volledig terug, na de 1-0 van Barcelona tegen Deportivo La Coruna (doelpunt Ronaldo), en de nederlaag een dag later van koploper Real te gen Athletic Bilbao met dezelfde cijfers. Twee weken geleden was het verschil tussen Real en Bar^a nog acht punten. Toen won Barcelona thuis van Real, doel- BUITENL ANDSVO ETBAL Jürgen Klinsmann viert samen met de supporters het kampioenschap van Bayern na de 4-2 zege op Stuttgart. de club na een seizoen te verla ten, mag als hij verhuist mis schien wel Europa in. De wat zielig aandoende jacht van AC Milan op ten minste een plaats in het UEFA-bekertoer- nooi strandde op de voorlaatste dag definitief. Milan, waar Rei ziger na 68 minuten inviel voor Maldini, verloor met 2-0 van Ju- ventus. Ambrosetti scoorde na zes minuten, Baresi passeerde in zijn laatste seizoen de eigen doelman. punt Ronaldo, waardoor de marge nog vijf punten was. De nieuwe nederlaag van Real zal de interne onrust in de ploeg van Seedorf tot een toppunt doen stijgen. Trainer Capello liet al weten dat hij vertrekt, tot woede van velen in de hoofd stad. Voor bijna 100.000 toeschou wers in Nou Camp leek de aan trekkelijke wedstrijd tussen Bar celona en Deportivo in 0-0 te eindigen. Onwaarschijnlijk, ge zien het aantal kansen van bei de ploegen. Twee minuten voor tijd stuurde scheidsrechter Diaz Vega La Coruna's Helder met rood weg, waar hij dat eerder verzuimde te doen bij Barcelo na's Abelardo. Een minuut later scoorde Ro naldo dan toch, hetgeen zijn 34ste was van de competitie. Hij krabbelde na een niet bestrafte overtreding van Conceicao overeind, passeerde nog een paar mannetjes en schoot hard in. In Spanje houdt men overi gens rekening met het feit dat het Ronaldo's laatste thuiswed strijd voor de club was. Mogelijk vandaag valt een beslissing over de toekomst van de 20-jarige oud-PSV'er. Real daarentegen miste in Baskenland tegen Athletic Bil bao zijn aanvallers Suker en Mijatovic door schorsingen. Het enige doelpunt viel in de 56ste minuut en was van Carlos Gar cia, na een hoekschop van Alki- za. In de slotfase toog zelfs doel man Ulgner mee naar voren. Roberto Carlos raakte de paal, Seedorf miste een behoorlijke kans twee minuten voor tijd. Italië Patrick Kluivert, Winston Bogar- de en Edgar Davids voetballen volgend seizoen alleen met AC Milan in Italië. Michael Reizi ger, die op de nominatie staat Duitsland Bayem München is weer de beste voetbalclub van Duits land. De ploeg van trainer Gio vanni Trapattoni stelde zater dag voortijdig de veertiende landstitel veilig. De koploper won zelf in eigen huis met 4-2 van streekgenoot VfB Stuttgart. Concurrent Leverkusen ging verrassend en fors onderuit bij middenmoter FC Köln: 4-0. Het verschil tussen beide ti- Charleroi-Cercle 1-3, Brugge-Ger| Aalst-Moeskroen 0-0, RC Genk-Stl 1-1, Ekeren-Antwerp 6-3, Lokere mei 3-3, Mechelen-Anderlechl RWDM-Harelbeke 2-2, Standard-li 3. Stand aan kop: Lierse 34-73, 34-71, Moeskroen 34-61, Anderle; 58, Lommei 34-57, Antwerp 34-53 dard 34-50. DUIll Bielefeld-Rostock 1-3, Bayern M -S| 4-2, Bochum-St. Pauli 6-0, ül M'gladbach 4-2, HSV-Dortmun-j Karlsruhe-1860 Munch 3-0, Köln kusen 4-0, Schalke'04-Freiburt Bremen-Düsseldorf 1-0. Stand a Bayern M. 33-70, Leverkusen 33-6 mund 33-60, Stuttgart 33-58, B 33-53, 1860 Münch 33-49. FRAI Auxerre-Nice 3-1, Cannes-Nancy Havre-Bordeaux 1-2, Lens-Caen 0-( Lille 1-0, Montpell.-Guingamp Monaco-Nantes 2-1, Lyon-Marseil Paris SG-Strasbourg 2-1, Rennes-B 3 Stand aan kop: Monaco 38-79, F 38-67, Nantes 38-64, Bordeaux Metz 38-62, Auxerre 38-61, Bastia GRIEKEt AEK-Xanthi 2-1, Apollon-Aris 1-2,1 kos-Edessaikos 5-2, Heraklis-Panai 2, Kalamata-lonikos 2-0, Olympia vala6-0, Panahaiki-Parialiakos 1-1 Kastoria 6-0, Veria-OFI Kreta 2-0, aan kop: Olympiakos 34-84, AEK PA0K 34-66, OFI Kreta 34-66. telkandidaten liep daardoor op tot vier punten. Met nog maar één speelronde te gaan, is die achterstand voor Leverkusen niet meer in te halen. Komende zaterdag neemt aanvoerder Matthaus bij de uitwedstrijd te gen Mönchengladbach de kam- pioensschaal in ontvangst. De laatste titel won de Beierse for matie in 1994, onder interim- trainer Franz Beckenbauer. Schalke'04 kon de UEFA-be ker in eigen huis niet vieren met een competitiezege. De succes formatie van trainer Huub Ste vens verloor van het reeds gede gradeerde Freiburg met 0-2. Voor Johan de Koek en Marco van Hoogdalem was er geen redden aan. Behalve St. Pauli en SC Frei burg moet ook Fortuna Düs- seldorf een stapje terugdoen. De nederlaag van 1-0 bij Werder Bremen bezegelde het lot van de Westduitse ploeg, die voor de vierde keer in de clubhistorie uit de Bundesliga degradeert. Cagliari-Sampdoria 3-4, Fiorenti giana 3-0, Inter-Napoli 3-2, Laziq 4-1, Parma-Bologna 1-0, Perugiaj 0, Udlnese-Piacenza 4-0, Vicenza-1 0. Stand: Juventus 33-64, Parma Inter 33-58, Lazio 33-54, Sampda 52, Udmese 33-51, Bologna 33-4, nza 33-47, Fiorentina 33-44, Mi 43, Roma 33-41, Atalanta 33-41, 33-38, Perugia 33-37, C Piacenza 33-34, Verona 33-27, I 33-19. POR Porto-Benfica 3-1, Boavista-Salgm 0, Espinho-Chaves 1-1, Leca-Bra Maritimo-G. Vicente 6-0, Rio Ave 1-0, Farense-Leiria 4-0, Sporting-A latr .Guimaraes-Belenenses 1-0. SI kop: Porto32-82, Sporting31-6P' 32-58, Braga 32-51, Guimarac Salgueiros 32-48, Amadora 31-4 SFA cup, finale: Kilmarnock-Falkirl Barcelona -Deportivo 1-0, Bilbao 'drid 1-0, Atl.Madrid-Extremadur 1- postela-Espanyol 3-1, Logrones-Oi1 1, Valladolid-Celta 0-1, Zaragoza-S 3-0, Sevilla -Vallecano 2-0, Gijon -i 2-0, Tenerife-Santander 2-2, Vale tis maa. Stand aan kop: R. Madrid Barcelona 39-84, Deportivo 39-7i 38-73, Atl.Madrid 39-68, Bilba Valladolid 39-58, Sociedad 39-5' Bursa-Galatasar. 2-3, Ankaraguci tas 0-2, Antalya-Zeytinburn 1-0, F« ce-Denizli 7-0, Istanbul-Dardanel' riyer-Genclerb. 2-1, Trabzon-Gazii 0, Van-Altay 3-0. Stand aa sar. 34-82, Besiktas 34-74, Fen 34-73, Trabzon 34-72, Bursa 34 tanbul 34-55, Kocaeli 34-50. WK-KWALII Aziatische zone. Groep 5, Tasjkenl kistan-Cambod|a 6-0 (4-0). Stani men 4-7, 2. Oezbekistan 2-6, 3.1 3-5, 4. Cambodja 5-1. Groep 7: Sn Libanon 2-1 (1-0). Stand: 1. Koen' 2 Libanon 3-4, 3. Singapore 3-1.1 Hanoi: Vietnam-China 1-3 (1-3). A< Turkmenistan-Tadz|ikistan 2-1 Stand: 1. China 3-9, 2. Tadzjikis' 3. Turkmenistan 3-3, 4. Vietnam! Oefen-interland: Engeland-Zuid-Ak (1-1) 20. Lee 1-0, 43. Masinga lü Wright 2-1. Scheidsrechter: Frisfefl Toeschouwers: 52.000. HGC met Den Bosch op herhaling den bosch.anp HGC en Den Bosch moeten woensdag in een derde, be slissende wedstrijd uitmaken welke club zich plaatst voor de finale van de play-offs om de nationale titel mannen- hockey. Beide teams wonnen een keer, HGC zaterdag in ei gen huis met 3-2, Den Bosch een dag later na strafballen omdat de stand 1-1 was. Te voren was afgesproken dat elke wedstrijd een winnaar dient op te leveren. Amsterdam wist wel in twee wedstrijden de finale te bereiken. De ploeg won twee keer van Bloemendaal, met 2-1 en 3-2. De Nederlandse hockey- sters hebben de testserie te gen Zuid-Korea gewonnen. De ploeg van coach Tom van 't Hek speelde gisteren 4-4, na bij rust nog met 2-3 te hebben achter gestaan. Za terdag hielden beide teams elkaar in Den Haag ook al in evenwicht (1-1), donderdag werd in Hattem met 3-0 ge wonnen. Nederland had het gisteren aan de soepel lopende straf- corner te danken dat gelijke tred werd gehouden met de zilveren-medaillewinnaars van Atlanta. Oranje, goed voor brons op de Spelen, be nutte in de derde wedstrijd drie van de vijf korte hoeksla- gen. Fleur van de Kieft, na een combinatie met Ellen Kuipers, maakte het enige velddoelpunt. In de hele test serie scoorde Oranje uit vier van de in totaal elf toegewe zen strafcorners, een behoor lijk rendement. De coach toonde zich dan ook gema tigd optimistisch over de kansen van zijn ploeg in het toernooi om de Champions Trophy in Berlijn, volgende week. De voorlopige selectie voor Ber lijn: De Heij, Kuipers en Verhaegh (allen Kampong), Touw en Boom- gaardt (beiden MOP), Van den Broek (Rotterdam), Deiters, Veen- stra en Thate (allen Amsterdam), Kooien, Duyster en Van der Wielen (allen HGC), Smabers en Van de Kieft (Laren), Fortuin (HDM). Brouwer tevreden met brons bij Spa Regatta medembuk.anp Bob Smolders en Karsten Groth hebben verrassend de Spa Re gatta in de nieuwe olympische klasse 49-er op hun naam ge schreven. Het Leiderdorps/Leidse duo klom gisteren van de tweede naar de eerste plaats. Tijdens de drie voudige finale op het rustige IJs- selmeer behaalde het tweetal de tweede, eerste en zesde plaats. Dat was ruim voldoende om de winstpremie van 1500 dollar op te strijken. Smolders (36) deed zeilerva- ring op in de Contender en in de Laser 5000. In die laatste klasse, die ooit olympisch geno mineerd was, won hij in 1995 de Europese titel. Groth (35) stapte dit jaar over uit de 470-klasse. In die afdeling eindigde hij vorig jaar bij de Spa Regatta met Maurice Paardenkooper op de tweede plaats. „Te gek deze overwinning", glunderde Smolders, die in Hyères met Groth nog als der tiende eindigde. „We zijn hier duidelijk als team gegroeid. We hebben heel constant gepres teerd. We gingen aan de wind soms ondraaglijk hard. Maar het kan nog veel beter." Smolders en Groth hopen in Medemblik een A-limiet te heb ben gevaren. De nieuwe top sportcommissie van het KNWV moet echter nog een oordeel vellen over hun prestatie. Een A-limiet schrijft bij de Spa Re gatta een plaats bij de eerste zes voor. Maar om die norm te han teren, zijn ten minste dertig deelnemers in een olympische klasse nodig. In Medemblik kwamen slechts 29 boten aan de start De verwachting is dat de top sportcommissie de Spa-kam pioenen het voordeel van de twijfel geeft. De 49-er is een gloednieuwe klasse, die op het water voor veel spektakel en snelheid zorgt. Ter aanmoedi ging kan de commissie Smol ders en Groth een A-limiet toe kennen. Als het duo binnen drie wereldbekerwedstrijden op nieuw de olympische norm haalt, is een plaats in de A-kern- ploeg zeker. Dat biedt het erva ren zeilduo onder meer veel Deelnemers in de zogeheten 49er-klasse zeilen voor de kust van Medemblik. meer financiële armslag. Brouwer Zeilster Carolijn Brouwer heeft in Medemblik zowaar menselij ke trekjes vertoond. De gedre ven wereldkampioene uit Voor hout maakte de afgelopen da gen technische en tactische' foutjes en incasseerde daardoor bij de Spa Regatta een zeldzame nederlaag. Toch was de 23-jari- ge studente dik tevreden met haar derde plaats in het eind klassement. „Meer zat er dit toernooi niet voor mij in", con cludeerde ze nuchter. Brouwer was vorig jaar in Me demblik, naar eigen zeggen, nog een 'nobody'. Vrijwel uit het niets zeilde de voormalige topper uit de Laser Radiaal- klasse naar de eindzege in de olympische Europe-klasse. At lanta-ganger Margriet Matthijs- se, later winnares van olym pisch zilver, bleef een tikje ver bouwereerd achter. Zelfs bij het Watersportverbond (KNWV) wisten ze destijds niet precies wie de nieuwe kampioene was. „Ze is een jaar of zeventien", gokte een functionaris mis. Amper twaalf maanden later hoeft Brouwer zich niet meer voor te stellen in het toeristi sche havendorp. Niet zo gek, als je haar indrukwekkende presta- tielijst bekijkt. Opeenvolgende titels in Hyères, Medemblik, Mallorca (WK), Palamos, Athe ne en opnieuw Hyères gaven haar een welhaast onoverwin nelijke status. Maar na de der tiende Spa Regatta weet ze weer wat verliezen is. „Er moest een keer een einde komen aan mijn zegereeks", stelde Brouwer, die dit jaar wil afstuderen in Leiden (Taal en cultuur van Latijns-Amerika). „Eerlijk gezegd, was ik er met mijn hoofd ook niet helemaal bij. Ik voelde me niet scherp. Ik liet op het water te veel kansen liggen. Mijn prioriteit ligt nu toch even bij mijn studie. Een na-olympisch jaar is een ideale gelegenheid om af te studeren." Brouwer verdiende in Me demblik een premie van 400 dollar (ongeveer 800 gulden). „Daar kan ik een leuk avondje van gaan stappen", lachte ze. Het inschrijfgeld van 150 gulden moest Brouwer tot haar ergernis zelf betalen. Brouwer, die in de laatste race wegens een valse start tegen een diskwalificatie opliep, krijgt op weg naar de Olympische Spelen van 2000 in Sydney te maken met de Nieuw-Zeeland- se topcoach Rex Sly. Hij is al twee jaar de steun en toeverlaat van haar concurrente en tevens vriendin Matthijsse. „Ik laat al les rustig op me afkomen", zei Brouwer diplomatiek. „Margriet moet Rex nu met de andere zei lers uit de Europe-kernploeg delen. Ik ben altijd zelfstandig geweest. Dat blijf ik, ook met Sly erbij." Admirals verslaan Dragon amsterdam anp Door een 26-21 overwinning op de Barcelona Dragons hel de Amsterdam Admirals nog steeds uitzicht op het behalen'3 een plaats in de World Bowl, de finale van de World Leagi' American Football. In een bloedstollende slotfase, in de Arena, hield de deft3 van de Amsterdammers stand toen Barcelona de bal met 35 conden te spelen tot op 1 yard van de Admirals-achterlijn k3 De menselijke muur van de Admirals wist echter van geen ken en toen de Catalaanse quarterback Dougherty zijn la pass niet in de handen van receiver Wilson zag belanden, wi derde Amsterdamse zege van het seizoen een feit. De Amsterdam Admirals vormen niet het beste team vau World League of American Football. Integendeel, zowel de val als de verdediging van de Admirals hebben dit seizoen0 slechtst van de zes teams in de World League gepresteerd. op een heel belangrijk punt is Amsterdam ongetwijfeld de n rner één van de League: het team heeft karakter, geeft zicht gewonnen. Dat was in de wedstrijd tegen de Catalanen, i' zeker zijn van een finaleplaats, de beslissende factor. moskou anp De ene winst is de andere niet, maar je pakt er altijd iets van mee en het telt hoe dan ook aan op de rekening. Die staat voor de Nederlandse volleybalploeg - dat wil zeggen de voorlopige opvolger van de olympische kampioen - duidelijk in de plus. Zowel qua punten als qua ont dekking van nieuw talent na At lanta. In Moskou won het nieuwe Oranje zaterdag ook de tweede World-Leaguewedstrijd tegen Rusland. Met pieken en dalen, met moeite en met overlevings drang: 3-2 (10-15 15-13 9-15 15- 6 15-12). De eerste zege kwam binnenvliegen in een roes, de tweede werd op karakter bin nengesleept. Het duel was vreemd, soms bizar maar zeker spannend. Punten kwamen soms letterlijk uit de lucht vallen. Door simpe le fouten maar ook door over treding van regels die de gemid delde volleyballiefhebber amper wat zeggen. Een verkeerde op stelling hoorde daar drie keer toe. Het bevorderde de onover zichtelijkheid en het versterkte in de vijfde, rallypointset de chaos. Het laatste vooral aan Russische zijde. „Een nacht merrie die ik heel lang niet heb meegemaakt", schetste Platonov, een veteraan, di atie. Daarvan profiteerdi derland, ondanks het aan ervaring hiermee, kiia De onverwachte afwez van Bas van de Goor dot aderontsteking in de bovi1 had van de basis - met Guido Görtzen nog over1 eerste zes van Atlanta - ee tig geheel met pioniers» s maakt. Iedereen groeide i:e zichzelf uit, Richard voorop en het hoogst. Het team trok zichzelf k uit het dal. „In de tweei waren we op sterven na Als je die verliest is het i realiseerde bondscoach Gerbrands zich. Nedijf kwam eruit, was in de weer kansloos maar op niet verslagen. „Weer op een inpraten. Alles geven, nemen. Als je de vierde \vi win je de vijfde ook." Dat klopte. De opslag jc ineens een stuk gevaai Schuil ging ermee scoren tina, Reinder Nummerd Mike van de Goor haald(;x door en zelfs spelverdeler Latuhihin - hij bleef weet treffelijk overeind - hielp rend in belangrijke mate Görtzen werd boos doo y- paar missers en haaldt ie gram, ouderwets de trion brullend. fes

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 18