Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Wonen zoekt: r Rijnland Jm ■EuroCross International tempo-team Tl SPANBETON Opticien (m/v) Miss €tcim hulpverkoopster De Koning vraagt: Chef Financiën Administratie m/v Hubèr Montage allround loodgieter uitzendbureau Adecca Adeccoi Leerling radiodiagnostisch laborant v 1 ZATERDAG 24 MEI 1997 Van der Luyt Garage BV. De Van der Luyt Garage is een onderdeel van het internationale transport- en verhuisbedrijf Van der Luyt Transport BV. Ten behoeve van het onderhoud van het wagenpark van het transport bedrijf (ongeveer 85 eenheden) zijn wij op zoek naar een fulltime Gediplomeerd 2° Monteur Wij denken aan een man/vrouw die in staat is zelfstandig reparaties en onderhoud te verrichten aan de Scania en MAN vloot van Van der Luyt Transport. Ook onderhoud aan het getrokken materieel en koelmachines zal tot zijn/haar taken behoren. Tevens zullen, onder begeleiding, revisies en grotere reparaties moeten worden uitgevoerd. Bij toerbeurt zullen avond- en zaterdag diensten gedraaid worden. De monteur die ons jonge team zal komen versterken is flexibel, rationeel, technisch georiënteerd en is in het bezit van een groot verantwoordelijk heidsgevoel. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijk sollicitatie en C.V. te richten aan de directie van Van der Luyt Garage B.V. - Postbus 1016 - 2340 BA Oegstgeest Al sinds 1948 is Spanbeton in Nederland de pionier en specialist op het gebied van voorgespannen beton. Ons plezier in het vak en ons enthousiasme over de mogelijkhe den van prefab beton zijn er in al die jaren niet minder op geworden. Integendeel: het wordt steeds spannender. Doorlopend zijn we, in alle geledingen van ons bednjf, bezig met produktverbetering en -vernieuwing. Zowel voor grote als kleine projecten en zowel vopr toepassingen in de civiele als in de utiliteitsbouw. Bij Spanbeton B.V. werken ca. 200 personen. Wegens uitbreiding is Spanbeton op zoek naar een Produktiechef M/V je functie. Als chef in de produktie werk je rechtstreeks onder de assistent bednjfs- leider. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van ons produkt. Je geeft uitvoenng aan en je organiseert de werkzaamheden betreffende het produceren van prefab-betonelementen. De groep medewerkers waarmee gewerkt wordt bestaat uit minimaal 10 personen. Je profiel. Je hebt een diploma of het niveau van MTS bouwkunde, Weg Waterbouw of gelijkwaardig. Daarnaast heb je ervaring in het geven van leiding aan een groep medewerkers. Je beschikt over werkervanng vergelijkbaar met uitvoerder in de bouw of de betonwarenbranch. Het is een pré als in het bezit bent van het diploma Basiscursus Betontechnologie of Betonvakman. Je bent, rond de 35 jaar en je hebt geen moeite met het werken onder spanning en tijdsdruk. Gezien de verschillende werktijden binnen Spanbeton ga'je hier flexibel mee om. Ons aanbod. Behalve spannend werk in een enthousiast team met veel eigen ver antwoordelijkheden en vnjheid, beiden wij je een goed salans met prima secundaire voorwaarden. Zoals 8% vakantiegeld, 8% eindejaarsuitkering, 25 vakantiedagen en 13 ATV-dagen, een pensioenvoorziening, een premiespaarloon- en spaarloonregeling en een verzekering ter reparatie van het WAO-gat en het ANW-hiaat. De volgende stap. Zin in deze spannende baanStuur dan je sollicitatiebnef met CV binnen twee weken naar Spanbeton B.V., Postbus 5, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn, ta v. mevrouw Y. Marks be. Zij geeft je, net als onze Assistent Bedrijfsleider de heer G.J. Staring, graag meer informatie over deze functie en ons bedrijf. Je kunt hen bereiken op 071-3419115. VOORGESPANNEN BOUWELEMENTEN PROMENADE OPTIEK Promenade Optiek is een kwaliteitsformule gericht op de jongere doelgroepen. Naast een uit gebreide collectie merkbrillen en merk-zonnebril- len beschikt Promenade Optiek over een eigen contactlenspraktijk. Voor Promenade Optiek zoeken wij een full-time Wij bieden een afwisselende baan met veel verantwoorde lijkheid in een modern en goed geoutilleerd bedrijf, waar service, kwaliteit en vakmanschap hoog in het vaandel staan. Salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard in overeenstemming met deze functie. Ben je in voor een nieuwe uitdaging, schrijf dan een bon dige brief met curriculum vitae naar: Promenade Optiek, t.a.v. Bert Boom, Postbus 314, 2220 AH Katwijk. Wil je eerst nog meer weten, bel voor nadere informatie over de functie naar Bert Boom: (071) 401 33 05 tot 18:00 1 uur en (071) 517 42 99 na 19:00 uur. Voor ons filiaal in Leiden zoeken wij een Als je 18 jaar bent en op de zaterdag en in de vakantiemaanden kunt werken, moetje beslist solliciteren. Het salaris is goed, de baan vol afwisseling. Interesse? Wij nodigen je uit een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: Miss €tcim Maarsmansteeg 4 2311 EE Leiden HBO-opleiding aangevuld r in de werkzaamheden se ;t SPD Iervaring m Vanzelfsprekend gelde deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem snel konakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdag tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. ^■4 uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20,2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5144143 EuroCross International maakt deel uit van de Zilveren Kruis Groep. EuroCross is een wereldwijd opererende alarmcentrale. 18 miljoen verzekerden in binnen- en buitenland zijn bij de alarmcentrale aangesloten. Tot de Zilveren Kruis Groep behoren ook een Ziektekosten-, Schade- en Levenbedrijf. Functie-inhoud: - coördineert de verwerking, de beoordeling, het betaalbaar stellen van nota's en de doorbelasting aan verzekeraars (claimhandling); - adviseert de directie inzake voorbereiding, ontwikkeling en uitvoering<van het financieel administratieve beleid van EuroCross; - stuurt en bewaakt de geldstroom van EuroCross, o.a. inzake termijnen, kosten en opbrengsten; - vaststellen en bewaken van vorderingen inzake bijdrage hulpverlening en persona! assistance en draagt zorg voor facturering; - genereert managementinformatie en verzorgt bedrijfrapportages bestemd voor interne en externe doeleinden; - onderhoudt intensieve contacten met toeleveranciers, verzekerden, verzekeraars en financiële instellingen in binnen- en buitenland; - uitvoeren van ad-hoc opdrachten en verzoeken om managementinformatie. Functie-eisen: - leeftijd omstreeks 30 jaar; - HEAO-BE aangevuld met SPD, of academisch niveau bedrijfseconomische richting; - enige jaren ervaring in genoemd werkveld; - resultaatgericht, intiatiefrijk, flexibel en klantgerichte instelling; - goede mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de moderne talen; - goed kunnen werken in teamverband. Voor meer informatie over bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met de heer A. Rust, Adjunct Directeur EuroCross, telefoon (071) 36 41 384. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen sturen naar EuroCross International, t.a.v. mevr. M.A.C. Aalbers, afd. Personeel Organisatie, Van de Mortelstraat 4, 2203 JD Noordwijk. Van Panhuysstraat 2, 2203 JR Noordwijk. Telefoon (071) 36 41 333 zoekt op korte termijn een Leeftijd 26 jaar en in bezit van rijbewijs. De werkzaamheden omvatten: - alle voorkomende loodgieterswerkzaamheden - installeren van cv-installaties - installeren van badkamers. Voor informatie of sollicitaties bel naar J. Hubèr, 071-5145423 of 06-54692287. TECHNIEK Timmerman m/v voor een bedrijf dat veel voor particulieren werkt. U helpt bij het plaatsen en stellen van kozijnen. Ook ver richt u andere timmerwerkzaamheden. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (071) 514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Elektro-monteurs m/v voor een bedrijf uit Leiden met projecten in o.a Den Haag en Amsterdam. U werkt zelfstandig in de utiliteits bouw. Hiervoor hebt u eigen handgereedschap en bij voorkeur eigen vervoer. De projecten zijn voor langere tijd. Informatie: (071) 514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 CO-2 ILassers m/v voor een bedrijf nabij Leiden. U hebt de nodige ervaring en kunt CO-2 lassen op niveau 2. Deze baan duurt enige maanden. Informatie: (071514 77 05, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Wij streven naar kwaliteit in voorbereiding en uitvoering door nauwe samenwerking met alle betrokkenen. Dat werkt goed. Daarom zoeken wij mensen die dezelfde aanpak volgen en zo hun bijdrage weten te leveren. Wij zoeken een ALLROUND TIMMERLIEDEN Voor inlichtingen/sollicitaties gelieve u contact op te nemen met de heer W. Meyer, bij voorkeur tussen 16.00-18.00 uur. Morssingel? 2312AZ Leiden Telefoon (071) 5144246 Personeelsdiensten reiefax{07i)5i302 84 Administratief medewerker m/v Voor een internationaal bedrijf in Leiden. Het werk bestaat uit het controleren van alle facturen. Kun jij accuraat werken, ben je cijfermatig ingesteld en beheers je de Engelse taal uitstekend? Bel dan snel! Het betreft werk voor de periode juli tot en met half september. Productiekrachten m/v Met spoed!!! Voor diverse relaties in Leiden en omgeving. Ben jij rond de 20 jaar oud en kun je langere tijd fulltime aan de slag? Schrijf je snel bij ons in, dan kun je direct aan de slag! Secretaresse m/v Voor diverse relaties in Leiden en omgeving hebben wij regelmatig werk voor ervaren secretaresses. Het betreft zowel fulltime als parttime werk. Heb jij een secretariële opleiding gevolgd en heb je enige relevante werkervaring? Kom dan snel langs en laatje informeren over de mogelijkheden! Servicemedewerker m/v Voor een tankstation. Oproepkrachten die zeer flexibel beschikbaar zijn en in het bezit zijn van een eigen auto kunnen zich bij ons melden! Kassa ervaring is een pré. Met name herintreedsters worden uitgenodigd te reageren op deze functie. Schoonmaker m/v Voor een internationaal bedrijf in Zoeterwoude. Kun jij zelfstandig werken en heb jij eerder met een hogedrukreiniger gewerkt? Dan ben jij de kandidaat die we zoeken. Het betreft werk in dagdienst voor een periode van 3 maanden. Een opleiding op lbo-niveau is vereist. Interesse? Kom snel langs! Inpakkers m/v Voor een vleesverwerkend bedrijf in de omgeving van Leiden. Het werk bestaat uit het rijgen van saté aan stokjes en het inpakken van vlees. Het betreft fulltime werk voor de zomerperiode. Bel snel! Adecco nu ook op Internet! http://www.odecco.nl VoorlOU doen wij fTI0Gr i don jé verwacht! ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Voor de afdeling radiologie, werkzaam op twee locaties, zoeken wij een: voor de inservice-opleiding die zal starten in september 1997. De opleiding duurt 3 leerjaren en begint met een beroepsvoorbereidende periode van ongeveer 10 weken, waarna onder begeleiding op de afde ling wordt gewerkt. De theorielessen vinden plaats op de Hogeschool te Haarlem. De leerling radiodiagnostisch laborant wordt opgeleid om met behulp van röntgenstraling, magnetische resonantie en echografie onder zoek te verrichten en de radioloog te assisteren. Het beroep biedt de mogelijkheid om zowel met mensen, als met hoogwaardige apparatuur te werken. De kosten van de opleiding worden vergoed door het ziekenhuis. Toeiatings-eisen: HAVO/VWO-diploma met de vakken wis- en natuurkunde; Op 1 december 1997 minimaal 18 jaar. De salariëring is conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw F.R.M. Warlicht-Thomassen organisatorisch afdelingshoofd, telefoon nummer 071 - 545 45 45 (pieper 106). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vergezeld met kopieën van het beno digde diploma en de cijferlijst binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder ver melding van vac.nr.: 70.97. De Pr. W. Alexanderschool is een van de zeven herv. scholen te Katwijk aan Zee en telt ongeveer 220 leerlingen. De school streeft naar kwalitatief goed onderwijs op levensbeschouwelijk, pedagogisch en onderwijskundig terrein. De school wil de kinderen op basis van de bijbel, in een gezellige en veilige sfeer laten leren. Zorg op maat en aandacht voor de individuele leerling staan centraal. Daarbij maakt men gebruik van de verworvenheden van de effectieve school, zoals een leerlingvolgsysteem en klassenmanagement. Het bestuur van de Herv. Scholen te Katwijk aan Zee vraagt voor haar basisschool "Pr. W. Alexander" m.i.v. 1 augustus a.s. een groepsleerkracht (m/v) voor groep 1 (38 uur) Wij zoeken iemand die: 1 - uit overtuiging kiest voor het Prot. Chr. Onderwijs - kerkelijk meelevend lid is van de Ned. Hervormde Kerk - een heldere visie heeft op het onderwijs aan jonge kinderen - een duidelijke voorkeur heeft voor het werken met kleuters - een enthousiaste instelling heeft en zich in wil zetten voor buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen over deze functie kunnen worden verkregen bij mw. C. D. Quartel (directeur) tel.: 071-4027137 (school) en 071-4026753 (privé) of dhr. H. v.d. Top tel: 071-4027137 (school) 071-4021468 (privé). Sollicitaties kunnen binnen 10 dagèn na hel verschijnen van dit blad worden gezonden aan het bestuur van de Herv. Scholen, Abeelplein 40,2225 NH Katwijk. ONROEREND GOED HYPOTHEKEN 1 Tijdens deze avond zullen wij u alles vei van een huis (ook tweeverdieners), samenlevingscontracten en de gang van zaken bij koop en verkoop van een woning. De volgende sprekers komen aan het woord: DE NVM-MAKELAAR DE NOTARIS koopvoorwaarden hypothoekakte gemeenschap van goederen huwelijksvoorwaarden verkopen van een I wat kost de makela verkoopmiddelen de koopakte kopen van een huis - zoekopdrachten DE HYPOTHEEK-ADVISEUR overbruggingsfinanciering hygotheekvormen voorbeeld berekeningen overzicht maandlasten De koffie staat voor u klaar vanaf 19.30 uur. Gratis toegang en gratis parkeren (Winkelhof) Voor meer informatie kunt u bellen met: 071 - 5685678 Crab^Ver hoeven makelaars o.g. Wtri

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38