Personeel Personeel Personeel Personeel Personee JONGEDAME ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN jouke RIJNDORP. Kansen in tijdelijk werk projectmedewerker m/v het Spalier Maatschappelijk werker STICHTING ELISABETH VAN WIJCKERSLOOTH GEDIPLOMEERD ZIEKENVERZORGENDEN M/V ZATERDAG 24 MEI 1997 Nissan is een Japans bedrijf en één van de grootste autofabrikanten ter wereld. In Europa heeft Nissan een volwaardige organisatie opgebouwd met vijf fabrieken, drie ontwikkelingscentra, een designstudio, vier distributiecentra en één centraal hoofdkantoor in Amsterdam. Nissan Motor Nederland B. V. te Lisse is tezamen met ruim 150 dealerbedrijven verantwoordelijk voor Nissan's marktpositie in Nederland. Hierin worden Nissan Motor Nederland B. V. en haar dealerorganisatie ondersteund door Nissan Finance B.V. met het verstrekken van leningen en leasing. Om Nissan's marktpositie in Nederland verder uit te bouwen is informatietechnologie van strategisch belang, daarom wordt er doorlopend gewerkt aan de automatisering van geïntegreerde bedrijfsprocessen. Onze Information Services afdeling zoekt een Aankomend platform-engineer m/v U wordt op termijn verantwoordelijk voor het operationeel beheer van de AS/400 systemen en het Local Area Network. Daarnaast verleent u ondersteuning in het gebruik van kantoorautomatisering. Uw profiel U bent een schoolverlater in het bezit van een MTS-informatica diploma of een opleiding op vergelijkbaar niveau. U heeft een analytisch denkvermogen en u com municeert helder, zowel mondeling als schriftelijk (ook in het Engels). Hoewel werken in teamverband uw tweede natuur is, dient u daarnaast ielfstandig te kun nen werken. U voelt zich thuis in een veranderende organisatie en heeft een groot gevoel voor service. Wij bieden u Een salariëring die past bij het niveau van de functie. Daarbij bieden wij een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden tot ver dere ontplooiing door studie/training. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Nissan Motor Nederland B.V. t.a.v. de heer F.A. Bussen, Manager Personnel Affairs, Postbus 156, 2160 AD Lisse. Nissan. Da's pas genieten. Ons bedrijf maakt thans een stormachtige ontwikkeling door. Reden om ons team te versterken met een representatieve tot 20 jaar voor afwisselende werkzaamheden. Bij voorkeur MEAO opleiding verzekeringen. Inl. en/of sollicitaties VERZEKERINGEN Nieuwe Beestenmarkt 26 GELDLENINGEN 2312 CH Leiden HYPOTHEKEN Tel. 071-5148851 #JMMI ONROEREND GOED Fax 071-5128336 Wilt u trots kunnen zijn op het door u geleverde werk... Wilt u deel uitmaken van een professionele organisatie... Bent u op zoek naar een plezierige werksfeer. dan is de functie van ELEKTROMONTEUR op onze afdeling 'Storing en Klein onderhoud' bij Rijndorp Installaties b.v. wellicht dè functie voor u! Rijndorp Installaties is een elektrotechnisch aannemer die als waarborg-installateur actief is in de utiliteits- en woningbouw, maar ook zorgt voor inspecties in nieuwe, zowel als bestaande installaties. Wat vragen wij? Aangezien Rijndorp Installaties b.v. bekend staat vanwege haar hoge kwaliteits niveau, professionele aanpak en deskundigheid, stelt zij de volgende eisen: MTS-E of VEV-opleidina; Vier jaar relevante werkervaring met het oplossen van storingen en uitvoeren van klein onderhoud; Rijbewijs B-E; Flexibele werkinstelling. Wat bieden wij? Interessant, afwisselend werk, waar een prima salaris en onkostenvergoeding tegenover staat. Wij vinden een prettige werksfeer belangrijk. Bij gebleken geschiktheid komt u in vast dienstverband en behoort een bedrijfsauto tot de mogelijkheden. Wat moet u doen? Als u denkt aan onze eisen te voldoen en belangstelling hebt voor deze baan, neem dan snel telefonisch of schriftelijk contact met ons op. Schrijf of bel naar: Rijndorp Installaties b.v. T.a.v. de heer C.L.M. Bosman Energieweg 45b 2382 NC Zoeterwoude Tel (071)541 55 00 Elektro Com®unlc Klimaat Bureaumanager m/v Vakantiewerk Voor een bedrijf dat zich bezig houdt met software voor de bouw zijn wij op zoek naar een kandidaat die de secretariële werkzaamheden uitvoert. Daarnaast regelt u alle lopende zaken, stuurt u de accountmanagers aan en zet u een cursustraject op. Heeft u ervaring met Word for Windows en Excel en bent u voor lange tijd beschikbaar, dan is deze uitdagende fulltime functie wellicht iets voor u. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Medewerker verkoop binnendienst m/v Voor een financieringsmaatschappij zijn wij op zoek naar commerciële mensen voor de functie medewerker verkoop binnendienst. U dient te beschikken over een afgeronde MBO of HBO opleiding en cijfermatig inzicht te hebben. Deze functie is voor lange tijd met uitzicht op vast dienstverband. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Financieel-economisch medewerker m/v Een internationaal dienstverlenend bedrijf te Rijswijk heeft een vacature voor de afdeling concern controlling. Deze afdeling draagt onder meer zorg voor: het opstellen van investeringsana lyses, forecasts en de begroting. Er moet advies gegeven worden aan de Raad van Bestuur en Management. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de analyse van commerciële en financiële informatie. Wij zoeken hiervoor kandidaten met een afgeronde opleiding HEAO-BE en relevante werkervaring binnen een commerciële organisatie. Deze baan is voor lange tijd!! Informatie bij Eva van der Goot, tel. (070) 364 59 49, Den Haag, Noordeinde 35. Financieel-administratief medewerkers m/v Voor de grootste reisonderneming van Nederland zoeken wij diverse boekhoudkundig medewerkers. Beschikt u over een afgerond PDB en een typediploma dan zijn er diverse mogelijk heden. De werkzaamheden vinden plaats binnen de afdeling betalingsverwerking en bestaan uit het betaalbaar stellen van hotelcheques. Voelt u zich aangetrokken door een baan in een veranderende omgeving, neem dan contact op met onze afdeling voor financieel personeel. Informatie bij Eva van der Goot, tel. (070) 364 59 49, Den Haag, Noordeinde 35. Productmanager m/v Heeft u een opleiding op HBO-niveau en werkervaring als productmanager, dan hebben wij voor u een uitdagende functie bij een internationale organisatie in Hillegom. Het werk bestaat onder andere uit het voorbereiden van bijeenkomsten, het organiseren van beurzen, het maken van marketingplannen en het analyseren van cijfermatige gegevens. Het betreft een full time baan, voor de duur van een half jaar. De voorkeur gaat uit naar een ervaren kandidaat met leidinggevende ervaring. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Productiemedewerkers m/v Voor een groentenverwerkend bedrijf in Rijnsburg zijn wij regel matig op zoek na ar gemotiveerde produktiemedewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het snijden en verpakken van groenten. De werktijden zijn van 7.00 uur en duren tot einde werk. Wilt u voor een aantal weken aan de slag neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker Vleeswaren m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers/sters voor de afdeling vleeswaren. De werkzaamheden bestaan uit het verkopen, snijden en verpakken van vleeswaren. Met name voor de drukke vakantie periode wordt er extra personeel gevraagd. Het betreft diverse full-time functies voor een aantal weken en eventueel langer. Ervaring binnen deze branche is een pré, motivatie is een vereiste. Bent u de kandidaat die wij zoeken neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Datatypist m/v Wil je in de zomervakantie aan de slag en ben je nu al minimaal 4 uur per week beschikbaar, dan hebben wij werk voor je. Voor een kipfileerderij in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar gemoti veerde produktiemedewerkers. De werkzaamheden zijn divers en de verdiensten goed. Om straks in de zomer alle voorko mende werkzaamheden te kunnen verrichten, zoeken wij kandi daten die nü al aan het werk willen. Ben je tussen de 17 en 20 jaar en heb je belangstelling neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Voor verschillende relaties in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed datatypistes. Het gaat hierbij zowel om full-time als part-time functies. Kunt u direct aan de slag, heeft u een goede typevaardigheid en enige kennis van tekstverwerkingspro gramma's, reageer dan snel! Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. MBO Informatieavond Wacht je vol spanning op je MBO diploma, maar wil je graag nu al weten wat jouw mogelijkheden op de arbeidsmarkt zijn? Randstad organiseert op donderdagavond 12 juni een informa tieavond voor schoolverlaters op MBO-niveau. Vertegenwoordigers van verschillende bedrijven kunnen je tijdens deze avond alles vertellen over de werkzaamheden en de mogelijkheden binnen hun bedrijf. Tevens is er ruimte om zelf vragen te stellen over werk en solliciteren. Ben je geinteresseerd in banen die wij op dit moment voor je hebben, dan kun je tijdens de informatie-avond ons hanenboek doorbladeren, of je direct inschrijven. Bel ons snel voor informatie of als je je wilt inschrijven voor deze avond. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Inpakkers m/v Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar gemotiveerde produktiemedewerkers die inpakwerkzaamheden gaan verrichten. Heeft u geen bezwaar tegen staand werk en wilt u graag aan de slag, neem dan direct contact met ons op. Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Magazijnmedewerker m/v Voor een distributiecentrum in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een gemotiveerde magazijnmedewerker. Aan de hand van pakbonnen gaat u orders pieken. Het is voor deze functie belangrijk dat u goed Nederlands kunt lezen. De werktijden zijn op dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend van 05.30-10.00 uur. Spreekt deze functie u aan, neem dan zo snel mogelijk sop. Typist m/v Voor een grote drukkerij zijn wij op zoek naar een kandidaat die ter ondersteuning van de commerciële binnendienst technische gegevens uittypt. Daarnaast verricht u ook licht administratieve werkzaamheden. Beschikt u over een goede typevaardigheid en ZWGmlGrSST m/V werkt u accuraat dan is deze full-time functie tot en met september wellicht iets voor u. Indien u in bezit bent van rijbewijs is dat een pré. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kwekerijmedewerkers m/v Voor diverse kwekerijen in de omgeving van Roelofarendsveen zijn wij op zoek naar enthousiaste vakantiekrachten. Vind je het leuk om met planten te werken en heb je zogenaamde 'groene vingers', neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Procesoperators m/v Voor een relatie in de omgeving van Den Haag zijn wij op zoek naar procesoperators De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van vulmachines, het signaleren van storingen, net controleren van de produkten en het ombouwen van de machine voor een nieuw te verpakken produkt. In deze afwisse lende functie staan kwaliteitsbewustzijn, nauwkeurigheid, netheid en flexibiliteit voorop. Heeft u een afgeronde MBO- of MASS-opleiding of LOBAS met enige werkervaring en beschikt u over eigen vervoer dan verzoeken wij u snel te reageren. Informatie bij Hannie Dalhuisen, tel. (070) 370 47 39, Den Haag, Grote Markt 22. Magazijnmedewerker m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Sassenheim zijn wij regel matig op zoek naar medewerkers op diverse afdelingen. De werkzaamheden bestaan uit het wegen, mengen en spuiten van verf, order pieken of het afvullen van verfblikken. Bent u full time beschikbaar en/of wilt u in ploegendiensten werken neem dan contact met ons op. Een rekentest behoort tot de selectie procedure. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Postbesteller m/v Bent u een vroege vogel, heeft u een fiets met stevige bagage-* drager en is vroeg opstaan geen probleem voor u? Met ingang van direct tot en met half augustus hebben wij werk als postbode in Voorhout. De werktijden zijn van 6.00 tot en met 15.00 uur van dinsdag tot en met vrijdag, maandag van 13.00 uur tot en met 16.00 uur en op zaterdag moet u beschikbaar Laboratorium voor Pathologie Bij het Laboratorium voor Pathologie is ondergebracht het mortuarium van het Academisch Ziekenhuis Leiden. Op basis van de aanbevelingen van de mortuarium commissie is besloten in projectvorm na te gaan op welke wijze een optimaal gebruik van het mortuarium van het AZL gerealiseerd kan worden. De looptijd van het project is van tijdelijke aard (2 jaar). Ten behoeve van voornoemd project is een vacature voor: (voor 0,5 dagtaak) Vac.nr. 97.C.06.21.LD De te werven functionaris zal door participe rend onderzoek een inventarisatie maken van behoeften en mogelijkheden, zowel intern als extern. Vervolgens dient op basis van voor noemde inventarisatie een voorstel tot een aansluitend aanbod te worden gemaakt, waarmee gedurende enige tijd zal worden proefgedraaid. Na bijstelling van de rand voorwaarden zal na ongeveer 1,5 jaar een definitief voorstel worden opgesteld. Hij/zij verricht de functie, die hiërarchisch ressor teert onder het laboratorium van Pathologie, met een grote mate van zelfstandigheid. Functionele en operationele begeleiding wordt gegeven door zowel de Pathologie als het hoofd Sector Patiëntenservice van de Dienst Maatschappelijk Werk en Patiënten service. Gedurende de looptijd van het project zal de ontwikkeling worden gevolgd en getoetst door een begeleidingscommissie die is samengesteld uit meerdere disciplines uit het AZL aangevuld met een vertegenwoordiging vanuit Divisie 3. Voor een adequate functievervulling dient betrokkene op basis van goede contactu ele eigenschappen, tact en zakelijk inzicht vorm te geven aan de navolgende hoofd bestanddelen van de functie: - inventarisatie van de wensen van de diverse belanghebbenden; - verbeteren van de interne en externe com municatie betreffende het mortuarium; - optimaliseren van de dienstverlening; - ontwikkelen van een financieringsplan; - het participeren in de avond en weekend- beschikbaarheidsdiensten; - coördinatie aanpassing/complementering mortuariumruimtes. Functie-eisen: - HBO opleiding (b.v. verpleging of parame disch) of vergelijkbaar niveau; - meerjarige werkervaring; - affiniteit met en bij voorkeur werkervaring in een ziekenhuis; - contactuele en verbale vaardigheden blij- I kend uit omgang met personen of groepen. Salaris: maximaal f 4.941,- bruto per maand bij een volledige dagtaak en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaar ne verstrekt door prof. dr. Ph.M.'Kluin (071 - 526 65 92) en door mevrouw F.C. Schenk (071 - 526 30 40). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een briefte zenden a directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Voor een relatie in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een zweminstructeur. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het geven van zwemlessen, aerobics en toezicht houden in het zwembad. De kandidaat die wij voor deze functie in gedachten hebben, heeft een diploma voor zwemonderwijzer of een sportdiploma. Deze baan is full-time en voor langere tijd. Informatie bij Claudia Weber, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Secretarieel medewerker m/v Voor een projectbureau in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een secretarieel medewerker die de administratieve ondersteuning van een project gaat verzorgen. De taken bestaan uit o.a. agendabeheer, het maken van afspraken, het regelen van verga derruimtes, verslagen uitwerken, correspondentie en archief- werkzaamheden. Om voor deze vacature in aanmerking te komen heeft u relevante werkervaring, bent u bekend met Word en heeft u eeri flexibele instelling. Het gaat om een functie voor 12-16 uur per week voor lange tijd. Heeft u interesse en voldoet u aan de genoemde eisen, neemt u dan Informatie bij Anja «rijnberg, tel. (0172) 47 06 33, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. ~>r randstad uitzendbureau Multifunctionele organisatie voor (ortho-)pedagogischt en medische kinder- en jeugdzorg in Kennemerland De afdeling Boddaertcentra van het Spalier zoekt voor het Boddaertcentrum jongere jeugd (6 tot in Haarlem met ingang van augustus 1997 een voor 16 uren per week, verdeeld over 3 dagen. Met name allochtonen worden verzocht te reageren. Systematische en doelgerichte begeleiding van ca. 8 gezinnen in samenwerking met de groepswerkers Bijdrage leveren aan de intake Het onderhouden van externe contacten Het verzorgen van de rapportage Een bijdrage leveren aan instellingsbeleid. 1 Opleiding HBO-MW 1 Enige jaren ervaring met systeemgerichte hulpverlening aan ouders en kinderen in genoemde leeftijdscategorie 1 Bereid te werken tussen 9.00 en 20.00 uur 1 In staat zijn zelfstandig en in teamverband te werken 1 Goede beheersing van de Nederlandse taal Vaardigheid met tekstverwerking WP 5.1. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO jeugdhulpverlening. Telefonische inlichtingen bij het afdelingshoofd de heer V. Koot, telefoon (023) 529 31 52. De sluitingsdatum van uw reacties is 5 juni 1997. De gesprekken vinden plaats in de weken 25 en 26. Uw sollicitatiebrieven kunt u sturen naar: het Spalier, t.a.v. mevrouw A. Jenner, afdeling P&0, Zuiderhoutlaan 12, postbus 3204, 2001 DE Haarlem. Onder de Stichting Elisabeth- Van Wijckerslooth ressorte ren de verpleeghuizen Van Wijckerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gast huishof te Leiden. In beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wijckerslooth is gehuis vest in een modem gebouw met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over een uitstekende revalidatie-afde- ling. Het Sint Elisabeth Gast huishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. In tegenstelling tot de indruk die in officieuze berichten gewekt kan zijn, zal het Sint Elisabeth Gasthuishof de eer ste vier a vijf jaar niet als ver pleeghuis worden opgehe ven. Bij sluiting zal door de Stichting zoveel mogelijk pas sende vervangende arbeid worden aangeboden. In de sector van de primaire zorg is dat overigens geen probleem. Voor zowel het verpleeghuis te Leiden als het verpleeg huis te Oegstgeest zijn wij op korte termijn op zoek naar: De ziekenverzorgende geeft mede uitvoering aan de basis zorg en supervisie van onze bewoners binnen de bestaande zorgvisie aan de hand van verpleegplannen. Hij/zij onder houdt contacten met bewoners en familie. Hij/zij is belast met frequente begeleiding van leerlingen, stagiaires en/of verpleeghulpen. De ziekenverzorgende ontvangt leiding van de teamleider en kan richtlijnen ontvangen van medici. Al onze medewerkers zijn aanspreekbaar op een positieve bijdrage aan het woon-, werk- en leefklimaat. Functie-eisen: - diploma ziekenverzorgende; - voltijds of deeltijds dienstverband in continuediensten; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele en sociale vaardigheden. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer H. Donkers, hoofd verplegingsdienst, tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 071-5171234. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Stichting Elisabeth-van Wijckerslooth, Van Wijckerslootplein 1, 2341 BB Oegstgeest, t.a.v. mevrouw F.A.R. Zaman, afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34