Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ERLY Open dag A MANAGER VERHUUR V/M PLV. MANAGER ADMINISTRATIE V/M ZATERDAG 24 MEI 1997 verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek). Ons geheel geren een- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen s In Leythenrode werken circa 330 mensen. activeringscentrum, met een capaciteit v ?erde verpleeghuis beschikt uitsluitend o\ t de bewonersgerichte zorg centraal. De psychogeriatrische afdeling De Vlindertuin zoekt voor haar unit sociale geriatrie per J augustus a.s. e ziekenverzorgende m/v dienstv erband 80%, tijdelijk, in verband met zwangerschap (waarschijnlijk tot 1 januari 1998). Uw baan - begeleiden, verplegen en verzorgen van de bewoners; - zorgdragen voor een goed woonklimaat; - begeleiden van leerlingen/stagiaires; - de werktijden zijn volgens rooster, alle diensten. Wij vragen - diploma ziekenverzorgende eri/of B-verpleegkundige/gerialrisch verplegende; - ervaring met en aantoonbare affiniteit met de doelgroep sociale geriatrie; Inlichtingen en sollicitatie Voor meer inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw P. Holsbergen, coördinator afdeling Vlindertuin, telefoon (071589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen - ervaring met verschillende gedragsbenaderingen is - iemand die bewoners en teamleden weet te enthousiasmeren; - veranderingsbereid is en ook actief meedenkt en meewerkt aan veranderingsprocessen. Ons aanbod De functie is ingedeeld in functiegroep 35 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. 10 dagen richten aan Verpleeghuis Leythenrode, t.a.v. mevrouw M. van Kleef, afdeling personeelszaken, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet. op prijs gesteld. verpleeghuis LeythenrodeHoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Randstad zoekt talent voor zichzelf. Daarom houden wij een open dag voor geïnteresseerden met HBO of academisch denk- en werkniveau. Zaterdag 31 mei a.s. vari 10.00 tot 16.00 uur Wij nodigen je van harte uit om te informeren ofte solliciteren naar de baan van intercedent m/v, op een van onderstaande vestigingen: Leiden, Schuttersveld 9, (071) 523 23 24 Gouda, Kattensingel 74, (0182) 52 47 00 Den Haag, Grote Markt 22, (070) 370 47 04 Delft, Brabantse Turfmarkt 97, (015) 214 47 87 Rotterdam, Lichtenauerlaan 186, (010)212 31 99 Ben je verhinderd? Bel dan voor meer informatie een van bovenstaande telefoonnummers. nr randstad uitzendbureau ZIRKZEE Van den BROEK belastingadviseurs een dynamisch belastingadvieskantoor, gevestigd in de Bollen streek, met een zeer gevarieerd cliëntenbestand, zowel natio naal als internationaal, is op zoek naar een (full-time) KEI van een SECRETARESSE/ RECEPTIONISTE (M/V) Wij zoeken een leuke collega, die van aanpakken houdt, dus - ben jij tussen de 20 en 25 jaar jong - heb jij minimaal VWO en twee jaar ervaring - en een 'Schoevers' of vergelijkbare secretaresse-opleiding - beheers je WordPerfect 6.0 - ben je representatief, servicegevoelig en flexibel - kun je nauwkeurig werken - ben je van tijd tot tijd 'stressbestendig' - en spreek en schrijf je bovendien goed Engels dan ben jij de nieuwe collega die wij zoeken. Wij bieden je een prettige werksfeer en een aantrekkelijk sala- Je kunt je handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae ZIRKZEE Van den BROEK belastingadviseurs t.a.v. mevrouw R. J. M. Koeleman Kantoorgebouw „Teij l i ngerloo" Torenlaan 1 a, 2215 RW Voorhout ZIRKZEE Van den BROEK belastingadviseurs is lid van de Zirkzee-groep, een samenwerkingsverband van register accountants, accountants-administratieconsulenten, belas tingadviseurs en administratieve dienstverleners. Wij zoeken voor ons kantoor te Rijnsburg een teamleider. Tevens zoeken wij een assistent accountant. Een gouden carrière is mooi. Maar u verlangt meer van uw nieuwe baan. Zelf beslissingen nemen en waardering oogsten voor initiatieven en het benutten van kansen. U zoekt een orga nisatie waarbij u altijd een beroep kunt doen op aanwezige kennis en expertise. Een baan op niveau dus Als teamleider HEAO AA of volledig SPD draagt u zorg voor een enthousiast team van assistent accountants en administratief medewerkers. U bent eindverantwoordelijk voor een alerte dienstverlening aan de relaties van uw team. Als assistent accountant MEAO/MBA bent u een actieve collega die snel een gevarieerd cliënten pakket onder zich heeft. U stelt jaarrekeningen op en verzorgt fiscale aangiften. U zoekt ruimte om uiteindelijk uit te groeien tot een uitstekend adviseur. Heeft u belangstelling voor een van deze func ties, richt dan uw sollicitatiebrief aan de heer H.W. van der Post, directeur, Rijnsburgerweg 96, 2231 AG Rijnsburg. Telefoon 071 4022686. sstigingen, die «dig hun relatie 1 Alfa is goed ir MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING DUIN- EN BOLLENSTREEK De Maatschappelijke Dienstverlening Duin en Bollenstreek is een organisatie voor Thuiszorg, Maatschappelijk Werk en Praktische Thuishulp. Onze organisatie beweegt zich op markten die sterk in ontwikkeling zijn. Op deze markten willen wij een actieve partij zijn. Kwaliteit is voor ons een sleutelwoord. Dat betekent voldoen aan de hulpvraag van onze cliënten, met gemotiveerde en goed toegeruste medewerkers. In ons werkgebied wonen en werken 190.000 inwoners, verspreid over 11 gemeenten. Onze organisatie heeft 800 medewerkers in dienst en bemiddelt daarnaast voor 650 Alpha-helpenden. zoekt per medio juli 1997 een GESPECIALISEERDE VERZORGENDE 24 a 28 uur per week De werktijden zijn voornamelijk 's middags. Tot de voornaamste taken behoren: het verrichten van begeleidende werkzaamheden gericht op gedragsverandering van de cliënt en ter voorkoming van opname; in overleg met andere hulpverleners in de psychosociale hulpverlening toezien op het bevorderen van gewenst gedrag bij cliënten; meewerken aan het opstellen van hulpverleningsplannen. F unctievereisten opleiding MBO-SD, B-verpleegkunde en/of andere relevante opleidingen; een grote mate van flexibiliteit; bestand tegen grote werkdruk'en stress; een professionele taakopvatting; een goed communicatief vermogen. Indien u niet in het bezit bent van een relevante opleiding dient u de opleiding voor gespecialiseerd verzorgende te volgen. De instelling zal bijdragen aan de studie- en reiskosten en kent studieverlof toe. Gezien het ambulante karakter van de functie is het nodig om te kunnen beschikken over gemotoriseerd vervoer. Aanstelling geschiedt tot 1 juli 1998. Het bruto loon bedraagt in principe 2.786,59 en maximaal 3.918,55 bruto per maand op fulltime basis. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer L. Schalkwijk, coördinerend leidinggevende, liefst tussen 09.00-10.00 uur, tel .nr. 0252-212223. zoekt per direct voor de vestiging RIJNSBURG een LEIDINGGEVENDE THUISZORG I m/v voor 12 uur per week, verdeeld over 3 ochtenden. Tot de voornaamste taken behoren: zorgdragen voor een kwalitatief goede planning en organisatie van de hulpverlening; uitvoering geven aan het vastgestelde personeelsbeleid, ond{ meer ten aanzien van het voeren van functioneringsgesprekken en het leiden van werkoverleg; het aantrekken van de juiste kwaliteit nieuwe medewerkers. Functievereisten: een resultaatgerichte, efficiënte en cliëntgerichte houding; een flexibele en innovatieve instelling; het kunnen hanteren van verschillende managementstijlen, waaronder coaching van individuele medewerkers en teams; administratieve vaardigheden en vaardigheid in het werken met de PC (onder meer WP); vaardigheid in samenwerken, intern en extern; een passende HBO-opleiding. Aanstelling geschiedt tot 1 januari 1998. Het salaris bedraagt in principe 3.451,98 en maximaal 4.800,38 bruto per maand op fulltime basis. Voor inlichtingen over deze functie kunt u op werkdagen, liefst tussen 09.00 en 10.00 uur, bellen naar mevrouw Y. Seebregts, unitmanager, tel.nr. 0252-417650. Wij bieden: begeleiding en zelfstandigheid; mogelijkheid tot het volgen van cursussen; een financiële bijdrage in de kosten van kinderopvang; mogelijkheid om gebruik te maken van onze bedrijfsspaarregelin arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg. Sollicitatiebrieven kunt u tot 7 juni 1997 richten aan: Maatschappelijke Dienstverlening Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de heer J. Roos, hoofd Personeel Organisatie, Schimmelpenninckstraat 10, 2221 ÉP Katwijk. Zaandams Volkshuisvesting te Zaanstad is volop in beweging. Zij beheert op succesvolle wijze 5.500 woningen en is reeds meer dan 80 jaar een gevestigde naam in de regio. Haar dienstverlenend "karakter en wijkgerichte aanpak wordt vormgegeven door een 30-tal loyale en betrokken medewerkers. ZVH wil nog meer de nadruk leggen op een klant- en marktgerichte aanpak, waarbij zij de doelstellingen van de volkshuisvesting niet uit het oog zal verliezen. Om dit te bereiken zal de organisatie zich nadrukkelijker presenteren in de regio, waardoor zij een brug naar de toekomst wil slaan. Om hieraan mede gestalte te geven zoekt zij op korte termijn een een inspirerend ondernemer met visie en oog voor de marketing Functie: Als Manager Verhuur geeft u leiding aan een team van vier medewerkers en draagt u zorg voor het strategisch beheer van 5.500 woningen. U bent verant woordelijk voor het algehele reilen en zeilen van uw afdeling, waarbij het verhuur- en marketingbeleid een speerpunt is. Ook de klantgerichte mentaliteit wordt verder door u ontwikkeld. Hiertoe legt u de verantwoordelijkheid bij de medewerkers en spreekt u hen hierop aan. Door uw persoonlijkheid, ervaring en durf profileert u zich als een innovatief manager die zijn ideeën uitdraagt. U bouwt en onderhoudt de relaties. U bent lid van het managementteam en vervangt de directeur bij diens afwezigheid. Profiel: U heeft een opleiding op HBO/academisch niveau richting Bedrijfskunde en ervaring met het opzetten en uitvoeren van een marketingbeleid. U bent in staat zich redelijk snel in te leven in de ontwikkelingen binnen de volkshuisvesting. U heeft reeds op managementniveau gefunctioneerd en ambieert een volgende stap in uw loopbaan, waarin u de eindverantwoordelijke bent voor de afdeling Verhuur. Door uw creativiteit en inzet weet u mensen voor u te winnen. U bent communicatief vaardig en in staat de medewerkers op een daadkrachtige en tactische manier te benaderen. Door uw motiverende en teamgerichte instelling functioneert uw groep als eenheid. Ter ondersteuning van de Manager Administratie zijn wij tevens op zoek naar een een innovatieve persoonlijkheid met daadkracht Functie: Als "assistent to" bent u de rechterhand van de Manager Administratie en onder steunt hem bij het opstellen van het financieel en administratief beleid. Verder onderhoudt u externe contacten met ondermeer banken en gemeenten en intern met de overige afdelingen. Bij afwezigheid van de Manager Administratie neemt u zijn taken waar. U levert een nadrukkelijke bijdrage aan een ontwikkeling tot een meer efficiënte administratieve organisatie. Daarnaast bepaalt u mede richting aan de ontwikkeling en organisatie van de automatisering en informatisering. Door u marktgerichte instelling zet u zich in voor verbreding van het huidige dienstpakket om de bewoners te interesseren voor mogelijke nieuwe diensten. Profiel: U bent in het bezit van een HBO/academische opleiding Bedrijfseconomie en heeft een aantal jaren ervaring in een financieel/administratieve functie binnen de zakelijke dienstverlening. U bent in staat om op managementniveau te communiceren en heeft een meer dan algemene kennis van de automatisering. U heeft bij voorkeur leidinggevende ervaring welke u heeft opgedaan als bijvoor beeld projectleider van financieel en administratieve projecten. U bent initiatiefrijk, creatief en relatiegericht. Door uw uitstekende communicatieve vaardigheden weet u zowel intern als extern draagvlak te creëren voor uw ideeën en activiteiten. THE CONSULTING COMPANY Reactie: Stuur uw brief met c.v. naar ERLY, the consulting company t.a.v. de heer ing. C.R. Cramer, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509. Ref.nr. D7076 Manager Verhuur, D7075 Plv. Manager Administratie.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32