'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel DOEN DENKEN Midden in de samenleving staan? Docent (M/V) Andreas College Regisseur m/vr KRDAG 24 MEI 1997 Aan het Andreas College te Katwijk verzorgen wij onderwijs vanuitprot.chr. perspectief, waar bij we trachten het christelijke karakter van de school ook gestalte te geven in het leven van alledag. L. P. van der Hooft directeur personeel Katwijk ZH Telefoon (071)40131 28 Fax (071)407 46 75 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Katwijk e.o. roept sollicitanten op in de vacature van een Engels 18 lesuren 1e graad De lessen worden gegeven in de bovenbouw Mavo, Havo en Atheneum op de locatie Pieter Groen. Enige jaren ervaring in genoemde sectoren strekt tot aanbeveling. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij instemmen met de grondslag van de Vereniging en de Christelijke identiteit van de school. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Lugtenburg, rector, tel. 071 -401 31 28 (school) of 070-511 18 73 (privé) en de heer A. Kwakernaak, locatiedirecteur, tel. 071-402 42 01 (school) of 0182-536 963 (privé). Het Andreas College telt 2400 leerlingen en 160 docenten die in 2 moderne locaties werken. De locatie Rijnmond verzorgt beroepsopleidingen vbo, de locatie Pieter Groen leidt leerlingen op voor het mavo-, havo- en atheneumdiploma. Leerlingbegeleiding vormt een wezenlijk onderdeel van het onderwijs op de school. Daarnaast wordt veel aandacht besteed aan buitenschoolse activiteiten. ALPHA FLIGHT SERVICES HA Flight Services B.V., onderdeel van de Engelse ALPHA Airports Group, :n energiek, internationaal georiënteerde onderneming met meer dan 300 ioneelsleden. 'HA Flight Services verzorgt de catering voor passagiers van 20 luchtvaart- itschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken. ïoeken voor zo spoedig mogelijke indiensttreding: ZELFSTANDIG WERKENDE KOKS m/v ELFSTANDIG WERKEND KOK MET SPECIALISATIE KOREAANSE KEUKEN werken in onze moderne keuken, waar een groot scala aan verstrek variërend van „snacks" tot „haute cuisine" First Class maaltijden wordt lid. betreft hier een contract voor bepaalde tijd. kisten voor deze functie: - afgeronde opleiding tot restaurantkok - ruime ervaring als zelfstandig werkend kok in een gerenommeerd restaurant - leeftijd maximaal 40 jaar. ier zoeken wij voor het seizoen '97 UTERING STEWARDS/VLIEGTUIGBELADERS m/v in 't bezit van rijbewijs C listen voor deze functie: - rijbewijs C en bij voorkeur chauffeursdiploma - Nederlands spTekend en kennis van de Engelse taal - leeftijd 22-40 jaar. is bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week in zowel vroege als late sten (Catering, Stewards/Vliegtuigbeladers draaien ook nachtdiensten), lieden een afwisselende werkkring in een dynamische omgeving met een iëring en emolumenten overeenkomstig onze CAO. Gegadigden dienen te hikken over eigen vervoer. inlichtingen kunt u van maandag tot en met vrijdag tussen 09.00 uur en )uur contact opnemen met onze afdeling Personeelszaken: telefoonnum- 023-5557507. schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar: ALPHA Flight Services B.V. Schipholweg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE rwuM Atrium Vastgoedontwikkeung Realisatie b.v. Atrium is een jong en dynamisch prqjektontwikkelingsbedrijf dat in de 5 jaar van haar bestaan met name utiliteitsbouw, projekten heeft gerealiseerd, onder andere bedrijfscomplexen, winkels en De werkzaamheden omvatten; het bouwtechnisch en commercieel haalbaar maken van projekten. Atrium ontwikkelt en realiseert; dit IF8V- betekent dat het accent op de toegevoegde waarde ligt en niet op de handel en belegging in onroerend goed. Het vak projeklontwik- hart en ziel bedreven, in de toekomst zullen naast bedrijfsobjecten ook ngbouwprojekten ontwikkeld worden. Atrium zoekt een Junior Projectontwikkelaar tnctie Zelfstandig coördineren en contact onderhouden met aannemers, opdrachtgevers en kandidaten. Het begeleiden van huurders en kopers vanaf het eerste contact tot en met oplevering van het projekt. t bouwkundige en economische achtergrond op H.B.Ó.-/universitair nivo. Ervaring in soortgelijke branche is gewenst. Goede contactuele eigenschappen, dienstverlenende instelling en ver antwoordelijkheidsgevoel zijn belangrijk. Atrium Vastgoedontwikkeling 8c Realisatie B.V. T.V. Zolderkolder zoekt voor het komende seizoen 1997/1998 een Schriftelijke reacties wenden aan het secretariaat: P. v. Hemerenplts. 38 2355 BR Hoogmade PRAXIS ZOEKT MENSEN DIE EN Praxis is met ruim vijfentachtig vesti gingen één van de grootste en meest succes volle doe-het-zelf ketens in Nederland. Daar komt binnenkort een tweede in de Leidse regio bij: in Leiderdorp aan de Zijlbaan. We hebben daar straks ruim 25.000 artikelen; alles voor iedereen die graag bezig is in huis en tuin. Of dat nu ervaren of beginnende doe-het-zelvers zijn. Naast de normale bouwmarktproduc ten heeft Praxis in een sfeervolle winkel- ambiance veel decoratieve artikelen. Afdelingen als verlichting, woondecoratie, sanitair en tegels bieden een ruime en actuele keuze. Ook het laminaat- en parket assortiment, het woontextiel en de gereed schapshop zijn zeer uitgebreid. Bovendien kunnen onze klanten telkens nieuwe ideeën opdoen bij de fraaie showopstellingen, zoals die bijvoorbeeld op de sanitair- en keukenafdeling staan. Praxis zoekt kanjers Je bent een winkelmens, helemaal gesteld op service verlenen. Je werkt graag samen met anderen en weet van aanpak ken. Je bent flexibel en servicegericht en toont inzet en teamgeest. Kortom iemand op wiens denken en doen we kunnen vertrouwen. Uiteindelijk gaat het erom onze klanten tevreden te stellen! Als je jezelf hierin herkent, dan is werken bij Praxis Leiderdorp iets voor jou. Allereerst krijg je van ons een praktijkopleiding in onze vestiging in Leiden. Na de opening in het najaar kun je aan de slag in één van de volgende functies: MEDEWERKER VERKOOP M/V Je bent een echte duizendpoot; staat klaar voor onze klanten en weet hun vragen altijd vriendelijk en vakkundig te beantwoorden. Je bestelt je eigen assortiment en zorgt dat de afdeling er altijd fantastisch uitziet. MEDEWERKER KASSA M/V Je rekent af, maakt de kas op, behandelt re- touren en geeft onze klanten altijd vriendelijk antwoord op hun vragen over het assortiment. MEDEWERKER HUISHOUDELIJKE DIENST M/V Je onderhoudt de verschillende shows in de winkel en maakt de sociale ruimtes schoon. Wat je noa meer wilt weten! We zijn elke dag van 9.00 tot 21.00 uur open en op zaterdag tot 5.00 uur. Wil je fulltime of parttime werken? Overdag, 's avonds of zaterdags? Veel is mogelijk. Praxis is erg flexibel in de overeen te komen werktijden. Voor alle functies geldt dat je een LBO/MBO/MAVO niveau hebt en ouder bent dan 18 jaar. Met ervaring in een winkel of zelfs in een bouwmarkt heb je een pré. Heb je er zin in? Bel, kom langs of schrijf naar: Arbeidsbureau Leiden, Team handel/Carla du Bois, Oosterkerkstraat 1, 2312 SN LEIDEN. Tel. 071 - 5354102 of 071 - 5354242. Het kan bij de Belastingdienst. De Belastingdienst zal voor weinig mensen een onbekende zijn. Door het heffen en innen van belastingen en premies kan onze samenleving functioneren op het peil waarop Hoeveel belasting iedereen betaalt, is in de wet geregeld. De Belastingdienst voert deze wetten uit. Om dat zo goed mogelijk te doen, is de Belastingdienst onderverdeeld naar doelgroepen: particulieren, kleine en middel grote ondernemingen, grote ondernemingen en douane. Voor iedere doelgroep bestaan aparte, door het land verspreide eenheden die voor hun doelgroep alle belastingzaken behandelen. Belastingplichtigen kunnen daardoor altijd op één adres terecht. De Belastingdienst maakt optimaal gebruik van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van informatietechnologie, logistiek, dienstverlening en personeelsmanagement. Het is een professionele organisatie, die zich sterk heeft vernieuwd en zich kenmerkt door veranderingszin en een open blik naar de maatschappij. Als gevolg van de 36-urige werkweek, de invoering van een aantal nieuwe wetten en de intensivering van de fraude bestrijding ontstaan veel nieuwe banen. Voor een aantal eenheden in het westen, midden en zuiden van het land zoekt de Belastingdienst dan ook gemotiveerde MB O'ers als Fiscaal-technische medewerkers (v/m) In samenwerking met collega's behandelt u de fiscale zaken van particulieren of ondernemers binnen een specifieke branche. U streeft ernaar dat iedereen aan zijn of haar verplichtingen voldoet. U vertegenwoordigt de Belastingdienst en bent naar buiten een deskundige en dienstverlenende gesprekspartner, gericht op fiscaliteit en op de specifieke kenmerken van uw doelgroep. U legt zelfstandig en actief contact met belastingplichtigen of hun adviseurs. Soms bezoekt u ondernemers persoonlijk in hun bedrijf. Om uw werk zo goed mogelijk te kunnen doen, hebt u de beschikking over een veelheid aan achtergrondinformatie en kunt 'u vanzelfsprekend gebruik maken van geavanceerde informatiesystemen. In de relatie met de particulieren of onderne mers kan - naast dienstverlening - ook correctie nodig zijn, bijvoorbeeld omdat deze niet (volledig) aan hun verplichtingen voldoen. U doet dat duidelijk, slagvaardig en zorgvuldig. Wat vragen wij van u? Voor deze functie vragen wij een economische of juridische opleiding op MBO-niveau: MEAO-Bedrijfsadministratie, MF.AO-Eco- nomisch-juridisch of de MBO-plus opleiding, studierichting-accountancy. Voor alle drie de studierichtingen geldt dat als u uzelf door middel van het volgen van de fiscale modules I en II hebt gespecialiseerd, dit een belangrijk voordeel is. Even belangrijk als uw opleiding zijn uw persoonskenmerken. U bent een flexibele teamwerker. U weet problemen snel en juist te analyseren en u kunt doortastend optreden. U hebt belangstelling voor maatschappelijke ontwikkelingen en u bent in staat om een (goede) relatie met belastingplichtigen op te bouwen. Daarvoor hebt u uitstekende sociale vaardig heden nodig. U bent het gezicht van de Belastingdienst: dienstverlenend, zakelijk, flexibel en integer. Wat staat daar tegenover? Een functie in een organisatie die in beweging is, zichzelf doorlopend vernieuwt en waar u volop de gelegenheid krijgt om uw talenten verder te ontwikkelen en uw loopbaan vorm te geven. De Belastingdienst ondersteunt u daarbij: met geavanceerde informatiesystemen, royale faciliteiten om uw deskundigheid te vergroten en met loopbaanbegeleiding. Uw salaris hangt af van uw ervaring en be draagt maximaal ƒ5.691,- bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Daarbij komt nog 8% vakantiegeld. Waar kunt u meer informatie krijgen? Schrijf (binnen twee weken) een briefje met vermelding van uw naam en adres en stuur dit aan: Belastingdienst/CPO/Afdeling Werving, Selectie Loopbaanadvies, Antwoordnummer 9802, 3500 ZJ Utrecht. Een postzegel is daarbij niet nodig. U ontvangt dan een informatieset met daarin meer informatie over de functie en de selectieprocedure. Vermeld hierbij: 9759/LB Hoe kunt u solliciteren? In de informatieset bevindt zich een sollicitatieformulier. De Belastingdienst heeft als taak de belastingwetgeving efficiënt en integer uit te voeren. We benaderen belastingplichtigen niet alleen met respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31