Personeel Personeel Personeel Personeel Personee En nu n-Imabo! gemeente Oegstgeest /Ike/node dB ECHT IETS TE VERTELLEN? DAT MAG WEL IN DE KRANT. SASSEN HEIM Verkoopmedewerker MultiParts Verpleeghuis Duinstede ^ziekenverzorgende zwerfwacht ig8V ZATERDAG 24 MEI 1997 FAILLISSEMENTEN EN SURSEANCES DE ARRONDISSEMENTSRECHTBANK TE DEN HAAG FAILLISSEMENT OPGEHEVEN WEGENS GEBREK AAN BATEN D.D. 21 MEI 1997 F.92/62 FIRMA GLASBERGEN DE BEST VOF, ten tijde van de faill.verkl. kanth. te 2231 BZ Rijnsburg, Laan van Verhof 3 Box J. KvK Rijnland nr. 23449 en haar venn. N.B. GLASBERGEN, geb. te Rijnsburg op 30 mei 1945, en haar voorm. venn. A.G. DE BEST, geb. te Rijnsburg op 1 oktober 1945, beide ten tijde van de faill.verkl. won. te 2231 W Ri|nsburg, Wilhelminalaan 5. Cur, was: mr. E.N. Muller, Sandtlaan 36. Postbus 268, 2230 AB Rijnsburg. telnr. 071-4076246. Aannemersbedrijf/Timmerfabriek C. J. de Boerb.v. Kozijnen, ramen, binnen- en buitendeuren, schuifpuien en trappen in elke gewenste maat uit onze eigen timmerfabriek Ramen, kozijnen en schuifpuien desgewenst in kunststof of aluminium Bel voor info en vrijblijvende offerte VOOR DE GROOTSTE COLLECTIE TEGELS EN PROFESSIONEEL ADVIES Wat is daar vee! van te makenKom dus snel ideeën opdoen. Bij Imabo vindt u een uitgelezen collectie vloer- en wand tegels. Voor binnen en buiten. Voor droge en natte ruimten. Lijmen voegenondergrondze weten er alles van. U bent tenslotte bij de professional. Die altijd oplossingen heeft waar je zelf nooit op komt. U wilt vloeren en muren om te zoenen Imabo maakt het waar Elf rings Den Haag-Leiden Toonzaal Lulofsstraat 20-24 ind.ter. Laakhaven Den Haag ma t/m vrij 9.00-17.30 za: 9.30-16.00 Den Haag 070 3801050 Leiden 071 5220400 Het gemeentebestuur van Oegstgeest zoekt met ingang van het schooljaar 1997/1998 voor 3 van de onder haar bestuur staande openbare basisscholen groepsleraren m/v voor de onderbouw en middenbouw De vacatures zijn ontstaan bij de volgende scholen: - de o.b.s. Gevers-Deutz Terwee Totale vacatureruimte ca. 40 uur. Inlichtingen: de heer F.M.J. Terken (directeur), telefoon (071)517 70 57. - de openbare Montessori basisschool Oegstgeest Totale vacatureruimte ca. 24 uur. Inlichtingen: mevrouw A.C.F. Sormani (directeur), telefoon (071) 517 70 60. - de o.b.s. De Springplank Totale vacatureruimte ca 54 uur. Inlichtingen: de heer F.I.M. Faassen (directeur), telefoon (071) 517 43 89. Wij vragen van al onze kandidaten een enthousiaste en flexibele instelling. Een aanstelling in deeltijd alsmede een combinatie van de functies behoren tot de mogelijkheden. Voor de vacature aan de openbare Montessori basisschool Oegstgeest gaat de voorkeur uit naar groepsleraren met een Montessori-bevoegdheid of een vergevorderde studie, die tot de genoemde bevoegdheid opleidt. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die op de school onder vertegenwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor gehandicapten en leden van minderheidsgroepen. Uw sollicitatie met vermelding van bevoegdheden en referenties kunt u, binnen 14 dagen na publicatie van dit blad, zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Bolwerk", Parklaan 37 te V groepsleerkracht m/v voor 36 uur per week Functie-informatie: Voor het vervullen van deze functie gaan de gedachten uit naar een enthousiaste collega die: - in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - voorstander is van openbaar onderwijs; - bereid is tot nauwe samenwerking met collega's en - zich wil irlzetten voor buitenschoolse activiteiten. Ook kandidaten, die dit jaar afstuderen, worden verzocht te reageren. Gezien de samenstelling van het team gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Informatie: Bij de benoemingsprocedure zal een vertegenwoordiging van de ouders en het team worden betrokken. Inlichtingen kunnen tijdens de schooluren worden ingewonnen bij de directeur van de school, de heer P.F. de Baan, telefoon (0252) 21 47 19. Sollicitatie: Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 1 juni 1997 wórden verzonden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organisatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vacature onderwijs" in de linkerbovenhoek van de envelop. (acquisitie door derden wordt niet op pr(js gesteld). gemeente alkemade, postbus 1, 2370 aa roelofaréndsveen Wie wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? Ter gemeentesecretarie bij de sectie ruimtelijke ordening en milieu van de afdeling algemene zaken te Róelofarendsveen wordt gevraagd een medewerk(st)er milieu (18 uur) De gemeente Alkemade, gelegen tussen Kagerplassen en Braassemermeer, bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14.000. Mede door het goede voorzieningenniveau is het er prettig wonen en werken. Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) steden. Functie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal onder meer worden belast met: - beleidsadvisering op het gebied van milieu; - uitvoeren van milieuwetten en -regelingen; - regionale afstemming milieubeleid. Functie-eisen: - hba/hbdo met specialisatie milieu, danwel gelijkwaardig; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f 2.806,50 bruto per maand, afgeleid van het schaalmaximum van niveau 9. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers en de Wet Bevordering Evenredige Arbeidsdeelname Allochtonen, Personen in de zin van deze wetten, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u bellen naar de chef van de sectie ruimtelijke ordening en milieu, de heer A.V. de Kok, tel. (071) 332 72 17 of met de chef van de afdeling algemene zaken, de heer C.J.M.W. Wassenaar, tel. (071) 332 72 15. Graag komen wij op korte termijn in contact met een flexibele, enthousiaste en ervaren ml MultiParts is een groothandel in originele Opel-onderdelen en vormt sinds 1 januari 1997 het centrale onderdelen- magazijn voor de Opel- dealers binnen de Motorhuis Groep. Mede dankzij deze ontwikkeling is MultiParts veruit het grootste Opel- onderdelenmagazijn in Nederland. Door het brede assortiment dat Multiparts biedt, heeft zij een groot verzorgingsgebied opgebouwd en onderhoudt met al haar klanten een actieve relatie. MultiParts biedt werkgelegenheid aan zo'n 20 mensen en maakt deel uit van de Motorhuis Groep. De groep omvat een twaalftal ondernemingen die allen actief zijn in de automobielwereld. U werkt samen met drie andere verkoopmedewerkers om onze toonbankverkopen aan met name garage- en schadeherstelbedrijven te verzorgen. Daarnaast assisteert of vervangt u collega's van Expeditie, Transport en eventueel Adminstratie wanneer dit noodzakelijk is. U werkt met- moderne computersystemen waarbij u altijd kunt terugvallen op onze afdeling Systeembeheer. Op deze wijze kunt u onze klanten zelfstandig en foutloos van dienst zijn. Wij zoeken iemand die beschikt over een commerciële en klantgerichte instelling.. Daarnaast vragen wij: Een opleiding op MBA-niveau Enkele jaren werkervaring in de auto-onderdelenbranche. T Affiniteit met computers (systemen). Multifunctionele inzetbaarheid. Bereidheid tot het volgen van opleidingen. Onze voorkeur gaat uit naare collega die niet rookt. Prestatiegerichte en enthousiaste mensen bieden een uitstekend salaris en goed secundaire arbeidsvoorwaardi Daartoe behoren ondermeer: Winstdeling, bedrijfsspaar- regeling en studiekostenvoor zieningen. Past u in bovenstaand profiel werkt u graag in een dynamis! bedrijf, maak dan snel uw belangstelling kenbaar doore handgeschreven sollicitatiebri te sturen naar de direktie. Informatie omstrent deze vacature kunt u, uitsluitend telefonisch, verkrijgen bij Mw Slaat, tel.nr. 071 - 5815080. MultiParts BV Postbus 455 2300 AL Leiden. De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmens Deijlerweg te Wassenaar is een gecombineerd verpleeghuis '0 psychogeriatrische en. Verpleeghuis Duinstede heeft als doelstelling haar bewoners een preil| en comfortabele woon- en leefsfeer te bieden. De organisatie is zodain ingedeeld dat de zorgtéams optimaal zelfstandig zijn in de bepalingesf uitvoering van de zorgverlening. Hiertoe zijn onder meer de behandel ondersteunend aan de zorgtéams. Voor dit recent geopende verpleeghuis in Wassenaar zoeken wij kandidaten m/v voor de volgende functies LJ /-v+ FiA+rAfl innnT n I r. II1!M .J Vier zorgtéams hebben de )r de deel uit van de KW. De KW (Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging van twaalf verpleeg- en Het betreft vacatures voor zowel parttime als fulltime dienstverbander (minimaal gemiddeld 24 uur per week, alle diensten). Als lid van een zorgteam draagt u samen met een aantal collega's de verantwoording voor de begeleiding/verzorging van een vaste groep bewoners. U onderhoudt op eigen initiatief contacten met behandela en familie. In dit verband behoort de coördinatie bij de uitvoering van zorgplan tot uw taak en willen wij gaan werken met het systeem van "eerstverantwoordelijke" voor een aantal bewoners. Dit betreft vacatures voor 10 nachten per 4 weken. Als zwerfwacht assisteert u verzorgenden en de teamleider bij de verzorging van de bewoners en begeleidt u nieuwe medewerkers. Voor beide functies geldt dat minimaal vereist is het diploma Zieken verzorging of MDGO-VZ. Daarnaast vragen wij ervaring met het werl; met psychogeriatrische dan wel somatische bewoners. Omdat het k Jj om een nieuwe organisatie gaat die nog verder vorm moet krijgen wo ja van de kandidaten tevens improvisatietalent gevraagd. Verpleeghuis Duinstede te Wassenaar is gelegen aan de Deijlerweg (naast de Amerikaanse School) en is zowel met eigen als met openba vervoer goed bereikbaar. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.C.M. Warmerdam of mevrouw A.L. Schipper, zorgmanagers, onder telefoonnummer 070-512.26,12. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vacature nummer VD-21-ZV, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeel Organisatie van de KW, Postbus 93567,2509 AN Den Haag. iiimiu,ik De Stichting Katholiek Onderwijs Leiderdorp/ Zoeterwoude-Meerburg vraagt per 18 augustus 1997 voor basisschool ,,De Leeuwerik" te Leiderdorp een enthousiaste leerkracht voor groep 1/2 (36,5 uur) enthousiaste leerkracht(en) Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: - de identiteit van de school onderschrijft en op actieve wijze uitdraagt. - zich met plezier inzet voor de school en daarmee bijdraagt aan een goede sfeer, waarin de kinderen zich thuis voelen. - naast de zorg voor de eigen groep ook interesse heeft voor activiteiten buiten de eigen groep. - contact met en hulp van ouders belangrijk vindt. Nadere informatie is te verkrijgen bij de directeur, dhr. B. van Adrichem (tel. school 071-5892824, privé 071-5891727). Sollicitatiebrieven met opgave van referenties en c.v. binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van bovengenoemd bestuur, p/a basisschool De Leeuwerik, Vronkenlaan 2a, 2352 EP Leiderdorp. Lexmond Trading BV staaf voor import/export van autocarrosseriedelen. for all parts the winner is ons motto; een motto dat onze bedrijfsfilosofie prima weergeeft. Wij willen de besfe zijn, jij ook Dan ben jij misschien de verkoper (m/v) diè bij ons past. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij een collega die ons bedrijf kan vertegenwoordigen bij bestaande en potentiële klanten. Alle facetten van het verkoopvak komen hierbij aan de orde, zowel in binnen- als buitendienst. Ben jij deze kandidaat met minimaal een marketing- en middelbare opleiding, affiniteit met auto's en autoonderdelen, ervaring in het verkoopvak, dan ben jij wellicht de juiste man/vrouw. Leeftijd tussen 23-30 jaar. Kennis van de Franse en/of Duitse taal is een pré. Ervaring met computers is een must. Wij bieden de juiste kandidaat een salaris in overeenstemming met de functie alsmede een representatieve auto. Handgeschreven sollicitaties met curriculum vitae en pasfoto richten aan, Dhr. M.F.M. Lexmond Klaverblad 4 2266 Jk Leidschendam Telefoon 071-5809201 Lexmi

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28