Pr r 'firVSf\ Twee dagen Kopenhagen Vaarvakantie langs Hollandse steden J VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Introductie-aanbieding Martinair Holland Martinair voor f295.-i e Martinair Boeken bil 'De Jong Intra Vakanties' GEHEIM Naar 'Joe - De Musical' in Theater Carré met NZH Travel DONDERDAG 22 MEI 1997 Martinair Holland start dit jaar met een wekelijkse vlucht op Kopenhagen in de zomerperiode Martinair Holland start dit seizoen met een wekelijkse vlucht op Kopenhagen in de zomerperiode. In samenwerking met Leidsch Dagblad heeft de maatschappij een introductie-aanbieding voor de lezers van deze krant samengesteld. Op 3 juni start Martinair met het eerste tweedaagse arrangement Schiphol-Kopenhagen. Lezers van de krant krijgen deze eerste keer een uniek arrangement aangeboden. Voor slechts 295,- per persoon (normale prijs 550,-) vliegt u van Amsterdam naar Kopenhagen v.v.. Inbegrepen is uw verblijf in het centrum van Kopenhagen in 2-sterren-hotel Ibsen. De volgende ochtend kunt u ook nog eens genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet. Kopenhagen is een van de mooiste steden van Scandinavië. De stad ademt een sfeer uit van vriendelijkheid en gemoedelijkheid. Een stad waar u gezellig kan winkelen, lekker eten en heerlijk op een terrasje kan zitten, bijvoorbeeld aan de Nyhavn. Daarnaast heeft Kopenhagen musea met grote internationale collecties, kastèlen en paleizen, zoals het slot Rosenborg en park Tivoli, een prachtig sprookjes-achtig attractiepark in het centrum van de stad. De organisatie van de reis is in handen van 'De Jong Intra Vakanties'. Om het u gemakkelijk te maken kunt u bij De Jong Intra Vakanties meteen excursies boeken, zoals entrées voor Slot Rosen borg en park Tivoli. Het arrangement is overigens exclusief luchthavenbelasting en een veiligheids toeslag van ƒ49,- p.p. Vertrek van Schiphol op 3 juni: 12.10 uur Vertrek uit Kopenhagen op4juni: 16.30uur Boek dit uiterst voordelige arrangement bij De Jong Intra Vakanties, telefoon 0180- 457803, onder vermelding van: 'Lezersaanbie ding Leidsch Dagblad. Haarlem, Leiden, Delft, Schiedam, Dordrecht en Gouda. Zes Hollandse steden, alle liggend aan het water, wachtend om ontdekt te worden: pit toreske havens in de binnenstad, historische anecdotes, monumentale gevels, veelzijdige musea en hofjes vol rust. Holland Aqua Tours biedt u een heel bijzonder arrangement om deze steden (opnieuw) te leren ken nen. Op oer-Hollandse wijze - varend op een passagiersschip - beleeft u samen met een ervaren en goedgemutste reisleider een geheimzinnige en sfeervolle reis langs en door deze steden. Met elkaar vormen ze 'Het Geheim van Holland'. U kunt kiezen uit verschillende mogelijkheden: 1) Een zevendaagse reis langs alle zes de steden. Lezers van het Leidsch Dagblad betalen hiervoor slechts ƒ715,- (normale prijs 840,-). Vertrek op 24 mei, 31 mei en 7 juni uit Amsterdam. Aankomst op vrijdag in Amsterdam. WWWWW^ *WWwVW 2) Een vierdaagse reis langs de steden Haarlem, Leiden en Delft. Vertrelc op zaterdag 24 mei, 31 mei en 7 juni uit Amsterdam. Aankomst op dinsdag in Delft. Of: 3) Een vierdaagse reis langs de steden Schiedam, Dordrecht en Gouda. Vertrek op 27 mei, 3 juni en 10 juni uit Delft. Aankomst op vrijdag in Amsterdam. Lezers van het Leidsch Dagblad betalen voor de vierdaagse reizen maar 395,- (normale prijs 475,-). Bij de prijs zijn inbegrepen: - verblijf in een 2-persoons hut met cv en wastafel - luxe volpension - volledige reisbegeleiding - alle excursies - maaltijd in restaurant (optie 1 en 2) - middag fietshuur (optie 1 en 3) Niet inbegrepen: - entrées voor musea buiten het programma Deze unieke korte vakantie kunt u boeken bij: Holland Aqua Tours, tel.nr.: 0227-545910 o.v.v. 'Lezersaanbieding Leidsch Dagblad'. Joe, een Amerikaanse oorlogsvlieger op een Engelse basis, ziet het uitvoeren van zijn riskante vluchten als een levenstaak. Hij is een fantastische piloot, maar ook een waaghals en een clown: Joe gedraagt zich alsof hij het eeuwige leven heeft. Dorinda, zijn medepilote, die zeer Van Joe houdt, kan het spel niet langer met hem meespelen. Zij bekent haar liefde voor hem en vraagt hem als instructeur met haar mee terug te gaan naar Amerika. Joe is een held in de lucht, maar niet in de liefde. Hij omzeilt een lief desverklaring, maar belooft wel die baan als instructeur aan te nemen. Nog voor hij zijn belofte kan inlossen komt Joe om het leven. Dit romantische pilotenverhaal speelt zich afin Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. NZH Travel biedt u een arrangement aan op vrijdag 26 septem ber, vrijdag 10 oktober en vrijdag 17 oktober. Het arrangement bestaat uit vervoer naar Theater Carré, toe gangskaarten voor Joe - De Musical en reservering. Lezers van het Leidsch Dagblad betalen voor dit arrangement slechts ƒ95,- (3e rang, normale prijs ƒ110,-) of ƒ135,- (2e rang, normale prijs 150,-). Wilt u gebruik maken van dit aanbod? Reserveer dan bij NZH Travel o.v.v. 'Lezersaanbieding Leidsch Dag blad', telefoon: 023 - 515 27 52. Opstapplaats: Leiden - Station Lammerschans: 18.15 uur Vertrekdata: vrijdag 26 september vrijdag 10 oktober vrijdag 17 oktober ran de mooiste steden van Scandinavia. Kopenhagen

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 14