gezocht diede toekomst mee willen maken IBDOl Verkoopmanagers ADMINISTRATEURS MEDEWERKER AUTOMATISERING EN ADMINISTRATIE Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 17 MEI 1997 Onze relatie, A. Heemskerk B.V., is een snel groeiende groothandel van bloemen. Het bedrijf exporteert voornamelijk naar het buitenland en is gevestigd'op de Bloemenveiling Flora te Rijnsburg. Er zijn nu ruim 80 mensen werkzaam. In de sterk concurrerende markt heeft het bedrijf zich door slagvaardig en klantgericht te wer ken een goede positie verworven. Om slagvaardig te blijven reageren is een doel gerichte en effectieve administratie noodzakelijk. Door de aanhoudende groei van de bedrijfsactiviteiten is op korte termijn behoefte aan twee administrateurs m/v. In overleg met het financieel management wordt u verantwoordelijk voor verschillende onderdelen van de financiële admi nistratie, waaronder de debiteuren- en crediteurenadministratie, verzorging van de bank-, kas- en giro-informatie, het samenstellen van verschillende overzichten ten behoeve van de directie. Om in aanmerking te komen voor deze functies dient u te beschikken over een opleiding op MBO-niveau, aangevuld met administratieve ervaring. U beheerst alle genoemde voorkomende werkzaamheden en kunt analytisch denken. Voorts dient u te beschikken over een flexibele instelling, u bent in staat accuraat te werken en u heeft affiniteit met automatisering. Tevens zoeken wij voor onze relatie een medewerker automatisering en admini stratie m/v, die in eerste instantie belast wordt met het systeembeheer en de ver dere optimalisering van de geautomati seerde gegevensverwerking. Daarbij on dersteunt u alle gebruikers van het geau tomatiseerde systeem en lost voorkomen de problemen op. Daarnaast ondersteunt u de administratie in voorkomende zaken bij de uitvoering van haar werk. Om in aanmerking te komen voor deze functie dient u te beschikken over een oplei ding op MBO-niveau, aangevuld met kennis van Novell, Window applicaties en Exact. U beheerst alle genoemde voorkomende werkzaamheden en heeft1 affiniteit met de financiële administratie. Voorts dient u te beschikken over een flexibele instelling. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in de regio Rijnsburg. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief, vergezeld van een uitge breid curriculum vitae, te richten aan onderstaand bureau ter attentie van de heer W. Hamer, Gevers Deynootweg 130, 2586 HM 's-Gravenhage. Uw brief wordt ver trouwelijk behandeld. BDO CampsObers Management Consultants I Glas.Weld Nederland heeft een uniek mobiel concept ontwikkeld voor preventief) onderhoud en reparatie van autoruiten, koplampglas en bouwkundig glas. De organisatie zoekt voor diverse rayons in Nederland ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS ^^S'Weld die als franchisenemer willen toetreden tot de organisatie. Glas Weid is wereldwijd de grootste organisatie op het gebied van glasreparaties en is dankzij dit concept in staat om 80 procent van alle soorten glasschade te repareren. Tot de opdrachtgevers behoren grote landelijke fleetowners en retailorganisaties. Alle verzekeraars vergoeden een door Glas.Weld uitgevoerde reparatie. Welke (startende) ondernemer wil toetredt Van de kandidaat wordt gevraagd: ondemcmcrskwalucitcn geen 9 lot 5 mentaliteit gevoel voor service &r klantvriendelijk rijbewijs B initiatiefrijk, goede contactuele eigenschappen i succesvolle organisatie die aan het begir Na gebleken geschiktheid biedt de organisatie de kandidaat: een zeer gedegen opleiding voortdurende ondersteuning in verkoop een centraal gratis 0800- nummer een beschermd rayon alle ondersteuning die een franchisenemer kan verwachten van professionele organisatie ;ebreid curriculum ik telefonisch conta :cesvolle concept, kunnen binnen 14 dagen hun belangstelling schriftelijk kenbaar maken, itae, aan Glas.Weld Nederland b.v., postbus 4125 1620 HC Hoorn t opnemen met de heer F.M. Wiggers, directeur van Glas.Weld Nederland 0229 272777 Winkelmedewerkster m/v Voor een aantal supermarkten in het centrum van Leiden zijn wij op zoek naar parttime medewerksters voor op de versafdeling. De werktijden zijn veelal op dinsdag- en woensdagmiddag. De werkzaamheden zijn het verkopen van verswaren, het aanvullen van de verswaren in de counter en afrekenen met de klant. Je werkt samen met een ervaren collega. De verdiensten zijn goed dus reageer snel Informatie bij Barbara Gemen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker Vleeswaren m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers/sters voor de afdeling vleeswaren. De werkzaamheden bestaan uit het verkopen, snijden en verpakken van vleeswaren. Met name voor de drukke vakantie periode wordt er extra personeel gevraagd. Het betreft diverse full-time functies voor een aantal weken en eventueel langer. Ervaring binnen deze branche is een pré, motivatie is een vereiste. Bent u de kandidaat die wij zoeken neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Inkoopassistent m/v Magazijnmedewerker m/v Voor een relatie in Noordwijkerhout zoeken wij een magazijn medewerker. De werkzaamheden zijn: orders pieken en klaar maken voor de expeditie, orderkaarten invullen, werken met palletwagen, hand- en spandiensten in het magazijn. De functie- eisen hiervoor zijn: cijfermatig inzicht, beheersing van de neder- landse taal, opleiding op lbo nivo, leeftijd 25 - 35 jaar, in bezit van eigen vervoer. Deze fulltime baan kan op termijn in ploegen zijn en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Bent u per direct beschikbaar en geinteresseerd in deze baan, reageer dan Procesoperators m/v Voor een relatie in de omgeving van Den Haag zijn wij op zoek naar procesoperators. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van vulmachines, het signaleren van storingen, het controleren van de produkten en het ombouwen van de machine voor een nieuw te verpakken produkt. In deze afwisse lende functie staan kwaliteitsbewustzijn, nauwkeurigheid, netheid en flexibiliteit voorop. Heeft u een afgeronde MBO- of MASS-opleiding of LOBAS met enige werkervaring en beschikt u over eigen vervoer dan verzoeken wij u snel te reageren. Informatie bij Hannie Dalhuisen, tel. (070) 370 47 39, Den Haag, Grote Markt 22. Studenten Voor een bierbrouwerij zijn wij op zoek naar een kandidaat die werkzaamheden verricht ter ondersteuning van de inkoper, zoals het bijhouden van de inkoopadministratie, de voortgangs rapportage van lopende orders en de klachtafwikkeling. Heeft u ervaring met Word for Windows en Lotus en enige jaren admini stratieve ervaring, bel dan voor meer informatie. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse m/v Voor een technisch bedrijf met 5 medewerkers. U ondersteunt diverse medewerkers, waarbij u een breed takenpakket heeft. Uw werkzaamheden omvatten de postbehandeling, correspon dentie, telefoon en de ondersteuning van het management. Voor deze full-time functie zoeken wij kandidaten met minimaal 2 jaar secretariële werkervaring. Deze functie start direct. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief/logistiek medewerker m/v Voor een uitgever van schoolagenda's. De taken zijn het verwérken van ordergegevens, het coördineren van de distri butie en de administratieve verwerking hiervan. Kennis van logistieke processen, ervaring met Exact en een goede beheersing van het engels zijn belangrijk. Wij zoeken kandidaten op MBO of HBO niveau met relevante werkervaring. Deze functie kan zowel voor een aantal maanden als voor lange tijd worden ingevuld. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Receptioniste/telefoniste m/v Voor een internationaal bedrijf. Wij zoeken een kandidaat die de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift goed beheerst, kennis van de Duitse taal is een prë. Naast het aannemen van de telefoon en het ontvangen van bezoekers werkt u standaard correspondentie uit. Deze baan biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Parttime typiste m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp. In deze functie werkt u vijf dagen per week van 8.30 tot 13.00 uur. U verwerkt documenten met behulp van Word for Windows. Kennis van dit programma en een goede beheersing van de engelse taal in geschrift is belangrijk. Deze functie strat per direct. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Kelners/Serveersters m/v Voor diverse hotels en restaurants in Noordwijk, Leiden en omgeving zijn wij voor het komende seizoen op zoek naar kelners en serveersters. Wij kunnen u werk aanbieden met wisse lende werktijden door de week en in het weekend. De functie- eisen hiervoor zijn: ervaring in een soortgelijke baan, in bezit van correcte zwart/wit kleding, verzorgd uiterlijk. Bent u beschikbaar om één of meerdere diensten per week te werken, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op! Bent u scholier of student en voor een langere periode beschikbaar in de zomer? Ook dan hebben we werk in de bediening beschikbaar, dat goed te combineren is met strandbezoek bij mooi weer. Neem snel contact op met onze vestiging in Noordwijk of Leiden. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Machineoperators m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers die in drie ploegendienst de diverse machines kunnen bedienen. Taken bestaan hoofdzakelijk uit het draaiende houden van een aantal machines. Dit betekent dat zorg gedragen moet worden voor het aanvoeren van grondstoffen en de snelheid van de machines in de gaten gehouden moet worden. Daarnaast is er ook een deel inpakwerk. De kandidaten die wij zoeken hebben een LBO opleiding en enige ervaring in het bedienen van machines. U heeft eigen vervoer, beheerst de Nederlandse taal en bent per direct beschikbaar voor een vaste baan. Bent u geinteresseerd, reageer dan snel. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Voor een drukkerij in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar gemotiveerde studenten, die tegen zeer goede verdiensten productiewerkzaamheden willen verrichten. De werktijden zijn van 06.00 - 14.30 uur en van 14.30 - 23.00 uur. Ben je twee tot drie dagen per week beschikbaar, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerker/ster m/v Randstad opent binnenkort een speciale middenstandsafdeling waarvoor wij enthousiaste winkelmedewerkers zoeken. Wilt u graag werkzaam zijn in een winkel, bouwmarkt of supermarkt laat u zich dan alvast inschrijven. Op dit moment is er al regel matig werk in deze branche. Als u denkt de winkelmede werker/ster te zijn die wij zoeken, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij flobert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerkers fulltime m/v U bent een ervaren magazijnmedewerker, voor lange tijd beschikbaar, flexibel en kunt goed in teamverband werken?? Dan hebben wij werk in het distributiecentrum van Hennes Mauritz te Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken, tellen, sorteren en ophangen van kleding voor de filialen in Nederland en Belgie. Beheerst u de Nederlandse taal in woord en geschrift en voldoet u aan bovenstaande voorwaarden, neemt u dan snel contact met ons op voor deze functie voor lange tijd. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijn medewerker m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Sassenheim zijn wij regel matig op zoek naar medewerkers op diverse afdelingen. De werkzaamheden bestaan uit het wegen, mengen en spuiten van verf, order pieken of het afvullen van verfblikken. Bent u full time beschikbaar en/of wilt u in ploegendiensten werken neem dan contact met ons op. Een rekentest behoort tot de selectie procedure. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Scholieren/studenten Studiefinanciering is niet veel meer! Wil je af en toe een dag of in de avonduren werken, dan hebben wij regelmatig werk als postbesteller, verhuizer, produktiemedewerker en magazijnme dewerker. Neem voor informatie en voor het maken van een inschrijfgesprek contact met mij op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerker/ster m/v Randstad opent binnenkort een speciale middenstandsafdeling waarvoor wij enthousiaste winkelmedewerkers zoeken. Wilt u graag werkzaam zijn in een winkel, bouwmarkt of supermarkt laat u zich dan alvast inschrijven. Op dit moment is er al regel matig werk in deze branche. Als u denkt de winkelmede werker/ster te zijn die wij zoeken, neem dan zo spoedig mogeiijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerker m/v Voor een grote bouwmarkt in Leiden zijn wij op zoek naar een parttime winkelmedewerker. De werkzaamheden bestaan uit het vullen van de schappen en het aanvullenvan de voorraad in het magazijn. De werktijden zijn maandag tot en met vrijdag ochtend van 09.00 tot 12.00 uur. Je kunt per direct aan de slag! Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Postbesteller Noordwijkerhout m/v Bent u bekend in Noordwijkerhout, heeft u een fiets met een stevige bagagedrageren houdt u van vroeg opstaan, dan kunt u direct tot en met augustus als postbesteller in Noordwijkerhout aan de slag. 's Morgens sorteert u de post voor de wijk, waar u de post daarna gaat bezorgen. De werktijden zijn van 6.00 uur t/m 15.00 uur op dinsdag tot en met vrijdag en maandag van 12.00 uur t/m 15.00 uur. Op zaterdag moet u beschikbaar zijn om in te vallen. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Postbesteller m/v In Katwijk hebben wij momenteel een vacature voor pi steller voor in de ochtenduren (25 uur per week) Bent van een goede fiets met een stevige bagagedrager en graag in de buitenlucht, dan kunt u per direct tot en rr december aan het werk. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Vakantiewerk Wil je in de zomervakantie aan de slag en ben je nu al r 4 uur per week beschikbaar, dan hebben wij werk vooi een kipfileerderij in Zoeterwoude zijn wij op zoek naaró veerde produktiemedewerkers. De werkzaamheden zij/ en de verdiensten goed. Om straks in de zomer alle vo mende werkzaamheden te kunnen verrichten, zoeken daten die nü al aan het werk willen. Ben je tussen de 1 jaar en heb je belangstelling neem dan snel contact mei Informatie bij Sabine Slappende!, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Produktiemedewerker m/v Voor een bedrijf in Roelofarendsveen zijn wij op zoek produktiemedewerker met een technische achtergrond werkzaamheden zijn onder andere met behulp van mat staal zagen en schroeven indraaien. Heb je een afgeron opleiding neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Inpakkers m/v Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar gemotivee produktiemedewerkers die inpakwerkzaamheden gaan verrichten. Heeft u geen bezwaar tegen staand werk e1 graag aan de slag, neem dan direct contact met o Informatie bij Sabine Slappendel, tel, (071) 541 30 IQ, Leiderdorp, Reaal 5d. Magazijnmedewerker m/v Voor een distributiecentrum in Zoeterwoude zijn wij oj naar een gemotiveerde magazijnmedewerker. Aan del pakbonnen gaat u orders pieken. Het is voor deze func belangrijk dat u goed Nederlands kunt lezen. De werkt op dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend v uur. Spreekt deze functie u aan, neem dan zo snel mot contact met ons op. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp,,Reaal 5d. Medewerker kunststofproduktie m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zoek naar medewerkers voor de afdeling kunststofprc waar plasticfolie gemaakt wordt voor de produktie vt bloemenhoezen en andere toepassingen. U gaat foliec en machines instellen. Wij zoeken kandidaten met e diploma (procestechnologie/WTB/electro) of gelijke LT enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heef met meet- en regeltechniek. Verder bent u een echte in bezit van eigen vervoer en bereid in 4 ploegen (late werken. Bent u geïnteresseerd in deze fulltime, op ter baan. Reageer dan snel! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Drukkerijmedewerkers m/v Voor eensterk groeiend internationaal produktiebedrij I Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar grafische mede die eventueel ook kunnen optreden als meewerkend v De werkzaamheden vinden plaats in een produktiebec een eigen grafische afdeling. De werktijden zijn in drie (07.00-15.00/15.00-23.00/23.00-07.00 uur), van maanda; met vrijdag. Het gaat om een aanstelling met uitzicht; dienstverband. Het gaat om alle voorkomende werkzsi in de drukkerij met als belangrijkste succesfactoren de van het geproduceerde drukwerk en de kwantiteit. Df vooq deze functie zijn grafische ervaring, eigen verve bereidheid om in ploegen te werken. Reageer nu!! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Ziekenverzorgende m/v Voor diverse instellingen in Leiden, Noordwijk, Hillego: omgeving zijn wij regelmatig op zoek naar gediplome ziekenverzorgenden. Heeft u al werk maar wilt u daat extra diensten draaien, of bent u op zoek naar c baan, stap eens binnen bij één van onze vestigingen. I kunt u wel direct aan de slag. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33 Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kok m/v Voor diverse horecagelegenheden in Noordwijk zijn w naar koks. De werkzaamheden vinden over het algemn middags en 's avonds plaats. De kandidaten die wij z hebben minimaal een drie-jarige SVH opleiding achter i enige ervaring als kok en zijn in staat zeer zelfstandig; restaurantkeuken te werken. We hebben per direct v\ dus reageer snel. Bel onderstaand telefoonnummer of langs, neemt u dan wel het volgende mee: paspoort, sofinummer, (post)bankrekeningnummer, curriculum v diploma's en eventuele getuigschriften. Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. ir randstad uitzendbu bij JKl srt: M^ijn Weet jij vandaag wat onze klanten morgen willen? \A I De maatschappelijke veranderingen gaan ook niet aan het super marktbedrijf voorbij. Klanten veranderen: zij worden kritischer Indlvldu- alistlscher en veeleisender De markt verandert: de concurrentie wordt feller en komt nu, meer dan voorheen, ook uit andere sectoren. Albert Heijn wil die veranderingen vóór blijven en streeft ernaar om hét centrum te zijn voor lekker eten en drinken. Daarbij is aan de winkels een grote mate van zelfstandigheid toegedacht. Ruimte voor zelf standigheid en initiatief zal de winkel helpen om zich beter te richten op de lokale markt en direct te reageren op wensen van klanten. Albert Heijn is op zoek naar verkoopmanagers (m/v) voor de regio Leiden, de Bollenstreek, Haarlem en IJmond. Als verkoopmanager maak je deel uit van een managementteam waarmee je samen zowel kwan titatieve als kwalitatieve doelstellingen realiseert. Denk bijvoorbeeld aan het aannemen en opleiden van medewerkers, het aanpassen van een assortiment of gerichte activiteiten ontwikkelen op het gebied van verkoop en klantenbenadering. Kortom, alles wat eraan meehelpt om het de klanten nog beter naar de zin te maken. Daarbij ben jij als verkoopmanager coach van één of meerdere teams. Je overlegt, je praat over je visie op de winkel. Je deelt ideeën met elkaar luistert en je zorgt dat jouw team met plezier en succes bijdraagt aan het resultaat van de hele winkel. Daarnaast ondersteun je de team leden bij het oplossen en voorkomen van verstoringen In de service aan de klanten. Heb je een opleiding op HAVO/MBO-niveau? Kun je organi seren en - wat er altijd bij hoort in een supermarktbedrijf - kun'je een beetje improviseren? Heb je gevoel voor service en klantenwensen? Versta Je daarbij de kunst om mensen te stimuleren, om ze enthousiast te maken voor je ideeën; dan is dit het moment om contact op te nemen met Albert Heijn. Stuur je sollicitatie naar: Albert Heijn, t.a.v. mevrouw I. Koster Bevrijdingsplein 58, 2321 BX Leiden, Als verkoopmanager bij Albert Heijn krijg je naast een goed salaris een aantal aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden zoals: 24 Vakantie- en 19.5 ATV dagen. Een mooie winstuit kering Opname in Pensioenfonds Ahold Overname vorige pensioenrechten In principe mogelijk Extra bijdrage bij deelname In het AH- Vaste Klanten Fonds De mogelijkheid deel te nemen aan een collectieve ongeval lenverzekering Deelname aan een aantrekkelijke spaar regeling mogelijk. VelopA VetopA B.V. te Leiderdi onderdeel van de internationale Readymix-groep, richtz de handel in en assemb' straatmeubilair, speelelementen, fietsparkeervoorzieningen en overkaj Voor onze verkoopbinnendienst zijn tijdelijk op zoek naar een enthousiast afdelingssecretaresse I Functie-omschrijving: Alle ondersteunende administratieve werkzaamheden die op de afdeling voorkomen zoals: orderinvoer, verzen archivering van offertes en orderbevestigingen, klachtenregistr» bijhouden relatiegegevens, verzorgei produktinformatie voor binnen- en buitendienst, enzovoort. Bij het werk hoort ook het telefooncc met onze klanten en onze buitendier Functie-eisen: MBO-niveau; Accuratesse; Vaardigheid met de computer Commerciële instelling Woonachtig in de omgeving van Leij Spreekt deze vacature je aan? Stuur fl binnen 10 dagen, een brief met CV n VelopA B.V. t.a.v. de heer A. M. J. van Klooster Postbus 202, 2350 AE Leiderdorp Telefoon: 071-5410321

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32